Page 1

10 (21) жовтень 2018

ФЛОРЕНЦІЯ: МІСТО-МУЗЕЙ МАСШТАБУЙ СВІЙ БІЗНЕС ЧЕРЕЗ ФРАНШИЗУ

ЛЮДИ ЛЬВОВА 2018 Лілія Антонова:

«ПРИВАТНА ДОШКІЛЬНА ОСВІТА ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА У ЛЬВОВІ»


ЗАМОВЛЯЙТЕ ОНЛАЙН З БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ

м. Львів, вул. Грушевського, 11 ТВК "Південний", ТЦ "Центральний", 2 поверх, магазин №20  (068) 469-07-06  Olyamak.official

 Olyamak_official

 olyamak.com


ВИСОКА ЯКІСТЬ та ПОМІРНІ ЦІНИ  (097) 354-39-55 (063) 991-08-66  mkcommercialgroup@gmail.com  mkgroup.org.ua


БУДЬ-ЯКА ВИРОБНИЧА ЗАДАЧА ВИРІШУЄТЬСЯ ЯКІСНО ТА У ТОЧНО ЗАЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІН. ЦЕ ГАРАНТУЄ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ НАШОГО ПРОФЕСІОНАЛІЗМУ.

• ПРОКЛАДАННЯ БРУКІВКИ

• РЕКОНСТРУКЦІЯ БУДІВЕЛЬ, НАДБУДОВИ, ПРИБУДОВИ

• ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН,

• БУДІВНИЦТВО КОТЕДЖІВ ПІД КЛЮЧ

• РЕМОНТ ПІД КЛЮЧ


ЖОВТЕНЬ

ЦИФРИ ТА ФАК ТИ З ОБК Л А ДИНКИ 10 ЛІЛІЯ АНТОНОВА

TR AVEL, FO OD & WINE 14 ФЛОРЕНЦІЯ: МІСТО-МУЗЕЙ ТА ДІМ НАЙВІДОМІШИХ ХУДОЖНИКІВ

ІНТЕРВ'Ю

16 20 22 24

ЯНА СТРЕЛЬБЕЦЬКА УЛЯНА ОКСЕНЮК МИРОСЛАВА НОВОСІЛЬСЬКА КАТЕРИНА САДОВА

РІА-КИЇВ

28 АНДРІЙ ХАРЬКОВ

ЛЮДИ ЛЬВ ОВ А FOR WOMEN

46 ОТРУЙНИЙ ПОЦІЛУНОК

68

СОЦІА ЛЬНИЙ ЛЬВІВ 52 ОПОРА ДЕМОКРАТІЇ

Ф ОТОЗВІТ

58 ЛЮДИ ЛЬВОВА 2018. СИЛЬНІ ОСОБИСТОСТІ ЛЕГЕНДАРНОГО МІСТА! 66 GIRLS ONLY PARTY 68 ЯК У ЛЬВОВІ ПРОЙШОВ ВІДЕНСЬКИЙ БАЛ? 72 БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІД ЛАПКИ ДО ЛАПКИ» 74 ДАРУЮЧИ КРАСУ - ДОПОМАГАЄМО

ГОРО СКОП


Sweet Nail Studio

ДАРУЄ КОЖНОМУ КЛІЄНТУ можливість виграти безкоштовний візаж + зачіску та вирушити на вечерю для 2-х в один із ресторанів Львова. Що потрібно?! Все просто, записуйтесь на одну із послуг: • ПОСЛУГА "ЕКСПРЕС"

• МАНІКЮР • ПЕДИКЮР

(МАНІКЮР + ПЕДИКЮР ЗА ДВІ

• МАКІЯЖ

ГОДИНИ. ПРИ ЗАМОВЛЕННІ

• ЗАЧІСКА, УКЛАДКА, ПЛЕТІННЯ

НАДАЄТЬСЯ ЗНИЖКА -10%)

• КОРЕКЦІЯ ТА ФАРБУВАННЯ БРІВ

м. Львів, вул. Коперника, 28а  (098) 200-28-28, (073) 200-28-28 ЧЕКАЄМО У САЛОНІ "SWEET NAIL STUDIO"


АНАСТАСІЯ ХРИЩУК Шеф-редактор

ВАЛЕРІЯ НОСКОВСЬКА Головний редактор

КОСТЯНТИН ІГНАТОВ Дизайн та верстка

УЛЯНА ІГНАТОВА Дизайн та верстка

ЖУРНАЛІСТИ ВАЛЕРІЯ НОСКОВСЬКА, МАРТА ЛУКА, ДМИТРО ПЛАХТА, ІРИНА КОТЕЛЬНИЦЬКА ФОТОГРАФ ЯРОСЛАВ МОНЧАК СТИЛІСТ АНАСТАСІЯ ЯРМОЛЮК НА ОБКЛАДИНЦІ ЛІЛІЯ АНТОНОВА Зачіска, макіяж - Miss Princess Studio Одяг - Магазин Mango РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ МАКСИМ СТЕПАНОВ, МАРТА ЛУКА, ЛЮБОВ БАКАЙ РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ ТЕЛ. (063) 933 - 20 - 05, (067) 869 - 80 - 45 RIA.UKRAINE.REKLAMA@GMAIL.COM АДРЕСА ДЛЯ ЛИСТУВАННЯ 79019, М. ЛЬВІВ, ВУЛ. ГАЗОВА, 17 Журнал «РІА-Україна» №10 (21) 2018 СВІДОЦТВО ПРО РЕЄСТРАЦІЮ КВ №22413-12313Р від 24.11.2016

 RIA Ukraina,  riaukraineofficial www.ria-ukraine.com

Видавець «ФОП-Никифорець В.В.» ДРУК ТОВ «АРТ СТУДІЯ ДРУКУ» НАКЛАД 7 000 ПРИМ. Редакція не завжди поділяє думки авторів публікацій. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець. У разі передруку статей чи їх цитування посилання на журнал «РІА-Україна» є обов'язковим. Сторінки, на яких не вказані рубрики, належать до рекламних.


1690

ЦИФРИ ТА ФАКТИ

20

ЕЛЕКТРОКАРІВ купують в Україні щодня. Таку статистику наводить міністр інфраструктури Володимир Омелян. За даними міністерства, за січень-червень 2018 року в Україні придбали 3596 електромобілів, в той час як за 2017-й було куплено 2532 електрокари.

66

%

УКРАЇНЦІВ регулярно виходять в Інтернет. Для порівняння: в середньому кількість постійних користувачів мережею у світі становить 82%. Найактивніші з них - віком 25-34 і 35-44 роки. Українці задіюють усе більше пристроїв, що надають доступ до Інтернету: 41% користуються смартфонами, 34% – ноутбуками, близько 7% – смарт ТБ.

55

тисяч жінок

служать у Збройних силах України. Загалом в українській армії налічується близько 255 тисяч військовослужбовців.

8

RIA UKRAINE

РЕЙДЕРСЬКИХ ЗАХОПЛЕНЬ підприємств здійснили в Україні з 2013 року. Найчастіше такі захоплення спостерігаються в Києві та Київській області, зазначають дослідники. За останні 5 років тут було зареєстровано 397 атак. На другому місці – Дніпропетровська (133) та Львівська (104) області.

357,5

ДОЛАРІВ - ВИТРАТИ НА ВИГОТОВЛЕННЯ ОДНОГО IPHONE X. Канадські інженери з TechInsights підрахували, скільки коштує виробництво iPhone X, розібравши його.

До

1500

ЕЛЕКТРОЗАПРАВОК налічується по всій Україні. Відсутність розвиненої інфраструктури для електрокарів призводить до того, що українці надають перевагу традиційному транспорту. На сьогодні кожен сотий автомобіль, який продають у світі, – електрокар. В Україні нараховують усього близько 4 тисяч електромобілів.

187 000

ПАСАЖИРІВ подорожували залізницею до Європи 2018 року. Поїзди до Варшави та Перемишля завантажені практично на 90%.


З ОБКЛАДИНКИ

ЛІЛІЯ АНТОНОВА:

«ПРОПОНУЄМО НОВІТНЮ Й ІНТЕРАКТИВНУ ДОШКІЛЬНУ ОСВІТУ» Автор: Марта Лука Фото: Ярослав Мончак

Лілія Антонова – власниця й засновниця мережі приватних дитячих садків «Бембі», а також номінант церемонії-нагородження «Люди Львова» - «Освітній проект року» розповідає про те, що надихнуло на створення дошкільних закладів та які інновації впроваджує для того, аби львівські дітлахи навчалися за сучасними та європейськими стандартами.

Л

іліє, розкажіть, що надихнуло Вас зайнятися саме створенням мережі приватних дитячих садочків. - Відверто кажучи, цю мрію я виношувала довгий час. А надихнула мене моя подруга, яка за кордоном відкрила власний дошкільний заклад. Коли я приїхала до неї в гості, то тривалий час допомагала у роботі і мене настільки захопила ця ідея, що, повернувшись додому, я вирішила теж створити місце щасливих дітей. Саме ця ідея і стала основою та слоганом мережі приватних дитячих садочків «Бембі». Варто зазначити, що в сучасній Україні дошкільну освіту намагаються вивести на належний рівень. Модернізація змісту такої освіти вимагає визначення чітких методологічних засад, що враховують сучасні світові та європейські тенденції розвитку. У багатьох країнах світу дошкільна освіта є первинною ланкою єдиної системи виховання і навчання. Тому мені хотілося створити гідні умови для розвитку та виховання львівських дітлахів. Оскільки у мене двоє діток, я розумію їх потреби та знаю, чого б я як мама потребувала від вихователів дошкільних закладів. Ось так і появився перший садочок мережі в 2016 році.

10

RIA UKRAINE

Надважливо в роботі дошкільного закладу – працівники, адже саме від них залежить виховання малюків. Як підбираєте робітників для своєї мережі? - Погоджуюся на всі сто відсотків. Саме вихователі відіграють надважливу роль. Виховна робота, метою якої є гармонійний розвиток дітей, формування навичок життя в суспільстві, здійснюється відповідно до програм виховання та навчання. Існують системи підготовки педагогічних працівників, які відвідують працівники нашої мережі. У сучасних умовах, коли освіта набуває високого статусу вже зі своєї першої ланки – дошкільної, зростає роль педагога-вихователя. Проте, окрім належних знань, важливою є любов до малюків. У наших закладах усі працівники – люди, які з ласкою та добротою ставляться до кожного і люблять дитину, як свою. Для того, аби переконатися в цьому, батьки можуть онлайн спостерігати за тим, чим займаються їхні малюки та що роблять вихователі. Я вважаю, що відеонагляд – чудова можливість прозоро та чесно працювати. Нам немає що приховувати. Ліля, коли відкрили перший садочок? - У червні 2016 року. Він був

невеликий, розрахований на п’ятнадцять діток. Починали ми з невеличкою групою та й планували, що у нас їх стане всього лиш дві. Проте почало звертатися стільки батьків, що ми змушені були розширюватися. Чомусь спочатку ми планували набирати малюків від трьох років до шести. Але було надзвичайно багато запитів саме на маленьких діток, адже дуже мала кількість садочків мають такі групи. З часом масово почали приходити вихованці і батьки просили, щоб відкрити ще один садочок в іншому районі, ближче до центру. Бо не всім дуже зручно у Залізничний район добиратися. Тому ми вирішили розширитися й на проспекті В. Чорновола у вересні відкрили другий садочок. Цей заклад більший та відповідно розрахований на більшу кількість дітей. Наразі в нас там 4 групи, вони діляться на ясельну, середню, старшу і з підготовкою до школи. Знаємо, що Ви одні з перших, хто впроваджує нову систему дошкільної освіти відповідно до сучасних державних стандартів. - Так, це правда. Наші садочки одні з перших із інтерактивними групами навчання. Що це означає? У закладах є спеціально облаштовані кімнати з меблями та інтерактивними дошками для навчання та розвитку малюків. Не секрет, що зараз діти з більшою цікавістю ставляться


до електронних носіїв інформації (смартфони, планшети), аніж до друкованих. Тому ми йдемо в ногу з сучасним світом і пропонуємо львівським дітлахам якомога більше сучасних можливостей. В освітній програмі у початкових класах всі працюють за новітніми методами. Там немає нічого складного, просто все більш доступно дітям. Тому ми поділили групу на 8 осередків, які мають бути в школі. Дитина, яка вийде зі садочка, потрапить у ту саму атмосферу, їй не виявиться дискомфортно. Тому ми максимально продумано розробили ці інтерактивні класи для того, щоб було легше адаптовуватися вже в першому класі й не почуватися розгублено. Наші діти XXI століття - їх книжкою не здивуєш, а треба щось цікавіше. Власне за цей внесок у розвиток дошкільної освіти Ви отримали нагороду на церемоніїнагородження «Люди Львова». Ви здобули відзнаку «Освітній проект року». Що для Вас означає ця нагорода? - Для мене це стимул працювати краще, більше та якісніше. Все, що у мене є сьогодні, – результат наполегливої праці, проте не лише моєї, а й усіх, хто щодня трудиться у нашій мережі. Моя команда – не випадкові люди, професіонали, які з захопленням та любов’ю щодня піклуються про дітлахів. Для мене це ознака того, що ми всі рухаємося у правильному напрямку.

м. Львів вул. Залізнична, 7г проспект В. Чорновола, 45а  (068) 145-30-34

RIA UKRAINE

11


Салон краси «Prime beauty studio» - місце, де майстри творять красу, втілюють ваші бажання та дарують хороший настрій. Лише індивідуальний підхід, нові технології та професійні засоби догляду. Студія краси «Prime beauty studio» пропонує своїм клієнтам нову косметику для волосся KYDRA. Майстри салону є професіоналами своєї справи і знають точно, яка продукція додасть вашим локонам розкоші та блискучого сяйва. KYDRA - всесвітньо відомий бренд, який виробляє унікальні засоби для фарбування волосся, догляду за шкірою голови преміум-класу, створені на чудодійних екстрактах, настоях і ефірних маслах квітів і рослин. Продукти KYDRA дозволяють не тільки отримувати стійкий натуральний колір, але і забезпечують інтенсивний і водночас делікатний догляд та розкішний блиск. На сьогоднішній день аналогів продукції KYDRA в світі не існує. Безпрецедентно дбайливе ставлення до волосся стало можливим завдяки використанню формули Complex 3, особливих природних компонентів, що містяться в унікальних барвниках KYDRA: всі продукти лінії збагачені екстрактом сигезбекії, що позитивно впливає на стан волосся на всіх етапах фарбування. Турбота про себе, пошук нових відчуттів, натхнення, індивідуальність і блискуча розкіш - в

цьому і полягає феномен фарби для волосся KYDRA! Окрім цього, бренд KYDRA пропонує серію тонуючих доглядів, спрямованих на підтримку кольору і блиску - лінію пігментних коктейлів SWEET COLOR, здатних зволожувати і живити волосся зсередини, відновлювати інтенсивність кольору, роблячи його неймовірно яскравим! До складу коктейлів входять масло манго і вітамін Е. Кожен коктейль SWEET COLOR збагачений натуральними зволожуючими компонентами: малина, гарячий шоколад, мед, ніжне праліне і пряна кориця. Продукція KYDRA легко поєднується з будьяким фарбуванням. Завітайте до нас і ви у цьому переконаєтесь! KYDRA - це справжня турбота про волосся. Завітайте у «Prime beauty studio» і ви обов’язково повернетеся сюди знову.


