Page 1

Број 46, септември-ноември 2017, БЕСПЛАТЕН ПРИМЕРОК

01.09.2017 ДО 15.11.2017

188

95

269

175

88

249

Пиле Перутнина ситно 1kg

425 Чајна Мик 1kg

Сирење мешано Еко Шар вак 1kg

Кулен Мик 1kg

379

489

349

Кашкавал овчи Осоговски вак 1kg

Кашкавал кравји Шипка вак 1kg

Пилешки гради Цекин 500g

299

Сирење кравјо Шипка вак 1kg

119

Сирење козјо Осоговско вак 1kg

118

63

349

435

Сирење кравјо Сузме 500g

69

369

Кашкавал мешан Здравје штека 1kg

Кашкавал козји Осоговски вак 1kg

139

269

259

485

449

149

Пилешки гради Маестро 1kg

279

218

435

165

189

Шунка Маестро 1kg

248

465

219

179

Батак краток Делисимо 1kg

Стек пилешки Перутнина 800g

456

209

Маестро креми 850g

99 Спитико Кри Кри 1kg

76 135

125

125

139

Виршла пилешка Цекин класик /со кашкавал 500g

153

139 Табла Jajцa 6 Браќа M 30/1

Ослич Аргентински Метро 800g

96

89 Млеко Збрегов 2.8% 2l

74

177

149

135

62

54 Грашок Фриком 450g

152

59

43

Јајца Супер јајце Л 10/1

Јајца Супер јајце Л 6/1

Ослич Фриком 800g

69

132

52

46

119 Маслинки Ориент фолија 500g / 250g

64

Зденка Хепи Кау млечна 120g

458

418

Маслинка Каламата Принцип 121-140 1kg


89

109

89

77

Тортелини Алберт кашкавал 250g

77

Тортелини Алберт сирење спанаќ 250g

67

46

Супа Маги Швајцарска

443

399 Маслиново масло Александрос екстра вирџин 750ml

95

89

Zanuy Пита Тортиља (8 - пити) 325g

62

75

Bonduelle Грашок 850ml

Bonduelle слатка Пченка во зрно 850ml

105

89 Кечап Полимарк благ 1l

83 Леблебија Дариана 250g

299

269 Цедевита портокал 1kg

47 Пченка пржена Дариана 200g

299

269

Цедевита лимон 1kg

47 Кикирики во лушпа Даријана 250g

28

24 Брускети Крамбалс пиперка сирење 70g

125

109

75

Сенф Томи 400g

Spak Кари сос 250ml

Spak Мексикански сос 250ml

53

Туна Ева сецкана 160g

89

75

54

73

Туна Ева цела 160g

89

Spak Сос за Скара 250ml

78

78

Туна Хепи парче 185g

75

Талианети Подравка карбонара 160g

86

56

89

79

Талианети Подравка 4вида сирење 145g

Тортиља Мексикана 8/1 336g

85

89

79

69

60

39

89

79

43

43

39 Солени стапчиња хељда макробиотски 130g

28

24 Брускети Крамбалс домат моцарела 70g

39 Переци со ким макробиотски 130g

28

24 Брускети Крамбалс морска сол 70g


34

69

30

43

63

Соленки со кикирики 125g

38

Чипс Марбо класик 160g

34

Плазма 600g

Златен пек 420g

235

205

Леден чај Гора праска 1.5l

41

36 Леден чај Гора брусница 1.5l

41

36 Леден чај Гора лимон 1.5l

124

59

52 Сок Браво портокал 1.5l

109

Финети крем 400g

45

Кафе Ц 200g

Сладолед Картедор селекшан брауни 900ml

Сникерс со лешник 49g

109

69

205

Сладолед Картедор селекшан карамел 900ml

36

74

24

124

Нутела 400g

235

26

Сникерс 50g

149

Финети крем двобоен 400g

45

39

Сок Браво мулти 1.5l

39

Нектар јаболко 1l

59

52

45

39

Нектар праска 1l

59

17 Переци Трик 100g

24

165

41

169

Соленки Трик 200g

26

Рум штангли Европа 500g

49

199

Чипс Чипсос класик 90g

109

Чоко локум Европа 500g

19

26

125

99

Чоколадо млечно 80g

29

38

Чипс Чипсос ребраст 90g

115

24

41

43

52 Сок Браво мултиред 1.5l

Нектар овошен микс 1l

59

52 Сок Браво јаболко 1.5l


109

95 Афродита шампон лук 1l

129

95 Афродита шампон коприва 1l

129

111

Дове део 150ml

162

129

Нивеа гел за туширање 250ml

35

32

Чепкалки за уши Бони 200/1

329

299 Первол колор 3l

Афродита шампон лотос 1l

Нивеа гел за туширање 250ml

32

Брисач Перфекс плав 2/1

329

299 Первол црн 3l

Фарба за коса ММ Бјути

168

129

Гарниер део 150ml

Дове део 150ml

83

Фарба за коса ММ Бјути

168

129

111

99

83

Фарба за коса ММ Бјути

168

129

Гарниер део 150ml

16

Гарниер део 150ml

16

16

14

14

14

14

Сапун тврд Тео 70g

Сапун тврд Тео 70g

Сапун тврд Тео 70g

Сапун тврд Тео 70g

28

35

99

83

Фарба за коса ММ Бјути

16

162

129

99

83

95

129

111

Дове део 150ml

99

109

109

25 Салфети Перфекс 28 x 28 100/1

126

615

615

559

559

Пелени Виолета

Пелени Виолета

126

89 Доместос повер 5 лимон

126

89

89

Доместос повер 5 океан

Доместос повер 5 хлорин

НАРАЧАЈТЕ ON-LINE И КОРИСТЕТЕ ГИ КЛУБ ПОПУСТИТЕ! ЗАШТЕДЕТЕ ВРЕМЕ И УЖИВАЈТЕ!

Маркет бр.13 Ченто ул. Спиро Црне бр.1 (Последна 45-ка, на патот за Арачиново)

www.reptilmarketi.mk

Плаќање со Diners на 6 рати

За можните печатни грешки РЕПТИЛ маркетите Ви се извинуваат однапред

Klub katalog od 01 09 15 11 2017 web  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you