Page 1

Колекція техніки BEKO

2013 •

Холодильники

Посудомийні

машини

Ку хо н н і

плити

• Мікрохвильові печі • Пральні машини • Сушильні машини


Холодильники та морозильні камери Beko поєднують в собі сучасний дизайн та функціональність внутрішнього простору Вашої кухні. Вони представляють інтелектуальну техніку і завдяки новітнім технологіям охолодження забезпечать найкраще зберігання продуктів, є взірцем стилю та функціональних можливостей. Холодильники та морозильні камери Beko зроблять Ваше життя більш комфортним!

2

3


Пральні

та

сушильні

машини

Beko

збережуть красу та довговічність Вашого одягу, а також зроблять Ваше повсякденне життя більш комфортним!

4

5


Прилади для приготування їжі – серце кожної кухні. Новий ряд духових шаф Beko розроблений спеціально, щоб стати центром Вашої кухні. Ми пропонуємо Вам усе необхідне, щоб перетворити щоденну рутину приготування їжі на захоплюючий процес!

6

7


Створені для Вас. Розумні рішення Beko. Світ змінюється. Також змінюється щоденний побут кожного із нас. Окрім споживання, ми прагнемо зберігати природні ресурси, час, сімейний бюджет. Водночас ми прагнемо компромісу в якості, технології та дизайні, а також – більшої продуктивності та ефективності. Світ змінюється. Beko працює з потребами та бажаннями споживача, пропонує розумні технологічні рішення в поєднанні зі стильним, функціональним дизайном. Таким чином, Beko розвивається разом із Вами, пропонуючи розумні рішення в технології, якості та дизайні.

8

9


Розумні рішення

Beko пропонує розумні рішення для покращення щоденного побуту.

Розумні рішення поєднують функціональний дизайн, технологічну ефективність та високу якість. Натхненням для Beko є побажання споживачів, які наші фахівці втілюють у розумні рішення, щоб перевершити Ваші очікування.

Нова технологія

Beko інвестує великі кошти в дослідження та розробки, що дозволяють привнести у Ваше життя новий рівень комфорту та радість від використання техніки Beko. Інтелектуальні технології - результат нашої філософії розвитку, яка передбачає уважне ставлення до потреб споживача для введення на ринок продуктів-лідерів, що будуть користуватись значним попитом.

Beko проводить опитування споживачів по всьому світу, щоб дізнатись про їх очікування та потреби від побутової техніки, а потім розробляє новітні технології, щоб задовольнити заявлені потреби.

Захист навколишнього середовища

Захист навколишнього середовища – одна з пріорітетних задач компанії Beko. Наша мета – максимальне скорочення негативного впливу на навколишнє середовище при розробці та виробництві техніки.

15 

Холодильники

Дотримуючись нашої екологічної концепції, ми створюємо продукти з

61 

Посудомийні машини

77 

Кухонні плити

97 

Мікрохвильові печі

максимальним рівнем зберігання енергії, з компонентів, що найбільш придатні до вторинної переробки.

10

103 

Пральні машини

129 

Сушильні машини

11


Екологічна концепція Beko Клас енергоспоживання А++ Зберігання енергії та природних ресурсів ніколи не було настільки актуальним, як сьогодні. Дотримуючись нашої екологічної концепції, Beko пропонує продукти з класом споживання енергії А++ та А+. Холодильник із енергоспоживанням А++ споживає до 40% менше енергії, аніж аналогічний продукт класу А.

Безпечний охолоджуючий газ У холодильниках Beko використовується екологічно безпечний охолоджуючий газ, який не пошкоджує озоновий шар та навколишнє середовище.

Режим “Відпустка” Даний режим дає можливість відокремити морозильне відділення та вимкнути охолоджуючий елемент холодильної камери. Таким чином, Ви можете зберігати свої продукти замороженими та економити енергію під час відпустки чи не використовувати холодильну камеру.

12

Станьте частиною «зеленого» майбутнього!

13


Холодильники Холодильники та морозильні камери Beko поєднують в собі сучасний дизайн та функціональність внутрішнього простору Вашої кухні. Вони представляють інтелектуальну техніку і завдяки новітнім технологіям охолодження забезпечать найкраще зберігання продуктів, є взірцем стилю та функціональних можливостей.

14

1

15


Що необхідно знати перш, ніж придбати холодильник •

Якщо Ви хочете уникнути процесу розморожування, радимо обрати модель із технологією No Frost.

Якщо Ви часто споживаєте заморожені продукти, радимо обрати комбіновану модель із великою морозильною камерою.

Якщо Ви маєте велику родину та багато користуєтесь холодильником, радимо обрати модель No Frost з шириною 75 см та більше.

Якщо Ви споживаєте багато води або льоду, радимо Вам обрати модель із диспенсером для води або льоду.

Якщо Ви бажаєте зберігати овочі та фрукти свіжими довгий час, радимо обрати холодильник із системою контролю вологості.

Якщо Ви довгий час зберігаєте в холодильнику делікатеси, радимо обрати модель із відділенням, яке підтримує постійну температуру 0 °C.

Якщо Ви бажаєте подовжити строк зберігання продуктів, радимо обрати модель із технологією ультрафіолетового випромінювання.

Пер е зам орож д уван розд ням і л іть мал с ир н еньк а і шм ато чки.

Put bi g into sm cheese hoops al before l portions freezing . ям ред Пе ванн ’яса м жу ки о , р т о а ми м и м а л а з кі ш е ці те н и т л е й ай нев лиша зріз ни. о р за ти кі – і час и вел енш м

16

17


Технологія ShockFreeze Зберігайте природну поживну цінність м'яса та риби. Свіжа риба та м'ясо втрачають свою поживну цінність, якщо їх не піддають миттєвому замороженню.

Споживайте свіжі, здорові продукти разом із холодильниками Beko.

Розумні холодильники Beko мають спеціальне відділення ShockFreeze, в якому продукти миттєво заморожуються, таким чином, структура тканин не руйнується, а поживна цінність та смак залишаються неушкодженими.

м ння , а в ир жу оро 'яса ж ніше м а ь ед з те з м повіл ічній р е П ізай чи ир рм зр ьки ж ся те теїни , Ви м ь о іл оск ддаєт іж пр чино ати м н іг і. пі бці, аки збер амер Т о . обр еводи овше ній к д л ль вуг жете орози мо о у м с м'я

18

19


Охолоджуйте чи заморожуйте продукти залежно від Ваших потреб.

Відділення MultiZone™ Охолодження чи замороження одним натиском! У Вас велика родина? Ви можете змінювати умови зберігання у холодильнику залежно від кількості продуктів та власних побажань. Технологія Multizone™ від Beko надає можливість в будь-який час збільшувати ємність холодильника залежно від Ваших потреб. Одним натиском на кнопку цифрового дисплея, 77 літрів ємності можуть бути використані як холодильник чи морозильна камера в температурному режимі від -24°C до +10°C.

Не с

лід п овт замо орно рож уват прод и укт и

20

21


Active Fresh Blue Light™ Технологія ультрафіолетового випромінювання у Вашому холодильнику. Свіжі фрукти та овочі зберігають свої поживні властивості недовгий час після того як були зірвані. Завдяки Активній технології ультрафіолетового випромінювання від Beko процес фотосинтезу продовжується в холодильнику, таким чином, фрукти та овочі зберігають свої поживні властивості довше.

ів Груш ику ильн д о л я хо тьс ю а г і о їх збер , якщ е ш и дов уват щ і о розм альн к и верт

22

Фрукти та овочі зберігають свою свіжість, ніби тільки-но зібрані.

23


Активна подвійна охолоджувальна система Завдяки технології Активної подвійної охолоджувальної системи від Beko, відділення холодильної та морозильної камер мають незалежні охолоджувальні системи, що дозволяють підтримувати оптимальний рівень вологості для продовження строку зберігання свіжих фруктів та овочів та уникнення передачі запахів. Завдяки незалежній системі охолодження кожного відділення повітря, яке потрапляє до холодильника, залишається на оптимальному рівні. Це запобігає замороженню ів, що знаходяться у холодильній камері. Основні переваги Активної подвійної охолоджувальної системи:

• Продукти довше зберігаються свіжими Коли продукти втрачають більш, ніж 20% своєї вологи, вони не можуть більше вважатись “свіжими” та можуть бути непридатними до споживання. В звичайних холодильниках холодильна та морозильна камери обслуговуються спільним повітряним потоком. Коли потік повітря контактує з охолоджувальною системою у морозильній камері, він втрачає вологість. Потім сухе повітря потрапляє до холодильної камери і забирає вологу у продуктів, які там містяться, спричиняючи їх висихання. Завдяки технології Активної подвійної охолоджувальної системи від Beko, холодильна та морозильна камери, мають незалежні повітряні потоки, що забезпечує оптимальне зберігання продуктів у свіжому стані довший час у відділеннях камер.

Збер

ігайт

е фру кти х від та о ділен вочі н такі ях. Д у еякі як: а фрук брик нект ти оси, б арин анан помі и, гру и дори , ші, сл міст иви т є руй я т ь ет а нівни илен м дл брок г аз, як я ово колі, ий чів, т капу а ста, ких я огірк к: пере и, мо ць, са р к ва, лат. різни

• Відсутність змішування запахів Однією з головних проблем холодильників, що не потребують розморожування є змішування запахів між холодильною та морозильною камерами. Це відбувається, коли один повітряний потік циркулює між морозильною та холодильною секціями. Технологія Активної подвійної охолоджувальної системи від Beko надає кожній камері власний повітряний потік, запобігаючи, таким чином, змішування запахів.

• Запобігання заморожування продуктів у холодильнику У звичайних холодильниках, що не потребують розморожування повітряний потік має середню температуру -18 ºC, який може заморожувати продукти, розміщені біля отворів повітрозбірника. З новою системою Beko повітряний потік, що випускається у холодильну камеру, складає приблизно -1/+1 ºC, створюючи умови для підтримання ідеальної температури 3 ºC в холодильній камері.

• Стабільна температура – запорука тривалого зберігання Навіть коли холодильнику не потрібне охолоджене повітря, система конвекції забезпечує зберігання свіжих продуктів у більш стабільній температурі. З меншими коливаннями температури, продукти залишаються свіжими довше.

24

Вдвічі швидше охолодження для тривалого зберігання 25


Технологія охолодження 1

Активний іонізатор Активний іонізатор нейтралізує бактерії, віруси та частки, що викликають неприємний запах у холодильнику, та створює антибактеріальний ефект. У результаті повітряний потік, що циркулює у холодильнику, залишається чистим, що дозволяє зберігати свіжість та смакові якості продуктів тривалий термін.

Дверцята, що автоматично закриваються

Активне очищення запахів

Висувні скрині та контейнери1

Завдяки унікальній системі петлиць, залишені на 15 ºC дверцята закриваються автоматично.

2

Спеціальні фільтри пропускають повітряний потік всередину холодильника та руйнують неприємні запахи та бактерії, завдяки чому, холодильник залишається свіжим та вільним від неприємних запахів.

Не залежно від ступеня наповнення, скрині та контейнери морозильного відділення можуть легко висуватись завдяки спеціальному роликовому механізму.

Диспенсер для води та льоду2

Антибактеріальний ущільнювач дверей Ущільнювач дверей зазвичай погано піддається глибокому очищенню. Це формує сприятливе середовище для розмноження бактерій. Створений з додаванням антибактеріальних часток ущільнювач запобігає активному розмноженню бактерій. Тепер він стійкий до забруднень!

3

Охолоджену фільтровану воду тепер можна отримати з інтегрованого диспенсера, не відкриваючи дверцята холодильника. Диспенсер достатньо великий та дозволяє використовувати навіть високі стакани. Його клапан доволі чуттєвий, достатньо лише легкого дотику, щоб отримати воду чи лід. Білі світловипромінюючі діоди, що освітлюють диспенсер, створюють максимально приємне враження.

Антибактеріальні дверні ручки

Контейнер для льоду з механізмом Twist та картриджем для води3

Завдяки спеціальному антибактеріальному ущільнювачу на дверних ручках, найбільш важливі контактні зони залишаються чистими.

Контейнер для льоду з механізмом Twist дозволяє легко та швидко отримати шматочки льоду. Завдяки одному простому повороту Twist готові шматочки льоду легко виймаються зі спеціальної форми. Завдяки стійкій та зручній формі картриджа Ви можете легко заповнити його водою.

Функція Eco-Fuzzy У випадку, коли протягом 6 годин дверцята холодильника не відкривались та параметри налаштування не змінювались, функція Eco-Fuzzy активує енергозберігаючий режим, за яким холодильник оптимально працює з пониженим споживанням енергії.

Режим «Відпустка» Дозволяє максимально економити енергію. Під час відпустки Ви можете використовувати лише морозильну камеру .

26

Розумний дизайн для легкого використання

те ожуй р о м За оплю карт я ю, дл о н е р а її недов ення ж е р збе сті свіжо

4

Контейнер, що знімається4 Завдяки інноваційному механізму, цей контейнер допомагає використати вільне місце під дверцятами. Скриня, що знімається підходить для зберігання невеликих продуктів, які можуть загубитись в основному відділенні.

Пер е орож д уван звар ням іть ябл та ука пор іжт е їх на част ини зам

27


Холодильники

Холодильники

GNE 114612 X Холодильник Side by Side з чотирма дверцятами

GNE 134620 X Холодильник Side by Side з чотирма дверцятами

GNE 60520 X Холодильник Side by Side з двома дверцятами

Клас енергоспоживання А+

Іонізатор

Клас енергоспоживання А+

Ультрафіолетове випромінювання

Клас енергоспоживання А+

Ультрафіолетове випромінювання

Клас енергоспоживання А+

Двоконтурна система охолодження

Ультрафіолетове випромінювання

Двоконтурна система охолодження

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Двоконтурна система охолодження

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Двоконтурна система охолодження

Звуковий сигнал відкритих дверцят

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Автоматична система розмороження

Охолоджуючий вентилятор

Автоматична система розмороження

Охолоджуючий вентилятор

Автоматична система розмороження

Автоматична система розмороження

Охолоджуючий вентилятор

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Іонізатор

Іонізатор

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Характеристики • Загальний об’єм 670 л • Розміри: 182х92х72 см • Нержавіюча сталь із покриттям «без відбитків пальців» • Сенсорний дисплей

Характеристики • Загальний об’єм: 605 л • Розміри: 182х92х72 см • Нержавіюча сталь із покриттям «без відбитків пальців» • Сенсорний дисплей

Характеристики • Загальний об’єм: 600 л • Розміри: 182,5х84х74,5 см • Нержавіюча сталь із покриттям «без відбитків пальців» • Сенсорний дисплей

Відділення Мульти-зона • Корисний об’єм: 77 л

Відділення Мульти-зона • Корисний об’єм: 77 л

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 385 л • Диспренсер для води • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Висувний контейнер

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 380 л • Диспренсер для води • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Висувний контейнер

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 396 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Висувний контейнер

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 155 л • Відділення швидкого замороження • 5 відділень • Відділення для заморожування ICE BANK

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 155 л • Відділення швидкого замороження • 4 відділення

Інші характеристики • Споживання електроенергії 528 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів Модель GNE 114670 X 28

GNE V 122 W Холодильник Side by side

Клас енергоспоживання A

Охолоджуючий вентилятор

Характеристики • Загальний об’єм: 625 л • Розміри: 179х92х71 см • Колір: Білий Відділення Мульти-зона • Корисний об’єм: 77 л Холодильне відділення • Корисний об’єм: 378 л • Скляні полиці • Висувний контейнер

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 154 л • 2 відділення

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 178 л • 2 відділення

Інші характеристики • Споживання електроенергії 485 кВт\рік

Інші характеристики • Споживання електроенергії 556 кВт\рік

Інші характеристики • Споживання електроенергії 453 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів Модель GNE V 120 W

Клас енергоспоживання A 29


Холодильники

Холодильники

GNE V 222 S Холодильник Side by side

Клас енергоспоживання А+

GNE V 322 РX Холодильник Side by Side

Охолоджуючий вентилятор

Клас енергоспоживання А+

Охолоджуючий вентилятор

Клас енергоспоживання А+

CNE 60520 M Комбінований холодильник

Охолоджуючий вентилятор

Клас енергоспоживання А+

Ультрафіолетове випромінювання

Двоконтурна система охолодження

Двоконтурна система охолодження

Двоконтурна система охолодження

Двоконтурна система охолодження

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Автоматична система розмороження

Автоматична система розмороження

Автоматична система розмороження

Автоматична система розмороження

Охолоджуючий вентилятор

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Іонізатор

Характеристики • Загальний об’єм: 615 л • Розміри: 179х92х71 см • Нержавіюча сталь із покриттям «без відбитків пальців»

Характеристики • Загальний об’єм: 616 л • Розміри: 179х92х71 см • Нержавіюча сталь із покриттям «без відбитків пальців»

Відділення Мульти-зона • Корисний об’єм: 77 л

Відділення Мульти-зона • Корисний об’єм: 77 л

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 375 л • Диспенсер для води та льоду • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Висувний контейнер • Хромоване відділення для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 375 л • Диспенсер для води та льоду із підключенням до водопостачання • Зона свіжості 0 °С • Висувний контейнер • Хромоване відділення для пляшок

Характеристики • Загальний об’єм 670 л • Розміри: 179х92х71 см • Колір: Сріблястий Відділення Мульти-зона • Корисний об’єм: 77 л Холодильне відділення • Корисний об’єм: 370 л • Диспренсер для води • Скляні полиці • Висувний контейнер Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 178 л • 2 відділення • Відділення для заморожування ICE BANK Інші характеристики • Споживання електроенергії 552 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 151 л • Відділення швидкого замороження • 2 відділення • Внутрішнє освітлення морозильного відділення Інші характеристики • Споживання електроенергії 525 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Модель Клас енергоспоживання Колір GNE V 220 W A Білий 30

GNE V422 X Холодильник Side by Side

Модель GNE V 320 Х

Клас енергоспоживання A

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 151 л • Відділення швидкого замороження • 2 відділення • Внутрішнє освітлення морозильного відділення

Характеристики • Загальний об’єм: 600 л • Розміри: 182,5х84х75 см • Колір: Сірий Холодильне відділення • Корисний об’єм: 405 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Висувний контейнер Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 167 л • 3 відділення Інші характеристики • Споживання електроенергії 475 кВт\рік

