Page 1

NOVÁ MEZIPŘEDMĚTOVÁ SADA PRO 1. TŘÍDU S ROZSÁHLOU ELEKTRONICKOU PODPOROU Využijte řešení od Klett nakladatelství Zvolte pro žáky 1. třídy mezipředmětovou výukovou sadu Lili a Vili 1, zaplaťte pouze 539 Kč za jednoho žáka (žádné další učebnice žáci nebudou potřebovat) a získejte kompletní set pro každého učitele ZDARMA!

Ano, chtěli bychom bezplatný vzorek celé sady Ještě jste neměli možnost seznámit se s celou výukovou sadou? Vyplňte přiložený odpovědní formulář a my Vám obratem zašleme vzorky zdarma.

Zajímá nás genetická metoda Rádi byste se dozvěděli více o výuce pomocí genetické metody čtení a psaní? Klett nakladatelství ve spolupráci s organizací Step by Step pořádá semináře ke genetické metodě po celé České republice. Napište nám a my tento seminář zorganizujeme ve Vašem regionu.

Prezentace celé sady na mé škole Pokud se zajímáte o celou sadu Lili a Vili 1 nebo jen o její část (ve výuce můžete např. používat Vaše stávající učebnice Českého jazyka v kombinaci s učebnicemi prvouky a matematiky Lili a Vili), vyplňte přiložený formulář. Vyškolení specialisté přijedou ve Vámi vybraném termínu na Vaší školu a sadu představí. Jako dárek obdrží všichni zúčastnění dárek a přístup na www.e-lili.cz ZDARMA do konce června.

Garantka projektu Doc. Paedr. Dr. Radka Wildová, CSc., děkanka Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy „Sada Lili a Vili je zcela výjimečná svou koncepcí. Jako jediné učebnice v naší zemi fungují na tzv. mezipředmětovém principu. Výuka je tedy komplexní a propojená, ale je samozřejmě možné tyto učebnice využívat během klasické výuky s rozvrhem. Velkou předností je i skutečnost, že žáci pracují primárně s jedním mezipředmětovým pracovním sešitem a pracovní učebnicí českého jazyka.“

IDEÁLNÍ VYUŽITÍ VAŠÍ INTERAKTIVNÍ TABULE

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

„ práce s elektronickými učebnicemi a pracovními sešity Lili a Vili na www.iklett.cz Mgr. Karolina Myšková vedoucí redakce karolina.myskova@klett.cz

Bc. Lukáš Tykal obchodní ředitel lukas.tykal@klett.cz

„ zábavné učení s výukovým portálem www.e-lili.cz

Napište si o vzorek ZDARMA, zároveň vyzkoušejte elektronickou verzi a výukový portál www.e-lili.cz

ANO,   MÁM ZÁJEM O BEZPLATNÝ VZOREK CELÉ SADY LILI A VILI

ANO,   CHCI,   ABY ODBORNÝ SPECIALISTA KLETT NAKLADATELSTVÍ PŘEDSTAVIL CELÝ UČEBNÍ SET PŘÍMO NA ŠKOLE, KDE UČÍM,   V TERMÍNU,   KTERÝ STANOVÍM,   A POSKYTL MI UNIKÁTNÍ KÓD PRO PŘÍSTUP NA WWW.E-LILI.CZ.

Jméno a příjmení Název školy Adresa školy E-mail

Telefon/GSM

Vyplněním dotazníku se k ničemu nezavazuji, neuzavírám žádnou smlouvu a nic nebudu platit. Zároveň souhlasím se zpracováním osobních údajů společností Klett nakladatelství s. r. o. V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány výhradně pro účely zasílání informačních a obchodních sdělení.

Klett nakladatelství s. r. o. Průmyslová 1472/11 102 00 Praha 10

#


KOMPLETNÍ SET PRO JEDNOHO ŽÁKA TRADIČNÍ VÝUKA BEZ INTERAKTIVNÍ TABULE

+ Pracovní učebnice Českého jazyka I. a II.

 Kč

= 539DPH

+

včetně

Mezipředmětový prac. sešit I. – IV.

Písanky I. – V.

KOMPLEXNÍ VÝUKA S POUŽITÍM INTERAKTIVNÍ TABULE

 Kč

= 638DPH

+

včetně

Výukový portál www.e-lili.cz

Všechny tištěné materiály

KOMPLETNÍ SET PRO JEDNOHO UČITELE Pokud vybavíte celou třídu sadou Lili a Vili, získáte všechny materiály pro učitele ZDARMA.

TRADIČNÍ VÝUKA BEZ INTERAKTIVNÍ TABULE

Všechny materiály pro žáka

+

+ Učebnice matematiky

+ Učebnice prvouky

č

 K 0   = Čítanka

KOMPLEXNÍ VÝUKA S POUŽITÍM INTERAKTIVNÍ TABULE

Všechny materiály pro žáka

Všechny materiály pro učitele

+ Elektronické učebnice a prac. sešity

Jednotlivé materiály lze zakoupit i samostatně.

+

 Kč

= 0 Výukový portál www.e-lili.cz

CZ_Lili_Raabe_headmasters  
CZ_Lili_Raabe_headmasters