Page 1

Headset ASUS ROG Vulcan ANC pro opravdové hráče ASUS představil herní headset Vulcan ANC ze série Republic of Gamers, který využívá technologii aktivního potlačení hluku a byl navržen tak, aby nabídl hráčům realistické zážitky ze hry. Sluchátka Vulcan ANC splňují výkonem i komfortem nároky profesionálních hráčů, kteří se během turnajů potřebují zcela soustředit na herní akci. Vulcan ANC dokáže aktivně potlačit 85 % hluku a odfiltrovat ruchy, jako je např. nízkofrekvenční zvuk ventilátoru počítače. Pasivní tlumení dosahuje hodnoty 30 dB a snižuje úroveň mnoha okolních ruchů, včetně hlasů v pozadí. Herní headset se prodává za 2 200 Kč s DPH. Ergonomická konstrukce Sluchátka Vulcan ANC v rudočerném provedení hráčům zaručí nejen zážitek z hraní zásluhou funkcí pro potlačení hluku ale také vysoký komfort. S hmotností 320 g jsou lehčí než modely podobné velikosti. Měkký pěnový materiál s tvarovou pamětí krytý prodyšnou kůží nabídne hráčům pohodlí i při delším hraní. Headset je snadno přenosný a díky skládací konstrukci se bez problémů vejde do odolného cestovního pouzdra, které je součástí balení. Zvuk se 40mm měniči a mikrofonem využívajícím technologii potlačení hluku Sluchátka Vulcan ANC jsou vybavena zvětšenými 40mm měniči, které reprodukují vyrovnaný zvuk s mohutnými a přesnými basy, věrnými středy a čistými výškami. Stylový odnímatelný mikrofon ve tvaru čepele obsahuje integrovanou technologii pro potlačení okolního hluku, takže ostatní hráči uslyší pouze to, co mají.


Technické parametry Rozměry měniče

Průměr 40 mm

Impedance

32 ohmů

Frekvenční odezva

10 000–20 000 Hz

Výkon technologie ANC (potlačení hluku)

• Maximum > 15 dB • Efektivní šířka pásma > 600 Hz

Výkon technologie PNC (izolace hluku)

Maximum > 30 dB

Výdrž baterie Rozměry produktu

Až 40 hodin (na jednu mikrotužkovou baterii (AAA)) 8,1" (V) × 7,7" (Š)

Hmotnost

325 g

O společnosti ASUS ASUS, jeden z TOP 3 výrobců notebooků a jednička na trhu základních desek, je vůdčí společností nové éry digitálních technologií. Společnost ASUS navrhuje a vyrábí produkty, které přesně vyhovují potřebám dnešních digitálních domácností, kanceláří i jednotlivců. Její portfolio zahrnuje základní desky, grafické karty, monitory, stolní PC, notebooky, netbooky, servery, multimediální zařízení, bezdrátová řešení, síťová zařízení a mobilní telefony. Společnost ASUS se zavázala přinášet kvalitu a inovace, a také proto v roce 2010 získala 3 398 ocenění a ve svém odvětví dosáhla velkého uznání zásluhou revolučního počítače Eee PC. Díky více než deseti tisícům zaměstnanců na celém světě a špičkovému týmu 3 000 inženýrů pro výzkum a vývoj nových technologií dosáhly výnosy společnosti za rok 2010 celých 10 miliard amerických dolarů.

ASUS

Relative PR

Ondřej Třetina, PR & Marketing Specialist

Tomáš Perman

+420 731 502 733

+420 733 738 810

ondrej_tretina@asus.com

tomas.perman@relativepr.cz

Headset ASUS ROG Vulcan ANC pro opravdové hráče  
Headset ASUS ROG Vulcan ANC pro opravdové hráče  

ASUS představil herní headset Vulcan ANC ze série Republic of Gamers, který využívá technologii aktivního potlačení hluku a byl navržen tak,...