Page 1

02/2015

SAYI:2

resilife Residorm ile bir dolu hayat 2014 nasıl geçti? Residorm Çarşı’ları tanıyalım Hizmete açılan Çarşı alanları kampüs sakinlerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Sosyal Yaşam ve aktivitelerden fotoğraflar Müdür Yardımcılarımızı tanıyalım


RESILIFE BIR RESIDORM YAYINIDIR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.!

ŞUBAT 2015

Residorm ile bir dolu hayat Tüm hızıyla 2014-2015 Eğitim yılına başlayan Residorm’da hayat dopdolu geçiyor.

Resilife yayın hayatına devam ediyor Residorm’un yaşam dergisi Resilife, ikinci sayısı ile Residorm’lardaki yaşamı sizlere aktarıyor.

Tüm hızıyla 2014-2015 Eğitim Dönem başlangıcı ile birlikte yılına başlayan Residorm’da Eve Hoş Geldin Partisi, Mangal hayat dopdolu geçiyor. Partisi, Aşure Günü, Salep Gecesi gibi farklı etkinlikler ile Faaliyete giren çarşı mağazaları tüm öğrencilerimize keyifli etile tam bir yaşam merkezi haline kinlikler sunduk. Yıl boyunca gelerek gençlerin de zamanlarını da daha eğlenceli ve daha mutlu keyifli bir şekilde geçirmelerine bir Residorm için bizler hep buolanak sunduk. Böylece gençler rada olacağız. şehir merkezine gitmekle vakit harcamadan ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

2. döneme başladığımız bu dönemde aktif ve eğlenceli zamanlar geçirmeye devam edeceğiz. Geçen dönem yaptığımız, masa tenisi ve futbol turnuvası büyük finali için öğrencilerimizi farklı bir Residorm’da, Residorm Balıkesir’de buluşturduk. Yeni dönemde tüm Residormlulara başarılar dileriz. Gelin hep beraber tüm Residorm’larda neler olmuş bir göz atalım.

AİLE HEKİMLİĞİ UYGULAMASI KIRIKKALE VE MUĞLA’DA HAYATA GEÇTİ

Sağlık Bakanlığı ile yürüttüğümüz uzun çalışmalar sonucunda öğrenclerimize sağlık alanında da hizmet sağlayabilmek adına şimdilik Residorm Kırıkkale ve Muğla’da haftada 1 gün olmak üzere aile hekimi sizlere yardımcı olacak. Biz yine de sizlere sağlıklı günler dileriz.

!

SAYFA 2


RESILIFE BIR RESIDORM YAYINIDIR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.!

ŞUBAT 2015

MÜDÜR YARDIMCILARIMIZI TANIYALIM

AHMET ERBİLGİN Residorm Muğla Müdür Yardımcısı

Lisans eğitimini 1994 yılında Çukurova Üniversitesi Zooteknik bölümünde tamamladı. 1996-2008 yılları arasında çeşitli şirketlerde satış uzmanı olarak çalıştıktan sonra 2008 yılında ARM Tarımsal Sulama şirketini kurdu. 2013 yılında aramıza katıldı.

HANDAN URAS Residorm Kırıkkale Müdür Yardımcısı

Ön lisans eğitimini 2014 yılında Kırıkkale Üniversitesi Petrokimya bölümünde tamamladı. 2007 – 2013 yılları arasında ise Apart Ceylin’de müdür olarak görev yaptıktan sonra 2014 yılı Ağustos ayında aramıza katıldı.

DİLEK ÖZTOPÇU Residorm Balıkesir Müdür Yardımcısı 2011 yılında Balıkesir Üniversitesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünü birincilikle bitirirken aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2007-2008 yılları arasında Balıkesir Kent Oyuncuları Tiyatrosunda Halkla İlişkiler Müdürü olarak görev yaptıktan sonra Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı-Muhasebe Bürosunda stajyer olarak çalıştı. 2011 yılında Muhasebe Yetkili Yardımcısı olarak aramıza katıldıktan sonra, Ekim 2013 itibariyle Yurt Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

!

