Page 1

Технічне обслуговування це не просто заміна мастила в двигуні Вашого авто. Комплексна програма технічного обслуговування включає в себе близько 30 операцій, а саме: Назва операції

17 Перевірка шасі: герметичність передніх та задніх амортизаторів Вплив на керованість автомобіля. Безпека на дорозі. Збільшення гальмового шляху. Шум при гальмуванні. Неефективність шасі: зношення передніх та задніх гальмових 18 Перевірка гальмування у випадку граничного зношення колодок. Безпека на колодок та дисків дорозі.

1

Кузов: Перевірка антикорозійного покриття

Можливі наслідки невиконання Виявлення відколів, подряпин та пошкоджень для своєчасного ремонту. Можливе виникнення ржавіння кузова.

2

Кузов: очищення стійок дефлектора та рухомої панелі верхнього люка

Можливе потрапляння води в салон автомобіля

20

3

Кузов: перевірка роботи та змащення замка капота

21

4

Двигун: заміна мастила*

5

Двигун: заміна масляного фільтра

6

Двигун: перевірка випускного трубопроводу

Можливі ускладнення при відкриванні капота. Ймовірність мимовільного відчинення замка капота під час руху. Можливе підвищене зношення двигуна та зниження його ресурсу. Неякісне мастило може призвести до пошкодження двигуна. Можливі втрати властивостей мастила через порушення фільтрації. Недостатній тиск призведе до швидкого зношення двигуна. Необхідно для відповідності екологічним нормам. Попередження виходу з ладу дорогих елементів каталітичного нейтралізатора.

7

Двигун: злив відстою з паливного фільтра (якщо не прийшов час його заміни Двигун: перевірка вільного ходу педалі зчеплення (за відсутності системи автоматичної компенсації) Перевірка рівня робочої рідини, стану та герметичності гідравлічних контурів: гідропідсилювач рульового керування Перевірка рівнів робочої рідини, стану та герметичності гідравлічних контурів: система охолодження двигуна Перевірка рівнів робочої рідини, стану та герметичності гідравлічних контурів: гідропривід гальм/гідропривід зчеплення Перевірка рівень мастила в гідроблоці (роботизована КПП) Перевірка рівень робочої рідини гідроприводу зчеплення. (роботизована кПП) Перевірка шасі: стан захисних чохлів, сайлент-блоків та кульових опор Перевірка шасі: стан шин та тиск в шинах (включаючи запасне колесо або перевірка наявності комплекту для ремонту шин в аерозольній упаковці) Перевірка шасі: наявність ковпачків на вентилях шин

8 9 10 11 12 13 14 15 16

Запобігає виходу з ладу дорогих деталей паливної системи. Можливе підвищене зношення механізму зчеплення. Раннє старіння. Втрата керованості та контролю над автомобілем. Ризик перегріву двигуна у випадку витікання охолоджувальної рідини. Повна втрата ефективності гальм у випадку відсутності рідини або її низького рівня Ризик неможливості перемикання передач, якщо рівень некоректний. Ризик неможливості перемикання передач, якщо рівень некоректний. Попереджує вихід з ладу дорогих елементів. Ризик розбортування шини у випадку заниженого тиску / ризик вибуху шини у випадку підвищеного тиску / В обох випадках має місце.

Несправність елементів системи освітлення (принцип “побачити та бути побаченим”) може призвести до аварії / Неналежний стан транспортного засобу Перевірка видимості: освітлення салону Комфорт користувача. Перевірка видимості: стан вітрового скла та дзеркал заднього Втрата ефективності при огляді / Ризик розтріскування вітрового огляду скла. Перевірка видимості: зношення щіток очисників вітрового та Втрата ефективності при огляді / Втрата видимості. заднього стекол Перевірка видимості: рівень рідини в бачку омивача вітрового Втрата ефективності при огляді / Втрата видимості. та заднього стекол транспортного засобу прийнятим стандартам / У Етикетки: перевірка наявності та правильності розташування Невідповідність випадку відсутності або пошкодження етикеток, нестачі інформації етикеток подушок безпеки та етикеток у моторному відсіку у клієнта щодо ризиків, яким він може піддатися.

19 Перевірка видимості: зовнішнє освітлення та сигналізація

22 23 24

діагностика: перевірка акумуляторної батареї за 25 Електронна допомогою тестера діагностика: перевірка ЕБК за допомогою 26 Електронна діагностичного приладу 27 Електронна діагностика: робота сигнальних ламп на панелі приладів ініціалізація: покажчик запасу ходу до чергової 28 Повторна заміни мастила/технічного обслуговування документи: встановлення етикетки 29 Підтверджувальні технічного обслуговування в моторному відсіку

Виникнення проблем при запуску. Невиявлення зареєстрованих в електронних блоках помилок для можливості своєчасного ремонту. Нестача інформації у клієнта щодо ризиків, яким може бути підданий автомобіль. Поінформованість клієнта. Поінформованість клієнта.

* RENAULT рекомендує масла ELF ELF Evolution SXR 5w40 • Відрізняється високими властивостями щодо зношення й термічною стабільністю, що дозволяє йому успішно працювати у всіх діапазонах сучасного форсованого двигуна. • Гарні миючі властивості. • Відповідає останнім вимогам ACEA 2007 A3/B4, а також API SM/CF.

Renault_GID_2011_sp_6  

Renault_GID_2011_sp_6

Advertisement