Page 1

RENAULT

SCENIC У ФОКУСІ Дизайн та технології

DRIVE THE CHANGE


ГАРАНТІЯ Ми впевнені в якості вироблених нами автомобілів, тому надаємо гарантію на 3 роки або на 100 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше). А також за програмою «Гарантія+»* наші клієнти мають можливість отримати гарантію від виробника на 4 чи 5 років або на 100 000 км пробігу.

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ Дилерська мережа Renault нараховує 41 дилерський центр від Ужгорода до Луганська й надає якісне обслуговування та послуги з ремонту Вашого автомобіля.

RENAULT ASSISTANCE На всій території України діє служба техдопомоги на дорогах RENAULT Assistance. Наші двері відкриті для Вас 24 години на добу, 365 днів на рік. Безкоштовні дзвінки по Україні: 0-800-500-149.

З ТУРБОТОЮ ПРО ВАШ АВТОМОБІЛЬ. З УВАГОЮ ДО ВОДІЯ. ВАШ RENAULT SERVICE! RENAULT Service – це професійне обслуговування та уважне ставлення до кожного клієнта. Безпека, надійність і мобільність – основні принципи роботи сервісної мережі Renault.

БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ Гаряча лінія: 0-800-500-351 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів на території України) з 8.00 до 20.00 – по буднях з 9.00 до 19.00 – по вихідних. Цілодобова лінія Renault Assistance: 0-800-500-149 Офіційний сайт: www.renault.ua * Про детальні умови програми «Гарантія+» дізнавайтесь в офіційних дилерських центрах RENAULT, на сайті www.renault.ua, або за телефоном гарячої лінії 0-800-500-351


RENAULT

SCENIC SCENIC Почуття стилю

стор. 4

У ФОКУСІ Обладнання та інновації

стор. 6

R-LINK На зв’язку

стор. 8

У ДЕТАЛЯХ Дизайн та технології

стор. 10

БЕЗПЕКА RENAULT Максимальний захист і безпека

стор. 16

CARLAB КАТАЛОГ RENAULT Технічна інформація про модель

стор. 19


У ФОКУСІ 4 / 5

SCENIC

ПОЧУТТЯ СТИЛЮ

ВИ МАЄТЕ ПОЧУТТЯ СТИЛЮ? ТОДІ SCENIC COLLECTION 2013 САМЕ ДЛЯ ВАС. ОНОВЛЕНА ПЕРЕДНЯ ЧАСТИНА КУЗОВА, ПОЧИНАЮЧИ ВІД РАДІАТОРНОЇ РЕШІТКИ, ВИКОНАНОЇ В КОНЦЕПТУАЛЬНОМУ СТИЛІ RENAULT, ДО СВІТОДІОДНИХ LED-ВОГНІВ, ЩО ПІДКРЕСЛЮЮТЬ ОСОБИСТІСТЬ АВТОМОБІЛЯ, РОЗКРИВАЮЧИ ЙОГО ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ.


1.

3.

2.

З УСІХ БОКІВ 4.

1. Передні світлодіодні LED-фари забезпечують кращу видимість автомобіля на дорозі вдень і роблять Ваш рух ще безпечнішим. Низьке споживання електроенергії світлодіодними LED-фарами практично не позначається на витраті палива автомобілем. 2. Інтелектуальна система відеоконтролю VISIO SYSTEM® BY RENAULT, що забезпечує додатковий рівень безпеки й комфорту, особливо при русі в дощ, темний час доби та інших складних умовах. Функція спостереження за смугою руху (LDW) попереджає водія звуковим сигналом у випадку самовільного перетинання ліній дорожньої розмітки. Автоматичне перемикання фар (AHL) дозволяє максимально використовувати дальнє світло без ризику засліпити водіїв зустрічних автомобілів. 3. Нова радіаторна решітка із логотипом, відображають нову концепцію дизайну автомобілів бренду RENAULT. 4. Панорамний дах наповнює світлом і візуально збільшує внутрішній простір автомобіля.


