Page 1

Farklı şehirlerden gelsek de, farklı gelenek ve göreneklerimiz olsa da, tek amaç ve tek gelecek için birlikteyiz. Hepimizi bir araya getiren şey, bayrağımızda mevcuttur.

.

.. R I N A Z A K

CHP BAYRAMPAŞA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI


Her mahalleye k ve Belediye Kreşi açılaca büyük çalışan annelerin en problemi çözülecek.


dan Halen Çevik Kuvvet tarafın Kışla kullanılmakta olan Askeri restore Binası aslına uygun olarak Merkez edilerek Sosyal ve Kültürel lkımızın olarak düzenlenecek ve ha hizmetine sunulacak.


evi Eski Sağmalcılar Ceza ersite arazisi üzerinde Üniv Bunun Hastanesi kurulacak. l alana yanı sıra geniş bir yeşi r altına sahip Tema Park ve ye cak. kapalı otopark yapıla


Bayrampaşa’da Fuar ve Kongre Merkezi kurulacak, b u bölge İstanbul’un çekim me rkezi haline getirilecek. Hedefimiz Dünya Şeh ircilik Literatürü’ne girecek bir ilçe oluşturmak.


Bayrampaşa’nın en önemli sorunlarından biri olan otopark sorunu, her mahalleye bir kapalı otopark yapılarak çözülecek. Ayrıca önemli merkezlerde yer altına kapalı otoparklar inşa edilecek.


Bayrampaşa’da yoksulluğunuzun farkındayız. İhtiyaç sahibi ailelerimize her gün 50.000 ekmek bedelsiz olarak dağıtılacak.


Bayrampaşa’da Bayrampaşalılar iş sahibi olacak... Öncelik senin!

2.000 kişiye iş, 10.000 kişiye güvence.


Bahri Sipahi; 1958 yılında Sancak kökenli bir ailenin ferdi olarak Jitoşe’de doğdu. Eğitimini sırasıyla Şehit Kamil Balkan İlköğretim Okulu, Sağmalcılar Ortaokulu, İnönü Meslek Lisesi’nde tamamladı. Amatörden profesyonelliğe uzanan bir spor yaşamı oldu. Yıldıztabya Spor, Rami Spor, Gaziosmanpaşa Spor, Kırklareli Spor, Kocaeli Spor Kulüpleri futbol oynadığı takımlar arasındadır. Anka Kablo fabrikasında başlayan iş yaşamı, daha sonrasında Türk Hava Yolları’nda devam etti. Siyasi yaşamı Demokratik Sol Parti Gençlik Kolu üyeliği ile başladı. Gerek sporcu kimliğinde, gerek iş hayatında siyasetle her zaman yakından ilgilendi ve aktif roller aldı. 1999 yılında Demokratik Sol Parti’den İstanbul Milletvekili seçildi, 21.Dönem ANAP-DSP-MHP koalisyon hükümetinde bir dönem milletvekilliği yaptı. Yurtiçi ve yurtdışı siyasi çalışmalarda yer aldı. Dışişleri Eski Bakanı İsmail Cem’in Genel Başkanı olduğu Yeni Türkiye Partisi’nin kurucuları arasında yer aldı. Bosna-Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde Saymanlık görevinde bulundu. Bir dönem Bayrampaşa’da Yıldırım Bosna Spor Kulübü’nün başkanlığını yaptı. Evli ve 3 çocuk babası.

Yıldırım Mahallesi BAHRİ SİPAHİ Seçim Koordinasyon Merkezi Yıldırım Mahallesi Avasköy yolu Fatih Caddesi Bayrampaşa - İstanbul (Eski Bosna Sancak Kültür Ve Dayanışma Derneği Binası) www.bahrisipahi.com.tr • info@bahrisipahi.com.tr

Bahri Sipahi  

Bayrampaşa Projeler

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you