Інші характеристики • Споживання електроенергії 525 кВт\рік Модель GNE V 420 Х

Клас енергоспоживання A 31


Холодильники

Холодильники

CN 153920 Комбінований холодильник з трьома дверцятами

CN 151720 DX Комбінований холодильник з трьома дверцятами

CN 136120 Комбінований холодильник

CN 136220 Комбінований холодильник

Клас енергоспоживання А+

Іонізатор

Клас енергоспоживання А+

Іонізатор

Клас енергоспоживання А+

Охолоджуючий вентилятор

Клас енергоспоживання А+

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Двоконтурна система охолодження

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Двоконтурна система охолодження

Ультрафіолетове випромінювання

Звуковий сигнал відкритих дверцят

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Звуковий сигнал відкритих дверцят

Охолоджуючий вентилятор

Звуковий сигнал відкритих дверцят

Охолоджуючий вентилятор

Звуковий сигнал відкритих дверцят

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Автоматична система розмороження

Автоматична система розмороження

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Автоматична система розмороження

Автоматична система розмороження

Охолоджуючий вентилятор

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Іонізатор

Характеристики • Загальний об’єм 530 л • Розміри: 185х74х77 см • Колір: Білий • Сенсорний дисплей

Характеристики • Загальний об’єм: 530 л • Розміри: 185х74х77 см • Нержавіюча сталь • Сенсорний дисплей

Відділення Мульти-зона • Корисний об’єм: 54 л

Відділення Мульти-зона • Корисний об’єм: 54 л

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 316 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Висувний контейнер • Хромоване відділення для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 312 л • Диспенсер для талої води • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Висувна скриня • Хромоване відділення для пляшок

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 150 л • 3 відділення-шухляди Інші характеристики • Споживання електроенергії 448 кВт\рік

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 150 л • 2 відділення • Лоток для льоду

Характеристики • Загальний об’єм: 360 л • Розміри: 184,5х59,5х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 360 л • Розміри: 184,5х59,5х65 см • Колір: Білий

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 227 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Хромоване відділення для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 227 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Хромоване відділення для пляшок

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 95 л • 3 відділення • Лоток для льоду

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 95 л • 3 відділення

Інші характеристики • Споживання електроенергії 333 кВт\рік

Інші характеристики • Споживання електроенергії 333 кВт\рік

Інші характеристики • Споживання електроенергії 598 кВт\рік

Модель CN 136120 S 32

Колір Сріблястий

Модель CN 136220 T

Колір Титан 33


Холодильники

Холодильники

CN 136220 DS Комбінований холодильник

CN 228120 Комбінований холодильник

CN 232102 Комбінований холодильник

Клас енергоспоживання А+

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Звуковий сигнал відкритих дверцят

Охолоджуючий вентилятор

Автоматична система розмороження

Іонізатор

Автоматична система розмороження

Автоматична система розмороження

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Охолоджуючий вентилятор

Охолоджуючий вентилятор

Іонізатор

Охолоджуючий вентилятор

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Характеристики • Загальний об’єм 360 л • Розміри: 184,5х59,5х60 см • Колір: Сріблястий • Сенсорний дисплей Холодильне відділення • Корисний об’єм: 221 л • Диспенсер для талої води • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Хромоване відділення для пляшок Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 95 л • 3 відділення • Лоток для льоду Інші характеристики • Споживання електроенергії 330 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Характеристики • Загальний об’єм: 295 л • Розміри: 175,4х59,5х60 см • Колір: Сріблястий

Характеристики • Загальний об’єм: 295 л • Розміри: 175,4х59,5х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 295 л • Розміри: 175,4х59,5х60 см • Колір: Білий

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 176 л • Скляні полиці • Хромоване відділення для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 172 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Хромоване відділення для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 176 л • Скляні полиці • Хромоване відділення для пляшок

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 80 л • 3 відділення • Лоток для льоду Інші характеристики • Споживання електроенергії 345 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Модель CN 228100 34

CN 228220 Комбінований холодильник

Клас енергоспоживання A

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 80 л • 3 відділення • Лоток для льоду Інші характеристики • Споживання електроенергії 296 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Модель CN 228220 Х

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 80 л • 3 відділення • Лоток для льоду Інші характеристики • Споживання електроенергії 355 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Колір Нержавіюча сталь 35


Холодильники

Холодильники

CN 232120 Комбінований холодильник

CN 232200 Комбінований холодильник

CN 236121 Комбінований холодильник

CN 236220 Комбінований холодильник

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Автоматична система розмороження

Автоматична система розмороження

Автоматична система розмороження

Охолоджуючий вентилятор

Іонізатор

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Іонізатор

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Охолоджуючий вентилятор

Охолоджуючий вентилятор

Характеристики • Загальний об’єм 320 л • Розміри: 185,3х59,5х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 320 л • Розміри: 185х59,5х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 355 л • Розміри: 201х64,2х68 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 355 л • Розміри: 201х59,5х60 см • Колір: Білий

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 193 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Хромоване відділення для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 197 л • Скляні полиці • Хромоване відділення для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 231 л • Скляні полиці • Хромоване відділення для пляшок

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 80 л • 4 відділення • Лоток для льоду

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 90 л • 3 відділення • Лоток для льоду

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 222 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Хромоване відділення для пляшок

Інші характеристики • Споживання електроенергії 355 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Інші характеристики • Споживання електроенергії 384 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 80 л • 3 відділення • Лоток для льоду Інші характеристики • Споживання електроенергії 291 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Модель CN 232120 S 36

Колір Сріблястий

Модель CN 236100

Клас енергоспоживання A

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 90 л • 3 відділення • Лоток для льоду Інші характеристики • Споживання електроенергії 341 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Модель

Колір

CN 236220 X CN 236230 X

Нержавіюча сталь Нержавіюча сталь

Клас енергоспоживання А+ А++ 37


Холодильники

Холодильники

CNA 29120 Комбінований холодильник

CS 230020 Комбінований холодильник

CS 232021 Комбінований холодильник

CS 234020 Комбінований холодильник

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Автоматична система розмороження

Статична система розмороження

Статична система розмороження

Статична система розмороження

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача Охолоджуючий вентилятор

Характеристики • Загальний об’єм 295 л • Розміри: 181,4х54х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 290 л • Розміри: 162,3х59,5х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 318 л • Розміри: 174,5х59,5х60 см • Колір: Білий

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 190 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 164 л • Полиці-решітки

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 183 л • Скляні полиці

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 70 л • 3 відділення

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 87 л • 3 відділення • Лоток для льоду

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 90 л • 2 відділення, 1 відкидне • Лоток для льоду

Інші характеристики • Споживання електроенергії 296 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Інші характеристики • Споживання електроенергії 316 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Інші характеристики • Споживання електроенергії 272 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Клас енергоспоживання CS 232020 S A+ CS 232030 A++ CS 232030 X A++

Модель Модель CNA 29120 S 38

Колір Сріблястий

Колір Сріблястий Білий Нержавіюча сталь

Модель CS 232021 S

Колір Сріблястий

Характеристики • Загальний об’єм 340 л • Розміри: 185,3х59,5х60 см • Колір: Білий

Інші характеристики • Споживання електроенергії 333 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 205 л • Скляні полиці • Хромоване відділення для пляшок Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 87 л • 3 відділення • Лоток для льоду Модель CS 234000 CS 234000 S CS 234010 CS 234020 S CS 234020 T CS 234020 X CS 234030 CS 234030 S CS 234030 T CS 234030 X

Клас енергоспоживання A A A+ A+ A+ A++ A++ A++ A++ A++

Колір Білий Сріблястий Білий Сріблястий Титановий Нержавіюча сталь Білий Сріблястий Титановий Нержавіюча сталь 39


Холодильники

Холодильники

CS 234022 Комбінований холодильник

CS 234032 Комбінований холодильник

CS 238020 Комбінований холодильник

CS 236020 Комбінований холодильник

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Статична система розмороження

Статична система розмороження

Статична система розмороження

Статична система розмороження

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача Охолоджуючий вентилятор Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Характеристики • Розміри: 185,3х59,5х60 см • Колір: Білий Холодильне відділення • Корисний об’єм: 205 л • Скляні полиці Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 90 л • 3 відділення • Лоток для льоду Інші характеристики • Споживання електроенергії 267 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Характеристики • Загальний об’єм: 340 л • Розміри: 185,3х59,5х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 380 л • Розміри: 201х59,5х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 360 л • Розміри: 201х59,5х60 см • Колір: Білий

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 197 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Хромоване відділення для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 244 л • Скляні полиці • Хромоване відділення для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 197 л • Скляні полиці • Хромоване відділення для пляшок

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 87 л • 3 відділення • Лоток для льоду

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 126 л • 4 відділення • Лоток для льоду

Інші характеристики • Споживання електроенергії 281 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Інші характеристики • Споживання електроенергії 311 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 95 л • 3 відділення • Лоток для льоду Інші характеристики • Споживання електроенергії 229 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Клас енергоспоживання CS 238020 Х A+ CS 238030 A++ CS 238030 X A++

Модель Модель CS 234022 Т CS 234022 X 40

Колір Титановий Нержавіюча сталь

Модель CS 234032 Х

Колір Нержавіюча сталь

Колір Нержавіюча сталь Білий Нержавіюча сталь 41


Холодильники

Холодильники

CSA 24000 Комбінований холодильник

CSA 24022 Комбінований холодильник

CSA 29020 Комбінований холодильник

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Статична система розмороження

Статична система розмороження

Статична система розмороження

Статична система розмороження

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Характеристики • Розміри: 152,5х54х60 см • Колір: Білий Холодильне відділення • Скляні полиці • Тримач для пляшок Морозильне відділення**** • 2 відділення, 1 відкидне • Лоток для льоду Інші характеристики • Відділення для молочних продуктів

Модель CSA 24000 CSA 24010 42

CSA 24023 Комбінований холодильник

Клас енергоспоживання A A

Холодильне відділення Скляні полиці Полиці-решітки

Характеристики • Загальний об’єм: 240 л • Розміри: 152,5х54х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 240 л • Розміри: 152,5х54х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 295 л • Розміри: 171х54х60 см • Колір: Білий

Холодильне відділення • Скляні полиці • Тримач для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 145 л • Скляні полиці • Тримач для пляшок

Холодильне відділення • Скляні полиці • Тримач для пляшок

Морозильне відділення**** • 3 відділення • Лоток для льоду Інші характеристики • Відділення для молочних продуктів

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 72 л • 2 висувні відділення, 1 відкидне • Лоток для льоду Інші характеристики • Споживання електроенергії 218 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Морозильне відділення**** • 3 висувні відділення, 1 відкидне • Лоток для льоду Інші характеристики • Відділення для молочних продуктів

Клас енергоспоживання CSA 29000 A CSA 29010 A CSA 29020 S A+

Модель Модель CSA 24022 S CSA 24022 X

Колір Сріблястий Нержавіюча сталь

Колір Білий Білий Сріблястий 43


Холодильники

Холодильники

CSA 29023 Комбінований холодильник

CSA 31020 Комбінований холодильник

CH 233120 Комбінований холодильник

CSA 31032 Комбінований холодильник

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А++

Статична система розмороження

Статична система розмороження

Холодильник з автоматичною системою розмороження морозильної камери

Статична система розмороження

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Характеристики • Загальний об’єм: 290 л • Розміри: 170,5х54х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 310 л • Розміри: 181,4х54х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 330 л • Розміри: 185,3х59,5х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 310 л • Розміри: 181,4х54х60 см • Колір: Білий

Холодильне відділення • Корисний об'єм 175 л • Скляні полиці • Тримач для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 204 л • Скляні полиці • Тримач для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об'єм 204 л • Скляні полиці • Тримач для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 204 л • Скляні полиці • Тримач для пляшок

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм 72 л • 3 висувні відділення, 1 відкидне • Лоток для льоду

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 72 л • 3 відділення, 1 відкидне • Лоток для льоду

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм 90 л • 3 відділення • Лоток для льоду

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 78 л • 3 відділення • Лоток для льоду

Інші характеристики • Споживання електроенергії 227 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Інші характеристики • Споживання електроенергії 268 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Інші характеристики • Відділення для молочних продуктів

Інші характеристики • Споживання електроенергії 204 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Модель

Модель CSA 29023 Х 44

Колір Нержавіюча сталь

CSA 31020 T CSA 31020 X CSA 31030 T CSA 31030 X CSA 31030

Клас енергоспоживання A+ A+ A++ A++ A++

Колір Титановий Нержавіюча сталь Титановий Нержавіюча сталь Білий

Модель CSA 31032 X

Колір Нержавіюча сталь 45


Холодильники

Холодильники

DN 161620 Холодильник з двома дверцятами

DN 143120 Холодильник з двома дверцятами

Клас енергоспоживання А+

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Клас енергоспоживання А+

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Клас енергоспоживання А+

Іонізатор

Клас енергоспоживання А+

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Двоконтурна система охолодження

Охолоджуючий вентилятор

Двоконтурна система охолодження

Охолоджуючий вентилятор

Двоконтурна система охолодження

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Двоконтурна система охолодження

Охолоджуючий вентилятор

Звуковий сигнал відкритих дверцят

Звуковий сигнал відкритих дверцят

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Звуковий сигнал відкритих дверцят

Охолоджуючий вентилятор

Звуковий сигнал відкритих дверцят

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Автоматична система розмороження

Автоматична система розмороження

Автоматична система розмороження

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Автоматична система розмороження

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальний фільтр

Характеристики • Загальний об’єм: 615 л • Розміри: 185х74х77 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 550 л • Розміри: 193х70х68,5 см • Колір: Білий

Холодильне відділення • Корисний об'єм 393 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Висувний контейнер

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 355 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Відкидний контейнер

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм 121 л • Відділення для заморожування ICE BANK • Внутрішнє освітлення морозильного відділення

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 87 л • Відділення для заморожування ICE BANK

Інші характеристики • Споживання електроенергії 424 кВт\рік

Інші характеристики • Споживання електроенергії 400 кВт\рік

Характеристики • Загальний об’єм: 500 л • Розміри: 193х70х68,5 см • Нержавіюча сталь із покриттям «без відбитків пальців» Холодильне відділення • Корисний об'єм 355 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Відкидний контейнер • Хромоване відділення для пляшок Морозильне відділення**** • Корисний об'єм 87 л • Відділення для заморожування ICE BANK • Внутрішнє освітлення морозильного відділення

Антибактеріальний фільтр

Характеристики • Загальний об’єм: 470 л • Розміри: 169х70х69 см • Колір: Білий Холодильне відділення • Корисний об’єм: 295 л • Скляні полиці • Відкідний контейнер Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 87 л • Відділення для заморожування ICE BANK Інші характеристики • Споживання електроенергії 330 кВт\рік

Інші характеристики • Споживання електроенергії 370 кВт\рік

Модель DN 150100 46

DN 150220 X Холодильник з двома дверцятами

DN 150120 D Холодильник з двома дверцятами

Клас енергоспоживання А 47


Холодильники

Холодильники

DN 156720 DX Холодильник з двома дверцятами

Клас енергоспоживання А+

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Клас енергоспоживання А+

Іонізатор

Клас енергоспоживання А+

Іонізатор

Клас енергоспоживання А+

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Двоконтурна система охолодження

Охолоджуючий вентилятор

Двоконтурна система охолодження

Ультрафіолетове випромінювання

Двоконтурна система охолодження

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Двоконтурна система охолодження

Охолоджуючий вентилятор

Автоматична система розмороження

Звуковий сигнал відкритих дверцят

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Звуковий сигнал відкритих дверцят

Охолоджуючий вентилятор

Автоматична система розмороження

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Антибактеріальний фільтр

Автоматична система розмороження

Охолоджуючий вентилятор

Автоматична система розмороження

Антибактеріальний фільтр

Іонізатор

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальний фільтр

Ультрафіолетове випромінювання

Характеристики • Загальний об’єм: 560 л • Розміри: 185х74х77 см • Нержавіюча сталь із покриттям «без відбитків пальців» • Сенсорний дисплей

Характеристики • Загальний об’єм: 560 л • Розміри: 185х74х77 см • Нержавіюча сталь із покриттям «без відбитків пальців» • Сенсорний дисплей

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 389 л • Диспенсер для талої води • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Висувний контейнер • Хромоване відділення для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 386 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Висувний контейнер

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 121 л

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 114 л • Внутрішнє освітлення морозильного відділення

Інші характеристики • Споживання електроенергії 422 кВт\рік

Інші характеристики • Споживання електроенергії 414 кВт\рік

48

DNE 65020 PX Холодильник з двома дверцятами

DNE 54530 GB Холодильник з двома дверцятами

DN 156721 X Холодильник з двома дверцятами

Характеристики • Загальний об’єм: 540 л • Розміри: 189х70х76 см • Колір: Чорний

Характеристики • Загальний об’єм: 680 л • Розміри: 184х84х74,5 см • Нержавіюча сталь

Холодильне відділення • Корисний об'єм 411 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Хромоване відділення для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об'єм 420 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Відкидний контейнер • Хромоване відділення для пляшок

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм 103 л • Внутрішнє освітлення морозильного відділення Інші характеристики • Споживання електроенергії 326 кВт\рік

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм 143 л • Відділення для заморожування ICE BANK • Внутрішнє освітлення морозильного відділення Інші характеристики • Споживання електроенергії 457 кВт\рік

49


Холодильники

Холодильники

DNE 68720 T Холодильник з двома дверцятами

DS 233020 Холодильник з двома дверцятами

DS 141120 Комбінований холодильник

DS 227020 Холодильник з двома дверцятами

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Двоконтурна система охолодження

Статична система розмороження

Статична система розмороження

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Статична система розмороження

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Статична система розмороження

Охолоджуючий вентилятор

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальний фільтр

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Охолоджуючий вентилятор

Клас енергоспоживання А+

Іонізатор

Клас енергоспоживання А+

Двоконтурна система охолодження

Ультрафіолетове випромінювання

Звуковий сигнал відкритих дверцят

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Характеристики • Загальний об’єм: 680 л • Розміри: 184х84х74,5 см • Нержавіюча сталь

Характеристики • Загальний об’єм: 410 л • Розміри: 172,5х70х62 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 320 л • Розміри: 174,4х59,5х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 275 л • Розміри: 151x59,5x60 см • Колір: Білий

