Page 1

Produktový katalog

BNS více něž péče


OBSAH

CELOROČNÉ Leder exquisit Barfuss Aktivkohle Bamboo Bamboo komfort Summer plus Latex Latex polovložka Leder polovložka

DĚTSKÉ

Latex Bamboo Kuschlefleece Thermo

HŘEJIVÉ

Thermo Merino Thermo tec Thermo tec plus

KOMFORTNÍ A ORTOPEDICKÉ Exclusiv Perfect plus Perfect plus elegant Komfort Komfort black Opora příčné klenby Polovložka se srdíčkem Brzdička Srdíčko kapka Srdíčko „T“ Podpatěnka Antislip

BNS více něž péče

4 5 6 7 8 9 10 11 12

13 14 15 16

17 18 19 20

21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

VYCHYTÁVKY

Aktivkohle zastřihovací Sport X-treme

GELOVKY Easy step Easy tec Magic komfort Magic step Magic heel Magic antislip

LETNÍ SVĚŽEST

33 34 35

36 37 38 39 40 41

Fresh & Fit

42

Zkoušecí ponožky

43


Jaro Léto Podzim Zima

vložky Bergal jsou vždy prima


LEDER EXQUISIT Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Kvalitní 100% přírodní ovčí kůže, která je činěná jen rostlinnými látkami, neobsahuje chemikálii PCP. 2. Protiskluzová, prodyšná vystýlka z latexové pěny obohacená aktivním uhlím proti zápachu. Vlastnosti Širší tvar, avšak díky jemné kůži v botě nevystupuje a nepřekáží; tenká a měkká kůže; vyměkčuje chodidlo;pohlcuje vlhkost, snižuje zápach a pálení chodidla; vhodná i k ochraně stélky v botě. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 48. Balení: kartonová krabička Prodejní argumenty Kůže je činěná jen rostlinnými látkami, neobsahuje chemikálii PCP; lepená vodou rozpustným lepidlem bez ředidel; vložka má širší tvar, ale díky tenké hladké kůži je vhodná i do užší obuvi; vložka v botě nevystupuje a nepřekáží; díky velmi měkkému a kvalitnímu koženému povrchu vložka při nošení zaručuje vysoký komfort; zajišťuje v botě svěžest díky pohlcování vlhkosti a snížení zápachu nohou (aktivní uhlí); děrování vložky podporuje prodyšnost; vložka v botě nesklouzává; latexová pěna tlumí došlap a zmírňuje pálení chodidla; ideální jako výměnné vložky nebo jako ochrana stélky v botě; ekologické balení.

číslo zboží 6611

4

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


BARFUSS Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Prodyšné froté ze 100%-ní bavlny, které je příjemné k pokožce. 2. Vystýlka z latexové pěny z protiskluzovým žebrovaným profilem. Vlastnosti Příjemná k pokožce; pohlcuje vlhkost, prodyšná; vyměkčuje chodidlo; latexová pěna s protiskluzovým žebrovaným profilem. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 52. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Ideální vložka na léto; komfortní při nošení bot naboso; prodyšná, pohlcuje vlhkost, příjemná k pokožce; bavlna chladí; dírkovaný latex podporuje prodyšnost vzduchu; vroubkovaná spodní strana zabraňuje sklouzávání v botě; latexová pěna tlumí došlap a mírní pálení nohou; lze prát v ruce do 30°C; ekologické balení.

číslo zboží 6904

5


AKTIVKOHLE Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Prodyšná, vyměkčující polyesterová tkanina. 2. Filtr z aktivního uhlí. 3. Protiskluzová vystýlka z latexové pěny s aktivním uhlím. Vlastnosti Pohlcuje zápach nohou; prodyšná, udržuje nohy svěží; vyměkčuje chodidlo; vysoká odolnost a životnost vložky. . Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 48. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Aktivní uhlí pohlcuje zápach nohou; děrovaná spodní strana umožňuje dobré větrání v obuvi; vložka díky pohlcování zápachu a dobré prodyšnosti zajišťuje v obuvi svěžest; latexová pěna tlumí došlap a mírní pálení nohou; velmi odolná s dlouhou životností; ideální do bot s TEX-ovou membránou; ekologické balení.

číslo zboží 6947

6

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


BAMBOO Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Prodyšné bambusové froté, které je příjemné k pokožce. 2. Pěnová vystýlka. 3. Pevná a prodyšná kokosová vlákna. Vlastnosti Příjemná k pokožce, prodyšná; pohlcuje o 60% více vlhkosti než bavlna; vyměkčuje chodidlo; bambus je ekologickou surovinou. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 48. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Bambusové froté pojme až o 60% více vlhkosti než froté bavlněné; prodyšná, příjemná k pokožce, zajišťuje v obuvi optimální podmínky a komfort; nohy jsou udržovány v suchu; ideální vložka na léto; spodní vrstva z kokosových vláken zajišťuje stabilitu a komfort pro chodidlo; pěnová vystýlka vyměkčuje došlap a zmírňuje pálení chodidla; bambus je ekologickou a obnovitelnou surovinou; lze prát v ruce při 30°C; ekologické balení.