У ФОКУСІ 6 / 7

ОБЛАДНАННЯ ТА ІННОВАЦІЇ

У ДЕТАЛЯХ

У повсякденному житті ми завжди прагнемо почуватися комфортно. З першої хвилини поїздки у Scenic Collection 2013 Ви відчуєте захват від невимушеної та комфортної подорожі: надзвичайно зручні сидіння та спинки з багатофункціональним регулюванням, вражаючий простір салону, де приємно перебувати під відкритим небом і роздивлятися світ через панорамний дах. Scenic Collection 2013 пропонує до 92 літрів додаткового об’єму у внутрішніх відділеннях для речей і до 40 варіантів розташування необхідних предметів: висувні відділення під сидіннями, ніші у підлозі, центральне відділення для речей на полозах, кишені у спинках передніх сидінь, відділення для речей на дверях тощо. Іграшки, інструменти, журнали, телефони легко знайдуть своє місце в автомобілі. Scenic Collection 2013 – це гарантія щасливої спільної подорожі в атмосфері дбайливої турботи.


ЗРОБІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ ЛЕГШИМ! 2.

1.

4.

3.

5.

1. Кишені, розташовані на задній стороні передніх сидінь, можуть бути використані для зберігання документів, книг, журналів тощо. 2. Карта-ключ Renault із функцією «Вільні руки» дозволить Вам без жодних зусиль відчинити або зачинити двері автомобіля, запустити двигун чи заблокувати двері при віддаленні від автомобіля, не виймаючи при цьому ключа з кишені. 3. TFT екран. Вся необхідна інформація, пов’язана із манерою їзди, в одну мить може бути відображена на TFT екрані Вашого Scenic: система курсової стійкості з функцією допомоги при початку руху на підйомі (HSA), система контролю паркування, та функція спостереження за смугою дорожнього руху Visio System®, що попереджає водія звуковим сигналом у випадку самовільного перетинання ліній дорожньої розмітки. 4. Підголівники підвищенного комфорту на задніх сидіннях забезпечать Вам повну релаксацію. 5. Мультимедійна система Renault R-Link. Скористайтеся практичними функціями багатофункціонального сенсорного екрана 7", лише злегка доторкнувшись до нього рукою. До ваших послуг мультимедіа, навігація, підключення до телефону та з’єднання із системою Bluetooth®. Після одноразової синхронізації цієї функції з Вашим телефоном система зв'язку Bluetooth® буде автоматично розпізнавати й реагувати на всі Ваші дзвінки.


R-LINK 8 / 9

НА ЗВ’ЯЗКУ...

ЧЕРЕЗ ІННОВАЦІЇ RENAULT НАБЛИЖАЄ АВТОМОБІЛЬ ДО ВАШОГО СТИЛЮ ЖИТТЯ. ТЕПЕР, ПОДОРОЖУЮЧИ ВИ МАЄТЕ МОЖЛИВІСТЬ ЗАВЖДИ ЗАЛИШАТИСЬ НА ЗВ’ЯЗКУ ЗАВДЯКИ МУЛЬТИМЕДІЙНІЙ СИСТЕМІ R-LINK. ВАШІ КОНТАКТИ, ДЗВІНКИ, УЛЮБЛЕНА МУЗИКА У МОБІЛЬНОМУ ТЕЛЕФОНІ, – ВСЕ СИНХРОНІЗУЄТЬСЯ ІЗ R-LINK. ВИ ЛЕГКО ЗМОЖЕТЕ ВІДПОВІДАТИ НА ДЗВІНКИ В РЕЖИМІ «ВІЛЬНІ РУКИ» ТА ЗНАЙТИ МАРШРУТ ДО МІСЦЯ ПРИЗНАЧЕННЯ, ЗАВДЯКИ ІНТЕГРОВА НІЙ НАВІГАЦІЇ TOMTOM®.


Завдяки своїм інноваціям Renault наближує автомобіль до Вашого способу життя й ураховує всі Ваші потреби Відтепер, подорожуючи з Renault R-Link, Ви завжди матимете доступ до всіх поточних справ: календар, контакти, музичний контент. Пошук і керування інформацією здійснюється легко, доступно і, найголовніше, безпечно за допомогою сенсорного екрана Renault R-Link.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

1. Головне меню складається з 5 іконок, за допомогою яких Ви можете швидко й легко вибрати наступні програми: навігація, мультимедіа, телефонія, а також різні системні налаштування автомобіля. 2. Сенсорний екран із налаштуванням домашньої сторінки, за допомогою якого Ви можете вибирати ярлики для Ваших улюблених функцій. 3. Телефонія. Для підвищення безпеки під час руху скористайтеся функцією гучного зв’язку Bluetooth®. 4. Переносний аудіопристрій. Використовуйте функцію Bluetooth® або USB-порт Renault R-Link для прослуховування Вашої улюбленої музики. 5. Мультимедіа. Зберігайте й переглядайте улюблені фотографії та відеозаписи просто на Вашому екрані Renault R-Link. 6. Системні налаштування. Ви з легкістю можете налаштувати параметри Renault R-Link залежно від Ваших уподобань (мова, годинник, звуки тощо).