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 420 л • Скляні полиці • Зона свіжості 0 °С • Висувний контейнер

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 298 л • Скляні полиці • Відкідний контейнер • Хромоване відділення для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 237 л • Скляні полиці • Хромоване відділення для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об'єм 190 л • Скляні полиці • Dimensions • Хромоване відділення для пляшок

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 143 л • Відділення швидкого замороження • Відділення для заморожування ICE BANK • Внутрішнє освітлення морозильного відділення

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 102 л • Відділення для заморожування ICE BANK Інші характеристики • Споживання електроенергії 329 кВт\рік

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 73 л • Відділення для заморожування ICE BANK Інші характеристики • Споживання електроенергії 268 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм 73 л • Відділення для заморожування ICE BANK

Інші характеристики • Споживання електроенергії 457 кВт\рік

Клас Колір енергоспоживання DS 233010 A Білий DS 233020 S A+ Сріблястий

Модель

50

Клас енергоспоживання DS 227010 A DS 230020 A+ DS 230020 S A+

Модель

Колір Білий Білий Сріблястий 51


Холодильники

Холодильники

DSA 28020 Комбінований холодильник

DSA 25020 Холодильник з двома дверцятами

SS 229020 Холодильник Table top

TS 190320 Холодильник Table top

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Статична система розмороження

Статична система розмороження

Статична система розмороження

Статична система розмороження

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Характеристики • Загальний об’єм: 280 л • Розміри: 159,8х54х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 233 л • Розміри: 145,8х54х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 295 л • Розміри: 151х59,5х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 90 л • Розміри: 81,8х47,5х53 см • Колір: Білий

Холодильне відділення • Корисний об'єм 210 л • Скляні полиці • Тримач для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 179 л • Скляні полиці • Тримач для пляшок

Холодильне відділення • Корисний об'єм 286 л • Скляні полиці

Холодильне відділення • Корисний об’єм: 86 л • Скляні полиці

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм 149 л • Відділення для заморожування ICE BANK

Морозильне відділення**** • Корисний об’єм: 49 л • Лоток для льоду

Морозильне відділення**** • Внутрішнє освітлення морозильного відділення

Інші характеристики • Споживання електроенергії 118 кВт\рік

Інші характеристики • Споживання електроенергії 240 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Інші характеристики • Споживання електроенергії 229 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Клас енергоспоживання DSA 28000 A DSA 28000 S A DSA 28010 A DSA 28020 S A+

Модель

52

Колір Білий Сріблястий Білий Сріблястий

Клас енергоспоживання DSA 25000 A DSA 25010 A DSA 25020 S A+ DSA 25020 T A+ DSA 25020 X A+

Модель

Інші характеристики • Споживання електроенергії 136 кВт\рік • Відділення для молочних продуктів

Колір Білий Білий Сріблястий Титановий Нержавіюча сталь 53


Морозильники

FSA 21320 Морозильна камера

FSA 13020 Морозильна камера

FN 126920 Морозильник

FN 131920 Морозильник

FS 127320 Морозильна камера

FS 225320 Морозильна камера

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Статична система розмороження

Статична система розмороження

Cтатична система розмороження

Cтатична система розмороження

Cтатична система розмороження

Cтатична система розмороження

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Антибактеріальне покриття дверцят та ручок

Характеристики • Загальний об’єм: 210 л • Розміри: 136,2х54х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 125 л • Розміри: 101,7х54х60 см • Колір: Білий

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 162 л • 4 висувні відділення, 2 відкидні • Лоток для льоду

Морозильне відділення**** • 3 висувні відділення, 2 відкидні • Лоток для льоду

Характеристики • Загальний об’єм: 265 л • Розміри: 171х59,5х63,3 см • Колір: Білий • LED індикатори Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 227 л • 5 відділень, 2 висувні • Лоток для льоду Інші характеристики • Споживання електроенергії 309 кВт\рік

Клас Колір енергоспоживання FSА 21300 A Білий Нержавіюча FSА 21320 Х A+ сталь

Характеристики • Загальний об’єм: 313 л • Розміри: 185х59,5х60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 260 л • Розміри: 171x59,5x60 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 250 л • Розміри: 151х59,5х60 см • Колір: Білий

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 250 л • 6 відділень, 2 відкидні • Лоток для льоду

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 237 л • 5 відділень, 2 відкидні • Лоток для льоду

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 190 л • 4 відділення, 2 відкидні • Лоток для льоду

Інші характеристики • Споживання електроенергії 321 кВт\рік

Інші характеристики • Споживання електроенергії 270 кВт\рік

Інші характеристики • Споживання електроенергії 263 кВт\рік

Клас Колір енергоспоживання FS 225300 A Білий Нержавіюча FS 225320 Х A+ сталь FS 225330 A++ Білий

Модель

Модель

54

Морозильники

Модель FSА 13000

Клас Колір енергоспоживання A Білий

Модель FN 126400

Клас енергоспоживання A

55


Морозильники

FS 166020 Морозильник

HSA 24530 Морозильна камера

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Cтатична система розмороження

Cтатична система розмороження

Cтатична система розмороження

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

HSA 40520 Морозильна камера

HSA 32520 Морозильна камера

HSA 20521 Морозильна камера

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Клас енергоспоживання А+

Cтатична система розмороження

Cтатична система розмороження

Cтатична система розмороження

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Антибактеріальне покриття ущільнювача

Характеристики • Загальний об’єм: 66 л • Розміри: 81,8х47,5х53 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 288 л • Розміри: 86х128,5х72,5 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 232 л • Розміри: 86х110х72,5 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 395 л • Розміри: 83х128,5х72,5 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 315 л • Розміри: 86х110х72,5 см • Колір: Білий

Характеристики • Загальний об’єм: 185 л • Розміри: 86х75х72 см • Колір: Білий

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 87 л • 3 відділення

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 284 л

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 230 л • 2 відділення

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 360 л • 3 відділення

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 298 л • 2 відділення

Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 177 л • 1 відділення

Інші характеристики • Споживання електроенергії 186 кВт\рік

Інші характеристики • Споживання електроенергії 398 кВт\рік

Інші характеристики • Споживання електроенергії 356 кВт\рік

Інші характеристики • Споживання електроенергії 220 кВт\рік

Інші характеристики • Споживання електроенергії 177 кВт\рік

56

HSA 29530 Морозильна камера

Морозильники

Інші характеристики • Споживання електроенергії 208 кВт\рік

57


Морозильники

HSA 32540 GD Морозильна камера

Клас енергоспоживання А+ Cтатична система розмороження Антибактеріальне покриття ущільнювача

Характеристики • Загальний об’єм: 315 л • Розміри: 83х110х70 см • Колір: Білий Морозильне відділення**** • Корисний об'єм: 315 л • 2 відділення

58

59


Посудомийні машини Посудомийні машини Beko спеціально створені, щоб підкреслити красу Вашої кухні та внести комфорт та зручність у Ваше життя завдяки розумним рішенням.

60

2

61


Новітні рішення для інноваційних посудомийних машин Розумна посудомийна машина Beko One Touch Розумна посудомийна машина Beko аналізує ступінь забруднення та кількість посуду, рівень жорсткості води та відповідно обирає найбільш підходящу програму миття. Вам більше не доведеться думати, яку програму обрати, адже Beko One Touch вибере необхідну опцію, забезпечивши тим самим чудовий результат миття за мінімальним споживанням води та електроенергії. Створюйте диво одним дотиком!

А++ клас енергоспоживання Посудомийна машина Beko One Touch має А++ клас енергоспоживання, А клас миття та сушки, що дозволяє отримати чудові результати за мінімальним енергоспоживанням. Коли цикл закінчується, машина інформує про показники спожитої води та енергії.

Технологія активного миття У посудомийній машині Beko One Touch використовується технологія активного миття, що забезпечує ефективне та делікатне миття посуду. Використовуючи дану технологію, машина подає різний тиск води на нижню та верхню скрині. Теперь Ви можете одночасно мити сильнозабруднений посуд у нижній скрині під високим тиском та слабозабруднений чи крихкий посуд у верхній корзині під слабким тиском води.

Watersafe+ Посудомийна машина Beko One Touch має подвійний захист від переливання. Окрім основної системи безпеки, що припиняє подачу води у випадку витікання, машина має також додатковий захист, що автоматично вимикає забір води, якщо шланг подачі води починає протікати. Завдяки інтелектуальним сенсорам, посудомийна машина Beko One Touch аналізує ситуацію та сама обирає найкращу програму миття. 11 окремих сенсорів у машині утворюють систему Beko One Touch. 3 унікальних сенсори головні складові системи.

Інтелектуальна технологія сенсорів Сенсор забруднення аналізує ступінь забруднення посуду та обирає найбільш відповідну програму миття.

Сенсор завантаження визначає кількість посуду в машині та обирає необхідну кількість води для миття.

Сенсор жорсткості води визначає жорсткість води та пом’якшує її.

Тихий режим Посудомийна машина Beko One Touch має низький рівень шуму 44 дБ, що дозволяє зберегти спокій на Вашій кухні.

62

63


XL завантаження: на 25% більше Відтеперь ємність посудомийної машини досягає 15 комплектів посуду замість звичних 12 Збільшене завантаження дозволяє зменшити кількість циклів миття на рік, а це: · Економія 25% на миючих засобах* · Збільшення терміну роботи до 2 років** · 15%-ва економія води та електроенергії*** *За умови використання стандартних засобів у таблетках **Проведений тест розрахований на 280 річних циклів ***У порівнянні аналогічних моделей зі стандартною ємністю та XL завантаженням

Турбосушка Турбосушка - найбільш ефективний тип сушіння, при якому додатковий вентилятор створює примусову циркуляцію повітря у посудомийній машині. Таким чином Ви отримуєте чудовий результат сушки, а також забезпечуєте нормальну температуру посуду після закінчення циклу. Ви можете відразу діставати посуд з посудомийної машини без ризику отримати опіки.

Кнопка таблетованого миючого засобу

Розумні рішення для посудомийних машин Половинне завантаження Відтепер немає необхідності чекати поки обидві скрині для посуду будуть заповнені. Функція половинного завантаження дозволяє розміщувати посуд у верхній або нижній корзині, таким чином, отримувати ідеальний результат при економії води та електроенергії.

Екстрасушка За допомогою функції додаткової сушки Ви отримаєте чудові результати без розводів на посуді, використовуючи навіть короткі програми.

«Автоматична програма»: система сенсорів Обираючи «Автоматичну програму», система сенсорів сама визначає ступінь забрудненості посуду та обирає оптимальну температуру та тривалість миття. «Автоматична програма» не тільки зручна, але й економічна.

Делікатне миття Делікатна програма гарантує, що Ваш посуд, особливо вироблений зі скла, не буде пошкоджено та після миття стане кришталево чистим.

Таблетовані миючі засоби компактні та зручні у використанні, проте мають ряд недоліків: можуть погіршувати результати сушіння при довгому циклі або не повністю розчинятись при короткому циклі. Щоб мінімізувати можливі недоліки таблетованих миючих засобів та забезпечити відмінний результат миття та сушки, посудомийні машини Beko оснащено спеціальною кнопкою, яка активує функцію оптимального використання миючих засобів у таблетках.

Програма Quick and Clean

Тихий режим

Програма «Експрес 20'»

Завдяки низькому рівню шуму, робота посудомийної машини Beko не порушить тишу та спокій у Вашій оселі навіть вночі.

Quick and Clean – унікальна програма, розроблена компанією Beko, є найбільш швидкою програмою у своєму сегменті, забезпечує миття класу А не тільки для злегка забрудненого посуду, але і для брудних сковорідок, тарілок та каструль. При цьому цикл миття А складає лише 58 хвилин, що навіть швидше, ніж при ручному митті.

«Експрес 20'» є ще однією унікальною розробкою Beko, завдяки якій цикл миття при половинному завантаженні складає лише 20 хвилин.

Програма «Міні 30'» «Міні 30'» прекрасно підходить для миття злегка забруднених тарілок та стаканів, дозволяючи при цьому економити час та електроенергію. Цикл миття за температури +35 °С при повному завантаженні займає 30 хвилин.

Еко 20 °С Ідеальна програма для миття середньозабрудненого посуду та економії електроенергії.

64

65


Посудомийні машини

Посудомийні машини

Розумні рішення для посудомийних машин

Розумні рішення для посудомийних машин

Безпека Блокування від випадкового натискання (захист від дітей)

Функція блокування від випадкового натискання може бути активована, щоб не дозволити дітям збити налаштування програми, коли вони грають з кнопками. Відтепер випадкові натискання не змінять хід виконання програми, і Ви можете бути впевнені, що посудомийна машина безпечна для Ваших дітей.

Містка внутрішня камера

Регулюючи за висотою розміщення верхньої скрині, Ви легко зможете розмістити в нижній скрині високі келихи чи великі тарілки діаметром до 31 см!

Регульовані за висотою полиці для чашок

Регульовані за висотою полиці для чашок дозволяють максимально ефективно використати скриню. Вузькі та невеликі чашки можна розмістити одна на одну чи поряд, а до верхньої корзини можно покласти довгі столові прибори.

Контейнер для столових приладів, що ковзає

У деяких посудомийних машинах Beko є новий контейнер для столових приладів, який ковзає вздовж тримачів для тарілок у нижній скрині. Покращена мобільність дозволяє завантажувати столові прилади та розміщувати тарілки у будь-якому місці, збільшуючи тим самим навантаження нижньої скрині.

Захист від переливання Water safe У випадку переливання система безпеки посудомийних машин Beko припиняє подачу води до машини.

Ручка нижньої скрині

Більше вільного часу Використовуючи посудомийну машину Beko, Ви зможете проводити більше вільного часу зі своєю родиною чи друзями, приділити увагу улюбленому хобі чи просто відпочити. Подаруйте собі 19 додаткових днів на рік*, повних задовлення.

Ручка на нижній скрині дозволяє легко висувати скриню навіть при її максимальному завантаженні.

Камера з нержавіючої сталі

Камера посудомийних машин Beko вироблена з нержавіючої сталі, котра не тільки захищає її від нагрівання та корозії, але й сприяє дезинфекції Вашого посуду за допомогою максимально гарячої води.

Тримачі для тарілок, що складаються

*Ручне прання стандартного для посудомийної машини набору посуду (12 комплектів) складає в середньому 79 хвилин! Згідно результатам дослідження, проведених Університетом Бонна (Німеччина). Завантаження та вивантаження посуду до посудомийної машини складає загалом 30 хвилин Вашого часу. Вільний час при використанні посудомийної машини був розрахований виходячи з формули: (79 хвилин - 30 хвилин)* (365 днів у році)/(16 годин активного дня)/(60 хв/год) = 19 днів вільного часу. При цьому 1 день = 16 годин активного дня + 8 годин сну.

Тримачі для тарілок легко складаються, забезпечуючи таким чином розміщення більшої кількості каструль та сковорідок

Простота у використанні Нержавіюча сталь без відбитків пальців

Для зручності догляду та економії Вашого часу деякі моделі посудомийних машин Beko з дверцятами із нержавіючої сталі мають спеціальне покриття, на якому не залишається відбитків пальців. Поверхня Вашої машини буде завжди ідеально гладкою та сяючою.

Надійна система трирівневої фільтрації

Посудомийні машини оснащені спеціальним фільтром із мікроскопічними осередками з нержавіючої сталі. Фільтр затримує будь-які залишки їжі, забезпечує чистоту води, яка циркулює всередині машини.

Система Аcrobat

За допомогою системи Аcrobat Ви можете регулювати висоту верхньої скрині, коли вона заповнена. Таким чином, Ви отримуєте додаткове місце для великих тарілок та сковорідок.

Схований проточний нагрівальний елемент

У всіх посудомийних машинах Beko нагрівальний елемент приховано за спеціальною перегородкою, щоб Ви могли мити пластиковий посуд як у верхній, так і в нижній скрині без ризику пошкодити Ваш посуд. Схований проточний нагрівальний елемент набагато безпечніший та зручніший, ніж його відкритий аналог. 66

67


Управління часом LCD-дисплей LCD-дисплей посудомийних машин Beko дозволяє програмувати та керувати різноманітними програмами та функціями. Ви можете відкладати старт до 9 годин, індикація стадій програми дозволяє відслідковувати тривалість обраної програми. Також на дисплеї доступні наступні попереджувальні індикати: відсутність солей чи ополіскувача. Крім того, Ви можете обрати половинне завантаження та функцію екстрасушки LCD-дисплей забезпечує оптимальне управління часом та легкість у використанні, що гарантує зручність та комфорт

Відкладений старт Початок роботи може бути відкладено на 3,6 чи 9 годин, що дозволяє планувати час миття.

Турбота про малюка Дитячий посуд Дитячий посуд повинен бути особливо чистим. Тому Beko пропонує спеціальну програму для миття дитячого посуду "Baby Care" - інтенсивне миття з додатковим циклом ополіскування гарячою водою для особливо ретельної гігієни дитячого посуду, пляшечок та іншого приладдя та захисту від бактерій на 99.99%, що затверджено сертифікатом LGA.

Тримач для пляшечок Тримач для дитячих пляшечок, вбудований у нижню скриню, гарантує ефективне та безпечне миття дитячого посуду.

Антибактеріальне покриття ущільнювача З часом на поверхні ущільнювача посудомийної машини накопичуються бруд та бактерії. Антибактеріальне просочування ущільнювача в посудомийних машинах Beko перешкоджає появу та розмноження бактерій, гарантуючи тим самим чистоту та безпеку.

Індикація стадій програми Етапи обраної програми відображаються за допомогою світлової індикації, що дає Вам можливість напевно знати, на якій стадії знаходиться цикл миття.

