Page 1

Ece ile Efe’nin Online Öğrenme Bahçesi

3 temel kullanım şekli 1

Sınıf içerisinde

2

Derslere hazırlık

3

Tavsiye ettiğimiz diğer ürünlerimiz: Çağdaş eğitim öğretim ve öğrenmeye dair her şey

Ece ile Efe’nin Online Öğrenme Bahçesi

Ece ile Efe’nin öğrenme bahçesi içerisinde bastırıp çoğaltabileceğiniz pek çok çalışma sayfası bulacaksınız. Derslerinize hazırlık yaparken tek ihtiyacınız bir bilgisayar olacak.

Kişisel çalışma

Kullanımı çok kolay ve tamamı ile güvenli olan sitemizde, her öğrenci ebeveynlerinin ve öğretmenlerinin gözetimi olmadan da bireysel olarak çalışma yapabilir.

Ece ile Efe Dünyayı Keşfediyoruz Tüm Dersler Paketi

Ece ile Efe Öğrenme Bahçesi Okuma Yazma Seti

Ece ile Efe Öykü Denizi Aktiviteler içeren okuma kitabı

Dokuz dergiden oluşan bu paket, öğrencilerin düşünme becerilerini geliştirerek onları daha ileri seviyelere taşımayı hedeflemektedir. Meraklı çocuklar yetiştirme rehberi niteliği taşıyan paket, öğrencilerin araştırmacı yönlerini açığa çıkarmaya ve hayal güçlerini desteklemeye önem vermektedir. Dünya vatandaşı olma bilinci gelişmiş, çevreye duyarlı, derinlemesine, kapsamlı ve esnek düşünebilen nesiller yetiştirmek için eğlenceli bir yol sunmaktadır.

Tecrübeli öğretmenlerimiz ve uzmanlarımız tarafından hazırlanmış ve siz değerli öğretmenlerimizin katkıları ile şekillenmiş National Geographic okuma yazma setimiz, oryantasyon bölümü, kapsamlı matematik kitabı, eğlenceli tekrar kitabı, interaktif alıştırmalarla hazırlanmış CD ve öğrencilerimize özel hediyeler içermektedir.

Öykü Denizi, çocukların hayatlarına, duygularına, değerlerine ve isteklerine hitab eden resimli hikâyeler içeriyor. Hayvanlar alemi ve doğa fotoğrafları ile heyecan verici bilgilerin yanı sıra çeşitli soruların, etkinliklerin de yer aldığı bu hikâye kitabı, öğretmenlerin ve ebeveynlerin beğeneceği, çocukların dünyaya farklı bir gözle bakmalarını, ufuklarını genişletmelerini sağlayan, önemli bir kaynak niteliği taşıyor.

Fiyat: 25 TL

Fiyat: 14 TL

Fiyat: 25 TL

www.klett.com.tr adresinden hakkımızda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Sipariş vermek için! En yakın bölge bayimiz www.eceileefe.com (Satın al bölümü) info@klett.com.tr 0216 456 33 17

Fotoğraflar: © Shutterstock.com/DenisNata, Andrew Burgess, Ermolaev Alexander, Marina Jay, GlobalP.

Ece ile Efe’nin öğrenme bahçesini sınıf içerisinde akıllı tahta üzerinde ya da bir projektör yardımı ile kullanabilirsiniz. Ders sırasında eğitici filmler izletip, şarkılar çalmak, ilgi çekici online alıştırmaları öğrencileriniz ile çözmek, online alıştırmalar ile bağlantılı elektronik kitap içerisinde gezinmek ve daha pek çok aktivite ile öğrencilerinizin motivasyonlarını arttırıp konuları pekiştirmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Klett Yayıncılık Ltd. Şti. Atatürk Mah. Ataşehir Blv. 38. Ada Ata 3/3 Blok D: 41 Ataşehir - İstanbul www.klett.com.tr İş ortakları:

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Bize ulaşabilir ya da en yakın bayimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz. 0216 456 33 17

info@klett.com.tr

Klett Yayıncılık Yayın evi kökleri 1897’ye dayanan Klett yayın grubunun bir üyesidir. Klett grubu 115 yılı aşkın bir süredir eğitim ve kültür alanındaki kalitesi ve yenilikçi duruşu ile bilinmektedir. Avrupanın eğitim yayıncılığı alanında lider ve seçkin kuruluşu olan Klett yayıncılık çok çeşitli ders kitapları ile eğitim ve öğretme materyalleri ve hizmetleri sunmaktadır. Klett yayın grubu 17 farklı ülkede içlerinde Türkiye’nin de dahil olduğu 59 şirket tarafından temsil edilmektedir. Türkiye şubemiz National Geographic ile iş ve marka birliği içinde çalışmaktadır.

Dersleriniz için mükemmel destek!


