Page 1

RENAULT MEGANE COUPE COLLECTION 2012

DRIVE THE CHANGE


ГАРАНТІЯ Ми впевнені в якості вироблених нами автомобілів, тому надаємо гарантію на 3 роки або на 100 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше). А також за програмою «Гарантія+»* наші клієнти мають можливість отримати гарантію від виробника на 5 років або на 100 000 км пробігу.

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ Дилерська мережа Renault нараховує 42 дилерські центри від Ужгорода до Луганська й надає якісне обслуговування та послуги з ремонту Вашого автомобіля.

RENAULT ASSISTANCE На всій території України діє служба техдопомоги на дорогах RENAULT Assistance. Наші двері відкриті для Вас 24 години на добу, 365 днів на рік. Безкоштовні дзвінки по Україні: 0-800-500-149.

З ТУРБОТОЮ ПРО ВАШ АВТОМОБІЛЬ. З УВАГОЮ ДО ВОДІЯ. ВАШ RENAULT SERVICE! RENAULT Service – це професійне обслуговування та уважне ставлення до кожного клієнта. Безпека, надійність і мобільність – основні принципи роботи сервісної мережі Renault.

БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ Гаряча лінія: 0-800-500-351 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів на території України) з 8.00 до 20.00 – по буднях з 9.00 до 19.00 – по вихідних. Цілодобова лінія Renault Assistance: 0-800-500-149 Офіційний сайт: www.renault.ua *Гарантія виробника 5 років або 100 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше) надається за умови придбання фізичною особою легкового автомобіля Renault, крім автомобілів спортивної лінійки Renault.


ВЖЕ 114 РОКІВ МИ ДОТРИМУЄМОСЯ ДУМКИ: ЩОБ НЕ ВІДСТАВАТИ ВІД ЧАСУ, АВТОМОБІЛЬ ПОВИНЕН СИМВОЛІЗУВАТИ ПРОГРЕС, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, БУТИ ДЖЕРЕЛОМ НАТХНЕННЯ Й ДАРУВАТИ РАДІСТЬ РУХУ КОЖНОМУ.

Вже понад століття Renault іде в ногу зі змінами в суспільстві. Компанія вибудовує унікальні відносини зі своїми покупцями та їхніми родинами, керуючись однією простою ідеєю: щоб завоювати народну любов, автомобіль має бути практичним, надійним, відповідати способу життя та потребам людини й бути доступним кожному. У цьому різноманітному світі ми завжди раді всьому новому, раді відкривати нові обрії. Ми впевнені в якості вироблених нами автомобілів, тому надаємо гарантію на 3 роки або 100 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше). А також за програмою «Гарантія+» наші клієнти мають можливість отримати гарантію від виробника на 5 років або на 100 000 км пробігу. Ми організували допомогу водіям на дорогах у рамках проекту RENAULT Assistance. І нарешті, ми створили Академію безпечного керування й проект Zero Emission, завдяки якому запускаємо серійне виробництво першої лінійки доступних електромобілів. Ми впевнені, що не світ має пристосовуватися до автомобіля, а автомобіль – до світу.

DRIVE THE CHANGE

1


MEGANE COUPE ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН, ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ПРОДУМАНА ЕРГОНОМІКА, ЗАХОПЛЮЮЧІ ВРАЖЕННЯ ЩОДНЯ.


3


4


НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ

ЧИМ СУЧАСНІШІ ТЕХНОЛОГІЇ, ТИМ БІЛЬШЕ ЗАДОВОЛЕННЯ! Новий Renault Megane Coupe здатний з першого погляду підкорити серце найвибагливішого автомобіліста: він дарує відчуття новизни й спокуси, упевненість і задоволення. Обладнаний інтелектуальною системою відеоконтролю Visio System® by Renault, Megane Coupe попереджає водія звуковим сигналом у випадку самовільного перетинання лінії дорожньої розмітки. «Розумна» система дозволяє оптимізувати освітлення під час руху шляхом оптимального використання дальнього світла без ризику засліпити водіїв зустрічних автомобілів. Сучасні технології Renault покликані максимально полегшити щоденні поїздки: чип-карта з функцією «Вільні руки», задній парктронік, двозонний кліматконтроль... Нова ергономічна аудіосистема R-Plug&Radio+ з можливістю підключення зовнішніх аудіопристроїв Bluetooth, USB і Jack доповнює задоволення. За кермом нового Renault Megane Coupe прогрес відчувається кожної миті, дорога втрачає свою непередбачуваність і перетворюється на безтурботну подорож.