číslo zboží 6913

7


BAMBOO COMFORT Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Prodyšné bambusové froté, které je příjemné k pokožce. 2. Pěnová vystýlka. 3. Pevná a prodyšná kokosová vlákna. 4. Patní polštář z latexu se schopností zapamatování tvaru. 5. Srdíčko pro oporu příčné klenby z tvarově stálé latexové pěny. 6. Tvarovaná vložka pružná při došlapu s oporou nártu chodidla. Vlastnosti Příjemná k pokožce, prodyšná; pohlcuje o 60% více vlhkosti než bavlna; vložka obsahuje srdíčko, oporu nártu a tlumící patní polštář; vyměkčuje při došlapu; bambus je ekologickou surovinou. . Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 48. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Ideální vložka na léto; díky pohlcování vlhkosti a skvělé prodyšnosti je zajištěn v obuvi optimální komfort, nohy jsou udržovány v suchu; příjemná k pokožce; srdíčko, opora nártu, patní poštář a spodní vrstva z kokosových vláken poskytují stabilitu a komfort, zajišťují optimální rozložení zatížení a chrání chodidlo v oblasti klenby, nártu a paty; působí masážně, podporuje dobrý krevní oběh a zaručuje optimální pohyb chodidla při chůzi; pěnová vystýlka tlumí při došlapu a zmírňuje pálení chodidla; bambus je obnovitelnou

číslo zboží 7065

8

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


SUMMER PLUS Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Prodyšné 100%-ní bavlněné froté, příjemné k pokožce, obohacené antibakteriálním stříbrem proti zápachu. 2. Pěnová vystýlka. 3. Tvarově stálý pěnový polštář. 4. Tvarově stálý, lehký základ z ortopedického EVA materiálu. Vlastnosti Anatomicky tvarovaná vložka; pohlcuje zápach a vlhkost; příjemná k pokožce; vyměkčuje chodidlo; velmi lehká a přitom tvarově stálá. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 46. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Díky pohlcování vlhkosti a prodyšnosti je vložka příjemná k pokožce, chladivá a poskytuje svěžest. Obohacení antibakteriálním stříbrem zaručuje zmírnění zápachu nohou, tento efekt se praním neztrácí. Pěnová vystýlka tlumí došlap a zmírňuje pálení nohou. Anatomické tvarování v oblasti paty, klenutí a stimulační bod v oblasti nártu zajišťují optimální vedení chodidla a rovnoměrné zatížení na chodidlo. Vložka poskytuje chodidlu ideální pohodlí a oporu. Díky slabší tloušťce v oblasti palce vložka v botě nevystupuje a nepřekáží. Lze prát v ruce při 30°C.

číslo zboží 6670

9


LATEX Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Prodyšná viskóza (textil), příjemná k pokožce. 2. Prodyšná vystýlka z latexové pěny. 3. Protiskluzová žebrovaná vystýlka z latexové pěny. Vlastnosti Prodyšná; dorovnává velikost; vyměkčuje chodidlo; příjemný povrch; latexová pěna s protiskluzovým žebrovaným profilem. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 48. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Dobrá prodyšnost zaručuje svěžest v obuvi; latexová pěna ve vysoké míře vyměkčuje chodidlo, tlumí došlap a zmírňuje pálení chodidla; žebrovaný profil zabraňuje sklouzávání v botě; neobsahuje lepidla; lze prát v ruce do 30°C; ekologické balení.

číslo zboží6925

10

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


LATEX POLOVLOŽKA Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Prodyšná viskóza (textil), příjemná k pokožce. 2. Vystýlka z latexové pěny s žebrovaným protiskluzovým profilem. Vlastnosti Dorovnává velikost; prodyšná; vyměkčuje chodidlo; příjemný povrch; latexová pěna se žebrovaným protiskluzovým profilem a zkoseným okrajem. Velikosti a balení K dostání ve dvojvelikostech 35/36 - 41/42. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Ideální do boty pro dorovnání velikosti; noha v botě lépe sedí, vložka dodá chodidlu pevnost a stabilitu i ve velké nebo roztažené obuvi; dobrá prodyšnost zaručuje v obuvi svěžest; latexová pěna tlumí došlap a zmírňuje pálení chodidla; vysoký komfort při nošení je zajištěn zkoseným okrajem a hygienickým povrchem; žebrovaný profil zabraňuje sklouzávání v botě; lze prát v ruce do 30°C; neobsahuje lepidla; ekologické balení.

číslo zboží 6920

11


KOŽENÁ POLOVLOŽKA Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Kvalitní 100% přírodní ovčí kůže, činěná jen rostlinnými látkami, neobsahuje chemikálii PCP. 2. Protiskluzová, prodyšná vystýlka z latexové pěny s aktivním uhlím proti zápachu. Vlastnosti Dorovnává velikost; vyměkčuje chodidlo; pohlcuje vlhkost; mírní zápach nohou; tvarově stálá díky pevné kvalitě. Velikosti a balení K dostání ve dvojvelikostech; dámské velikosti 33/34 - 41/42; pánské velikosti 42/43 - 46/47. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Ideální k dorovnání velikosti; noha v botě lépe sedí, vložka chodidlu dodá pevnost a stabilitu i ve velké nebo roztažené obuvi; prodyšná, pohlcuje vlhkost a mírní zápach nohou a tím zaručuje v botě pocit svěžesti; latexová pěna tlumí došlap a zmírňuje pálení chodidla; kůže je činěná rostlinnými látkami, neobsahuje chemikálii PCP, je lepena vodou rozpustným lepidlem bez ředidel; ekologické balení.