Dersleriniz için mükemmel online destek! IK ERİŞİM ILL

Y

Ece ile Efe’nin

Online Öğrenme Bahçesi

36 TL

Öğretici elektronik içerik dünyası www.eceileefe.com adresinde yer alan elektronik içeriklerimiz Ece ile Efe setlerimize özel bir cazibe katıyor. Bu portal müfredatla uyumlu, Ece ile Efe setlerine paralel yüzlerce sesli ve görsel içerik barındıran, öğretmen ve öğrencilere yönelik hazırlanmış interaktif bir internet sitesidir.

mÜZİK

EĞİTİCİ oyUNLaR

ları Sirk Çalışma

–2

leefe.com

sayılar ve Hangi harfler, sonra, zu bulacağız! bulduktan içinde yolumu e? Doğru yolu sayı ve numaraları Labirentin yolun üzerind ıza çıkan şekil, şekiller doğru üzerinde karşım . doğru yolun n içine yazalım Tuzluk’un topunu

www.eceileefe.com içeriği:

Şekiller – 2

www.ecei

www.ece

Yuvarlak olan varlıkları daire içine alalım .

ileefe.com

Verilen görevleri tamamlayan öğrenciler başarı durumları ile ilgili geri bildirim alırlar.

Üçgen olan varlıkları daire içine alalım .

maTEmaTİK

HayaT BİLGİSİ

TÜRKÇE

İNGİLİZCE

SıNıf ve Ev ortamında kullanıma yönelik

www.eceileefe.com adresinden erişebileceğiniz Online Öğrenme Bahçesi dört bölümden oluşmaktadır:

özel içeriği

Çevrim içi öğrenme portalının en cazip özelliği, gerçek dünyayı sınıfınıza getirerek çocuklara doğayı tanıtan orjinal National Geographic video ve fotoğraflarını sağlamasıdır.

Dörtgen varlıkl arı daire içine alalım.

www.eceileefe.com Klett Yayıncılık

Ltd. Şti.

Okulun ilk birkaç ayındaki öğrenciler içindir. Öğrenciler temel renkleri, harfleri, sayıları, şekilleri, hayvanları ve daha fazlasını öğrenirler.

aNİmaSyoN vE ÇİZGİ fİLmLER

Bu bölümde öğretim programlarına göre hazırlanmış 1. sınıfa yönelik içerikler bulunmakta, öğrencilerin ufkunu genişleten ve öğrenmeye teşvik eden ek içerikler de beraberinde sunulmaktadır.

Doğrudan internet sitesine bağlanarak içerikleri inceleyebilirsiniz. İnternet sitesi bölümler halinde sunulmuştur. Siteyi keşfetmek oldukça kolaydır.

k ders i n o r t k e l aphic e m r g o e G l Nationa a ücretsiz erişi kitapların

www.eceileefe.com

SES KayıTLaRı vE fİLmLER

adresine erişim

Erken İngilizce öğrenimine yönelik bu bölümde okul yılı boyunca kademe kademe yayımlanacak yüzlerce öğrenme konusu sunulmaktadır.

Çocukların üzerinde yaşadıkları dünya ve doğa ile ilgili genel kültürlerini arttırmaya ve çevre bilinçlerini geliştirmeye yönelik bölümdür.

esinin nme Bahç al re ğ Ö e n onli ation Ece ile Efe Sınıflara yönelik N ersler . ve Tüm D 1 e ti e d S in ğ a ri m e z iç ya kitap ic okuma lektronik h e p n ra rı g o la e p a G it e yer alan k Bu yayınların onlin paketinde r. u tt u c . v iz rı me anabilirsin versiyonla ınızda kull ıf ın s i n ri içerikle eliştirilmiş itapların g k ı ıl s a b ik s elik olarak kitaplar, kla m içi kullanıma yön ri Elektronik ev kitaplarına nudur ve ç basılı ders rı la p a it k bir versiyo rs iştir. Bu de düzenlenm llanışlıdır. u k e v e d a s a h a göre d a nı zamand kitapları ay bilecekleri rs a e ş d la u ik n e il ce k tı ir Elektro b k e portalı E lerimizin te içi öğrenm m i ri il v g öğretmen e il ç i k ileefe.com me Bahçesi altında www.ece n re ğ Ö e . n ır li d On ı tanımakta ile Efe’nin me imkân ş ri e e d e içeriğ

E DİY HE

ELE KTR DER ONİK KİTA S PLA RI

E DİY HE

Ltd. Şti. Klett Yayıncılık

ÇaLıŞma SayfaLaRı

mİNİ İNGİLİZCE KURSU

E DİY HE

Sesli talimatlarla interaktif görevler Yazdırabileceğiniz alıştırma sayfaları Ses kayıtları ve eğitsel filmler Öğretici oyunlar Çizimli hikâyeler Şarkılar, animasyonlar ve daha fazlasını sunar!

Geri Bildirim

National Geographic

E DİY HE

İçerik, uzman öğretmenlerle birlikte çalışılıp 1. sınıf öğrencilerinin ihtiyaçları ve özellikleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Hem evde hem de sınıfta kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

ETKİLEŞİmLİ GÖREvLER

2 letak ee teachers  
2 letak ee teachers