Page 1

Број 56, септември - ноември 2019, БЕСПЛАТЕН ПРИМЕРОК

е т в и д те

16.09.2019 ДО 01.12.2019

1

Заш

169

450

145

ден.

2

415 299 Ослиќ Метро Аргентински 800g

245

249

199

Сет пршут Кмечки Крас 2/1

382

Маслинка црна Олео 1kg

499

Ритер спорт темно со лешник/бело со лешник/ бадем/лешник 100g 20/07/2017

M

Y

CM

MY

CY

CMY

K

Финиш таблети регулар/лимон 36/1

ЗАШТЕДАТА СЕ КОРИСТИ БЕЗ УСЛОВИ, ВЕДНАШ!

Финиш таблети регулар/лимон 42/1

14:43

Квалитет којшто го заслужувате.

C

3

ПОКАЖЕТЕ ЈА КАРТИЧКАТА НА КАСА И ПЛАТЕТЕ ЈА СМЕТКАТА СО НАМАЛЕН ИЗНОС!

775

89

1

ПОБАРАЈТЕ ГИ ПРОИЗВОДИТЕ КОИ СЕ ОЗНАЧЕНИ СО КЛУБ ЦЕНА

Кашкавал мешан Осоговски 1kg

110

PP LOGO MAJ2017 ok.pdf

ЗАЧЛЕНЕТЕ СЕ И ДОБИЈТЕ ЈА ВАШАТА КЛУБ КАРТИЧКА

Стек свеж Цекин реф.1kg

285

325

255

289

Мортадела Мик Св.Николе 1kg

159 99

139

89

153

149

135

129

Бело сирење Президент Салакис 500g

73

62 Салама Посебна Екстра Перутнина Птуј 900g / 500g / 350g

149

Фетино Маестро 900g

129

Сирење кравјо Сузме 500g

269 379

367

249

419 Кашкавал кравји Еко Шар1kg

Кашкавал кравји Здравје Радово вак. 1kg

Биено сирење Еко Шар вак.1kg

375


26

39

25

54

39

35

Кисело млеко Идеал Шипка 400ml

64

139

123

Кефир Виндија 3.5% 330ml

Путер Мегле класик 250g

47

55

Овошен јогурт Јогобела класик 400g

Овошен десерт Зотис 400g

40

Виршла Вуди 250g

62

Кајмак Шабац 150g

77

52

74

65

49

65

Намаз Виндија 200g

49

43

Саниа крем без шеќер 500ml

29

42

26

Фиде Дивела 79 500g

Супа Алева пилешка крем 49g

Шпагети Рискоса 500g

69

65 Јајце Жито Јајце М 10/1

43

40

149

79

129

66

109

Јајце Супер Јајце М 6/1

Помфрит Фриком 1kg

129

50

42

Грашок Бондуеле 850ml

Пченка блага Бондуеле 425ml

54

46 69 360

59

Маслинка Ориент 500g

299

69

Грав Дариана 400g

57

Пченка пржена зачинета Дариана 170g

Чај Франк зелен 35g

79

109 Кафе Франк Јубиларна 250g

129

Маслинка Принцип 141-160 реф. 1kg

87

145

Кафе Гранд Арома 200g

99 129

99

Хип пченка/ориз 200g

109

89

Хип мултицералија 200g

155

Хип банана-какао 200g

125

Хип јаболко-бисквит 250g

89

75

Несквик 200g

57

49

Цедевита Го лимон/портокал 355g


30

25

26

10

21

8

50

24

43

Чипс Доритос тако 100g

Стапчиња солени со кикирика Трик 150g

Грицки со овес/лен Нутрибела 70g

25

25

19

Смоки Пица Италиана 80g/40g

39

Кроасан 7 Дејс кукис ванила/лешник 80g

21

33

22

Ноблице сендвич кекс лешник 167g

66

58

20

18

124 49

Кроасан Бусто какао-ванила XXL 110g/ XL 80g Бисквит Плазма Плус чоколадо 135g

99

42

Мое колаче кранчи карамел/ криспи кокос 180g

Крем банана Пионир 510g

59 99

45

85

50

38

Медењаци Ламбертц темно чоколадо/млечно чоколадо 400g

67

59

Наполитанка Јадро 200g

Мини ролат Кавис чоколадо/шумско овошје 175g

Чоколадо Микадо темно 72% какао/портокал/брусница 100g

50 30

42

95

26

Квики чоко лолс портокал/млечно чоколадо/малина/јагода 60g

М&M бонбони чоко/кикирика 150g

33

82

25

35

Дорина пунч 100g

Киндер чоколадо 50g

30

Чоколадо млечно полнето Галеб 80g

45 22

39

19

62

53 55

49 Кокта класик 1.5l

49

43 Нектрар праска/јаболко 1l Нектрар портокал 1l

99

83

Исо спорт лимон-грејпфрут 1.75l

64

54

Браво портокал/мултивитамин/ Синета мулти/ портокал/ мулти ред/јаболко/лимон1.5l вишна 1.5l

