Page 1

HODNOTENIE CHILL OUT Poďte nám pomôcť vytvárať kvalitnejší obsah rady učebníc Chill out! Podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti a pripomienky! Zapíšte sa ako evaluátor do rady učebníc. Naším cieľom je, aby vďaka úzkej spolupráci autorov a učiteľov z celého Slovenska vznikali učebnice, ktoré budú zodpovedať modernej výučbe, budú zábavné pre žiakov, splnia náročné učebné štandardy a pomôžu pri vyučovaní anglického jazyka. Nielen preto spoločnosť Klett spolupracuje s vydavateľstvom Cambridge University Press, ktoré je známe svojím dorazom na kvalitu učebných materiálov.

POČÚVAME

VÁs

Zúčastniť sa projektu je tak jednoduché: •  Spojte sa s učiteľmi angličtiny vo Vašom okolí, zoznámte ich s radou učebníc Chill out, spoločne nájdite kladné i záporné stránky, vyplňte hodnotiace dotazníky a zašlite ich mailom. • Výšku finančnej odmeny za zaslané evaluačné dotazníky a detailné informácie o celom projekte získate na stránkach vydavatelstvoklett.sk v sekcii Semináre.

Projekt pre SOŠ: Chill out Professional Class

Súťažte s Vašimi študentmi: Chill out Covershot

Chceli by ste vyskúšať učebnice Chill out vo svojej triede pre študentov, ktorí nastúpia v septembri 2012, ale nemáte dostatok financií na zakúpenie nových učebníc? Staňte sa súčasťou projektu Chill out Professional Class. Pokiaľ nakúpite učebnice pre dve triedy prvého ročníka (napr. pre odbory mechanik elektrotechnik a autoopravár - lakovník ), vydavateľstvo Klett vybaví tretiu triedu toho istého ročníka úplne zdarma (napr. odbor autoopravár) rovnakými učebnicami.

Radi fotíte? Myslíte si, že ste v tom skutočne dobrí? A chcete sa stať lomografom? Zúčastnite sa súťaže Chill out Covershot a zistíte, či ste najlepší fotografi zo všetkých slovenských SOŠ. Hľadáme jedinečnú fotografiu, ktorú umiestnime na obálku tretieho dielu Chill out 3 (vyjde v máji 2013). Podmienky súťaže a výhry nájdete na www.vydavatelstvoklett.sk.

Klett nakladatelství s.r.o. Fialkové údolie 5 811 01 Bratislava tel.: +421 904 008 552 • fax: + 420 233 084 115 e-mail: info@vydavatelstvoklett.sk • www.vydavatelstvoklett.sk

POZVÁNKA NA SEMINÁRE

Cambridge University Press contributed review and advice


Vážení kolegovia, nastáva doba, kedy budete vyberať tú najvhodnejšiu učebnicu anglického jazyka pre Vašich studentov. Pokiaľ ste sa ešte pre novú učebnicu nerozhodli alebo si nie ste úplne istí, či používaná učebnica je pre žiakov najvhodnejšia, príďte na náš seminár venovaný učebnej rade Chill Out. Trojdielna učebná séria je určená pre výučbu nemčiny na ZŠ ako druhého cudzieho jazyka a je vhodnou voľbou zohľadňujúcou a prepájacou nároky všetkých žiakov. Učebnice Chill out pro SOU je ušitá na mieru slovenským študentom. Učitelia, ktorí sa podieľali na vzniku tejto publikácie, žijú trvale na Slovensku a učia na slovenských školách. Obsah spĺňa najvyššie redakčné štandardy Cambridge University Press.

Cambridge University Press contributed review and advice

Podrobnosti ohľadne seminára nájdete na nasledujúcej strane, viac informácií potom na www.vydavatelstvoklett.sk v sekcii Semináre.

Dárek pro Vás!

Tešíme sa na Vás.

