Page 26

Ось уже трішки більше року як усе місто спостерігає за розвитком першої сучасної пекарнікондитерської - «SHOco.». Та не просто спостерігає, а отримує справжню гастрономічну насолоду, смакуючи щодня свіженьку французьку випічку, унікального смаку десерти, торти та символ закладу – еклери, яких налічується аж 13 видів! Завдяки вдалому розташуванню у різних районах Львова ласувати шедеврами зручно всім.

- солодкий бренд, що швидко завойовує Львів і не тільки…

За адресою вул. Ак. Сахарова, 44 знаходиться основна перша локація кондитерської «SHOco.» - звідси все почалося і саме тут народжуються всі неймовірно смачні вироби цього солодкого дому. Окрім як посидіти та посмакувати у кафе, Ви можете забрати улюблені смаколики з собою - Вам їх упакують у яскраві коробочки. Також тут передбачена окрема кімната-шоурум, де вчаться готувати. Щотижня кондитерська проводить майстер-класи для дітей та дорослих.

У центрі міста, на вул. Леся Курбаса, 3 - позаду ТЦ «Опера Пасаж» розмістилося затишне кафе-кондитерська - з тими ж чудовими солодощами від «SHOco.». Прогулюючись містом із сім’єю чи друзями, не забудьте завітати сюди на каву з десертами - безсумнівно, Ваші рідні згадуватимуть прогулянку ще довгий час.

28

За життям кондитерської цікаво спостерігати у соцмережах: shoco.bakery SHOco. 050-430-75-75 shoco.bakery@gmail.com

А для жителів мікрорайону Сихів - також подарунок - тепер не потрібно їхати у центр міста в пошуках вишуканих десертів. Вони за два кроки від дому - на вул. Сихівська, 20 - навпроти ТЦ «Сихів». Зустрітися з друзями чи пригостити діток натуральним солодким - тепер це зручно і можливо у кафе-кондитерській «SHOco.».

Ria Ukraine 5  
Advertisement