Page 1

ПРОДАМ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ вул. Лісна, м. Бориспіль, 10 соток. Кравчун Валентина Миколаївна:

тел.: 066-421-87-40

Передплатний індекс: 99399

Газета заснована 26.03.2002 р.

Ш И Р О К О Ф О Р М А Т Н И Й

Д Р У К

в у л .

Б е ж і в к а ,

1 ;

т. :

6 - 6 9 - 0 4

№ 40 (647) 12 жовтня 2018 р.

ТЕПЕР «БОРИСПІЛЬВОДОКАНАЛ» НАДАВАТИМЕ ПОКРАЩЕНІ ПОСЛУГИ? Комунальне підприємство «Бориспільводоканал» таки «протиснуло» підвищення тарифів на свої послуги. Це сталося на засіданні міськвиконкому у понеділок, 8 жовтня. Як повідомив депутат Олег Верес, проект такого рішення тривалий час не набирав необхідної кількості голосів. Однак на третій раз, після, імовірно, «певної роботи» владних чиновників з деякими членами виконкому, потрібна більшість таки була здобута. Тож, попри непідтримку такого рішення представниками ряду партій, зокрема і членів виконкому від ВО «Свобода», невдовзі бориспільцям принесуть платіжки за воду з новими тарифами. А що ж самі бориспільці? Як казав очільник згаданого комунального підприємства, трохи «пошумлять» і заспокоються? Мстислав КУТАЛО


2

№ 40 (647) 12 жовтня 2018 р.

У БОРИСПОЛІ ВЧИНЕНО ТЕРАКТ ПРОТИ АКТИВІСТА ПАТРІОТИЧНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ Вночі з 9 на 10 жовтня у кімнату квартири координатора «С14» Сергія Мазура кинули гранату. Пораненого батька Сергія відвезли до лікарні. Війна проти активістів докотилася під Київ. Одна із дописувачок у «Фейсбуці» на сторінці Сергія Мазура з приводу цього теракту написала таке: «Тепер летять гранати у вікна активістів. Сьогодні вночі намагалися вбити Сергія Мазура у власній квартирі, де він проживає з батьками у Борисполі. Батько отримав численні поранення та втратив багато крові, Сергія вдома не було. Це не Авдіївка і навіть не Донецька область! Мирний Бориспіль і ні в чому не винні люди. Маєш позицію і сміливість її озвучити та діяти — чекай на кримінальну справу, напади, гранати... Україна, 2018». На ФБ-сторінці організації «С14» повідомляється, що зловмисники поставили драбину, вилізли на другий поверх. Там — на трубу під вікном. Звідти закинули гранату РГД-5 у відчинену невелику кватирку. Врятувала тюль на вікні. Тож граната впала під стіл, що стояв під вікном. Весь масивний стіл — в друзки. Це врятувало. Батько, який був у кімнаті Мазура, отримав численні осколкові поранення. Втратив багато крові, але стан стабільний. Півтора тижня перед тим батькам Сергія дзвонили в домофон і на домашній телефон увечері, в 1 і в 3 години ночі і запитували про Мазура… Як повідомив сам Сергій на своїй сторінці у «Фейсбуці», поліція спочатку кваліфікувала гранату і пораненого батька як… звичайне ХУЛІГАНСТВО(!), нині ж на своєму сайті вона пише про замах… На час, коли готувалося це число «РБ», батько С. Мазура перебував у реанімації, але лікарі сказали, що стан нормалізувався і вже немає загрози для його життя. «На його місці мав бути я, — пише Сергій, — так як це моя кімната і мене старанно шукали невідомі особи за кілька днів до цього.» Вранці активісти «С14» разом з депутатами вирушили до МВС на вул. Богомольця у Києві — вимагати належного розслідування. Мстислав КУТАЛО Світлини зі сторінки С. Мазура у «ФБ»


Б7

№ 40 (647) 12 жовтня 2018 р.