м. Львів, Бойківська, 5а  (068) 854-58-55  prime_beauty_studio


TRAVEL, FOOD & WINE

ФЛОРЕНЦІЯ:

МІСТО-МУЗЕЙ ТА ДІМ НАЙВІДОМІШИХ ХУДОЖНИКІВ Автор: Ірина Котельницька

Це легендарне італійське місце з тисячолітньою історією – тут батьківщина Мікеланджело, Галілея, Данте, Леонардо да Вінчі та Амеріго Веспуччі. За кількістю архітектурних пам’яток та витворів мистецтва Флоренцію називають «містом-музеєм», весь її історичний центр включено у список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Коротка перерва в дивовижній Флоренції, столиці Тоскани, італійської мови і Гуччі створена для швидкої та релаксної відпустки. Це дивовижний і незабутній куточок Італії. «Квітуче» - саме так перекладається назва міста. І дійсно, його літопис може похвалитися буйним квітучим садом видатних особистостей і багатовіковою історією, про яку можна говорити цілими годинами за келихом вина. Занурившись в таку атмосферу, на якийсь час вирушаєш у минуле, уявляючи себе учасником багатьох подій, що відбувалися на цій території. Місто просто манить своєю багатогранністю і чарівною атмосферою. Знайомство почнемо з діаманта архітектури, надзвичайно витонченого і в той час величного собору - Божої Матері (Cattedrale di Santa Maria del Fiore), четвертого за розмірами в світі. Італійці його ще називають Собором квітки. Побачивши його, Стендаль втратив дар мови і не розмовляв три дні. Тепер це називається «синдром Стендаля». Найбільш примітний тут купол, виконаний Брунеллескі, роботи над яким тривали вісімнадцять років. Сьогодні це один із найбільших за величиною соборів у світі. Один із монархів колись сказав, що таку красу треба зберігати під ковпаком і діставати тільки по святах.

14

RIA UKRAINE

Далеко не всі туристи знають про старовинну флорентійську аптеку, яка знаходиться поряд з церквою СантаМарія Новелла. Аптека була створена при монастирі ченцями - домініканцями в 1221 році. Вони вирощували цілющі рослини безпосередньо в монастирському саду, після дозрівання виготовляли різноманітні лікувальні препарати. Через десятки років їх асортимент став значно ширший. Але і крім цього, місту-музею є чим похвалитися: розкішна галерея Уффіці (Galleria Uffizi), в залах якої виставлені прекрасні шедеври світового мистецтва, Базиліка Санта-Кроче (Basilica di Santa Croce), де покояться відомі люди міста (Данте, Галілей, Мікеланджело та інші), найстаріша у Флоренції будівля Баптистерію Сан Джованні (Battistero di San Giovanni) і багато інших визначних пам’яток, не відвідати які, перебуваючи в перлині Італії, просто не дозволено. Флоренцію навряд чи можна описати словами – її треба відчувати, бачити, дихати її повітрям, який просочений духом гордого Риму, духом великих художників, поетів, архітекторів.


ДЖЕЛАТО – ОСОБЛИВИЙ СМАК ІТАЛІЇ Флоренція славиться поставкою морозива по всій Італії. Унікальне поєднання смаків груші, рому, кориці і каштана робить його особливим і неповторним. Джелато народилося в спекотній Італії, під яскравим сонцем, в тіні дерев, між цегляних провулків і кованих огорож, серед квітів та фруктів. Це продукт, що займає більше 55% ринку морозива. Скуштувати його можна в маленьких сімейних кафе-джелатеріях. В травні у Флоренції відбувається фестиваль джелато - одне з найсмачніших і яскравих італійських свят. У всьому світі не зустріти нічого схожого. Давним-давно, майже півтисячоліття тому, тут придумали цей чудовий холодний десерт, і впродовж довгих століть у маленьких кафе-джелатеріях італійці вдосконалювали мистецтво приготування домашнього морозива. Італійське джелато не схоже на жодне морозиво в світі. Його неповторний смак,

дивовижний колір, чудовий аромат - з першого погляду відчувається, наскільки воно особливе. Італійські сорбети-джелато схожі на фрукти, з яких вони створені: яскраві апельсини, солодкі банани, налита сонцем вишня та найніжніші персики ... І, звичайно ж, миттєво відчувається унікальність морозива, адже воно зроблено вручну і майстер-джелатерія вклав у нього щиру любов і турботу. У цьому полягає основна відмінність італійського домашнього джелато від промислового продукту - перше зроблено вручну. Кожна порція неповторна. Флоренція дуже вдало сполучає в собі дух великого минулого і сучасні захоплення, поєднуючи атмосферу стародавнього таїнства й атмосферу живого, динамічного, сучасного міста з відмінною кухнею, шопінгом і величезними можливостями для розваг.

RIA UKRAINE

15


ІНТЕРВ'Ю

16

RIA UKRAINE


“Щастя, любов і гармонію можна досягнути, відкривши це в собі!”

ЯНА СТРЕЛЬБЕЦЬКА Сертифікований майстер ThetaHealing® Institute of Knowlege USA, Тренер та Медик (ЛНМУ)  (098) 129-27-23  theta-transformation.online RIA UKRAINE

17


ІНТЕРВ'Ю ОДВІЧНЕ ПИТАННЯ МІЖ ЧОЛОВІКОМ І ЖІНКОЮ НА ТЕМУ:

ЯК РОЗДІЛИТИ ОБОВ’ЯЗКИ? І ЯКІ ФУНКЦІЇ ПОВИННІ ВИКОНУВАТИ ЧОЛОВІК АБО ЖІНКА? Фото: Домініка Сукач Стиль: Jeisoni by Novitska Прикраси: StDiamond

подумайте і зрозумійте: Як Ви поводите себе в сім’ї? Що Вам важливо? І що потрібно від сім’ї? Якщо вдома весь інтер’єр у рожевих тонах чи все побудовано так, як хоче лише жінка, то чи буде комфортно там чоловіку, чи буде він відчувати свою енергетику і чи захоче він туди повертатися? Туди, де йому немає місця, де все кричить лише про неї. Подумайте, скільки простору в домі належить чоловіку. Ви одразу зрозумієте, як він себе почуває. І чому так себе поводить.

Насправді ми живемо в сучасному світі, де ніхто нікому нічого не винен. Так-так, чоловік не повинен забезпечувати жінку, бо треба... Він може це робити, якщо буде хотіти. Всі шукають гармонії, любові, розуміння й поваги, і стосунки повинні базуватися на довірі, а не на зобов’язаннях. Важливим моментом є те, щоб вчасно зрозуміти, яку роль у всьому цьому відіграєте Ви. Щоб не перетягувати ковдру на свою сторону. В сім’ї не може бути правих і неправих, тих, хто віддає накази, і тих, хто виконує їх. Для цього потрібно усвідомити: Хто Ви? І чого хочете насправді? За своєю природою чоловік і жінка є різними, що потрібно враховувати. Зрозумівши це, Ви знайдете для себе відповіді на багато питань. Чоловік за природою мисливець, воїн, захисник. Найголовніше для нього - це захищати свою сім’ю, свій рід. Тому він хоче споруджувати будинок, забезпечувати жінку та дітей. Щоб сім’я була захищеною і жила в комфорті. Жінка за своєю природою берегиня. Берегиня дому, домашнього затишку і Мама. Та, яка народжує дітей, яка ділиться тією безумовною 18

RIA UKRAINE

Тому досягнути гармонії в сім’ї, домі можна лише тоді, коли ви удвох приймаєте рішення, коли прислухаєтеся до бажань і вподобань один одного.

любов’ю. Яка навчає дітей любити, цінувати і направляє на шлях істинний. Вся увага жінки сконцентрована на сім’ї, затишку та комфорті, оскільки турбота про дітей, підтримка чоловіка - це найважливіше для неї. Для чоловіка це взаємодія у зовнішньому світі. Отож, постає запитання: Що нам ділити? І чи може бути хтось господарем у домі? І чи є у цьому потреба? Чим займатись у житті - вибір лише за вами, просто усвідомте свою природу в світі. Для цього просто зупиніться,

Чоловік отримує енергію від жінки і перетворює її в матеріальні блага. Жінка отримує енергію від усього, що є. Тому подумайте: що Ви віддаєте, те й отримуєте. Якщо нічого не отримуєте від чоловіка, отже, нічого йому не даєте. Важливим моментом є дотримування звичаїв, традицій, це те, що гуртує сім’ю за столом. У житті не завжди все так, як би нам хотілося, бувають суперечки та непорозуміння, але ми маємо пам’ятати, що основне у всьому цьому - вчасно зупинитися. Щоб не перетворювати дрібниці у щось нереально велике. Щоб не


розвивати в собі образи, болі та несприйняття. Бо це призводить не лише до руйнування сім’ї, але й до захворювань. Для того, щоб розуміти один одного, потрібно знаходити час, щоб бути разом. Щоб вивчати і пізнавати один одного. Звідси і формується енергія сім’ї, яка почне розростатись і наповнить ваші серця. Вам захочеться бути разом, радитися, ділитися тим, що на душі і в серці. Методика тета хілінг корисна у подружньому житті. З її допомогою можна усвідомити, хто Ви і чого хочете насправді. А це дозволить отримати все, чого забажаєте. Це інструмент, щоб створювати своє життя за своїми бажаннями. Тому змінюйтесь, усвідомлюйте, працюйте над собою - і Ви побачите, що йдеться про єдиний шлях до власного щастя. Повірте: зміни цього варті, Вам сподобається бачити себе з різних сторін, закохуватися в себе і дивувати свого партнера. Тета хілінг - технологія зцілення розуму, душі і тіла на енергетичному рівні та на рівні ДНК. Методика дозволяє використовувати приховані ресурси мозку для розвитку, самозцілення та зцілення інших людей. Коли наш мозок випромінює тета хвилі, ми знаходимося між свідомим і несвідомим. Саме на цьому рівні закладені підсвідомі програми, які впливають на поведінку та якість нашого життя. Тета зцілення - миттєва трансформація нашого життя. З її допомогою замінюються або видаляються негативні підсвідомі програми, адже в тета стані психіка людини вкрай пластична. У застосуванні методика дуже

проста і дозволяє переконатися, що людські можливості безмежні! Тета хілінг допомагає розкрити весь внутрішній потенціал і навчитись раціонально розпоряджатися ним на користь собі та іншим. Ви зможете зцілювати себе та інших людей,

бачити всередині тіла, активувати хромосому молодості, очищати свій простір, гармонізувати себе, кликати на допомогу ангелів, відчувати те, що Ви ніколи не відчували, перебудовувати своє майбутнє, жити в достатку та займатись улюбленою справою. RIA UKRAINE

19


ІНТЕРВ'Ю

УЛЯНА ОКСЕНЮК:

«ДЛЯ МЕНЕ НЕ ІСНУЄ ШАБЛОНУ КРАСИ ЖІНКИ - КОЖНА МАЄ ЇЇ СВОЮ, НЕПОВТОРНУ ТА ОСОБЛИВУ» Автор: Марта Лука

Уляно, не так багато часу залишилося до фіналу: в грудні Ви представлятимете Україну на світовому конкурсі «Місіс Всесвіт». Читачі із захопленням читають про те, як тривають підготування. Скільки часу займає догляд за собою, а саме: за волоссям та тілом? - Для мене не існує шаблону краси жінки - кожна має її свою, неповторну та особливу, в кожної свій шарм. А ось догляд за нею – це обов’язок кожної з нас. Як казав Пол Брегг: «Людина - те, що вона споживає», тому наш вигляд - це перш за все віддзеркалення внутрішнього стану організму, його здоров’я, яке забезпечується правильним та збалансованим харчуванням, натуральною їжею, спортом, відсутністю шкідливих звичок, ну і, звичайно, грамотним

20

RIA UKRAINE

Вона сімейний юрисконсульт, співзасновник ресторану «DELIZIA», в якому виконує обов’язки керівника, діловода, бухгалтера, дизайнера, а також власниця салону ексклюзивних вечірніх та весільних суконь «VALERY». Уляна Оксенюк здобула першість у конкурсі «Mrs.World Open Ukraine 2018». У грудні львівська красуня їде на Філіппіни, де представлятиме Україну на світовому конкурсі «Місіс Всесвіт». Багато хто з жіночої половини читачів хоче знати: як цій тендітній жінці вдається встигнути все й завжди виглядати на мільйон? Уляна розкриває усі секрети…

доглядом за волоссям та тілом. Як часто Ви відвідуєте салони краси і якими послугами користуєтесь? - На власному досвіді я переконалася, що навіть у виборі звичайного шампуню потрібно дослухатися до порад професіоналів. Це зекономить час і кошти, які потім доведеться витрачати на вирішення проблем, спровокованих «неправильними» засобами догляду. Чи звертаєтеся Ви до професіоналів по догляду за волоссям та кому довіряєте? - Я дуже вдячна своїй подрузі, яка свого часу порекомендувала Karvatska beauty&wellness center. Тепер це мій маленький рай для душі і тіла, куди я можу втекти від щоденних турбот, фізично та морально відпочити, а також відновитися.

Свого часу я, як і більшість жінок після пологів і грудного вигодовування дітей, стикнулася з проблемою випадіння волосся, подразненням та лущенням шкіри голови, погіршенням його вигляду. Моє волосся було тьмяним та ослабленим. В Karvatska beauty&wellness center працюють саме такі професіонали, для яких перш за все важливо вирішити та усунути причину проблеми. Тому моє волосся повернули до життя: не лише покращили естетичний вигляд, але і вирішили інші проблеми. Спеціалісти центру мені запропонували авторську програму догляду та лікування шкіри голови і волосся Aqua jet peel з використанням апаратних методик на найкращих світових брендах.


