a product message image
{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade

Page 1

02 (37) лютий 2020

ТОП ПОДАРУНКІВ ДЛЯ НЕЇ

DUDA AGENCY: відчуй магію миті

РОМАНТИЧНЕ ОБЛИЧЧЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЛЬВОВА


ЗАМОВЛЯЙТЕ ОНЛАЙН З БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ ПО УКРАЇНІ

м. Львів, вул. І. Франка, 47 ТВК «Південний», ТЦ «Центральний», 2 поверх, магазин №20

 (068) 469-07-06  Olyamak.official  Olyamak_official  olyamak.com


4

ЗМІСТ Лютий 19

8 ВІД РЕДАКТОРА 10 ВИБІР РЕДАКЦІЇ

33 ТЕТЯНА СКОРНЯКОВА:

Park. Art of Rest рекомендує

5 корисних звичок, які врятують планету

«SheMax - синергія успіху двох лідерів та проект любові подружжя»

10 20

34 ВАЛЕНТИНА МОЛОДА: «А що Ви знаєте про старіння?»

34

ІНТЕРВ'Ю 20 ОКСАНА НАДОПТА: «ОТП Банк - ми робимо все, аби з нами було легко та комфортно працювати»

24 DUDA AGENCY: відчуй магію миті

26 ОЛЬГА ЖЕНЧАК:

14 З ОБКЛАДИНКИ

«Маленька Франція у Львові - це кондитерська "Confiserie JUST»

Романтичне обличчя європейського Львова

26

14

36 ПРАВИЛЬНА КРАСА: ТОП-5 процедур догляду за шкірою весною

36

30

FOR WOMEN 4ANGELS: центр краси та молодості


7

МАРТА ЛУКА Головний редактор

38 PSYCHOLOGY ЖІНКИ - ЛЕГЕНДИ...

44 ФОТОЗВІТ EVENT INDUSTRY FORUM 2020

ДИЗАЙН ТА ВЕРСТКА Дем'ян Шевченко

ЖУРНАЛІСТИ Анастасія Хрищук Вероніка Панасевич Марія-Катерина Винарчик Валерія Доленко

 RIAUkraine  riaukraineofficial  www.ria-ukraine.com РОЗМІЩЕННЯ РЕКЛАМИ (073) 021 - 13 - 13, (063) 933 - 20 - 05, (067) 869 - 80 - 45, ria.ukraine.reklama@gmail.com

41 БІЗНЕС 15 НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ПРОФЕСІЙ У 2020 РОЦІ ВІД LINKEDIN

АДРЕСА ДЛЯ ЛИСТУВАННЯ 79019, м. Львів, вул. Газова, 17 Журнал «РІА-Україна» №02 (37) 2020

50

ГОРОСКОП ЩО ПРОРОКУЮТЬ ЗОРІ?

СВІДОЦТВО ПРО РЕЄСТРАЦІЮ КВ №22413-12313Р від 24.11.2016 Видавець «ФОП Никифорець В.В.»

ДРУК ТОВ «АРТ СТУДІЯ ДРУКУ» М. КИЇВ, ВУЛ. БОРИСПІЛЬСЬКА, 15 (067) 460 - 07 - 25 WWW.ARTPRINTSTUDIO.COM.UA НАКЛАД 7 000 ПРИМ.

ФОТОГРАФ МИКОЛА СТРЕЛЮК Редакція не завжди поділяє думки авторів публікацій. За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець. У разі передруку статей чи їх цитування посилання на журнал «РІА-Україна» є обов'язковим. Сторінки, на яких не вказані рубрики, належать до рекламних.


8

В І Д Р Е Д А К Т О РА

Глянець «РІА-Україна» завжди підтримує хороші ініціативи. Цього місяця були партнерами на «sako.x.glow.fashionday». Фото учасників авторського майстер-класу одного з кращих фотографів Саші Сако та його команди MARTAISASHASAKO «sako.x.glow.fashionday» Відпрацювання на тему: «Фото для журналу» Model: головний редактор журналу Марта Лука Look: Damor Make Up: Glowbrowlviv Hair: Віталій Мальцев Stylist: Марта Сако Photo-expert: Саша Сако Location: Bank Hotel Фото: Олег Сернюк

Фото: Андрій Волошин

Фото: Сабіна Скосарєва


Завжди погоджуйтесь на експерименти! Кожна можливість - подарунок долі, а усі зміни, які вриваються в життя, дають змогу стати на крок ближче до мрії...

Марта Лука головний редактор  marta_luka

Фото: Іванна Мельнічек

Фото: Роксоляна Труш

Фото: Степан Стегніцький

Фото: Наталія Бурдяк


10

5 корисних звичок,

ВИБІР РЕДАКЦІЇ

які врятують планету

Екологія в XXI столітті посідає провідні місця у всіх дискусіях. Ми часто чуємо про всілякі види забруднення і те, що раціональне споживання ресурсів – не ціль, а реальність, до якої кожен має прийти. Чи все так глобально? Чи може одна маленька людина змінити ситуацію у цілому світі? Наша відповідь: так! Варто почати з себе!

1. Відмовтеся від одноразового посуду.

Так, ви таку пораду чули не один раз, але це справді дієво. Йдете на пікнік — беріть компактний набір зі скляним чи алюмінієвим посудом. Полюбляєте на перерві між роботою чи навчанням випити чашку улюбленої кави? Оберіть термокружку. Вона займає мінімум місця. Практична та у холодну пору ви завжди зможете випити теплий напій. Це ж максимально зручно!

2. Екоторба замість поліетиленового пакета.

Звичайна торбинка з тканини — те, що потрібно для покупок. У неї можна скласти овочі та фрукти, щоб не використовувати непотрібні коробки та пакети. Та й виглядає це більш стильно, аніж пакет з емблемою супермаркету. Враховуючи те, що проблема екології стрімко впливає і на ринок, в Україні є велетенський вибір шоперів (друга назва екосумок), тому можете обрати те, що вам до вподоби. Отже, екоторба - це прекрасна альтернатива пакету, яка не заподіює шкоди довкіллю.

3. Раціонально використовуйте папір.

Все просто: можна купувати блокноти, зошити тощо — з переробленого паперу, який швидко розкладається. Заради нього не вирубують нові дерева. Також можна скоротити використання паперу там, де без нього реально обійтися. Візьміть звичайну хустинку, а не одноразову. Не друкуйте квитки, адже є електронні. Тримайте всі документи на телефоні чи інших носіях, не виводьте купу копій на папір.

4. Здавайте сміття на переробку.

Сортування - справа зовсім не складна, але чомусь ми досі до цього не дійшли. Багато кому лінь, адже є немало нюансів. Ще і треба знайти станцію, куди відходи потім відвезти. Але можна хоча б частково відкладати те сміття, яке зручно упакувати та завезти раз на місяць на перероблення.

5. Культура споживання.

Зайві зарядні пристрої, часті оновлення одягу, статуетки та різні декорації для дому, двадцята баночка з кремом чи бальзамом — ми споживаємо стільки всього, без чого насправді могли б обійтися. Це корисно для маркетологів та виробництв, але дуже шкідливо для планети. Перш ніж купувати нову річ, добре подумайте та проаналізуйте, чи дійсно вона потрібна. Легка для розуміння логіка: менше купуєш — менше викидаєш — менше витрачаєш. Насправді все просто. Головне - не бути байдужими, адже доля нашої планети - в наших руках. І для уникнення глобальної катастрофи потрібно все ж почати щось змінювати у своїх постійних звичках.

Врятуймо планету разом!


ВИБІР РЕДАКЦІЇ

Ольга Бойко,

ГО «Екодія», координаторка мережі CAN EECCA

Ілля Єременко,

голова Української Кліматичної Мережі

Планету рятувати не потрібно, вона, ймовірно, непогано себе почувала і без людей. За ту дрібку часу, яку ми на ній живемо, цивілізація стала загрозою для самої себе. Світова економіка «заточена» на постійний ріст. Його відсутність стає причиною кризи. Нескінченний ріст неможливий у замкненій системі, якою є наша чудова планета. Щоб кожному з 7,7 мільярдів людей досягти рівня життя, як в США, потрібно 5 планет, але існує лише одна. Тому єдиними звичками, які дійсно можуть нас врятувати, є: розрив ментальної залежності між щастям і грошима; відмова від невпинного нарощування матеріальних благ. Не купувати зайвого, сортувати сміття та не залишати його у природі, економити енергію, уникати одноразового пластику - з цього варто починати.

Напишіть ГО, якому ви довіряєте, і запропонуйте свою допомогу. Це можуть бути волонтерство, фінансова підтримка, послуги про боно тощо. Вийдіть на зв’язок з місцевою владою і зверніть її увагу на екологічні проблеми вашого міста та шляхи їх вирішення, впливайте своїм голосом на виборах. Вам можуть допомогти друзі, експерти з ГО або громада вашого міста. Надихайте своїм прикладом (обирайте громадський транспорт, зменшуйте споживання м’яса, зробіть власний дім енергоефективним, поширюйте наукові дані про зміну клімату). Не впевнені, яку саме інформацію поширювати? Можете слідкувати за оновленнями на сторінках «Екодії», Української Кліматичної Мережі та CAN EECCA.

Маргарита Мостова, голова правління ГО «Еколтава»

Вікторія Варламова, журналіст, екоблогер

Насправді прості екозвички можуть стати стилем життя. І в них немає абсолютно нічого складного. Йдучи за харчами до супермаркету, завжди захоплюй із собою свою торбинку. Пластиковий пакет не беремо ні в якому разі. Для фруктів та овочів поший або купи маленькі мішечки. Вони є з фатину, плащової тканини та інших матеріалів. Не цурайся й в’язаної авоськи! То зараз тренд. Під час чищення зубів вимикай воду. Вимикай й, коли намилюєш голову та тіло. З посудом так само. Світло також бережемо, а, виходячи з дому, вимикаємо все електроприладдя з розеток. Дізнайся, де в твоєму місті пункти прийому та сортування сміття. Почни сортувати пластик, скло, метал, тетрапак, батарейки та інші небезпечні відходи. Ходи за кавою зі своїм термогорнятком, це зменшить використання картонних стаканчиків. Пам’ятай, що Земля то є наш дім. Давай залишимо його чистим і зеленим для інших поколінь.

