Page 1

TISKOVÁZPRÁVA Praha, 15. 6. 2011

ESET představil RC verze ESET Smart Security 5 a ESET NOD32 Antivirus 5 ESET oznámil vydání Release Candidate verze produkt ů ESET Smart Security 5 a ESET NOD32 Antivirus 5. ESET se poslední testovací fází p řiblížil k uvedení finálních verzí vlajkových produkt ů páté generace, které je naplánováno na konec t řetího čtvrtletí tohoto roku. ESET Smart Security 5 RC i ESET NOD32 Antivirus 5 RC jsou k dispozici ke stažení v anglické jazykové verzi na webu http://www.eset.cz/. RCverze produktů ESETSmart Security 5 a ESETNOD32Antivirus 5 přinášejí několik nových funkcí a výhod. Patří mezi ně ESET Cloudové hodnocení, rychlejší start počítače, účinnější ochrana paměťových médií, nové grafické prostředí a herní režim. ESET Smart Security 5 RC navíc nabízí i posílený antispam, inteligentní firewall a rodičovský zámek. Tyto i jiné funkce prošly od BETA verze, která byla uvolněna na začátku května, mnoha zlepšeními. Vybrané funkce ESET Smart Security 5 RC a ESET NOD32 Antivirus 5 RC:

• • •

Účinnější ochrana médií – ESETklade zvýšený důraz na hrozby, které se spouštějí po připojení či vložení médií. ESETSmart Security 5 RC i ESETNOD32 Antivirus 5 RC uživatele automaticky vyzývají ke kontrole všech vložených USB paměťových médií, CD a DVD. Neznámá média mohou uživatelé blokovat na základě celé řady parametrů, například ID zařízení, typu média a sériového čísla. ESET Cloudové hodnocení – Specialisté virové laboratoře ESET systém hodnocení hrozeb aktualizují nepřetržitě, a to na základě aktuálních informací o hrozbách přímo z cloudu. Výsledkem je vyšší úroveň zabezpečení před počítačovými hrozbami. Optim alizovaný proces spouštění – Uživatelům umožňuje začít pracovat na počítači ihned po nabootování bez ohrožení bezpečnosti. Herní režim – Pokud je určitý program spuštěn na celou obrazovku, produkt ESET se automaticky přepne do tichého režimu. ESETSmart Security 5 RC/ESETNOD32 Antivirus 5 RC šetří systémové prostředky a uživatelé se mohou soustředit na hraní her či důležitou práci bez rozptylování v podobě vyskakovacích oken. Vylepšené grafické rozhraní – K celkovému navýšení uživatelského komfortu doznalo programové prostředí řady designových změn.

ESET Smart Security 5 RC dále nabízí:

Rodi čovský zámek – Umožňuje blokovat webové stránky s potenciálně nevhodným obsahem. Navíc mohou rodiče zakázat přístup k až 20 předdefinovaným kategoriím webů.

Kontakt pro média: Jakub Lohniský PRConsultant ESET E-mail: jakub.lohnisky@relativepr.cz Mobil: +420774 164 995


• •

Vylepšený antispam – Antispamové jádro poskytuje vyšší úroveň detekce. Nabízí také lepší kompatibilitu s e-mailovými klienty. Inteligentní firewall – Pomáhá počítač chránit před hackerskými útoky.

Pro podrobnější informace o aktuální verzi produktů navštivte web ESET Smart Security 5 Release Candidate, respektive ESETNOD32 Antivirus 5 Release Candidate. ESETsi cení zájmu uživatelů, kteří se účastní testovacího programu. Pokud se uživatelé chtějí podělit o svou zkušenost nebo odhalí problém, můžou vyplnit formulář na stránce http://www.eset.cz/cz/beta/formular.

O společnosti ESET Společnost ESET,která byla založena v roce 1992, je světovým výrobcem bezpečnostního softwaru pro firemní klientelu a domácnosti a věnuje se celosvětovému boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Je lídrem na trhu proaktivní detekce počítačových hrozeb. Díky technologii ThreatSense.Net®sbírá ESETdata od dobrovolných uživatelů z celého světa, a tak okamžitě reaguje na nové hrozby. ESETNOD32 Antivirus drží rekord v počtu ocenění v testu VB100, který vydává vysoce respektovaná nezávislá testovací organizace Virus Bulletin. ESET sídlí v Bratislavě, pobočky má v Praze, v San Diegu, v Buenos Aires a v Singapuru. Výzkumná centra ESETpro analýzu malware jsou kromě Bratislavy, Prahy a San Diega i v Krakově, Montrealu a Moskvě. Zastoupení má firma ve více než 180 zemích světa. ESETpatří podle žebříčku Deloitte Technology Fast 500 EMEAmezi nejrychleji rostoucí technologické společnosti v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky. Slovenský týdeník Trend ocenil v roce 2008, 2009 a 2010 ESET titulem „Firma roku“. Podle studie Best Employers in Slovakia 2009 byl ESET v minulém roce druhým nejlepším zaměstnavatelem roku v kategorii malých a středních podniků, a to především díky nadprůměrné motivaci zaměstnanců.

Kontakt pro média: Jakub Lohniský PRConsultant ESET E-mail: jakub.lohnisky@relativepr.cz Mobil: +420774 164 995

ESET představil RC verze ESET Smart Security 5 a ESET NOD32 Antivirus 5  

ESET oznámil vydání Release Candidate verze produktů ESET Smart Security 5 a ESET NOD32 Antivirus 5. ESET se poslední testovací fází přiblíž...

Advertisement