Зміни я побачила вже після першої процедури. Пройшовши половину курсу, я можу сказати, що результат вражаючий: моє волосся стало здоровим, міцним, надзвичайно пришвидшився його ріст і найголовніше, вирішилася проблема з випадінням. Якими засобами Ви користуєтеся та що обов’язково має бути у вашій валізі, коли відправитеся на конкурс? - Спеціалісти центру підібрали для мене комплексний домашній догляд. Тепер мої must have – це засіб для очищення та ампульні концентрати для шкіри голови, а також догляд безпосередньо за довжиною, куди входять маска, кондиціонер, зволожуючі есенції та олії. Головне, що всі засоби мають виключно натуральні складники, тому вони живлять шкіру голови та саме волосся усім необхідним для здоров’я і, відповідно, для краси. Як тримаєте себе у формі? - Гарне підтягнуте та доглянуте тіло вимагає постійної роботи над собою, а особливо, коли ти ще й мама трьох дітей!!! На жаль, зважаючи на величезну завантаженість, не вдається відвідувати тренажерний зал стільки часу, скільки б хотілося. Тому підтримати тіло у гарній формі, відновитися за короткий час, наповнитися енергією та просто зануритися в атмосферу релаксу допомагає Karvatska beauty&wellness center. Для мене спеціалісти центру розробили індивідуальну програму, яка спрямована на відновлення фізичної форми, пропрацювання конкретних ділянок тіла після пологів та підвищення тонусу шкіри. Двічі на тиждень я відвідую ряд процедур, які розпочинаються з сеансу в барокамері. Повірте, після недоспаних ночей із малюками – це саме те, що дає мегакласний заряд. Відчувається величезний прилив сил, енергії та бадьорість. Далі - гідромасажні ванни, які, до речі, також мають додаткову подачу CO2 та пристрій озонотерапії для кисневого збагачення води. Результат вражаючий - шкіра стає підтягнутою, пружною і здоровою, зменшуються об’єми тіла, відновлюються сили.

Наступний крок – це одна з моїх улюблених процедур – Thermo spa: кабінет, у якому проводять усі види грязьових та косметологічних обгортань з допомогою установки Thermo spa, кушетка наповнена водою і тіло перебуває у невагомості. Гідромасаж, який також там присутній, легке похитування тіла, наче на хвилях, дозволяє повністю розслабитися та відновити сили. Завершую свою програму в кабінеті корекції фігури. Wellness терапевти підібрали для мене програми, враховуючи мої побажання, націлені на роботу саме з певними ділянками тіла. Процедура відбувається на

інноваційному апараті Icoone Lazer. Ніякого дискомфорту та больових відчуттів, зізнаюсь, інколи я засинаю на цій процедурі. Та результат говорить сам за себе: зменшуються об’єми тіла, шкіра стає пружною, підтягнутою. По відновленню після пологів це процедура №1, що допомагає повернутися до ідеальної фізичної форми. Я противник будь-яких дієт. Моя «дієта» - це здоровий спосіб життя, правильне збалансоване харчування, відсутність шкідливих звичок. Тому проблем зі слабинками не маю, їм те, що подобається, головне моє правило не переїдати! RIA UKRAINE

21


ІНТЕРВ'Ю

МАСШТАБУЮ СВІЙ БІЗНЕС ЧЕРЕЗ ФРАНШИЗУ Автор: Валерія Носковська

З Мирославою Новосільською ми зустрілися в один із рідкісних днів, який жінка проводила в рідному Львові. У проміжках між десятками перельотів з України в Італію, Францію, Ізраїль і Туреччину, переїздів між найбільшими містами України Мирослава змогла викроїти час для нашої розмови. Через цей же перевантажений графік зустрітися попросила в кав’ярні неподалік від власного творіння і, як сама каже, найбільшої професійної гордості Клініки естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської. Саме ця Клініка, яка знаходиться в історичному центрі Львова, зараз займає одне з центральних місць і в житті Мирослави. Тим більше, що останній рік амбітна бізнес-леді і відома в країні і за її межами лікар-естетист займається створенням і запуском власної франшизи - першої в Україні та Європі в галузі естетичної медицини. Саме про цей сміливий проект, його зародження і перспективи ми і поговорили з Мирославою Новосільською - лікарем онкологомдерматологом, косметологом, ін’єкціоністом контурної пластики і засновницею Клініки естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської (Aesthetic Medicine Clinic Myroslava Novosilska). Мирославо, як довго Ви йшли до рішення про продаж франшизи? - Це був довгий шлях. Без перебільшення. Спершу мені знадобився не один рік, щоб створити, побудувати свій бренд. Ця дорога була нелегкою і подарувала чимало «синців». Але й зробила сильнішою. Думки ж про можливість розширення свого дітища, свого творіння через франшизу спершу здавались чимось із області фантастики. Власне, як, напевне, і думка про власну клініку ще років десять тому. Але час і дуже багато роботи розставили усе на свої місця. Ми ростемо. Чому придбання франшизи – хороша ідея? - Придбання франшизи – це можливість мати свій власний бізнес людям, які не володіють мільйонними статками. Важливо розуміти, що разом із франшизою ви отримуєте чітку стратегію, план роботи. На бізнес-ринку ці речі цінуються, адже час – це гроші. А франшиза допомагає уникнути купи помилок, вказує, які рішення правильні та ефективні, дозволяє досягти поставленої мети і при цьому не спотикнутися. Ми ж ділимося не лише брендом, але й власним 22

RIA UKRAINE

досвідом. Я особисто ділюся роками власного досвіду та безцінних висновків, котрих дійшла методом спроб і помилок. Ще від моменту виникнення самої ідеї створення клініки. По суті, пройшла шлях, розчистила його, виклала гладеньку доріжку і виявляю готовність нею скористатися. Які умови пропонує Aesthetic Medicine Clinic Myroslava Novosilska? - Це готове рішення, так звана «Бізнес-модель». Франчезі надається повна пакетна підтримка. Зокрема, мова про право користування нашим торговим знаком, маркою, винаходами, знаннями, юридичним пакетом і т.д. Це проста та дієва концепція, що несе в собі швидку окупність, оптимізацію витрат, дохідність та можливості розвитку. Чи плануєте розширення на міжнародний ринок? - А ось це, до речі, ще один елемент того, яким я бачу бренд Клініки через 10 років. Нині всі починають з України і мріють про за кордон. Я ж у свій час стартувала навпаки – з-за кордону, а вже потім почала створювати щось нове і власне в Україні. І ось зараз хочеться зробити повне коло і вийти на міжнародний ринок вже

з власним проектом. Із проектом українським. Наразі чітко бачу, що всі умови для цього є. Бренду Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської довіряють. Ми вже продали дві франшизи у Стамбул та Варшаву. Тепер наші клієнти зможуть набагато зручніше та легше отримувати саме наш рівень та якість послуг у цих містах, а ми будемо вдосконалюватися та працюватимемо на результат. Працюватимемо над створенням бренду української естетичної медицини, який матиме цінність та матиме історію. Сформовану саме нашою командою з любов’ю та повною відданістю власній справі та ідеї «Краса в гармонії!»

м. Львів, пл. Д. Галицького, 2/9  (096) 346-53-47  myroslava.novosilska@medclinicmn.com  dr_myroslava_novosilska  novosilskaclinic.com


ІНТЕРВ'Ю

КАТЕРИНА САДОВА:

КУБОК СВІТУ OMC HAIRWORLD Номінація «Ladies fashion” Автор: Марта Лука

Катерино, наші вітання Вам! Ви вкотре показали світу, якою талановитою є наша нація! Розкажіть про конкурс світового масштабу: від моменту відбору і власне до фіналу. Що наштовхнуло Вас взяти участь, як все відбувалося та чи хвилювалися Ви? - Дякую, мені надзвичайно приємно, що вдалося здобути першість на чемпіонаті світу ОМС Hairworld 2018. Наша команда виборола Кубок світу «Ladies Fashion», шість золотих, три срібних медалі, четверте, п’яте місце та Кубок кращої команди Східноєвропейської зони. Все почалося три роки тому, коли я приїхала в місто Рівне на курси підвищення кваліфікації. Там тренер, мій вчитель, - Ірина Раєвська готувала учасниць до чемпіонату України. Я пройшла триденне навчання, мені сподобалися методи тренування і я поцікавилася, чи зможу увійти в число конкурсантів. Випала така нагода і я почала готуватись, але відверто кажучи не вірила, що у мене щось вийде. Я вперше брала участь у конкурсі, мені здавалося, що чемпіонат України - це щось надзвичайне, велике та масштабне. Насправді так воно і було… (посміхається). Я посіла друге місце. Звісно, що це надихнуло брати участь й в інших конкурсах, проте мені завжди хотілося спробувати свої сили у чемпіонаті світу. Але це здавалося позахмарно, ну, й звісно, що була невпевненість у собі. У мене з’явилася нагода минулого року брати участь в конкурсі, проте я відмовилася, бо не відчувала, що у мене вийде. А цього року я запрошення Ірини Миколаївни не проігнорувала. У збірній було шестеро учасниць - майстри з Хмельницького, Вінниці, Ковеля, Рівного та Львова. Готуватися до конкурсу ми почали ще у квітні та майже півроку вдосконалювали свої вміння, щоб показати насправді круті

24

RIA UKRAINE

результати. Відчувалася конкуренція власне на конкурсі, адже участь брали сильні учасники з різних куточків світу. Але Україна вирвалася вперед і здобула Кубок світу. Насправді ця перемога й справді показує, що українці - талановита нація. Я щаслива, що доклала зусиль та всіх вмінь для того, щоб про нас заговорив увесь світ. Розкажіть, за якими критеріями судді оцінювали результати. - У нас було всього лиш двадцять п’ять хвилин, щоб виконати всі завдання. Якщо раптом роботу не встигаєте завершити, ваші старання просто не оцінюють. Основними критеріями були колір, правильна форма і, звичайно, чистота виконання, а також загальний образ. У рідному Львові Ви один із топмайстрів у цій галузі. Пригадайте, як розпочиналася ваша кар’єра та що посприяло в роботі. - Я завжди хотіла стати перукарем, ця мрія існувала ще зі шкільних років. Потім я вирішила навчатися перукарській майстерності. Батьки були не дуже в захваті, особливо мама. Вона мене бачила економістом чи юристом. Але підтримав мій вітчим, сказав таки піти на курси. Я спробувала, закінчила їх і твердо вирішила, що буду розвиватися в цьому напрямку. Згодом разом із чоловіком відкрили мені власну перукарню. З того часу я все більше і більше закохуюся в свою професію, постійно вдосконалююся, відвідую майстер-класи та семінари. Проте мені завжди мало: відчуваю, що потребую більше знань. Вчитися в кращих - це справжня запорука успіху. Якими принципами керуєтесь у роботі? - Основним принципом є завжди самовдосконалення. Кожен клієнт для мене є особливим, я завжди намагаюся відповідально підійти до нового образу, дуже люблю щось

порадити й запропонувати. І роблю максимум, аби всі були задоволені результатом. Завжди користуюся препаратами преміум-класу для того, щоб не пошкодити волосся та відновити інколи безнадійно пошкоджене. Найбільше в своїй роботі люблю колористику та зачіски. Як Ви вважаєте, що найважливіше у вашій справі та що найважче? - Оскільки я люблю свою роботу, то вважаю, що тут немає чогось найважчого. Завжди з радістю йду сюди, дуже часто затримуюся допізна, від чого інколи страждають мої рідні. Але ця професія дає колосальне задоволення. Вважаю себе дуже щасливою людиною, оскільки у мене є родина, кохана людина, маленька донечка та батьки, які підтримують та розуміють. А також маю чудовий колектив, в якому я проводжу масу часу, який завжди мені допоможе, надихне і є другою сім’єю.

ТОП-5

порад від майстра зі світовим визнанням для тих, хто лише розпочинає свою кар’єру в цьому напрямку.

1

Ніколи не зупинятися на досягнутому!

2

Постійно розвиватися, прагнути до своєї мети.

3

Завжди ставити цю мету, щоб до неї дійти.

4

Знайти наставника, від якого можна черпати знання, сили та емоції.

5

Бути дисциплінованим та насолоджуватися своєю роботою.


ПЕРШИЙ У ЛЬВОВІ САЛОН КОМФОРТНИХ ПОСЛУГ

З настанням холодів наші ручки потребують дбайливішого ставлення. Догляд за руками та нігтями - це не лише косметичні процедури, що періодично виконуються, але й прості правила, дотримуватися яких варто завжди. Як відомо, руки – візитна картка жінки. Яких саме порад та правил слід дотримуватися, аби ваші руки завжди виглядали доглянутими, читайте далі…

1

Почнемо з найпростішого. Мити руки варто у теплій воді. Гаряча - пересушує шкіру, холодна викликає лущення. Витирайте руки насухо.

2 3 4

Не зловживайте милом: якщо воно рідке, достатньо брати всього крапельку. Ретельно змивайте.

5 6

Не зловживайте вологими серветками, вони також порушують водний баланс шкіри рук.

Не нехтуйте господарськими рукавичками навіть при митті посуду.

Щодня змащуйте шкіру рук кремом. Взимку наносьтe його не пізніше ніж за 15-50 хвилин до виходу на вулицю. Носіть рукавички.

Взимку руки червоніють. Це пов’язано з проблемами кровообігу. Щоб розворушити судини, рекомендується робити контрастні ванночки, по черзі занурюючи руки в ємності з гарячою і холодною водою на кілька секунд (10-15 разів). Найкраще підійдуть відвари трав - ромашка, нагідки.

7

Раз у тиждень робіть просту зволожуючу маску: відваріть жменю вівсянки, додайте одну чайну ложку оливкової олії, пару капель масла чайного дерева, нанесіть на руки на 10-15 хвилин. Змийте спочатку теплою, потім холодною водою.

8

І пам’ятайте про вашого вірного помічника - масло для кутикули. Втирайте його 5-10 разів на день.