Джо Карлін казав: «Планета о’кей, це ми усі в небезпеці». Що може робити кожен із нас: 1) Дізнайтеся про підхід «нуль відходів» (zero waste) і дотримуйтеся його у своєму побуті, вдома, в офісі, на роботі, навіть у подорожах. 2) Сортуйте відходи як мінімум на вологі і сухі. 3) За можливості йдіть додому пішки. Це стане не лише корисною звичкою, а й захоплюючим хобі. 4) Раціонально використовуйте електроенергію та воду. Маленький факт: того об’єму якісної води, що одна людина споживає для миття посуду і туалету за один день, вистачить, аби напоїти 30 осіб, які вимушені змагатися за питні джерела. 5) Обмінюйтеся непотрібними речами. Віддайте одяг на благодійність чи близьким, яким він підходить за розміром. В той час, коли у вас немає куди скласти речі, інші можуть не мати нічого. 6) Познайомтеся з екологічними організаціями, ініціативами вашого міста чи країни. Підтримайте їх заходи, петиції та вимоги до влади.

Авторка: Вероніка Панасевич

11


13

Що таке соціальне підприємництво та як воно працює Авторка: Валерія Доленко

Соціальне підприємництво з’явилося в Україні у далеких 2000-х, але досі не всі знають, що це таке. Отож, давайте розберемо. Соціальне підприємництво спрямоване на позитивні зміни в суспільстві та вирішення соціальних проблем. Суть соціального бізнесу полягає у тому, що ти працюєш одразу в двох напрямках: 1) розвиток бізнесу, конкурентоспроможність та якість товару; 2) допомога, на яку спрямований бізнес, адже це не разова допомога, а постійна. Створюючи такий бізнес, потрібно турбуватися про робочі місця. Ти маєш враховувати потреби твоїх працівників. Адже зазвичай ними є вразливі групи населення. Безумовно, соціальне підприємництво – це також бізнес, який приносить фінансову незалежність його власникові, але його мета не просто заробити, а допомогти. Часто СЦ плутають із благодійним фондом, але це абсолютно різні речі, адже воно працює за всіма законами бізнесу. Соціальне підприємництво дає людині роботу, де вона може заробити гроші і водночас має змогу повернутися до нормального життя. Часто на таких підприємствах проводять психологічну реабілітацію, адже зазвичай їхні працівники - це люди з нелегкими долями, що мають певні проблеми, які підприємець викликався вирішити. У зв’язку з подіями, що відбуваються на території України та пожвавленням громадських діячів та організацій, соціальний бізнес набуває популярності, кількість СП коливається від 1000 до 2000. Photo by Jorge Vasconez

Експерт Василь Назарук розповідає: “Соціальне підприємництво має цілу низку переваг: 1. Це принцип бізнесу “допомогти людині допомогти самій собі”, такий вид діяльності дає можливість підвищити рівень життя вразливих груп. 2. Це “джек-пот” для органів місцевого самоврядування, бо дає можливість: а) заощадити кошти місцевих бюджетів на вирішення нагальних соціальних проблем у громаді; б) отримати надходження у бюджет за рахунок податків соціальних підприємств; в) зменшити соціальну напругу в громаді. 3. Споживачі віддають свою перевагу у виборі продукції саме соціальним підприємствам за їх соціальну місію. 4. Соціальні підприємства мають грантову підтримку від міжнародних донорських організацій (Фонд “Східна Європа”, ПРООН, МОМ, МФ “Відродження”, Данська рада у справах біженців та ін.), а також кращі умови кредитування від Western NIS Enterprise Fund. До недоліків соціального бізнесу можна віднести лише певні маніпуляції і зловживання цим терміном, що може негативно позначитися на загальному розвитку такого виду підприємництва”.


14

З ОБКЛАДИНКИ

РОМАНТИЧНЕ ОБЛИЧЧЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЛЬВОВА


З ОБКЛАДИНКИ

Мрієте поринути в атмосферу справжнього кабаре та відчути себе істинним європейським аристократом у театрі музики і танцю? Ми не пропонуємо Вам їхати в Париж! Все набагато ближче. Чи чули Ви про «EROS Show Bar» – місце з колосальною концентрацією витонченості та жіночої грації? Який він, ресторан нового формату у серці Львова, розповідає власник закладу Роман Гуц. Розмовляла: Марта Лука Фото: Микола Стрелюк

Романе, що Ви вкладаєте у поняття «ресторан нового формату»? Це НЕ стандартний ресторан і схожої локації у Львові немає. Ми пропонуємо не просто різноманітні шоу-програми, а концептуальні номери! Мені б хотілося, щоб «EROS Show Bar» жодним чином не порівнювали й не ототожнювали з іншими. Прикро, що є люди, які жодного разу не відвідали заклад, а в силу своєї уяви дискредитують його неправдивими висловлюваннями та судженнями, які не мають жодного підгрунтя. Ми з кожним днем доводимо: заклад, безумовно, вартий уваги, адже це осередок комфортного та затишного відпочинку в поєднанні з смачною кухнею та унікальною атмосферою. У чому особливість закладу? «EROS Show Bar» - це ресторан-атракція європейського зразка у європейському Львові. Атракція? У чому вона полягає? Окрім розширеного меню страв, авторських напоїв та кальянів на будь-який смак, львів’яни та гості міста мають можливість поринути в атмосферу кабаре, подивитися театралізоване дійство, отримати естетичне задоволення від музично-танцювальних шоу за участю талановитих танцівниць східних танців та акробаток. Під час виступів артисток в сценічних костюмах серед

яскравих декорацій відбувається не просто демонстрація танцю, а вистава, що розповідає певну історію. Шеф-кухар ресторану готує страви, які найбільше смакують гостям, а елітний алкоголь та особлива кальян-карта доповнюють вечір. Тут кожен знайде щось для себе. Чи діють у Вас обмеження на вхід у заклад? Так, оскільки ресторан працює у нічний час, а шоу-програма передбачає виступи танцівниць у стилі кабаре, діють вікові обмеження: вхід дозволено лише повнолітнім. За період роботи як змінювався ресторан? За понад півроку роботи набралося чимало рекомендацій та порад щодо покращення функціонування закладу, зокрема до нас зверталися представники Львівської міської ради з проханням дещо змінити вітрини ресторану. Ми підтримали пропозицію мерії: оновили зовнішній вигляд вітрин та фасадного входу, замінивши яскравий червоний неон на елементи, які асоціюються з містом Лева і гармонійно поєднуються з історичною будівлею. Ми відкриті для діалогу і для нас важлива думка кожного. Хочу зазначити: ми робимо все, щоб «EROS Show Bar» став візитною карткою Львова!

Роман Гуц: «Я глибоко переконаний, що незабаром ресторан нового формату «EROS Show Bar» стане культурним надбанням міста, що приваблюватиме не лише львів’ян, а й туристів з усього світу!»

15


16

З ОБКЛАДИНКИ

ЛОКАЦІЯ ЕСТЕТИЧНОЇ НАСОЛОДИ «EROS Show Bar» – ресторан нового формату у Львові: європейська якість та унікальна концепція. Чи реально з-поміж тисячі закладів знайти саме той, з родзинкою, якої немає ні у кого? Здавалося б, ми бачили все та навіть більше, адже сотні ресторанів відкриваються ледь не щодня. Нам пропонують щось унікальне. Та чи надзвичайне це насправді? Про заклад із власною ідентичністю та унікальною концепцією «EROS Show Bar» розповідає арт-директор Сергій Камецький.

Розмовляла: Анастасія Хрищук Фото: Микола Стрелюк

Розкажіть, у чому полягає концепція ресторану нового формату? Оскільки я багато подорожую, у мене є можливість бачити цікаві проекти з оригінальними ідеями по цілому світу. Я завжди хотів привезти усе найкраще до Львова. Не секрет, що кабаре приваблюють тисячі туристів і є одними з найпопулярніших закладів у містах. Саме тому ми створили абсолютно нову концепцію ресторану та надали нове значення шоу-програмі світового зразка. Новітні костюми та модернізовані вистави в самому серці Львова. Що може бути краще? У місті немає закладу схожого формату, а в ресторані все спрямоване на те, щоб гість отримав максимальне задоволення від смачної їжі, авторських коктейлів, елітного алкоголю, хорошого кальяну та естетичну насолоду від унікальної шоу-програми.

Сергію, розкажіть власне про шоу-програму, яка демонструється у «EROS Show Bar». Насамперед важливо те, що програма триває всю ніч, а гості кожного разу спостерігають зовсім інше видовище. Наші постановки – це емоції і бурлеск, це вишукано, надзвичайно та незабутньо; це завжди нові враження, ідеї та танцювальні традиції, яким уже понад 200 років; а ще це виплеск авангарду. У чому родзинка ресторану? Як на мене, власне сам заклад і є родзинкою Львова, а на наших плечах лежить важлива місія донести атмосферу справжнього кабаре з усіма його нотками.

