Page 1

BIM prosta droga do sukcesu


Tomasz Pietrzak Big Idea Mastermind Polska

Witaj na pokładzie… Przede wszystkim chciałbym podziękować Ci za poświęcony czas na pobranie i przeczytanie tego ebooka oraz pogratulować świetnego wyboru. Usiądź więc wygodnie i przeczytaj to opracowanie, ponieważ teraz jest najlepszy moment, by to zrobić. Analizując kolejne strony poradnika poznasz kompendium praktycznej wiedzy, umożliwiającej skuteczny start w ebiznesie.

www.tomaszpietrzak.pl/bigideamastermind

2


Tomasz Pietrzak Big Idea Mastermind Polska

KILKA SŁÓW TYTUŁEM WSTĘPU Przyjacielu/Przyjaciółko…

Mam na imię Tomek. Urodziłem się i wychowałem w przepięknej małej miejscowości w centrum Polski. Życie jednak wymusiło na mnie, iż błyskawicznie rozpocząłem zawodowe podboje, a tuż na starcie pojawił się plac budowy, na którym sprawnie wywijałem szpadlem.

Jak doskonale wiesz praca operatora szpadla to mało ambitne zajęcie, więc zbyt długo nie zabawiłem na tej posadzie, a przez kolejnych pięć lat zajmowałem się pedagogiką – byłem nauczycielem. Następne dziesięć lat, to praca w administracji…

Jestem również autorem kilkunastu poradników z zakresu ebiznesu i rozwoju osobistego, m. in. wydanego przez Złote Myśli „Jak Zostać Szefem”.

Musisz wiedzieć, że zarabianiem przez internet zająłem się kilka lat temu – początkowo jako zajęcie dodatkowe. Działałem, działałem, a efektów długo nie było. Nakupowałem szkoleń, powpisywałem się do różnych projektów – efekt: zerowe wyniki.

W pewnym momencie zapytałem sam siebie: „Gdzie tkwi błąd?”…

www.tomaszpietrzak.pl/bigideamastermind

3


Tomasz Pietrzak Big Idea Mastermind Polska

Ktoś zachęca mnie do projektu, który pięknie się zapowiada, ale tak naprawdę po rejestracji zostaję sam i nie mam się do kogo odezwać, poprosić o pomoc – wiesz jak to jest, pewnie też już to przerabiałeś.

Teraz z perspektywy mówię to z pełnym przekonaniem, że zarabianie online, to działanie w obszarze sprzedaży, czyli przepływu środków finansowych. Tam gdzie nie ma obrotu, tam nie ma dochodów. Świat jest oparty na sprzedaży – mniejszej, większej, ale niestety na sprzedaży. Każdy z nas zawsze i wszędzie coś sprzedaje lub kupuje: siebie w pracy (sprzedaje swój czas), pani w kiosku (sprzedaje gazety) itd. Wymieniać można godzinami…

Dlatego postanowiłem nie „odgrywać magicznych ról” wmawiając Ci, że BIM to jest fajny i bezpłatny program, który zrobi z Ciebie milionera. Musisz mieć świadomość, że pretendując do tego miana podejmujesz wyzwanie! BIM to nie jest klikanie w lajki, praca etatowa, czy inne tego typu propozycje na „dorobienie dolara”. BIM to styl życia i perspektywa zarabiania ponadprzeciętnych pieniędzy. Zanim więc przejdziemy do szczegółów chcę byś wiedział, że jest to projekt abonamentowy, a tego typu projekty są najbardziej dochodowe.

www.tomaszpietrzak.pl/bigideamastermind

4


Tomasz Pietrzak Big Idea Mastermind Polska

CZYM JEST BIG IDEA MASTERMIND

BIM, którego twórcą jest Vick Strizheus jest jedynym w swoim rodzaju w pełni zautomatyzowanym systemem marketingowym, który jest odpowiedzialny za wygenerowanie $710,000 w 28 dni. Zarabianie takich kwot było prawie niemożliwe przed powstaniem Big Idea Mastermind. BIM samo w sobie jest kompleksowym systemem marketingu online, który otrzymujesz po przyłączeniu się do Empower Network.

Dołączając do Big Idea Mastermind Polska otrzymujesz pełny dostęp do tego systemu w języku polskim oraz wsparcie najsympatyczniejszego zespołu w branży, którego celem jest, byś mógł realnie zarabiać 5.000 zł miesięcznie w ciągu pierwszych 30-90 dni od rejestracji. Jest to więc pierwsze tego typu przedsięwzięcie na polskim rynku, do którego masz teraz szansę uzyskać dostęp.