68

69


Посудомийні машини

DFN 1001 X Посудомийна машина Ширина 60 см

DFN 71048 X Посудомийна машина Ширина 60 см

Клас енергоспоживання

Сенсор забруднення

Клас енергоспоживання

Сенсор забруднення

Клас енергоспоживання

Покриття «без відбитків пальців»

Автоматична програма

Покриття «без відбитків пальців»

Автоматична програма

Антибактеріальне покриття ущальнювача

Програми Автоматична програма 40-70 °C Характеристики • Текстовий LCD дисплей • Місткість: 12 комплектів посуду • Асинхронний двигун з щіткою • Автоматична система пом’якшення води • Половинне завантаження • Індикація часу до завершення програми • Система сушіння: вентилятор • Електронний індикатор рівня солей Додаткові характеристики • Регульована за висотою верхня скриня • Відділення для чашок • Відділення для довгих предметів у нижній скрині • Складані тримачі для тарілок у нижній скрині • Складані тримачі для тарілок\стаканів у верхній скрині • Складані тримачі для посуду • Відділення-слайдер для столових приборів • Тримач для дитячих пляшечок Безпека та надійність • Клас енергоспоживання: А++ • Клас очищення\сушки: АА • Споживання електронергії: 0.9 кВт • Споживання води: 10 л • Рівень шуму: 44 дБ • Блокування від випадкового натискання • Система захисту від протікання Watersafe+ Індикатори • Подача води • Протікання води • Відкриті дверцята • Забруднений фільтр

70

DFN 6833 Посудомийна машина Ширина 60 см

Антибактеріальне покриття ущальнювача

Програми 10 програм включно з: Автоматична 40-65 °C, Попередня, Супер Міні 20, 30 хв., Делікатна 40 °C, Еко 50 °C, Quick&Clean, Hygiene+, Інтенсивна 70 °C Характеристики • Текстовий LCD дисплей • Місткість: 12 комплектів посуду • Асинхронний двигун з щіткою • Автоматична система пом’якшення води • Половинне завантаження • Індикація часу до завершення програми • Система сушіння: вентилятор • Електронний індикатор рівня солей Додаткові характеристики • Регульована за висотою верхня скриня • Відділення для чашок • Відділення для довгих предметів у нижній скрині • Складані тримачі для тарілок у нижній скрині • Складані тримачі для тарілок\стаканів у верхній скрині • Складані тримачі для посуду • Відділення-слайдер для столових приборів • Тримач для дитячих пляшечок Безпека та надійність • Клас енергоспоживання: А+ • Клас очищення\сушки: АА • Споживання електронергії: 1.02 кВт • Споживання води: 9 л • Рівень шуму: 39 дБ • Річне споживання електроенергії: 291 кВт\рік • Річне споживання води: 2520 л\рік • Блокування від випадкового натискання • Система захисту від протікання Watersafe+ Індикатори • Подача води • Протікання води • Відкриті дверцята

DSFN 6832 X Посудомийна машина Ширина 60 см

Автоматична програма

DSFN 6831 Extra Посудомийна машина Ширина 60 см

DSFN 6631 R Посудомийна машина Ширина 60 см

Клас енергоспоживання

Сенсор забруднення

Клас енергоспоживання

Антибактеріальне покриття ущальнювача

Покриття «без відбитків пальців»

Автоматична програма

Антибактеріальне покриття ущальнювача

Антибактеріальне покриття ущальнювача

Сенсор забруднення

Антибактеріальне покриття ущальнювача

Сенсор забруднення

Сенсор забруднення

Програми 8 програм включно з: Попередня, Міні 30 хв., Еко 50 °С, Quick&Clean, Інтенсивна 70 °С, Дитячий посуд, Активна, Автоматична 40-65 °С Характеристики • LCD дисплей • Місткість: 13 комплектів посуду • Асинхронний двигун з щіткою • Автоматична система пом’якшення води • Таймер відкладеного старту: Відкладений старт 1/2-24 год. • Індикація часу до завершення програми • Система сушіння: вентилятор • Функції: Половинне завантаження, Кнопка таблетованого миючого засобу, Активне миття • Електронний індикатор рівня солей Додаткові характеристики • Регульована за висотою верхня скриня • Відділення для чашок • Відділення для довгих предметів у нижній скрині • Складані тримачі для тарілок у нижній скрині • Складані тримачі для тарілок\стаканів у верхній скрині • Складані тримачі для посуду • Відділення-слайдер для столових приборів • Тримач для дитячих пляшечок Безпека та надійність • Клас енергоспоживання: А++ • Клас очищення\сушки: АА • Споживання електронергії: 0.92 кВт • Споживання води: 10 л • Рівень шуму: 43 дБ • Річне споживання електроенергії: 262 кВт\рік • Річне споживання води: 2800 л\рік • Блокування від випадкового натискання • Система захисту від протікання Watersafe Модель DFN 6833 S

Програми 8 програм включно з: Попередня, Міні 30 хв., Еко 50 °С, Quick&Clean, Інтенсивна 70 °С, Дитячий посуд, Активна, Автоматична 40-65 °С Характеристики • LCD дисплей • Місткість: 13 комплектів посуду • Асинхронний двигун з щіткою • Автоматична система пом’якшення води • Таймер відкладеного старту: Відкладений старт 1/2-9.30 год. • Індикація часу до завершення програми • Система сушіння: вентилятор • Функції: Половинне завантаження, Кнопка таблетованого миючого засобу • Електронний індикатор рівня солей Додаткові характеристики • Регульована за висотою верхня скриня • Відділення для чашок • Відділення для довгих предметів у нижній скрині • Складані тримачі для тарілок у нижній скрині • Складані тримачі для тарілок\стаканів у верхній скрині • Складані тримачі для посуду • Відділення-слайдер для столових приборів Безпека та надійність • Клас енергоспоживання: А+ • Клас очищення\сушки: АА • Споживання електронергії: 1.03 кВт • Споживання води: 6 л • Рівень шуму: 43 дБ • Річне споживання електроенергії: 295 кВт\рік • Річне споживання води: 1680 л\рік • Система захисту від протікання Watersafe

Автоматична програма

Клас енергоспоживання

Автоматична програма

Програми 8 програм включно з: Попередня, Міні 30 хв., Еко 50 °С, Quick&Clean, Інтенсивна 70 °С, Дитячий посуд, Активна, Автоматична 40-65 °С

Програми 6 програм включно з: Попередня, Міні 30 хв., Еко 50 °С, Quick&Clean, Інтенсивна 70 °С, Автоматична 40-65 °С

Характеристики • LCD дисплей • Місткість: 15 комплектів посуду • Асинхронний двигун з щіткою • Автоматична система пом’якшення води • Таймер відкладеного старту: Відкладений старт 1/2-9.30 год. • Індикація часу до завершення програми • Система сушіння: вентилятор • Функції: Половинне завантаження, Кнопка таблетованого миючого засобу • Електронний індикатор рівня солей

Характеристики • LCD дисплей • Місткість: 12 комплектів посуду • Автоматична система пом’якшення води • Таймер відкладеного старту: Відкладений старт 1/2-9.30 год. • Індикація часу до завершення програми • Система сушіння: вентилятор • Функції: Половинне завантаження, Кнопка таблетованого миючого засобу • Електронний індикатор рівня солей

Додаткові характеристики • Регульована за висотою верхня скриня • Відділення для чашок • Відділення для довгих предметів у нижній скрині • Складані тримачі для тарілок у нижній скрині • Складані тримачі для тарілок\стаканів у верхній скрині • Складані тримачі для посуду • Відділення для столових приборів • Знімне відділення для столових приборів • Тримач для дитячих пляшечок Безпека та надійність • Клас енергоспоживання: А+ • Клас очищення\сушки: АА • Споживання електронергії: 0.97 кВт • Споживання води: 13 л • Рівень шуму: 49 дБ • Річне споживання електроенергії: 279 кВт\рік • Річне споживання води: 3640 л\рік • Система захисту від протікання Watersafe

Додаткові характеристики • Регульована за висотою верхня скриня • Відділення для чашок • Відділення для довгих предметів у нижній скрині • Складані тримачі для тарілок у нижній скрині • Складані тримачі для тарілок\стаканів у верхній скрині • Складані тримачі для посуду • Відділення для столових приборів Безпека та надійність • Клас енергоспоживання: А+ • Клас очищення\сушки: АА • Споживання електронергії: 1.02 кВт • Споживання води: 13 л • Рівень шуму: 47 дБ • Річне споживання електроенергії: 291 кВт\рік • Річне споживання води: 3640 л\рік • Блокування від випадкового натискання • Система захисту від протікання Watersafe

Колір Сріблястий 71


Посудомийні машини

DSFN 6530 Посудомийна машина Ширина 60 см

Клас енергоспоживання

DSFN 1531 X Посудомийна машина Ширина 60 см

Автоматична програма

Автоматична програма

Клас енергоспоживання

DFN 1430 Посудомийна машина Ширина 60 см

DSFS 6831 Посудомийна машина Ширина 45 см

Клас енергоспоживання

Клас енергоспоживання

DSFS 6530 Посудомийна машина Ширина 45 см

Автоматична програма

Клас енергоспоживання

Антибактеріальне покриття ущальнювача

Антибактеріальне покриття ущальнювача

Антибактеріальне покриття ущальнювача

Сенсор забруднення

Сенсор забруднення

Сенсор забруднення

Сенсор забруднення

Автоматична програма

Програми 5 програм включно з: Попередня, Еко 50 °С, Quick&Clean, Інтенсивна 70 °С, Автоматична 40-65 °С Характеристики • LCD дисплей • Місткість: 12 комплектів посуду • Автоматична система пом’якшення води • Таймер відкладеного старту: Відкладений старт 1/2-9.30 год. • Індикація часу до завершення програми • Функції: Половинне завантаження, Кнопка таблетованого миючого засобу • Електронний індикатор рівня солей Додаткові характеристики • Регульована за висотою верхня скриня • Відділення для чашок • Складані тримачі для тарілок у нижній скрині • Складані тримачі для тарілок\стаканів у верхній скрині • Складані тримачі для посуду • Відділення-слайдер для столових приборів Безпека та надійність • Клас енергоспоживання: А+ • Клас очищення\сушки: АА • Споживання електронергії: 1.03 кВт • Споживання води: 15 л • Рівень шуму: 47 дБ • Річне споживання електроенергії: 291 кВт\рік • Річне споживання води: 4200 л\рік • Система захисту від протікання Watersafe

Модель DSFN 6530 B DSFN 6530 X 72

Клас енергоспоживання

DFN 1535 Посудомийна машина Ширина 60 см

Колір Чорний Нержавіюча сталь

Програми 5 програм включно з: Попередня, Еко 50 °С, Quick&Clean, Інтенсивна 70 °С

Програми 5 програм включно з: Попередня, Еко 50 °С, Quick&Clean, Інтенсивна 70 °С

Програми 4 програми включаючи: Попередня, Еко 50 °С, Quick&Clean,Інтенсивна 70 °С

Характеристики • LED індикатори • Місткість: 12 комплектів посуду • Автоматична система пом’якшення води • Половинне завантаження • Індикація часу до завершення програми • Електронний індикатор рівня солей

Характеристики • LED індикатори • Місткість: 12 комплектів посуду • Автоматична система пом’якшення води • Половинне завантаження • Електронний індикатор рівня солей

Характеристики • LED індикатори • Місткість: 12 комплектів посуду • Автоматична система пом’якшення води • Функції: Половинне завантаження • Електронний індикатор рівня солей

Додаткові характеристики • Регульована за висотою верхня скриня • Відділення для чашок • Відділення-слайдер для столових приборів

Додаткові характеристики • Відділення для чашок • Відділення-слайдер для столових приборів

Додаткові характеристики • Регульована за висотою верхня скриня • Відділення для чашок • Складані тримачі для тарілок у нижній скрині • Складані тримачі для посуду • Відділення-слайдер для столових приборів Безпека та надійність • Клас енергоспоживання: А+ • Клас очищення\сушки: АА • Споживання електронергії: 1.03 кВт • Споживання води: 15 л • Рівень шуму: 47 дБ • Річне споживання електроенергії: 290 кВт\рік • Річне споживання води: 4200 л\рік • Система захисту від протікання Watersafe+

Модель DSFN 1531

Колір Білий

Безпека та надійність • Клас енергоспоживання: А+ • Клас очищення\сушки: АА • Споживання електронергії: 1.03 кВт • Споживання води: 15 л • Рівень шуму: 49 дБ • Річне споживання електроенергії: 291 кВт\рік • Річне споживання води: 4200 л\рік • Система захисту від протікання Watersafe

Модель DFN 1535 S

Колір Сріблястий

Безпека та надійність • Клас енергоспоживання: А • Клас очищення\сушки: АА • Споживання електронергії: 1.15 кВт • Споживання води: 15 л • Рівень шуму: 54 дБ • Річне споживання електроенергії: 325 кВт\рік • Річне споживання води: 4200 л\рік • Система захисту від протікання Watersafe

Програми 8 програм включно з: Попередня, Міні 30 хв., Еко 50 °С, Quick&Clean, Інтенсивна 70 °С, Hygiene+, Автоматична 45-65 °С

Програми 5 програм включно з: Міні 30 хв., Еко 50 °С, Quick&Clean, Інтенсивна 70 °С, Автоматична 40-65 °С

Характеристики • LCD дисплей • Місткість: 10 комплектів посуду • Асинхронний двигун з щіткою • Автоматична система пом’якшення води • Таймер відкладеного старту: Відкладений старт 1/2-9.30 год. • Індикація часу до завершення програми • Функції: Половинне завантаження, Кнопка таблетованого миючого засобу • Електронний індикатор рівня солей

Характеристики • LCD дисплей • Місткість: 10 комплектів посуду • Автоматична система пом’якшення води • Таймер відкладеного старту: Відкладений старт 1/2-9.30 год. • Індикація часу до завершення програми • Функції: Половинне завантаження, Кнопка таблетованого миючого засобу • Електронний індикатор рівня солей

Додаткові характеристики • Регульована за висотою верхня скриня • Складані тримачі для тарілок у нижній скрині • Складані тримачі для посуду • Відділення для столових приборів Безпека та надійність • Клас енергоспоживання: А++ • Клас очищення\сушки: АА • Споживання електронергії: 0.74 кВт • Споживання води: 9 л • Рівень шуму: 47 дБ • Річне споживання електроенергії: 211 кВт\рік • Річне споживання води: 2520 л\рік • Система захисту від протікання Watersafe

Модель DSFS 6831 X

Колір Нержавіюча сталь

Додаткові характеристики • Регульована за висотою верхня скриня • Складані тримачі для тарілок у нижній скрині • Складані тримачі для посуду • Відділення для столових приборів Безпека та надійність • Клас енергоспоживання: А • Клас очищення\сушки: АА • Споживання електронергії: 0.91 кВт • Споживання води: 13 л • Рівень шуму: 49 дБ • Річне споживання електроенергії: 259 кВт\рік • Річне споживання води: 3640 л\рік • Система захисту від протікання Watersafe

Модель DSFS 6530 B DSFS 6530 S

Колір Чорний Сріблястий 73


Посудомийні машини

DSFS 1530 S Посудомийна машина Ширина 45 см

Клас енергоспоживання

DFS 2531 Посудомийна машина Ширина 45 см

Клас енергоспоживання

DFS 1511 Посудомийна машина Ширина 45 см

Клас енергоспоживання

Програми 5 програм включно з: Міні 30 хв., Еко 50 °С, Quick&Clean, Інтенсивна 70 °С

Програми 5 програм включно з: Міні 30 хв., Еко 50 °С, Quick&Clean, Інтенсивна 70 °С

Програми 5 програм включно з: Міні 30 хв., Еко 50 °С, Quick&Clean, Інтенсивна 70 °С

Характеристики • LCD дисплей • Місткість: 10 комплектів посуду • Автоматична система пом’якшення води • Індикація часу до завершення програми • Функції: Половинне завантаження • Електронний індикатор рівня солей

Характеристики • LED індикатори • Місткість: 10 комплектів посуду • Автоматична система пом’якшення води • Таймер відкладеного старту: Відкладений старт 3-6-9 год. • Половинне завантаження • Електронний індикатор рівня солей

Характеристики • LED індикатори • Місткість: 10 комплектів посуду • Автоматична система пом’якшення води • Половинне завантаження • Електронний індикатор рівня солей

Додаткові характеристики • Регульована за висотою верхня скриня • Складані тримачі для тарілок у нижній скрині • Складані тримачі для посуду • Відділення для столових приборів Безпека та надійність • Клас енергоспоживання: А • Клас очищення\сушки: АА • Споживання електронергії: 0.91 кВт • Споживання води: 13 л • Рівень шуму: 49 дБ • Річне споживання електроенергії: 257 кВт\рік • Річне споживання води: 3640 л\рік • Система захисту від протікання Watersafe

Модель DSFS 1530 74

Додаткові характеристики • Регульована за висотою верхня скриня • Складані тримачі для тарілок у нижній скрині • Складані тримачі для посуду • Відділення для столових приборів Безпека та надійність • Клас енергоспоживання: А • Клас очищення\сушки: АА • Споживання електронергії: 0.91 кВт • Споживання води: 13 л • Рівень шуму: 49 дБ • Річне споживання електроенергії: 257 кВт\рік • Річне споживання води: 3640 л\рік • Система захисту від протікання Watersafe

Додаткові характеристики • Регульована за висотою верхня скриня • Складані тримачі для тарілок у нижній скрині • Складані тримачі для посуду • Відділення для столових приборів Безпека та надійність • Клас енергоспоживання: А • Клас очищення\сушки: АВ • Споживання електронергії: 0.91 кВт • Споживання води: 13 л • Рівень шуму: 50 дБ • Річне споживання електроенергії: 257 кВт\рік • Річне споживання води: 3640 л\рік • Система захисту від протікання Watersafe

Колір Білий 75


Кухонні плити Кухонна плита – це «серце» кожної кухні. Нові плити Beko перетворять процес приготування їжі у свято. .

76

3

77


Що необхідно знати перш, ніж придбати кухонну плиту •

78

Перш за все радимо Вам перевірити якість ізоляції тепла та електроенергії у печі. Плита та духовка мають легко очищуватись, щоб забезпечити відмінну гігієну плити. Якщо Ви бажаєте слідкувати за приготуванням їжі не відкриваючи дверцят духової шафи радимо Вам обрати модель зі скляними дверцятами та внутрішнім освітленням. Таким чином Ви можете уникнути втрати тепла під час перевірки страв. Якщо простота у використанні важлива для Вас, радимо обрати модель із різноманітними аксесуарами та ніжками, що регулюються. Якщо Ви бажаєте користуватись духовкою, що має статичну та турбо функції, радимо Вам обрати модель із мультифункціональною піччю. Мультифункціональні печі мають нижній та верхній нагрівальні елементи, а також додатковий нагрівальний елемент та конвекцію на задній стінці печі. Якщо Ви бажаєте обирати опцію приготування з/без конвекції, радимо обрати електротурбо піч. В електро-турбо печах повітря нагрівається верхнім та нижнім нагрівальними елементами та поширюється за допомогою вентилятора. Якщо Ви бажаєте придбати плиту нестандартного розміру, радимо Вам обрати модель з електричною піччю або модель більш широкого чи вузького розміру. Щоб всі елементи інтер’єру Вашої кухні створювали гармонію між собою, радимо Вам обрати модель за кольором: білого, сірого кольору або з нержавіючої сталі.