Заява про намір

3

Ліц. №11242/10 від 24.12.10

Головне управління житлово-комунального господарства оголошує про намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади м. Борисполя за адресами:

Істотними умовами договору оренди комунального майна є: • об’єкт оренди (склад і вартість майна); • термін, на який укладається договір оренди; • орендна плата з урахуванням її індексації; • порядок використання амортизаційних відрахувань, якщо їх нарахування передбачено законодавством; • відновлення орендованого майна та умови його повернення; • виконання зобов’язань; • забезпечення виконання зобов’язань — неустойка (штраф, пеня), порука, завдаток, гарантія тощо; • порядок здійснення орендодавцем контролю за станом об’єкта оренди; • відповідальність сторін; • страхування орендарем взятого ним в оренду майна; • обов’язки сторін щодо забезпечення пожежної безпеки орендованого майна; • обов’язок орендаря компенсувати витрати головного управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради за проведення незалежної оцінки. Орендна ставка визначається відповідно до Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням міської ради від 08.09.2015 № 5463-66-VІ з урахуванням цільового використання майна, що надається в оренду. Заяви з пакетом документів щодо оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Борисполя, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються виконавчим комітетом міської ради з 8-00 до 17-00 за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 72, кім. 101 протягом 10 робочих днів з дня опублікування оголошення. При надходженні двох і більше заяв щодо оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Борисполя, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, буде оголошений конкурс на право укладення договорів оренди індивідуально визначеного нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Борисполя.

Оголошення

Управління містобудування та архітектури Бориспільської міської ради відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення посади: Головного спеціаліста з юридичного забезпечення відділу містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури Бориспільської міської ради (1 вакансія). Вимоги до учасників конкурсу: - вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; - наявність комунікативних, організаторських здібностей та досвіду роботи за фахом на посадах в державних органах чи в органах

місцевого самоврядування не менше трьох років, або на підприємствах і організаціях не менше п'яти років; - впевнений користувач комп’ютерної та офісної техніки. Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення. За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський Шлях,85, конкурсна комісія, телефон 6-12-23.


4

№ 40 (647) 12 жовтня 2018 р.

ГРОМАДСЬКИЙ ФОРУМ «ЗА УКРАЇНСЬКУ МОВУ» КРОКУЄ КИЇВЩИНОЮ Громадський форум «За українську мову» проводиться на Київщині вже не вперше. Стартував він у Києві 8 травня 2018 року, 22 вересня він відбувся у Переяславі-Хмельнимцькому і ось 29 вересня відбувся у Борисполі. Ініціаторами форуму виступили всеукраїнське об’єднання українок «Яворина», недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» та об’єднання «Просвіта» ім. Шевченка. Головна мета такої акції — утворити широку «мовну коаліцію» з парламентських та позапарламентських партій та громадських організацій для забезпечення результативного голосування за мовний законопроект у парламенті та/або блокування антидержавних ініціатив. Адже невдовзі парламент має розглянути в другому читанні законопроекти щодо української мови. Керівництво парламенту намагається видати законопроект № 5670-д за узгоджений. Переважна більшість народних депутатів не розуміє відмінностей між окремими положеннями законопроектів про мову і не усвідомлює згубних наслідків, які настануть з прийняттям законопроекту 5670-д в теперішній редакції. Тож учасники форуму досліджують відповідність окремих положень законопроектів національним інтересам України та мають запропонувати законодавцям та політикам правильний алгоритм дій. На форумі у Борисполі основними промовцями були професор, народний депутат України VII скликання від ВО «Свобода» Ірина Фаріон, українська дитяча письменниця Лариса Ніцой, професор, перший заступник голови товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Георгій Філіпчук, завідувач міського методичного кабінету управління освіти і науки Бориспільської міської ради, кандидат політичних наук Ніна Ковадло.