číslo zboží 2016

12

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


Latex dětské Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Prodyšná viskóza (textil), příjemná k pokožce. 2. Prodyšná vystýlka z latexové pěny. 3. Protiskluzová žebrovaná vystýlka z latexové pěny. Vlastnosti Prodyšná; dorovnává velikost; vyměkčuje chodidlo; příjemný povrch; latexová pěna s protiskluzovým žebrovaným profilem. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 22 - 35. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Dobrá prodyšnost zaručuje svěžest v obuvi; latexová pěna ve vysoké míře vyměkčuje chodidlo, tlumí došlap a zmírňuje pálení chodidla; žebrovaný profil zabraňuje sklouzávání v botě; neobsahuje lepidla; ekologické balení.

číslo zboží 6624

13


BAMBOO dětské Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Prodyšné bambusové froté, které je příjemné k pokožce. 2. Pěnová vystýlka. 3. Pevná a prodyšná kokosová vlákna. Vlastnosti Příjemná k pokožce, prodyšná; pohlcuje o 60% více vlhkosti než bavlna; vyměkčuje chodidlo; bambus je ekologickou surovinou. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 22 - 35. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Bambusové froté pojme až o 60% více vlhkosti než froté bavlněné; prodyšná, příjemná k pokožce, zajišťuje v obuvi optimální podmínky a komfort; nohy jsou udržovány v suchu; ideální vložka na léto; spodní vrstva z kokosových vláken zajišťuje stabilitu a komfort pro chodidlo; pěnová vystýlka vyměkčuje došlap a zmírňuje pálení chodidla; bambus je ekologickou a obnovitelnou surovinou; možné prát v ruce při 30°C; ekologické balení.

číslo zboží 2016

14

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


KUSCHELFLEECE dětské Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Hřejivý flís z funkčního vlákna. 2. Vystýlka z latexové pěny s aktivním uhlím proti zápachu. 3. Vystýlka z latexové pěny s protiskluzovým žebrovaným profilem. Vlastnosti Hřejivá; prodyšná; pohlcuje vlhkost a mírní zápach nohou; vyměkčuje chodidlo; tvarově stálá latexová pěna s protiskluzovým profilem; flaušový vrchní materiál. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 22 - 35. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Flaušový materiál z funkčních vláken je příjemný k pokožce a udržuje nohy v teple; pohlcuje vlhkost; aktivní uhlí snižuje zápach nohou; latexová pěna je prodyšná, tlumí došlap a zmírňuje pálení chodidla; ideální do bot s TEX-ovou membránou; protiskluzový povrch; odolná, s dlouhou životností; v botě nevystupuje a nepřekáží; možné prát v pračce do 30°C; ekologické balení.

číslo zboží 4936

15


THERMO dětské Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. 100%-ní čistá střižní vlna pro udržení tepla. 2. Pěnová vystýlka. 3. Tvarově stálý, prodyšný flís. 4. Hliníková ochranná fólie, která izoluje od chladu. 5. Protiskluzový potah. Vlastnosti Udržuje teplo a izoluje od chladu; vyměkčuje chodidlo; příjemná k pokožce, prodyšná, pohlcuje vlhkost; tvarově stálá, odolná; nesklouzává v botě. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 22 - 35. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Díky vrstvě z ovčí střižní vlny, mezivrstvě a hliníkové vrstvě několikanásobně izoluje proti chladu; obzvláště měkká a příjemná střižní vlna udržuje chodidla v teple a suchu; hliníková vrstva izoluje zespodu od chladu a udržuje teplo v botě; pohlcuje vlhkost; pružná, vyměkčuje došlap; tvarově stálá, odolná a nesklouzává v botě; ekologické balení.

číslo zboží 6988

16

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


THERMO Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. 100%-ní čistá střižní vlna pro udržení tepla 2. Pěnová vystýlka. 3. Tvarově stálý, prodyšný flís. 4. Hliníková ochranná fólie, která izoluje od chladu. 5. Protiskluzový potah. Vlastnosti Udržuje teplo a izoluje od chladu; vyměkčuje chodidlo; příjemná k pokožce, prodyšná, pohlcuje vlhkost; tvarově stálá, odolná; nesklouzává v botě. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 52. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Díky vrstvě z ovčí střižní vlny, mezivrstvě a hliníkové vrstvě několikanásobně izoluje proti chladu; obzvláště měkká a příjemná střižní vlna udržuje chodidla v teple a suchu; hliníková vrstva izoluje zespodu od chladu a udržuje teplo v botě; pohlcuje vlhkost, udržuje nohy v suchu; pružná, vyměkčuje došlap; tvarově stálá, odolná a nesklouzává v botě; ekologické balení.

číslo zboží 6929

17


MERINO Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Flaušový, hřejivý kožíšek ze 100%ní vlny merino. 2. Tvarově stálá prodyšná celulóza. 3. Protiskluzový potah. Vlastnosti Hřeje; příjemný flaušový materiál vyměkčuje chodidlo; prodyšná; tvarově stálá, odolná. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 48. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Vlna merino, která je měkká a příjemná k pokožce, udržuje nohy v teple; tlumí došlap a mírní pálení chodidla; vrstva z celulózy je prodyšná a zajišťuje dobré podmínky v obuvi; díky protiskluzovému potahu vložka v botě nesklouzává; lemované okraje umožňují vložce dlouhou životnost; ekologické balení.