м. Львів Площа Ринок, 11  (067) 553-88-98

 EROS Show Bar  eros_show_bar  eros.lviv.ua


З ОБКЛАДИНКИ

Звісно, майстерність танцю потрібно побачити на власні очі, проте опишіть, якою є вона – танцівниця в «EROS Show Bar»? Вона талановита, чуттєва, харизматична, різностороння. Одним словом - ідеальна. З моменту відкриття у нас з’явилося багато постійних гостей, оскільки дівчата зачаровують: поглядом та своєю жіночністю. Їхній танець - це якась особлива магія. Вони хороші актриси, які вміють передати драматичний монолог у ритмі руху, розмовляють тілом, очима та душею. Скажу більше: тут виступають, як на мене, найкращі танцівниці не лише з України, а й з-за кордону. Чому обрали для ресторану назву «EROS Show Bar»? Заклад названий на честь давньогрецького бога кохання. Адже саме почуття любові надихає нас творити прекрасне. У нашому театрі музики і танцю все створено з любов’ю: вишуканий інтер’єр, розписні вітрини, проникливий музичний супровід, розкішні вбрання та захоплюючі виступи найкрасивіших дівчат. Сергію, де черпаєте натхнення, щоб створювати цікаві постановки? Моє натхнення як режисера-постановника, хореографа, арт-директора – це те, що народжується всередині, те, чим я живу. Черпаю натхнення звідусіль: від сонця чи дощу, від оточення, від запаху ароматної кави, воно народжується тут і зараз. Які плани у «EROS Show Bar» на 2020 рік? Головний план - залишатися першими, бути завжди цікавими та вдосконалюватися заради гостей закладу. Адже наші відвідувачі - це найважливіше, що у нас є. Хочемо, щоб вони тут відчували затишок та комфорт. І поки у нас є глядачі, ми будемо регулярно оновлюватися. Кожен новий гість дає натхнення на нові ідеї для вистав.

17


PARK. ART of REST рекомендує

Business

Dinner

З 17:00 ДО 21:00 З ПОНЕДІЛКА ПО П'ЯТНИЦЮ

Коли щодня безліч справ, зустрічі з партнерами та десятки перемовин, хочеться прийти в місце, де про тебе потурбуються. Адже після навантаженого дня важливо все відпустити, посидіти в суцільній тиші та насолодитися соковитими стравами в компанії з самим собою, друзями чи рідними. Пропозиція Business-Dinner розроблена особисто шеф-кухарем Русланом Сорочинським, спеціально під Ваш темп життя та вподобання. Для вас запропонуюють три сети на вибір: м’ясний, рибний та вегетаріанський. І найважливіше за приголомшливою ціною!

Рибний сет Соковитий салат із свіженького слабосоленого лосося з кунжутом, томатами та огірковою локшиною. Все це заправляється соусом унагі та декорується імбирними пелюстками та лимоном. Філе форелі підсмажене на грилі. Сервірується з печеними коренеплодами. Досмаковане пармезановим соусом та лимоном. А на десерт Ви можете скуштувати Наполеон за особливим рецептом. Цей сет створено спеціально для поціновувачів витонченого неординарного смаку.

М’ясний сет Для справжніх чоловіків та ділових леді. Теплий салат із мангалиці та овочів гриль. Заправляється кисло-солодким соусом. Декорується карпатською бринзою та міксом молодих паростків. Філе курки гриль начинене шпинатом та сиром. Сервірується печеною картоплею з розмарином та грибним соусом. Досмаковане шпинатом та сиром. А на десерт Ви можете насолодитися п’янкою морелю з ванільним морозивом.

Вегетаріанський сет Салат із зеленої руколи та груші. Сервірується ягодами годжі, волоським горіхом та сиром пармезан. Заправляється бальзамічним соусом. Вареники зі шпинатом та сиром рікота. Досмаковане сирним соусом, кедровими горішками та соусом песто. Десерт: Лимонна тарта. Сервірується фісташковим соусом.

Напій Авторський чай

268 грн Усім відомо: бізнес любить тишу. Ресторан потурбувався і про це! Ви можете скористатися VIP-кімнатами, які розраховані на 20 осіб. Як бачимо, Park. Art Of Rest потурбувався про кожного гостя, створивши меню, підлаштоване під будь-які смаки при цьому доступне абсолютно кожному. Досить обмежувати свій комфорт та затишок. Любіть себе та насолоджуйтеся кожним моментом життя разом з Park. Art Of Rest

19


20

ІНТЕРВ'Ю

Оксана Надопта:

«ОТП Банк - ми робимо все, щоб з нами було легко та комфортно працювати!» Фото: Микола Стрелюк


ІНТЕРВ'Ю

otpbank

otpbank

otpbank

otpbank

otpbank

otpbank

otpbank

otpbank

otpbank

otpbank

otpbank

otpbank

otpbank

otpbank

ОТП Банк – один із найбільших, визнаний лідер фінансового сектора України. 1949 р. в Угорщині

засновано OTP Bank Plc. як Державний ощадний банк (National Savings Bank). На українському ринку розпочав свою історію у 1998 році та отримав стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Чого варто очікувати клієнтам, зокрема у Львові, а також про плани на 2020 рік розповідає Оксана Надопта, директор Західноукраїнської регіональної дирекції АТ «ОТП Банк». Розмовляла: Марта Лука

Як розпочалася ваша спільна історія з ОТП Банк? Загалом у банківській сфері працюю більше 27 років. Моя історія в ОТП Банк доволі цікава: пропрацювавши певний час, я змінила місце роботи, проте згодом повернулася. Щиро зізнаюся, що за роки роботи цей банк став рідним. Важливо й те, що мені як керівнику та й думаю, що багатьом працівникам, окрім робочих моментів, необхідно мати спільне бачення та філософію, а також розуміти місію. Вважаю, мені пощастило, адже з ОТП Банк і візія, і філософія співпали. Ви директор Західноукраїнської регіональної дирекції. Чи важко Вам, тендітній жінці, працювати на такій доволі складній посаді? Непросто, але все, що роблю, приносить задоволення. Багато компаній структурують свій бізнес такими макрорегіонами – це вірний шлях ефективного використання і ресурсів, і коштів. У кінці місяця відбулось офіційне відкриття ще одного відділення банку у Львові. Чому саме в цьому місті? Відкриття ще одного відділення саме у Львові – бажане і водночас вимушене рішення. Все це зумовлено тим, що кількість клієнтів зростає, а оскільки для нас один із основних фокусів – турбота про них, їх комфорт, швидкість та зручність в обслуговуванні, то ми відчинили двері нового представництва. Варто зазначити: стратегія банку – максимально перейти в діджитал, у тому числі в межах відділення, втім, ми не забуваємо та дбаємо про бажаючих отримати так звані «живі» консультації. Як вважаєте, чому клієнти обирають саме ОТП Банк? Думаю, що вони цінують надійність, довіру, професіоналізм, порядність, швидкість, опіку та безпосередній контакт. Ми намагаємося стати гнучкими та робимо все, щоб із нами було просто та комфортно працювати. Фінансова установа – не магазин, де все легко. І ми хочемо, щоб людина чітко зрозуміла, чим вона користується і це було просто. Така стратегія забезпечує співпрацю на роки. Нам приємно, коли з нами працюють понад двадцять років. Які можливості отримують клієнти банку? Наша сильна сторона – це Private Banking, що з року в рік відзначає й міжнародна експертна група. За результатами щорічного дослідження Private Banking and Wealth Management Survey 2020, проведеного міжнародним фінансовим виданням Euromoney, ОТП Банк названий кращим у номінації «Super Affluent» – обслуговування клієнтів вищого рівня заможності. Окрім того, ми вибороли першість у номінації «Capital

Markets and Advisory», що підтверджує значну експертизу в аналізі ринків капіталу та надання консультаційних послуг. До того ж, здобута відзнака «Next Generation» свідчить про активний розвиток у всіх сферах. За традицією Private Banking ОТП Банку посів почесне місце у трійці кращих за загальним заліком у номінації «Best private banking services overall», «International Clients» і став №2 за напрямками «Investment management», «Philanthropic Advice», «Innovative or Emerging Technology Adoption». Що дає Private Banking для клієнтів? Це ексклюзивний пакет послуг із персональним менеджером, картками найвищого рівня та привілейованим обслуговуванням. Пишаюся також якісним корпоративним бізнесом, адже він один з найуспішніших в Україні. Мабуть, немає такої великої компанії, яка не є клієнтом ОТП Банку. Мені здається, що це вагомий показник. Ми дбаємо про динамічний розвиток retail – роботу з фізичними особами. Для нас важливо, щоб клієнти банку отримували досконалі та якісні продукти. Для цього потрібно постійно розвиватися, рухатися і змінюватися. Ми зростаємо, виборюємо перші місця та водночас намагаємося бути зрозумілими для клієнтів. Раджу обирати надійні банки фізичним особам, які не мають фінансової освіти для того, щоб не виникало неприємних історій. Хочу, щоб кожен знайшов свого фахівця, з яким буде зрозуміло, доступно і надійно працювати. Оксано, що у планах розвитку банку на 2020 рік? У нас амбітні плани стосовно кредитування і це приємно, бо за статистикою лише 10% кредитних грошей в економіці України, а їх повинно стати більше. Маємо ідеї щодо розвитку кредитного портфеля, будемо стимулювати поступ економіки України. Для фізичних осіб у нас є надзвичайно широка лінійка продуктів: автокредитування, кредити на житло, споживче кредитування, депозити, онлайн-банкінг, у планах забезпечити іпотечне кредитування. Відомо, що ОТП Банк - соціально відповідальний. Розкажіть про ваші проекти. Минулого року ми активно провадили діяльність у межах корпоративно-соціальної відповідальності. У 2019 році допомагали дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Впродовж року ми провели низку благодійних акцій: поїздки до школи-інтернату, освітні квести для дітей у банку, благодійні події та ярмарки. Цьогоріч маємо на меті продовжити активно втілювати у життя стратегію корпоративносоціальної відповідальності та опікуватися розвитком дітей, у тому числі сиріт.

АТ «ОТП БАНК». Всі види банківських послуг. Ліцензія НБУ № 191 від 05.10.2011 р

21


ТОП подарунків для НЕЇ Весна - це час жіночності та ніжності. Недаремно 8 березня приходить саме у цю пору. Напередодні весняного свята роздумують, чим здивувати кохану, сестру чи маму. Саме для того, щоб для Вас, дорогі чоловіки, свято не викликало головного болю, ми створили цю шпаргалку.