79


Збільшений об'єм духової шафи Велика ємність духової шафи – беззаперечна перевага. Нові плити Beko емністю 67.5 літрів* при стандартних зовнішніх розмірах є одними з найбільш містких у своєму класі. Об’єм 67.5 літрів дозволяє без проблем запікати велику індичку не розрізаючи її чи приготувати обід для великої компанії друзів. Особливо зручна така духова шафа для великих родин. * Для мультифункціональних духових шаф.

Смакуйте страви власного приготування зі своєю родиною

80

81


Розумні рішення для плит із електричною плитою та газовою духовою шафою Електричні та газові плити 3D приготування Трьохмірне приготування – новітня технологія, що дозволяє готувати одночасно на трьох рівнях різноманітні страви, уникаючи змішування їх ароматів.

Газова духова піч для швидшого та ефективнішого приготування їжі Газові духові шафи, оснащені вентилятором, є економічнішими та ефективнішими, вони поширюють тепло рівномірно, знижуючи тривалість приготування їжі.

Традиційна газова духова шафа Газовий пальник розміщений в нижній частині духової шафи. Таке нагрівання духової шафи ідеальне для приготування соковитих шматочків м’яса та усіх видів випічки.

Газовий гриль Пальник встановлений у верхній частині духової шафи. Використання гриля дозволить Вам приготувати стейки, рибу та надасть стравам хрустку скоринку.

Статичне нагрівання Традиційний різновид нагрівання, при якому задіяні верхній та нижній нагрівальні елементи. Це універсальний режим, який підходить для приготування різноманітних страв.

Гриль

Безпека Газ-контроль печі

Радимо використовувати гриль для приготування тостів, стейків, риби, обсмаження ковбас чи приготування барбекю на решітці.

Якщо під час процесу приготування полум’я випадково згасає, наприклад, через рідину, яку пролили на пальник, чи порив вітру, спеціальний пристрій перекриє подачу газу, виключаючи витік газу та можливість вибуху.

Термоциркуляція

Газ-контроль пальників

Робота вентилятора та кільцевого нагрівального елемента створює рівномірну циркуляцію гарячого повітря в духовій шафі. Це дозволяє приготувати до трьох страв одночасно на різних рівнях з рівномірним пропіканням.

Якщо під час процесу приготування полум’я випадково згасає, наприклад, через рідину, яку пролили на пальник, чи порив вітру, спеціальний пристрій перекриє подачу газу, виключаючи витік газу та можливість вибуху. Така система безпеки встановлена на всіх газових духовках. Ряд моделей має також газ-контроль газової поверхні.

Верхній нагрівальний елемент + вентилятор Одночасна робота вентилятора та верхнього нагрівального елемента гарантує рівномірний розподіл гарячого повітря. Даний режим ідеальний для приготування страв з хрусткою скоринкою.

Розмороження Використання режиму розмороження, при якому працює вентилятор, сприяє швидкому та дбайливому розмороженню продуктів.

Статичне нагрівання + вентилятор У даному режимі одночасно задіяні вентилятор, верхній та нижній нагрівальні елементи. Таке поєднання дозволяє швидко приготувати велику кількість випічки, наприклад, бісквітів.

82

83


Розумні рішення для легкості використання Направляючі для противенів, що знімаються Направляючі для противенів, які легко знімаються, зроблять процес очищення духової шафи максимально швидким та легким. Нова система кріплення хромованих направляючих для противенів дозволяє знімати і знову фіксувати їх одним рухом руки.

Каталітична панель Каталітична панель, що встановлена на задній стінці духової шафи, призначена для поглинання жиру та зменшення поширення неприємних запахів під час приготування їжі. Це дає можливість легко очищувати духову шафу без використання хімічних речовин та сильнодіючих миючих засобів.

Міцні дверцята Петлі дверцят печі надійні, естетичні та дозволяють легко знімати та знову встановлювати дверцята. Завдяки підвищеній міцності та надійності петель, дверцята можуть витримувати навантаження до 27.5 кг, що на 20% більше, ніж потребують стандарти. Ви можете розміщувати на дверцятах будь-який противень з їжею.

Збільшена ємність противенів

Функція Booster Ця функція активує всі нагрівальні елементи для швидкого нагрівання та отримання оптимальної температури. Завдяки функції Booster духова шафа нагрівається на 35% швидше у порівнянні зі стандартними режимами приготування. Як тільки бажана температура досягнута, духова шафа автоматично перемикається в заданий режим приготування.

Чавунні решітки Чавунні решітки – довговічні, вони надають поверхні стильний та професійний вигляд. Окрім цього, чавунні решітки забезпечують максимальну стійкість, дозволяючи використовувати посуд будь-якого розміру без ризику впустити каструлю чи сковорідку.

Газовий пальник Wok Потрійний пальник Wok потужністю 3600 Вт надає Вам можливість швидко та без втрати поживних властивостей приготувати улюблену страву. Оптимально розміщений пальник Wok рівномірно нагріває дно каструлі, гарантуючи відмінні результати приготування за більш короткий час.

Висувна скриня для кухонного приладдя Висувна скриня великої ємності в нижній частині Вашої плити дуже зручна для зберігання різноманітного кухонного приладдя.

Робоча поверхня противенів у нових духових шафах Beko дозволяє приготувати на 25% більше страв. Окрім цього, противень глибиною 55 мм ідеально підходить для випікання та смаження.

Цифровий таймер Використання цифрового таймера робить процес приготування страв у духовій шафі простішим. Дисплей відображає обрані функції приготування, а також рекомендований рівень розміщення противеня для найкраших результатів приготування їжі.

84

85


Кухонні плити

Кухонні плити

CSE 67300 GW Мультифункціональна електрична пічка з шістьма режимами приготування 4 склокерамічні зони нагрівання

CSS 67000 GW Статична електрична пічка з чотирма режимами приготування 4 склокерамічні зони нагрівання

CSS 66000 GW Статична електрична пічка з чотирма режимами приготування 4 жарівниці

CSE 64320 DS Статична електрична піч із шістьма режимами приготування 2 газові пальники, 2 зони нагрівання

CSE 64010 DW Мультифункціональна піч із шістьма режимами приготування 2 газові пальники, 2 зони нагрівання

Клас енергоефективності А-10%

Клас енергоефективності А

Клас енергоефективності А-10%

Клас енергоефективності А-10%

Клас енергоефективності А-10%

Клас енергоефективності А-10%

Збільшений об’єм пічки

Збільшений об’єм пічки

Збільшений об’єм пічки

Збільшений об’єм пічки

Збільшений об’єм пічки

Збільшений об’єм пічки

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Електронне кнопкове запалювання

Газ-контроль пальників

Електронне кнопкове запалювання

Газ-контроль пальників

Характеристики • Об’єм пічки 65 л • Цифровий дисплей • Електричний гриль • Внутрішнє освітлення пічки • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття із легкоочищуваної емалі • 6 режимів приготування • 3D приготування • Відкидне нижнє відділення для кухонного приладдя Характеристики поверхні • Передня ліва: 180 мм - 1,8 кВт • Задня ліва: 140 мм - 1,2 кВт • Передня права: 140 мм - 1,2 кВт • Задня права: 180 мм - 1,7 кВт Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 глибоке емальоване деко • 1 решітка Розмір 85х60х60 см

Характеристики • Об’єм пічки 65 л • Електричний гриль • Внутрішнє освітлення пічки • Внутрішнє покриття із легкоочищуваної емалі • Відкидне нижнє відділення для кухонного приладдя • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят Характеристики поверхні • Передня ліва: 180 мм - 1,7 кВт • Задня ліва: 140 мм - 1,2 кВт • Передня права: 140 мм - 1,2 кВт • Задня права: 180 мм - 1,7 кВт Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка

Продукт

Колір

CSE 67300 GX

Нержавіюча сталь

Характеристики • Об’єм пічки 65 л • Цифровий дисплей • Металева покривка • Електричний гриль • Внутрішнє освітлення пічки • Внутрішнє покриття із легкоочищуваної емалі • 6 режимів приготування • Відкидне нижнє відділення для кухонного приладдя • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят Характеристики поверхні • Передня ліва: 180 мм - 2,0 кВт • Задня ліва: 145 мм - 1,0 кВт • Передня права: 145 мм - 1,0 кВт • Задня права: 180 мм - 2,0 кВт

Розмір 85х60х60 см

Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка

Клас енергоспоживання А

Розмір 85х60х60 см Клас енергоспоживання А-10%

Клас енергоспоживання А-10%

86

CSE 63120 DW Мультифункціональна піч із шістьма режимами приготування 3 газові пальники, 1 зона нагрівання

Продукт

Піч

Колір

CSE 67000 GX

Електрична з вентилятором

Нержавіюча сталь

Газ-контроль пальників

Характеристики • Об’єм печі 65 л • Цифровий дисплей • Вбудоване запалювання пальників • Газ-контроль пальників • Металева покривка • Електричний гриль • Внутрішнє освітлення печі • Внутрішнє освітлення печі • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • 6 режимів приготування • Нижнє відділення-шухляда для кухонного приладдя • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Характеристики • Об’єм печі 65 л • Кнопкове запалювання пальників • Газ-контроль пальників • Металева покривка • Електричний гриль • Внутрішнє освітлення печі • Внутрішнє освітлення печі • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • 6 режимів приготування • 3D приготування • Відкидне нижнє відділення для кухонного приладдя

Характеристики • Об’єм печі 65 л • Механічний таймер із автовідключенням • Вбудоване запалювання пальників • Газ-контроль пальників • Скляна покривка • Електричний гриль • Внутрішнє освітлення печі • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • 6 режимів приготування • 3D приготування • Нижнє відділення-шухляда для кухонного приладдя

Характеристики поверхні • Передня ліва: 2,0 кВт • Задня ліва: 2,0 кВт • Передня права: 145 мм - 1,0 кВт • Задня права: 180 мм - 2,0 кВт

Характеристики поверхні • Передня ліва: 2,0 кВт • Задня ліва: 2,0 кВт • Передня права: 145 мм - 1,0 кВт • Задня права: 180 мм - 2,0 кВт

Характеристики поверхні • Передня ліва: 2,9 кВт • Задня ліва: 180 мм - 2,0 кВт • Передня права: 1,0 кВт • Задня права: 2,0 кВт

Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 глибоке емальоване деко • 1 решітка

Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 глибоке емальоване деко • 1 решітка

Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 глибоке емальоване деко • 1 решітка

Розмір 85х60х60 см

Розмір 85х60х60 см

Розмір 85х60х60 см

Клас енергоспоживання А-10%

Клас енергоспоживання А-10%

Клас енергоспоживання А-10%

Продукт

Піч

CSS 64010 DW

Статична

87


Кухонні плити

CSM 64320 GW Мультифункціональна піч із вісьмома режимами приготування 2 газові пальники, 2 зони нагрівання

Кухонні плити

CSM 63120 GW Мультифункціональна піч із вісьмома режимами приготування 3 газові пальники, 1 зона нагрівання

CSM 62320 DS Мультифункціональна піч із вісьмома режимами приготування 4 газові пальники

CSS 62110 DW Статична електрична піч із чотирма режимами приготування 4 газові пальники

CSG 62010 FW Газова піч 4 газові пальники

CSG 62000 W Газова піч 4 газові пальники

Клас енергоефективності А-10%

Клас енергоефективності А-10%

Клас енергоефективності А-10%

Клас енергоефективності А-10%

Збільшений об’єм пічки

Збільшений об’єм пічки

Збільшений об’єм пічки

Збільшений об’єм пічки

Збільшений об’єм пічки

Збільшений об’єм пічки

Газ-контроль пальників

Газ-контроль пальників

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Електронне кнопкове запалювання

Газ-контроль пальників

Газ-контроль пальників

Газ-контроль пальників

Електронне кнопкове запалювання

Характеристики • Об’єм печі 65 л • Цифровий дисплей • Вбудоване запалювання пальників • Скляна покривка • Електричний гриль • Внутрішнє освітлення печі • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • 8 режимів приготування • Розмороження • Нагрівання з конвекцією • 3D приготування • Нижнє відділення-шухляда для кухонного приладдя

Характеристики • Об’єм печі 65 л • Механічний таймер із автовідключенням • Вбудоване запалювання пальників • Скляна покривка • Електричний гриль • Внутрішнє освітлення печі • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • 8 режимів приготування • Розмороження • Нагрівання з конвекцією • 3D приготування • Нижнє відділення-шухляда для кухонного приладдя

Характеристики поверхні • Передня ліва: 2,9 кВт • Задня ліва: 2,0 кВт • Передня права: 145 мм - 1,0 кВт • Задня права: 180 мм - 2,0 кВт

Характеристики поверхні • Передня ліва: 2,9 кВт • Задня ліва: 180 мм - 2,0 кВт • Передня права: 1,0 кВт • Задня права: 2,0 кВт

Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 глибоке емальоване деко • 1 решітка

Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 глибоке емальоване деко • 1 решітка

Розмір 85х60х60 см Клас енергоспоживання А-10%

88

Розмір 85х60х60 см Клас енергоспоживання А-10%

Характеристики • Об’єм печі 65 л • Цифровий дисплей • Вбудоване запалювання пальників • Газ-контроль пальників • Скляна покривка • Електричний гриль • Внутрішнє освітлення печі • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Нагрівання з конвекцією • 8 режимів приготування • Розмороження • 3D приготування • Нижнє відділення-шухляда для кухонного приладдя Характеристики поверхні • Передня ліва: 2,9 кВт • Задня ліва: 2,0 кВт • Передня права: 1,0 кВт • Задня права: 2,0 кВт Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 глибоке емальоване деко • 1 решітка Розмір 85х60х60 см Клас енергоспоживання А-10%

Характеристики • Об’єм печі 67,5 л • Механічний таймер із автовідключенням • Кнопкове запалювання пальників • Газ-контроль пальників • Електричний гриль • Внутрішнє освітлення печі • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Відкидне нижнє відділення для кухонного приладдя Характеристики поверхні • Передня ліва: 2,9 кВт • Задня ліва: 2,0 кВт • Передня права: 1,0 кВт • Задня права: 2,0 кВт Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка Розмір 85х60х60 см Клас енергоспоживання А-10% Продукт

Піч

Механічний

CSM 62120 DW Мультифункціональна

Механічний

CSM 62320 DW Мультифункціональна

Цифровий

Продукт

Характеристики • Об’єм печі 65 л • Металева накривка • Газ-контроль печі • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Відкидне нижнє відділення для кухонного приладдя

Характеристики поверхні • Передня ліва: 2,9 кВт • Задня ліва: 2,0 кВт • Передня права: 1,0 кВт • Задня права: 2,0 кВт

Характеристики поверхні • Передня ліва: 2,9 кВт • Задня ліва: 2,0 кВт • Передня права: 1,0 кВт • Задня права: 2,0 кВт

Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка

Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка

Розмір 85х60х60 см

Розмір 85х60х60 см

Таймер

CSM 62120 DS Мультифункціональна

Додаткові характеристики

Характеристики • Об’єм печі 65 л • Металева накривка • Кнопкове запалювання пальників • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Механічний таймер

Колір

CSM 62120 DS Газ-контроль, гриль

Білий

Продукт

Піч

Продукт

Колір

CSM 62120 DW Газ-контроль, гриль

Сріблястий

CSE 63120 GW

Електрична з вентилятором

CSM 62320 DW

Білий

CSM 62320 DW Газ-контроль, гриль

Білий

Продукт

Поверхня

Дод-хар

Колір

CSG 62010 W

4 газові пальники

Ні

Білий

CSG 62110 DW

4 газові пальники

Газ-контроль, Білий гриль

CSG 63010 GW

4 газові пальники, 1 конфорка

Гриль

Білий

89


Кухонні плити

CSE 54320 GW Мультифункціональна електрична піч із шістьма режимами приготування 2 газові пальники, 2 зони нагрівання

Кухонні плити

CSE 52620 DW Мультифункціональна електрична піч із шістьма режимами приготування 4 газові пальники

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Вбудоване кнопкове запалювання пальників

Газ-контроль пальників

CSS 57000 GW Статична електрична піч із чотирма режимами приготування 4 склянокерамічні зони нагрівання

CSS 56000 GW Статична електрична піч із чотирма режимами приготування 4 зони нагрівання

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

CSS 54010 GW Статична електрична піч із чотирма режимами приготування 2 газові пальники, 2 зони нагрівання

CSS 53010 GW Статична електрична піч із чотирма режимами приготування 3 газові пальники, 1 зона нагрівання

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Вбудоване кнопкове запалювання пальників

Характеристики • Об’єм печі 55 л • Цифровий дисплей • Вбудовуване кнопкове запалювання пальників • Скляна покривка • Електричний гриль • Внутрішнє освітлення печі • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Нижнє відділення-шухляда для кухонного приладдя Характеристики поверхні • Передня ліва: 1,0 кВт • Задня ліва: 2,9 кВт • Передня права: 145 мм - 1,0 кВт • Задня права: 180 мм - 1,5 кВт Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка Розмір 85х50х60 см Клас енергоспоживання А

90

Характеристики • Об’єм печі 55 л • Цифровий таймер • Вбудовуване кнопкове запалювання пальників • Газ-контроль пальників • Електричний гриль • Внутрішнє освітлення печі • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • 6 режимів приготування • Відкидне нижнє відділення для кухонного приладдя Характеристики поверхні • Передня ліва: 2,9 кВт • Задня ліва: 2,0 кВт • Передня права: 1,0 кВт • Задня права: 2,0 кВт Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка Розмір 85х50х60 см

Характеристики • Об’єм печі 60 л • Електричний гриль • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Відкидне нижнє відділення для кухонного приладдя • 4 режими приготування Характеристики поверхні • Передня ліва: 180 мм - 1,7 кВт • Задня ліва: 140 мм - 1,2 кВт • Передня права: 140 мм - 1,2 кВт • Задня права: 180 мм - 1,7 кВт Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка Розмір 85х50х60 см

Характеристики • Об’єм печі 60 л • Електричний гриль • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Металева покривка • Відкидне нижнє відділення для кухонного приладдя • 4 режими приготування Характеристики поверхні • Передня ліва: 180 мм - 1,5 кВт • Задня ліва: 145 мм - 1,0 кВт • Передня права: 180 мм - 1,5 кВт • Задня права: 145 мм - 1,5 кВт Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка Розмір 85х50х60 см

Клас енергоспоживання А

Клас енергоспоживання А

Клас енергоспоживання А Додаткові характер.

