Page 45

L U A S PA

E

4.

Festival des Templiers

61 km / 2900 m+ Oktobris / Millau, Francija

www.festivaldestempliers.com

3.

Salomon Ultra Pirineu

110 km / 6800 m+ Septembris / Baga, Spānija

www.ultrapirineu.com

Lielākais no izaicinājumiem ir pirmie 15km, kura laikā kopā tiek pavarēti vairāk nekā 2000 augstuma metru, pēc kuriem tikai sākas skriešana īstā nozīmē. Ļoti gleznains un leģēndām apvīts Pireneju apvidus, kur jaunībā skrējis un no kura apvidus nāk viens no pazīstamākajiem taku skrējējiem pasaulē - Kilian Jornet. Skrejienā ir izteikti daudz biezu mežu ielejās un atklātas klintis uz kalnu pārejām.

Skrējienu festivāls visai ģimenei, kur šobrīd jau tiek piedāvātas vairāk kā 15 dažādas distances 3 dienu garumā. Šeit skrējēji ierodas ar teltīm un kemperiem un dzīvo pat veselu nedēļu. Tā kā distances ir dažādas, tad pēc distances profila katrs var atrast sev vēlamo. Visi augstākie punkti ir ap 1000 m virs jūras līmeņa, tāpēc laika apstākļiem nav iespēja pārsteigt nesagatavotus. 

5.

Vaarojen Maraton

86 km, 3200 m+ Oktobris / Koli, Somija

www.vaarojenmaraton.fi

Somijas un Koli dabas parka pērle un viens no pirmajiem skrējieniem ārpus Latvijas. Distance šobrīd ir pagarināta virs 100km, bet princips ar diviem apļiem ir saglabāts. Iespējamība, ka rudenī sastapsies ar sniegu un salu šeit ir diezgan liela. Dabas skati un plašumi ar ezeriem, kā arī mazs posms ar laivu vai plostu distances vidū, ikvienam iedos otru elpu. Finišā, līdzīgi kā Siguldas kalnu maratonā, jāpieveic slēpošanas kalns, tikai citos izmēros :)

43

Profile for Stirnubuks.lv

Es esmu Stirnu buks I 03 Piebalga I 2018.  

Es esmu Stirnu buks I 03 Piebalga I 2018.  

Advertisement