Page 77

СКОРПІОН

КОЗЕРІГ

Скорпіони добре знають, чого хочуть. Не відмовляйтеся від поставлених цілей, навіть якщо обставини проти вас. Добитися успіху можна, але дається він нелегко; потрібно докласти багато зусиль, і вже до середини червня ви відчуєте втому і водночас легкість. Варто прислухатися до порад досвідчених людей: вони допоможуть уникнути помилок.

Не всі Козероги готові до змін, які чекають на них у червні. Деякі представники знаку намагаються чіплятися за минуле, повернути час назад. Постарайтеся спокійно розібратися в ситуації, оцінити події, що відбуваються, і подумати про їх можливі наслідки. Не виключені нові знайомства і романтичні побачення.

СТРІЛЕЦЬ

ВОДОЛIЙ

Місяць для Стрільців пройде досить спокійно. Він навряд чи запам’ятається помітними професійними успіхами, але дозволить довести до кінця те, що було розпочато раніше, і вирішити всі поточні завдання. Вірогідне отримання важливих звісток, що стосуються роботи і розвитку вашої кар’єри. Можливі романтичні побачення, якщо ви проявите фантазію.

Водоліям усе даватиметься легко, і вони зможуть отримати гарні результати. Намагайся відразу розподілити свій час і відмовитися від непотрібних справ. У другій половині місяця переговори з партнерами принесуть вигоду і довгострокову перспективу. Головне правильно організувати процес роботи, щоб поліпшити свої результати. Сприятливий місяць для довгоочікуваної відпустки.

22 грудня — 19 січня

23 жовтня — 21 листопада

22 листопада — 21 грудня

20 січня — 19 лютого

ДИТЯЧИЙ БУТІК ЕЛІТНОГО ІТАЛІЙСЬКОГО ОДЯГУ ♪ На честь відкриття бутік елітного дитячого одягу Barboncino проводить

стильну акцію поміж маленьких модниць віком від 0 до 3 років. Учасники акції мають можливість сфотографуватися у вбранні від leBebé і стати обличчям дитячого бутіка колекції весна-літо 2017, яка ​буде опублікована на сторінках глянцевого журналу Ріа-Україна

♪ Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно лише надіслати 2 фото своєї

принцеси на поштову скриньку:barbonccino@gmail.com

♪ У соціальних мережах Facebook та Instagram будуть опубліковані фото

вашої дитини і за кількістю лайків обиратиметься переможець 79

*ВЗЯТИ УЧАСТЬ МОЖНА ДО 15 ЧЕРВНЯ ВКЛЮЧНО!

Пр. Червоної Калини, 36 новий комплекс «Шувар»

Ria Ukraine 5  
Ria Ukraine 5  
Advertisement