При дотриманні цих легких правил ваші ручки будуть виглядати здоровими, а нігтики - доглянутими. Салон комфортних послуг BlueBerry - це не лише комфорт, а й знання кожного майстра, де ви разом зможете зробити і підібрати належний догляд вашим ручкам. м. Львів, вул Томашівського, 6  (098) 304-07-00  blueberrylviv  Blueberry Beauty Lounge  blueberry.beautylounge@gmail.com RIA UKRAINE

25


РІА-КИЇВ

АНДРІЙ ХАРЬКОВ –

пластичний хірург, філософ

Автори: Олександр Скобцев, Анастасія Бойко

Про невичерпне бажання досконалості, любов до своєї справи і внутрішнє відчуття краси спілкуємося з видатним лікарем, гуру пластичної хірургії – Харьковим Андрієм Леонідовичем. Географія його народного визнання давно вийшла за межі України, він відомий у всьому світі. За плечима Андрія Леонідовича – десятки років досвіду, тисячі операцій, понад 77 наукових праць та неймовірна кількість задоволених пацієнтів.

Р

озкажіть, будь ласка, як Ви прийшли у пластичну хірургію. Це було усвідомленим рішенням? - Я завжди знав, що буду хірургом. Вивчаючи пластичну хірургію на останніх курсах інституту, зрозумів - це моє покликання. Далі був нелегкий шлях до поставленої мети – сотні годин практики в операційній і навчання та підвищення кваліфікації за кордоном. Сьогодні пластична хірургія доступна не тільки зіркам естради і кіно, політикам і заможним жінкам, а й людям із середнім достатком. І, напевно, жінок до Вас звертається більше. Якщо порівняти процентне співвідношення представниць прекрасної статі і чоловіків, яка доля припадає останнім? - Стереотип того, що пластична хірургія - привілей обраних, вже давно залишився у минулому. Сьогодні до її послуг вдаються не тільки публічні люди, але й усі ті, хто бажає щось змінити або поліпшити у своєму зовнішньому вигляді. Безумовно, жінки вимогливіші до зовнішності, тому їх кількісно звертається до пластичного хірурга значно більше. У моїй практиці розподіл пацієнтів за статевою ознакою такий, що 85% становлять жінки і лише 30% - чоловіки. Чоловічий образ фемінізувався, набуває популярності метросексуалізм, і знову ж таки похід до пластичного хірурга очима

28

RIA UKRAINE

чоловіка перестав сприйматися як щось поза межами нормального життя. Ви неодноразово стажувалися у США, Італії, Швеції, Англії… Скажіть, чи було бажання виїхати за кордон, де пластична хірургія одна з основних і прибуткових галузей медицини. - Про переїзд я не замислювався, бо вважаю за потрібне працювати і розвивати свою галузь у рідній країні. Але обмін досвідом із іноземними колегами необхідний обов’язково. З величезним задоволенням беру участь у різних навчальних програмах та стажуваннях за кордоном. Однак хочу зазначити, що в Україні пластична хірургія на високому рівні і з кожним роком тільки прогресує. Чи є послуги, які користуються особливим попитом? - Звичайно, можна виділити найпопулярніші операції. Якщо розділити пацієнтів на дві вікові групи, то зауважимо, що найчастішим приводом звернення до пластичного хірурга дівчат є незадоволеність розміром і формою молочних залоз і носа. Старша категорія пацієнтів частіше звертається за омолодженням обличчя й повік. В яких випадках пластична операція є обов’язковою? - Безумовно, при наявності функціональних порушень. Наприклад, абдомінопластика (підтяжка живота) рятує від навантаження на хребет та суглоби.

І тут вже на перше місце виступає не естетика, а функціональність, ми полегшуємо людині життя. Або редукційна мамопластика, тобто зменшення грудей, - це значно полегшує навантаження на хребет та організм в цілому. Те ж зазначу і про септопластику, бувають випадки, коли у людини порушено функціонал, що заважає диханню і призводить до постійного дискомфорту. Ми досягаємо максимального результату при мінімальній кількості рубців. Ми обираємо найменш травматичні способи операції, які направлені на мінімізацію слідів втручання на тілі. Більшість вважає, що з допомогою пластичної операції можна змінити життя. А яка ваша думка з цього приводу? - Безумовно, вікові старіння передбачені заздалегідь. Але все, про що думає людина, з чим і як живе, – викликає хімічні реакції в організмі, які здатні змінювати усі процеси, як погіршувати, так і покращувати якість життя. Тому тут все в руках пацієнта. За допомогою пластичної хірургії можна змінити зовнішність. Але найчастіше саме бажання досягти досконалості свого тіла призводить до формування комплексів, низької самооцінки і невпевненості в собі. Зміни на краще після операції, навіть невеликі, здатні надати впевненості і, можливо, змінити життя пацієнта. Існує багато упереджень щодо професіоналізму українських


фахівців, що призводить до недовіри і, у результаті, звернення до коштовних практиків за кордоном. - Упередження щодо пластичної хірургії виникли через те, що нею починають займатися будь-які хірурги, навіть без достатніх знань та досвіду в цій сфері. Наразі багато пластичних хірургів – маркетологів, які вміють досконало розрекламувати себе, не маючи достатнього досвіду. І коли амбіції переважають над вміннями, це погано відображається на пацієнтах. Ось звідки виникає недовіра та негатив. Побутує думка, що кожен лікар має власну особисту філософію щодо обраного ремесла. Поділіться своєю. - Кожен хороший хірург має бути психологом, щоб вчасно відмовити пацієнта від непотрібних операційних втручань. Це стосується і пластичних хірургів, адже у 10-20% випадків доводиться пояснювати, що операція – не той вихід, який потрібен. У першу чергу стосовно пластичної хірургії має бути філософія хірурга. Рішення про операцію він повинен ухвалити, виходячи з багатьох міркувань: показання, можливі ризики та ускладнення, етика, деонтологія, психологія. Що стосується пластичної хірургії, люди, які звертаються за послугами у цій сфері, можуть умовно поділятися на групи. Перша: вроджений або посттравматичний дефект (лікування, як правило, не завжди буває одноетапним, тобто потрібно декілька операцій). Друга – це категорія естетичних проблем, які вирішуються швидко і радикально: блефаропластика (пластика верхніх і нижніх повік. – Ред.), збільшення грудей, губ чи будь-чого, і часто малоінвазивними втручаннями. Потрібно оцінювати ситуацію і пояснювати людині, що є зараз і чого очікувати після операції. Грамотний хірург, знаючи всі етапи та можливості перебігу оперативного втручання і загоєння, а також того, які можуть бути результати, має зважувати усі обставини і брати на себе відповідальність за рішення. Ось і вся філософія. У частині випадків треба відмовити пацієнтові та пояснити, що насправді це є психологічна проблема. Її вирішенням радше варто займатися психологам, а не хірургам за допомогою скальпеля. Я завжди кажу, що до краси прагнуть усі, але для сильних вона природна, а для слабких – нестерпна. Тому недостатньо просто зважитися на операцію, треба мати силу і терпіння, щоб зберегти результат та змінити якість свого життя. Нагадаємо: задля удосконалення тандему «пацієнт-лікар» Андрій Харьков має свій діджитал-щоденник на YouTube-каналі, який, до речі, назвав «Doctor X». За словами Андрія Леонідовича, саме така назва - симбіоз його прізвища, спеціальності та філософського підтексту, бо "Х" - це завжди шукана складова. Харьков вважає своє бачення суб’єктивним, тому у власному блозі вирішив давати декілька шляхів вирішення будь-якого питання, а вирішувати, за словами лікаря, - пацієнту.

RIA UKRAINE

29


30

RIA UKRAINE


РЕСТОРАТОР РОКУ

АНДРІЙ ХУДО

Один із засновників Холдингу емоцій «!FEST» — мережі креативних ресторанів та проектів з оригінальними концепціями. Від 2007 року Андрій разом із командою відкрив майже двадцять концептуальних ресторанів. «Криївка», «Гасова лямпа», «Львівська майстерня шоколаду», «Львівські пляцки» сьогодні є не лише популярними туристичними локаціями чи ресторанними візитівками міста, а й, як говорить Андрій, - «посольствами

Львова» в інших містах. Кожен новий проект холдингу — незалежно від того, чи це кав’ярня, крафтова пивоварня, магазин сувенірів або майстерня будинків, — вирізняється особливим креативним форматом. А нетривіальний підхід та оригінальність закладів стають драйверами для розвитку традиційних і нових ринків. Андрій Худо є одним із учасників ініціативної групи Lviv Creative City, яка працює над новою візією розвитку Львова.

АРХІТЕКТОР РОКУ

МАРКО САВИЦЬКИЙ

Відомий львівський архітектор - реставратор, дизайнер інтер’єрів, засновник студії «Savytskyy Desing», в доробку якої понад 400 реалізованих проектів: вісім готелів, шість медичних закладів, понад сорок ресторанів, кафе, барів та те, чим пишаються найбільше, - реставрація шести пам’яток культурної спадщини. Цього року вересень для

дизайнера позначився отриманням почесної європейської нагороди EUROPE PROPERTY AWARDS 2018 «Найкращий проект закладу відпочинку у Європі». Марко Савицький вдруге цьогоріч отримує почесну відзнаку «Архітектор року-2018».

RIA UKRAINE

31


ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ

НАЗАР МАКСИМЕНКО

Засновник групи проектно-будівельних компаній «Valens». Більше 10 років Назар Максименко займається проектуванням та відкриває нові напрямки: будівництво, девелоперська діяльність. В 2017 році до портфеля компаній додалася Студія дизайну, а в 2018 році - торгова компанія по будівельним матеріалам та Майстерня ремонту «ЕРА». Цей рік став визначальним і для закордонних проектів: з’явилися будівельні компанії в Європі. «Valens» переїхала у новий офісний центр - більше площі та можливостей для реалізації планів. Проектна організація «Valens Group» з офісами у Львові та Києві робить більше 150 проектів на рік, і це величезна цифра. Серед ключових проектів останніх років - школи в с. Наварія та в с. Оброшине, Львівський обласний клінічний перинатальний центр, Львівська обласна клінічна лікарня, монастир у Підкамені. На відкриття таких об’єктів приїжджає Президент та Прем’єр-міністр. «Valens Development» відома своїми котеджними

містечками у Львові та ближньому передмісті. Найпопулярніші об’єкти - Котеджне містечко «Вишня» у Зубрі, комплекс «Козирна вісімка» в Сокільниках, елітні таунхауси «Династія» на Городоцькій. Наступні проекти - елітний квартал квартирних будинків у Франківському районі та котеджний квартал на 130 особняків з власною інфраструктурою у Залізничному районі. Студія дизайну розробляє дизайни квартир, особняків, ресторанів, офісів. Серед знакових проектів - готель та ресторан «Рафаель», інтер’єр Садового центру «ГалСад». Компанія отримала нагороду «Дизайн-студія року» в 2017 році. Мінімум 5-6 разів на рік Назар Максименко з групою дизайнерів та архітекторів відвідують виставки з будівництва та архітектури в Європі (Роттердам, Барселона, Мюнхен, Париж), привозять звідти нові технології та ідеї. Наприклад, котеджі з басейнами на даху, що реалізували в комплексі «Династія».

ВИЗНАННЯ РОКУ

РУСЛАН БАГІНСЬКИЙ

Руслан Багінський, дизайнер головних уборів і засновник бренду Ruslan Baginskiy. Популярний український дизайнер невпинно завойовує собі все більшу популярність у світі моди. Львів’янин створює стильні головні убори, які купують не лише українські селебріті, але й зірки Голлівуду. В гардеробі Кортні Кардаш’ян, Ріти Ори, Белли Хадід вже 32 RIA UKRAINE давно є декілька модних аксесуарів від Ruslan Baginskiy.

Тому і не дивно, що про цього майстра своєї справи пишуть такі глянцеві видання, як Vogue, ELLE, Glamour, Harper’s Bazaar, L’Officiel, Cosmopolitan, Marie Claire та інші. Дизайнер Руслан Багінський увійшов до рейтингу 10 кращих світових брендів популярного журналу Forbes, де українець опинився на почесному 4 місці.


КЛІЄНТСЬКИЙ СЕРВІС

"ЕРА"

Компанія по ремонту квартир Майстерня ремонту «ЕРА» входить у групу проектно-будівельних компаній «VALENS» із одинадцятирічною історією. Це компанія, яка надає комплексні ремонтні послуги офісів, магазинів, салонів краси, квартир, будинків та іншої нерухомості, а також ремонт новобудов та вторинного ринку. Засновником компанії є Юрій Тимчина. Юрій Тимчина, директор Майстерні ремонту «ЕРА»: «Нещодавно я теж пережив ремонт, був на місці клієнтів і відчув процес ремонту на собі. Тому мені й захотілося створити компанію, яка буде працювати на принципах чесності, прозорості звітності, професіоналізму та компетентності. Що в підсумку і дає кінцевий результат, при якому всі задоволені. В нашій компанії клієнти чітко розуміють, за що вони платять. Виїзд спеціаліста на об’єкт і розрахунок кошторису – безкоштовний. Прозора і чітка

звітність по виконаних проектах та по використаних матеріалах. У нашій діяльності велику роль відіграє «сарафанне радіо», тому нам важливо проводити роботи якісно і сумлінно. По кожному напряму працюють професійні висококваліфіковані спеціалісти. На об’єктах, крім виконроба, раз на тиждень буває фахівець технічного нагляду, який перевіряє правильність використовуваних технологій роботи з матеріалами. Наші клієнти економлять свій час, адже ми надаємо повний спектр ремонтних послуг від закупки і доставки матеріалів до здачі об’єкта під ключ. Працюємо з об’єктами різної складності, з дизайнпроектом і без нього. Швидко та якісно реалізовуємо всі ідеї і задумки клієнта. Розвіюємо негативні упередження і здійснюємо ремонт без головного болю».

ІВЕНТ-АГЕНЦІЯ

"CSHOW.BIZ.UA"

Засновник компанії «Cshow.biz.ua» Божена Шеметова, вже 15 років займається організацією концертів та театральних спектаклів у Львові. В 2018 році Божена увійшла у рейтинг «ТОП-50 успішних жінок Львівщини». Компанія «Cshow.biz.ua» співпрацювала з групами

«Scorpions», «Kazka», «Без обмежень», а також такими артистами, як Олег Винник, Філіп Кіркоров, Тетяна Буланова і багатьма іншими. В арсеналі компанії «Cshow.biz.ua» сотні успішно проведених концертів і спектаклів.

RIA UKRAINE

33


ЗАБУДОВНИК РОКУ

"СБ ГРУП"

Будівельно – Інвестиційна Компанія «СБ ГРУП» є відомим львівським забудовником, що координує роботу групи підприємств, які вже працюють на ринку України з 2005 року, та займається залученням інвестицій в будівництво з провадження світових стандартів у галузі девелопменту та управління нерухомістю. «СБ ГРУП» відома своїми проектним та виробничотехнічним підрозділами, що дозволяють втілити в життя будь-який проект, починаючи від ідеї і до введення об'єктів в експлуатацію.