Георгій Філіпчук

Також на цьому заході з приводу Всеукраїнського дня бібліотек заступник міського голови Людмила Пасенко привітала з цим святом бібліотекарів нашого міста. За результатами роботи форуму учасники одностайно ухвалили резолюцію, адресовану центральним органам влади та органам місцевого самоврядування. З трибуни був зачитаний зміст проекту цього документу:

«Резолюція громадського форуму у місті Бориспіль Київської області «За Українську мову» Українська мова є невід’ємним і одним із визначальних елементів конституційного ладу України — унітарної національної держави. Спроби запровадити багатомовність через переваги для мов нацменшин усупереч Конституції України є діями, що спрямовані на розкол країни за мовною ознакою, підрив унітарного устрою держави, порушення територіальної цілості, розпалювання сепаратистських вогнищ, породження міжетнічного непорозуміння й ворожнечі, перешкоду для так необхідної мовно-національної інтеграції Держави. Неприйнятним є просування моделі розвитку мов нацменшин шляхом звуження функції української мови як державної, виключення з українського соціуму через незнання державної мови окремих національних меншин: це є підривом основ національної безпеки, цілості держави.

Лариса Ніцой

Законопроект «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (№ 5670д) є переробленим варіантом законопроекту № 5669, з максимальним його наближенням до скасованого 28.01.2018 р. Конституційним Судом України закону ківалова-калєсніченка «Про засади державної мовної політики». Частиною 2 статті 1 законопроекту № 5670д стверджено: «Статус української мови як єдиної державної мови не може бути підставою для заперечення мовних прав і потреб осіб, що належать до національних меншин», що є перенесенням до цього законопроекту статті 6 зі скасованого КСУ закону «Про засади державної мовної політики». Ця норма унеможливлює захист та утвердження державного статусу української мови відповідно до вимог Конституції України. Законопроект № 5670-д нав’язує такі терміни, як «мова прийнятна для сторін», які передбачено поширити в різних сферах суспільного життя, зокрема в діяльності органів правопорядку (ч. 2 ст. 13), обслуговування (ч. 2 ст. 26), охорони здоров’я (ч. 2 ст. 29), транспорту (ч. 3 ст. 32); у 25-ти статтях із 59-ти вжито термін «інші мови», у 5-ти статтях – термін «мови національних меншин», у 4-х статтях – «мови ЄС», терміни «державна мова в освіті» (ч. 7 ст. 17), «державна мова у науці» (ст. 18), «державна мова у книговиданні та книгорозповсюдженні» (ч. 3 ст. 22), «державна мова в електронних інформаційних системах» (ч. 1 ст. 23), які розмивають і зневиразнюють визначеність базових понять закону, принижують його дієздатність, обмежують можливість впливати на формування чітко визначеного функційного простору державної мови. Закон «Про освіту» (ст. 7) і законопроект «Про середню освіту» (ст. 5) започатковують нову модель національної мовної політики у визначальній для державного розвитку освітньо-науковій галузі: нейтралізацію державного статусу української мови через паралельне використання мов нацменшин, так званих «корінних мов», «інших мов», «мов ЄС». Це суперечить рішенню Конституційного Суду України від 14.12.1999 р., який ствердив: «Виходячи з положень статті 10-ї Конституції України та законів України щодо гарантування застосування мов в Україні, зокрема й у навчальному процесі, мовою навчання в дошкільних, загальних середніх, професійно-технічних та вищих державних і комунальних навчальних закладах України є українська мова. У державних і комунальних навчальних закладах поряд з державною мовою, відповідно до положень Конституції Ук-

раїни, зокрема частини п’ятої статті 53, та законів України, в навчальному процесі можуть застосовуватися та вивчатися мови національних меншин». Натомість із метою збереження у просторі нашої знекровленої держави (особливо під час війни) мов національних меншин, які в історичній ретроспективі є продовженням мов історичних і теперішніх окупантів України (російської, польської, румунської, угорської), Міністерство освіти і науки України обрало шлях гібридного способу навчання через мовне квотування середньої освіти — паралельне навчання державною мовою та мовами нацменшин.