Здивуйте свою кохану та себе новим місцем на цій безкінечній та крихітній планеті! Як щодо романтичного вечора з коханою в казино Монако? А чого тільки варті враження від десятихвилинного трансферу на вертольоті з аеропорту Ніцци. А може, таки відважитися на сафарі в південноафриканській саванні? Потримати на рухах крихітне левеня чи дозволити вітру забрати всі твої тривоги десь на краю мису Доброї Надії? Кажуть, що з нього видно Антарктиду. Перевіримо? Авторські тури до Перу, Танзанії чи Індії, відпочинкові тури, розроблені під будь-який бюджет, екскурсійні автобусні програми, подарункові сертифікати для друзів - усе це пропонує туристична компанія Trident Travel з досвідом у майже чверть століття та тисячами задоволених туристів. Спробуй і ти побачиш: йти за покликом своїх мрій не страшно!

 trident.travel

м. Львів, вул. Коперника, 18

 (067) 340 22 00

Доставимо подарунковий сертифікат за зручною адресою протягом дня

Найкращі друзі дівчини це… - салони? Так-так, найкращий подарунок для дівчини - це SPA-процедури, похід до улюбленого косметолога чи безліч інших «дівочих штучок». Ви і досі не знаєте, ДЕ це знайти? У нас для Вас є чудова ідея! «Мезодерм» - це медико-косметологічний центр. Тут виконують усі забаганки для своїх клієнтів, саме тому пропонують такий широкий спектр процедур: 1. Чистка обличчя: мануальна, ультразвукова. 2. Масаж. 3. Пілінги. 4. Комплексні процедури. 5. Апаратна косметологія: алмазна дермоблазія, мікротокова терапія, ультразвуковий фонофорез, киснева мезотерапія, хромотерапія. 6. Карбокситерапія. 7. Мезотерапія. 8. Біоревіталізація. 9. Контурна пластика. 10. SPA-процедури; обгортування. Також «Мезодерм» проводить курси по базовій косметології! Тому не зволікайте! Якщо ваша кохана давно мріє вивчити косметологію чи обожнює салонні процедури, медико-косметологічний центр «Мезодерм» те, що треба. Замовляй свій сертифікат уже зараз!

м. Львів, вул. Перфецького, 2а (біля Ашану Сіті)  (067) 272 25 15  mezoderm.lviv


Неймовірний презент - це сертифікат від студії краси 4Angels. Адже, що може стати вдалішим подарунком, аніж процедури від найкращих майстрів? 4Angels – це неперевершений сервіс, професійна косметика, широкий спектр послуг, а також кваліфіковані майстри та найсучасніше обладнання. Якість обслуговування – це візитка студії, адже тут використовують виключно високоякісні матеріали. Різні процедури для обличчя та тіла, що дозволять втілити мрії про красу в реальність. Професіонали допоможуть вашій жінці зберегти молодість та привабливість, а атмосфера в поєднанні з турботливими майстрами занурить у світ гармонії. Саме у студії краси та молодості можна відпочити, надихнутись, отримати незабутні враження від процедур. 4Angels мають усе для жінок. м. Львів, вул. Куліша, 47

 4angels.lviv.ua

 (097) 135 49 82

Чи ювелірні прикраси для дівчини чи жінки будуть найкращим подарунком? Часом ми обираємо їх, бо певні, що вони точно здивують її та залишаться улюбленими назавжди. Та як підібрати саме ті, які будуть виділятися і стануть незабутнім подарунком? Пригадай усі її смаки та вподобання, особливі риси характеру та палітру улюблених кольорів. Якщо це сережки, то які? Довгі ланцюжки із золота чи короткі застібки зі срібла? Чи, можливо, вона мріє про витончену підвіску з діамантом? Ще одним безпрограшним варіантом ідеального подарунка на 8 березня стане класична каблучка, яку наші ювеліри виготовлять індивідуально, з урахуванням побажань. А закарбувати всі ваші теплі почуття ми допоможемо шляхом гравіювання. Обираючи Family Gold Masters, тобі не потрібно бігати по ювелірних магазинах та шукати серед тисячі стандартних варіантів. Ми пропонуємо тобі самому створити унікальний дизайн прикраси для неї, вклавши частинку своєї душі. Запрошуємо на безкоштовну консультацію ювеліра в наш шоурум у серці Львова за адресою: вул. Під Дубом, 6а.

 (067) 670 57 67

Також оглядайте асортимент наших прикрас за посиланнями:  fgm.lviv.ua

 _family_gold_masters_

Бути в тренді у XXI століття стало сенсом життя. Круті фото чи відео хоче мати кожен! Чи не так? Якщо ваша дівчина обожнює зйомки та мріє мати стильне fashion-відео, ми знаємо, до кого Вам звернутися! Vlad Harasymchuk - video maker з досвідом у понад 3 роки. У його арсеналі сотні розкішних та стильних відео. Виконує як персональні, так і комерційні зйомки. То ж прийшов час втілювати мрії в реальність! Стань зіркою власного життя!

 (063) 417 39 72 - Влад

 semka.film


24

ІНТЕРВ'Ю

відчуй магію миті

м. Львів, Грунтова, 5а  +38 096 919 61 30  www.duda-agency.com.ua


ІНТЕРВ'Ю

Весілля - незабутня пора для кожної дівчини. Ще змалечку ми мріяли про розкішну білу сукню. Чи не так? Гучне святкування чи сімейна вечеря – у будь-якому випадку це особливе свято. Часто у книгах все закінчується весіллям, а в житті, навпаки, все тільки розпочинається. Потрібно обрати сукню, туфлі та аксесуари, підібрати декор, продумати меню та розташування столів, визначити фотозону та безліч інших важливих деталей. То ж що зробити, щоб цей момент залишився у пам’яті як найкращий день у житті, а не асоціювався з хвилюваннями та стресом? Відповідь одна - довіритися професіоналам. Duda Agency - весільна агенція та студія декору з досвідом у понад шість років. Проте три роки тому вона розробила абсолютно нову стратегію організації, сказавши «Так» враженням та неординарності. Філософія агенції зосереджена на тому, аби зробити ваше свято таким, яким його не зробить ніхто. Duda Agency є передовою у Львові та організовує інстаграмні весілля з новітнім декором та із залученням знаменитостей. До прикладу: Григорій Решетник, Юрій Горбунов, Віталій Козловський, Ірина Білик, TamerlanAlena, Володимир Остапчук, Роман Скорпіон, Сергій Бабкін, Дмитро Коляденко, Павло Зібров та багато інших. «Ми не просто створюємо декор, фотозони чи композиції. Ми виносимо з залу абсолютно усе, що в ньому є, та завозимо власне: починаючи від стільців, столів, посуду та закінчуючи заміною освітлення чи штор», - розповідає власниця агенції Катерина Дуда. Нестандартне бачення, якість та супервідповідальність - це те, що вирізняє їх серед інших. Організація весілля - це, безумовно, мистецтво. Тому важливо, щоб команда була максимально злагодженою, як разом, так і кожен окремо. В агенції працює 24 співробітники, які мають неабиякий досвід та обізнані у всіх тонкощах організації.

Весілля популярних зірок чи розкішні фото з Pinterest досі здаються тобі недосяжними?

Duda Agency - реалізувати можна ВСЕ!

25


Фото: Микола Стрелюк


ІНТЕРВ'Ю

Розмовляла: Анастасія Хрищук

Ольго, скільки років Ви вже керуєте кондитерською та чому вирішили розпочати «солодкий бізнес»? «Confiserie JUST» існує вже чотири роки. Найголовнішою нашою ціллю було створити надійну команду, яка б творила якісний продукт! Відверто кажучи, насправді ніколи не підозрювала, що займатимуся солодкою справою (посміхається). Коли відкривали ресторан Tartufo Trattoria, я думала, що буде акцент лише на італійську траторію, проте доля розпорядилася по-іншому! Мене надихнула Франція: її десерти вражають, а післясмак не покидає дуже довго. Мені хотілося подарувати львів’янам можливість скуштувати солодкий смак Франції! Щаслива, що цю мрію вдалося втілити у життя! Кондитерська, в якій інтер’єр та солодке відповідали б високому і нетиповому для Львова рівню. Саме це ми і намагалися зробити!

а хороший сервіс завжди на вагу золота. Приємно, що українські компанії це розуміють і працюють над культурою сервісу, незалежно від того, на кого орієнтований їх продукт - на бізнес або кінцевого споживача. Але ще є куди рости.

Є правила, яких варто дотримуватися для досягнення результату. Ольго, ваш бізнес успішний. То ж поділіться власними правилами. Залюбки. У веденні власної справи дотримуємося таких правил: Complex problem solving - це комплексне багаторівневе рішення проблем. Мова йде про те, що найбільш затребуваними є фахівці, які володітимуть системним, цілісним підходом до вирішення будь-яких питань, знатимуть, на що ще звернути увагу, окрім найбільш очевидного.

Фірмовим нашим тістечком є «Карибське» - це неймовірно легкий мусовий десерт на основі кокосового мусу, бананового крему, маракуєвоабрикосового компоте на «подушці» з бананового/ромового бісквіта!

Critical thinking - критичне мислення: це такий спосіб мислення, при якому людина ставить під сумнів інформацію, що надходить, і навіть власні переконання.

Ваш шеф-кондитер готує за особливими рецептами чи схиляєтеся більше до стандартних?

