Page 1

Linia: Statek: Terminy: Opcja all inclusive:

Linia: Statek: Terminy: Opcja all inclusive:

Incentive Club rejsy integracyjne 2011

Z nami kaşdy dzień jest inny.


Rejsy firmowe i integracyjne Każdego roku coraz więcej firm docenia wyjątkowość i niecodzienność rejsów, organizując swoje imprezy firmowe na statkach wycieczkowych. Tego typu impreza incentive pozostaje na długo w pamięci i jest wspaniałą nagrodą dla pracowników i partnerów firmy. Doskonały serwis, niepowtarzalna kuchnia, bogaty program rozrywkowy a przede wszystkim komfort zwiedzania najatrakcyjniejszych miejsc na świecie sprawiają, że rejsy wycieczkowe wyznaczają nową jakoś wyjazdów integracyjnych. RejsClub.pl specjalizuje się w przygotowywaniu i obsłudze rejsów typu incentive. Dzięki zdobytej wiedzy i bogatemu doświadczeniu oferujemy kompleksową organizację. Gwarantujemy: • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta; • pomoc przy wyborze odpowiedniej trasy, statku i atrakcji towarzyszących tego typu wyjazdowi; • kompleksowe przygotowanie imprezy wraz z jej późniejszą obsługą i pilotowaniem; • bogaty program wycieczek i atrakcji w portach, do których zawija statek, dzięki współpracy z najlepszymi, zagranicznymi kontrahentami.

ABC rejsów incentive Poniżej przedstawiamy, podstawowe zagadnienia, które należy uwzględnić przy planowaniu imprezy firmowej w trakcie rejsu. Ich sprecyzowanie w przesłanym zapytaniu ułatwi nam przygotowanie oferty, która w pełni będzie spełniała Państwa oczekiwania. Długość rejsu Standardowa długość rejsu to 8 dni (7 noclegów). Z doświadczenia wiemy jednak, że nie każda firma może pozwolić sobie na tak długi wyjazd, dlatego w naszej ofercie znajdują się również rejsy krótsze 4, 5 i 6 dniowe. Napisz jakim dysponujesz czasem, a na pewno znajdziemy odpowiednią propozycję. Wybór trasy Na dzień dzisiejszy na statkach wycieczkowych można zwiedzić niemal każdy zakątek świata. Armatorzy ustalając trasy rejsów wybierają okresy, w których warunki atmosferyczne są najlepsze w danym regionie. Dlatego wiosną i latem szczególnie polecamy rejsy po Basenie Morza Śródziemnego i Europie Północnej. Zimą natomiast warto odwiedzić Amerykę Płd., Azję lub wyspy Morza Karaibskiego. Wybór statku W naszej ofercie znajdują się luksusowe jachty i żaglowce oraz kameralne statki zabierające na pokład do 200 pasażerów, statki ekspedycyjne i rzeczne, najpopularniejsze statki wycieczkowe oraz największe statki na świecie (3500 - 8000 pasażerów). Na naszych stronach znajdziesz dokładne opisy statków, oraz wykaz atrakcji, które znajdują się na ich pokładach.