Big Idea Mastermind sprawia, że zarabianie przez internet staje się dużo łatwiejsze, niż kiedykolwiek było to możliwe. Natomiast, jeśli masz już doświadczenie w zarabianiu online, BIM pozwoli Ci wejść poziom wyżej, byś mógł zarabiać więcej, niż myślałeś, że jest to w ogóle możliwe. BIM zmienia styl życia i daje wsparcie w odniesieniu sukcesu oraz osiągnięciu wolności finansowej, o której wiele osób marzy!

Widzę to tak, stoisz na rozstaju dróg i masz dwie ścieżki do wyboru. Przeczytasz to do końca i podejmiesz decyzję, by przyłączyć się i zaczniesz działać, albo dalej będziesz szukał jakiegoś sekretnego www.tomaszpietrzak.pl/bigideamastermind

5


Tomasz Pietrzak Big Idea Mastermind Polska

przepisu na sukces lub magicznej formuły! Minie kilka miesięcy i znowu wrócisz do punktu wyjścia. Podejmij „męską” decyzję i stań się częścią czegoś naprawdę fascynującego.

Kto stoi za Big Idea Mastermind? Założyciel i twórca BIM w tej chwili jest liderem NR 1 i najlepiej zarabiającą osobą w Empower Network (tylko w 2013 roku zarobił prawie $3 mln). Vick Strizheus jest żywym dowodem na to, że niemożliwe staje się możliwe. Od stworzenia jednego z najlepiej sprzedających się produktów na ClickBank do zdominowania tablicy liderów w Empower Network w ciągu pierwszego miesiąca od rejestracji.

Big Idea Mastermind jest w pełni zautomatyzowanym systemem z instrukcją obsługi od A do Z, w jaki sposób dojść od zera do 5.000 zł miesięcznie w przeciągu pierwszych 30-90 dni. Nie zrozum mnie źle, ale jest to możliwe jeżeli będziesz podążał za instrukacjami i używał systemu BIM. Tak naprawdę pieniądze, które jesteś w stanie zarobić są nieograniczone…

Przedstawione wyniki oczywiście są ponadprzeciętne, ale w tej chwili jest mnóstwo osób, które zarabiają $1.000, $5.000, $10.000, $20.000 i robią to w

ciągu

pierwszego

miesiąca.

Oczywiście

wymaga

to

pracy

i zaangażowania, ale każdy może to robić. Nie ma łatwiejszej drogi, by zacząć zarabiać online takie kwoty…

Wśród 100 najlepiej zarabiających w MLM na świecie znajdziesz Vicka, który zajął 35 miejsce po roku współpracy z Empower Network (dane listopad 2013 – dokładnie 2 lata od powstania EN).

www.tomaszpietrzak.pl/bigideamastermind

6


Tomasz Pietrzak Big Idea Mastermind Polska

Szybkie podsumowanie! Przyłączając się do BIM otrzymasz za darmo dostęp do BIM Polska, gdzie znajdziesz szkolenia od najlepszych trenerów na świecie. Nie tylko marketerów, ale również mówców i trenerów motywacyjnych.

Otrzymasz strony przechwytujące, filmy sprzedażowe, gotowe emaile, czyli w zasadzie wszystko czego potrzebujesz do promowania biznesu. Dostaniesz także w pełni zautomatyzowany system marketingowy, który jest ustawiony pod Ciebie, a jeżeli znasz technikę „kopiuj-wklej” bez problemu sobie poradzisz.

W BIM istnieje 5 poziomów członkostwa (Podstawowy, Srebrny, Złoty, Platynowy i Diamentowy), a każdy z nich jest połączony z odpowiednimi szkoleniami, więc, by odblokować kolejny poziom w BIM wystarczy wykupić dany pakiet w Empower Network. Poniżej znajdziesz opis dla poziomu podstawowego…

www.tomaszpietrzak.pl/bigideamastermind

7


Tomasz Pietrzak Big Idea Mastermind Polska

BIM POZIOM PODSTAWOWY

Poziom Basic w Empower Network (koszt $25/msc). Zacznij od niego, jeśli nie jesteś w stanie wejść na wyższy pakiet. W pakiecie podstawowym otrzymujesz:

 Możliwość zarabiania $25 prowizji (miesięczny abonament)  Platformę blogową Empower Network  W pełni zautomatyzowany system marketingowy/sprzedażowy Big Idea Mastermind (w języku polskim)  Generowanie Ruchu – szybki start

www.tomaszpietrzak.pl/bigideamastermind

8


Tomasz Pietrzak Big Idea Mastermind Polska

JAK PŁACONE SĄ PROWIZJE

Jeśli zakupiłeś produkt za $25 i zapiszesz bezpośrednio pod siebie pierwszą osobę, która też kupi produkt za $25, otrzymasz nie 1%, 2%, czy nawet 10% – OTRZYMASZ 100% PROWIZJI, czyli całe $25 idzie na Twoje konto.