Creativity - творче начало - це здатність бачити те, чого ще немає. People management уміння управляти людьми, а це, мабуть, найскладніша наука про те, як лідерам приймати головні рішення. Не просто про підлеглих, а про Людей. Як мотивувати співробітників так, щоб вони бігли підтюпцем на роботу, а не звідти? Як не помилитися в людині, приймаючи її на роботу, і підвищувати у посаді тих, хто цього заслуговує? Як розрулювати конфлікти всередині команди? Знати відповіді на всі ці питання і означає володіти people management. Coordinating with others - взаємодія з людьми - це, мабуть, зрозуміло. Аскетичність може шкодити бізнесу. Якщо ви власник справи, якому важко спілкуватися з людьми, потрібно найняти того, хто вміє налагодити контакт хоч з чортом лисим. Emotional intelligence - емоційний інтелект - зараз під цим мають на увазі здатність розуміти емоції, наміри і мотивацію людей і власні, а також уміння управляти емоціями своїми та інших. Judgment and decision-making - формування власної думки та прийняття рішень. Чи хочеш, чи вмієш - нікому вже не буде цікаво. Катастрофічно потрібно формулювати свою думку і приймати рішення. Це самостійність у всьому. Service orientation клієнтоорієнтованість: тут мова йде про те, що, судячи з прогнозів, сфера послуг у світі буде тільки зростати,

Negotiation уміння вести переговори, ясно висловлюватися, бути переконливим - трендовий навик. Cognitive flexibility - гнучкість розуму. За період роботи які десерти стали вашою візитівкою? У нас дуже великий асортимент солодкого, починаючи від чізкейків, закінчуючи мусовими ентереме, з екзотичним компоте та французькими тортами, які приготовлені лише з натуральних інгредієнтів.

Чи планується відкриття нової кондитерської? Зараз тривають переговори про відкриття у Києві. Знаємо, що там велика конкуренція, але ми спробуємо. Окрім цього, найближчим часом усі мешканці Львова зможуть також завітати у наші нові місця!

Філософія створення витворів насамперед пов’язана з натхненням душі, а найважливіший інгредієнт - це любов до своєї роботи! Наші десерти смакують Джамалі, Тіні Кароль, Тото Кутуньйо, Патрісії Каас... Завдяки красуні, Марині Собко, львів’яни можуть відчути Францію на смак. Як вдалося відшукати такого талановитого професіонала? В Україні, а саме: у Львові - проходив чемпіонат «Національне Свято Шоколаду», де відбувався відбір найкращих кондитерів України. Було представлено багато солодких робіт із усіх куточків країни. Там я вперше познайомилася з теперішнім шеф-кондитером «Сonfiserie JUST» Мариною Собко! Ніколи би не подумала, що така молода та енергійна дівчина може творити шедеври і робити все від душі! Які особливості кондитерської? Які найсильніші сторони: що вирізняє вас з-поміж інших? Ми дійсно залишаємося кондитерською, не перетворюємося на заклад харчування і не поєднуємо гарячі страви, салати з тістечками, як це роблять наші місцеві «віпові» заклади. Сильні сторони – ми креативні, і наші вироби дійсно мають свій власний почерк. Ми робимо скульптури та шедевральні торти! Ми дорогі та якісні, не побоюся цього слова! Яких новинок варто чекати? Зараз сезон весна/літо, отже, очікуйте від нас багато нових смаків, особливо зі свіжих ягід, різних яскравих та ягідних сорбетів! Багато нових смаколиків! Запрошую вас, спробуйте!

27


АА Одяг вже давно став частиною нашого життя. Вдало підібрані підбори до нової сукні, сумка чи клатч, спідниця чи брюки? Всім цим заклопотані сотні дівчат кожного дня. Дизайнери усього світу щороку диктують нам нові тренди. То ж як обрати тих, хто допоможе втілити усі ваші забаганки? Тих, з ким ви завжди будете виглядати стильно та актуально? У нас є порада, якою потрібно скористатись негайно! AmorAmor – розкішний італійський одяг. У мережі магазинів представлені десятки витончених суконь, брючних костюмів, блуз та кофтин. Саме тут дівчата-консультанти з радістю допоможуть вам підібрати те, що вам потрібно. Адже їх професійності можна лише позаздрити. Три роки успішної роботи з найвишуканішими клієнтками дали змогу вивчити fashion-індустрію від а до я для того, щоб ви вражали усіх довкола. Самовдосконалення – запорука успіху. Постійний саморозвиток дає можливість ставати кращими з кожним днем. Мережа магазинів AmorAmor розвивається для вас, саме тому просто зараз ви можете придбати капсульну колекцію власного пошиву, яка вже у продажі! Хіба це не круто? Та це ще далеко не все. Італійський одяг за українською ціною: міф чи реальність? Безперечна реальність. Лише в AmorAmor ви можете придбати італійський одяг за найвигіднішими цінами. Це ексклюзив! А на полицях на вас вже чекає чарівна колекція весна-літо 2020, яка неодмінно заполонить ваші серця. Досі вагатись. Час діяти! Cтань зіркою разом з AmorAmor.


 Amor Amor  Amoramor_shop  (067) 590-03-59 - Лиско Галина  (097) 304-50-31 - Костюк Ярина СТРЦ «Спартак», 1 поверх, вул. Мазепи, 1б ТЦ «Інтерсіті», 2 поверх, просп. Червоної калини, 62а


30

FOR WOMEN

Жінка завжди має виглядати бездоганно і в наш час з’явилися сотні процедур для покращення її зовнішнього вигляду. Багато тих, хто звертаються до лікарів, косметологів та інших спеціалістів, щоб зберегти красу тіла та обличчя. Але, щоб не нашкодити здоров’ю, потрібно обрати професіонала своєї справи. То ж як серед сотні спеціалістів знайти саме тих, хто знає усі тонкощі бездоганного вигляду? Тут вам допоможе центр краси та молодості 4Angels! Команда професіоналів своєї справи, які працюють понад 14 років, зробить роботу максимально професійно та без шкоди для здоров’я. 4Angels – центр досконалості, в якому ви зможете відпочити і тілом, і душею, отримати якісні косметологічні послуги від найкращих майстрів. Усі процедури виконуються професіоналами, які мають вищу медичну освіту та знають усі тонкощі своєї справи. Вони допоможуть вам зберегти, повернути чи вдосконалити неймовірність вашого обличчя та тіла, яке дароване природою. За роки роботи студія краси 4Angels завоювала не лише довіру своїх клієнтів, а й справжнє визнання. Одна з найкращих студій Львова надає десятки послуг, щоб зробити вас більш красивими, стрункими та жіночними.


FOR WOMEN

Центр молодості та краси пропонує комплекс косметичних процедур для тіла та обличчя: антивікова терапія; антицелюлітні комплекси; міостимуляція; Robolex для схуднення, профілактики та лікування целюліту; інтимне омолодження; косметологія; лазерна епіляція; видалення новоутворень; лікування пігментації; ін’єкції ботоксу; інноваційна підтяжка обличчя за допомогою ниток Aptos; мікротоки для обличчя; плазмотерапія. До ваших послуг єдиний апарат в Україні, який розроблений американськими вченими з використанням інноваційних технологій NASA для зняття напруги у всіх відділах хребта. А також косметологія із застосуванням найкращої професійної косметики, механічна та УЗД чистки, маски, лікування постакне та догляд за шкірою обличчя та тіла. Всі запропоновані процедури виконуються з урахуванням індивідуальності кожного клієнта. Привітна, тепла атмосфера студії допоможе розслабитися і відволіктися від буденних турбот, а майстри виконають роботу бездоганно. 4Angels роблять своїх клієнток не просто красивішими, а й здоровішими. Багаторічний досвід + постійне вдосконалення та професійність – саме це формула успіху студії краси. Фахівці з року в рік вдосконалюють вміння, щоб ставати все кращими саме для вас! Досі не знайшли свого майстра? Поспішайте, адже 4Angels здивують вас високим рівнем обслуговування та широким спектром послуг. Індивідуальний підхід до кожної клієнтки, професійна косметика, кваліфіковані майстри, атмосфера краси та блаженства – все це вже чекає на вас у студії краси 4Angels.

м. Львів, вул. Куліша, 47

 (097) 135 49 82

 www.4angels.lviv.ua

31


FOR WOMEN

Тетяна Скорнякова: «SheMax – синергія успіху двох лідерів та проект любові подружжя» Ексклюзивна розмова з успішною бізнесвумен Розмовляла: Анастасія Хрищук

Два лідера, чоловік і дружина, Сергій Шелест і Тетяна Скорнякова, два найсильніших керівника, об’єднавшись, зробили неможливе. За півтора року з 35 квадратів компанія виросла до 1000, закупила професійні великогабаритні верстати, відкрила свої склади, вийшла на Європу й Америку. SheMax – міжнародна компанія, це виробництво з розробки електрообладнання для салонів краси. Сьогодні пилососи SheMax представлені в Іспанії, Італії, Латвії, Литві, Польщі, Росії, Великобританії, Португалії. Про сімейний бізнес та роль жінки у цьому процесі ми поговорили з надихаючою та успішною Тетяною Скорняковою.

Про обладнання SheMax говорять усі кращі салони краси Європи. Що означає назва? Це сімейний бізнес, на чолі якого стоять Сергій Шелест та Тетяна Скорнякова. Сама назва має свою унікальну історію. Перші три букви She - це початок прізвища Сергія Шелеста. Останні три букви MAX - це перші три літери моєї компанії. Успішний чоловік - справа рук його жінки? Я вважаю, що успіх чоловіка залежить від жінки. Вона правильними діями підштовхує до правильних рішень та вчинків. Важливо вислухати в потрібний момент та підтримати. Мій чоловік - підприємець, засновник і головний інженер міжнародної компанії SheMax. Я кожен день кажу йому, що все можливо і варто лише пробувати. І знаєте що? Все дійсно можливо!