2

Dojazd do portu W sytuacji każdego rejsu proponujemy dojazd do portu spełniający oczekiwania naszego Klienta i wynikający z budżetu jakim dysponuje. W sytuacji przelotu samolotem, rezerwujemy najdogodniejsze i atrakcyjne cenowo połączenie renomowanymi liniami lotniczymi. Przedstawiona cena obejmuje zawsze wszystkie transfery a jeżeli w programie jest zaplanowany nocleg przed wypłynięciem, to jego koszt również jest w niej zawarty. W sytuacji przejazdu autokarem współpracujemy z renomowanymi i sprawdzonymi przez lata firmami. Przejazdy odbywają się nowoczesnymi i bezpiecznymi autokarami a trasa przejazdu i ewentualne noclegi tranzytowe ustalane są tak aby podróż była jak najmniej uciążliwa. Wycieczki i dodatkowe atrakcje W każdym porcie, oprócz wycieczek lądowych proponowanych przez linie, przedstawiamy dodatkowe propozycje, które pozwalają w pełni poznać atrakcje znajdujące się na trasie rejsu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i realizujemy każde życzenie oraz nietypowe zamówienia. Dla grup o mniejszym budżecie przygotowujemy rozwiązania, które w sposób ekonomiczny pozwalają poznać okolice portu do którego zawija statek. Opcja all inclusive Bezpłatnie dostępne podczas rejsów są kawa, herbata i woda podczas posiłków, dodatkowo soki przy śniadaniu. Wszystkie pozostałe napoje, korzystanie z barów i mini barów w kabinie to usługi płatne dodatkowo. Jedyną linią, która oferuje pełną opcję all inclusive jest Pullmantur Cruises. Podczas rejsów statkami tej linii wszystkie napoje gazowane i niegazowane, drinki, piwo, wino serwowane w barach i restauracjach są w cenie i bez ograniczeń. Pozostałe linie oferują pakiet all inclusive za dodatkową dopłatą. Proponowane są również specjalne pakiety np. wino lub piwo do posiłków. Miejsca gratis Większość linii proponuje w swoich warunkach grupowych 1 miejsce w kabinie gratis na 20 miejsc pełnopłatnych. Z reguły ich ilość nie może przekroczyć 4 miejsc bez względu na wielkość grupy. Jeżeli w imprezie uczestniczy pilot to jedną gratisową kabinę wykorzystuje się dla niego. Zaplecze konferencyjne i inne usługi Na wielu statkach znajdują się doskonale wyposażone sale konferencyjne. Na mniejszych jednostkach na potrzeby konferencyjne wykorzystuje się salę teatralną, komputerową, bibliotekę lub pomieszczenia w których odbywają się wieczorne atrakcje. Rezerwacji należy dokonywać przed rejsem i nie jest to usługa płatna dodatkowo. Można również zarezerwować odpłatnie specjalną imprezę dla grupy, zamknięte przyjęcie, koktajl z kapitanem lub wejście na mostek kapitański. Budżet Określenie kwoty budżetu jakim dysponuje grupa zdecydowanie ułatwia nam dobór propozycji a przede wszystkim pozwoli dobrać optymalne zakwaterowanie, transport oraz dodatkowe usługi.

www.rejsclub.pl


Rejsy rzeczne i ekspedycyjne RejsClub.pl oprócz znanych linii i popularnych tras rejsów wycieczkowych, proponuje wiele nowości i niespotykanych odmian tej formy wypoczynku takich jak rejsy po rzekach świata, ekspedycyjne, rejsy statkami towarowymi, rejsy tematyczne oraz imprezy łączące rejsy z programem lądowym.

Co standardowo zawiera cena rejsu Cena rejsu obejmuje zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii, wyżywienie - 3 główne posiłki, przekąski między posiłkami, bufet lub przekąski o północy, napoje serwowane do śniadania i w bufetach samoobsługowych, serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku, serwis kabinowy, korzystanie ze wszystkich urządzeń sportowo - rekreacyjnych znajdujących się na pokładzie statku (basen, jacuzzi, sala fitness, itp.), udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku (wieczór kapitański, przedstawienia w teatrze, koncerty, programy animacyjne itp.), opłaty portowe, ubezpieczenie KL, NNW i bagaż. Dodatkowo może obejmować również opiekę polskiego pilota, dojazd do portu, ewentualne noclegi przed/po rejsie, wybrane wycieczki fakultatywne, dopłatę do opcji all inclusive (jeżeli nie jest zawarta w cenie) oraz obligatoryjne napiwki dla obsługi na statku. Świadczenia te są wliczane w cenę rejsu zgodnie z życzeniem Klienta. Cena rejsu nigdy nie obejmuje korzystania z punktów usługowych na statku tj.: fryzjer, pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej (chyba, że klient chce aby w cenie były wybrane zabiegi), internetu oraz wydatków osobistych. Są to świadczenia, które każdy uczestnik pokrywa indywidualnie bezpośrednio na statku.