číslo zboží 6939

18

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


THERMO TEC Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Hřejivá kožešinka z funkčního vlákna. 2. Vystýlka z latexové pěny, obohacená aktivním uhlím. 3. Hliníková ochranná fólie, která izoluje od chladu. 4. Protiskluzová vystýlka z latexové pěny, obohacená aktivním uhlím. Vlastnosti Udržuje teplo a izoluje od chladu; jemný, měkký flís; vyměkčuje chodidlo; mírní zápach chodidla; velmi odolná s dlouhou životností. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 48. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Díky kožíšku, mezivrstvě a hliníkové vrstvě několikanásobně izoluje proti chladu a udržuje v botě teplo; kožešinka z funkčního vlákna je obzvláště měkká, jemná a hřejivá; latex tlumí a vyměkčuje při došlapu; aktivní uhlí odstraňuje zápach nohou; hliníková vrstva izoluje zespodu od chladu a udržuje v botě teplo; protiskluzový povrch spodní latexové vrstvy zabraňuje sklouzávání v obuvi; ideální do bot s TEX-ovou membránou; díky lemování okrajů se netřepí a je odolná; ekologické balení.

číslo zboží 6930

19


THERMO TEC PLUS Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Hřejivá kožešinka z funkčního vlákna 2. Latexová vrstva se schopností zapamatování tvaru, která snižuje zatížení chodidla. 3. Tvarově stálý flís s biokomponenty, který udržuje teplo. 4. Hliníková ochranná fólie, která zespodu izoluje od chladu. 5. Tvarově stálá spodní část z ortopedického EVA-materiálu. Vlastnosti Udržuje teplo a izoluje od chladu; anatomicky tvarovaná vložka; flaušová, měkká kožešinka, která je příjemná k pokožce; vyměkčuje chodidlo; mírní zápach chodidla; velmi lehká a přitom tvarově stálá. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 46. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Díky kožíšku, mezivrstvě a hliníkové vrstvě několikanásobně izoluje proti chladu. Obzvláště měkká, hřejivá, anatomicky tvarovaná vložka s flaušovým povrchem. Aktivní uhlí odstraňuje zápach nohou. Pěnová vystýlka tlumí při došlapu a zmírňuje pálení chodidla. Anatomické tvarování v oblasti paty, klenutí a stimulační bod v oblasti nártu zajišťují optimální vedení chodidla a rovnoměrné zatížení na chodidlo.Vložka poskytuje chodidlu ideální pohodlí a oporu. Díky slabší tloušťce v oblasti palce vložka v botě nevystupuje a nepřekáží. Ideální do bot s TEX-ovou membránou.

číslo zboží 6660

20

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


EXCLUSIV Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Kvalitní 100% přírodní ovčí kůže, která je činěná jen rostlinnými látkami, bez chemikálie PCP. 2. Protiskluzová, prodyšná pěnová vystýlka obohacená aktivním uhlím. 3. Patní polštář z latexu se schopností zapamatování tvaru. 4. Srdíčko pro oporu příčné klenby z tvarově stálé latexové pěny. 5. Tvarovaná vložka pružná při došlapu s oporou nártu chodidla. Vlastnosti Tvarovaná vložka se srdíčkem, oporou nártu a patním polštářem; tenká, měkká kůže; pohlcuje vlhkost; zmírňuje zápach chodidla; prodyšná; tvarově stálá. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech; dámské velikosti 36 - 42, pánské velikosti 40 - 52. Balení: kartonová krabička Prodejní argumenty Díky anatomickému tvarování se srdíčkem, oporou nártu a patním polštářem se vložka přizpůsobí každému postavení chodidla. Aktivuje, stabilizuje a účinně chodidlo chrání v celém průběhu jeho pohybu. Tlumí při nárazu, vyměkčuje patu při došlapu, zmírňuje pálení chodidla. Kvalitní ovčí kůže, která je činěná jen rostlinnými látkami a neobsahuje chemikálii PCP. Pohlcuje vlhkost a díky aktivnímu uhlí mírní zápach nohou, tím zajišťuje v obuvi svěžest. V obuvi nevystupuje a nepřekáží. Protiskluzový povrch zabraňuje sklouzávání v obuvi. Lepena vodou rozpustným lepidlem bez ředidel.

číslo zboží 7054 dám. , 7055 pán.

21


PERFECT PLUS Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Kvalitní 100% přírodní ovčí kůže, činěná rostlinnými látkami, neobsahuje chemikálii PCP. 2. Patní polštář z latexu se schopností zapamatování tvaru. 3. Srdíčko pro oporu příčné klenby z tvarově stálé latexové pěny. 4. Tvarovaná vložka pružná při došlapu s oporou nártu chodidla. Vlastnosti Tvarovaná vložka se srdíčkem, oporou nártu a patním polštářem; tenká, měkká kůže; tvarově stálá; prodyšná, pohlcuje vlhkost, zmírňuje pálení chodidla. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech, dámské velikosti 36 - 42 a pánské velikosti 40 - 48. Balení: kartonová krabička Prodejní argumenty Díky anatomickému tvarování se srdíčkem, oporou nártu a patním polštářem se vložka přizpůsobí každému postavení chodidla a proto chodidlo podepírá v celém průběhu jeho pohybu. Lehké tvarování vložky aktivuje, stabilizuje a účinně nohu chrání v oblasti podélné a příčné klenby, nártu a paty. Tlumí při nárazu, vyměkčuje patu při došlapu, kožený povrch pohlcuje v botě vlhkost a zmírňuje pálení chodidla. Vložka v botě nevystupuje a proto nepřekáží, zajišťuje tak uvolněný pocit z chůze. Kvalitní ovčí kůže, která je činěná jen rostlinnými látkami, neobsahuje chemikálii PCP, lepena vodou rozpustným lepidlem bez ředidel. Ekologické balení.

číslo zboží 7052 dám., 7053 pán.

