Page 1

KATALOOG KEVAD

2013

.com

Muuda oma stiili ! 速

1


Jälgi maagilisi muutuseid! BPP_C allou

t01

K

õige uuemas filmis BPP_C allou „Barbie™ ja roosad t02 võlusussid” esineb Barbie® baleriin Kristinina, kes satub läbi võluüllatuste balleti- ja fantaasiamaailma. Mängi nukuga ja vaata, kuidas MBuPPu_Cda mu vä peen lillakassinine allou rvi! t04 rüü muutub võluvaks roosaks kleidiks.

BPP_C allou

t03

BPP_C allou

t05

Keeruta ja muuda seeliku värvi.

TV TOODE

Priimabaleriin filmist "Barbie™ ja roosad võlusussid” X8810

seeliku värvi! a t u u m kku, et u n a t u r e e K

2


Avasta balleti imeline maailm!

Ma tantsin!

T

ugev ja nägus prints Siegfried uuest filmist "Barbie™ ja roosad võlusussid” elegantses lillas kuues ja hallides pükstes koos punase kuningliku salliga.

Vajuta ja tee plié!

F

ilmis "Barbie™ ja roosad võlusussid”viivad

võluüllatused Kristini balletija fantaasiamaailma. Reisi ajal muutub Barbie® Kristin klassikaliste ballettide kangelannaks: Giselle’iks balletist „Giselle” ja Odette’iks balletist „Luikede järv”.

Prints filmist ™ osad võlusussid” X8811 "Barbie ja ro

TV

TOOTED

Baleriinid filmist 8 12 "Barbie™ ja roosad võlusussid” X8

N

ukud on painduvate jalgadega, sellepärast saad baleriinidega „tantsida” ja panna nad erinevatesse tantsupoosidesse.

3


Keeruta ja tantsi! V äikesed tantsijad õpivad graatsilist balletikunsti ja on riietatud balletikleitidesse. Igal nukul on ka oma tantsupartner – loomake.

Vajuta ja keeruta!

Baleriin Chelsea X8816

4

Tutu-seelikuga baleriin filmist 821 "Barbie™ ja roosad võlusussid” X8

Printsessidbaleriinid lummavad sind oma lühikeste balletikleidikestega. Neil on liikuvad käed – aseta nukud tantsupoosidesse ja mängi tantsustseene. Iga tantsijanna näeb välja nagu priimabaleriin!


Avas ta Barbie ® haldjate võlumaailm!

Vau, kui ilusad baleriinid!

Haldjad Tundub, nagu lendaksid viivu pärast minema need imekaunid haldjad, kelle tiibadel väreleb sädemetena valgus. Neil on seljas kenad pihikud, lühikesed lilleõiekujulised seelikud, peas tiaarad ja käes võlukepikesed, mis lisavad neile maagilist ilu. Värviliste tiibadega haldjad Erinevad nukud W2965 3+

5


Printsess

ja muinasjutulised rõivad Avasta muinasjuttude võlumaailm – Barbie® võib olla merineitsi, haldjas ja printsess või muutuda üheks neist tegelastest! Kolme komplekti koostisosi saad oma soovi järgi vahetada ja ühendada ning luua erakordseid kooslusi.

Litritega pihik ja värviline saba on merineitsi rõivakomplektis.

Barbie® printsessid ja muinasjutulised rõivad Erinevad nukud X9457 3+

Haldja rõivastusse kuuluvad korsett, volangidega kroogitud seelik, tiivad ja kingakesed.

6

Printsessi rõivastus koosneb läikivast pihikust, pikast seelikust, elegantsetest kingadest, kaelaehtest ja kuninglikust tiaarast.


Włosy Merineitsi i ogon juuksed Syrenki ja saba zmieniają muudavad kolor vee pod allwodą värvi.

Merihobu – Konik morski

vahva –merineitsi zabawny towarzysz syreny – tryska –wodą! seltsiline pritsib vett

Merineitsid fantaasiamaailmast

Merineitsi muudab värvi ja muutub erineva soojusega vees roosakaks, lillakaks ja siniseks. Ka saba värv muutub sõltuvalt temperatuurist. Saad merineitsi saba painutada ja teha niimoodi ujumisliigutusi. Barbie® värvi muutev merineitsi Erinevad nukud X9177 3+ Selle kollektsiooni merineitsid saavad omavahel vahetada sabasid, uimesid ja tiaarasid!

