Page 1

Zwiększ zasięg swojej strony www, dzięki skutecznemu pozycjonowaniu

Pozycjonowanie nie musi być drogie i wiązać się ze stałymi, abonamentowymi opłatami! Wystarczy wzmocnić teksty na Twojej stronie www unikalnymi linkami o wysokiej jakości. Dzięki temu niskim kosztem mocno zawyżasz swoją pozycję w Google!

O co chodzi? Oferujemy skuteczne, ręczne pozycjonowanie.  Dajemy Ci możliwość lepszej pozycji Twojej strony w organicznych (naturalnych) wynikach w wyszukiwarce na zadane frazy,  nie musisz już płacić co miesiąc kroci na reklamę w Google,  Twój portfel zaoszczędzi też na wydatkach dla agencji reklamowych. Prawda jest taka, że pomimo wielu opinii pozycjonowanie mocne linki nie musi być drogie. Na lepszy wyniki mają wpływ tzw. linki przychodzące – tylko u nas atrakcyjne linki o bardzo wysokiej jakości (tzw. Page Rank 9 i Page Rank 8). Dlaczego linki muszą być wysokiej jakości? Wyszukiwarka Google na której Ci zależy, nie akcpetuje linków gorszej jakości z mało wartościowych źródeł. Obecnie trend zmian pozycjonowania idzie w stronę dywersyfikacji linków oraz wiarygodności strony. Pokażemy, poprzez prowadzące do Twojej strony linki umieszczane na innych stronach, które mają już swoją rangę (czyli są zaufane dla wyszukiwarki), że masz wiarygodną witrynę, a dzięki temu będziesz wyżej w Google.


Każdy link dodawany jest ręcznie. Zanim dodamy je na najlepszych serwisach, rejestrujemy Tobie indywidualne konto, co jeszcze bardziej skutecznie wpływa na rezultaty pozycjonowania.

Skuteczne linki od nas to:  linki przyjazne wyszukiwarkom,  sprawdzone po zmianach algorytmu Google (Panda/ Pingwin/ Hummingbird),  linki z Page Rank 9 dla domen głównych. Wyciągamy tysiące firm na szczyty Google. Pozycjonowaniem zajmujemy się od 3 lat, jesteśmy legalnie działającą firmą, wystawiamy faktury VAT. Domeny na któych tworzone są linki to jedne z najmocniejszych serwisów dostępnych w sieci. To właśnie w tych miejscach pozostawiamy link z najwyższym TrustRank oraz PageRank. Dołącz, kup, przestań pozyskiwać klientów – z przyjaznymi linkami sami zaczną „pukać” do Twojej firmy. Po zakupie aukcji zalecane jest przesłanie krótkiego tekstu, na około 250 znaków ze spacjami. Tekst zostanie poddany synonimizacji, aby był unikalny dla wielu wartościowych linków. DesignerSEO – wszystko, co potrzebuje Twoja firma w kwestiach pozycjonowania: LINKI Z NAJMOCNIEJSZYCH ŚWIATOWYCH SERWISÓW NAJWYŻSZY PR, TR. Jedyna taka usługa na allegro najmocniejsze linki PR9, 25 linków PR9 Domen głównych+ bonus 3x PR8, wszystkie linki tworzone są ręcznie, linki zostaną otoczone treścią, PageRank Domen zweryfikowany 01.03.2014 r., różnych numery IP serwisów, Mix Dofollow / Nofollow, linki posiadają niezwykle wysoki TR oraz PR, po wykonaniu usługi wysyłamy raport wraz z loginami i hasłami.


Po zakończeniu pracy otrzymasz specjalny raport z udokumentowaniem naszej pracy. W raporcie zawarte są linki i hasła do serwisów, dzięki czemu będziesz miał pełny wgląd w wykonaną przez nas pracę, a także możliwość uzupełnienia treści w przyszłości.

Osiągnij więcej niż inni – wyprzedź swoją konkurencję i nie marwt się o nowych klientów.

Linki pr9  

Sprawdź sposób na aktualizacje google

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you