Page 1

RestFood Система On-line замовлення їжі

Концепція інформаційної системи Комфорт і зручність - одні з основних критеріїв, завдяки яким створюються різні види послуг, покликані полегшити наше з вами життя. На сьогоднішній день існує різні сервіси, завдяки яким ми можемо отримати ті чи інші страви з ресторанів, кафе та інших закладів, не виходячи з дому. Одним з таких сервісів є система RestFood, яка об'єднує заклади, що здійснюють доставку їжі додому.

Основною

перевагою системи є автономність, тобто ви контролюєте власну систему без посередників.


Можливості системи RestFood  Доступ до систему в будь-який час та в будь-якому місці.  Система адаптована для роботи на компютері, планшеті або телефоні.  Зручна система адміністрування з великою кількістю налаштувань.  Можливість он-лайн оплати замовлень, як через платіжні картки так через різноманітні сервіси як web money та інше  Сервіс смс повідомлень, про надходження нових замовлень, а також система оповіщення статусу замовлення.  Можливість налаштування виду доставки, фіксована ціна, в залежності від місця знаходження, ваги та інше.  Можливість підключення системи до он-лайн принтеру.  Система нааштування знижок та акцій , бонусні бали, сертифікати, купони  Модульна система, та технічна документація системи, дає можливість доповнювати систему новим функціоналом, в залежності від поставлених задач у впровадженні.  Можливість створення багатомовного меню  Інтеграції з соціальними мережами, репостінг, знижки за реомендації в соц мережах та інші соціальні сервіс, можливість інтеграції замовлень в соціальні мережі Вконтакте та Facebook.

Переваги системи RestFood  Для роботи системи не потрібно комп’ютера, вона знаходиться на вашому власному або виділеному сервері, до якого ви маєте доступ через інтернет. Тобто вам потрібно лиш хостинг на якому система буде вставлена.  Доступ до системи, її адміністрування, можливий у будь-якій точці планети, а також якщо наприклад вимкнеться енергія в закладі, система буде працювати завжди в режимі онлайн, так як сама знаходиться на виділеному сервері. Головне щоб було лиш підключення до інтернет з вашого мобільного пристрою.  Система повністю автономна, контролює статистику замовлень, к-сть “товарів”, веде базу клієнтів, контролює он-лайн оплати, сповіщає та друкує


інформації по замовленню, моделює суму замовлень, за допомогою опцій та інше.  Використання новітніх технології, надає здатність до адаптації системи до різноманітних платформ Android,IOS,Windows Mobile, стоврення додатків під мобільні платформи.  Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та можливість адаптації інтерфейсу під ваш корпоративний дизайн, фон, кольори, та інше.  Швидкодія системи та безпека. Система робить резервні копії в залежності від періоду який ви вкажете, чи кожну годину, чи кожен день, тобто це означає в будь-який момент час ви зможете відновити роботу системи.. Високий захист системи, та резервні копії захищають систему від хакерських атак, і роблять її повністю захищеною. Система збудована на технології Cloud computing - це технологія, яка надає користувачам Інтернету доступ до комп’ютерних ресурсів сервера і використання програмного забезпечення як онлайн-сервіса. Тобто ви навіть з смартфона, який має підключення до інтернету зможете виконувати складні обчислення, опрацьовувати свої дані використовуючи потужності віддаленого сервера. Для пересічного користувача, здавалось б це не дуже потрібно, але от невеличким фірмам, установам, які не мають змоги придбати і обслуговувати власні датацентри(сховища даних) або опрацювання складних обрахунків, це безумовно вихід з ситуації.


Restfood складаєтьс з клієнтської та адміністративної частини  Клієнтська частина -сайт, електронне меню закладу.  Адміністративна частина - Налаштування системи, контроль замовлень, знижок, товарів та інше


Для того щоб переглянути як працює система у режимі реального часу створено демонстраціный сайт 

Клієнтська частина http://restfood.net/

Адміністративна частина http://restfood.net/admin/

логін demo пароль demo

Контактна інформація : Телефон: 099 029 62 59 050 653 93 68 E-mail: info@restfood.net

«Інновація відрізняє лідера від наздоганяючого».

Restfood  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you