Наявність власних машин, механізмів, автотранспорту, спецтехніки та виробничих ресурсів дозволяють Компанії «СБ ГРУП» здійснювати повний цикл будівельних робіт власними силами без залучення сторонніх організацій та виступати в ролі генпідрядника. Візитна картка Компанії «СБ ГРУП» – це оперативне прийняття рішень, якість та швидкість виконання поставлених цілей та завдань, що створює позитивний імідж та прозоре підтвердження надійності та стабільності.

ДИЗАЙНЕР РОКУ

ЮРІЙ ГЛОБЧАК

Юрій Глобчак - український архітектор, засновник студії «Globarch Group», автор дизайну проектів «Red Pepper», «Green Garden», «BaZa», The cafe «Loft», а також дизайнер всеукраїнської мережі «NYSP / New York Street Pizza». Ще студентом на кафедрі архітектури в НУ «Львівська політехніка» він вибудовував довгострокові плани на розвиток своєї кар’єри. Проте, щоб відкрити студію і зібрати талановитих людей у команду, знадобилися роки

плідної і важкої роботи під керівництвом архітекторів та кураторів. «Globarch Group» - це чітко вибудуваний стратегічний план, до здійснення якого Юрій прямував крок за кроком. На думку Юрія Глобчака, найважливішою рисою для будь-якого керівника чи директора все ж є досвід, багато практики та вміння керувати «кораблем», наповненим людьми.


ОПОРА ДЕМОКРАТІЇ

ГО «РОЗВИТОК ГРОМАДИ»

ГО «Розвиток Громади» неодноразово нагороджувався на церемонії «Люди Львова» з 2015 року. Цьогоріч організація отримала відзнаку «Опора демократії». «Розвиток Громади» - це свідомі та найактивніші представники Львова, які стоять на сторожі інтересів нашого суспільства та активно сприяють побудові правової європейської держави з демократичними та християнськими цінностями. Вже близько п'яти років представники «Розвитку Громади» провадять активну громадську та соціальну діяльність у Львові та регіоні. Вони пильно стежать за раціональним витрачанням бюджету громади, борються з незаконними забудовами. У пріоритеті - збереження прав сімей загиблих та воїнів АТО. Допомога людям із інвалідністю та самотнім пенсіонерам - також один із напрямків соціальної програми організації. Активісти провадять благодійну діяльність, дбають про дозвілля та розвиток дітей соціально вразливих верств населення, а також підвищують політичну свідомість усього українського

суспільства. ГО «Розвиток Громади» встановила 8 «Кутків добра» по дитячих відділеннях у лікарнях Львова та регіону. Ці кімнати дозвілля дають можливість діткам відволіктися від лікарняної рутини, отримати найнеобхідніше. Соціальний проект «Майстер на годину» покликаний допомагати самотнім літнім людям, «Допоможи ближньому» - малозабезпеченим, «Старший брат» - проект наставництва для дітей загиблих. Міське свято «Фестиваль вишиванки» - це щорічне культурно-патріотичне дійство у центрі міста для популяризації та прищеплення любові до всього рідного, українського. Попри те громадська організація проводить ще й щорічні акції: «Рекреаційні ігри», «Резиденція св. Миколая», «Змагання з боччі для інвалідів-візочників», літні табори для сімей загиблих. Організація щорічно завойовує перші місця і лауреатство на Всеукраїнському конкурсі «Благодійна Україна». Відзнаку «Опора демократії» отримав Назар Бай, Голова громадської організації, юрист за фахом і надзвичайно активна та свідома людина зі своєю життєвою позицією.

ЗОЛОТЕ ПЕРО

НІКА НІКАЛЕО

Популярна письменниця, журналістка Ніка Нікалео, всю творчість якої пронизує тема нашого славетного міста. Письменниця є укладачкою серії бестселерів про Львів, кількість кожного з яких сягає понад 25000 проданих примірників по всій Україні. Нова збірка «Львів Пані Панянки» очолила список продажів видавництва «Клуб Сімейного Дозвілля» на «Книжковому Арсеналі – 2018». Створюють збірки 10 співавторок-членкинь Львівського жіночого літературного клубу, засновницею якого є Ніка. Вона також є авторкою романів про кохання «Квітникарка», «Черешні з коньяком», «Любові полум’я» та ін., лауреаткою

міжнародних літературних конкурсів та відзнак, зокрема «ТОП-50 найуспішніших жінок Львівщини» у номінації «Громадська діяльність». Вероніка Хідченко - справжнє ім’я письменниці, яка кілька років очолює благодійний фонд «Розвиток Громади». Фонд є невід’ємною складовою однойменної громадської організації і співпрацює не лише з місцевими благодійниками, а й з потужною міжнародною організацією «Ківаніз». Зокрема, це відбувається у напрямі трансплантації печінки новонародженим, допомоги сім’ям загиблих на сході України та ін.


УСПІШНЕ МЕДІА

"ДИВИСЬ.INFO"

Це медіа доводить: можна бути успішним бізнеспроектом й водночас не втрачати принциповості, говорити цікаво на складні теми і впливати на владу. З часу перезапуску в 2016 році сайт відвідували мільйони разів, у середньому – по мільйону за місяць, а команда запустила десятки цікавих та унікальних для Львівщини проектів. «Дивись.info» читають бізнесмени та міністри, громадські активісти й митці, тому що тут дбають про свого читача й ретельно перевіряють інформацію, відділяють факти від оцінок, пропонують яскраві фото з центру подій та динамічні відео. «Зміст важливий!» - заявляють у редакції та продовжують працювати над якісним контентом, долучати все нових

авторів до написання колонок, розширювати палітру форматів та рубрик. Тільки тут можна почитати щотижневі огляди фахового політолога про ситуацію в країні, тільки тут є окрема рубрика з розслідуваннями щодо будівництва у Львові, тільки на «Дивись.info» зібрані десятки цікавих тематичних маршрутів Львівщиною у «Персональному туристичному гіді» та багато іншого. Цікаво, що команда проекту є надійним партнером зі створення нативної реклами для великих медичних мереж, промислових гігантів, будівельних компаній тощо. Тут ставляться з повагою до читачів та з увагою до рекламодавців.

ЗНАК ДОВІРИ

"POLYGRAPH.SYSTEMS"

Перша компанія, яка займається розробкою, адаптацією та впровадженням інноваційних систем діагностики психофізіології людини. Свою діяльність розглядають крізь призму суспільної свідомості. Вони турбуються про деталі, непомітні для кожного з вас. Вони розуміють соціальну відповідальність, тому працюють так, щоб приносити користь людям. Компанія глибоко цінує вірність і довіру. Вони основа усіх стосунків. На них грунтуються взаємовідносини. Дім для людини – це перше місце за важливістю, а робота – друге, тож знати правду про все, що відбувається вдома та на роботі, є основним. Завдяки унікальним новаторським технологіям ви отримуєте можливість знати

36

RIA UKRAINE

правду. Правда – це особистий простір для спілкування з іншими. «POLYGRAPH.SYSTEMS» дарує людям таку нагоду. Тепер правда – це доступна розкіш. У компанії реалізовано підрозділ психологів по усіх важливих напрямках: психолог для бізнесмена, сімейний психолог (психолог для жінки, психолог для чоловіка), дитячий психолог, психолог для підлітка. Окремі напрямки діяльності компанії: нейромаркетинг та виховання (перевиховання) персоналу працювати чесно. «POLYGRAPH.SYSTEMS» допомагає більше ЗНАТИ, РОЗВИВАТИСЯ, ОБІЙМАТИСЯ.


RIA UKRAINE

37


СТОМАТОЛОГІЧНА КЛІНІКА РОКУ

"RIKOTA"

«RIKOTA» - більше, ніж лікування. Нова клініка «RIKOTA» у 5-зірковому готелі – це абсолютно новий для Львова формат стоматології. Ми розуміємо, що ритм життя активних, цілеспрямованих людей змінюється і нам важливо, щоб сервіс стоматологічних послуг відповідав цьому ритму. Ми цінуємо час та потреби наших клієнтів, право на гарантію та впевненість у тому, що для їхнього лікування використовують найкращі рішення у стоматології. Всього година – і ви можете отримати 3D-діагностику, цифровий дизайн майбутньої усмішки, гігієну ротової порожнини. Змінити колір, форму зубів, вигляд вашої усмішки (відбілювання, вкладки, вініри) за лічені години дозволяє весь спектр цифрової CAD/CAM та 3D-стоматології. У клініці «RIKOTA» ви можете пройти одноетапну імплантацію за один візит чи змінити прикус непомітно для оточуючих за допомогою лінгвальних брекетів та елайнерів. Ми поважаємо наших клієнтів та не застосовуємо застарілих методик, таких як металокерамічна коронка чи лікування без анестезії. Усмішка – це, окрім здоров’я, частина образу, іміджу, стилю. Красива усмішка дарує впевненість та дозволяє

підкоряти нові вершини. Тому говорять не просто про лікування одного чи декількох зубів, а про комплексність та гармонію у зовнішньому вигляді, про впевненість та красу. Послуги клініки «RIKOTA» - це не послуги на вимогу, а комфортний сервіс закладів б’юті-індустрії. Для нас важливо, аби процес зміни вашої усмішки не приносив жодного дискомфорту. Ми цінуємо приватність й будуємо сервіс так, аби одразу після візиту наш клієнт міг продовжувати заплановане у звичайному ритмі. Разом з тим, «RIKOTA» – це стоматологічна клініка з багаторічним досвідом та сформованою філософією. Ми одними з перших у країні почали застосовувати цифрові технології в стоматології і є референс-клінікою компанії SIRONA, світового лідера цифрових технологій. Клініка одна з декількох в Україні має сертифікацію для роботи з системою лінгвальних брекетів WIN. «RIKOTA» - золотий провайдер Straumann в Україні, швейцарських імплантів із пожиттєвою гарантією. Найбільша радість – бачити, як наші клієнти усміхаються, несуть позитив та підкорюють нові вершини. А ми знаємо, як їм у цьому допомогти.

ІМПОРТЕР РОКУ

ТМ "NOVELLINA" «Максіфуд Україна» є офіційним імпортером ігристого вина ТМ «Novellina» в Україну. На ринку торгова марка близько 2-х років, і сьогодні продукція бренду представлена на полицях магазинів майже всіх міст України. Продукти відмінної якості та відрізняються унікальними смаками.

38

RIA UKRAINE


НАЙКРАЩИЙ ТОРГОВИЙ ЦЕНТР МІНІ-ФОРМАТУ

ТЦ "РОКСОЛАНА" Нагороду отримала керуючий менеджер ТЦ «Роксолана» Роксолана Пиртко. Найкращий торговий центр міні-формату у Львові! ТЦ «Роксолана» вже протягом чотирьох років пропонує покупцям найкращі світові бренди та розкішний шопінг. Тут можна придбати майже все - ювелірні вироби, косметичні новинки, ексклюзивні речі, стильний одяг, яскраві аксесуари, взуття зі світових подіумів, свіжі продукти і навіть макаронс апероль чи лавандовий раф… Це не мрія, це торговий центр «Роксолана». Пориньте у яскравий світ світових брендів на площі Соборній,14.

ЮВЕЛІРНИЙ БРЕНД РОКУ

"ZARINA"

Ювелірний бренд «ZARINA» був заснований 20 років тому в місті Черкаси. Тоді його майбутня засновниця Наталія Нетовкіна робила перші кроки в ювелірній справі. Завдяки їй в Україні з'явилися прикраси європейського дизайну з білого золота з діамантами, які через деякий час увійшли в моду, ставши зразком елегантності і доброго смаку. Надихнувшись успіхом на батьківщині, Наталя переїжджає до Києва і відкриває ювелірний бутик, який називався «Венеція», а пізніше був перейменований в «ZARINA», в честь дочки Наталі. Незважаючи на те, що слово «колаборація» увійшло в широкий ужиток всього кілька років тому, «ZARINA» давно почала співпрацювати зі зірками і випускати унікальні колекції спільно з іноземними дизайнерами. У 2008 році німецький дизайнер Мануель Вольф створив для «ZARINA» ексклюзивну колекцію з діамантами і дорогоцінними каменями. Пізніше Ювелірний Дім працював з французьким дизайнером Романом Баяндом і італійцем Марко Даль Мазо, а також молодим українським дизайнером - Оленой Подтоптою. Всього за час існування бренду було створено 40 авторських колекцій. У 2018 році весь досвід і знання про бажання прекрасної

половини людства, зібрані за 20 років існування українського бренду «ZARINA», знайшли своє втілення в унікальній ювілейній колекції, присвяченій 20-літтю бренду «ZARINA Prive» - в колекції про жінку і для жінки! У колекції «ZARINA Prive» діаманти займають ключове місце, адже саме з виробів з білого золота, інкрустованих діамантами, почалася історія Ювелірного Дому «ZARINA». У створенні прикрас Ювелірним Домом «ZARINA» задіяно понад 50 видів дорогоцінних каменів, серед яких класичні діаманти, смарагди, сапфіри, рубіни, гранати, кварци, топази, аметисти та інші. «ZARINA» сім разів брала участь в Ukrainian Fashion Week, де презентувала свої нові трендові колекції. Бренд «ZARINA» багаторазово був відзначений нагородами за якість своїх виробів в номінаціях: «Ювелірні вироби майбутнього тисячоліття», «Ювелірне мистецтво», «Кращий Ювелірний Дім-2015». У 2016 році Ювелірний Дім «ZARINA» вдруге поспіль був нагороджений знаком «Репутаційні активісти», що є доказом відкритості компанії для аудиторії і для співпраці із засобами масової інформації. Втім, головний успіх бренду «ZARINA» зовсім не в нагородах. А в тому, що «ZARINA» - це модна класика, яка існує поза часом. RIA UKRAINE

39


ІГРИСТИЙ НАПІЙ РОКУ

"FIORELLI FRAGOLINO" «Elite Club» - ексклюзивний клуб італійських товарів. Найкращий магазин для гурманів та поціновувачів справжньої італійської кухні. Офіційний представник торгової марки фраголіно «Fiorelli» в Україні. Створи свій настрій разом із «Elite Club».

ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ ПРИВАТНИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК "БЕМБІ" Лілія Антонова - засновниця мережі приватних дитячих садочків «Бембі». Філософія закладів проста – «З любов’ю в серці до улюбленої справи, комфортні умови та щасливі дітлахи». Сучасне обладнання та програми виховання й навчання дітей, відеонагляд, а також інтерактивні групи - все це у приватних садочках європейського стандарту «Бембі».