22

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


PERFECT PLUS ELEGANT Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Kvalitní 100% přírodní ovčí kůže, činěná rostlinnými látkami, neobsahuje chemikálii PC P. 2. Patní polštář z latexu se schopností zapamatování tvaru. 3. Srdíčko pro oporu příčné klenby z tvarově stálé latexové pěny. 4. Úzká tvarovaná vložka pružná při došlapu s lehkou oporou nártu chodidla. Vlastnosti Úzký tvar; srdíčko, opora nártu a patní polštář; tenká, měkká kůže; tvarově stálá; prodyšná, pohlcuje vlhkost, zmírňuje pálení chodidla. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 42. Balení: kartonová krabička Prodejní argumenty Díky tvaru ideální vložka do elegantní dámské obuvi. Aktivuje, stabilizuje a účinně chodidlo chrání v celém průběhu jeho pohybu. Srdíčko, opora klenby a patní polštář zajišťují chodidlu stabilitu, komfort a rovnoměrné rozložení zatížení, působí masážně, podporují správný krevní oběh a zaručují optimální pohyb chodidla při chůzi. Vložka tlumí při nárazu a vyměkčuje patu při došlapu. Kvalitní ovčí kůže, která je činěná jen rostlinnými látkami a neobsahuje chemikálii PCP. Kožený povrch pohlcuje vlhkost a zmírňuje pálení chodidla. Vložka v botě nevystupuje a nepřekáží. Lepena vodou rozpustným lepidlem bez ředidel.

číslo zboží 7056

23


KOMFORT Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Kvalitní 100% přírodní ovčí kůže, činěná rostlinnými látkami, neobsahuje chemikálii PCP. 2. Potah srdíčka z kvalitní 100% přírodní kůže, štípenky. 3. Srdíčko pro oporu příčné klenby s vycpáním v přední části nohy z tvarově stálé latexové pěny. Vlastnosti Vyměkčuje došlap, srdíčko podepírá obzvláště přední část chodidla; zabraňuje sklouzávání chodidla v dámské obuvi na vysokém podpatku; prodyšná, pohlcuje vlhkost, zmírňuje pálení chodidla; tvarově stálá. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 42. Balení: kartonová krabička Prodejní argumenty Ideální do bot na vysokém podpatku, díky vynechání prostoru v oblasti palce se hodí i do špičaté nebo otevřené dámské obuvi; srdíčko a příjemné polstrování odlehčují a snižují tlak na chodidlo, podporují správný krevní oběh, zabraňují sklouzávání v botě a dodávají chodidlu v botě stabilitu; kůže je příjemná k pokožce, je prodyšná, pohlcuje vlhkost a zmírňuje pálení chodidla; kůže je činěná jen rostlinnými látkami, neobsahuje chemikálii PCP a je lepena vodou rozpustným lepidlem bez ředidel; ekologické balení.

číslo zboží 6198

24

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


KOMFORT BLACK Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Kvalitní 100% přírodní ovčí kůže, činěná rostlinnými látkami, neobsahuje chemikálii PCP. 2. Potah srdíčka z kvalitní 100% přírodní kůže, štípenky. 3. Srdíčko pro oporu příčné klenby s vycpáním v přední části nohy z tvarově stálé latexové pěny. Vlastnosti Vyměkčuje došlap, srdíčko podepírá obzvláště přední část chodidla; zabraňuje sklouzávání chodidla v dámské obuvi na vysokém podpatku; prodyšná, pohlcuje vlhkost, zmírňuje pálení chodidla; tvarově stálá, samolepící. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 42. Balení: kartonová krabička Prodejní argumenty Ideální do bot na vysokém podpatku, díky vynechání prostoru v oblasti palce se hodí i do špičaté nebo otevřené dámské obuvi; srdíčko a příjemné polstrování odlehčují a snižují tlak na chodidlo, podporují správný krevní oběh, zabraňují sklouzávání v botě a dodávají chodidlu v botě stabilitu; kůže je příjemná k pokožce, je prodyšná, pohlcuje vlhkost a zmírňuje pálení chodidla; kůže je činěná jen rostlinnými látkami, neobsahuje chemikálii PCP a je lepena vodou rozpustným lepidlem bez ředidel; ekologické balení.

číslo zboží 6199

25


OPORA PŘÍČNÉ KLENBY Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Kvalitní 100% přírodní ovčí kůže, činěná rostlinnými látkami, neobsahuje chemikálii PCP. 2. Srdíčko pro oporu příčné klenby z tvarově stálé latexové pěny. Vlastnosti Opora chodidla při problémech s příčně plochou nohou a pálením chodidla; srdíčko ve tvaru T podepírá klenbu v přední části nohy; mírné bolesti, působí preventivně; tvarově stálá, ohebná, v botě nepřekáží; prodyšná, pohlcuje vlhkost. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 42. Balení: kartonová krabička Prodejní argumenty Optimální opora chodidla při problémech s příčně plochou nohou a pálením chodidla. Příjemné vycpání srdíčka ve tvaru T podepírá klenbu v přední části nohy, mírní bolesti, působí preventivně a poskytuje při chůzi komfortní pocit. Kvalitní kůže je prodyšná, pohlcuje vlhkost a zmírňuje pálení chodidla. Vložka je tvarově stálá, ohebná a v botě nepřekáží. Kůže je činěná jen rostlinnými látkami, neobsahuje chemikálii PCP, lepena vodou rozpustným lepidlem bez ředidel. Ekologické balení.