Skontaktuj się z naszymi specjalistami Nasi konsultanci chętnie pomogą w doborze rejsu, statku i kabiny, wystarczy zadzwonić na jeden z naszych numerów (58) 713 82 00, 713 82 01, 0 509 387 888, 0 509 387 999 lub wysłać zapytanie ofertowe na adres grupy@rejsclub.pl. Każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie i staramy się jak najszybciej przedstawić optymalną propozycję.

Nie znalazłeś rejsu dla swojej grupy - zajrzyj na nasze strony W folderze zamieściliśmy tylko przykładowe propozycje rejsów integracyjnych. Pełna oferta znajduje się na naszych stronach a na każdy wybrany przez Państwa rejs możemy przedstawić specjalną ofertę grupową.

Szukasz innego pomysłu na imprezę incentive? Oprócz rejsów na zamówienie organizujemy również wyjazdy motywacyjne i integracyjne, konferencje i kongresy oraz wszelkie imprezy grupowe do każdego zakątka świata.

Biuro Podróży i Portal Rejsów Wycieczkowych Rejsclub.pl, ul. Podkomorzego 58A/1, 83-000 Pruszcz Gdański Zezwolenie nr 321, Gwarancja Ubezpieczeniowa Turystyczna AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. nr 00.205.756.

EUR

Ceny już od Przelot

/os!

Rezerwacje i sprzedaż: pn-pt. 08:00 - 18:00, sob. 09:00 - 13:00

0 509 387 888, 0 509 387 999 tel. (58) 713 82 00, tel./fax (58) 713 82 01 e-mail: grupy@rejsclub.pl, www.rejsclub.pl

www.rejsclub.pl

3


ATENY I WYSPY GRECKIE

MALTA, SYCYLIA I TUNEZJA Genua Marsylia

Pireus, Ateny Mykonos

Kusadasi

Patmos

Mahon (Minorka) Trapani (Sycylia) Tunis

Heraklion (Kreta)

Valletta

Linia: Louis Cruises Statek: Louis Majesty Terminy: kwiecień - maj, wrzesień październik 2011 Opcja all inclusive: płatna dodatkowo

Linia: Louis Cruises Statek: Cristal Terminy: marzec - listopad 2011 Opcja all inclusive: płatna dodatkowo Dzień 1

Port Ateny / Grecja

Wpłynięcie

Wypłynięcie

Dzień

--:--

--:--

1

Przelot do Aten, transfer do hotelu. Wieczorem Grecki Wieczór na Place (opcjonalnie). 2

Pireus, Ateny / Grecja

2

--:--

11:00

Mykonos / Grecja

18:00

23:00

3

Kusadasi / Turcja

07:00

12:00

3

Patmos / Grecja

16:00

21:00

4

Heraklion, Kreta / Grecja

07:00

11:30

4

Santorini / Grecja

16:30

21:00

5

Ateny, Pireus / Grecja

07:00

--:--

Wyokrętowanie. Zwiedzanie Aten (opcjonalnie). Przejazd na lotnisko i wylot do kraju.

Port

Wpłynięcie

Wypłynięcie

--:--

19:00

Genua / Włochy

Przelot do Mediolanu, transfer do Genui i zaokrętowanie na statek. 2

Marsylia / Francja

10:00

18:00

3

Mahon, Minorka / Hiszpania

08:00

14:00

4

Tunis / Tuezja

13:00

19:00

5

Valletta / Malta

10:00

19:00

6

Trapani, Sycylia / Włochy

07:00

12:30

7

Genua / Włochy

13:00

--:--

Wyokrętowanie. Przejazd na lotnisko i wylot do kraju. W każdym porcie istnieje możliwość indywidualnego zwiedzania lub skorzystania z wycieczki fakultatywnej.

W każdym porcie istnieje możliwość indywidualnego zwiedzania lub skorzystania z wycieczki fakultatywnej.