PREHĽAD SEMINÁROV Prehľad seminárov podľa miesta konania: Konkrétna adresa bude zverejnená na web stránke a zaslaná na email adresu. (označte prosím seminár, o ktorý máte záujem)

Mesto

Dátum

Kód pre SMS

Žilina

21. februára 2012

ZICHILL

Bratislava

28. februára 2012

BACHILL

Košice

22. marca 2012

KECHILL

Příhláška* Dárek Dárek pro pro Vás! Vás! Na našich seminářích se Seminář k učebnici Wir se Na našich seminářích

Na našich seminářích se

můžete těšit na různé dárky, Ing. Eva Onuferová Vás nejen potěší, Sales manager prekteré Slovensko

Mgr. Karolina Myšková Vedúca redakcie

Dárek pro Vás! Dárek pro ale pomohou i při Vás! výuce.

Chill out 2  máj 2012 || Chill out 3  máj 2013

Chill Out Klett Klub Darček pre Vás Na našich seminároch sa môžete tešiť na prekvapenie v podobe elektronickej verzie Chill out 1 e-book, pracovných listov, ale aj drobných darčekov, ktoré Vás nielen potešia, ale aj pomôžu pri učení.

Na našich seminářích se Na našich seminářích se můžete těšit na různé dárky, můžete těšit na různé dárky, které Vás nejen potěší, které Vás nejen potěší, ale pomohou i při výuce. ale pomohou i při výuce.

Príďte na seminár a staňte sa členom Chill Out Klett Klubu. Získajte vernostnú kartu a využívajte naplno všetky možnosti, ktoré Vám táto karta môže ponúknuť: • c eloročnú, neobmedzenú zľavu na nákup učebníc vo výške 15% •p  ri nákupe učebníc pre celú triedu získavate automaticky učebnicu, pracovný zošit a príslušnú metodickú príručku úplne zdarma •n  ikdy už nebudete platiť poštovné ani balné

můžete těšit na různé dárky,

Prihláška: Meno a priezvisko: Škola a adresa školy: Telefón: E-mail:

můžete na různé které Vástěšit nejen potěší,dárky, Plzeň | Ostrava | Praha Příhláška* které Vás nejen potěší, Příhláška* ale pomohou i při výuce. ale pomohou i při výuce. Seminář Seminář k učebnici k učebnici Wir Wir Jméno Plzeň | Ostrava | Praha a příjmení: Plzeň | Ostrava | Praha Adresa: Jméno Jméno a příjmení: a příjmení: Telefon:

Adresa: Adresa: ÁNO NIE E-mailová adresa: Učíte i ďalšie jazyky? Aké? Telefon: Telefon: Škola: E-mailová E-mailová adresa: adresa: Ve kterých třídách Vyplnenú prihlášku môžete zaslať: vyučujete: ZŠ / SŠ Škola: Škola: Jste předseda předmětové SMS na 0904 008 552 komise: ano / ne faxom na +420 233 084 115 Ve kterých třídách 233 084 115 (v233 084 110 tvare: kód seminára, meno, priezvisko, školaVe kterých a adresa školy) 233 084 115 vyučujete: třídách ZŠ / SŠ vyučujete: Jaké další ZŠ / SŠ jazyky učíte: předmětové Jste předseda Jste předseda www.klett.cz seminare@klett.cz e-mailom na komise: ano / předmětové ne telefonicky na 0904 008 552 seminare@klett.cz 233 084 110 * Tuto přihlášku nám můžete poslat faxem. komise: ano / ne info@vydavatelstvoklett.sk

Ste predseda predmetovej komisie?

Přihlaste se ještě dnes!

• body za nakupovanie učebníc a za tie potom získavajte doplnkové materiály

233 084 115

B T KLU KLETlad atelství s.r.o.

Přihlaste Přihlaste se se ještě ještě dnes! dnes!

Klett nak

VÁ JANA NOVÁKO 6789 ID: 012345 ww w.v ydavatels

tvoklett.sk

Přihlaste se se ještě ještě dnes! dnes! Přihlaste

seminare@klett.cz 233 084 115 233 084 115 seminare@klett.cz seminare@klett.cz

233 084 110

www.klett.cz

Jaké další Jaké jazykydalší učíte: jazyky učíte:

www.klett.cz vyplniť online na vydavatelstvoklett.sk Semináre * Tuto/ přihlášku nám můžete poslat faxem. * Tuto přihlášku nám můžete poslat faxem.

233 0 233 0

www www

CZ_CHILL_Seminar_invitation_162x229_31012012  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you