číslo zboží 6186

26

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


KOŽENÁ POLOVLOŽKA SE SRDÍČKEM Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Kvalitní 100% přírodní ovčí kůže, činěná rostlinnými látkami, neobsahuje chemikálii PCP. 2. Potah srdíčka z kvalitní 100% přírodní kůže, štípenky. 3. Srdíčko pro oporu příčné klenby s vycpáním v přední části nohy z tvarově stálé latexové pěny. Vlastnosti Opora klenby v přední části chodidla; působí preventivně a pomáhá při problémech s příčně plochou nohou a pálením chodidla; měkké vypolstrování, dodává chodidlu stabilitu, dorovnává velikost; prodyšná, pohlcuje vlhkost. Velikosti a balení K dostání ve dvojvelikostech 35/36 - 41/42. Balení: kartonová krabička Prodejní argumenty Tvarově stálé srdíčko podpírá klenbu v přední části chodidla; působí preventivně, pomáhá při problémech s příčně plochou nohou a pálením chodidla; odlehčuje nohu, snižuje tlak na chodidlo, podporuje správný krevní oběh; měkké vypolstrování dodává chodidlu stabilitu a zajišťuje příjemný pocit z chůze; kůže je prodyšná, pohlcuje vlhkost a mírní pálení chodidla; ideální i pro dorovnání velikosti; kůže je činěná jen rostlinnými látkami, neobsahuje chemikálii PCP; ekologické balení.

číslo zboží 6908

27


BRZDIČKA Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál Kvalitní 100% přírodní ovčí kůže, činěná rostlinnými látkami; latexová pěna. Vlastnosti Zabraňuje sklouzávání chodidla v pantoflové obuvi, sandálech a lodičkách na vysokém podpatku; odlehčuje chodidlo při chůzi i při stání; samolepící. Velikosti a balení K dostání v jednotné velikosti. Balení: kartonová krabička Prodejní argumenty Brzdička zabraňuje sklouzávání chodidla v pantoflové obuvi, sandálech a lodičkách na vysokém podpatku; příjemné polstrování snižuje tlak na chodidlo a odlehčuje jej jak při stání, tak při chůzi; kůže je činěná jen rostlinnými látkami; samolepící - stačí odstranit ochrannou fólii a nalepit do přední části obuvi; ekologické balení.

číslo zboží 6200

28

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


SRDÍČKO ve tvaru kapky Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál Kvalitní 100% přírodní ovčí kůže, činěná rostlinnými látkami; latexová pěna. Vlastnosti Srdíčko ve tvaru kapky; pomáhá při problémech s příčně plochou nohou a pálením chodidla; podpírá a odlehčuje klenbu v oblasti nártu; mírní bolesti, působí preventivně; samolepící. Velikosti a balení K dostání ve velikostech 1 - 4. Balení: kartonová krabička Prodejní argumenty Pomáhá při problémech s příčně plochou nohou a pálením chodidla; podpírá a odlehčuje klenbu chodidla v oblasti nártu; mírní bolesti a působí preventivně; zajišťuje pocit pohodlné chůze; srdíčko je z tvarově stálé latexové pěny potažené pravou kůží, která je činěná jen rostlinnými látkami; samolepící; ekologické balení.

číslo zboží 6822

29


SRDÍČKO ve tvaru „T“ Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál Kvalitní 100% přírodní ovčí kůže, činěná rostlinnými látkami;latexová pěna. Vlastnosti Srdíčko ve tvaru „T“; pomáhá při problémech s příčně plochou nohou a pálením chodidla; podpírá a odlehčuje klenbu v oblasti nártu; mírní bolesti, působí preventivně; samolepící. Velikosti a balení K dostání ve velikostech 1 - 4. Balení: kartonová krabička Prodejní argumenty Pomáhá při problémech s příčně plochou nohou a pálením chodidla; podpírá a odlehčuje klenbu chodidla v oblasti nártu; mírní bolesti a působí preventivně; zajišťuje pocit pohodlné chůze; srdíčko je z tvarově stálé latexové pěny potažené pravou kůží, která je činěná jen rostlinnými látkami; samolepící; ekologické balení.

číslo zboží 6823

30

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


PODPATĚNKA Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál Kvalitní 100% přírodní ovčí kůže, činěná rostlinnými látkami; latexová pěna. Vlastnosti Vyměkčuje patu a tlumí došlap; odlehčuje a šetří chodidlo a kolení i kyčelní klouby; vhodné i pro vyvýšení pokud tlačí svršek obuvi. Velikosti a balení K dostání ve velikostech 1 - 4. Balení: kartonová krabička Prodejní argumenty Vyměkčuje patu a tlumí došlap; odlehčuje a šetří chodidlo a kolení i kyčelní klouby; zajišťuje správné posazení paty v botě; vhodné i pro vyvýšení pokud tlačí svršek obuvi; může nahrazovat obnošenou stélku v oblasti paty; latexový klín je potažen pravou kůží, která je činěná jen rostlinnými látkami; ekologické balení.

číslo zboží 6165

31


ANTISLIP - patička Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál Kvalitní 100% přírodní ovčí kůže - štípenka, činěná rostlinnými látkami; latexová pěna. Vlastnosti Zabraňuje vyklouzávání paty z obuvi; lépe drží chodidlo v obuvi; samolepící. Velikosti a balení K dostání v jednotné velikosti. Balení: kartonová krabička Prodejní argumenty Zamezuje vyklouzávání paty z obuvi; lépe drží chodidlo v obuvi; chrání oblast paty před poraněním; vhodné pro všechny typy obuvi; zlepšuje stabilitu a držení chodidla ve velké či vytahané obuvi; povrch je z pravé kůže, která je činěná jen rostlinnými látkami; samolepící stačí jen odstranit ochrannou fólii a vykrojenou částí směrem dolů nalepit do opatku; ekologické balení.