Zgodnie z planem kompensacyjnym, każdy partner „przepuszcza” 2-go, 4-go, 6-go, a następnie co 5-go partnera (11, 16, 21, itd). Oznacza to, że druga zapisana przez Ciebie osoba będzie „przepuszczona” do Twojego sponsora, czyli, że prowizja zostanie przekazana Twojemu sponsorowi.

Brzmi nieuczciwe? I tu dobra wiadomość…

Każdy z Twoich bezpośrednio poleconych partnerów (tzn. jeśli jest 1-szy, 3-ci, 5-ty, 7-my, 8-my, 9-ty, 10-ty itd.) jest częścią Twojej grupy. Oznacza to, że te osoby będą „przepuszczać” swoją 2-gą, 4-tą, 6-tą, 11-tą itd. do Ciebie. Następnie każdy z tych „przepuszczanych” partnerów, będzie także „przepuszczał” swoje 2-gie, 4-te, 6-te itd. dla Ciebie oraz ich partnerzy…

www.tomaszpietrzak.pl/bigideamastermind

9


Tomasz Pietrzak Big Idea Mastermind Polska

Czerwona strzałka biegnie od sponsora do osoby bezpośrednio przez niego poleconej, niebieskie strzałki pokazują, kto otrzyma wypłatę prowizji. Pamiętaj! Empower Network płaci 100% prowizji, a zastosowanie takiego planu marketingowego daje niesamowite możliwości zarabiania – ten schemat

pokazuje

magię

generowania

Twojego

dochodu

i

jest

fenomenalny. Ponadto pomaga Ci budować grupę i umożliwia pracę grupy dla Ciebie…

www.tomaszpietrzak.pl/bigideamastermind

10


Tomasz Pietrzak Big Idea Mastermind Polska

PLAN DZIAŁANIA

1. Dokonujesz rejestracji na stronie

http://bigideapolska.pl/bimsys/rejestracja.html

2. Po przesłaniu do Ciebie zwrotnych linków zakładasz konto w Empower Network (panel płatniczy, obsługa Twoich prowizji) – koszt $25/msc i Big Idea Mastermind (panel marketingowy, opłata licencyjna) – $19,95/msc. 3. Po zalogowaniu się do panelu BIM zdobywasz praktyczną wiedzę poznając

materiały

szkoleniowe

(poradniki,

krok

po

kroku

ułatwiające Ci szybki start w promowaniu BIM) i kopiujesz gotowe emaile do swojego autorespondera. 4. Promujesz BIM (jak to zrobić dowiesz się z materiałów).

www.tomaszpietrzak.pl/bigideamastermind

11


Tomasz Pietrzak Big Idea Mastermind Polska

PODSUMOWANIE

Jesteś osobą gotową na sukces? Wystartuj!

Start każdego z nas jest dokładnie taki sam. Najtrudniej jest rozpocząć i zrobić ten pierwszy krok.

Zdradzę Ci teraz tajemnicę sukcesu.

Sekret tkwi w tym, by nie przejść obok tego obojętnie wmawiając sobie: „Fajna opowieść, kiedyś tego spróbuję…”. Problem jest w tym, że kiedyś najczęściej nigdy nie nadchodzi, a droga przez kiedyś prowadzi do nikąd…

W tym schemacie kolejność nie jest przypadkowa. Jest ona tak ułożona, by gwarantowała przejście z punktu A – start, do punktu B – sukces. Zawsze, gdy zaangażujesz się w kolejny etap rozpoczynasz wspaniały proces realizacji swoich marzeń.

Życzę Ci wielu sukcesów osobistych i zawodowych…

Więcej na ten temat przeczytasz na… http://tomaszpietrzak.pl/blog/big-idea-mastermind-polska

www.tomaszpietrzak.pl/bigideamastermind

12


Tomasz Pietrzak Big Idea Mastermind Polska Ten materiał ma pomóc Ci osiągnąć sukces, ale musisz mieć świadomość, że pomimo, iż prezentowane są tutaj praktyczne rozwiązania, to nie są one jednakowo skuteczne dla wszystkich. Wszelkie porady należy szczegółowo przeanalizować, porównać z własnym przypadkiem i dopiero wprowadzić w życie. Podjęcie jakichkolwiek działań na podstawie informacji z niniejszego omówienia jest Twoją odpowiedzialnością. Tego ebooka nie możesz odsprzedawać osobom trzecim, jak również bezpłatnie rozpowszechniać – jest on przeznaczony wyłącznie do Twojego użytku.

www.tomaszpietrzak.pl/bigideamastermind

13

Big idea mastermind polska  
Big idea mastermind polska  

For more information about big idea mastermind polska visit this website http://tomaszpietrzak.pl/blog/big-idea-mastermind-polska

Advertisement