У ДЕТАЛЯХ 10 / 11

НОВИЙ SCENIC

У ДЕТАЛЯХ ЕЛЕГАНТНИЙ ДИЗАЙН, ВРАЖАЮЧИЙ ПРОСТІР САЛОНУ, ЕКОНОМІЧНІ ТА ВИСОКОПРОДУКТИВНІ ДВИГУНИ, ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ БЕЗПЕКИ ТА МУЛЬТИМЕДІЙНОЇ СИСТЕМИ ДОЗВОЛЯТЬ ВІДЧУТИ СПРАВЖНІЙ КОМФОРТ ВІД ВОДІННЯ АВТОМОБІЛЯ. ЛЕГКО ЗРОЗУМІТИ, ЧОМУ RENAULT SCENIC, ЯК І РАНІШЕ НОМЕР ОДИН!


RENAULT SCENIC

Колісна база: 2 703 мм Довжина: 4 366 мм Ширина*: 1 845 mm Висота: 1 640 mm Об’єм багажника (мін./макс.): 470/524 дм3 * без дзеркал.


У ДЕТАЛЯХ 12 / 13

ДВИГУНИ RENAULT


ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН 1,5 л 110 к. с. із роботизованою коробкою передач з подвійним зчепленням EDC (Efficient Dual Clutch) поєднав у собі найкращі технологічні рішення у цій галузі. Наявність двох сухих зчеплень, які зменшують тертя, характерне для «мокрого» зчеплення, застосування електропривода зчеплення замість гідропривода, а також високопродуктивне електронне керування всім комплексом вузлів є безумовними перевагами EDC. Висока швидкість перемикання передач, що залежить тільки від швидкості перемикання муфт, у сукупності з можливістю вибирати наступну передачу й, за необхідності, вмикати її без перерви у роботі коробки передач дозволяють досягти відмінної динаміки розгону автомобіля та економії палива. ДИЗЕЛЬНИЙ ДВИГУН 1,5 л 105 к. с. із механічною коробкою передач відрізняється економічними показниками витрати палива, а також довговічністю та надійністю.

БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ 1,6 л 16 кл. 110 к. с. Двигун зі зміною фаз газорозподілу механізму впускних клапанів відрізняється високою питомою потужністю та оптимальною характеристикою обертального моменту. 2,0 л 16 кл. 140 к. с. Дволітровий двигун потужністю 140 к. с. у комбінації з коробкою передач на варіаторі забезпечує ефективне використання потужності й високу паливну економічність.

ВАРІАТОР (CVT) Плавна зміна передаточного співвідношення забезпечує високий рівень комфорту руху завдяки відсутності переривання потоку потужності, а також дозволяє поліпшити показники економічності, токсичності й рівня шумів.


ВОНИ РІЗНІ. СЕРЦЯ ОДНАКОВІ. ДВИГУНИ RENAULT З ГОНОЧНОЇ ТРАСИ НА ДОРОГУ ВАШОГО МІСТА

ОДНАКОВІ СТАНДАРТИ

ПРОДУКТИВНОСТІ

І НАДІЙНОСТІ Перед тим, як двигуни Renault з’явились на дорозі, вони пройшли перевірку на спеціальному треку найвимогливішою високотехнологічною лабораторією та відзначились унікальними перевагами, що забезпечують задоволення від водіння. Renault отримував титул Чемпіону Світу 11 разів і є неперевершений у списку нагород Формули-1®. Ці нагороді є результатом і підтверд женням високотехнологічним інноваціям, що надають впевненості володарям автомобілів Renault гарантуючи душевний спокій та даруючи задоволення від водіння кожен день.