Ніна Ковадло

З огляду на це громадський форум «За українську мову» в Борисполі на Київщині вимагає: І. Від Верховної Ради України та Президента України: 1. Ухвалити новий мовний закон на основі законопроекту № 5669 від 19.01.2017 р. «Про функціонування української мови як державної та порядок застосування інших мов в Україні» та запобігти включенню в новий закон українофобських положень скасованого Конституційним Судом України сумновідомого закону «Про засади державної мовної політики». 2. Внести зміни в законодавство про освіту задля узгодження зі ст.ст. 10 та 53 Конституції України та рішенням Конституційного Суду України від 14.12.1999 р., визначивши, що держава утверджує державницьку мовну модель освітнього процесу й водночас створює всі необхідні умови для навчання мовами нацменшин у суботніх чи недільних школах за власний кошт; зокрема зазначити, що: 2.1. Мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова. Особам, які належать до національних меншин, гарантовано право на вивчення рідної мови у державних і комунальних закладах освіти. Особам з порушеннями слуху забезпечується право на навчання жестовою мовою та на вивчення української жестової мови. Це право реалізується через мережу закладів освіти, класів (груп), що створюються відповідно до законодавства. 2.2. Заклади освіти забезпечують обов’язкове вивчення державної мови. Особам, які належать до національних меншин, іноземцям та особам без громадянства створюються належні умови для вивчення державної мови. 2.3. Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування, насамперед англійської мови в державних і комунальних закладах освіти. Заклади освіти відповідно до освітньої програми можуть викладати паралельно з

Ірина Фаріон

державною мовою одну чи кілька дисциплін англійською мовою. 2.4. Заклади вищої та професійної освіти створюють усі можливості національним меншинам для оволодіння ними професійними знаннями українською (державною) мовою, забезпечуючи повноцінну інтеґрацію в українське суспільство та можливість провадити професійну діяльність у обраній галузі на всій території України. 2.5. Держава сприяє створенню та функціонуванню закладів освіти за кордоном, у яких здійснюється навчання українською мовою або вивчається українська мова (ст. 21 законопроекту № 5669). 3. Припинити так звану антидискримінаційну експертизу шкільних підручників, що є цілеспрямованим знищенням традиційного та національного виховання. 4. За антиукраїнську політику в системі освіти і науки звільнити з посади Міністра освіти і науки України Лілію Гриневич. 5. Позбавити звання «Героя України» Сергія Ківалова, одного з авторів закону «Про засади державної мовної політики». 6. Посилити відповідальність за недотримання мовного законодавства України, зобов’язати силові структури застосовувати жорсткі заходи до його порушників. 7. Українізувати вітчизняний ономастикон, зокрема упорядкувати систему українських імен і прізвищ, завершити декомунізацію, дерадянізацію і дерусифікацію власних географічних назв. ІІ. Від Київської обласної ради, Київської обласної державної адміністрації та Бориспільських районної та міської рад вимагаємо: 9. Створити умови для популяризації української мови в місцевих засобах масової інформації. 10. Пропагувати українську мовну культуру в школах та вищих навчальних закладах області. 11. Запровадити в органах місцевої влади області курси ділової української мови для посадовців. 12. Використовувати комп’ютерне програмне забезпечення українською мовою. 13. Розробити обласну п’ятирічну програму книговидання та закупівлі книг місцевих авторів та видавців із фінансовим забезпеченням 1 мільйон гривень на рік.» Окрім того, із зали до резолюції було внесене вагоме доповнення: вважати українську мову — мовою міжетнічного спілкування в Україні. Форум завершився виступом вихованців Великоолександрівської школи мистецтв та ремесел — Ансамбль бандуристів «Світанок» і тріо бандуристок «Заграва». P.S. І все ж 4 жовтня депутатська більшість у Верховній Раді таки проголосувала за підступний законопроект про мову № 5670-д. А вже 6 жовтня форум «За українську мову» відбувся у Білій Церкві. На ньому ведуча, голова ВО українок «Яворина» на Київщині Ольга Філюк повідомила: «Не дивлячись на те, що 4 жовтня Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт про мову 5670д, ми будемо наполягати на внесенні правок в цей закон, основною нашою вимогою було і буде усунення всіх суперечливих формулювань, які заперечують функціонування української мови в усіх царинах життя». Вадим ШАПОШНІКОВ Фото автора


Ліц. АВ № 214041 від 21.12.10 р.