7


Barbie® printsessid fantaasiamaailmast Erinevad nukud R6390 3+

Barbie® merineitsid fantaasiamaailmast

TV

TOOTED

8

Erinevad nukud X9452 3+

Barbie® printsessil on oma kuningriik ning ta teeb läbi hulgaliselt seiklusi, ballile minnes peab ta aga vapustav välja nägema. Siin on uusim stiil: Barbie® printsessid on riietatud moodsatesse läikivatesse ballikleitidesse, peas on neil aga helkivad tiaarad.

W


fashion me et Where s f a ir yt ale!

Barbie® pruut

Pruut näeb oma elu kõige õnnelikumal päeval imekaunis välja. Ta lummab oma ilu, erilise kleidi, pulmaehete ja lillekimbuga. Võid selle nukuga etendada muinasjutulisi sündmusi või mängida oma unelmate pulmi. Barbie® pruut X9444 3+ Komplektis on tiaara, kaelaehe ja lillekimp.

T i a ar a

fashion me et Where s f a ir yt ale!

Kaelakee

Lillekimp

9


Värvilised seiklused koo

Muuda oma stiili ! ÂŽ

10


koos kollektsiooniga BARBIE® FASHIONISTAS®

Moodsad nukud Barbie® Fashionistas™ kollektsioonist armastavad värve! Stiilsetesse rõivastesse riietatuna on nad valmis värvilisteks seiklusteks. Igas komplektis on nukk ja käekott.

11


TÜDRUKUD JA MOOD

X2268 3+

Aeg elegantsete rõivaste ja aksessuaaride jaoks! Barbie’l® ja Teresa’l® on stiili! Kummalgi neist on moodsad rõivad ja lisandid, mida saad sõbrannaga vahetada. Kombineeri ja nuputa uusi rõivaid õhtuseks väljaminekuks!

Igas komplektis on nukk, kolm moodsat rõivakomplekti ja hulgaliselt aksessuaare.

12

Muuda oma stiili ! ®


KEN

®

T4893 3+

Siin on Ken® preppy stiilis ja Ryan hipsteri stiilis – moodsad poisid moodsatele tüdrukutele! Ken® ja Ryan on tõelised stiiligurud, kes määravad moesuundi.

KENI RÕIVAD® N8329

3+

Uutes rõivastes saab Ken® rannas lustida, sportida, minna tähtsale kohtumisele või pidulikule vastuvõtule. Kogu kokku terve kollektsioon, et riietada Keni® stiilselt igaks puhuks. Riided sobivad enamikule Keni® nukkudele.

Muuda oma stiili ! ®

13


SINU OMA GARDEROOB – TÄIDA SEE RÕIVASTEGA!

TV TOODE

MOODNE BARBIE® FASHIONISTAS™ GARDEROOB X5357

3+

Unistad garderoobist, kus saaksid hoida nukkude rõivaid? Nüüd on see võimalik! Riputa rõivad riidepuudele, aseta sahtlisse ning paiguta ära kingad, kotid ja muud lisandid. Kui aga tahtmine tuleb, pane kapp koos sisuga kinni ja võta sõbranna juurde kaasa!

TÕELISED TÄHED!

BARBIE® TRENDIKAD TUALETID N8328

3+

Kui Barbie® ja tema sõbrannad need muinasjutulised kleidid ja kleidikesed selga panevad, säravad nad nagu tähed! Komplekti kuuluvad maitsekalt valitud säravad kingakesed ja käekotid. Komplektis on rõivad ja lisandid, mis sobivad enamikule Barbie® nukkudele. TRENDIKATE LISANDITE PARAAD

BARBIE® RÕIVASTE LISANDID N4811

3+

Aeg olla ülimoodne! Need vahvad kingakesed, kotid ja muud stiilsed lisandid täiendavad ja rikastavad sinu Barbie® riietust, mis näeb kordumatu välja!

14

Muuda oma stiili ! ®


LÄHME PEOLE?

BARBIE® TRENDIKAD TUALETID N8328 3+

Riieta Barbie® sünnipäevakleiti, õhtuseks linnaminekuks või öiseks peoks. Muinasjutulised õhtukomplektid sobivad ideaalselt sinu nukkude stiiliga. Igast komplektist leiad erinevaid moodsaid rõivaid ja lisandeid. Kogu kokku terve kollektsioon, et oma nukke riietada ja sõbrannadega vahetust teha. Rõivad sobivad enamikule Barbie® nukkudele.