5


ВИСОКИЙ СТУПІНЬ ЗАХИСТУ БЕЗПЕКА НА ВИЩОМУ РІВНІ

Megane Coupe увібрав у себе кращі досягнення компанії Renault у сфері активної й пасивної безпеки. Збільшені гальмові диски дозволили інженерам скоротити гальмовий шлях до мінімуму. Захист водія й пасажирів надійно забезпечують система стабілізації курсової стійкості (ESP) з функцією HSA, датчики зіткнення миттєвого реагування, адаптивні подушки безпеки, підголівники нового покоління, ремені безпеки з переднатягувачами й безліч інших розробок Renault.

6


7


СИЛОВІ АГРЕГАТИ 1,6 л 16 кл. 110 к. с.

об/хв

2,0 л 16 кл. 140 к. с. 1,6 л, 16 кл., 110 к. с. Завдяки зміні фаз газорозподілу впускних клапанів, цей двигун видає високу потужність і обертальний момент при низьких обертах.

Потужність Обертальний момент об/хв

2,0 л, 16 кл., 140 к. с. Комплектується адаптивною безступінчатою коробкою передач (варіатором), забезпечуючи м'який хід і плавність перемикання передач.

1. 6-СТУПІНЧАТА МЕХАНІЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ Гарантує точність перемикання передач. Наявність 6-ї передачі дозволяє зменшити витрату палива під час руху на автомагістралі. 2. АДАПТИВНА БЕЗСТУПІНЧАТА АВТОМАТИЧНА КОРОБКА ПЕРЕДАЧ (ВАРІАТОР) Безступінчате перемикання забезпечує високий комфорт завдяки відсутності ривків під час прискорення, які зазвичай виникають у момент перемикання передач. Це оптимізує витрату палива, викиди відпрацьованих газів і акустичні характеристики двигуна.

1

8

2


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Двигун, л Коробка передач ДВИГУН Робочий об’єм, см3 Діаметр циліндра х хід поршня, мм Кількість циліндрів/клапанів Ступінь стискання Максимальна потужність за нормами ЄЕС, кВт (к. с.) / при частоті обертання колінчатого вала, об/хв Максимальний обертальний момент за нормами ЄЕС, Н•м / при частоті обертання колінчатого вала, об/хв Тип упорскування Паливо Норма токсичності

1,6 МКП6

2,0 CVT (варіатор)

1598 79,5 х 80,5

1997 84 х 90,1 4/16

9,7:1 81 (110) / 6000 151 / 4250 Багатоточковий Бензин Євро-4

РУЛЬОВЕ КЕРУВАННЯ Адаптивний електропідсилювач Діаметр повороту, м

Серійно 10,95

ПІДВІСКА Передня підвіска Задня підвіска

Мак-Ферсон із трикутними важелями Напівзалежна вісь

КОЛЕСА Й ШИНИ Штатний розмір дисків Розмірність шин

6,5 J 16 205/55 R16 91 H

ГАЛЬМОВА СИСТЕМА Діаметр передніх вентильованих гальмових дисків, мм Діаметр задніх гальмових дисків, мм

280 260

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Максимальна швидкість, км/год Розгін 0–100 км/год, с Час проходження шляху 1000 м з місця, с

190 10,5

ВИТРАТА ПАЛИВА У міському циклі із запуском холодного двигуна, л/100 км У заміському циклі, л/100 км У змішаному циклі, л/100 км Викид CO2, г/км Паливний бак, л

9,3 5,6 6,9 163

МАСОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ, КГ Споряджена маса Максимальна дозволена маса Максимальна дозволена транспортна маса Повна маса причепа, що буксирується, з гальмовою системою Повна маса причепа, що буксирується, без гальмової системи

