Aukcja Designu

Page 8

Zestaw śniadaniowy steatyt wytwÓrnia zygmunta buksowicza w katowicach porcelana malowana naszkliwnie, złocona wym.: filiżanka wys. 5,9 cm, średn. 5,9 cm spodek: wys. 2,1 cm, 11 x 10,3 cm talerzyk: wys. 3 cm, 14,3 x 15,1 cm sygn.: filiżanka: Steatyt/znak firmowy/Katowice/MADE IN POLAND spodek: sygantura ledwo widoczna talerzyk: Steatyt/znak firmowy/Katowice/Ręcznie/malowane/MADE IN/POLAND 500 zł

Komplet do kawy dla 4 osób proj. Wanda Bukowiecka porcelana malowana naszkliwnie, złocona wym.: dzbanek wys. 18 cm, średn. 8,4 cm cukiernica: wys. 6,6 cm, średn. 8,8 cm filiżanka: wys. 6,7 cm, średn. 6,2 cm spodek: wys. 1,8 cm, średn. 12,4 cm sygn.: zielony znak firmowy Chodzież (podszkliwnie); naszkliwnie Projektowała /i ręcznie malowała / W. Bukowiecka 1 500 zł 4 08