Page 1

Jedyna taka oferta w Bytomiu. Docieramy do 100 TYS. mieszkańców miesięcznie!


Prosto do czytelników Tygodnik Bytomski.pl jest rozszerzeniem działającego od 2006 roku serwisu Bytomski.pl. W ten sposób powstało lokalne medium o największym zasięgu w mieście, zarówno pod względem liczby czytelników, jak i przekroju wiekowego. Tygodnik porusza tematy istotne dla bytomian, ze szczególnym naciskiem na inwestycje, politykę, sport, kulturę i historię. Ponadto za sprawą kodów QR łączy tradycyjne formy przekazu z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, pozwalającymi uzyskać dostęp do materiałów multimedialnych podczas czytania gazety. Bytomski.pl jest pismem bezpłatnym, rozdawanym w najbardziej uczęszczanych punktach miasta.

O sile naszego tygodnika stanowi fakt, iż jest on rozdawany bezpośrednio do rąk mieszkańców. Dzięki temu mamy stuprocentową pewność, że cały nakład (8 tys. egzemplarzy) zostanie rozdysponowany. W przeciwieństwie do płatnych gazet, Bytomski.pl nie zbiera kurzu na półkach w kioskach.

Jesteśmy z bytomianami Prowadząc przez lata bytomskie forum dyskusyjne nauczyliśmy się trzymać bliskie relacje z mieszkańcami i uzyskaliśmy szczegółową wiedzę o ich zainteresowaniach. Wiemy jakie tematy w gazecie wzbudzą ciekawość bytomskich czytelników, dzięki czemu zatrzymają numery na dłużej, by móc wracać do naszych artykułów.

Skuteczna reklama dużo taniej

ATRAKCYJNE CENY – WYSOKI NAKŁAD – SKUTECZNA DYSTRYBUCJA połącz ofertę z wydaniem internetowym otrzymasz 10% rabatu

Zamów reklamę w pakiecie GAZETA+INTERNET, a dotrzesz do większej grupy bytomian za mniej! Oferujemy korzystne rabaty dla firm i instytucji, które rozsądnie postawią na zasięg. Premiujemy także długoterminowe emisje i większe powierzchnie. O szczegóły zapytaj naszego handlowca.


1 moduł 2 moduły 8 modułów 20 modułów

3 moduły

4 moduły 8 modułów 10 modułów 6 modułów 10 modułów


1/2 strony

1/4 strony


Bytomski.pl istnieje od 2006 roku. Od początku chcieliśmy dotrzeć do wszystkich mieszkańców. Po latach działalności nasz serwis wyrobił sobie solidną markę i w ten sposób zaskarbił sobie zaufanie znacznej liczby bytomian. Obecnie stanowi główne - pozaurzędowe - źródło informacji o mieście. Ważnym filarem Bytomskiego jest forum dyskusyjne, będące największym i najstarszym, a przede wszystkim najbardziej merytorycznym i uporządkowanym. Właśnie tu dialog z mieszkańcami prowadzą radni, gminne spółki i inwestorzy, ponieważ doskonale wiedzą, że mogą prowadzić tu rzetelne konsultacje. Ponadto Bytomski.pl produkuje również materiały video, w tym wywiady i relacje w jakości HD.

Powracający użytkownicy Nowi użytkownicy

32.1%

67.9%

Odsłony *

Śr. czas trwania wizyty *

218 598

00:04:07

Unikalni użytkownicy *

Wizyty*

25 082

60 720

Liczba osób, które odwiedziły tę witrynę: 25 082 *

*dane za 1 cze 2013 30 cze 2013

Serwis Bytomski.pl posiada największy zasięg wśród lokalnych mediów obecnych w mieście. Miesięcznie notuje aż 25 000 unikalnych użytkowników, co oznacza, że dociera do dwukrotnie większej rzeszy ludzi, niż najpopularniejszy bytomski tygodnik.

Jeśli chcesz trafić ze swoją ofertą do mieszkańców Bytomia, to Bytomski.pl jest do tego najlepszym narzędziem. Zamieszczając reklamę w naszym serwisie masz niemal stuprocentową pewność, że trafi do bytomian lub osób, które są silnie z tym miastem związane, np. poprzez pracę.

Blisko 70% internautów powraca na nasz serwis. To znaczy, że Bytomski.pl dostarcza treści, które są atrakcyjne dla odbiorców, dlatego odwiedzają go ponownie, aby być na bieżąco z informacjami z miasta. Co więcej nasi użytkownicy są bardziej zaangażowani, niż czytelnicy innych serwisów, w wyniku czego spędzają więcej czasu na stronie.


Wizyty

Z każdym rokiem popularniejsi! Bytomski.pl rokrocznie zwiększa swoją popularność, co potwierdzają statystyki notowane przez system Google Analytics, będący rzetelnym wyznacznikiem w branży internetowej. Ciągła praca nad ulepszaniem oferty naszego serwisu procentuje. Z każdym rokiem nasze treści trafiają do coraz większej grupy mieszkańców Bytomia i okolicznych miast.

Unikalni użytkownicy

Odsłony


Miejsce na twoją reklamę 3

1 4 2


3

5

7


6

Oferta Tygodnika Bytomski.pl  
Oferta Tygodnika Bytomski.pl  
Advertisement