109

93

Фанер А+Ц+Е / Б+Ц+Е / Ц+Д+А коктел / зелен лимон 2l

22

Јана изворска вода 0.5l

19

Ладна негазирана 1.5l

20

18

Вода Горска негазирана/газирана 1.5l


235 99

199

82 105

269

209 Веет траки за лице

109

89

Гарниер мицеларна Гарниер мицеларна вода за осетлива кожа 125ml вода 400ml

105

95 Лак за коса Интеса 300ml

85 Боја за коса ММ бјути

Шампон Афродита 1l

109

84

89

59

99

189

69

Течен сапун Тео 800ml

95

Аквафреш 125ml

159

Нивеа пена за бричење 200ml

Вадемекум 75ml

109

77

89 83

189

139

Крпа Логекс 3/1

Пронто спреј за бришење 300ml

188

149

69

Аир Вик освежувач лаванда/ванила 240ml

Доместос 750ml

162

139

70

65

Тоалетна хартија Котон Перфекс 3сл. 8/1+2

О Количините се ограничени

109

129

Салфети Виолета црвени 33*33cm 50/1

109

199

Омекнувач Силан Медитеран/ Оринџ оил и магнолија 2.775l

117

82

Марамици влажни Виолета 72/1

325

Омекнувач Бохор класик/азур 1.8l Омекнувач Ленор Мунлајт хармони/ Спринг авејкнинг/ Фреш медоу 1l 133

77

Крпа Виледа 5/1

142

111

Бришачи Џамбо Перфекс 2сл. 2/1

Батерии алкални Панасоник ААА 3+1

О

Д

83

165

99

59

99

Мер за садови 900ml

Нила течен детергент микс колор/блек џинс 1l

www.reptilmarketi.mk

За можните печатни грешки, Рептил маркетите Ви се извинуваат однапред

Маркет бр.1 - Карпош 1 Маркет бр.2 - Црниче Ул. Рузвелтова бр.68 Ул. Востаничка бб (спроти стари поштенски (над црквата Св.Петка) гаражи, спрема ЗОО градина) тел. : 070/316-592 тел. : 070/316-591 Маркет бр.8 - Радишани Маркет бр.9 - Тафталиџе 1 Ул. Радишанска бр.4 Ул. Анкарска бр.21 (после бензинската, на (Млечен) главната улица) тел. : 070/207-894 тел. : 071/382-887

Маркет бр.3 - Кисела Вода Ул. Тоне Томшиќ бр.25 (зад хотел Пелагонија) тел. : 070/316-593

Маркет бр.4 - Стар Аеродром Маркет бр.5 - Ново Лисиче Маркет бр.6 - Карпош 1 Маркет бр.7 - Порта Влае Ул. Пандил Шишков бр.7 лок.1 Ул. Видое Смилевски Бато Ул. Партизански Одреди бр.59 Ул. Партизански Одреди (зад трите воени кули, кај бр.1/1-1 (во зградата кај Базаро) (на автобуската постојка бр.151 лок.7 амбулантата Јане Сандански) тел. : 071/261-698 веднаш спроти Симпо) (во комплексот Порта Влае) тел. : 071/394-480 тел. : 070/231-124 тел. : 070/390-788 Маркет бр.10 - Бутел Маркет бр.11 - Државна Маркет бр.12 - Драчево Маркет бр.13 - Маџари Маркет бр.14 - нас.Лисиче Ул. Александар Урдаревски Бул. 50-та Дивизија бр.12 Бул. Борис Трајковски бр.15/7 Ул.Анри Барбис бр.1/1 Бул.12-та Македонска бр. 1/1-1 (кај задниот излез на (на влезот на Драчево) (Триангла) Бригада бр.17/1 (спроти општина Бутел) Клинички Центар) тел. : 072/229-006 тел. : 071/382-882 (во трговскиот центар) тел. : 070/246-655 тел. : 070/245-645 тел. : 071/373-512

Маркет бр.15 - Центар Ул.11-ти Октомври бр.16А (Зелен Пазар) тел. : 072/807-245

Profile for Marijan Stojcevski

Klub Katalog 16.09-01.12.2019  

Klub Katalog 16.09-01.12.2019  

Advertisement