КОМПАНІЯ РОКУ "ONUR GROUP" «Onur Group» - це не лише компанія, яка займається будівництвом та реконструкцією доріг, до неї входять відомі українські та світові заклади, а саме: GloryCafe, курортний спа-готель Hilton Dalaman Sarigerme. Турецька компанія заснована в 1991 році і успішно реалізувала важливі проекти в Хорватії, Україні, Тунісі, Молдові, Омані, Екваторіальній Гвінеї та Туркменістані і в деяких з цих країн підтримує успішну діяльність. Фірма неодноразово вигравала тендери для реконструкції доріг до Євро-2012.

40

RIA UKRAINE


ДИСТРИБ'ЮТОР РОКУ

"BAYRIS"

Виробник та дистриб’ютор будівельних матеріалів «Bayris» на ринку вже 12 років і за цей час створив одну з найбільш розвинених дистриб’юційних мереж по Україні. Група компаній «Bayris» також завдяки ексклюзивній співпраці з торговою маркою «Altax» від американського виробника «Sherwin-Williams» стала одним із лідерів у сфері професійного захисту та декорування деревини. Великі фірмові магазини від «Bayris» є у 5 містах, а продукція компанії продається по всій Україні. В асортименті виробника представлено більше 50 найменувань товарів, зокрема різноманітні лаки, фарби, ґрунтовки, добавки до бетону, клеї та штукатурки. Найбільшою перевагою компанії є наявність товарів, які зазвичай не мають аналогів на ринку будівельних матеріалів, особливо за показником «якість-ціна». «Bayris» пропонує все необхідне на кожному етапі будівництва та ремонту для усіх приміщень. Будівельну хімію та лакофарбову продукцію «Bayris»

виробляють в Україні на заводі «Wemaco» з високоякісної європейської сировини. Сучасна лабораторія здійснює ретельні та регулярні перевірки, а якість упродовж багатьох років підтверджується екологічними сертифікатами та сертифікатами відповідності. Виробник постійно працює над покращенням рецептури продукції та її якості, тому для проведення дослідів використовується новітнє обладнання, яке відповідає всім міжнародним стандартам. Завод «Wemaco» активно співпрацює з відомими торговими марками «Gard», «Shtock», «МТС Сoncrete», «FBC», «Danik» за системою приват-лейбл. Продукція ТМ «Bayris» користується великою популярністю серед професіоналів. Однак компанія не зупиняється на досягнутому: постійно працює над розширенням мережі магазинів по країні та створенням нових, унікальних продуктів для ремонту та оздоблення.

ЖІНКА-КЕРІВНИК

НАТАЛІЯ ЛЕСЮК

Бізнес-леді, що прокладала шлях до успіху власноруч: своїми силами і вірою в себе. Навіть важкий діагноз не зламав її віру, не змусив опустити руки та зневіритися. Це та, яка обрала зовсім не жіночу сферу діяльності і вміло керує своїм бізнесом. Це компанія, яка працює понад 21 рік. Основною сферою діяльності є забезпечення споживачів високоякісною електротехнічною продукцією українських та міжнародних виробників, комплексні

рішення будівництва підстанцій, реконструкції існуючих енергетичних об'єктів, впровадження систем генерації з альтернативних джерел, розробки проектної документації, консультації та технічна підтримка існуючих систем. Мати, яка виховує двох дітей. Сильна духом жінкакерівник, управляє великою компанією, даючи можливість десяткам робітників трудитися в хорошому місці з гідними умовами праці. RIA UKRAINE

41


СІМЕЙНИЙ БІЗНЕС

"FAMILY GOLD MASTERS"

Вісім років тому троє братів Василь, Назар і Тарас Базюки заснували власну компанію «Family Gold Masters». «Ваш сімейний ювелір» - таким є гасло цієї родини ювелірів і недарма, адже вони не просто виконають будь-яку вашу забаганку, а й вигадають абсолютно новий дизайн виробу спеціально для кожного клієнта. Філософія компанії грунтується на сімейних цінностях! Засновники компанії стануть добрими порадниками та друзями своїм клієнтам і розроблять оригінальні прикраси

на будь-яку важливу подію. Замовивши одну прикрасу вдячні покупці повертаються знову, адже вигідні системи лояльності пропонують кожному. Брати-ювеліри власноруч створюють оригінальні прикраси з дорогоцінних металів та каменів. Сьогодні їхні вироби милують око не лише львів'ян, а й жителів усієї країни, які дистанційно в режимі он-лайн мають змогу створити прикрасу за власними побажаннями.

ДЕВЕЛОПЕРСЬКА КОМПАНІЯ "LEV DEVELOPMENT" Девелоперська компанія, що є експертом у сфері будівництва та реалізації нерухомості. «Lev Development» створює інноваційне житло, в якому гармонійно поєднуються передові досягнення та раціональний менеджмент ресурсів для забезпечення ідеальних умов у соціумі. Відмінною рисою проектів компанії є їх якість, практичність і індивідуальність. «Lev Development» створив одні з найкращих проектів у Західній Україні: Клубний будинок «GENEVA», Житлові комплекси «OBRIY», «OBRIY2», «SHUTTLE» та Апарт-готель «PREMIER RESORT HOTEL» біля ТК «Буковель».

ВІДКРИТТЯ РОКУ "GENESIS" Клініка естетики «Genesis» - витвір нового покоління. Ексклюзивність концепції «Genesis» – унікальна комплексність, єдина система для спектра всіх медичних та beauty-процедур. Особливе місце не лише своєю атмосферою, але в першу чергу устаткуванням - новинками передової медицини. Найсучасніші технології і техніки медичної та естетичної сфери тепер в одному місці – клініці «Genesis». 42

RIA UKRAINE


ДОСЯГНЕННЯ РОКУ

РОМАН ГОРОДЕЧНИЙ

Він увійшов в історію міста як перший львів’янин, що зумів покорити найвищу вершину світу - Еверест. У 2014 році його життя змінилося – він вперше піднявся на вершину і з того часу гори – це його своєрідна залежність. Місяці виснажливих тренувань та моральних налаштувань, екстремальні умови життя, шалені ризики і все заради того,

щоб досягнути поставленої цілі. Після повернення з Непалу він став прикладом для багатьох, саме його тренування мотивували десятки львів'ян активно займатись спортом. Роман - ініціатор низки соціальних проектів, які спрямовані на благочинність.

ГОРДІСТЬ ЛЬВОВА АНДРІЙ КУЗЬМЕНКО Співак, письменник, телеведучий, продюсер Андрій Кузьменко був без перебільшення талановитим у всьому. Видав 20 альбомів, кожна пісня стала справжнім хітом. Написав кілька книжок на злобу дня, адже Андрій ніколи не боявся висловлювати свою думку, зокрема і щодо політичної ситуації в країні. Привітний, дотепний, людяний і без жодного пафосу – таким він запам’ятався мільйонам шанувальників. Цього року Андрій Кузьменко би святкував п'ятдесятиліття, якби не автокатастрофа 2 лютого 2015 року. Андрій повертався з Кривого Рогу, де напередодні його гурт давав концерт. Поховали музиканта в родинному склепі на кладовищі у Брюховичах. Нагороду отримав батько Андрія Кузьменка Віктор Кузьменко.

RIA UKRAINE

43


Globarch Group

студiя архiтектури та дизайну

www.globarch.com.ua

ЮРIЙ ГЛОБЧАК - український архітектор, засновник студії «Globarch Group», автор дизайну проектів «Red Pepper», «Green Garden», «BaZa», The cafe «Loft», а також дизайнер всеукраїнської мережі «NYSP / New York Street Pizza».


RIA UKRAINE

45


FOR WOMEN

ОТРУЙНИЙ ПОЦІЛУНОК АВТОР: Злата Чайківська, лікар ендокринолог, дієтолог

Є поцілунки, що змушують серце битись швидше, але не від задоволення чи хвилювання, а від порушення функції щитовидної залози. Чи можна захворіти на автоімунну хворобу щитовидної залози від поцілунку? Сьогодні поговоримо про «хворобу поцілунків», яка здатна викликати автоімунні порушення щитовидної залози. Найпоширенішою «хворобою поцілунків » вважається інфекційний мононуклеоз. Збудником цього захворювання є вірус Епштейна-Барра, який у величезних кількостях міститься в слині інфікованої людини. Після «отруйної стріли Купідона» 46

RIA UKRAINE

досить довго немає специфічних симптомів. Через кілька тижнів з’являються перші ознаки захворювання – головний біль, слабкість, сильне виснаження. А вже через кілька днів після цього підвищується температура

"Душі зустрічаються на губах закоханих" (П. Шеллі) і збільшуються лімфатичні вузли. Хвороба є настільки підступна, що здатна знищити спокій людини надовго. Недостатність щитовидної

залози охоплює не лише виключно щитовидну залозу. Гіпотреоз нищить настрій, радість і перетворює життя людини на суцільний мексиканський серіал «Зацукровані Соплі». Якщо в вашому оточенні є людина, яка постійно має сумний настрій, її не влаштовує все на світі, вона розчулюється, коли хтось гарно заспіває в «Україна має талант», потім починає жаліти себе і питати близьких: «А ти будеш за мною плакати, коли я помру?», а після всього цього регулярно починає худнути «з понеділка» - 99%, що в неї є порушення функції щитовидної залози. Вчені довели, що вірус


Епштейна-Барра є присутній у 80% хворих на хворобу Хашимото (автоімунний тиреоідит) та 62% хворих з хворобою Базедова. Однак у більшості людей, які перехворіли вірусом Епштейна-Барра, вірус залишається в крові та в слині на кілька років, а іноді все життя. Такі люди є носіями хвороби і можуть заражати оточуючих. На жаль, специфічної профілактики цього захворювання немає. Не винайдено ні вакцин, ні сироваток, що перешкоджають зараженню цим вірусом. Але не такий страшний вовк, як його малюють. Все ж таки є певні рекомендації, які допоможуть перебороти цей прикрий вірус. Що цікаво, лікування має тривати не менше ніж 22 тижні. Клінічні дослідження демонструють, що тваринний жир має

"Поцілунки – як поштові марки. Вони показують, наскільки серйозна хвороба" (Арман Сильвестр) позитивний вплив на процес лікування, оскільки не дозволяє вірусу розвинутись на всі 100%. Кокосова олія, а особливо лауринова кислота, яка в ній міститься, відіграє роль імуномодулятора при інфекції Епштейна-Барра. Крім цього, варто додати до своєї домашньої аптечки кверцетин, коензим Q та колоїдне срібло. Особливу увагу варто звернути на свій раціон – повністю відмовитись від продуктів, які містять в великій кількості амінокислоту Аргінін, а саме: молочних продуктів, пшеничного борошна, горіхів, сочевиці, соняшникового насіння, яєчного жовтка. Аргінін в великій кількості міститься в харчових добавках для спортсменів. Натомість варто додати до дієти продукти з високим вмістом амінокислоти Лізину або додати Лізин в суплементації. В великій кількості Лізин міститься в рибі, желатині, м'ясних продуктах, петрушці, насінні сезаму. "Поцілунки – як поштові марки. Вони показують, наскільки серйозна хвороба" (Арман Сильвестр) Цілуйте лише тих, ким здатні захворіти. ДЛЯ ВАШИХ ЗАПИТАНЬ:  dr.zczajkowska@gmail.com  www.zlataczajkowska.com

RIA UKRAINE

47


LEO CITY

– топ кавер-група України, виступ якої прикрасить будь-яке свято! Сформований, зіграний та злагоджений колектив професійних музикантів, який вже протягом 10 років запалює публіку своїми феєричними виступами. Ви хочете здивувати гостей вашого свята чимось надзвичайним? Урізноманітнити вечір дивовижною музикою у живому виконанні? Шоу-програма групи Leo City приємно вразить навіть найвибагливіших слухачів та глядачів. Кожен виступ команди є унікальним та яскравим, а сотні пісень з репертуару підбираються індивідуально для задоволення абсолютно всіх гостей. Leo City – це колектив, який ніколи не працює шаблонно та по завченому сценарію. Саме ЖИВА музика на весілля, ювілей, річницю чи корпоратив – ось те, що допоможе зробити ваше свято незабутнім, адже музиканти грають виключно наживо. Глибока та чітка ритм-секція з барабанів і басу, яскраве наповнення клавішних, гітарний драйв та ніжні звуки саксофону – це те, що лягає в акомпанемент унікально красивих голосів чарівної вокалістки Оксани Масляк та запального Михайла Бучковського. Музиканти Leo City є справжніми професіоналами у своїй справі, за їхніми плечима вища музична освіта, багаторічний досвід роботи в Україні та за кордоном, співпраця з найпопулярнішими артистами естради, різноманітні музичні премії та нагороди. Музиканти плідно працюють як по всій Україні, так і за її межами, тому будь-які пропозиції щодо локації вашого свята неодмінно розглянуться та менеджментом колективу буде підібраний найоптимальніший для замовника пакет послуг. 48

RIA UKRAINE


Замовлення артистів музикантів Leo City на ваше весілля, корпоратив чи інше свято надовго залишить слід у пам’яті гостей і стане приємним спогадом, напряму пов’язаним з вашим святом! Leo City – група з абсолютно різноплановим репертуаром. В арсеналі знайдуться найактуальніші сучасні хіти, рок, поп-музика, диско, джаз, фанк, регі, ретро, народні та багато інших. Виконують як зарубіжні, так і українські та російські хіти, розкриваючи їх у новому звучанні, в тенденціях сучасного часу, при цьому музика залишається впізнаваною і, більше того, зрозумілою, як молодому, так і старшому поколінню! Тільки найхітовіші композиції з репертуару DNCE, Ofenbach, Alice Merton, John Newman, Fergie, Daft Punk, Meghan Trainor, Coldplay, AC/DC, Bon Jovi, The Weeknd, Maroon 5, Tina Turner, The Hardkiss, KAZKA, Скрябін, Брати Гадюкіни, Антитіла, ТІК, Океан Ельзи, Дзідзьо, Mad Heads XL, Тіна Кароль, Настя Каменських та інших виконавців.