SÕBRANNAD VAHETAVAD MOODSAID HILPE!

BARBIE® KLEIDID N4875

3+

Aeg riietuda ja moodsat stiili näidata! Barbie® ja tema sõbrannad on valmis uuteks rõivasteks ja lisanditeks. Sobita vahvad ja moodsad kleidid iga nuku iseloomuga. Nende komplektide rõivad ja lisandid sobivad enamikule Barbie® nukkudele. SPORTLIK ELEGANTS

BARBIE® PÄEVASED RÕIVAD N8322

3+

Mängi sportlikult riietumise mängu! Siin on komplektid, mis sobivad suurepäraselt iga nuku stiiliga. Riieta üks nukk tennisekostüümi, teine ergutustüdrukuks ja kolmas spordidressi! Kogu kokku terve kollektsioon! Rõivad sobivad enamikule Barbie® nukkudele.

Muuda oma stiili ! ®

15


ROMANTILISES STIILIS MOODNE BARBIE® Elegantne

T7439 3+

Kogu kokku värvilise mustriga suvekleitides nukkude kollektsioon! Igal nukul on kaelas sobiv kaelaehe ja jalas moodsad kontsakingad. Oh kui palju on neis suvist lummust!

Võluv Barbie®

T7580 3+

Nukkudel on seljas säravad kleidid ja hulgaliselt lisandeid: kaelaehteid, käevõrusid, kotte ja muid aksessuaare. Sinu kollektsioon pimestab säraga!

16

ROHKEM SÄRA!


KAVANDA OMA UNELMATE RÕIVAID! Moestuudio

X7892 5+

Saa kolme lihtsa sammuga moedisaineriks! Vali Barbie® moestuudio komplektist välja plaadikesed, aseta need raami sisse, et kanda muster kleidile ning värvi saadud kavand viltpliiatsitega või kaunista kleepsudega. Avasta uus mäng! Vaheta ja sobita plaadikesi ning loo sadu rõivakavandeid!

BARBIE® KAUNISTAB END SPAS. SPA Barbie®

X7891 3+

Komplektis nukk ja SPA lisandid.

Küünelakk, ilupatsid, juuksepael, kurgimask, saunalina, svamm, juuksehari ja kingad.

17


2

st korru

KUI KENA JA HUBANE SIIN ON!

BARBIER MAJA

ne Esimreus kor X7945 3+

Kujunda uhke Barbie® maja oma mõtete järgi ja paiguta mööblit ümber. Mängi kolmekorruselise maja ja selle sisustusega. Majas on köök, söögituba, elutuba, mida saab muuta magamistoaks, ning katuseterrass!

Komplektis on maja ja lisandid. Nukk on müügil eraldi.

18

uue Tutvu isplay D & Play miga, millet e li süste aad mööb dis abil s atus asen a. d liikumer paiguta b m ü


©2013 Mattel, ©20 Matttel, Inc. All

©2013 Mattel, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.


Puuonn – Polly® seiklus seinal Y7113 4+

TM

®

U SEINAPIDPollyga g n ä Vahva m

TV

TOOTED

Mis on üks päev ilma seiklusteta? Polly® ja tema sõbrad ei saa seda kunagi teada, sest iga nende päev tõotab uut seiklust – eriti, kui mäng läheb üle seinale!

Nukud ja varustuse saab iminappadega „majadesse” kinnitada, isegi pea alaspidi! Tarvikud ja lisandid kinnituvad iminappadega ning neid saab majas ümber paigutada isegi lakke! Komplektis on „sisseehitatud” tarvikuid, millega saab mängida mitmel tasandil.

20

Komplektis on Polly® nukk, kaks magamiskotti, kass ja muud lisandid.

Komplektid kinnitatakse seinale kaasasolevate 3M Command™ kleebistega, mis lubavad seda jälgi jätmata seinale paigaldada ja maha võtta.

Suur komplekt Polly® seiklus seinal Y7114 4+

Iga komplektiga saab mängida kahel tasandil, kõrvutiasetsevad kohad aga ühendada liutorudega.


Komplekt -Polly® seiklus seinal Y7121 4+

©2013 Mattel, Inc. Kõik õigused on kaitstud.