Ви успішна бізнесвумен. Як вдається поєднувати родину і бізнес? У нас в сім’ї всі мислять в одну сторону, мають спільні цінності, нам цікаво розвиватися, ми не стоїмо на місці. Будьщо робимо разом, плануємо, відпочиваємо, працюємо. У нас не прийнято все скидати на маму, тільки тому, що вона жінка. Нас виховували за принципом: чоловікові потрібно прати, прасувати, готувати, дітей народжувати і виховувати. Я, в свою чергу, вимкнула режим «я сама» і включила «ми разом». Завдяки такому підходу я веду успішний бізнес, ходжу в зал, на масажі, до косметолога, у салон краси, на навчання. Я мама двох дітей і любляча дружина. Наскільки легко жінці побудувати бізнес в Україні? Ви не втрачаєте жіночність, коли займаєтеся власною справою? Немає різниці, хто будує бізнес: чоловік або жінка. Я дуже люблю увагу мого чоловіка, квіти без приводу, романтичні вечори, довгі розмови на різні теми. Мені подобаються вечірні посиденьки, масаж. Завжди слідкую за собою і цим насолоджуюся. Хоча і маю серйозний бізнес, люблю шопінг, модні туфлі, сукні, компліменти. Моя жіночність у мені 24/7, це моя опора і впевненість в собі. Наостанок поділіться, як вибудовуєте стосунки з дітьми. Я даю право вибору, свободу. Дітям я дозволяю помилятися. Їх вчу, що немає нічого неможливого. І все життя показую на своєму прикладі: все дійсно можливо. 

Tatyana Skornyakova

33


34

FOR WOMEN

Валентина Молода:

«А що Ви знаєте про старіння?» Текст: Анастасія Хрищук

Красива жінка, яка створює красу для інших. Вона – кваліфікований спеціаліст-ін’єкціоніст у сфері естетичної медицини, дерматовенеролог, дієтолог, спікер, сертифікований тренер, а віднедавна - президент міжнародної асоціації лікарів-ін’єкціоністів у сфері естетичної медицини - Валентина Молода розповідає про процес старіння та його критерії. То ж старіння – що це: універсальне захворювання чи неминучий процес? На сьогоднішній день в літературі використовують два терміни для опису процесу старіння - «aging» (старіння, дорослішання) і «senescence» (фізіологічне старіння). «Aging» застосовують для опису вікових змін, серед яких не усі є несприятливими, а «senescence» - навпаки, для опису вікових змін в організмі, які несприятливо впливають на фізіологічні процеси в ньому. Терміном «aging» описують фізіологічне, нормальне старіння, а терміном «senescence» - патологічне. Старіння організму можна пов'язати з чотирма основними критеріями: вікові фізіологічні зміни; захворювання, асоційовані зі старінням; стиль і спосіб життя; екологічне і соціальне середовище. Старіння і хвороба не синоніми. Зрозуміло, що не існує єдиної молекулярної або клітинної причини старіння. То ж давайте розбиратись: старіння організму універсальна хвороба чи неминучий процес? Сьогодні не існує єдиної точки зору на процеси старіння, але зрозуміло, що старіння - це внутрішня нестабільність біологічних молекул. Деякі лікарі бачать старіння у взаєминах з асоційованими з віком хворобами. Інші старіння визначають як найуніверсальнішу хворобу. Зрозуміло, що немає захворювання, яке було б причиною смерті у всіх старих індивідів, але розрізняють захворювання, пов'язані зі старінням, і захворювання, пов'язані з віком. Вирізняють старіння, яке зводиться до неспроможності гомеостатичних систем, що провокує збільшення ризику смертності. Багато лікарів дають визначення старінню у взаємозв’язку з асоційованими з віком хворобами. Наприклад, І.І. Мечников розумів під старістю ті захворювання, які розвиваються в цей період. Він писав: старість наша є хвороба, яку треба лікувати як будь-яку іншу. Уявлення про старість як про хворобу відкриває двері неправильному розумінню сутності життя як закономірного виду руху матерії. Хвороби старості не слід плутати з фізіологічним процесом старіння. Старіння - виникає

 doctor_valentina_m  valentina.medbeauty.3  (066) 43-16-791

Валентина Молода 43 роки матір трьох дітей лікар з бездоганною репутацією

неминуче, закономірно розвивається руйнівний процес обмеження адаптаційних можливостей організму, збільшується ймовірність смерті, скорочення тривалості життя, що сприяє розвитку вікової патології. При цьому процесі знижується надійність механізмів саморегуляції, і обмеження пристосувальних можливостей старіючого організму стають основою розвитку захворювань. В основі старіння лежить внутрішня нестабільність біологічних молекул, яка є фундаментальною причиною молекулярних порушень. Реальні умови життя завжди мінливі, а коливання в навколишньому середовищі можуть порушити рівновагу руйнування і оновлення. Організм реагує зміною функцій, спрямованих на збалансування руйнування і оновлення. Старіння - неминучий процес при будь-яких умовах життєдіяльності, що прогресує зі збільшенням віку… Далі буде…


Правильна краса:

FOR WOMEN

ТОП-5 процедур догляду за шкірою весною На старті нового сезону шкіра обличчя зазнає не дуже приємних змін. Почервоніння, висипання і навіть “агресивне” акне знайоме майже кожній дівчині. А все через те, що наш організм починає пристосовуватись до нової пори року і часто йому не вистачає поживних речовин, щоб вистояти перед надмірним сонцем, вітром і перепадом температури. Сприймайте це не як проблему, а як можливість стати краще! Наші косметологи розповідають, як врятувати шкіру від сезонних проблем.

ТОП-5 новітніх процедур догляду Швидкий та приємний спосіб виглядати на мільйон Хайдрафешл або вакуумний гідропілінг це оздоровчий догляд, який поєднав у собі несумісне. За один короткий, релаксуючий візит до косметолога ви отримуєте комплекс процедур: глибоке очищення, зволоження, антивіковий догляд та, при потребі, лікування проблемної шкіри (акне, пігментація). Головний секрет – це разові насадки гідропід, які виконані за допомогою унікальної та запатентованої технології. Вони очищують шкіру, наповнюючи її мультифункціональними сироватками з натуральними факторами росту. Після цієї процедури свіжість та сяяння вашого обличчя помітні відразу. Безпечний метод, який позбавить ваше обличчя зморшок Оксіджет (OXYjet) – комплекс безін'єкційної кисневої мезотерапії на основі низькомолекулярної космецевтики Nora Bode. Метод кисневих ін'єкцій дозволяє прицільно точно, під тиском, в імпульсному режимі ввести спеціальні косметичні препарати киснем Nora Bode в проблемні ділянки обличчя. Ця процедура не має протипоказань, ускладнень, побічних реакцій, обмежень за віком та типом шкіри. Процедура комфортна і безболісна, а ефект тривалий. Індивідуальний протокол догляду за обличчям Мануальний догляд - це індивідуальний підбір косметики, враховуючи ваші потреби, тип шкіри й масаж обличчя. Великий вибір професійної косметики дає косметологам необмежені можливості для підбору та формування індивідуального протоколу процедур лише за вашою потребою.

Крем “Їжа для шкіри” Косметологи Центру здоров’я рекомендують максимально екологічну та натурально створену косметику, яка природно споріднена із шкірою та необхідними компонентами для її правильного функціонування. Враховуючи безліч ефективних космецевтичних кремів, лосьйонів, сироваток, ми створили лінійку кремів під назвою “Їжа для шкіри”, де зосередили корисні та незамінні речовини для ідеального вигляду вашої шкіри у будь-який сезон. Крем “Їжа для шкіри” складається на 80% з натуральних інгредієнтів і на 20% з допустимих емульгаторів (за міжнародними стандартами). У нас їх існує 4 типа: “Їжа для шкіри. Регенерація” (максимальне зволоження) “Їжа для Шкіри. Detox” (максимальне очищення та промікробний ефект) “Їжа для шкіри. Anti-Aging Day” (стрункість, підтяжка, контурність обличчя) “Їжа для шкіри. Anti-Aging Night” (живлення енергетичними складовими шкіри обличчя, яка протягом дня піддається впливу факторів навколишнього середовища - вітер, кондиціонування та пил). Найдієвіший спосіб змінити зовнішній стан шкіри та обличчя - це полюбити себе, як би багатообіцяюче це не звучало. Внутрішня гармонія і прийняття є початком істинної краси.

Краса - це не лише ідеально рівний тон і симетрія обличчя, усе набагато глибше, усе починається зсередини.

Найлегший спосіб підтягнути шкіру і забрати зморшки на обличчі RF ліфтинг унікальна можливість без агресивного втручання та побічної дії забрати зморшки та підтягнути шкіру за короткий час. Процедура базується на дії електричного струму в радіохвильовому діапазоні, за рахунок чого відбувається активна стимуляція неоколагенезу (утворення нових волокон білка колагену) в дермі та сполучнотканинних волокнах гіподерми. Який результат ви отримаєте після курсу? Стійкий ефект омолодження шкіри, тому що утворення колагену прискориться в десятки разів. Індивідуальність, комбінація, попередження Б’ютіфікація обличчя або все й відразу може відбутися тільки при поєднанні методів в руках професійних косметологів та лікарів-дерматологів. Ваш особистий чат з Edem Resort Medical & SPA

ОЛЕКСІЙ БАШКІРЦЕВ, головний лікар комплексу Edem Resort Medical & SPA, кандидат медичних наук, академік Європейської академії природничих наук, член наглядової ради університету SingularityU Kyiv у сфері експоненціальної медицини, міжнародний експерт з питань anti-age медицини

37


38

PSYCHOLOGY

Жінки – легенди... Авторка: Марія Калинович

Вони поза часом, вони натхнення, вони сила... Їх постаті щоразу повертаються до нас через фільми, книги, музику, одяг і не стираються з пам’яті багатьох поколінь... І нехай час народжує свіжі легенди і щодня запалюється нова зірка, вони непорушно займають п’єдестал і досі хвилюють людські душі своїми життєвими історіями... Питання, які залишилися без відповіді, створюють ореол загадковості навколо жінок, які не захотіли або не встигли задовільнити чиюсь цікавість. І скільки б людський розум не намагався зрозуміти їх вчинки і не шукав причину їх суперсили, жінкаполітик Маргарет Тетчер, принцеса Грейс Келлі, співачка Соломія Крушельницька своєю яскравою біографією доказують, що жінці все під силу, головне - ставити конкретні цілі і йти до своєї мети, не звертаючи увагу на стереотипи і думку оточення. «Якщо хочеш, щоб щось було сказано, – попроси про це чоловіка. Якщо хочеш, щоб щось було зроблено, – попроси жінку» - Маргарет Тетчер. Маргарет Тетчер (1925-2013) - перша жінкаполітик, яка стала прем’єр-міністром. Народилася в сім’ї бакалійника, який виховував її в строгості, що у майбутньому вплинуло на становлення її характеру. Але попри це батько завжди залишався для неї ідеалом, і саме він відкрив для юної