Характеристики • Об’єм печі 60 л • Металева покривка • Кнопкове запалювання пальників • Електричний гриль • Внутрішнє освітлення печі • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Відкидне нижнє відділення для кухонного приладдя • 4 режими приготування

Характеристики • Об’єм печі 60 л • Металева покривка • Кнопкове запалювання пальників • Електричний гриль • Внутрішнє освітлення печі • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Відкидне нижнє відділення для кухонного приладдя • 4 режими приготування

Характеристики поверхні • Передня ліва: 1,0 кВт • Задня ліва: 2,9 кВт • Передня права: 145 мм - 1,0 кВт • Задня права: 180 мм - 1,5 кВт

Характеристики поверхні • Передня ліва: 2,9 кВт • Задня ліва: 145 мм - 1,0 кВт • Передня права: 1,0 кВт • Задня права: 2,0 кВт

Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка

Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка

Розмір 85х50х60 см

Розмір 85х50х60 см

Клас енергоспоживання А

Клас енергоспоживання А

Продукт

Таймер

Колір

Продукт

Таймер

Колір

CSS 57100 GX

Ні

Нержавіюча сталь

CSM 62120 DS Ні

Ні

Білий

CSE 57100 GA

Ні

Антрацит

CSM 62120 DW Гриль

Ні

Білий

Модель

Колір

CSM 57302 GX

Цифровий таймер

Нержавіюча сталь

CSM 62320 DW Гриль

Механічний

Антрацит

CSE 53020 GW

Білий

91


Кухонні плити

Кухонні плити

CSS 52110 GW Статична електрична піч із чотирма режимами приготування 4 газові пальники

CSG 53011 GS Газова піч 3 газові пальники, 1 зона нагрівання

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Характеристики • Об’єм печі 60 л • Скляна покривка • Вбудовуване запалювання пальників • Електричний гриль • Внутрішнє освітлення печі • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Механічний таймер із звуковим сигналом • Відкидне нижнє відділення для кухонного приладдя • 4 режими приготування Характеристики поверхні • Передня ліва: 2,0 кВт • Задня ліва: 2,0 кВт • Передня права: 2,9 кВт • Задня права: 1,0 кВт Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка Розмір 85х50х60 см

CSG 52010 X Газова піч 4 газові пальники

CSG 52000 W Газова піч 4 газові пальники

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Газ-контроль пальників

Газ-контроль пальників

Характеристики • Кнопкове запалювання печі та пальників • Газ-контроль печі • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Газовий гриль • Внутрішнє освітлення печі • Відкидне нижнє відділення для кухонного приладдя • Механічний таймер із звуковим сигналом • Скляна покривка Характеристики поверхні • Передня ліва: 2,9 кВт • Задня ліва: 145 мм - 1,0 кВт • Передня права: 1,0 кВт • Задня права: 2,0 кВт Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка

Характеристики • Кнопкове запалювання печі та пальників • Газ-контроль печі • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Відкидне нижнє відділення для кухонного приладдя • Скляна покривка Характеристики поверхні • Передня ліва: 2,9 кВт • Задня ліва: 2,0 кВт • Передня права: 1,0 кВт • Задня права: 2,0 кВт Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка

CS 47100 Статична електрична піч із чотирма режимами приготування 3 склянокерамічні зони нагрівання

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Характеристики • Металева покривка • Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі Характеристики поверхні • Передня ліва: 2,0 кВт • Задня ліва: 2,0 кВт • Передня права: 2,9 кВт • Задня права: 1,0 кВт

CS 41014 Статична електрична піч із трьома режимами приготування 4 газові пальники

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Характеристики • Механічний таймер з автовідключенням • Внутрішнє освітлення печі • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Відкидне нижнє відділення для кухонного приладдя

Характеристики • Кнопкове запалювання пальників • Внутрішнє освітлення печі • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Металева покривка • Гриль із закритими дверцятами

Характеристики поверхні • Передня ліва: 180 мм - 1,7 кВт • Передня права: 140 мм - 1,2 кВт • Центральна: 140 мм - 1,2 кВт

Характеристики поверхні • Передня ліва: 1,0 кВт • Задня ліва: 2,0 кВт • Передня права: 2,5 кВт • Задня права: 2,0 кВт

Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка

Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка

Розмір 85х50х60 см

Розмір 85х50х50 см

Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка Розмір 85х50х50 см

Розмір 85х50х60 см

Розмір 85х50х60 см

Клас енергоспоживання А

Модель

Таймер

Колір

Додаткові характеристики

CSS 52110 GW Механічний

Білий

Продукт

Колір

Продукт

CSE 52010 GW

Білий

CSG 53011 GW

Білий

CSG 52011 GS Гриль

92

Ні

Колір

Продукт

Запалювання пальників

Додаткові характеристики

Сріблястий

CSG 52010 GW

Кнопкове

Гриль

93


Кухонні плити

CG 42000 Газова плита 3 газові пальники, 1 зона нагрівання

Кухонні плити

CG 41011 Газова плита 4 газові пальники

CG 41001 Газова плита 4 газові пальники

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Повністю скляна внутрішня поверхня дверцят

Газ-контроль пальників

Газ-контроль пальників

Газ-контроль пальників

Характеристики • Газ-контроль печі • Внутрішнє освітлення печі • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі Характеристики поверхні • Передня ліва: 1,0 кВт • Задня ліва: 145 мм - 1,0 кВт • Передня права: 2,5 кВт • Задня права: 2,0 кВт Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка Розмір 85х50х50 см

Характеристики • Електронне кнопкове запалювання печі та пальників • Газ-контроль печі • Газовий гриль • Внутрішнє освітлення печі • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі • Металева покривка Характеристики поверхні • Передня ліва: 1,0 кВт • Задня ліва: 2,0 кВт • Передня права: 2,5 кВт • Задня права: 2,0 кВт

Характеристики • Газ-контроль печі • Внутрішнє покриття з легкоочищуваної емалі Характеристики поверхні • Передня ліва: 1,0 кВт • Задня ліва: 2,0 кВт • Передня права: 2,5 кВт • Задня права: 2,0 кВт Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка Розмір 85х50х50 см

Аксесуари • 1 емальоване деко (стандартне) • 1 решітка Розмір 85х50х50 см

94

Модель

Таймер

Додаткові Колір характеристики

CG 41011 G

Ні

Гриль

Білий

CG 41011 S

Ні

Ні

Сріблястий

CG 41111 G

Механічний Ні

Білий

95


Мікрохвильові печі Оснащений новітніми технологіями, новий ряд мікрохвильових печей Beko пропонує практичні рішення та елегантний дизайн.

96

4

97


Мікрохвильові печі: Потужні, міцні елементи, вироблені з нержавіючої сталі, забезпечують практичне використання та зручне очищення. З цими характеристиками, мікрохвильові печі Beko розроблені допомогти Вам у швидкому приготуванні смачних страв.

Ефективні рішення Мікрохвильові печі Beko, ємністю від 20 до 30 літрів, пропонують практичні рішення приготування страв, що допоможуть Вам йти в ногу зі швидкоплинним життям. Ряд моделей укомплектовано новітніми функціями, включаючи наступні: «Швидкий старт», «Розморожування залежно від ваги», «Автоматичне меню приготування», «Приготування на грилі різного ступеня».

Режими приготування Деякі моделі поєднують наступні режими приготування: конвекція + мікрохвилі, гриль + конвекція, гриль + мікрохвилі. Вентилятор також може використовуватись окремо при конвекційному приготуванні.

98

99


Мікрохвильові печі

Мікрохвильові печі

MWB 3010 EX Мікрохвильова піч з грилем та конвекцією, об’єм 30 л

MWB 2310 EX Мікрохвильова піч з грилем, об’єм 23 л

MWB 2000 EX Мікрохвильова піч з грилем, об’єм 20 л

Основні характеристики • Вентилятор з конвекцією • Цифровий таймер • 6 автоматичних програм приготування • 5 рівнів потужності мікрохвиль • 2 рівні потужності гриль • Розмороження • Швидкий старт • Блокування від випадкового натискання • Нержавіюча сталь із покриттям «без відбитків пальців» • Внутрішнє освітлення

Основні характеристики • Цифровий таймер • 6 автоматичних програм приготування • 5 рівнів потужності мікрохвиль • 2 рівні потужності гриль • Розмороження • Швидкий старт • Блокування від випадкового натискання • Нержавіюча сталь із покриттям «без відбитків пальців» • Внутрішнє освітлення

Основні характеристики • Цифровий таймер • 6 автоматичних програм приготування • 5 рівнів потужності мікрохвиль • Розмороження • Швидкий старт • Блокування від випадкового натискання • Внутрішнє освітлення

Технічні характеристики • Потужність мікрохвиль: 0,9 кВт • Потужність гриль: 1,2 кВт • Потужність вентилятора: 1,35 кВт • Розмір: 300х520х530 мм Модель

Об’єм печі

MWB 2510 EX

25 л

Технічні характеристики • Потужність мікрохвиль: 0,9 кВт • Потужність гриль: 1,2 кВт • Розмір: 310х510х382 мм

Технічні характеристики • Потужність мікрохвиль: 0,8 кВт • Розмір: 282х470х377 мм

MWC 2010 EX Мікрохвильова піч з грилем, об’єм 20 л

MWC 2010 MS Мікрохвильова піч з грилем, об’єм 20 л

MWC 2000 MX Мікрохвильова піч, об’єм 20 л

Основні характеристики • Цифровий таймер • 5 рівнів потужності мікрохвиль • Розмороження • Блокування від випадкового натискання • Внутрішнє освітлення

Основні характеристики • Механічний таймер • 5 рівнів потужності мікрохвиль • Розмороження • Внутрішнє освітлення

Основні характеристики • Механічний таймер • 5 рівнів потужності мікрохвиль • Розмороження • Внутрішнє освітлення

Технічні характеристики • Потужність мікрохвиль: 0,7 кВт • Потужність гриль: 0,8 кВт • Розмір: 262х454х330 мм

Технічні характеристики • Потужність мікрохвиль: 0,7 кВт • Розмір: 262х454х330 мм

Технічні характеристики • Потужність мікрохвиль: 0,7 кВт • Потужність гриль: 0,8 кВт • Розмір: 262х454х330 мм

Модель

Колір

MWC 2000 EX

Нержавіюча сталь із покриттям «від відбитків пальців»

MWC 2010 ES

Сріблястий

MWC 2010 EW

Білий

100

Модель

Колір

MWC 2010 MW Білий MWC 2010 MX

Нержавіюча сталь із покриттям «від відбитків пальців»

Модель

Колір

MWC 2000 MW Білий

101


Пральні машини Модельному ряду пральних машин Beko притаманні функціональність, дизайн та розумні рішення. Він спеціально розроблений для задоволення Ваших потреб та ідеального розміщення у Вашій оселі та у будь-якому іншому приміщенні.

102

5

103


Що необхідно знати перш, ніж придбати пральну машину •

104

Швидкість віджимання – це один із основних показників, на який слід звернути увагу перед покупкою пральної машини. Величина rpm показує кількість обертів барабана пральної машини за хвилину. Вищий показник rpm означає, що Ви отримаєте більш суху білизну наприкінці прання. Якщо Ви не можете проводити багато часу вдома, радимо обрати модель із таймером, щоб запрограмувати початок прання на потрібний Вам час. Якщо Ви бажаєте контролювати кожен етап прання, радимо Вам обрати модель із LCD-екраном, який відображає цикл прання та кількість часу та циклів до завершення прання. Для легкого прання великих речей, радимо Вам обрати моделі з програмою Duvet, які здатні прати, наприклад, простирадла та ковдри.

105


Технологія AquaFusion™ Розумні пральні машини Beko допомагають Вам заощаджувати не тільки воду та електроенергію, але й миючі засоби. У звичайних пральних машинах, що не мають систему збереження миючих засобів, значна їх кількість втрачається під час прання. Спеціально розроблена технологія AquaFusion допомагає максимально використовувати воду, енергію та миючі засоби одночасно.

ння а т с ою ори зьк и Вик н ас мз ід ч х а п р г ю и про атуро нен д у р р пе м заб тем мало е Ва ть ж я о іс м нн о по ільк пра д к й у е чн реч ії. зна и ерг н т е г о ре ктр збе еле

У результаті, окрім ефективного прання, технологія AquaFusion від Beko заощаджує до 5.5 кг миючих засобів на рік!

Заощаджуйте до 5.5 кг миючих засобів на рік!

106

107


Технологія BabyProtect+™ Відомо, що 12% дітей мають алергію. Завдяки спеціально розробленій програмі BabyProtect+™ Ваша білизна не буде викликати алергію у Вас чи Вашої дитини. Ви можете досягти максимально гігієнічне прання за допомогою додаткових обертів барабана пральної машини та чутливого температурного контролю. Температура підтримується на одному рівні протягом усього циклу прання. Цикл додаткового ополіскування забезпечує чудові результати, що є важливим для Вас та Вашої дитини. Ця програма розроблена для виявлення алергенів, які містяться у повсякденному побуті: кліщі домашнього пилу, алергени домашніх тварин, бактерії та грибки. Більш того, ця програма здатна видаляти різні види волосся. 99.9% гігієнічно та гіпоалергенно. Програма BabyProtect+™ протестована Британською асоціацією алергологів.

108

Гіпоалергенне прання підтверджене Британською асоціацією алергологів.

109


Технологічне рішення для догляду за білизною Нагрівач Hi-Tech

Збільшуйте термін роботи Вашої пральної машини

Продовження терміну роботи до 100 разів Нагрівальний елемент один із основних компонентів пральної машини. Новий нагрівальний елемент Beko містить нікелеве металеве покриття поверхні, що зменшує на 50% нерівність поверхні, забезпечує чудовий захист від корозії та зменшує кількість вапняних відкладень на 40%. Нагрівальний елемент Hi-tech має подовжений термін роботи майже на 100 разів у порівнянні зі звичайним нагрівальним елементом. Це означає, що Вам навряд чи доведеться стикатись із поломкою нагрівального елемента Вашої пральної машини. Зниження вапняних відкладень на 40% також означає усунення втрати енергії завдяки утворенню з часом товстого шару накипу. Добре функціонуючий нагрівальний елемент забезпечує на 75% більше збереження енергоспоживання.

Технологічний асинхронний двигун Brushed Motor Особливістю пральних машин із завантаженням білизни 8 кг та глибиною 60 см є асинхронний безщітковий двигун. Brushless motor забезпечує наступні переваги: · більший термін роботи · більша ефективність · покращений обертальний момент · унікальна запатентована система контролю дисбалансу

110

111


Розумні рішення для турботи про Вашу білизну Технологія AquaWave Ніжна та ефективна турбота Технологія AquaWaveTM від Beko створює ефективні, делікатні умови прання одягу, подовжуючи тим самим його довговічність. Завдяки AquaWave одяг залишається як новий, від прання до прання. Пральна машина, оснащена технологією AquaWave, відображає делікатну та ефективну силу хвиль. Спеціально розроблена поверхня барабана пральної машини сприяє максимально ефективній та м'якій якості прання.

Отримайте ефективний та делікатний догляд за Вашим одягом

112

113


Розумні рішення для догляду за білизною для особливого догляду та гігієни Вироби з темної тканини Більше не варто хвилюватись про темний одяг! Фахівці Beko розробили спеціальну програму для синтетичних та бавовняних виробів, ідеальну для темних тканин або одягу, що може втратити колір. Прання відбувається за низької температури та при низькій швидкості віджимання з повільними механічними обертами, набираючи більше води для ополіскування. Прання в програмі «Вироби з темної тканини» відбувається при половинному завантаженні машини при 30-40 °C. Радимо Вам використовувати рідкі миючі чи спеціальні засоби для прання вовни.

Ручне прання За допомогою даної програми Ви можете прати речі, вироблені з шовку та кашеміру. Вона створює особливо делікатні умови, що мінімізує кашлатання. Крім того, ця програма використовує менше води, запобігаючи надмірному поглинанню води одягом, що може призвести до розтягування тканини або її деформації.

114

Вовна Спеціальний цикл прання забезпечить виробам з вовни делікатний догляд без будь-яких пошкоджень.

Програма Duvet Пилові кліщі розмножуються у матрацах, подушках, простирадлах. У середньостатистичному ліжку можуть жити більш, ніж 10 000 кліщів, 2 млн продуктів життєдіяльності котрих є первинними причинами виникнення астми та алергії*. Алергія останнім часом стає все більш актуальною проблемою у багатьох домогосподарствах. Тому пральні машини Beko з завантаженням 8 та 9 кг відрізняються спеціальною програмою прання, що справляються з цією проблемою. Пилові кліщі ретельно видаляються з постільної білизни. Завдяки екстравеликому завантаженню 8 або 9 кг, за допомогою спеціальної робочої програми Ви можете випрати постільну білизну дуже великого розміру. *Джерело: Британська асоціація алергологів.

Самоочищення барабана Ця програма забезпечує гігієнічну обробку пральної машини при 70°C. Протягом циклу самоочищення барабана, контейнер для миючих засобів, барабан та шланг автоматично промиваються. Дана програма працює без білизни.

115


Розумні рішення для любителів домашніх тварин

Для збереження Вашого часу

Функція «Видалення шерсті тварин»

Щоденний догляд

Фахівці Beko знайшли розумне рішення для власників домашніх тварин – функцію, що допомагає видалити ворс та шерсть домашніх тварин у процесі прання. При виборі даної функції Ваша машина додає до циклу попереднє прання та додаткове ополіскування.

Фахівці Beko цінують Ваш час та роблять усе можливе, щоб надати Вам найбільш ефективні рішення. Програма «Щоденний догляд» розроблена для швидкого прання малозабруднених виробів із бавовни, особливо речей, що одягались один раз: спортивний одяг, халати, постільна білизна та ін. При повному завантаженні пральної машини, білизна може бути випрана лише за 39 хвилин при температурі 30 °C. Програма також дозволяє виконувати прання за температурних режимів 0-90 °C.

