Issuu on Google+

Deltagerliste – Projektgruppe vedr. Undervisningsmiljø og pædagogik Navn Gudrun Kirk Petersen Thomas Falk Ole Bech Kristensen Hanne Helleshøj

Titel Projektleder og Kvalitetskonsulent Pædagogisk udviklingsleder Afdelingsleder Direktør

Poul Erik Rektor Madsen Rita J. Petersen Lærer Mette Andersen

Rektor

Jerry Rune

Afdelingsdirektør

Gitte Bargholt

Rektor

Organisation EUC Vest

E-mail gkp@eucvest.dk

EUC Syd

tf@eucsyd.dk

Syddansk Erhvervsskole Social- og sundhedsskolen Fredericia-Horsens Fredericia Gymnasium & HF VUC Vejle

obk@sde.dk

man@ibc.dk

hhe@sosufh.dk

pm@fredericia-gym.dk rjp@vucvejle.dk

Line Holst

Videncentermedarbejder

IBC Handelsgymnasiet Aabenraa Svendborg Handelsskole Tietgen Handelsgymnasium Erhvervsakademi Lillebælt UC Vest

Katrin Hjort

Professor

SDU

katrinh@ifpr.sdu.dk

SDU

Anne.jensen@ifpr.sdu.dk

Helle Thastum Underviser

Anne Jensen

Institutleder for Institut for Filosofi, pædagogik og Religionsstudier Kirsten Larsen Centerleder Bjarne Christensen Merete Storgaard Jensen Dorthe Svane Peschardt Toni Hessner

Afdelingschef

jru@svend-es.dk giba@tietgen.dk hth@eal.dk lh@ucvest.dk

Studievalg Sydjylland khl@studievalg.dk Aabenraa Kommune

blch@aabenraa.dk

Pædagogisk administrativ Assens Kommune konsulent

mestj@assens.dk

Bestyrelsesformand, UU- Balle Fri- og vejleder Efterskole, UUKolding Forstander Tronsøskolen

dosv@kolding.dk

hushold@hushold.com

Anna Jakobsen Viceforstander

Tronsøskolen

Anna.jakobsen@grindls.dk

Anders Lind

Højskolelærer

Børkop Højskole

anders@imb.dk

Ole Bakkegaard Starklint Hanne Nylev

Viceforstander

Møllebakken, Regionsyddanmark

Ole.Bakkegaard.Starklint@regionsyddanmark.dk

Formand

DS håndværk og industri

nylev@nhstaal.dk


/Deltagerliste_anvendelsesorienter