Riputa õhupall pilvede alla või „lenda” Polly™ seinamaailma kohal! Gondlil ja kämpingul on kaasas kinnitused, mille külge saab ühendada muude Polly® seinakomplektide liutorusid, et nukud saaksid nende vahel liikuda. Telgi all on hoiukoht, kämpingus aga kiik, millel Polly™ saab kiikuda. Õhupalliga komplekt sisaldab kahte pilve, Polly™ nukku ja piknikutarvikuid. Kämpinguga komplektis on Polly™ nukk, lõkkekoht, kitarr ja muud kokkusobivad lisandid. Õhupalliga komplektis on lisaks ka nukk Chrissy® ja lisandid.

21


Aeg koogikesteks koos sõpradega! Polly™ ja tema sõbrannad korraldavad koogipeo! Rõivaste ja lisandite seas on kõik tarvilik, et koogiküpsetamisest ja -söömisest saaks vahva seiklus.

Polly® ja sõbrannad W8731 4+

Polly® vihma ja päikese käes X1452 4+

Vihmane päev võib olla seiklustest tulvil! Polly™ ja tema sõbrad on vihmaseks ilmaks valmistunud – neil on jalas värvilised kummikud, seljas vihmakeebid ja käes vihmavarjud. Kui aga päike pärast vihma välja tuleb, riietuvad nad suverõivastesse, mis on samuti komplektis!

Kaunid mänguasjad väikepakendites! Nendega saab alati näha põnevaid seiklusi. Polly™ ja tema sõbrad kannavad moodsaid rõivaid ning komplekti kuuluvad ka kaunid lisandid! Saadaval on mitmed erinevad komplektid arvukates kombinatsioonides. Nukk Polly® K7704 4+

22

v


Riieta Polly® vahvatesse tualettidesse ja mängi seiklusi puhkusel! Kollektsioonis on nukud Polly®, Lea® ja Lila® koos rõivaste ja lisanditega. Iga komplekt sisaldab 7 osa.

Polly® komplekt – nukk ja rõivad X8433 4+

Polly® komplekt – nukud ja rõivad Y7127 4+ Sisaldab 34 detaili.

©2013 Mattel, Inc. Kõik õigused on kaitstud.

Avasta suured komplektid koos rõivaste ja lisanditega! Iga suur komplekt on erinev valmis mäng: rannaüritus, diskoteek või pidžaamapidu. Rõivaste ja lisandite hulgast leiad kõik vajaliku edukaks ja seiklusrikkaks mänguks.

Kogu nad kõik kokku!

Mõtle välja ja mängi vapra Polly® ja tema sõbrannade lõbusaid lugusid keskmise suurusega rõiva- ja lisanditekomplekti abil! Kollektsioonis on nukud Polly®, Lea® ja Lila® koos rõivaste ja lisanditega ning iga komplekt koosneb 21 osast. Keskmine Polly® komplekt – nukud ja rõivad Y7610 4+

23


Selles troopilises seikluspargis toimub mäng mitmel „korrusel”, mille vahel Polly® liigub torudes.

lla ja rudest a o t a id õ S llatused! avasta ü

Alla sõites käivitab Polly® puu ümber keerleva ahvipärdiku. Kui ta kutsikast möödub, hakkab ka see liumäest alla laskma. Seejärel sõidab Polly® joa alla, mis kallab ta veega üle ja muudab tema juuste värvi. Kõige lõpuks hüppab nukk aga basseini!

Seiklustest väsinud Polly® saab puhata võrkkiiges.


Polly® veeseiklus

Vesi muudab Polly® juuksevärvi

Soe vesi

COLOR CHANGE

Komplektis on liumäekomplekt koos toruga, Polly® nukk, ahvipärdik, kutsikas koos lehega liumäest allalaskmiseks ning joogid.

COLOR ANGE Külm CH vesi

©2013 Mattel, Inc. Kõik õigused on kaitstud.

X9046 4+


      Monster High™ sõprade 2013. aasta kollektsioon rabab uute ja kolelahedate stiilidega! Igal nukul on liikuvad käed ja jalad, tänu millele saab teda seada erinevatesse asenditesse. Igas komplektis on nukk koos alusega, lemmikloom, kangelanna päevik, juuksehari või muud lisandid.

SPECTRA VONDERGEIST™ Kummituse tütar X4648

DRACULAURA™ Dracula tütar X4648

CLEO DE NILE™ Muumia tütar X4648

ABBEY BOMINABLE™ Jeti tütar X4648


MONSTER HIGH™ HIRMULINNA NUKUD TV Y7679

TOODE

Monster High™ koletised lendavad oma esimesele välismaareisile Hirmulinna, kust on pärit Rochelle Goyle™. Tee peal tutvuvad Clawdeen Wolf™, Frankie Stein™ ja Rochelle Goyle™ kahe uue sõbrannaga, kelleks on Skelita Calaveras ja Jinafire Long. Uutel tuttavatel on samuti pöörased tualetid ning neile meeldib oma läbielamisi päevikusse üles tähendada.