Ceny już od

295EUR

/os. z noclegiem w Atenach. Cena przelotu ok. 1200PLN/os.

450EUR

Ceny już od /os. Cena przelotu ok. 1000PLN/os.

Podane ceny obejmują zakwaterowanie w kabinie wewnętrznej standard w najniższym sezonie i obowiązują tylko przy rezerwacjach grupowych. Transfery i przeloty są płatne dodatkowo.

4

www.rejsclub.pl


WYSPY MORZA ŚRÓDZIEMNEGO

ATLANTYCKA ESKAPADA

Savona Marsylia

Lizbona

Ajaccio

Barcelona

Portimao Tanger

Palma de Mallorca

Linia: Costa Cruises Statek: Costa Mediterranea Terminy: wrzesień 2011 Opcja all inclusive: płatna dodatkowo (możliwe specjalne pakiety) Dzień 1

Port Savona / Włochy

Malaga

Linia: Pullmantur Cruises Statek: Empress Terminy: październik - listopad 2011 Opcja all inclusive: w cenie

Wpłynięcie

Wypłynięcie

Dzień

--:--

17:00

1

Przelot do Mediolanu, transfer do Savony i zaokrętowanie na statek.

Port

Wpłynięcie

Wypłynięcie

--:--

16:00

Lizbona / Portugalia

Przelot do Lizbony, transfer do portu i zaokrętowanie na statek.

2

Marsylia / Francja

08:00

18:00

2

Tanger / Maroko

13:00

22:00

3

Barcelona / Hiszpania

08:00

18:00

3

Malaga / Hiszpania

07:00

18:00

4

Palma de Mallorca, Majorka / Hiszpania

08:00

18:00

4

Portimao / Portugalia

10:00

19:00

5

Ajaccio / Korsyka

13:00

18:00

5

Lizbona / Portugalia

08:00

--:--

6

Savona / Włochy

08:00

--:--

Wyokrętowanie. Przejazd na lotnisko i wylot do kraju. W każdym porcie istnieje możliwość indywidualnego zwiedzania lub skorzystania z wycieczki fakultatywnej.

Wyokrętowanie. Przejazd na lotnisko i wylot do kraju. W każdym porcie istnieje możliwość indywidualnego zwiedzania lub skorzystania z wycieczki fakultatywnej.

Uwaga: istnieje możliwość rozpoczęcia i zakończenia rejsu w Maladze.

465EUR

Ceny już od /os. Cena przelotu ok. 1000PLN/os.

290EUR

Ceny już od /os. Cena przelotu ok. 1500PLN/os.

Podane ceny obejmują zakwaterowanie w kabinie wewnętrznej standard w najniższym sezonie i obowiązują tylko przy rezerwacjach grupowych. Transfery i przeloty są płatne dodatkowo.

www.rejsclub.pl

5


WYSPY KANARYJSKIE, MAROKO I MADERA

BARCELONA I ZACH. MORZE ŚRÓDZIEMNE Livorno (Florencja i Piza)

Casablanca

Funchal (Madera)

Villefranche

Santa Cruz de Tenerife

Civitavecchia (Rzym)

Barcelona

Agadir

Neapol

Arrecife

Tunis

Las Palmas

Linia: Pullmantur Cruises Statek: Empress i Horizon Terminy: kwiecień, październik i listopad 2011 Opcja all inclusive: w cenie Dzień 1

Port Santa Cruz de Tenerife, Teneryfa Wyspy Kanaryjskie

Linia: Pullmantur Cruises Statek: Sovereign Terminy: marzec - listopad 2011 Opcja all inclusive: w cenie

Wpłynięcie

Wypłynięcie

Dzień

--:--

22:00

1

3 4 5

Las Palmas, Gran Canaria Wyspy Kanaryjskie Arrecife, Lanzarote / Wyspy Kanaryjskie Agadir / Maroko

Wypłynięcie

--:--

17:00

2

Villefranche, Nicea / Francja

11:30

21:00

3

Livorno, Florencja i Piza / Włochy

08:00

19:30

17:00

4

Civitavecchioa, Rzym / Włochy

08:00

19:30

17:00

5

Neapol / Włochy

08:00

17:00

24:00

6

Tunis / Tunezja

12:00

20:00

--:--

--:--

7

Dzień na morzu

--:--

--:--

8

Barcelona / Hiszpania

08:00

--:--

08:00 08:00 09:00

Casablanca / Maroko

Wpłynięcie

Barcelona / Hiszpania

Przelot do Barcelony, transfer do portu i zaokrętowanie na statek.