№ 40 (647) 12 жовтня 2018 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту Проект рішення Бориспільської міської ради: «Про затвердження Порядку надання та зміни адрес об’єктам нерухомості у місті Борисполі» Розробник - Управління містобудування та архітектури Бориспільської міської ради. Даний проект регуляторного акту встановлює порядок надання та зміни адрес об’єктам нерухомості у місті Борисполі. Проект рішення Бориспільської міської ради: «Про затвердження Порядку надання та зміни адрес об’єктам нерухомості у місті Борисполі» та аналіз його регуляторного впливу будуть розміщені на веб-сторінці міськвиконкому www.borispol-rada.gov.ua Термін надання пропозицій та зауважень до проектів регуляторних актів становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу. Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі: -поштою за адресою : м. Бориспіль, вул. Київській шлях 85; -факсом (045 95) 6-12-23 до управління містобудування та архітектури; -електронною поштою за адресою: borarhitect@i.ua. Пропозиції та зауваження також можна надсилати на адресу Державної регуляторної служби України: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011, або на електронну адресу inform@dkrp.gov.ua, тел. (044) 254-56-73, (044) 254-43-9. Управління містобудування та архітектури

5


6

№ 40 (647) 12 жовтня 2018 р. НЕРУХОМІСТЬ

Продам.

ПРОДАЄТЬСЯ БУДИНОК

ПРОДАМ БДЖОЛОСІМ’Ї т.: 050-100-37-37 ПРОДАМ МЕД, 1 л = 130 грн У приміщенні Ветаптеки за адресою: Київський шлях, 79-а

Продам житловий будинок в селі Кучаків (Кірове ) Бориспільського району Київської області, без комісії, до Борисполя 8 км. Будинок загальною площею 268 кв.м., житлова площа 88 кв.м., наявна кухня, прихожа, 5 кімнат, с/в, ванна. Будинок з євроремонтом, опаленням, газом, світлом, водопостачанням. Матеріали стін цегла, будинок утеплений, на вікнах встановлені подвійні склопакети (дерев’яні) та решітки на вікнах на першому поверсі, на полу покладений дерев"яний паркет. Наявний гараж, колодязь, погріб під будинком. Ділянка біля будинку 65 соток, рівна, чиста, повністю обгороджена забором. Власник. Ціна договірна.

Тел. (066) 665-70-04.

КУПЛЮ БУДИНОК або ДІЛЯНКУ у Борисполі. Посередників прохання не турбувати. Т. 066-783-85-35.

ПРОДАЮ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ

Куплю фрізер для морозива, б/в т. 066 339 36 34. Продам недорого: Велосипед "Україна", Холодильник "Ока", Холодильник "Мінськ 15 м", Контактний телефон: 097-23-008-24 (Люба). Продам дрібну картоплю. Тел. 0972385125. Продам гарбузи . Їстівні та для худоби. Т. 0936530703. Термiново продам, зi знижкою, зовсiм новi: Культиватор HYUNDAI Т-700, металеву буржуйку з 12 шамотними цеглинами, та з варочною поверхнею. Б/у триммер. Тел.: 0985043923. Продам зимову ковдру яскравого квиткового синєжовтого кольору 1,5см на 2.10см та 2 подушки 60см на 50см.. Телефон 067 156 57 26 . Продам дрібну картоплю. По ціні 13грн за одне відро. Звертатися за телефоном +38 066 419 86 68. +38 098 458 08 75. Нове шкіряне пальто-плащ 44-46 розм. чорного кольору. Продам жіночі светри 46-48 розм.б/у -від 50 грн. Шкіряні осінні чоботи-ботфорди чорного кольору,36 розм. Ціна 1400. Зимові ботінки із натурального замшу 36-37 розм. Ціна 500 грн. Дуже красиве нове покривало на двоспальне ліжко яскраво синього кольору . Ціна 300 грн. Нове драпове пальто фіолетового кольору 46-48 розм. - 600 грн. Чоловічі джинси 48-50 розм.- 150грн. Тел. 095 072 28 21, 063 603 83 61. Продам мясо нутрій. Забій під замовлення. тел. 0675099417. Продам гарбузи: кормрві і їстівні. тел. 0674453192. Продам ручний електроінструмент, кігті по бетону,ремені безпеки. Т. 067-302-25-28. Продам мийку нержавейку б/у 50х45 350 грн тел 0506591203. Продам 2шт ломи для будівництва.сто. та інших робіт, міцні довгі 1.30см зручні в роботі 500 грн 1 шт тел 0506591203. Продам хороший, якісний ел.зварювальний апарат на 220В, ТСБ-90, наш виробник Каховський з-д, в ньому є зарядне на 6 в для мотоцикла та 12 В для автомобіля, ціна 2000грн. Т. 050-65-91-203. Продам набір для рибалки блесен та приманок.поводки з кейсом для зберігання ціна за все2000грн. тел 0506591203. Продам новий якісний японський спінінг Мікадо дов.2.40см тест 20/55 гр та катушку Мікадо шпулі (2 шт)на 6 підшипників ціна 2000 грн якість перевершує ціну тел 0506591203. Продам хороший робочий свій домашнній ел.інструмент перфоратор 2450 бури різні..коронка під розетку 3500 грн болгрка д.125 -1500грн дрель 1500грн молотки.кува лдочка.пилки.викрутки.ключі рожкові.кабеля.зварка та інше тел. 0506591203. Продам нову маску для плавання.водолазна гост.Акванавт 350 грн тел 0506591203. Продам ел.кабель.алюміневі 3х10х6мм-17.3м та 3х6х4мм-23м ціна кожного по 400 грн тел 0506591203. Продам: стаціонарний телефон, стопки кришталеві, салатниці, кавоварку, термос, шкіряні туфлі (чол.), чоботи 40-42 р., ватні, пухові, вовняні ковдри, господарські сумки (великі), пояс від радикуліту, матрас, радіо, брюки, светри,жіночі чобітки 39-41 р., банки (3, 1, 0,5 л). Т. 6-79-16.