10,2:1 103 (140) / 6000 195 / 3750

195 10,3 31,9

10,5 5,9 7,6 176 60

1280 1734 3034

1350 1777 3083 1300 675

9


КОМФОРТ

1. ПАНОРАМНИЙ СКЛЯНИЙ ДАХ Завдяки панорамному даху ви отримуєте не тільки чудову оглядовість і освітленість салону, але й неперевершене задоволення від керування. 2–3. КЛІМАТ-КОНТРОЛЬ ІЗ ДАТЧИКОМ ЯКОСТІ ПОВІТРЯ Двозонний клімат-контроль забезпечує індивідуальний температурний режим для водія й переднього пасажира. Пропонуються три режими роботи: автоматичний режим (Auto) для рівномірного регулювання температури, швидкий (Fast) і м'який (Soft). Коли автомобіль перебуває в умовах забрудненого навколишнього середовища, датчик якості повітря автоматично вмикає режим рециркуляції повітря. 4. МЕНЮ ІНДИВІДУАЛЬНИХ НАЛАШТУВАНЬ Ви можете вибрати зручний для вас спосіб відображення й регулювання різних функцій автомобіля (блокування або розблокування замків дверей, робота заднього склоочисника і т.п.).

1

2

4

10

5. ДАТЧИКИ ДОЩУ ТА СВІТЛА Очисник вітрового скла автоматично починає працювати за сигналом датчика дощу: частота рухання щіток регулюється залежно від інтенсивності опадів. При настанні темної пори доби або при в'їзді у тунель за сигналом датчика світла автоматично вмикається ближнє світло фар.

3

5


ТЕХНОЛОГІЇ

1. АВТОМАТИЧНЕ СТОЯНКОВЕ ГАЛЬМО Автоматично вимикається із початком руху й вмикається при зупинці автомобіля. Також можна керувати стоянковим гальмом вручну — для цього достатньо легкого дотику. 2. R-PLUG&RADIO+ Нова аудіосистема з удосконаленою ергономікою пропонує кілька комунікаційних рішень для підключення зовнішніх аудіопристроїв: роз’єми USB і Jack на передній панелі, функція Bluetooth® для бездротової телефонії з розпізнаванням голосу й аудіопотоків.

1

2

3. R-PLUG&RADIO+ BOSE® Завдяки віртуозно вивіреним налаштуванням, аудіосистема преміум-класу Bose® відтворює найвищу якість звуку. 4. R-PLUG&RADIO+ 3D SOUND BY ARKAMYS® У результаті точної цифрової обробки 8 динаміків видають високоякісне тривимірне звучання, що дозволяє водієві й пасажирам насолоджуватися обволікаючим звуком. 5. ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ Три рівні індикації: аналоговий тахометр, цифровий спідометр і колірна індикація круїз-контролю — дозволяють миттєво зчитувати інформацію.

3

4

5

11


БЕЗПЕКА 1. РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ Для зменшення сили удару під час зіткнення й для ідеальної підтримки тіла ремені безпеки мають переднатягувачі на передніх сидіннях, переднатягувач із обмежувачем зусилля на бокових задніх сидіннях і обмежувач зусилля на центральному задньому сидінні. 2. ПЕРЕДНІЙ ПІДГОЛІВНИК Завдяки регулюванню за висотою й нахилом знижується ризик травмування голови та шиї при ударі автомобіля ззаду. 1

2

3. БІКСЕНОНОВІ ФАРИ З ПОВОРОТНИМ МЕХАНІЗМОМ Насичене світло, близьке до денного, — для контролю ситуації й попередження небезпек. Технологія зовнішнього бокового освітлення дозволяє освітлювати внутрішню частину поворотів і долати їх іще точніше та впевненіше. 4. СВІТЛОДІОДНІ ДЕННІ LED-ВОГНІ Спрямовані вперед LED-вогні забезпечують кращу видимість автомобіля на дорозі в денну пору доби, що робить ваш рух більш безпечним. Низьке споживання електроенергії LED-вогнів практично не впливає на витрату палива автомобіля. 5. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ВІДЕОКОНТРОЛЮ VISIO SYSTEM® BY RENAULT Забезпечує додатковий рівень безпеки й комфорту, особливо при руху в складних умовах (темна пора доби, дощ та ін.). Функція спостереження за смугою руху (LDW) попереджає водія звуковим сигналом у випадку самовільного перетинання ліній дорожньої розмітки. Автоматичне перемикання фар (AHL) дозволяє максимально використовувати дальнє світло без ризику засліпити водіїв зустрічних автомобілів.

3–4

6. ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ Автомобіль комплектується 6 подушками безпеки: 2 фронтальними – для водія й переднього пасажира, 2 передніми боковими й 2 надувними шторками. 7. СИСТЕМА КУРСОВОЇ СТІЙКОСТІ ESP ІЗ ФУНКЦІЄЮ ДОПОМОГИ НА ПІДЙОМІ HSA Функція HSA забезпечує додатковий комфорт і впевненість на підйомі. Автоматично підтримує автомобіль на крутому схилі, створюючи невелике гальмове зусилля при відпусканні педалі гальма.

