Page 7

BAKALAURO STUDIJOS

ISM bakalauro studijos ISM bakalauro studijos skirtos būsimiems visuomenės lyderiams, verslo ir ekonomikos profesionalams. Energingiems. Kūrybiškiems. Ambicingiems. Svarbiausia – orientuotiems į sėkmę ir jos siekiantiems tikslingais, motyvuotais veiksmais. Kuriems reikalingos žinios, patirtis bei sėkmei įkvepianti aplinka. Studijų ISM išskirtinumas Pasirinkusieji bakalauro studijas ISM, nuo pirmų dienų pajus išskirtinę šio universiteto dvasią: ▪▪ stojantieji, kurių konkursinis balas didesnis nei 20,5, studijuoja nemokamai; ▪▪ moderni, šiuolaikiška ir reikli atmosfera universitete; ▪▪ sėkmingas teorinių žinių bei praktinių įgūdžių derinimas visų studijų metu; ▪▪ kiekvienais metais atnaujinamos studijų programos, atsižvelgiant į pasaulines tendencijas, verslo poreikius bei rekomendacijas; ▪▪ 100 % arba 40 % anglų kalba dėstomos programos;

▪▪ dėsto pripažinti akademikai ir praktikai iš Lietuvos ir viso pasaulio; ▪▪ dėmesys asmenybei, kūrybiškumo, verslumo ir atsakomybės ugdymas; ▪▪ pažangių mokymo metodų taikymas: -- bendri projektai, darbas grupėse – komandinė studentų veikla parengia vadovaujantį darbą gebančius dirbti profesionalus; -- atvejų analizės metodas išmoko mąstyti ir veikti remiantis realiais verslo, ekonominiais bei politiniais pavyzdžiais. ISM kuriamos perspektyvos Baigusieji bakalauro studijas ISM: ▪▪ gali užtikrintai jaustis jaunais profesionalais ne tik Lietuvos, bet ir užsienio verslo rinkoje, ekonominėje ir politinėje erdvėje; ▪▪ moka dirbti komandoje ir jai vadovauti, planuoti savo laiką bei priimti sprendimus; ▪▪ gali tęsti studijas tarptautinėje magistrantūroje ISM arba pasirinktame Lietuvos ar užsienio universitete.

▪▪ nuo 4 semestro studentai gali patys formuoti savo studijų specializaciją; Įvertinkite savo ateities tikslus ir rinkitės vieną iš šešių bakalauro studijų programų:

Studijų programa

Suteikiamas laipsnis

Studijų vieta

Kalba

Ekonomika

Ekonomikos bakalauras

Kaunas, Vilnius

Lietuvių k./Anglų k.

Ekonomika ir politika

Ekonomikos bakalauras

Vilnius

Anglų k.

Verslo vadybos bakalauras

Kaunas, Vilnius

Lietuvių k./Anglų k.

Finansų bakalauras

Vilnius

Lietuvių k./Anglų k.

Tarptautinio verslo bakalauras

Kaunas, Vilnius

Anglų k.

Verslo vadybos bakalauras

Kaunas, Vilnius

Lietuvių k./Anglų k.

Finansai ir apskaita Finansai * Tarptautinis verslas ir komunikacija Verslo vadyba

* Programa vyks patvirtinus Studijų kokybės vertinimo centrui www.ism.lt/bs

7

Bakalauro studijos ISM universitete  

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto bukletas

Advertisement