SAYFA 3


RESILIFE BIR RESIDORM YAYINIDIR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.!

ŞUBAT 2015

ÇARŞI BİR ADIM UZAĞINIZDA Geçtiğimiz yıl hizmet veren Şok Marketin yanı sıra 2014-2015 eğitim yılı ile birlikte kafe-restoran, oyun salonu, kuaför, spor salonu gibi mağazalar da faaliyete geçti. Her şehrin ihtiyacına yönelik olarak açılan mağazalardan sadece Residormlular değil tüm kampüs öğrencileri, çalışanları ve öğretim üyeleri yararlanıyor. Çarşı alanları gece saat 24.00’a kadar sizlerin hizmetindedir.

Kırıkkale Çarşı

ŞOK Market Residorm Kırıkkale Çarşı içinde geniş ürün yelpazesi ile kampüs sakinlerine alışveriş imkanı sunuyor.

Cafe Mora Cafe Mora zengin menüsü ve sıcak ortamı ile Residorm’un yanıbaşında.

Bayan Kuaför Ancyra Uygun fiyatlarla güzelleşmek ve bakımlı olmak şimdi daha kolay, Ancyra Kuaför Kırıkkale Çarşı’da hizmetinizde.

Bay Kuaför Ancyra Beyler sizi de unutmadık, Bay Kuaför Ancyra yanıbaşınızda.

RESIDORM KIRIKKALE HAKKINDA Residorm Kırıkkale, Kırıkkale Üniversitesi Yahşihan kampüsünde toplam 420 odada, 1191 yatak kapasitesi ile öğrencilere hizmet vermektedir. Hemen yanında bulunan çarşı alanında Şok Market, kafe-restoran ve kuaför gibi çeşitli mağazalar bulunmaktadır.

!

SAYFA 4


RESILIFE BIR RESIDORM YAYINIDIR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.!

ŞUBAT 2015

Balıkesir Çarşı

ŞOK Market Residorm Balıkesir Çarşı içinde geniş ürün yelpazesi ile kampüs sakinlerine alışveriş imkanı sunuyor.

Cafe Pascucci Cafe Pascucci zengin menüsü ve sıcak ortamı ile öğrencilerin yeni buluşma noktası.

Fit Stop Uygun fiyatlarla sağlıklı ve zinde kalmak için spor yapabileceğiniz yeni spor merkezi Fit Stop Balıkesir Çarşı’da...

Massa Gurme Massa Gurme ile hayat kampüste...En lezzetli atıştırmalıklar Massa Gurme’ de.

Playland Oyun Salonu Eğlenmek de hakkımız...

RESIDORM BALIKESİR HAKKINDA Residorm Balıkesir Kız Bloğu ve Erkek bloğu olmak üzere 2 ayrı binadan oluşmaktadır. Toplam 529 odada 1500 yatak kapasitesi ile 2011 yılından beri Balıkesir üniversitesi öğrencilerine hizmet vermektedir. 2014 2015 eğitim döneminde açılan çarşı alanları; kafe-restoran, oyun salonu ve Şok Market ile hem Residorm’da kalan öğrenciler hem de tüm üniversite kampüsündeki çalışanların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiştir.

!

SAYFA 5


RESILIFE BIR RESIDORM YAYINIDIR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.!

ŞUBAT 2015

Muğla Çarşı

ŞOK Market Residorm Muğla Çarşı içinde geniş ürün yelpazesi ile kampüs sakinlerine alışveriş imkanı sunuyor.

Detroit Oyun Salonu Ne kadar büyüsek de biraz çocuğuz.. Oyun salonu Detroit içinizdeki çocuğu ortaya çıkarıyor.

Academy Spor Center Uygun fiyatlarla sağlıklı ve zinde kalmak için spor yapabileceğiniz yeni spor merkezi Academy Spor Center Muğla.