číslo zboží 6111

32

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


AKTIVKOHLE - zastřihovací Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Viskózová tkanina, která je prodyšná a příjemná k pokožce. 2. Vystýlka z latexové pěny s aktivním uhlím, prodyšná. Vlastnosti Pohlcuje zápach nohou; vyměkčuje chodidlo; prodyšná. Velikosti a balení K dostání v jednotné velikosti, možnost zastřižení na jednotlivé velikosti 36 - 46. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Aktivní uhlí pohlcuje ve vysoké míře zápach nohou, udržuje nohy svěží; latexová pěna tlumí došlap a zmírňuje pálení chodidla; možnost zastřižení vložky na individuálně vhodnou velikost a tvar; vložka je velmi odolná; ekologické balení.

číslo zboží 6980

33


SPORT Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Prodyšné 100%-ní bavlněné froté, které je příjemné k pokožce. 2. Vystýlka z latexové pěny s aktivním uhlím. 3. Tvarově stálý pěnový podklad. Vlastnosti Anatomicky tvarovaná; poskytuje oporu i pohodlí; omezuje zápach, pohlcuje vlhkost, příjemná k pokožce; lehká, velmi vhodná pro sportovní aktivity. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 46. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Lehce tvarovaná vložka poskytuje chodidlu optimální pohodlí a oporu; patní polštář, nártová klenba a srdíčko v přední části chodidla zajišťují správné rozložení zatížení nohy; pohlcuje vlhkost, omezuje zápach, je prodyšná a příjemná k pokožce; je lehká a proto velmi vhodná pro všechny druhy sportovní a volnočasové obuvi; lze prát při 30 °C; ekologické balení.

číslo zboží 7075

34

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


X-TREME Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Měkký velur z mikrovlákna příjemný k pokožce. 2. Latex se schopností zapamatování tvaru pro silné tlumení nárazů. 3. Tvarově stálý flís. 4. Tvarovaná vložka pružná při došlapu z velmi lehkého ortopedického EVA-materiálu 5. Držení paty z děrovaného EVA-materiálu 6. Gelový patní polštář pro silné tlumení při došlapu. Vlastnosti Anatomicky tvarovaná vložka; vyměkčuje chodidlo; velmi lehká a přitom tvarově stálá; příjemná k pokožce. Velikosti a balení K dostání v jednotlivých velikostech 36 - 46. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Ve vysoké míře vyměkčuje chodidlo, je tvarově stálá a extrémně lehká, je proto ideální do sportovní, turistické a volnočasové obuvi. Díky pěnové vystýlce tlumí došlap a zmírňuje pálení chodidla. Anatomické tvarování v oblasti paty, klenutí a stimulační bod v oblasti nártu zajišťují optimální vedení chodidla a rovnoměrné zatížení na chodidlo. Vrchní materiál je velmi příjemný k pokožce a proto se vložka dobře nosí. Díky slabší tloušťce v oblasti palce vložka v botě nevystupuje a nepřekáží.

číslo zboží 6680

35


EASY STEP Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Potah z mikrovlákna. 2. Gelová výplň. 3. Potah z průhledné fólie Vlastnosti Měkké gelové polovložky s příjemným, sametovým potahem; vyměkčují chodidlo; odolné, s dlouhou životností; protiskluzové; samolepící a znovupoužitelné. Velikosti a balení K dostání v jednotné velikosti. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Vhodné pro všechny druhy obuvi; ideální k dorovnání velikosti; poskytují chodidlu stabilitu a pevné držení v obuvi; díky vynechání prostoru v oblasti palce jsou obzvláště vhodné do špičaté nebo otevřené dámské obuvi; vyměkčují došlap, zabraňují pálení chodidla při dlouhém stání nebo chůzi; sametový potah z mikrovlákna, který odvádí z pokožky vlhkost, zajišťuje vysoký komfort nošení; čistý polyuretanový gel bez přísad a změkčovadel, dermatologicky testovaný; odolné s dlouhou životností; znovupoužitelné, pokud přestane vložka lepit, stačí omýt čistou vodou; možné prát v ruce při 30°C; ekologické balení.

číslo zboží 6216

36

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


EASY TEC Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Potah z mikrovlákna. 2. Gelová výplň. 3. Potah z průhledné fólie Vlastnosti Měkké gelové vložky s příjemným, sametovým potahem; vyměkčují chodidlo; tvarově stálé; s dlouhou životností; protiskluzové; samolepící a znovupoužitelné. Velikosti a balení K dostání ve dvojvelikostech 36/37, 38/39, 40/42. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Perfektní držení a stabilita v botách na vysokém podpatku; díky vynechání prostoru v oblasti prstů poskytují více místa ve špičaté obuvi; vhodné i do otevřené obuvi; vyměkčují došlap, snižují tlak na nohu při stání i chůzi a zabraňují sklouzávání nohy v botě; sametový potah z mikrovlákna, který odvádí z pokožky vlhkost, zajišťuje vysoký komfort nošení; čistý polyuretanový gel bez přísad a změkčovadel, dermatologicky testovaný; odolné, s dlouhou životností; znovupoužitelné, pokud vložka přestane lepit, stačí omýt čistou vodou; možné prát v ruce při 30°C; ekologické balení.