0,10 га під будівництво в с.Сеньківка. Центр села, висипана дорога, світло і газ біля ділянки, вулиця заселена. Є фундамент і будівельний паспорт. Власник.

Земельні ділянки. Бориспіль вул. Тополева(права частина міста) 10 сот під будівництво, можливість підключення електрики, можливе розширення на 20 або 30 сот. Ціна 7500 у.о/за 10 сот. 063 471 78 11 Бориспіль. Вул. Дорошенко 10 або 20 сот під будівництво, не потрібно підсипати, поруч зупинка та магазин. Ціна 7000 у.о/10 сот 063 471 78 11 Бориспіль. Розумовського 10,20,або 30 сот, забудована частина міста, комунікації в наявності. 10000 у.о /10 сот 063 471 78 11 Бориспіль. Вул. Голосіївська 10 сот ширина ділянки 30м,можливий розподіл на 2 ділянки, електрика в наявності, ціна 7500 у.о/діл 063 471 78 11 Бориспіль,вул.Тургенева 5 соток під будівництво, рівний, високій,світло поруч.Ціна:7000 у.о.Торг. 063 471 78 11 Бориспіль, вул. В.Онацька(Щорса) 10 сот під будівництво, комунікації в наявності, забудована вулиця,асфальт,не потребує підсипки. Ціна: 10000у.о 063 471 78 11 Бориспіль, вул. Козацька 8 соток під будівництво, комунікації по вулиці, вулиця забудована. Ціна: 7500у.о. Торг, тел.:063 471 78 11 Бориспіль,Лозівка, 10 соток під забудову, приватизований,високій не потребує підсипкі, світло.Ціна:3000у.о.Тел.: 063 471 78 11. Будинок. Продам Будинок в селі Дударків приватизований, газ,світло,19 соток землі під забудову,в ценральній частині села,тиха вулиця.Ці-

rbgazeta@gmail.com

Здам Здам 1-кімнатну квартиру в Борисполі, район 3-ої школи бойлер,холодильник, житловий стан,пральна машинка.Ціна: 4000+ комунальні.Тел.:063 195 58 74 Здам 3-х кімнатну квартиру в Борисполі, 3кімнати,ванна,сан.вузол,газова колонка,холодильник меблі. Ціна:3500 + комунальні.Тел.:063 195 58 74 Здам кімнату хлопцю,центр міста,всі зручності,інтернет . Ціна:2000 грн. Тел.:063 195 58 74 Здам кімнату в квартирі, в Борисполі,чиста охайна не далеко від центру, для дівчини,жінки.Ціна:1500грн.Тел.:063 195 58 74 Здам гарну кімнату в 3-х кімнатній квартирі, пральна машинка, вода, меблі. Ціна: 2500грн. Тел.:063 195 58 74 Здам кімнату в приватному будинку всі зручності,затишна,для чоловіка.Ціна:2500 грн..Тел.:063 195 58 74 Здам будинок 2-кімнати, район дитячої поліклініки,холодильник,меблі,кухня.Ціна:350 0+комунальні.Тел.:063 195 58 74.