Bayan Kuaför Mazii Kampüs içindeki şıklık...

Café de Son Café de Son ile yeni lezzetler.

Hot & Cold Hızlı ve lezzetli atıştırmalıklar. RESIDORM MUĞLA HAKKINDA Residorm Muğla, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Kötekli kampüsünde toplam 456 odada, 1331 yatak kapasitesi ile öğrencilere hizmet vermektedir. Hemen yanında bulunan çarşı alanında Şok Market, fitness salonu, kafe-restoran, oyun salonu gibi çeşitli mağazalar bulunmaktadır. Ayrıca Residorm’un hemen yanında İş Bankası ATM’si yer almaktadır.

!

SAYFA 6


RESILIFE BIR RESIDORM YAYINIDIR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.!

ŞUBAT 2015

RESIDORM BALIKESİR 2014-2015 YILI ATİVİTELERİNDEN FOTOĞRAFLAR Mangal Pa rti

si / Ekim 2

l 2014 artisi / Eylü P in ld e G ş Eve Ho

Aşure Günü /

Kasım 2014

4

ralık 201

Kızılay

!

ışı / A Kan Bağ

Salep Günü

014

/ Kasım 2014

Eve Hoş Ge ld

in Partisi / E ylül 2014

SAYFA 7


RESILIFE BIR RESIDORM YAYINIDIR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.!

ŞUBAT 2015

RESIDORM MUĞLA 2014-2015 YILI AKTİVİTELERİNDEN FOTOĞRAFLAR Aşure Günü / Kas

ım 2014

14

/ Eylül 20 Eve Hoş Geldin Partisi

14 isi / Ekim 20

Mangal Part

ylül 2014 ema Gecesi / E

Sin

!

                                     

Salep Gün

ü / Kasım

2014                  

                                   

         

Kareoke G

ecesi / K asım 20

14

SAYFA 8


RESILIFE BIR RESIDORM YAYINIDIR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.!

ŞUBAT 2015

RESIDORM KIRIKKALE 2014-2015 YILI AKTİVİTELERİNDEN FOTOĞRAFLAR Eve Hoş Geldin Partisi / Eylül 2014

14

20 Mangal Partisi / Kasım

Aşure Günü / Kas

ım 2014

asım 2014 Salep Günü / K

!

SAYFA 9


RESILIFE BIR RESIDORM YAYINIDIR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.!

ŞUBAT 2015

ASİSTAN ÖĞRENCİLERİMİZ İLE TANIŞTINIZ MI? Asistan Öğrencilerimiz 2013-2014 eğitim döneminden beri bizlere destek oluyorlar. Bizlerle koşup bizlerle yoruluyorlar. Residormlularla aramızdaki iletişimi en hızlı şekilde gerçekleştiriyorlar. Bizlere iletmek istediğiniz her türlü soru, öneri ve istekleriniz için öncelikle onlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çünkü onlar sizden biri.

BALIKESİR

KIRIKKALE MUĞLA

!

SAYFA 10


RESILIFE BIR RESIDORM YAYINIDIR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.!

OCAK 2015

Yarışmalardan fotoğraflar

Kasım 2014 Instagram Yarışması

Aralık 2014 Futbol Turnuvası

Aralık 2014 Masa Tenisi Turnuvası

Aralık 2014 Temizlik Yarışması


RESILIFE BIR RESIDORM YAYINIDIR. TÜM HAKLARI SAKLIDIR.!

OCAK 2015

Kaldıkça Kazandıran Kart

ResiCard ile Tanış!

Kaldıkça kazandıran ResiCard, her yıla özel indirimler ve yeni avantajlar sunuyor. Residorm’da ilk yıl kalanlar Classic, 2. yıl kalanlar Silver, 3. yıl kalanlar Gold, 4 ve daha fazla kalanlar ise Platinum Card sahibi oluyor. ResiCard hakkında güncel ve detaylı bilgi için: www.residorm.com

Resilife, Sayı 2 / Şubat 2015  
Advertisement