Всю необхідну та детальну інформацію про Leo City Ви можете знайти на офіційному сайті групи leo-city.com.ua, а також на сторінках команди в соціальних мережах Instagram @leo_city_band, Facebook @LEOCITYband та за номером телефону +38 (097) 951-66-51 (менеджер групи Андрій). На офіційному сайті Ви можете ознайомитися з прайслистом, технічним та побутовим райдером колективу. Менеджмент групи завжди готовий обговорити будь-які деталі вашого свята, включаючи репертуар, стиль вечірки, тематичне вбрання музикантів, тривалість виступу, та підібрати найоптимальніший пакет послуг, який підійде саме Вам! Хочете зробити ваше свято ще більш незабутнім завдяки живій музиці і вибираєте з кращих кавер груп в Україні? Leo City – це те, що потрібно Вам! Тільки найкращі кавери на вашому святі та найпрофесійніше їх виконання!

RIA UKRAINE

49


СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ, ПРОФЕСІЙНА ПРОДУКЦІЯ ТА НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ. КОМАНДА СТУДІЇ КРАСИ «MON REAL» - ЦЕ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ. МАЙСТРИ ЗАВЖДИ СЛІДКУЮТЬ ЗА ОСТАННІМИ ТРЕНДАМИ ТА ВДОСКОНАЛЮЮТЬ СВОЇ ВМІННЯ. ЛИШЕ В САЛОНІ «MON REAL» ВИ ЗМОЖЕТЕ ВІДКРИТИ ДЛЯ СЕБЕ УНІКАЛЬНИЙ ПРОДУКТ NASHI ARGAN. Професійна італійська косметика для всіх типів волосся, в складі якої немає жодних парабенів чи сульфатів. Бренд, який ви знайдете на сторінках Vogue або в рекомендаціях улюблених блогерів. В основу кожного засобу входять цінні та натуральні компоненти органічного походження. Всі продукти лінійки насичені маслами та поживними елементами для дбайливого догляду, живлення та відновлення структури волосся: масло дерева Аргани, масло горіха Макадамія, масло лляного насіння. Лінія Hashi Argan створена на унікальних формулах, збагачених сумішшю дорогоцінних природних елементів органічного походження. Використовуючи саме цей продукт, жінки отримають лише позитивний результат, розкішне та сяюче волосся. В серії всього 5 засобів: шампунь, кондиціонер, маска, масло та спрей – інстант. Завдяки своїй простоті та ефективності продукт Nashi Argan призначений задовольняти бажання жінок по догляду за волоссям, надаючи будь-якому типу волосся гладкості, блиску та слухняності. Не потрібно шукати засоби, які ефективно працюватимуть з вашим типом волосся. Завітайте в салон краси «Mon Real» - і подаруйте своєму волоссю розкішний догляд. м. Львів, пр. Чорновола, 67б  (096) 646-38-81 (099) 646-38-81


 decor_perfect_wedding  perfect_decor_home  mdekorperfect  (099) 929-69-25 (068) 817-78-30

• ДЕКОР УРОЧИСТИХ ПОДІЙ • КЕЙТЕРИНГ • ФЛОРИСТИКА • ОРГАНІЗАЦІЯ ТА КООРДИНАЦІЯ

Ольга Шуст, власниця та засновниця майстерні декору "Perfect"


ПОНАД ЧОТИРИ РОКИ МИ СТВОРЮЄМО НЕЗАБУТНІ МОМЕНТИ… У сфері декору та флористики я працюю понад чотири роки. Перебуваючи в декреті, зрозуміла, що у мене безліч цікавих ідей та проектів, які хотілося б реалізувати, а найголовніше – це енергія, на яку потрібно було віднайти правильне призначення. Так і з’явилась ідея створити власну майстерню декору. Ми довго роздумували над назвою. Чому майстерня? Насправді саме це слово найповніше характеризує наш колектив: ми майструємо щодня різні конструкції та цікаві деталі, щоб зробити декор. Назва - віддзеркалення нашого ставлення до роботи та клієнтів. Створити все якомога краще й цікавіше, а головне якісно - це і є принцип нашої діяльності.

НАША КОМАНДА ВТІЛЮЄ В ЖИТТЯ ВСІ ІДЕЇ КЛІЄНТІВ… Нам під силу здивувати найвибагливіших клієнтів. У нашому арсеналі безліч ідей та ще більше варіантів їх втілення. Я вдячна усій команді та чоловіку, які поруч та допомагають робити неможливе! Адже спершу ми з чоловіком працювали в тандемі, проте масштаби замовлень почали зростати тому й наша команда збільшилась, чому я надзвичайно рада!

ЯКЩО ВИ ПЛАНУЄТЕ ОДРУЖЕННЯ – МИ ЗРОБИМО ЦЕЙ ДЕНЬ НЕЗАБУТНІМ… Ми знаємо, як зробити, аби такий день закарбувався в пам’яті назавжди. Це єдиний день, який більше ніколи не повториться, і наша майстерня з особливим трепетом та відповідальністю перетворить ваше свято на казку.

ЗАВІТАЙТЕ НА ВЕСІЛЬНИЙ БРАНЧ Й НЕ ПРОГАВТЕ МОЖЛИВІСТЬ ВИГРАТИ ЗНИЖКУ -50% НА ВЕСІЛЬНИЙ ДЕКОР!

ЩО ВІДРІЗНЯЄ НАС ВІД ІНШИХ? Напевно, найбільше - це любов до роботи, бажання викластися на повну. Ми завжди навчаємось, аби бути кращими для вас! Ми цінуємо кожного клієнта та черпаємо нові знання, щоб дивувати вас й пропонувати нові креативні ідеї, цікаві конструкції та модні новинки. Ваша любов та довіра надихає нас працювати в рази краще.

ВИ ПЛАНУЄТЕ КОНЦЕПТУАЛЬНЕ Й НЕПОВТОРНЕ СВЯТО – У НАС Є РІШЕННЯ… Звісно, сьогодні кожен хоче виразити свою індивідуальність та самобутність, це проявляється у всьому, а найбільше – у створенні будь-якої події, чи то день народження, весілля, чи хрещення дитини. Ми підтримуємо вас, а тому пропонуємо продумати неповторну концепцію свята, ідею, яка буде простежуватись у всьому: фуршеті, кенді-барі, декорі та ще безлічі дрібниць, які гармонійно поєднаються в оригінальну цікаву картинку.

БРАНЧ НАРЕЧЕНИХ – ЗАПРОШУЄМО НА ПОДІЮ, ЯКУ ТАК ЧЕКАЛИ… Цього року ми маємо намір організувати цікаву та інформативну подію для тих, хто планує створювати сім’ю. Наречені – все для вас! Це подія, на якій молодята дізнаються про ключові тренди весільного декору, актуальні у 2019 році. У вас буде нагода познайомитися з підрядниками, які допоможуть вам у плануванні та організації незабутнього дня!


СОЦІАЛЬНИЙ ЛЬВІВ

ГО «Розвиток Громади»-

ОПОРА ДЕМОКРАТІЇ На щорічній церемонії нагородження «Люди Львова – 2018» від журналу «РІА-Україна» у номінації «Опора демократії» відзначено організацію «Розвиток Громади» за активну життєву позицію та втілені проекти.

Це команда професіоналіводнодумців, які стоять на сторожі інтересів громадськості та активно сприяють побудові правової європейської держави з демократичними та християнськими цінностями. Вже близько 5-ти років представники організації активно долучаються до громадського та соціального життя Львівщини, дбають про раціональне витрачання бюджету громади, борються з незаконними забудовами, відстоюють права сімей загиблих та воїнів АТО, допомагають людям із інвалідністю та самотнім пенсіонерам, провадять благодійну діяльність, дбають про дозвілля та розвиток дітей соціально вразливих верств населення, а також підвищують політичну свідомість

52

RIA UKRAINE

усього українського суспільства. Одним із важливих рушіїв демократії є представник ГО «Розвиток Громади» та Голова Громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш. Завдяки його зусиллям та ініціативам вдалося організувати успішну роботу найбільшої Громадської ради України, яка налічує 191 особу. Злагоджена діяльність дозволила залучити громадськість у формуванні та реалізації державної політики, передбачити захист інтересів громадян при прийнятті владних рішень, забезпечити безпосередню комунікацію між суспільством та владою, а також почати вирішення проблем населення у відносинах із органами державної влади та місцевого самоврядування. Підсумком такої продуктивної та успішної роботи стала ініціатива організувати вперше за незалежність нашої держави у Львові Всеукраїнський форум Громадських рад при облдержадміністраціях. Зробити все, аби об’єднатися та провести аналітичне дослідження політичних партій та їх лідерів, котрі обманювали та продовжують обманювати нас - простих людей, які підривають довіру громадян та міжнародних інституцій до нас як до нації та до України як до

нашої держави. Це дасть змогу, беззаперечно, підвищити політичну свідомість громадян України. Також результатом форуму стало підписання меморандуму про співпрацю між представниками громадських рад 14-ти областей України. Ще одне досягнення зустрічі - відкрите звернення Всеукраїнського форуму Громадських рад України до міжнародних організацій, Міністерства закордонних справ України та Республіки Польща щодо

підвищення політичної свідомості громадян України, припинення кримінального переслідування українського історика Григорія Купріяновича на території Республіки Польща та звільнення всіх заручників, захоплення яких спричинене збройною агресією Російської Федерації проти України. «Стратегічна мета Всеукраїнського форуму Громадських рад – об’єднатися, аби започаткувати підвищення політичної свідомості кожного громадянина України. Адже Громадські ради є дієвим механізмом налагодження співпраці між владою і суспільством. Ми можемо ефективно розвивати нашу країну тільки тоді, коли об’єднаємо наші зусилля, координуватимемо наші дії, забезпечимо підтримку громадських рад на всеукраїнському рівні», наголосив Андрій Болюбаш.


ФОТОЗВІТ

ЛЮДИ ЛЬВОВА 2018

СИЛЬНІ ОСОБИСТОСТІ ЛЕГЕНДАРНОГО МІСТА!

Вже вдев’яте в елітному заміському комплексі Edem Resort Medical & Spa відбулася церемонія-нагородження від глянцю «РІА-Україна», яка традиційно щороку об’єднує

успішних, цілеспрямованих, талановитих та амбітних, щоб нагородити найкращих. Щороку глянець «РІА-Україна» проводить премію гордості та досягнень «Люди Львова» - даючи нагороду

не лише корінним львів’янам, а й тим, хто зробив вагомий внесок у поступ та розвиток міста. Цьогоріч хедлайнером вечора стала чарівна Tayanna, а ведучою церемонії Катерина Осадча.

Фото: Віктор Москалюк, Руслан Хомишин, Віктор Кирилюк, Христина Царик

54

RIA UKRAINE


RIA UKRAINE

55


56

RIA UKRAINE


RIA UKRAINE

57


58

RIA UKRAINE


RIA UKRAINE

59


60

RIA UKRAINE


RIA UKRAINE

61


ФОТОЗВІТ

GIRLS ONLY PARTY

Презентація колекціі JEISONI by Novitska

62

RIA UKRAINE


ФОТОЗВІТ

Поважні гості та граційні па дебютантів:

Як у Львові пройшов

ВІДЕНСЬКИЙ БАЛ? 12 жовтня у Львові відбувся класичний Віденський бал, в теракотовій палітрі, який поєднав українські традиції та європейську класику. Його символом став чорнобривець - 1,5 мільйона живих квітів в оздобленні, десерт у вигляді квітки і дорогоцінний чорнобривець від ювелірного дому Art Vivace. У комплексі Edem Resort Medical & SPA, де проходив захід, гостей зустрічали вогняним театралізованим шоу. У традиціях старої Європи бал відкрили 16 дебютантів - під звуки полонезу, вальсу і краков’яка. Витончені бездоганні образи гостям і тим, хто виступав вперше, створювали фахівці визнаного міжнародного бренду La Biosthétique. Принцесою балу обрали Ганну Буряк дівчина вже створила свій бренд одягу Belle Anna. А принцом став відомий танцюрист Денис Парфьонов. Королем і королевою балу обрали фінансиста Михайла Гойхмана і Юлію П’ятову, дружину футболіста Андрія П’ятова. Організатор віденських балів в Україні, генеральний директор групи компаній Brandberg Марина Ігнатуша називає поєднання української та європейської класики досить символічним в концепції балу у Львові, адже саме цього року відзначається сторіччя Західноукраїнської Народної Республіки зі столицею у Львові та двадцятиріччя визнання центру міста Лева надбанням світової культурної спадщини ЮНЕСКО. І віденські бали, як відомо, є світовим культурним надбанням ЮНЕСКО. Музичну програму вечора запропонував Артист ЮНЕСКО в ім’я миру, маестро Герман Макаренко разом з оркестром «КиївКласик». Академія сучасної освіти А+ продемонструвала на балу дві видовищні постановки - танго і фокстрот. Вражаюче виглядали і експресивні виступи артистів в унікальних українських вінках авторства дизайнера Ірини Підліпської. З незвичайних задумів - їстівні картини в стилістиці геніального Джузеппе Арчімбольдо, який творив свого часу при дворі імператора у Відні. В арт-просторі балу представили експозицію унікальних 3D-картин відомої студії ексклюзивного подарунку Тетяни Нікітіної (Nikitina MAGIC SHOCK). Вели програму заходу популярні ведучі Марися Горобець та Тимур Мірошниченко. 64

RIA UKRAINE


RIA UKRAINE

65


66

RIA UKRAINE


ПРО БЛАГОДІЙНІСТЬ Картина "...після балу..." художниці Олени Жеребецької - учасник багатьох виставок, пленерів, симпозіумів в Україні та за кордоном, її роботи знаходяться в галереях і приватних колекціях у Франції, Англії, Польщі, України. Традиційно захід у Львові був благодійним: на потреби львівської лікарні ОХМАТДИТ зібрали 281 тис. грн. Зокрема, художниця Лана Кауфман вже вдруге надала свій лот (нагадаємо: на Віденському балу в Києві у квітні цього року її картина стала найдорожчою проданою на благодійному аукціоні), її робота є досить тематичною – називається «Бал». Лана Кауфман зізналася: подія для неї є місцем сили, що надихає, і планується створення цілої серії робіт у бальній тематиці. Ще одним лотом стала картина «Нерухомі скарби» авторства Лери Волковинської. А благодійний сертифікат на 10 тис. грн надав український бренд одягу IVA NEROLLI.

