Page 1

bądź pierwszy!

sensowne

POZYCJOnowanie Co to jest pozycjonowanie? Oferujemy Państwu możliwość pojawienia się na szczytach list wyników wyszukiwania w najpopularniejszych w Polsce wyszukiwarkach: Google - Onet i Wirtualna Polska. Pozycjonowanie jest najlepszą i najskuteczniejszą metodą promocji witryn w Internecie polegającą na świadomych działaniach zmierzających do zwiększenia ich odwiedzalności. Działania te mają na celu umieszczenie danej witryny jak najwyżej na liście wyników wyszukiwania dla poszczególnych słów kluczowych w wybranych wyszukiwarkach internetowych.

“Najlepsi są

zawsze pierwsi. A Ty, Jesteś pierwszy?”

Bądź widoczny! Korzyści z bycia pierwszym w wynikach wyszukiwania, to przede wszystkim wzrost zainteresowania Państwa ofertą a co za tym idzie wzrost obrotów Państwa firmy. W ten sposób sprawiamy, że klienci trafiają do Państwa a nie do Państwa bezpośredniej konkurencji. Pozycjonowanie jest jedną z najtańszych form reklamy. Trafiają Państwo z ofertą, a w zasadzie sami do Państwa trafiają klienci, którzy szukają dokładnie tego produktu, który Państwo oferują. pozycjo.pl

Dlaczego warto?

Ponieważ POZYCJOnowanie to: gwarancja znacznego, czasami nawet kilkunastokrotnego wzrostu oglądalności witryny, oszczędność Państwa czasu potrzebnego na dotarcie do Klienta, redukcja kosztów pozyskania Klienta, zwiększenie sprzedaży, stały dopływ potencjalnych Klientów, przyjazna forma promocji (wysoko akceptowana wśród Internautów), dostęp do Panelu Klienta z statystykami, dzięki którym przedstawiamy aktualne pozycjonowanie strony z każdego dnia, płatność tylko i wyłącznie za efekt (opłata za pozycjonowanie jest naliczana każdego dnia w momencie uzyskania pożądanego efektu).

Codziennie dodawanych jest kilkadziesiąt tysięcy nowych stron do wyników wyszukiwarek. Zatem, w jaki sposób Państwa strona zostanie znaleziona wśród tak dużej konkurencji? Dlatego pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych jest obecnie ważniejsza niż kiedykolwiek.

0-502-752-082

Czym jest POZYCJOnowanie  

Oferujemy Państwu możliwość pojawienia się na szczytach list wyników wyszukiwania w najpopularniejszych w Polsce wyszukiwarkach: Google...

Advertisement