5 12

6

7


ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ РЕЧЕЙ 1. РЕЧОВІ КИШЕНІ У кишені, розташовані на спинках передніх сидінь, можна покласти документи, книги й журнали. 2. ВІДСІК ДЛЯ РЕЧЕЙ У ПІДЛОКІТНИКУ ЗАДНЬОГО СИДІННЯ Пасажири задніх сидінь можуть помістити в це практичне відділення олівці, компакт-диски й т.п. 1

3. ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ РЕЧЕЙ У ПІДЛОЗІ У підлозі передньої частини салону органічно розміщаються два відсіки із кришкою об’ємом 1,8 л.

5

4. МІСТКЕ БАГАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ Об’єм — 344 л. 5. ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ РЕЧЕЙ У ЦЕНТРАЛЬНІЙ КОНСОЛІ Зручне та практичне рішення для водія й пасажира.

6

2 6. ВІДДІЛЕННЯ ДЛЯ РЕЧЕЙ НА ПАНЕЛІ ПРИЛАДІВ Охолоджуване відділення для речей великої ємності з підсвічуванням.

3

4 13


АКСЕСУАРИ ДИЗАЙН

1. СПОЙЛЕР Є ідеальним завершенням спортивного обвісу. 2. ПЕРЕДНІ ДЕФЛЕКТОРИ Створені для вашого комфорту, дефлектори гарантують провітрювання й циркуляцію повітря в салоні.

1

2

3

4 14

3–4. СПОРТИВНИЙ ОБВІС Завдяки спортивному обвісу ви матимете можливість змінити зовнішній вигляд вашого автомобіля за допомогою різних стильних аксесуарів, які підкреслять його динамічний дизайн.

АКСЕСУАРИ ДОЗВІЛЛЯ Й КОМФОРТ

5–6. ШИРОКИЙ ВИБІР КИЛИМКІВ ДЛЯ САЛОНУ Килимки виконані з міцного, гнучкого матеріалу. На 100% відповідають оригінальним розмірам салону й точкам кріплення. 7. СІТКА-КОНВЕРТ Сітка-конверт призначена для зберігання дрібних речей у багажнику. Кріпиться завдяки петлям у багажнику. Створює 3 додаткові відділення для речей.

5

8. ПІДДОН У БАГАЖНИК Піддон зі скловолокна дозволяє зберігати різні предмети в багажнику, захищаючи його оббивку. З високими бортами, призначеними для надійного захисту багажника, він ідеально відповідає його розмірам. Легко миється під струменем води. 9. СИГНАЛІЗАЦІЯ Економічна сигналізація з низьким рівнем споживання енергії оснащена ультразвуковим контролем об’єму й реагує на контакт із автомобілем по всьому периметру транспортного засобу. Автоматична сирена високої потужності охороняє ваш автомобіль від проникнення, а контроль над блокуванням дверей при вмиканні й сигнал фарами при вимиканні роблять її використання дуже зручним.

6

7

8


ВАРІАНТИ ВИКОНАННЯ САЛОНУ

DYNAMIQUE Спортивність та технічність У варіанті виконання Dynamique пропонується тканинна оббивка темно-сірого кольору. Серійно комплектується 6 подушками безпеки, системою ESP, двозонним кліматконтролем з датчиком якості повітря й легкосплавними дисками Kaleido 16". Модель оснащена датчиками дощу й світла, світлодіодними LED-фарами, підігрівом передніх сидінь, кермом зі шкіряним оздобленням. Опційно пропонується: Інтелектуальна система відеоконтролю Visio System, Пакет City: задній датчик паркування + затоновані задні й бокові стекла + електропривід зовнішніх дзеркал, CD/MP3-аудіосистема 4х30 Вт 3D Sound by Arkamys® + Bluetooth + USB + підкермовий джойстик, кермо + важіль перемикання передач з перфорованої шкіри.