DRIVE THE CHANGE


БЕЗПЕКА RENAULT 16 / 17

НАШ АБСОЛЮТНИЙ ПРІОРИТЕТ –

ЗАБЕЗПЕЧИТИ БЕЗПЕКУ ДЛЯ ВСІХ

КОМПАНІЯ RENAULT З ВЕЛИКОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ПІДХОДИТЬ ДО ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ СВОЇХ АВТОМОБІЛІВ. ПОРЯД ІЗ АКТИВНОЮ БЕЗПЕКОЮ RENAULT ПОВНОЮ МІРОЮ ПІКЛУЄТЬСЯ Й ПРО ПАСИВНУ БЕЗПЕКУ, ПРОПОНУЮЧИ СУЧАСНЕ ЕФЕКТИВНЕ ОБЛАДНАННЯ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД РІВНЯ КОМПЛЕКТАЦІЇ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ. З НОВИМ RENAULT SCENIC ВИ ОТРИМАЄТЕ МАКСИМАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ В ЦІЛКОВИТІЙ БЕЗПЕЦІ.


ПОПЕРЕДЖАТИ

КОРЕГУВАТИ

ЗАХИЩАТИ

Компанія Renault розробила новітні технології, що дозволяють інформувати водія у режимі реального часу про актуальну дорожню ситуацію.

Передові технології, розроблені компанією Renault, включають у себе системи контролю й оперативного реагування на дорозі, які забезпечують миттєве усунення ризиків та виправлення помилок під час руху або при здійсненні маневру.

Компанія Renault прагне того, щоб забезпечити максимальний захист всіх пасажирів, які перебувають в автомобілі, а також інших учасників дорожнього руху. Завдяки своєму великому досвіду в галузі аксидентології, компанія Renault пропонує широкий спектр одних із найнадійніших інноваційних технологій. Сьогодні Renault ставить перед собою пріоритетне завдання: у випадку аварії забезпечити максимальний захист і безпеку для порятунку людського життя.

2.

3.

1.

5.

4.

1. Система безпеки пасажирів. Результатом інноваційних розробок Renault є система безпеки Fix4Sure, призначена для запобігання прослизанню пасажира під ремінь безпеки автомобіля у випадку сильного лобового зіткнення. Система складається зі спеціально розташованого набору подушок безпеки, з передбачуваною поведінкою розширення при аварії, датчиками бокового удару та особливих пасажирських сидінь спеціально спроектованої форми. 2. ABS + EBD + AFU антиблокувальна система гальм з електронним розподілом гальмових зусиль у поєднанні із системою екстреного гальмування: зберігає траєкторію керування при гальмуванні. 3. Круїз-контроль із обмежувачем швидкості. Дозволяє зафіксувати бажану постійну швидкість або обмежити її перевищення. Органи керування цією функцією розташовані на кермі. 4. Hill Start Assist – функція допомоги при початку руху на підйомі. Коли автомобіль починає рухатися на підйомі, гальма автоматично спрацьовують на дві секунди для того, щоб дати автомобілю час для маневру. 5. ESP-система курсової стійкості, що забезпечує динамічний контроль водіння та контроль тяги при недостатній здатності до повертання та при заносах.

ДЕСЯТЬ РОКІВ ДІЯЛЬНОСТІ В ГАЛУЗІ УДОСКОНАЛЕННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ 2011-2020 ЗА ПІДТРИМКИ RENAULT Безпека Renault у цифрах: • Понад 600 чоловік, що працюють у компанії, займаються виключно безпекою транспортних засобів. • 100 мільйонів євро інвестується щорічно в дослідження й розробки для підсилення безпеки. • 400 фактичних краш-тестів і 4000 комп’ютерних випробувань проводиться щорічно.


