Page 74

Direktorica: Meta Gašperšič, svetnica 07 393 45 65, 041 555 870 meta.gaspersic@ric-nm.si

Petra Piletič 07 393 45 69, 051 389 298 petra.piletic@ric-nm.si

Maša Bučar 05 907 57 16 masa.bucar@ric-nm.si

Poslovna sekretarka:

Organizatorice izobraževanja odraslih:

Gregor Sepaher 07 393 45 54,051 670 968 gregor.sepaher@ric-nm.si

Brigita Herženjak 07 393 45 56, 031 746 001 brigita.herzenjak@ric-nm.si

Damjana Fink 07 393 45 50, 031 745 470 damjana.fink@ric-nm.si

Samostojna strokovna sodelavca V:

Pomožna delavka:

mag. Gabi Ogulin Počrvina, svetovalka 05 907 57 12, 031 746 003 gabi.ogulin.pocrvina@ric-nm.si Zvonka Potočar, svetovalka 07 393 45 56, 031 305 522 zvonka.potocar@ric-nm.si Maja Regina 07 393 45 69, 051 389 298 maja.regina@ric-nm.si Tina Strnad, mentorica 07 393 45 52, 05 907 57 15, 031 746 005 tina.strnad@ric-nm.si Tea Sulič, svetnica 07 393 45 52, 05 907 57 15, 031 746 005 tea.sulic@ric-nm.si Ana Granda Jakše 07 393 45 52, 031 337 758 ana.granda.jakse@ric-nm.si

Stanka Papež 05 907 57 14, 031 746 004 stanka.papez@ric-nm.si Andrej Kapš 07 393 45 51, 031 746 002 andrej.kaps@ric-nm.si

Samostojni strokovni delavci VII/1: Simona Gazvoda 07 393 45 68 simona.gazvoda@ric-nm.si Anita Jakše 07 393 45 54, 041 686 721 anita.jakse@ric-nm.si Metod Pavšelj 07 393 54 51, 031 305 750 metod.pavselj@ric-nm.si

Računovodkinja: Slavka Jaklič 07 393 45 68 slavka.jaklic@ric-nm.si

Barbara Hudoklin, mentorica barbara.hudoklin@ric-nm.si

Administratorki:

Koordinatorica VI:

Maja Bernad 07 393 45 68 maja.bernad@ric-nm.si

Nada Jakše 07 393 45 66, 051 670 642 nada.jakse@ric-nm.si 74

Koordinatorja VII/1:

Vesna Gregorčič 07 393 45 66 vesna.gregorcic@ric-nm.si Program javnega dela PRPS: Anja Kure 05 907 57 15 anja.kure@ric-nm.si Silvija Šajnovič 05 907 57 13 silvija.sajnovic@ric-nm.si Dejanka Brajdič 05 907 57 13 dejanka.brajdic@ric-nm.si Artem Lesnikov 07 393 45 54 artem.lesnikov@ric-nm.si Program javnega dela UP: Tjaša Rifelj 07 393 45 55 tjasa.rifelj@ric-nm.si Urban Kosmina 07 393 45 64, 07 393 45 55 urban.kosmina@ric-nm.si

Profile for Razvojno izobraževalni center Novo mesto

Izobraževalna ponudba 2014  

Izobraževalna ponudba 2014

Izobraževalna ponudba 2014  

Izobraževalna ponudba 2014

Profile for ricnm
Advertisement