PRIVILEGE Елегантність та витонченість У версії Privilege пропонується комбінована оббивка салону темно-сірого кольору. Базове обладнання включає в себе систему ESP з функцією HSA, інтелектуальну систему відеоконтролю Visio System® by Renault, автоматичне стоянкове гальмо, задній паркувальний радар і легкосплавні колісні диски Eptius 16". Опційно пропонується: Ксенонові лампи з поворотним механізмом, панорамний дах, аудіосистема преміум-класу Bose – 8 динаміків + сабвуфер + підсилювач, шкіряна оббивка сидінь, кермо + важіль перемикання передач з перфорованої шкіри. 15


КОЛЬОРИ КУЗОВА

ВИШНЕВИЙ (TE NNJ)

СІРА КАССІОПЕЯ (TE KNG)

СІРЕ ЗАТЬМАРЕННЯ (TE B66)

ЧОРНИЙ (TE GNE)

ЖОВТОГАРЯЧИЙ (TE ENJ)

КАШТАНОВИЙ (TE D17)

АКВАМАРИН (TE RPB)

БІЛИЙ (TE QNC)

TE — фарба "металік".

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ

14° P

РОЗМІР БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ (ЗА НОРМАМИ ISO), Л

14° Q

L

H1 Q1 Z3 Z1

Z H

Z2 J

C

K

A B

D

E G Y

M N

M1 N1

Y2

Y1 F

16

ЗАГАЛЬНІ РОЗМІРИ, ММ A Колісна база B Габаритна довжина C Передній звис D Задній звис E Колія передніх коліс F Колія задніх коліс G Ширина при складених/розкладених бокових дзеркалах H Висота без навантаження H1 Висота при відкритих дверях багажного відділення без навантаження J Висота порога багажного відділення без навантаження K Дорожній просвіт під навантаженням L Довжина салону від педалей до спинки заднього сидіння M Ширина на рівні ліктів на передніх сидіннях M1 Ширина на рівні ліктів на задніх сидіннях N Ширина на рівні плечей на передніх сидіннях N1 Ширина на рівні плечей на задніх сидіннях P Висота від подушок передніх сидінь до даху при нахилі спинки 14° Q Висота від подушок задніх сидінь до даху при нахилі спинки 14° Q1 Висота від подушок задніх сидінь до даху по вертикалі задньої осі Y Верхній/максимальний проріз багажного відділення Y1 Нижній проріз багажного відділення Y2 Внутрішня ширина між колісними арками Z Висота прорізу дверей багажного відділення Z1 Максимальна навантажувальна довжина Z2 Висота до полиці багажного відділення Z3 Довжина багажного відділення при розкладеному задньому сидінні

344

2640 4299 862 797 1546 1547 1804/2037 1423 2000 804 120 1702 1476 1400 1418 1266 873 832 750 940/980 760 1152 484 1550 510 862


ОФІЦІЙНІ ДИЛЕРИ RENAULT В УКРАЇНІ Місто Біла Церква Бровари Вінниця Дніпродзержинськ Дніпропетровськ Дніпропетровськ Донецьк Донецьк Житомир Запоріжжя Івано-Франківськ Київ Київ Київ Київ Київ Київ Київ Кіровоград Кременчук Кривий Ріг Луганськ Луцьк Львів Миколаїв Мукачеве Одеса Одеса Полтава Рівне Севастополь Сімферополь Суми Тернопіль Харків Харків Харків Херсон Хмельницький Черкаси Чернівці Чернігів

PRO+

PRO+

Назва компанії “Європа Плюс” “Автогарант АВІ“ “Фаворит Авто Вінниця” “Автодім МСС” “РК-Дніпро” “Сінгл Мотор” «АІС Автодом Донецьк» “Компанія Алекс” “Полісся Моторс Групп” “Авто-Р” “В.С.К.” “АВТОКРАЙ – Україна” “Авто-Мотив ЛТД” Автоторгівельна група ІТН “Автоцентр Голосіївський” “Арма Моторс” “Вестком” “Кий Авто Холдинг” “Франк Моторс” “Соллі Плюс Кременчук” “Нара” “ЛАКК” “Луцьк-Експо” “Ю.Р.К.” “М Моторс” “Авто Акорд” “АВТО ГРУП +” “АІС Авто-Юг” “Соллі Плюс Полтава” “Славекс Авто” “Легапарк” “Автолідер М” “Автодім Пасаж” “ТЕРКО Авто Центр” “Атлант-М Юг” “Соллі Плюс” “ТРЕК” “Автоплаза Херсон” “Фаворит Авто” “Автогор” “Автоподіум” “АІС Чернігів”