Маргарет світ дебатів та красномовства, беручи з собою на наради. Ще з дитинства вона проявляла інтерес до навчання, брала уроки гри на піаніно, відвідувала поетичний гурток, любила грати в хокей на траві і досягла неабияких успіхів у спортивній ходьбі. Талановита людина талановита у всьому, але скільки зусиль треба докласти, щоб досягнути бажаного, і маленька Маргарет йшла до своєї мети впевнено і з неабияким багажем знань та вмінь. Інтерес до політики проявляла ще навчаючись в університеті і в 1946 році була представником Асоціації Консервативної партії. Амбіції жінки були більші за мрії про любов, і в пошуках достойного кандидата в чоловіки Маргарет надавала перевагу тому, хто забезпечить її необхідними фінансами для успішної політичної кар’єри. Так, в її житті з’явився бізнесмен Деніс Тетчер, який помітив амбітну красиву жінку, хоч і зрозумів відразу, що домогосподарки з неї не вийде. До того, як Маргарет Тетчер посяде посаду прем’єр-міністра, їй доведеться пройти нелегкий шлях і немало випробувань. Попри неабиякий внесок в історію країни «залізна леді» ніколи не мала довіри і підтримки британців, хоча керувати країною і приймати важливі рішення довелося у важкі часи для Британії. Але її такий стан речей ніколи не хвилював, як і думка її колег, що з часом і вплинуло на закінчення її політичної кар’єри.


PSYCHOLOGY

У 1992 році королева Єлизавета дарувала їй титул баронеси. Маргарет Тетчер у шлюбі народила двох дітей. Через свою надмірну зайнятість уваги їм приділяла мало, але любила і підтримувала у всьому, хоч це і не дало своїх плодів. Син став великим розчаруванням не тільки для неї, але для всієї країни через свої безкінечні вибрики. А донька у книзі порівняла їх сімейне гніздо з морозильною камерою. «Одне з найголовніших завдань справжньої жінки – бути справжньою опорою для своєї родини» – Грейс Келлі Грейс Келлі (1929-1982) - американська актриса, муза Альфреда Хічкока, принцеса Монако. Хоч і народилася майбутня принцеса зі срібною ложкою в роті, але свій шлях у житті обирала сама. Батько виховував Грейс у строгості, і вона кожен свій успіх присвячувала йому з надією, що він почне сприймати її серйозно. Вона марила кінематографом, але усі спроби спершу стали марними, а от рекламних контрактів і роботи в якості моделі було достатньо. Завдяки ідеальним зовнішнім даним її залюбки запрошували на зйомки і їй, на відміну від інших дівчат, в цей час не доводилося оббивати пороги агентств і брати участь у кастингах. Агенти самі шукали можливості попрацювати з ідеальною красунею. Та коли Грейс Келлі нарешті отримала свою довгоочікувану роль і побачила себе на екрані, зрозуміла, що майстерності і досвіду їй таки бракує і почала активно працювати в тому напрямку. Це дало плоди і перший Оскар вона отримала як актриса другого плану за стрічку «Могамбо» (1953), де її партнерами були Кларк Гейбл і Ава Гарднер. Вже згодом на неї звернув увагу Альфред Хічкок, і їх сценічний союз подарував світу три стрічки з її участю, дві з яких визнали одними з найкращих робіт режисера. Хоч її кінокар’єра тривала всього чотири роки, Американський інститут кіномистецтв поставив її на 13 місце в списку «100 величних зірок кіно». Відомо, що Грейс Келлі була дуже пристрасною жінкою і щоразу на знімальному майданчику розпочинала романи з головними героями, які зазвичай виявлялися старшими за неї вдвічі. Під час зйомок третього фільму з Альфредом Хічкоком «Піймати злодія» доля зводить її з князем Монако Реньє III на прийомі, організованому для представників кінематографа. Їх кохання спалахнуло миттєво, і вже 19 квітня 1956 року Грейс Келлі, попрощавшись із кар’єрою актриси, стала 10 княгинею Монако, вийшовши заміж за принца. Доля їм подарувала трьох дітей. Хоч історія кохання була справжньою казкою і вони виглядали ідеальною сім’єю (красуня-дружина - ікона стилю і владний чоловік королівської крові, чемні та виховані діти), але шлюб виявився для неї важким випробуванням. Поширювалися чутки, що з часом чоловік охолов до жінки, перестав цікавитися світським життям, ревнував її до уваги і любові оточення. Діти, подорослівши, засмучували її своїми необдуманими вчинками і, як би матері не хотілося повпливати на їхню долю, це було неможливим. Кажуть, що така сварка з молодшою донькою і призвела до трагедії, коли машина на великій швидкості потрапила в аварію і одна з найгарніших жінок світу загинула.

«Я мала хвилини великої насолоди, коли могла чужинцям показати красу наших народних пісень. Українські пісні популяризувала в різних кінцях світу, і не раз мені було прикро, що я не могла залишити ноти всім тим, хто ними захоплювався і хотів їх вивчити» – Соломія Крушельницька. Соломія Крушельницька (1872-1952) – найвидатніша співачка світу, яка входила в п’ятірку найвідоміших виконавців того часу, виступати на одній сцені з якою прагнули Енріко Карузо, Федір Шаляпін, Тітта Руффо та багато інших видатних виконавців. Виховувалася майбутня зірка в багатодітній родині священнослужителя, походила зі знатного українського роду гербу Сас. Любов до музики проявила ще в дитинстві, грала на фортепіано, виступала в хорі. Батьки допомагали розвивати талант доньки і свою основну музичну освіту отримала в Львівській консерваторії, де вперше спробувала себе у сольних оперних аріях. Потім обдаровану співачку запросили до польської опери, а згодом вона продовжила своє навчання в Італії, де її неповторне оксамитове сопрано полонило всіх. Але, прагнучи досконалості, вона вирушила у Відень, де з успіхом опанувала найскладніші для голосу партії Вагнера, отримавши титул «Вагнерівської примадонни 20 століття». Соломія Крушельницька з тріумфом виступала на провідних сценах світу і кожен свій виступ завершувала українською піснею. Була дуже дисциплінованою людиною, мала строгий розпорядок дня і притримувалася дієти, бо вважала, що зайві кілограми негативно впливають на голосові зв’язки. За день до виступу ні з ким не розмовляла, берегла голос. Весь світ був біля її ніг, але слава не запаморочила їй голову і вона попри красу і неймовірний талант була надзвичайно доброю, відкритою, душевною людиною. Своє єдине кохання зустріла у місті Віареджо, де мешкала з 1904 року і де познайомилася з аристократом, адвокатом і поціновувачем музики Альфредо Чезаре Аугусто Річчоні. Він захопився вродою і талантом співачки, і одружившись пара пронесла своє кохання через все життя. Єдиним смутком їхньої сім’ї була відсутність дітей. Попри успішну співочу кар’єру Крушельницька вирішила покинути сцену на піку слави, бо вважала, що репертуар, який виконувала, розрахований на молодих виконавців. Коли коханий чоловік покинув цей світ, Соломія Крушельницька переїхала на батьківщину. Викладала у Львівській державній консерваторії ім. М.В. Лисенка, давала приватні уроки, ділилася секретами співу. Цікавим є той факт, що свій останній виступ Соломія Крушельницька мала на сцені Львівської філармонії, бо Львівська опера, яка згодом була названа в її честь, не дала дозволу на виступ зірці, якій підкорився світ. Кожна з легендарних жінок жила своєю мрією і пройшла життєвий шлях достойно, опираючись на власну силу, працелюбство і талант. Не завжди їх зусилля були оцінені тими, на кого були спрямовані, але це ніколи не зупиняло величних особистостей і не збивало з курсу, який вони обрали для себе. Їх приклад досі надихає мільйони жінок по всьому світу і їх шлях стає набагато легшим від думки, що їх попередницям, кожній у своїй сфері, це вдавалося блискуче.

39


Viking Mebli –

улюблена справа, в яку ми вкладаємо частинку себе

«Viking Mebli» – це ергономічні меблі, що відрізняються сучасним дизайном, широкою гамою кольорів та асортиментом матеріалів. Офіційно компанія працює з 2007 року. Але все набагато цікавіше. «Це сімейна справа. Батько моєї дружини займався виробництвом меблів, згодом ми почали працювати разом. Спершу виготовляли для себе, друзів, знайомих, їм подобалися дизайн і якість, нас почали рекомендувати. Клієнтів ставало більше, ми розвивались, і це стало нашим бізнесом», - розповідає Віталій Процик, власник компанії. Послугами користуються переважно приватні особи, державні установи, органи місцевого самоврядування. Зараз команда збільшилась, і щодня вона росте професійно. Фахівці своєї справи підкажуть оптимальні рішення саме для ваших потреб, дадуть детальні та щирі відповіді на всі запитання. Адже меблі купуються на роки, тому все має бути красиво та якісно. Ви працюєте лише на українському ринку? «Здебільшого ми спрямовані саме на українського клієнта, проте були замовлення й з-за кордону. Там ми теж конкурентоспроможні у всьому, що стосується проектів, дизайну, вартості виробів», - додав власник «Viking Mebli». Продукцію виготовляють із ДСП, МДФ та частково з дерева. Займаються також виготовленням корпусних меблів. Основна продукція - це кухні та шафи-купе, гардеробні та спальні. Головні цінності компанії Стабільність – «Viking Mebli» не закривалися, не змінювали профілю діяльності, навіть коли були економічні кризи. Розвиток вважають головним чинником успіху. Тут завжди слідкують за трендами в меблевій галузі. Використовують тільки перевірених постачальників та якісні матеріали. Також одним із ключових факторів є сервіс. Відкритість до клієнта і кристалізація роботи - невід’ємні принципи.