RIA UKRAINE

67


ФОТОЗВІТ

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

«ВІД ЛАПКИ ДО ЛАПКИ»

68

RIA UKRAINE


Благодійний фонд «Від лапки до лапки» провів чергову акцію для безпритульних тварин. Організатор міні-марафон, регіональний директор А-Банку Юлія Турик розповіла нам: Останню суботу вересня ми розпочали з мінімарафону «The Color Run». Планували корисно та спортивно провести ранок, з метою допомогти тваринкам, а вийшло у нас справжнє Кольорове свято! Зафіксували 2 рекорди України: 1. Наймолодший учасник спортивного забігу -

Владислав Барабаш (2 роки). 2. Найбільший благодійний мішок корму - 100 кг (передано у притулок для тварин Милосердя - смт. Брюховичі). Для допомоги безпритульним тваринкам фондом «Від лапки до лапки» ми зібрали 10 517 грн, кошти передаємо у ветеринарну клініку "Vetlife". Дякуємо усім за участь та допомогу! Фото: Олександра Ткаченко  Відлапкидолапки

RIA UKRAINE

69


ФОТОЗВІТ

ДАРУЮЧИ КРАСУ ДОПОМАГАЄМО У Львові існує акція зміст якої полягає у тому, аби щомісяця відвідувати хоспіси України та проводити нашим літнім пацієнтам різноманітні процедури по догляду. Кожного місяця традиційно колектив Клініки естетичної медицини Мирослави Новосільської вирушає у маленьку подорож до будинку літніх людей і перетворює його у СПА-центр. За рік існування акції «Даруючи красу – допомагаємо» колектив клініки на чолі з Мирославою провели сотні процедур для наших бабусь та дідусів, подарували всім їм своє тепло і турботу. Запрошуємо всіх бажаючих, кого болить так, як і нас, долучитися та подарувати трішки тепла людям, які на старості заслуговують на це. Вони радіють цукеркам і печиву, як маленькі дітки, коли до них приходить Миколай. Не будьте байдужі. Вони чекають Нас!

70

RIA UKRAINE


RIA UKRAINE

71


ЛИСТОПАД 2018

ГОРОСКОП

72

RIA UKRAINE

ОЛЕКСАНДР ПОПОВ 16 листопада 1971, знак зодіаку: Діва

Олександр Попов — ведучий програми «Сніданок. Вихідний» на телеканалі 1+1. У ефірі ранкового шоу працює у парі з колегою Валентиною Хамайко. Актор театру і кіно. Глядачам відомий за 24-серійною драмою «Хазяйка» і мелодрамою «Все одно ти будеш мій». Також Олександр зіграв одну з головних ролей у спортивнокримінальній драмі «Я з тобою». В цілому у актора вже понад 35 ролей в кіно і театрі. Захоплюється серфінгом та сноубордом. В Олександра є домашній улюбленець – песик Бенджамін.


ОВЕН

21.3 — 20.4

ТЕЛЕЦЬ

21.4 — 20.5

БЛИЗНЮКИ

21.5 — 21.6

Для Овнів листопад буде менш руйнівним, ніж для інших представників зодіакального співтовариства. Незважаючи на негативний вплив планет-антагоністів, Сонце зможе захистити їх від більшості неприємностей. Розслаблятися не варто, однак у вас буде достатньо сил, щоб впоратися з проблемами, які навалилися. Вирішення робочих питань будуть ускладнювати зовнішні обставини, що можуть вибити з сідла навіть найбільш упевнених особистостей.

Тельці вступають у вкрай негативну життєву фазу. Поразки і розчарування, які переслідують їх в листопаді, обумовлені сильною негативною енергетикою Плутона. Тим не менш астрологи радять Тельцям продовжувати боротися і не опускати руки. Єдина сфера життя, яка практично не потурбує Тельця, — його здоров’я. Однак зірки радять дбайливо ставитися до свого організму. У листопаді краще віддати перевагу кардіотренуванням, а щільну вечерю замінити легким перекусом, що складається з фруктів або молочних продуктів.

Близнюки будуть особливо чутливі до негативних еманацій листопада. Тим не менш для вас є і хороші новини – представникам даного знаку допоможе Меркурій, який зможе захистити сферу професійної діяльності від несприятливого впливу Юпітера. Цілком непогано виглядає ситуація з фінансами. Звичайно, на більший прибуток розраховувати не доводиться, але в цілому ви будете швидше в плюсі, ніж в мінусі. За масштабні проекти хапатися не варто. Підприємцям краще не будувати плани щодо розширення бізнесу.

РАК

ЛЕВ

ДІВА

22.6 — 22.7

23.7 — 22.8

23.8 — 22.9

Ракам випав складний період, який позначиться на їх життєвій активності. Представникам цього знаку захочеться забратися в свою затишну нірку і перечекати несприятливий час. На жаль, астрологи категорично не рекомендують піддаватися занепадницьким настроям! Вам потрібно буде вирішити кілька проблем, які можуть кардинально позначитися на вашому житті. Несподівані завзятість і незаперечний авторитет забезпечать Ракам невелику надбавку до зарплати, а підтримка колег гарантує їм успіхи в реалізації проектів.

Зірки приготували Левам досить цікавий життєвий період. Незважаючи на певні складнощі, листопад для цього знаку буде таким, який дуже запам’ятовується. Головним союзником Лева стане Сонце, так що на брак життєвих сил скаржитися не доведеться. Сонячні еманації дозволять вам впоратися з накопиченими проблемами на роботі, але тим, хто зайнятий у сфері юриспруденції або торгівлі, потрібно дуже уважно вичитувати контракти і перевіряти виставлені рахунки. Найпростіший час буде у тих, чия професія пов’язана з фізичною працею, – у них може появитися підробіток.

Є ризик опинитися в ситуації, коли будь-яке її рішення або дія буде мати абсолютно непередбачувані наслідки. Це може вибити з колії, адже Діви звикли ретельно планувати кожний свій день. Бізнес-відносини Дів у листопаді будуть характеризуватися певною стабільністю, але максимум, якого їм вдасться добитися, — це збереження колишніх досягнень. Область романтичних почуттів зазнає негативного впливу Венери: цілком можливо, що Дівам доведеться пройти через непростий розрив.

ТЕРЕЗИ

СКОРПІОН

СТРІЛЕЦЬ

23.9 — 22.10

23.10 — 21.11

22.11 — 21.12

Терезам належить низка випробувань, обумовлених ситуацією на небосхилі. Справа в тому, що Венера обмежить свій вплив тільки професійною галуззю, а Сатурн відмовиться наповнювати життєвими силами. Проблеми листопада можуть мати фатальні наслідки, якщо Терези не знайдуть для себе точку рівноваги і не зуміють спокійно підійти до вирішення кожної нової задачі. Робочі справи ускладняться через непорозуміння з колегами.

Скорпіони, як жоден інший знак, у листопаді будуть максимально захищені від негативного впливу зірок. Головним їхнім заступником стане Марс, який об’єднає зусилля з позитивно налаштованим Сатурном. Сміливо будуйте найбільш амбітні плани – у листопаді ви зможете зміцнити своє матеріальне становище і досягти нових кар’єрних висот. Рішення потрібно приймати лише в тому випадку, якщо прораховані всі потенційні ризики, а для нейтралізації суперників на шляху до нової посади варто залучити на свій бік якомога більше колег.

У листопаді Стрільці самі можуть вибирати свій життєвий шлях – Венера забезпечить підтримку будь-яким їх починанням. Стрільцям варто обережніше ставитися до людей, що демонструють підвищену дружелюбність. Ті, хто давно обтяжувалися відносинами, нарешті позбудуться від накопичених проблем. Зірки не уточнюють, чи буде це розставанням, або парі вдасться вирішити конфліктну ситуацію, налаштувавшись на конструктивний діалог і зробивши кроки для реанімації колишніх почуттів.

КОЗЕРІГ

ВОДОЛІЙ

РИБИ

22.12 — 19.01

Козерогів чекає непростий період. Потужні негативні еманації з боку Місяця не дозволять їм завершити гру з позитивним результатом. Представники знаку повинні вибрати менше зло і постаратися захистити себе від негативних наслідків. Найгірші справи в галузі фінансів. Тільки ті Козероги, які мають грошові накопичення, зможуть вести в листопаді звичний спосіб життя. Якщо ж ви звикли жити від зарплати до зарплати, доведеться тугіше затягнути пояс, відмовивши собі в будь-яких задоволеннях і розвагах.

20.01 — 19.02

Для Водоліїв листопад стане непоганим місяцем – розташування планет забезпечить їм прилив життєвих сил і кілька вдалих угод. Реалізувавши їх, даний знак зможе поліпшити своє матеріальне становище. Позитивно налаштований Меркурій допоможе залишитися на плаву власникам бізнесу. Звичайно, підписуйте контракти тільки з перевіреними клієнтами. Наймані працівники повинні налаштуватися на активну професійну діяльність – вас постійно будуть посилати у відрядження, так що заздалегідь зберіть «тривожну» валізку.

20.02 — 20.03

Для Риб складний, але в цілому позитивний місяць. Доклавши зусилля, ви зможете добитися успіху у всіх сферах життя. Максимальний захист забезпечить вам позитивна енергетика Венери, а Юпітер подбає про те, щоб вас не потурбували нещасні випадки. Розраховувати на нечуваний прибуток від угод поки не доводиться, але вам вдасться налагодити кілька контактів, які будуть корисні у майбутньому. До речі, астрологи рекомендують відмовитися від фамільярності в спілкуванні з колегами. Не виключено, що зовсім скоро саме ви будете керувати частиною колективу.

RIA UKRAINE

73


#RIA АДРЕСИ ГОТЕЛІ Astoria Hotel вул. Городоцька, 15, Львів  (032) 242-27-01 Edem Resort Medical & SPA с. Стрілки, Львівська область  (067) 314-37-33 Kavalier Boutique Hotel вул. Старознесенська, 70, Львів  (032) 242-39-99 Modern Art Hotel просп. Шевченка, 28, Львів  (068) 709-99-33 Nobilis Hotel вул. Фредра, 5, Львів  (032) 295-25-95 Panorama просп. Свободи, 45, Львів  (032) 225-90-00 Атлас Делюкс просп. Шевченка, 27, Львів  (067) 200-00-05 Львів просп. В. Чорновола, 7, Львів  (032) 242-32-70 КАФЕ ТА РЕСТОРАНИ Big plate, піцерія вул. Валова, 13, Львів  (032) 235-63-17 Confiserie JUST, кав'ярня ТЦ Forum Lviv, 3 поверх, вул. Під Дубом, 7б, Львів Glory cafe пл. Міцкевича, 1, Львів  (032) 297-02-97 Music lab www.musiclab.ua вул. Бр. Рогатинців, 27, Львів  (032) 294-87-15 Відкриті: цілодобово Tartufo trattoria, ресторан ТЦ Forum Lviv, 3 поверх, вул. Під Дубом, 7б, Львів  (068) 885-47-36 Антрекот, ресторан вул. Кульпарківська, 226а, Львів  (067) 422-22-33

Грушевський cinema jazz, ресторан www.cinemajazz.com.ua просп. Шевченка, 28, Львів  (098) 676-46-00 Відкриті: з 09:00 - 02:00 Панська чарка www.charka.com.ua вул. В. Винниченка, 3, Львів  (032) 235-53-91 Відкриті: з 11:00–23:00 Світ Кави, кав'ярня пл. Катедральна, 6, Львів  (032) 297-56-75 пл. Ринок, 30, Львів  (032) 297-56-75 1000+1 ніч www.1001.lviv.ua Romantic-bar вул. Городоцька, 5, Львів  (032) 255-50-40 вул. Бр. Рогатинців, 19, Львів  (032) 297-03-48 Мате-клуб вул. Краківська, 23, Львів  (032) 235-41-77 КРАСА ТА ЗДОРОВ'Я Affinage. Salon Professional вул. Коциловського, 10а, Львів  (096) 459-52-68 BlueBerry. Beauty lounge вул Томашівського, 6, Львів  (098) 304-07-00 Edem Resort Medical & SPA с. Стрілки, Львівська область  (067) 314-37-33 Genesis Esthetic Clinic вул. Кривчицька Дорога, 8а, Львів  (066) 020-20-22 Iconic beauty studio, салон краси вул. Джерельна, 38/205, Львів  (093) 447-04-48

Monreal Studio, салон краси просп. В. Чорновола, 67б, Львів  (096) 646-38-81 Myroslava Novosilska www.novosilskaclinic.com пл. Д. Галицького, 2/9, Львів,  (096) 346-53-47 PersonaLux www.personalux.com пл. А. Богомольця, 3/1, Львів,  (067) 380-80-25 Tiffany Beauty Studio, салон краси вул. Шолом-Алейхема, 18, Львів  (068) 500-88-50 ПОСЛУГИ Polygraph systems, перевірка на детекторі брехні www.polygraph.systems вул. Городоцька, 45, Львів  (098) 290-34-44 МАГАЗИНИ ТА БУТИКИ Bugatti, магазин одягу ТЦ Victoria Gardens, вул. Кульпарківська, 226а, Львів  (067) 675-04-53 вул. М. Грушевського, 14, Львів CRYSTAL, весільний салон вул. Івана Франка, 61, Львів  (067) 675-51-78 Impero Uomo, концепт-стор ТРЦ Victoria Gardens вул. Кульпарківська, 226а, Львів  (098) 711-90-11 ТРЦ Forum Lviv вул. Під Дубом, 7б, Львів  (097) 008-12-11 ТЦ Роксолана пл. Соборна, 14, Львів  (098) 322-47-07 вул. Фурманська, 5, Львів  (097) 373-31-24 РОЗВАГИ

Lady Charm, салон краси вул. І. Виговського, 83, Львів  (032) 292-52-17 Miss Princess Studio, салон краси вул. Івана Франка, 61, Львів  (098) 177-01-88

Fashion Club пл. Івана Підкови, 1, Львів  (067) 374-44-91 Split Lviv Club пл. Міцкевича, 6/7, Львів  (032) 242-22-00


ДИТЯЧА МОДЕЛЬНА АГЕНЦІЯ

CARAMEL

 (097) 069-27-51, (097) 327-34-00  ma.caramel14@gmail.com  Caramel.Models.Lviv  caramel_models_lviv  www.caramelka.net.ua

"ВАШІ ДІТИ ЗІРК ГЛЯНЦ ІВ І ТЕЛ И ПОДІУМІВ , ЕКАНА ЛІВ!"

Моделі (зліва направо): Фольтович Вікторія Ганапольська Катрін Фольтович Софія Ткач Андріана Дубчак Влада Лозинська Вероніка Микитюк Ольга Форошівська Каріна

Photo Lena Diakiv

Style by Oksana Foltovych

Mua Oksana Burnadz

Hair Caramel Style

Ria Ukraine 10 (21)  
Ria Ukraine 10 (21)  
Advertisement