CARLAB ДИЛЕРСЬКА МЕРЕЖА ЗОБОВ’ЯЗУЄТЬСЯ • Відповідати на Ваші Інтернет-запити протягом 24 годин з моменту їх отримання * у робочі дні

• Запропонувати Вам для тест-драйву автомобіль з демонстраційного парку дилерського центру одразу ж після запиту або протягом 48 годин * у робочі дні

• Надавати достовірну та актуальну інформацію про статус Вашого замовлення до моменту передачі автомобіля • Заохочувати лояльного клієнта спеціальними умовами з обслуговування та/або придбання автомобіля • Дотримуватися термінів видачі автомобіля та попередньо узгодженої вартості обслуговування при кожному Вашому заїзді до сервісного центру • Не виконувати жодної додаткової операції на Вашому автомобілі без Вашої згоди, а всі неузгоджені операції виконувати за рахунок дилерського центру • Надавати Вам гарантію 1 рік на оригінальні запасні частини та роботи з їх встановлення * за умови встановлення в офіційного дилера

• Використовувати тільки оригінальні запасні частини Renault • Підібрати Вам найкращу з діючих пропозицій за програмою Renault Finance

RENAULT ЗАВЖДИ НА ЗВ’ЯЗКУ ЗВЕРТАЙТЕСЬ НА НАШУ «ГАРЯЧУ ЛІНІЮ»: ТЕЛЕФОН: 0 800 500 351 САЙТ: www.renault.ua див. «Зворотній зв’язок»


ГАМА КОЛЬОРІВ ЛАК, МЕТАЛІК, ПОВНА ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ

СИНІЙ ЛАЗУРНИЙ RPB

ЧОРНИЙ GNE

ПІСОЧНИЙ HNP

БІЛИЙ ЛІД 369 (ЛАК)


ЧЕРВОНИЙ ГРАНАТ NNM

СІРА КАССІОПЕЯ KNG

БІЛИЙ QNC

ШОКОЛАДНИЙ CNB

СІРА ПЛАТИНА D69


ВАРІАНТИ ВИКОНАННЯ САЛОНУ

AUTHENTIQUE БАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ

ОПЦІЇ

• ABS з електронною системою розподілення гальмівних зусиль EBV + система екстреного гальмування EBA • ESP-система курсової стійкості з функцією допомоги при початку руху на підйомі (HSA) • 6 подушок безпеки • Кондиціонер з фільтром системи вентилювання • Бортовий компьютер (русифікованний) • Круїз-контроль • Передні ходові вогні • Центральний замок • Підігрів передніх сидінь • Сидіння водія, регульоване по висоті і нахилу, і сидіння пасажира, що регулюється по нахилу • Сидіння із кріпленням ISOFIX • Зовнішні дзеркала заднього огляду в тон кузова з електрорегулюванням і обігрівом • Сталеві 16" дюймові диски • Аудіосистема CD/MP3 + підкермовий джойстик + Bluetooth + USB + Jack

• Протитуманні фари • Багатофункціональная мультимедійна система "R LINK" із сенсорним ЖК дисплеєм 7", інтегрованною навігацією із розширенною картографією • Краска металік

Тканева оббивка сидінь темно-сірого кольору

16" дюймові диски, COMPLEA


Тканева оббивка сидінь – кольору карбон

EXPRESSION БАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ “AUTHENTIQUE”+ • Карта-ключ RENAULT з дистанційним керуванням • Протитуманні фари • Датчик дощу й світла • Автоматичне стоянкове гальмо • Сидіння водія, регульоване за висотою та в поперековій зоні + сидіння пасажира з функцією складання (в рівну підлогу) • Центральне речове відділення сдвижне • Імпульсні електросклопідіймачі передніх та задніх дверей з функцією захисту від затискання • Бічні сонцезахисні шторки • Шкіряне оздоблення керма

16" дюймові диски, ALTERNOVA

EXPRESSION+ ОПЦІЇ • Задні підголівники підвищеного комфорту • Інтелектуальна система відеоконтролю VISIO SYSTEM • Пакет Design: легкосплавні диски, 16" KALEIDO, задні тоновані стекла • Пакет Parking: задній парктронік + електропривід складання зовнішніх дзеркал • Пакет Comfort: карта-ключ Renault с функцією «Вільні руки», двухзональний клімат-контроль, воздуховоди для пасажирів заднього ряда • Панорамний дах • Багатофункціональная мультимедійна система "R LINK" із сенсорним ЖК дисплеєм 7", інтегрованною навігацією із розширенною картографією • Краска металік

БАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ “EXPRESSION”+ • Пакет Parking: задній парктронік + електропривід складання зовнішніх дзеркал • Пакет Comfort: карта-ключ Renault с функцією «Вільні руки», двухзональний клімат-контроль, воздуховоди для пасажирів заднього ряда