VM

Переваги «Viking Mebli»: - 13 років досвіду; - лише якісні, перевірені матеріали; - знання тенденцій та ринку; співпраця з українськими постачальниками матеріалів.

та

європейськими

«Viking Mebli» - це улюблена справа, в яку ми вкладаємо частинку себе. Створюємо якісні меблі за індивідуальними замовленнями, аби клієнту було комфортно та затишно. У майбутньому спрямовані на відкриття шоурумів у всіх обласних центрах України. Планується розширення професійної команди та робота у нових напрямках. Хочемо оптимізувати виробництво, більше попрацювати над бюджетними варіантами, адже зараз спостерігається європейська тенденція продажу недорогих меблів.

    

(073) 231 09 74 (098) 231 09 74 MebliVitalik MebliVitalik viking-mebli.com


15

найпопулярніших професій у 2020 році від LinkedIn Авторка: Марія-Катерина Винарчик

У звіті Emerging Jobs Report визначили найпопулярніші професії на теперішній рік, які навички будуть корисними для певних професій, в яких містах світу вони користуватимуться найбільшим попитом. Цього року невпинно розвиватиметься галузь штучного інтелекту та наукових даних. Вперше у звіті з’явилася робототехніка, а п’ять пунктів у рейтингу займають інженери різних спеціалізацій. До переліку нових професій до 2020 року від LinkedIn увійшли:

БІЗНЕС Спеціаліст зі штучного інтелекту Річний темп зростання: 74% Навички, потрібні для роботи: Машинне навчання, глибоке навчання, TensorFlow, Python, обробка природної мови Data scientist Річний темп зростання: 37% Навички, потрібні для роботи: Машинне навчання, наука про дані, Python, R, Apache Spark Інженер з надійності сайту Річний темп зростання: 34% Навички, потрібні для роботи: Веб-сервіси Amazon, Ansible, Kubernetes, Docker products, Terraform Спеціаліст з розвитку продажів Річний темп зростання: 34% Навички, потрібні для роботи: Salesforce, Software as a Service (SaaS), lead generation, продаж Технік з поведінкового здоров’я Річний темп зростання: 33% Навички, потрібні для роботи: Прикладний аналіз поведінки, розлади спектра аутизму, поведінкове здоров’я, психічне здоров’я Спеціаліст із успіху клієнтів Річний темп зростання: 34% Навички, потрібні для роботи: Програмне забезпечення як послуга, Salesforce, управління відносинами з клієнтами, управління рахунками Cloud engineer Річний темп зростання: 27% Навички, потрібні для роботи: Веб-сервіси Amazon, хмарні обчислення (Cloud computing), Docker products, Ansible, Jenkins Власник (менеджер) продукту Річний темп зростання: 24% В яких галузях потрібні такі спеціалісти: Інформаційні технології та послуги, фінансові послуги, комп’ютерне програмне забезпечення, страхування, охорона здоров’я Розробник JavaScript Річний темп зростання: 25% Навички, потрібні для роботи: React.js, Node.js, AngularJS, JavaScript, Cascading Style Sheets (СSS) каскадні таблиці Директор із прибутку Річний темп зростання: 28% Навички, потрібні для роботи: Стратегічні партнерські стосунки, стартапи, програмне забезпечення як послуга, стратегія виходу на ринок, адміністративне керівництво Спеціаліст з кібербезпеки Річний темп зростання: 30% Навички, потрібні для роботи: Кібербезпека, безпека інформації, підтримка мережевої безпеки, оцінка вразливості, забезпечення інформації Інженер даних Річний темп зростання: 33% Навички, необхідні для роботи: Apache Spark, Hadoop, Python, Extract / Transform / Load (ETL), веб-сервіси Amazon Backend розробник Річний темп зростання: 30% Навички, потрібні для роботи: Node.js, JavaScript, веб-сервіси Amazon, Git, MongoDB Full-stack developer - спеціаліст, який може створити з прототипу повноцінний MVP (життєздатний продукт) Річний темп зростання: 35% Навички, потрібні для роботи: React.js, Node.js, JavaScript, AngularJS, Каскадні таблиці стилів (CSS) Інженер з робототехніки Попит: 40% В яких галузях потрібні такі спеціалісти: Інформаційні технології та послуги, промислова автоматизація, комп’ютерне програмне забезпечення, фінансові послуги, автомобілебудування

41


42

Фотомистецький благодійний проект «Від річки до сучасної лазнички» від БФ «Розвиток громади» Участь в ініціативі взяли відомі, успішні львів’янки. Фотосесії тривали понад півроку і завершилися благодійною фотовиставкою в галереї «Опера-пасаж» у Львові. Черговий фотомистецький проект благодійного фонду продовжив традицію попередніх, «Величні жінки» та «Львів. Пані. Панянки.» зі збору коштів на потреби хворих дітей. Цього разу це був Ярославчик Мілойчиков з діагнозом тетрапарез (різновид ДЦП). І благодійний фонд перерахував гроші у сумі понад 25 тис. грн. на реабілітаційний центр «Еліта» - медичний заклад, де дитина пройшла два необхідних курси підтримуючої терапії. Решту залучених коштів спрямують на інші ініціативи благодійного фонду, пов’язані з дітьмисиротами і напівсиротами, малюками із малозабезпечених сімей. Серед учасниць проекту такі відомі імена, як Мар’яна Возниця – директорка Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України, Андріана Мальська – доцентка кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики

ЛНМУ ім. Д. Галицького, Тетяна Пилипець – славнозвісна «Пані пампухова», а в життєвих реаліях директорка Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Р. Іваничука, Івона Лобан – дизайнерка, засновниця арт-студії, володарка титулу «Жінка Львівщини», «Boom Awards 2019», інших відзнак та не менш відомі та титуловані львів’янки. Загалом пройшло понад 20 фотосесій, але не всі фото на прохання власниць були виставлені на відкритті фотоекспозиції. Невеличкий фуршет та затишок допомогли створити ТМ «Novellina» постійний і незмінний партнер благодійного фонду впродовж кількох років та кейтерингова компанія «Кассіопея». Зйомки проходили у мальовничій місцевості, на природі, у передмісті Львова та готелях «Citadel Inn», «Atlas Delux» та у «Жоржі», в номері славнозвісного тенора Яна Кепури. Варто зауважити не лише красу і комфорт сучасних

лазничок і душових кабін, а й надзвичайно привітне поводження персоналу, який створював максимальний затишок та оптимальні умови для зйомок почесних гостей. З особливим стійким макіяжем допомагали візажисти студії краси «ВestArt». Отже, всі учасниці отримали неймовірну приватну фотосесію, тобто зйомки проходили за зачиненими дверима. І жінки вкотре переконалися, що кожна красива і особлива, кожна неповторна та довершений зразок жіночої привабливості. Усе це завдяки великому таланту фотомисткині і майстрині бачити красу Олені Чернінькій. Незабаром благодійний фонд «Розвиток громади» оголосить про початок нового неординарного благодійного фотопроекту. Цього разу запрошуються до участі всі, хто любить своє казкове місто та має «особливу» пристрасть. Авторка: Ніка Нікалео


44

ФОТОЗВІТ

20-22.02.2020 у Львові відбувся ІІІ Міжнародний форум івент-індустрії найбільша галузева конференція України. Втретє на стадіоні "Арена Львів" організатори Global Events та Lviv Convention Bureau зібрали провідних спеціалістів з усього світу, аби розібрати актуальні питання світового івент-ринку сьогодення. Форум івент-індустрії 2020 був присвячений зміні внутрішнього світу івентора та побудові стосунків на ринку на основі людських якостей та цінностей, котрі мають стати головними запоруками розвитку подієвого ринку майбутнього та змінити його. Для 1400 учасників Форуму виступили понад 100 спікерів, серед яких: засновники найкращих івент-агенцій, організатори наймасштабніших фестивалів, концертів та конференцій (Love It Rhythm 2019 (Monatik Stadium Show), UPark, Atlas Weekend, Z-Games, Leopolis Jazz, Faine Misto, Kyiv International Economic Forum та багато інших), найвідоміші продюсери країни, рекордсмени Гіннеса та України та призери світових премій в сфері івентів. Протягом трьох днів кожен учасник мав можливість відвідати 5 тематичних залів із найцікавішими темами, виставку івент-послуг Event Expo, Presentation Track та опанувати івент-менеджмент у першій школі з основ організації подій Eventology. В межах EIF 2020 також відбулися промотури найцікавішими локаціями міста, офіційний прийом івенторів - City Reception Meeting та традиційні Afterparty у популярних закладах Львова. Наступний міжнародний форум івент-індустрії відбудеться 18-20 лютого 2021 року.


ФОТОЗВІТ

45


Клуб дитячого розвитку

м. Львів, вул. Тернопільська, 21е офіс 101  (097) 268 04 05

Різноманітні майстер-класи для всієї сім'ї щовихідних

Міні-садок

ола к ш я н Худож

Індивідуальні та групові заняття з англійської мови для дорослих та дітей

ього н н а р а Школ ку розвит


 (050) 161 19 17  (068) 348 62 65

Вже понад 10 років на ринку ремонтних послуг! За цей час ми підібрали професійну команду, надійних партнерів та отримали багато позитивних відгуків, а головне рекомендацій від наших замовників. А два роки тому заснували нашу сімейну справу Студію ремонтів Renove Львів! Виконуємо комплексні ремонтні роботи у житлових та комерційних приміщеннях. Ландшафтний дизайн. Складаємо кошториси, замовляємо та доставляємо необхідні матеріали, здійснюємо нагляд на кожному об'єкті. Радість в очах замовників для нас найкраща нагорода, тому відповідальність - наша найбільша перевага!

 renove-studio.com.ua

 StudiyaRemontivLviv


Terry Band


50


Profile for Ria Ukraine

RIA Ukraine 02 (37)  

RIA Ukraine 02 (37)  

Advertisement