Найму Житло для порядних людей,гарантуємо оплату та бережне ставлення до житла.Тел.:063 195 58 74.

Куплю

Житло у господаря.Тел.:063 195 58 74 Земельну ділянку у господаря.Тел.:063 195 58 74

Тел.: 063 195 58 74

Приватні оголошення

Т. 067 734 95 80.

БЕЗКОШТОВНІ ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ НАДСИЛАЙТЕ НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ:

на:15000у.о.Тел.: 063 471 78 11

Продам гараж в КООП "Бориспільський" по вул. Ясна (біля школи #3) 42кв.м., є погріб. Тел. 095 524 00 49. Продам земельну ділянку проул.Щорса. Фасад 27 м.,10 соток,свитло, газ поруч.Власник. тел 093 648 43 56. Продам гараж в КООП "Бориспільський" по вул. Ясна (біля школи #3) 42кв.м., є погріб. Тел. 095 524 00 49. Терміново! Продається 1-к квартира 37.7кв.м. 1-й поверх, (зручне розташування під офіс, магазин тощо). м.Бориспіль вул. Бежівка (Дзержинського) 31б (Вишиванка). Без ремонту, після забудовника. Ціна договірна. Тел. 050 360 63 19 Сергій. ПРОДАЄТЬСЯ БУДИНОК в селі Рогозів Бориспільського району Київської області, загальною площею 58 кв.м., житлова площа 50 кв.м. з ремонтом, сантехнікою, газ підключений, опалення наявне, вода (скважина, колодязь) та світло (силова-7 ват), встановлені склопакети . Утеплений. Також є літня кухня, погріб. Земель-

на ділянка біля будинку - 15 соток. Ціна договірна. Всі питання по телефону 097-216-03-04. ТЕРМІНОВО продається земельна ділянка під забудову 10 сот. в селі Рогозів. Ділянка є власним городом. Всі питання по телефону 0934042860. Будинок в село Фарбовано , Яготинського району. Загальна площа 29,8 м2. Комната,кухня,сіни, виранда. Газ, озеро, колонка, вода в будинку,сад. 25 соток під будівництво, 6,6 соток осг. Окремо пай 4,7 га. 067-869-92-55. Здається в ЦЕНТРІ ЗЕМЛЯ --4 сотки. Т. 0936530703. ЗДАМ город, 35 соток. Т. 6-79-16. Продам земельну ділянку під забудову в с. Рогозів, 19 соток, по вулиці світло, газ - 80 м, ДА, власник. Т. 096-361-58-16. Земельну ділянку в с.Любарці,15 соток,недорого 110 000 грн,можливо торг.Ділянка на початку села,є ДА.,приватизована.Комунікації рядом,є озеро.,асфальтована дорога.(Господарка). Т. 063-594-48-70, 099-923-61-20.

Продам «ВАЗ-21099», 2008 р.в. вишневий колір, стан хороший, 1,6 л двигун. Газ-бензин , ГБО-4. Документи впорядку. Ціна договірна. м.т. 050-934-75-22; 068-022-32-58. Володимир. ◘ Підготовка дитини до школи. Навчу писати букви – каліграфічно, читати буквар, вирішувати задачі, приклади. Допоможу учням 1-го класу в навчанні. Педагог. Вища освіта. Досвід роботи. Т. 063-427-13-33. ◘ Шукаю любий підробіток Т.0631693117 ◘ Жінка домогосподарка,шукає будь-яку роботу.