28

Igal nukul on reisikostüüm seljas uus koos ehete lisanditega ja , kaasas ra tastega kohver ja re isipäevik, kuhu oma mulje d Komplektis kirja panna. on lisaks ve el ka juuksehari ja alus paremini fo , et saaks tograafi poseerida. le


MONSTER HIGH™ HIRMULINNA KÜLASTUS Y0392

Monster High™ koletised lendavad Hirmulinna. Draculaura™, Abbey Bominable™, Ghoulia Yelps™ ja Deuce Gorgon™ on hirmuäratavateks vaadeteks valmis.

Traditsioonilises koletiste stiilis auto on reisiseiklusteks ideaalne sõiduvahend. Autol on pöörlev rool, liikuv käigukang ning selle tagumine iste avaneb ja nähtavale ilmub pagasiruum. Pärast seiklusrikast päeva saavad koletised istuda, puhata ning süüa ja juua kohvikus.

MONSTER HIGH™ HIRMULINNA KOHVIK JA AUTO TV

TOOTED

Y0425

Komplektis on kohvik, käru suupistete serveerimiseks, päikesevarjuga laud, pink, tool, kohviaparaat, riiul küpsetistega, lillevaas ning suupisted ja joogid. Komplekt ei sisalda nukke.

29


             

MONSTER HIGH KOLETISED ON ELUS TV ™

TOODE

Y0421

Täiskuu ajal kallutab Clawdeen Wolf™ pea Frankie Stein™ näeb välja nii, nagu oleks tahapoole, tõstab käed enda ette ja ulub teda tabanud energialaeng, kui tema pea suletud silmadega kuu poole. ja rind löövad helendama ning tekitavad sealjuures „elektrihelisid”.

CLAWDEEN WOLF™

30

FRANKIE STEIN™

Komplektis on ka alus nukule.

Spectra Vondergeist™ helgib sinakalt ja toob kuuldavale kummituslikke hääli, kui mööda koridore uitab.

SPECTRA VONDERGEIST™


MONSTER HIGH™ TANTSUTUNNI NUKUD Y0430

Monster High™ koletised valmistuvad oma lemmiktunniks koolis – tantsutunniks! Iga koletis toob tundi oma stiili. Lagoona Blue™ osutub graatsiast tulvil merekaunitariks, kui ta oma balletikostüümis mööda parketti libiseb. Operetta™ on valmis svingima. Howleen™ tantsib hiphop-stiilis riietega ja tal on roosad juuksed. Robecca Steam™ jäljendab aga tantsivat robotit nagu ei keegi teine.

Komplektis on tantsurõiv astuses nukk ja sportlik ko tt.

31


SPORT JA PIDU!

SPORDINUKUD X3671

32

6+


PEONUKUD

X4528 6+

CLAWDEEN WOLF™

FRANKIE STEIN™ DRACULAURA™

SÜNNIPÄEVAPEO NUKUD W9188 6+

Draculaura saab 1600 aastaseks! Sellest peost ei või ilma jääda!

CLAWD WOLF™

33


34


Disney säravad printsessid

TV TOODE

X9333 3+ Unustamatud printsessid sinu Disney lemmikmuinasjuttudest näevad oma lummavates uutes ballikleitides võluvad välja. Iga printsessi kleit on omanäoline, komplektis on ka sobiv diadeem ja imekaunis kaelaehe.

Ariel Bella

Uinuv kaunitar

Tuhkatriinu Lumivalgeke

© 2013 Mattel, Inc. Kõik õigused kaitstud. © Disney/Pixar

35


Riiete vahetamine – üks, kaks ja klõps!

Easy-dress

™ fashion!

! ESS SQUEEZE DR

Disney MagiClip™ TV Miniprintsessid TOODE

X9412 3+ Printsessid sinu lemmikmuinasjuttudest lummavad sind! Nad on riietatud MagiClip™-kinnitusega säravatesse kleitidesse. MagiClip™ ballikleite saad hõlpsalt ja kiiresti vahetada. Klõps! Väikeste printsesside riietamine ei ole kunagi olnud lihtsam ega lõbusam!