ОПЦІЇ • Задні підголівники підвищеного комфорту • Інтелектуальна система відеоконтролю VISIO SYSTEM • Пакет Design: легкосплавні диски, 16" KALEIDO, задні тоновані стекла • Панорамний дах • Багатофункціональная мультимедійна система "R LINK" із сенсорним ЖК дисплеєм 7", інтегрованною навігацією із розширенною картографією • Краска металік


ОСНОВНІ АКСЕСУАРИ БАЖАЄТЕ ЩЕ БІЛЬШЕ СТИЛЮ, КОМФОРТУ ТА ТЕХНОЛОГІЙ? RENAULT ПРОПОНУЄ ВЕЛИКИЙ ВИБІР ОРИГІНАЛЬНИХ АКСЕСУАРІВ, СПЕЦІАЛЬНО РОЗРОБЛЕНИХ І СТВОРЕНИХ ДЛЯ ВАШОГО SCENIC.

1.

2.

3.

4.

5.

1. Багажний бокс на поперечних багажних дугах. Збільшує об’єм багажного простору Scenic, стильно і з повною безпекою. 2. Гумові та текстильні килимки в салон. Повністю відповідають формі підлоги салона і захищають килимове покриття від бруду і пошкоджень. Надійно кріпляться фіксаторами, не загинаються, не чіпляються за педалі. 3. Фаркоп. Повністю сумісний з конструкцією Вашого автомобіля, відповідає європейським стандартам безпеки та має антикорозійне покриття. 4. Литі диски. Надають особливої індивідуальності Вашому Scenic, легкі та привабливі. Розміри 15", 16", 17". 5. Сигналізація. Необхідний елемент захисту Вашого авто. Ефективний засіб від злодіїв та крадіжок.


1

2

3

4

5

6

1. Задній паркувальний пристрій (парктронік). Надійний помічник при паркуваннні, маневруйте з легкістю та комфортом! 2. Дефлектори бокових вікон. Дозволяють провітрювати салон без протягів та за поганих погодних умов. 3. Піддон в багажник. Захищає багажник Вашого Scenic, тримає форму і не пропускає воду. 4. Текстильний килимок в багажник. Захищає багажник Вашого Scenic, двосторонній. 5. Дитяче крісло. Безпека Вашого малюка – перш за все! Зручні та надійні, дитячі крісла для всіх вікових категорій. 6. Автомобільний холодильник. Незамінний в подорожі, дозволяє охолоджувати продукти харчування. Надійно кріпиться на місце дитячого крісла


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ Норми токсичності ДВИГУН Об’єм двигуна (см3) Паливо Тип коробки передач Діаметр циліндра і хід поршня (мм) Кількість циліндрів / клапанів Ступінь стискання Потужність (к. с. при об/хв) Обертальний момент (Н•м при об/хв) Тип упорскування ПІДВІСКА Передня Задня ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Максимальна швидкість, км/год Час розгону 0-100 км/год РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ Радіус розвороту, м КОЛЕСА Й ШИНИ Розмір шин Штатний розмір базових легкосплавних дисків ВИТРАТИ ПАЛИВА* Викиди CO2 (г/км) Міський цикл / змішаний цикл / заміський цикл ОБ'ЄМ (л) Об'єм паливного баку МАСА (кг) Споряджена маса Максимально допустима маса Загальна маса автомобіля з причепом Максимальна маса причепа з гальмами/без гальм

1,5 Дизель МКП6 5 ЄВРО-4 1461 Дизель Механічна 6-ти ступінчаста 76 x 80,5 4/8 15,2 : 1 105/4000 240 (2000) Common Rail + Tурбокомпрессор

1,6 Бензин МКП6 5 ЄВРО-4

1,5 Дизель АТ6 EDC 5 ЄВРО-5

1598 1461 Бензин Дизель Механічна 6-ти ступінчаста Автоматична 6-ти ступінчаста 79,5 x 80,5 76 x 80,5 4/16 4/8 9,7 : 1 15,2 : 1 110/6000 110/4000 151/4250 240 (1750) Common Rail + Багатоточкове Tурбокомпрессор

2,0 Бензин CVT 5 ЄВРО-4 1997 Бензин Варіатор 84 x 90,1 4/16 10,2 : 1 140/6000 195 (3750) Багатоточкове

