Page 1

USB reproduktor ASUS MS-100 a bezdrátová sluchátka HSW1 ASUS představil dvojici USB zvukových zařízení - kompaktní stereofonní USB reproduktor MS-100 a bezdrátová USB sluchátka HS-W1. Obě novinky se snaží kromě zvuku zaujmout i designem. Zásluhou kompaktních rozměrů je snadno uložíte do přibalených cestovních pouzder. Doporučená cena sluchátek je 1470 Kč s DPH, cena USB reproduktoru ještě nebyla stanovena. USB reproduktor MS-100 MS-100 je stereofonní USB reproduktor, který nevyžaduje externí napájení. Vystačí si s napájením přes konektor USB 2.0 nebo 3.0, přesto však překvapí úderným zvukem bez známek zkreslení. Kuželovitý design dovedně zakrývá klasické křivky běžných reproduktorů, proto je MS-100 vhodným doplňkem moderní kanceláře či domácnosti. Uvnitř pak najdete velké 54mm měniče, které reprodukují zvuk o síle až 93 dB se zkreslením méně než 3 %. Pokud používáte operační systém Windows Vista nebo Windows 7, nevyžaduje použití MS100 žádné další ovladače ani software. Po připojení k počítači nebo notebooku je reproduktor připraven k použití. Bezdrátová USB sluchátka HS-W1 Sluchátka HS-W1 nabídnou čistý zvuk a zároveň uživatelský komfort. Jsou vybavena 70mm koženými náušníky, které zajistí optimální pohodlí i při delším používání. Technologie bezdrátového přenosu na frekvenci 2,4 GHz je zárukou zvuku v CD kvalitě (44,1 kHz/16 bitů, nekomprimovaný) a dvojnásobného dosahu než u technologie Bluetooth. K přenosu signálu slouží miniaturní USB hardwarový klíč. Díky 40mm měničům a vestavěnému ekvalizéru je zvukový přednes sluchátek velmi vyrovnaný, s bohatými detaily a pevnými basy. Součástí sluchátek je vyklápěcí mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku, který se jednoduše aktivuje vyklopením. Ovládání hlasitosti je velmi snadné, ovladač je totiž umístěn přímo na pravé mušli, stačí jen stisknout horní nebo spodní část sluchátka. Jde o příjemnější řešení, než které nabízí tradiční ovládání hlasitosti na kabelu. Provozní doba sluchátek na vestavěnou dobíjecí baterii je až 8 hodin. Lehká konstrukce má hmotnost pouhých 170 g. Sluchátka lze snadno složit do praktického přepravního pouzdra. Další informace naleznete na adrese www.asus.com.


Technické parametry HS-W1 Bezdrátová technologie

Wi-Fi 2,4 GHz, pokročilý digitální přenos ve 2 směrech

Dosah

Až 15 metrů

Měniče

40mm, ultra-high performance

Mikrofon

S potlačením okolního hluku

Frekvenční rozsah

20 Hz ~ 20 kHz

Provozní doba

Až 8 hodin

Typ baterie

Lithium polymer

Rozměry

180 × 175 × 65 mm

Hmotnost

170 g

Technické parametry MS-100

Měnič

54mm, high performance

Frekvenční rozsah

100 Hz ~ 20 kHz

RMS

2 × 1,5 W

Napájecí zdroj

500 mA napájeno z USB (bez adaptéru)

Připojení

USB 2.0 (kompatibilní s USB 3.0)

Rozměry

152 × 104 × 133 mm


O společnosti ASUS ASUS, jeden z TOP 3 výrobců notebooků a jednička na trhu základních desek, je vůdčí společností nové éry digitálních technologií. Společnost ASUS navrhuje a vyrábí produkty, které přesně vyhovují potřebám dnešních digitálních domácností, kanceláří i jednotlivců. Její portfolio zahrnuje základní desky, grafické karty, monitory, stolní PC, notebooky, netbooky, servery, multimediální zařízení, bezdrátová řešení, síťová zařízení a mobilní telefony. Společnost ASUS se zavázala přinášet kvalitu a inovace, a také proto v roce 2010 získala 3 398 ocenění a ve svém odvětví dosáhla velkého uznání zásluhou revolučního počítače Eee PC. Díky více než deseti tisícům zaměstnanců na celém světě a špičkovému týmu 3 000 inženýrů pro výzkum a vývoj nových technologií dosáhly výnosy společnosti za rok 2010 celých 10 miliard amerických dolarů.

.

ASUS Ondřej Třetina, PR & Marketing Specialist

Relative PR Tomáš Perman

+420 731 502 733

+420 733 738 810

ondrej_tretina@asus.com

tomas.perman@relativepr.cz

USB reproduktor ASUS MS-100 a bezdrátová sluchátka HS-W1  

ASUS představil dvojici USB zvukových zařízení - kompaktní stereofonní USB reproduktor MS-100 a bezdrátová USB sluchátka HS-W1. Obě novinky...