36

© 2013 Mattel, Inc. Kõik õigused kaitstud. © Disney/Pixar


Easy-dress

™ fashion!

! ESS SQUEEZE DR

Disney MagiClip™ Miniprintsess koos kleidiga X9404 3+ Igal väikesel printsessil on seljas printsessikleit ning komplekti kuulub veel teinegi muinasjutust inspireeritud kleit. MagiClip™-klõpsuga kinnituvaid kleite saad vahetada lihtsamini ja kiiremini kui ei kunagi varem. MagiClip™’iga on riietumismängude mängimine kaks korda kiirem ja huvitavam!

Easy-dress

™ fashion!

! ESS SQUEEZE DR

Disney MagiClip™ Moodne printsessi kott BBD31 3+ MagiClip™-rõivaid saad kiiresti ja hõlpsalt selga panna ja ära võtta. Need on ideaalsed mängimiseks ka väljaspool kodu. Sellest reisikomplektist leiad Tuhkatriinu ja Belle’i. Vinüülkotid on südamekujulised ning neis saad hoida nukke ja nende riideid. Lisaks printsessile leiad kotist ka kolm muinasjutust inspireeritud säravat tualetti.

37


Võta nukk vanni kaasa ja vaata, kuidas ta ujub!

Disney ujuv Ariel BBD18 3+

Keera näkineiu talje küljes olevat merekarpi ja vaata, kuidas Arieli saba liikuma hakkab – nukk asub vees ujuma peaaegu samamoodi nagu filmis!

38

© 2013 Mattel, Inc. Kõik õigused kaitstud. © Disney/Pixar


Võta oma lemmikprintsess vanni kaasa! Disney miniprintsessid paadis BBD23 3+

Ujumiskostüümis kaunid printsessid hõljuvad vee peal brokaatpaadikestes. Nukud on paatide külge kinnitatud klambritega ning neid saab sealt välja võtta.

39


Ja nad elasid veel kaua ja õnnelikult... Disney pruutpaar BBD28 3+ Mängi oma lemmikmuinasjuttude printsesside pulmi! Komplektis on kaunis Disney printsess ja tema armastatu. Printsess on riietatud imekaunisse pulmakleiti koos looriga, printsil on aga seljas filmist inspireeritud elegantne pulmaülikond. Sellise noorpaariga lõpeb iga muinasjutt õnnelikult!

©Disney

40

© 2013 Mattel, Inc. Kõik õigused kaitstud. © Disney/Pixar


Disney Rapuntseli pulm X5113 3+ M채ngi Rapuntseli pulmi komplektiga, kust leiad selle s체ndmuse t채htsaimad osalejad. Komplektis on Rapuntsel, Flynn, Pascal, Maksimus ja pulmatort laual.

41


Disney Särav Rapuntsel X9381 3+ Rapuntseli kaunitel kuldsetel juustel ei näi olevat otsa ega äärt! Rapuntseli patsid on kauneimad kogu riigis. Ta on riietatud imelisse säravlillasse ballikleiti ning tema juukseid saad kaunistada elegantse tiaaraga.

42

© 2013 Mattel, Inc. Kõik õigused kaitstud. © Disney/Pixar


Disney võlujuustega Rapuntsel X9383 3+ Vaata, kuidas Rapuntseli kuldsete juuste värv kammimise ajal muutub! Juukseharjas on peidus saladus. Täida paak külma veega ja sulge see. Kui aga nuku juukseid harjama hakkad, muudavad need värvi! Harja otsaga saad kanda juustele värvilisi tähekesi. „Võluvärv” kaob mõne aja möödudes ja niimoodi saad mängu otsast peale alata.

43


SUUR LOOSIMINE! Osaleda saad, kui lõikad toote pakendilt välja eestikeelse tootetutvustuse ja postitad koos loosikupongiga enne 31.augustit 2013 aadressil Rimonne Baltic OÜ, Merivälja tee 5-220, 11911 Tallinn. Ümbrikule tuleb lisaks kirjutada Barbie loterii.

LOOSIME VÄLJA

5 Polly Pocket™ seinaonni 10 Barbie Fashionistas™ nukku ®

nimi telefon aadress

KUPONG

Loterii võitjad avalikustame 6.septembril 2013 kodulehel www.rimonne.ee

© 2010 Mattel, Inc.

3 Monster High™ nukku

Barbie kataloog kevad 2013  

Barbie kataloog kevad 2013

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you