Mac-Pherson із трикутними важелями Напівзалежна 180 12,3

190/185 11,7

180 13,4

190 10,6

11,05

11,05

11,05

11,05

205/60 R 16 6,5 J 16

205/60 R 16 6,5 J 16

205/60 R 16 6,5 J 16

205/60 R 16 6,5 J 16

128 5,8/4,9/4,4

174 10,1/7,4/5,9

124 5,4/4,7/4,3

186 10,9/8,1/6,5

60

60

60

60

1432 1964 3264 1300/730

1371 1904 3204 1300/695

1461 1993 3293 1300/750

1432 1973 3273 1300/750

* Дані про витрату палива наведені згідно з директивою ЄЕС 80/1268/СЕЕ. Експлуатаційна витрата палива може відрізнятися залежно від умов.

ОБ’ЄМ Об’єм багажного відділення ЗАГАЛЬНІ РОЗМІРИ, ММ A Габаритна довжина B Колісна база C Передній звис D Задній звис E Колія передніх коліс F Колія задніх коліс G Габаритна ширина G1 Ширина з розкладеними боковими дзеркалами H Висота без навантаження із відчиненими дверима багажного відділення без H2 Висота навантаження J Висота порогу багажного відділення без навантаження K Дорожній просвіт із навантаженням M Ширина на рівні ліктів на передніх сидіннях M1 Ширина на рівні ліктів на задніх сидіннях N Ширина на рівні плечей на передніх сидіннях N1 Ширина на рівні плечей на задніх сидіннях P Відстань від подушок передніх сидінь до стелі при нахилі спинки 14° P1 Відстань від подушок задніх сидінь до стелі при нахилі спинки 14° Y Максимальна ширина отвору багажного відділення Y1 Ширина отвору багажного відділення Y2 Ширина між колісними арками Z Висота отвору дверей багажного відділення Z1 Максимальна / мінімальна довжина багажного відділення довжина за переднім сидінням (зі складеними Z2 Завантажувальна задніми сидіннями) допустима довжина вантажу зі складеним переднім Z3 Максимально сидінням

522

4366 2703 885 757 1545 1547 1845 2077 1675 2004 602 >160 1478 1475 1445 1436 968 901 1092 975 1105 858 847 / 977 1680 2508


ОФІЦІЙНІ ДИЛЕРИ RENAULT В УКРАЇНІ Місто Біла Церква Бровари Вінниця Дніпродзержинськ Дніпропетровськ Дніпропетровськ Донецьк Донецьк Житомир Запоріжжя Запоріжжя Івано-Франківськ Київ Київ Київ Київ Київ Кіровоград Кременчук Кривий Ріг Луганськ Луцьк Львів Миколаїв Мукачеве Одеса Одеса Полтава Рівне Севастополь Сімферополь Суми Тернопіль Харків Харків Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів

центр PRO+

PRO+

PRO+

Назва компанії “Європа Плюс” “Автогарант АВІ“ “Фаворит Авто Вінниця” “Автодім МСС” “РК-Дніпро” “Сінгл Мотор” “АІС Автодом Донецьк” “Компанія Алекс” “Полісся Моторс Групп” “Авто-Р” “АІС Запоріжжя” “В.С.К.” “АВТОКРАЙ – Україна” “Авто-Мотив ЛТД” “Автоцентр Голосіївський” “Арма Моторс” “Кий Авто Холдинг” “Франк Моторс” “Соллі Плюс Кременчук” “Нара” “ЛАКК” “Луцьк-Експо” “Ю.Р.К.” “М Моторс” “Авто Акорд” “АВТО ГРУП +” “АІС Авто-Юг” “Соллі Плюс Полтава” “ВІК Партнер” “Легапарк” “Автолідер М” “Автодім Пасаж” “ТЕРКО Авто Центр” “Атлант-М Юг” “Соллі Плюс” “ТРЕК” “Автоплаза Херсон” “Фаворит Авто” “Автогор” “Автоподіум” “АІС Чернігів”

