Page 1


X RATZ SKATES x je novovzniknutá skejtová značka so záujmom udržat skateboarding v jehokorenoch a ukázat na slovensku skateboarding pre ktorý boli skejtáci tam za morom ochotný potit krv,ten ktorý vznikol zo zábavy a ten ktorý sa určite nepodobá športu. Existujú skateboardové spoločnosti ktoré vlastnia ludia čo nikdy nemali nič spoločné so skutočným skateboardingom a snažia sa nám diktovat štýl. Chceme zalozit team v ktorom bude skateboarding od srdca.Postupne si chceme dat vyrobit samozrejme aj klasické dosky oldschool a pool shape. Podporit takto jadro skateboardingu ktoré sa nikdy nerozbije. Je tu vidno stále viac ludí ktorý síce jazdia ale nevedia vobec nič o tom,je to pre nich skor otázka imidžu a štýlu. Toto všetko nám prešlo hlavou a tak sme dali vyrobit naše dosky,plus nejaký ten materiálny shit na propagandu. Naše dosky niesú určené pre týchto športovcov! ONE RULE,F_CK THE RULES!


X RATZ SKATE DECKS X Doska je yrobená zo 7 vrstiev kanadského javora ,k tomu griptape Black Diamond! MADE IN E.U. SIZE: 8.1,8.25,8.5(oldschoolshape)


X RATZ SKATES TSHIRT X Kvalitné tričká zo 100% bavlny. Logo inšpirované skateboardingom a hudbou Pure f_cking core!

SIZE: XSx XMx XLx


X RATZ PATCH X Vyšívané nášivky RATZ SKATES Velkosti 10x15cm. Inšpirované kapelami Suicidal Tendencies a Black Flag, s nápisom najkrajšieho triku v zákrutách bazénov a vo verte.


TAKE SKATEBOARDING BACK RATZ SKATES ROBERT HABERL KALINCIAKOVA 299/24 90501 SENICA ROB.HABERL@GMAIL.COM RATZSKATES.BLOGSPOT.COM

RATZSKATES  
RATZSKATES  
Advertisement