Завдяки даному розумному рішенню від Beko шерсть тварин ефективно видаляється з речей, що раніше було однією з основних проблем власників домашніх тварин.

Експрес 14

Управління часом та легкість використання XL-дверцята Усі пральні машини Beko з завантаженням 8 та 9 кг мають XL-дверцята діаметром 34 см. Ви можете помістити до пральної машини навіть такі великі речі, як пухові ковдри, простирадла та халати.

Відділення для рідкого миючого засобу Спеціальне відділення, розроблене для використання рідких миючих засобів також дозволяє використовувати рідкі миючі засоби з програмою «Відкладеного старту».

116

Ця програма підходить для прання невеликої кількості злегка забрудненого одягу: спортивних костюмів, футболок, шкарпеток, рушників, які використовувались лише один раз. Програма «Експрес 14» пере 2 кг білизни при температурі 0-30 °C лише за 14 хвилин.

Освіжаючий цикл Ця програма тривалістю лише 17 хвилин підійде для речей без особливих забруднень, які потрібно лише освіжити чи позбавити від неприємних запахів.

117


Розумні рішення для прання Легкість використання LCD дисплей LCD дисплей пральних машин Beko надасть усю необхідну інформацію про програму прання, котру Ви використовуєте: • Обрану температуру прання • Обрану швидкість віджимання • Обрану програму прання • Поточний етап циклу прання (наприклад, попереднє прання, основне прання, ополіскування, віджимання) • Проінформує чи активований захист від випадкового натискання кнопок • Вкаже кількість часу до закінчення обраної програми • Також LCD дисплей Beko вкаже наскільки обрана вами програма економічна з точки зору споживання електроенергії. Завдяки зручній навігації, ви можете легко налаштувати програму прання регулюючи температуру та швидкість віджимання, а також використовувати функцію відкладеного старту до 24 годин з інтервалами у 30 хвилин.

118

119


Пральні машини

Пральні машини

WMB 91442 LC

WMB 81241 LM

Клас енергоспоживання

Aquafusion

9к г

9 кг

Нагрівальний елемент Hi-tech

73

Рівень шуму при віджиманні

WMB 81231 M

Клас енергоспоживання

Aquafusion

8к г

8 кг

Нагрівальний елемент Hi-tech

73

Рівень шуму при віджиманні

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання; Додаткове ополіскування; Легке прасування • Дверцята XL • Відділення для рідких миючих засобів

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання; Додаткове ополіскування; Легке прасування • Дверцята XL • Відділення для рідких миючих засобів

Програми 16 програм: Експрес, Експрес надшвидка, Дитячі речі, Ручне прання, Вироби з вовни, Простирадла та пухові вироби

Програми 16 програм: Експрес, Експрес надшвидка, Дитячі речі, Самоочищення, Освіжаючий цикл, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Еко 20

Характеристики • Асинхронний двигун без щітки • Швидкість віджимання: 1400 об\хв. • Тип управління: LCD дисплей • Відкладений старт до 24 год. • Індикація часу до завершення програми • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 59 см • Колір: Білий • Хромовані дверцята XL Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A++ • Клас віджимання: B • Річне споживання електроенергії: 242 кВт\рік • Річне споживання води: 12760 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

Характеристики • Швидкість віджимання: 1200 об\хв. • Тип управління: LCD дисплей • Відкладений старт до 24 год. • Індикація часу до завершення програми • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 54 см • Колір: Білий • Хромовані дверцята XL Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: B • Річне споживання електроенергії: 248 кВт\рік • Річне споживання води: 11000 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

Клас енергоспоживання

WMB 71041 M

Aquafusion

Клас енергоспоживання

Aquafusion Нагрівальний елемент Hi-tech

8к г

8 кг

7к г

7 кг

73

Рівень шуму при віджиманні

72

Рівень шуму при віджиманні

EV 7100 +

Клас енергоспоживання

Aquafusion

7к г

7 кг

Нагрівальний елемент Hi-tech

72

Рівень шуму при віджиманні

Клас енергоспоживання

7к г

7 кг

72

Рівень шуму при віджиманні

Aquafusion

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання; Додаткове ополіскування • Відділення для рідких миючих засобів

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання; Додаткове ополіскування; Легке прасування • Відділення для рідких миючих засобів

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання • Видалення шерсті домашніх тварин • Відділення для рідких миючих засобів

Програми 15 програм включно з: Ручне прання, Міні 30 хв., Додаткове ополіскування, Шерстяні речі

Програми 11 програм: включно з: Бавовна, Бавовна Еко, Темні тканини, Дитячі речі, Синтетика

Програми 16 програм: Експрес, Експрес надшвидка, Дитячі речі, Самоочищення, Освіжаючий цикл, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Еко 20

Програми 11 програм: Експрес, Дитячі речі, Бавовна, Бавовна Еко, Синтетика, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Еко 20, Мікс 40 °С

Характеристики • Швидкість віджимання: 1000 об\хв. • Тип управління: LED індикатори • Індикація етапів програми • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 50 см • Колір: Білий • Білі дверцята

Характеристики • Швидкість віджимання: 1200 об\хв. • Тип управління: Цифровий дисплей • Відкладений старт до 19 год. • Індикація часу до завершення програми • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 54 см • Колір: Білий • Білі дверцята Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: B • Річне споживання електроенергії: 248 кВт\рік • Річне споживання води: 11000 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

Характеристики • Швидкість віджимання: 1000 об\хв. • Тип управління: LCD дисплей • Відкладений старт до 24 год. • Індикація часу до завершення програми • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 50 см • Колір: Білий • Білі дверцята Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: С • Річне споживання електроенергії: 221 кВт\рік • Річне споживання води: 9460 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

Модель

Видалення Дверцята Швидкість Колір шерсті віджимання продукту XL\Колір тварин

WMB 71042 PTLMS 1000 об\хв.

120

WMB 71032 PTM

Так

Сріблястий

Модель

Колір продукту

Дверцята XL\Колір

WMB 71241 PTLC

1200 об\хв.

Так

Білий

WMB 81241 LMB

Чорний

Так\Чорний

WMB 71242 PTLMA 1200 об\хв.

Так

Білий

WMB 81242 LMA

Білий

Так\ Сріблястий

WMB 71441 PTM

Так

Білий

1400 об\хв.

Так\ Сріблястий Так\ Сріблястий Так\ Сріблястий Ні

Характеристики • Швидкість віджимання: 1000 об\хв. • Тип управління: Цифровий дисплей • Відкладений старт до 19 год. • ІІндикація часу до завершення програми • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 50 см • Колір: Білий • Білі дверцята

Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: С • Річне споживання електроенергії: 217 кВт\рік • Річне споживання води: 10780 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Захист від переливання

Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A++ • Клас віджимання: С • Річне споживання електроенергії: 196 кВт\рік • Річне споживання води: 9460 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

Модель

Видалення Дверцята Швидкість Колір шерсті віджимання продукту XL\Колір тварин

WMB 71042 PTLMS 1000 об\хв.

Так

WMB 71241 PTLC

Сріблястий

1200 об\хв.

Так

Білий

WMB 71242 PTLMA 1200 об\хв.

Так

Білий

WMB 71441 PTM

Так

Білий

1400 об\хв.

Так\ Сріблястий Так\ Хромований Так\ Сріблястий Ні

121


Пральні машини

Пральні машини

WMB 61442

WMB 61241 M

Клас енергоспоживання

Aquafusion

6к г

6 кг

Нагрівальний елемент Hi-tech

75

Рівень шуму при віджиманні

WMB 61041 PTM

Клас енергоспоживання

Aquafusion

6к г

6 кг

Нагрівальний елемент Hi-tech

72

Рівень шуму при віджиманні

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання; Додаткове ополіскування; Легке прасування • Відділення для рідких миючих засобів

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання; Додаткове ополіскування; Легке прасування • Відділення для рідких миючих засобів

Програми 16 програм включно з: Експрес, Експрес надшвидка, Дитячі речі, Самоочищення, Освіжаючий цикл, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Еко 20, Спортивні речі

Програми 16 програм включно з: Експрес, Експрес надшвидка, Дитячі речі, Самоочищення, Освіжаючий цикл, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Еко 20

Характеристики • Швидкість віджимання: 1400 об\хв. • Тип управління: LCD дисплей • Відкладений старт до 24 год. • Індикація часу до завершення програми • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 50 см • Колір: Білий • Білі дверцята

Характеристики • Швидкість віджимання: 1200 об\хв. • Тип управління: LCD дисплей • Відкладений старт до 24 год. • Індикація часу до завершення програми • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята

Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A++ • Клас віджимання: B • Річне споживання електроенергії: 170 кВт\рік • Річне споживання води: 8800 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: B • Річне споживання електроенергії: 194 кВт\рік • Річне споживання води: 8800 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

122

WMB 61231 M

Клас енергоспоживання

Aquafusion

6к г

6 кг

Нагрівальний елемент Hi-tech

71

Рівень шуму при віджиманні

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання; Легке прасування • Видалення шерсті домашніх тварин • Відділення для рідких миючих засобів Програми 16 програм включно з: Експрес, Експрес надшвидка, Дитячі речі, Самоочищення, Освіжаючий цикл, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Еко 20 Характеристики • Швидкість віджимання: 1000 об\хв. • Тип управління: LCD дисплей • Відкладений старт до 24 год. • Індикація часу до завершення програми • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: С • Річне споживання електроенергії: 194 кВт\рік • Річне споживання води: 8800 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

WMB 60831 M

Клас енергоспоживання

Aquafusion

6к г

6 кг

Нагрівальний елемент Hi-tech

72

Рівень шуму при віджиманні

WMB 61221 M

Клас енергоспоживання

Aquafusion

6к г

6 кг

Нагрівальний елемент Hi-tech

70

Рівень шуму при віджиманні

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання; Додаткове ополіскування • Відділення для рідких миючих засобів

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання; Додаткове ополіскування • Відділення для рідких миючих засобів

Програми 11 програм: Експрес, Дитячі речі, Бавовна, Бавовна Еко, Синтетика, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Мікс 40 °С

Програми 11 програм: Експрес, Дитячі речі, Бавовна, Бавовна Еко, Синтетика, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Мікс 40 °С

Характеристики • Швидкість віджимання: 1200 об\хв. • Тип управління: Цифровий дисплей • Відкладений старт до 19 год. • Індикація часу до завершення програми • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята

Характеристики • Швидкість віджимання: 800 об\хв. • Тип управління: Цифровий дисплей • Відкладений старт до 19 год. • Індикація часу до завершення програми • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята

Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: В • Річне споживання електроенергії: 194 кВт\рік • Річне споживання води: 8800 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A++ • Клас віджимання: D • Річне споживання електроенергії: 194 кВт\рік • Річне споживання води: 8800 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

Модель

Швидкість Видалення Колір віджимання шерсті тварин продукту

WMB 61231 PTM

1200 об\хв. Так

Клас енергоспоживання

6к г

6 кг

72

Рівень шуму при віджиманні

Aquafusion

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання • Відділення для рідких миючих засобів Програми 11 програм: Експрес, Дитячі речі, Бавовна, Бавовна Еко, Синтетика, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Мікс 40 °С Характеристики • Швидкість віджимання: 1200 об\хв. • Тип управління: LED індикатори • Відкладений старт на 3-6-9 год. • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: B • Річне споживання електроенергії: 194 кВт\рік • Річне споживання води: 8800 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

Білий

Модель

Колір

Модель

Колір

WMB 61231 PTMS 1200 об\хв. Так

Сріблястий

Модель

Швидкість віджимання

Модель

Швидкість віджимання

WKB 61241 MS

Сріблястий

WKB 61041 PTMS

Сріблястий

WMB 61431 M

Білий

WMB 61031 M

1000 об\хв.

WMB 61241 M

1400 об\хв.

1200 об\хв. Ні

123


Пральні машини

Пральні машини

WML 61221 M

Клас енергоспоживання

WMB 61021 M

Aquafusion

EV 6100+

Клас енергоспоживання

Aquafusion Нагрівальний елемент Hi-tech

6к г

6 кг

6к г

6 кг

72

Рівень шуму при віджиманні

71

Рівень шуму при віджиманні

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання • Відділення для рідких миючих засобів

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання • Відділення для рідких миючих засобів

Програми 11 програм: Експрес, Дитячі речі, Бавовна, Бавовна Еко, Синтетика, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Мікс 40 °С

Програми 11 програм: Експрес, Дитячі речі, Бавовна, Бавовна Еко, Синтетика, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Мікс 40 °С

Характеристики • Швидкість віджимання: 1200 об\хв. • Тип управління: LED індикатори • Відкладений старт на 3-6-9 год. • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята

Характеристики • Швидкість віджимання: 1000 об\хв. • Тип управління: LED індикатори • Відкладений старт на 3-6-9 год. • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята

Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: B • Річне споживання електроенергії: 194 кВт\рік • Річне споживання води: 8800 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання:C • Річне споживання електроенергії: 194 кВт\рік • Річне споживання води: 8800 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

124

EV 6100

Клас енергоспоживання

WMB 51241

Клас енергоспоживання

Aquafusion

Aquafusion

Клас енергоспоживання

Aquafusion Нагрівальний елемент Hi-tech

6к г

6 кг

6к г

6 кг

5к г

5 кг

75

Рівень шуму при віджиманні

77

Рівень шуму при віджиманні

73

Рівень шуму при віджиманні

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання Програми 15 програм включно з: Міні 30 хв., Ручне прання, Інтенсивне, Вироби з вовни Характеристики • Швидкість віджимання: 1000 об\хв. • Тип управління: LED індикатори • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: B • Річне споживання електроенергії: 194 кВт\рік • Річне споживання води: 10340 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Захист від переливання

Модель

Швидкість віджимання

Програми 15 програм включно з: Міні 30 хв., Ручне прання, Інтенсивне, Вироби з вовни Характеристики • Швидкість віджимання: 1000 об\хв. • Тип управління: LED індикатори • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: C • Річне споживання електроенергії: 182 кВт\рік • Річне споживання води: 10340 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Захист від переливання

WMB 50841

Клас енергоспоживання

Aquafusion

5к г

5 кг

Нагрівальний елемент Hi-tech

70

Рівень шуму при віджиманні

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання; Додаткове ополіскування; Легке прасування • Відділення для рідких миючих засобів

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання; Додаткове ополіскування; Легке прасування • Відділення для рідких миючих засобів

Програми 16 програм включно з: Експрес, Експрес надшвидка, Дитячі речі, Самоочищення, Освіжаючий цикл, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Еко 20

Програми 16 програм включно з: Експрес, Експрес надшвидка, Дитячі речі, Самоочищення, Освіжаючий цикл, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Еко 20

Характеристики • Швидкість віджимання: 1200 об\хв. • Тип управління: LCD дисплей • Відкладений старт до 24 год. • Індикація часу до завершення програми • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята

Характеристики • Швидкість віджимання: 800 об\хв. • Тип управління: LCD дисплей • Відкладений старт до 24 год. • Індикація часу до завершення програми • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята

Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A++ • Клас віджимання: B • Річне споживання електроенергії: 158 кВт\рік • Річне споживання води: 7260 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: D • Річне споживання електроенергії: 158 кВт\рік • Річне споживання води: 7260 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

Модель

Видалення шерсті Колір продукту домашніх тварин

Модель

Швидкість віджимання

Видалення шерсті домашніх тварин

Модель

Колір

EV 6120+

1200 об\хв.

Модель

Швидкість віджимання

WMB 51241 PT

Так

Білий

WMB 51041

1000 об\хв.

Ні

WMB 61021 MS

Сріблястий

EV 6800+

800 об\хв.

EV 6800

800 об\хв.

WMB 51241 S

Ні

Сріблястий

WMB 51041 PT

1000 об\хв.

Так

125


Пральні машини

Пральні машини

WMB 50831

WMB 50821

Клас енергоспоживання

Aquafusion

5к г

5 кг

Нагрівальний елемент Hi-tech

72

Рівень шуму при віджиманні

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання; Додаткове ополіскування • Відділення для рідких миючих засобів Програми 11 програм: Експрес, Дитячі речі, Бавовна, Бавовна Еко, Синтетика, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Мікс 40 °С Характеристики • Швидкість віджимання: 800 об\хв. • Тип управління: Цифровий дисплей • Відкладений старт до 19 год. • Індикація часу до завершення програми • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: D • Річне споживання електроенергії: 158 кВт\рік • Річне споживання води: 7260 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

WML 508212

Клас енергоспоживання

Aquafusion

5к г

5 кг

Нагрівальний елемент Hi-tech

72

Рівень шуму при віджиманні

WML 50821

Клас енергоспоживання

Aquafusion

5к г

5 кг

Нагрівальний елемент Hi-tech

72

Рівень шуму при віджиманні

EV 5100 +Y

Клас енергоспоживання

Клас енергоспоживання

Aquafusion

EV 5100

Клас енергоспоживання

Aquafusion

5к г

5 кг

5к г

5 кг

5к г

5 кг

72

Рівень шуму при віджиманні

77

Рівень шуму при віджиманні

77

Рівень шуму при віджиманні

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання • Відділення для рідких миючих засобів

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання • Відділення для рідких миючих засобів

Додаткові функції • Попереднє прання; Швидке прання • Відділення для рідких миючих засобів

Програми 11 програм: Експрес, Дитячі речі, Бавовна, Бавовна Еко, Синтетика, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Мікс 40 °С

Програми 11 програм: Експрес, Дитячі речі, Бавовна, Бавовна Еко, Синтетика, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Мікс 40 °С

Програми 11 програм: Експрес, Дитячі речі, Бавовна, Бавовна Еко, Синтетика, Ручне прання, Вироби з вовни, Темні тканини, Мікс 40 °С

Характеристики • Швидкість віджимання: 800 об\хв. • Тип управління: LED індикатори • Відкладений старт 3-6-9 год. • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята

Характеристики • Швидкість віджимання: 800 об\хв. • Тип управління: LED індикатори • Відкладений старт 3-6-9 год. • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята

Характеристики • Швидкість віджимання: 800 об\хв. • Тип управління: LED індикатори • Відкладений старт 3-6-9 год. • Індикація етапів програми • Вибір температурного режиму • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята

Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: D • Річне споживання електроенергії: 158 кВт\рік • Річне споживання води: 7260 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: D • Річне споживання електроенергії: 158 кВт\рік • Річне споживання води: 7260 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: D • Річне споживання електроенергії: 158 кВт\рік • Річне споживання води: 7260 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Блокування від випадкового натискання • Захист від переливання

Aquafusion

Програми 15 програм включно з: Ручне прання, Міні 30 хв, Додаткове ополіскування, Шерстяні речі

Програми 15 програм включно з: Ручне прання, Міні 30 хв, Додаткове ополіскування, Шерстяні речі

Характеристики • Швидкість віджимання: 1000 об\хв. • Тип управління: LED індикатори • Індикація етапів програми • Вибір швидкості віджимання • Глибина (без упаковки): 41,5 см • Колір: Білий • Білі дверцята

Характеристики • Швидкість віджимання: 1000 об\хв. • Тип управління: LED індикатори • Глибина (без упаковки): 45 см • Колір: Білий • Білі дверцята

Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A++ • Клас віджимання: C • Річне споживання електроенергії: 168 кВт\рік • Річне споживання води: 9900 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Захист від переливання

Безпека та ефективність • Клас енергоефективності: A+ • Клас віджимання: C • Річне споживання електроенергії: 168 кВт\рік • Річне споживання води: 9900 л\рік • Автоматичний контроль рівня води • Захист від переливання

Модель

Швидкість віджимання

Колір

WMB 51031

1000 об\хв.