Адреса вул. Таращанська, 193 вул. Металургів, 51 вул. Келецька, 39-а пр-т Аношкіна, 1-б смт Ювілейне, вул. Дружби, 3-а Запорізьке шосе, 25-a вул. Горностаївська, 2 вул. Куйбишева, 97; пр-т Київський, 48 вул. Ватутіна, 168-а/1 вул. Глісерна, 16 Південне шосе, 8 вул. Хриплинська, 5-а пров. Балтійський, 20 вул. М. Грінченка, 18 вул. Героїв Оборони, 4 вул. Кільцева дорога, 18 Харківське шосе, 18 вул. 50-річчя Жовтня, 17 вул. Київська, 65-б пр-т Миру, 13-а вул. Оборонна, 72-б вул. Дубнівська, 16 вул. Б. Хмельницького, 228 пр-т Леніна, 2-б вул. Автомобілістів, 3-в пр-т Маршала Жукова, 6-а вул. Атамана Головатого, 113 вул. Серьогіна, 4-а вул. Пухова, 85 Камишове шосе, 2-в вул. Київська, 187 пр-т Курський, 135 с. Великі Гаї, вул. Об’їзна, 23-а пр-т Гагаріна, 185/1 вул. Академіка Павлова, 323 вул. Плеханівська, 39-а Бериславське шосе, 11 Вінницьке шосе, 23 вул. Смілянська, 2 вул. Енергетична, 2-в вул. Інструментальна, 2-а

Телефон (0456) 34-30-10 (044) 353-74-74 (0432) 55-78-88 (0569) 55-08-01 (056) 790-59-90 (056) 790-37-57 (062) 387-88-90 (062) 203-77-55, 306-45-17, 306-45-66 (0412) 41-47-47 (061) 216-000-6 (061) 280-30-03 (0432) 50-38-00 (044) 585-00-50 (044) 495-88-18 (044) 277-70-77, 258-03-71 (044) 490-23-00 (044) 536-96-99 (0522) 30-41-21 (0536) 79-80-07 (056) 462-26-22 (0642) 500-370 (0332) 74-69-11 (0322) 44-24-44 (0512) 721-16-62 (03131) 3-13-34 (048) 702-28-00, 737-33-22 (048) 738-69-81, 738-69-82 (0532) 68-00-28, 68-69-36 (0362) 69-05-12 (0692) 93-70-07 (0652) 70-70-88 (0542) 658-775 (0352) 43-40-50 (057) 766-17-66 (057) 752-5-777, 766-44-88 (057) 715-45-56 (0552) 32-26-14 (0382) 717-517 (0472) 37-21-37 (0372) 585-000 (0462) 65-25-25

АГЕНТИ ТА ОФІЦІЙНІ ФІЛІЇ ДИЛЕРІВ RENAULT В УКРАЇНІ Місто Горлівка Донецьк Дрогобич Кам’янець-Подільський Маріуполь Нікополь Нова Каховка Слов’янськ

Назва компанії “Скляр-Авто” “Олімпія” “Автоцентр” “Фаворит Авто Кам’янець” Філія “Компанія Алекс” “Трубосталь” “Автоплаза Нова Каховка” “Автоцентр Лімузин”

Адреса вул. Остапенка, 8-б пр-т Ілліча, 93 вул. Гайдамацька, 5-а вул. Чехова, 12 пр-т Металургів, 133-в вул. Херсонська, 372 вул. Паризької комуни, 10-в вул. Шевченка, 19

Телефон (06242) 2-90-52 (062) 385-88-55 (0324) 41-75-38 (03849) 5-00-60 (0629) 41-87-82 (5662) 63-84-51 (05549) 7-58-10 (06262) 3-40-64


SCENIC COLLECTION 2013

ГАРАНТІЇ

www.renault.ua

РОКИ

100 000 км

Ця публікація містить найточнішу інформацію на дату її подання до друку. Відповідно до політики постійного вдосконалення своєї продукції, група Renault залишає за собою право вносити зміни в технічні характеристики та конструкції описуваних і представлених автомобілів, а також додаткового устаткування. Інформація про ці зміни в найкоротший термін доводиться до відома офіційних представників групи Renault. Через обмежені можливості друкарського процесу відтворені в цьому виданні кольори кузова або оздоблення салону можуть дещо відрізнятися від реальних. Авторські права захищені. Повне або часткове відтворення цієї публікації в будь-якій формі й будь-яких засобах інформації без попереднього письмового дозволу групи Renault заборонено. Надруковано у травні 2013 року.

brochure_Scenic_2013-06-18_13_50  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you