číslo zboží 6298

37


MAGIC COMFORT Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Gelová výplň. 2. Potah z průhledné fólie. Vlastnosti Měkké, tenké a průhledné gelové vycpávky; vyměkčují chodidlo; s dlouhou životností; protiskluzové; samolepící a znovupoužitelné. Velikosti a balení K dostání v jednotné velikosti. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Ideální do dámské obuvi na vysokém podpatku, lodiček a sandálů; poskytují chodidlu stabilitu a pevné držení v obuvi; vyměkčují došlap, zabraňují pálení chodidel při dlouhém stání nebo chůzi v obuvi na vysokém podpatku; čistý polyuretanový gel bez přísad a změkčovadel, dermatologicky testovaný, příjemný k pokožce; tenká, odolná, s dlouhou životností; znovupoužitelná, pokud vložka přestane lepit, stačí omýt čistou vodou; ekologické balení.

číslo zboží 6211

38

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


MAGIC STEP Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Gelová výplň. 2. Potah z průhledné fólie. Vlastnosti Měkká a průhledná gelová polovložka; vyměkčuje chodidlo; s dlouhou životností; protiskluzová; samolepící a znovupoužitelná. Velikosti a balení K dostání v jednotné velikosti. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Vhodná pro všechny druhy obuvi; ideální k dorovnání velikosti; poskytuje chodidlu stabilitu a pevné držení v obuvi; díky vynechání prostoru v oblasti palce je obzvláště vhodná do špičaté a otevřené dámské obuvi; vyměkčuje došlap, zabraňuje pálení chodidla při dlouhém stání nebo chůzi; čistý polyuretanový gel bez přísad a změkčovadel, dermatologicky testovaný, příjemný k pokožce; odolná s dlouhou životností; znovupoužitelná, pokud přestane lepit, stačí omýt čistou vodou; ekologické balení.

číslo zboží 6940

39


MAGIC HEEL Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Gelová výplň. 2. Potah z průhledné fólie. Vlastnosti Měkký a průhledný patní polštář; vyměkčuje chodidlo; odolný, s dlouhou životností; protiskluzový; samolepící a znovupoužitelný. Velikosti a balení K dostání ve velikostech M a L. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Ideální pro všechny druhy obuvi; ve vysoké míře tlumí při nárazu a vyměkčují patu; efektivní rozložení tlaku odlehčuje a chrání páteř a klouby; čistý polyuretanový gel bez přísad a změkčovadel, dermatologicky testovaný, příjemný k pokožce; odolné, s dlouhou životností; znovupoužitelné, pokud přestanou lepit, stačí omýt čistou vodou; ekologické balení.

číslo zboží 6167

40

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


MAGIC ANTISLIP Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Gelová výplň. 2. Potah z průhledné fólie. Vlastnosti Měkký a průhledný gelový polštář; vyměkčuje patu; odolný, s dlouhou životností; protiskluzový; samolepící a znovupoužitelný. Velikosti a balení K dostání v jednotné velikosti. Balení: kartonová krabička. Prodejní argumenty Ideální pro všechny druhy obuvi; zabraňuje vyklouzávání paty z obuvi a napomáhá lepšímu držení nohy v obuvi; chrání oblast paty před poraněním; zlepšuje držení chodidla ve velké nebo vytahané obuvi; čistý polyuretanový gel bez přísad a změkčovadel, dermatologicky testovaný, příjemný k pokožce; odolné, s dlouhou životností; znovupoužitelné, pokud přestanou lepit, stačí omýt čistou vodou; ekologické balení.

číslo zboží 6214

41


fresh & fit Komfort Svěžest Vyrovnání velikosti Odstranění zápachu

Materiál 1. Měkký, prodyšný flís, který je příjemný k pokožce a rychle odvádí vlhkost z nohou. 2. Mezivrstva ze dvou složek - vláken, pohlcuje ve vysoké míře vlhkost. 3. Pevná spodní vrstva pro vysokou odolnost. 4. Protiskluzová vrstva. Vlastnosti Pohlcuje vlhkost; příjemná vůně; odolná; prodyšná. Velikosti a balení K dostání ve dvojvelikostech 36/37 - 46/47. Balení: polypropylenový sáček. Prodejní argumenty Díky pohlcování vlhkosti, prodyšnosti a příjemné svěží vůni jsou v obuvi zajištěny optimální podmínky; velmi tenká a proto i v úzké obuvi nevystupuje a nepřekáží; měkká vrchní vrstva je příjemná k pokožce a proto vhodná i k nošení bot naboso; balení obsahuje 6 párů.

číslo zboží 6410 - ovoce, 6411 - mentol

42

BNS Trade s.r.o., Horní 32, 639 00 Brno,+420 543 331 005, info@bnstrade.cz, www.bnstrade.cz


ZKOUŠECÍ PONOŽKY

ZKOUŠECÍ PONOŽKY Ťapky zkoušecí v krabičce Vlastnosti 100% hygienické, jednorázové, univerzální velikost Velikosti a balení 120 ks

Ťapky zkoušecí v plastovém sáčku Vlastnosti 100% hygienické, jednorázové, univerzální velikost Velikosti a balení 1 plastový sáček, obsah 500 kS

číslo zboží 6470 a 6472

43


BNS Trade s.r.o. Horní 32 CZ-639 00 Brno DIČ/VAT: CZ27687481 Tel.: +420.543 331 005 info@bnstrade.cz skype: bns.trade www.krem-na-boty.cz BNS více něž péče

Bergal  

bergal katalog

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you