Білий

Модель

Швидкість віджимання

Колір

WMB 51031 S

1000 об\хв.

Сріблястий

WMB 51021

1000 об\хв.

Білий

Модель

Швидкість віджимання

Модель

Колір

Модель

Швидкість віджиманн

Білий

WMB 51021 S

1000 об\хв.

Сріблястий

WML 510212

1000 об\хв.

WML 50821 UY

Білий

EV 5800

800 об\хв.

WMB 51031 YU 1000 об\хв.

126

127


Сушильні машини Асортимент конденсаційних сушильних машин прекрасно доповнює моделі пральних машин. Beko пропонує сушильні машини у сучасному дизайні з можливістю контролю часу та процесу сушки за допомогою сенсорів, що може задовольнити будь-які потреби.

128

6

129


Бездоганна робота Економія електроенергії

Сушка - більш енерговитратний процес, аніж прання. Деякі сушильні машини Beko дозволяють витрачати менше електроенергії: енергоспоживання даних моделей зменшилось на 12%.

Flexy Sense - автоматична сушка з сенсорами

Сушильні машини Beko з сенсорною сушкою зручні у використанні завдяки прогресивним сенсорам вологості та температури. Сенсори Flexy Sense дозволяють Вам обирати бажаний рівень сухості. Процес сушки автоматично припиняється, коли Ви отримуєте бажаний результат. Сенсор вологості також гарантує, що білизна висушена правильно. Сенсори Flexy Sense відрязняються відмінною якістю. Наприклад, програма сушки під праску забезпечує незмінний рівень сухості при кожному циклі незалежно від завантаження білизни та рівня жорсткості води.

Автоматичне розгладження

У сушильних машинах Beko функція легкого прасування автоматично супроводжує процес сушки. Ця функція надає Вам білизну, яку можна відразу вдягнути, оскільки рухи барабана розділяють його, дозволяючи уникнути утворення небажаних складок.

Реверсивний рух барабана

Усі сушильні машини Beko працюють з реверсивним рухом барабана, що забезпечує рівномірну сушку та попереджає зминання Ваших речей.

130

131


Сушильні машини

Сушильні машини

Розумні рішення Ідеальна пара

Beko надає можливість придати Вашій ванній кімнаті довершений вигляд. Панелі керування з LCD-дисплеєм пральних та сушильних машин Beko виконані в єдиному елегантному дизайні, тому тандем пральної та сушильної машин Beko стане привабливим акцентом Вашої ванної кімнати.

Легкість використання Легкий доступ до конденсатора

Нова форма лотка для збору конденсата у сушильних машинах Beko забезпечує легкий доступ до нього. Тепер очищення лотка стане набагато легшим!

Великі дверцята

Діаметр дверцят сушильних машин Beko складає 40 см, що робить завантаження та вивантаження навіть великої білизни, включаючи банні халати, простирадла, надзвичайно легким.

Легкість використання LCD-дисплей

LCD-дисплей в сушильних машинах Beko надасть Вам усю необхідну інформацію:

Великий барабан та тримачі для одягу Останні моделі сушильних машин мають велике завантаження 7 кг при глибині 53 см. Спеціально спроектовані тримачі барабана дозволяють уникнути сплутування одягу, зводячи до мінімуму утворення складок на речах.

132

· · · · ·

Акустичний сигнал закінчення програми Звуковий сигнал повідомляє Вам про завершення циклу сушки. При бажанні Ви можете вимкнути дану опцію.

заповненість контейнера для води відкладення старту очистка конденсатора відкриті дверцята блокування від випадкового натискання.

За допомогою простої та легкої у використанні навігаційної системи Ви зможете обрати ступінь сушки, ввімкнути звуковий сигнал та функцію легкого прасування, а також встановити час відкладення старту програм.

133


Розумні рішення для догляду за білизною Для економії часу Щоденний догляд

Beko враховує, наскільки цінним є Ваш час та знає, наскільки важливим є швидкий результат. Ми робимо усе можливе, щоб запропонувати найбільш ефективні та зручні для використання моделі. Фахівці Beko розробили програму для щоденного догляду за одягом, яка дозволяє висушити 4 кг білизни усього за одну годину. У поєднанні зі щоденною програмою прання Beko Ви зможете випрати та висушити речі менш, ніж за 2 години.

Експрес 35

За допомогою даної програми 2 кг білизни (8 сорочок) можна висушити за 35 хвилин. Ця програма розроблена, щоб максимально скоротити час сушіння, коли це необхідно. У поєднанні з програмою прання «Експрес 14», що доступна у деяких пральних машинах Beko, Ваші речі будуть висушені протягом 49 хвилин.

Змішана білизна

Програма спроектована для сушіння синтетики та бавовни одночасно при одному завантаженні, без розділення речей за типом тканини. Як тільки Ви випрали змішані тканини за допомогою програми «Мікс», Ви можете відразу їх висушити.

Освіжуючий цикл Freshen Up

Програма «Освіжуючий цикл» дозволить Вам позбавитись від небажаних запахів за допомогою дбайливого обертання барабана. Ця програма гарантує свіжість Вашим речам без попереднього прання.

Для інтенсивного догляду Дитячі речі

За допомогою даної програми Beko надає можливість висушувати одяг Ваших малюків при правильній температурі, бережно контролюючи внутрішню атмосферу завдяки сенсорам температури та вологості.

Особливий догляд за делікатними тканинами

Сушильні машини Beko з сенсорним управлінням забезпечують особливий догляд делікатним речам за рахунок делікатної сушки при низькій температурі.

Догляд за вовняними речами

Речі з вовни знову стануть м’якими завдяки розгладженню волокон протягом циклу цієї програми.

Для щоденних потреб Спорт

Beko піклується про тих, хто турбується про себе. Програма висушує білизну при оптимальному рівні вологи, який ідеально підходить для спортивного одягу.

Сорочки

Сушка сорочок при звичайних програмах з часом може призвести до їх пошкодження та втрати білизни. Програма «Сорочки» в сушильних машинах Beko спеціально розроблена для вирішення цих проблем. Вона пропонує делікатну сушку при низькій температурі, а також мінімізує появу тьмяності білої тканини, що дозволить Вашим сорочкам слугувати довше.

Джинси

Щільні матеріали важко піддаються сушці при стандартних програмах, особливо в області швів, де тканина товстіша, ніж в інших місцях. Тому фахівці розробили спеціальну програму «Джинси» для щільних тканин, яка ідеально підійде для деніма та фліса.

134

135


Сушильні машини

Внутрішнє підсвічування

Завантажувати та вивантажувати речі з сушильної машини стало ще зручніше завдяки підсвічуванню барабана, що покращує огляд внутрішнього простору машини.

Легкі у використанні фільтри

Сушильні машини Beko оснащено зручними фільтрами, які легко встановлюються та очищуються, гарантуючи чудову сушку.

Управління часом Індикація часу до закінчення програми

У деяких сушильних машинах Beko доступна індикація часу до закінчення цикла сушіння, що дозволить Вам розуміти, коли програма закінчиться.

Індикація стадій програми

У сенсорних сушильних машинах Beko етапи програми відображаються за допомогою світлодіодних індикаторів. Ви завжди знаєте, на якій стадії знаходиться виконання цикла сушки.

Відкладення старту

Час сушки можно відкласти до 24 годин, що дозволить Вам більш зручно планувати своє дозвілля та економити на понижених тарифах енергоспоживання у нічний час. У моделях без дисплея старт можна відкласти на 3,6 чи 9 годин.

Економія простору Ви без особливих зусиль зможете встановити сушильну машину на пральну для економії простору у Вашій оселі.

Безпека Блокування від випадкового натискання (захист від дітей)

Функція блокування від випадкового натискання може бути активована, щоб не дозволити дітям сбити налаштування програми, коли вони грають з кнопками. Відтепер випадкові натискання не змінять процес виконання програми, і Ви зможете бути впевнені, що сушильна машина безпечна для Ваших дітей.

Аксесуари Скриня для сушки Скриня для сушки призначена для сушки текстильних та делікатних речей, таких як вовна, спортивне взуття, м’які іграшки та інше. Вона легко встановлюється всередину сушильної машини забезпечуючи швидку та делікатну сушку Ваших речей.

136

137


Сушильні машини

DPU 7340 X Сенсорне сушіння Конденсерне сушіння з додатковим електричним нагрівачем

DCU 7230 Сенсорне сушіння Конденсерне сушіння

DC 7130 Сенсорне сушіння Конденсерне сушіння

DV 7120 Сенсорне сушіння Вентильоване сушіння

7 кг завантаження

7 кг завантаження

7 кг завантаження

7 кг завантаження

Сенсорна сушка

Сенсорна сушка

Сенсорна сушка

Сенсорна сушка

Індикація часу до закінчення сушіння

Звуковий сигнал завершення програми

Звуковий сигнал завершення програми

Звуковий сигнал завершення програми

Автоматичний цикл розглажування

Автоматичний цикл розглажування

Автоматичний цикл розглажування

Автоматичний цикл розглажування

Характеристики • LCD дисплей • Сенсорна сушка • Індикація етапів програми • Індикація часу до завершення програми: - Reverse drum action - Large porthole for easy loading - Direct drain option • Індикатор очищення фільтра • Індикація наповнення резервуару для води • Індикація блокування від випадкового натискання • Відкладений старт 0-24 год. • Внутрішнє освітлення барабану • Барабан із нержавіючої сталі • Глибина 60 см Характеристики поверхні • Річна споживання електроенергії: 268 кВт\рік • Клас енергоспоживання: А+ • Клас сушки B • Блокування від випадкового натискання

Характеристики • Сенсорна сушка • Індикація етапів програми • Обертання у двох напрямках • Великий діаметр отвору для завантаження • Індикація очищення фільтра • Індикація наповнення резервуару для води • Відкладений старт • Внутрішнє освітлення барабану • Глибина 54 см Безпека та надійність • Річна споживання електроенергії: 504 кВт\ рік • Клас енергоспоживання: В • Клас сушки B • Блокування від випадкового натискання Програми • 15 програм включно з: Сорочки, Джинси, Експресс, Делікатне сушіння, Освіжаючий цикл

Характеристики • Сенсорна сушка • Індикація етапів програми • Обертання у двох напрямках • Великий діаметр отвору для завантаження • Індикація очищення фільтра • Індикація наповнення резервуару для води • Внутрішнє освітлення барабану • Глибина 54 см Характеристики поверхні • Річна споживання електроенергії: 504 кВт\рік • Клас енергоспоживання: В • Клас сушки B • Блокування від випадкового натискання Програми • 15 програм включно з: Сорочки, Джинси, Експресс, Делікатне сушіння, Освіжаючий цикл

Характеристики • Сенсорна сушка • Індикація етапів програми: - Reverse drum action - Vent hose included • Індикація очищення фільтра • Глибина 54 см Безпека та надійність • Річна споживання електроенергії: 514 кВт\рік • Клас енергоспоживання: С • Блокування від випадкового натискання Програми • 15 програм включно з: Сорочки, Джинси, Делікатне сушіння, Міні, Освіжаючий цикл

Програми • 16 програм включно з: Сорочки, Дитячі речі, Джинси, Спортивні речі, Шерстяні речі, Щоденне та Делікатне сушіння, Освіжаючий цикл

138

139


Appreciated by consumers. Оцінка споживачів.

Beko four-door refrigerator and two washing machine models were selected as “Best Buy” by Which? Magazine.

Beko DCU 7330 coded condenser tumble dryer was selected “Gut” by ETM Magazine in Germany. ETM Testmagazin is a competent and comprehensive guideline for purchasing decisions.

Beko DPU 7340 X received Stiftung Warentest Award - 1,9 “good” – Due to heatpump technology it achieves 10% energy saving efficiency compared to A energy class. Stiftung Warentest is Germany’s most reputable consumer organization.

Турбота про навколишнє Caring about the world. середовище.

The Beko DSN 6634F FX dishwasherhas been recognised as Test Champion for its high quality, ease of use and energy efficiency, by Stiwa, Germany’s most reputable consumer organization.

BEKO SS 137030 PX received Stiftug Warentest Award - 1,9 „good“ - with its 0 °C Superfresh-Zone and A++ energy Stiftung Warentest is Germany’s most reputable consumer organization.

Beko domino hobs received the Good Design Award.

Finalist in the Management category at the “European Business Awards for the Environment 2010, European Programme”, organized by the EU Commission.

Beko product’s declaration truthfulness has been approved by Atlete Project. Beko is one of the few brands with correct labelling where product test (CSA 24002, TLDA 521, FSA 21300) was approved.

DPU 8340 X and DPU 7340 X Beko heat pump tumble dryers has been awarded by Eco Top Ten indicating that these products meet the EcoTopTen criteria. Eco Top Ten is guiding consumers to the most energy efficient appliances. Products recommended by Eco Top Ten convince with high quality, a good price-performance ratio and satisfying eco criteria.

Кращий дизайн. Designing the highest technology.

Beko OIM 25900 X received KitchenInnovation of the Year Award in product benefit, innovation, user-convenience, design and ecology categories. KitchenInnovation actively helps consumers to make the right purchasing decisions.

The first home appliance manufacturer to receive a “Platinum Certificate” for “Energy Efficiency in Green Factories” with 4 of its production facilities, and a “Gold Certificate” with another 4 of its production facilities

Гордість за наші досягнення. Proud of our companies.

Beko OIM 25500 X oven received IF product design award.

Ми намагаємося робити все якнайкраще. Beko received 6 “Plus X” Awards in technology and design categories with refrigerator, built-in oven, warming drawer, washing machine and two dishwasher models.

140

Beko LED TV received the Red Dot – Honourable Mention Award.

І отримуємо визнання… 141


Sponsorship

Від Beko "Спонсора баскетболу" у всьому світі із гордістю...

Спонсор головних чемпіонатів у всьому світі протягом 7 років

Beko вірить у важливістю спорту у житті людей. З цієї причини Beko підтримує всі спортивні події, фокусуючись на баскетболі. "Динамічний, молодий, завзятий" характер Beko в повній мірі відповідає природі баскетболу. Beko також вірить, що спорт відіграє возначну роль у розвитку молодого покоління. Баскетбол - вид спорту, який допомагає розвивати комунікативні навички, такі як робота в команді, швидкість мислення та самооцінку. Баскетбол представляє ті ж цінності та цілі, якими володіє Beko, у поєднанні із розвитком прагнення до лідерства. Beko розпочала свою баскетболну пригоду у 2006 році, коли стала офіційним спонсором Турецької баскетбольної ліги. 6 років ліга носила назву "Баскетбольна ліга Beko". Також вона стала спонсором Баскетбольної Бундесліги, однієї з найбіль визначних у світі баскетболу, надавши їй своє ім'я у сезони 2009/2010 років. Як конкуруюча ліга, Баскетбольна Бундесліга Beko, завжди мала гарну репутацію на міжнародній арені. У 2011 році Beko стала також спонсором Россійської Баскетбольної Ліги. Ліга отримала назву "Професійна Баскетбольна Ліга Beko" у 2011 році. Тепер Beko є спонсором Литовської Баскетбольної Ліги, надавши їй своє ім'я. Литовці славляться своєю любов'ю до баскетболу та Литовська Баскетбольна Ліга (ЛКЛ) є однією з найуспішніших в Європі. Beko, окрім спонсорства Баскетбольних Ліг, надає велику підтримку міжнародним турнірам розпочавши з "Баскетбольного Чемпіонату країн Азії" у 2009 році, що був організований Китаєм та чемпіонату "Євробаскет-2009", проведеним у Польші. У 2010 році Beko стала спонсором Світового чемпіонату з баскетболу, що проводиться кожні чотири роки, збираючи разом найсильніші команди. Beko також виступала спонсором Європейського чемпіонату з баскетболу у 2011 році, що проводився в Литві. Beko продовжує підтримувати баскетбольних фанів у всьому світі та збирається всіляко підтримати майбутні заходи, що відбудуться у 2013 та 2014 роках. Beko вже став спонсором чемпіонату "Євробаскет-2013", що відбудеться у Словенії та Світового чемпіонату з Баскетболу 2014 року, який відбудеться в Іспанії

142

143


Цей каталог є першим виданням року і надрукований в обмеженій кількості. В наступних виданнях можуть бути внесені зміни в специфікації і особливості продуктів. Крім того, у зв'язку з постійним покращенням у напрямку проведення наукових досліджень і розробок, Beko залишає за собою право вносити зміни в технічні характеристики та особливості продукції без попереднього повідомлення. В результаті, Ви можете знайти відмінності між продуктами, описаними в каталозі і продуктом, який ви отримаєте. Beko не несе відповідальність за помилки друку. Схожі моделі вказані в таблиці під специфікаціями продуктів. 144

145


2013_05 www.beko.ua Гаряча лінія 0 800 500 432*

*дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України безкоштовні

Beko ukr catalogue mail  
Beko ukr catalogue mail  
Advertisement