Przelot na Teneryfę, transfer do portu i zaokrętowanie na statek. 2

Port

10:00

21:00

6

Dzień na morzu

7

Funchal / Madera

08:00

17:00

8

Santa Cruz de Tenerife, Teneryfa Wyspy Kanaryjskie

10:00

--:--

Wyokrętowanie. Przejazd na lotnisko i wylot do kraju.

Wyokrętowanie. Przejazd na lotnisko i wylot do kraju. W każdym porcie istnieje możliwość indywidualnego zwiedzania lub skorzystania z wycieczki fakultatywnej.

W każdym porcie istnieje możliwość indywidualnego zwiedzania lub skorzystania z wycieczki fakultatywnej.

520EUR

Ceny już od /os. Cena przelotu ok. 1500PLN/os.

495EUR

Ceny już od /os. Cena przelotu ok. 1300PLN/ os.

Podane ceny obejmują zakwaterowanie w kabinie wewnętrznej standard w najniższym sezonie i obowiązują tylko przy rezerwacjach grupowych. Transfery i przeloty są płatne dodatkowo.

6

www.rejsclub.pl


NORWESKIE FIORDY

PRZEZ TRZY KONTYNENTY Stambuł

Geiranger Pireus (Ateny)

Hellesylt Flam

Mykonos

Stavanger Agios Nikolaos (Kreta)

Kilonia

Kopenhaga

Aleksandria

Aszdod Port Said

Linia: MSC Cruises Statek: MSC Orchestra Terminy: maj - sierpień 2011 Opcja all inclusive: płatna dodatkowo (możliwe specjalne pakiety) Dzień 1

Port Kopenhaga / Dania

Linia: Louis Cruises Statek: Cristal Terminy: kwiecień - listopad 2011 Opcja all inclusive: płatna dodatkowo

Wpłynięcie

Wypłynięcie

Dzień

--:--

18:00

1

Przelot do Kopenhagi, transfer do portu i zaokrętowanie na statek. 2

Kilonia / Niemcy

08:00

16:00

3

Dzień na morzu

--:--

--:--

4

Hellesylt i Geiranger / Norwegia

09:00

17:00

5

Flam / Norwegia

10:00

18:00

6

Stavanger / Norwegia

09:00

17:00

7

Oslo / Norwegia

10:00

17:00

8

Kopenhaga / Dania

09:00

--:--

Wyokrętowanie. Przejazd na lotnisko i wylot do kraju. W każdym porcie istnieje możliwość indywidualnego zwiedzania lub skorzystania z wycieczki fakultatywnej.

Uwaga: istnieje możliwość rozpoczęcia i zakończenia rejsu w Kilonii oraz zorganizowania dojazdu do portu autokarem.

799EUR

Ceny już od /os. Cena przelotu ok. 1000PLN/os.

Port

Wpłynięcie

Wypłynięcie

--:--

--:--

Ateny / Grecja

Przelot do Aten, transfer do hotelu. Wieczorem Grecki Wieczór na Place (opcjonalnie). 2

Pireus, Ateny / Grecja

3 4 5

Dzień na morzu

6

Aszdod / Izrael

07:00

20:00

7

Port Said / Egipt

06:00

07:30

7

Aleksandria / Egipt

17:30

20:30

8

Agios Nikolaos, Kreta / Grecja

16:30

20:00

9

Pireus, Ateny Grecja

08:00

--:--

--:--

11:00

Stambuł / Turcja

09:00

19:00

Mykonos / Grecja

15:00 --:--

22:00 --:--

Wyokrętowanie. Zwiedzanie Aten (opcjonalnie). Przejazd na lotnisko i wylot do kraju. W każdym porcie istnieje możliwość indywidualnego zwiedzania lub skorzystania z wycieczki fakultatywnej.