Адреса вул. Таращанська, 193 вул. Металургів, 51 вул. Келецька, 39-а пр-т Аношкіна, 1-б смт Ювілейне, вул. Дружби, 3-а Запорізьке шосе, 25-a вул. Горностаївська, 2 вул. Куйбишева, 97 вул. Ватутіна, 168-а/1 вул. Глісерна, 16 вул. Хриплинська, 5-а пров. Балтійський, 20 вул. М. Грінченка, 18 вул. Артема, 60 вул. Героїв Оборони, 4 вул. Кільцева дорога, 18 пр-т Московський, 8, корп. 1 Харківське шосе, 18 вул. 50-річчя Жовтня, 17 вул. Київська, 65-б пр-т Миру, 13-а вул. Оборонна, 72-б вул. Дубенська, 16 вул. Б. Хмельницького, 228 вул. Героїв Сталінграда, 105/1 вул. Автомобілістів, 3-в пр-т Маршала Жукова, 6-а вул. Атамана Головатого, 113 вул. Серьогіна, 4-а вул. Пухова, 85 Камишове шосе, 2-в вул. Київська, 187 пр-т Курський, 135 с. Великі Гаї, вул. Об'їзна, 23-а пр-т Гагаріна, 185/1 вул. Академіка Павлова, 323; вул. Клочковська, 99-а вул. Плеханівська, 39-а Бериславське шосе, 11 Вінницьке шосе, 23 вул. Смілянська, 2 вул. Хотинська, 43 вул. Інструментальна, 2-а

Телефон (0456) 34-30-10 (044) 353-74-74 (0432) 55-78-88 (0569) 55-08-01 (056) 790-59-90 (056) 790-37-57 (062) 387-88-90 (062) 203-77-55 (0412) 41-47-47 (061) 216-000-6 (0432) 50-38-00 (044) 585-00-50 (044) 495-88-18 (044) 484-32-11 (044) 277-70-77, 258-03-71 (044) 490-23-00 (044) 207-77-27 (044) 536-96-99 (0522) 30-41-21 (0536) 79-80-07 (056) 462-26-22 (0642) 500-370 (0332) 74-69-11 (0322) 44-24-44 (0512) 72-16-62 (03131) 3-13-34 (048) 702-28-00, 737-33-22 (048) 738-69-81, 738-69-82 (0532) 68-00-28, 68-69-36 (0362) 69-05-12 (0692) 93-70-07 (0652) 70-70-88 (0542) 658-775 (0352) 43-40-50 (057) 766-17-66 (057) 752-5-777, 766-44-88 (057) 715-45-56 (0552) 32-26-14 (0382) 717-517 (0472) 37-21-37 (0372) 90-74-40 (0462) 65-25-25

АГЕНТИ RENAULT В УКРАЇНІ Місто Горлівка Донецьк Дрогобич Кам’янець-Подільський Маріуполь Нікополь Слов’янськ

Назва компанії “Скляр-Авто” «Родно» “Автоцентр” “Фаворит Авто Кам’янець” Філія “Компанія Алекс” “Трубосталь” “Автоцентр Лімузин”

Адреса вул. Остапенка, 8-б пр-т Ілліча, 93 вул. Гайдамацька, 5-а вул. Чехова, 12 пр-т Металургів, 133-в вул. Херсонська, 372 вул. Шевченка, 19

Телефон (06242) 2-90-52 (062) 385-88-55 (0324) 41-75-38 (03849) 5-00-66 (0629) 41-87-82 (5662) 63-84-51 (06262) 3-40-64 17


MEGANE COUPE COLLECTION 2012

www.renault.ua

ГАРАНТІЇ

Гаряча лінія: 0 800 500 351 Цілодобова лінія Renault Assistance: 0 800 500 149

РОКИ

100 000 км

Ця публікація містить найточнішу інформацію на дату її подання до друку. Відповідно до політики постійного вдосконалення своєї продукції, група Renault залишає за собою право вносити зміни до технічних характеристик і конструкції описуваних і представлених автомобілів, а також додаткового устаткування. Інформація про ці зміни в найкоротший термін доводиться до відома офіційних представників групи Renault. Через обмежені можливості друкарського процесу відтворені в цьому виданні кольори кузова або оздоблення салону можуть дещо відрізнятися від реальних. Авторські права захищені. Повне або часткове відтворення цієї публікації в будь-якій формі й будь-яких засобах інформації без попереднього письмового дозволу групи Renault заборонено. Надруковано у вересні 2012 року.

brochure_Megane_Coupe_2012-09-25_19_08  
Advertisement