Ceny już od

699EUR

/os. z noclegiem w Atenach. Cena przelotu ok. 1200PLN/os.

Podane ceny obejmują zakwaterowanie w kabinie wewnętrznej standard w najniższym sezonie i obowiązują tylko przy rezerwacjach grupowych. Transfery i przeloty są płatne dodatkowo.

www.rejsclub.pl

7


COZUMEL I KARAIBY

KARAIBY NAJWIĘKSZYM STATKIEM ŚWIATA

Fort Lauderdale

Progreso Cozumel Costa Maya

Miami

Wielki Kajman Falmouth (Jamajka) Cozumel

Labadee (Haiti)

Costa Maya

Linia: Royal Caribbean Cruise Line Statek: Oasis of the Seas Terminy: listopad 2010 - wrzesień 2012 Opcja all inclusive: płatna dodatkowo (możliwe specjalne pakiety)

Linia: Pullmantur Cruises Statek: Horizon Terminy: marzec - czerwiec 2011 Opcja all inclusive: w cenie Dzień 1

Port Madryt / Hiszpania

Wpłynięcie

Wypłynięcie

Dzień

--:--

--:--

1

Przelot do Madrytu, transfer do hotelu, zwiedzanie miasta (opcjonalnie), nocleg. Następnego dnia przelot do Meksyku. 2

Cozumel / Meksyk

3

Costa Maya / Meksyk

4

Dzień na morzu

5 6 7

Dzień na morzu

8

Progreso, Merida / Meksyk

9

Cozumel / Meksyk

10

Warszawa / Polska

Port

Wpłynięcie

Wypłynięcie

--:--

--:--

Miami, Floryda / Stany Zjednoczone

Przelot do Miami, transfer do hotelu, zwiedzanie miasta (opcjonalnie), nocleg. 2

Fort Lauderdale, Floryda Stany Zjednoczone

--:--

17:00

--:--

22:00

08:00

18:00

3

Dzień na morzu

--:--

--:--

--:--

--:--

4

Labadee / Haiti

07:00

17:00

Falmouth / Jamajka

09:00

18:00

5

Dzień na morzu

--:--

--:--

George Town, Wielki Kajman / Kajmany

09:00

16:00

6

Costa Maya / Meksyk

12:00

19:00

--:--

--:--

7

Cozumel / Meksyk

08:00

19:00

07:00

17:00

8

Dzień na morzu

--:--

--:--

10:00

--:--

9

--:--

--:--

Fort Lauderdale, Floryda Stany Zjednoczone

07:00

--:--

10

Warszawa / Polska

--:--

--:--

Powrót do kraju (przez Madryt). W każdym porcie istnieje możliwość indywidualnego zwiedzania lub skorzystania z wycieczki fakultatywnej.

945EUR

Ceny już od /os. z przelotem na trasie Madryt - Cozumel - Madryt i noclegiem tranzytowym. Cena przelotu do Madrytu ok. 1200PLN/os.

Powrót do kraju (przez jedno z europejskich lotnisk). W każdym porcie istnieje możliwość indywidualnego zwiedzania lub skorzystania z wycieczki fakultatywnej.

Ceny już od

795EUR

/os. z noclegiem w Miami. Cena przelotu ok. 2200PLN/os.

Podane ceny obejmują zakwaterowanie w kabinie wewnętrznej standard w najniższym sezonie i obowiązują tylko przy rezerwacjach grupowych. Transfery i przeloty są płatne dodatkowo.

8

www.rejsclub.pl

Incentive Club (rejsy integracyjne 2011)  

Każdego roku coraz więcej firm docenia wyjątkowość i niecodzienność rejsów, organizując swoje imprezy firmowe na statkach wycieczkowych. Fol...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you