Продам автопричеп без тента, колеса зовні, розмір 155, стан робочий, стоїть у гаражі. тел 093 648 43 56-.Власник. Авто Газ 53-а 1985р.Стан хороший. Запасні частині на Газ-53. Т. 067-302-25-28. Мотопомпа — 2 СД-м2 20м3/год. — 4 атм. Р — 1,5 кВт. Ціна договірна. тел. 0504691252.

Оплата по домовленності. т. 6-71-09, (066)3697961 Тамара. Можливо догляд за хворою людиною. ◘ Шукаю роботу. Т.0631693117.

ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ:

rbgazeta@gmail.com

ПРИВАТНІ ОГОЛОШЕННЯ ПРИЙМАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ:

rbgazeta@gmail.com


№ 40 (647) 12 жовтня 2018 р.

Куплю брус 50×150 мм , доску (для обришітки криши). 0936530703. Продам двері міжкімнатні 2 шт,, під скло.основа дерево, ламіновані, з коробкою. Не використовувались. тел 093 648 4356.

Продам: кролі породи сірий велетень, 6 кролиць і 12 кролів, вагою від 5 кг, ціна – договірна. Бориспільський р-н, с.Гора. Т. 067-232-13-59. Продам нутрій: самки та самці - вік 3-8 міс., стандартні та сріблясті; також взрослі самки та племінні самці. Поросні самки. тел. 0675099417. Продам корову чорно -бiла 7 рокiв. Цiна 20 т. грн. Розумний торг. Деталi по телефону 0932879083, 0972728261. Продам дві кози, вік 6 міс. Ціна договірна. с. Любарці. Тел. 665498166 Любов Степанівна.

7


8

№ 40 (647) 12 жовтня 2018 р.

ГОРОСКОП на 08.10–14.10 ОВЕН (21.03-20.04) Небажання Овнiв зрозумiти спiвбесiдника може викликати у вiдповiдь грубiсть, а дратiвливiсть i недовiрливiсть - загострити ситуацiю до межi. Вiрогiднi загострення захворювань травної системи на початку тижня. Сприятливий тиждень, що обiцяє молодим Овнам пiдтримку вищих сил, покровителiв, партнерiв. Зростуть життєвий потенцiал, везiння, дiловитiсть багатьох представникiв цього знаку. ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05) Зiрки готовi допомогти Тiльцям в спробi досягти найбiльш честолюбних цiлей. Вони можуть одержати пiдбадьорюючу звiстку i почати вигiдну справу. Проте агресивнi дiї з боку колишнiх партнерiв, спiвробiтникiв або членiв сiм`ї Тiльцiв можуть серйозно зашкодити їхньому успiху. Цей тиждень пройде пiд знаком концентрацiї сил. Активiзуються партнерськi вiдносини. Тiльцi можуть з успiхом реалiзувати себе в пiдприємницькiй, фiнансовiй дiяльностi. БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06) Найiмовiрнiше, цей тиждень запам`ятається Близнюкам як найважчий в цьому роцi. Можливо сумна звiстка, пов`язана з втратами. У вас можуть виникнути невеликi проблеми зi здоров`ям. Навряд чи це буде що-небудь серйозне, швидше за все - легка застуда. Перша половина тижня може бути несприятлива через можливу незiбранiсть або розгубленiсть. Вiрогiднi недоброзичливiсть i наклеп людей з близького оточення. РАК (22.06-22.07) Критичний тиждень, пов`язаний з грубими нападками, хамством. Ваша напружена праця може бути низько оцiнена або непомiчена взагалi. У фiнансовiй сферi намiчається спад. Стараннiсть i напружена праця виявляться малопродуктивними. Ймовiрно, Раки вибрали неправильний напрям. Цей тиждень може принести чергову серiю дрiбних неприємностей. Багато хто звикне до цього i рахуватимуть таке своє становище мало не нормальним. Але поступово ситуацiя виправлятиметься. У другiй половинi тижня можливi вiзити гостей, якi не будуть для вас обтяжливими ЛЕВ (23.07-23.08) Вдалий в усiх вiдношеннях тиждень. Зiрки обiцяють сприятливу ситуацiю для фiнансового зльоту. Можна дещо змiцнити своє службове становище. Подiї цього тижня можуть мати вiдтiнок таємничостi. Деякi вчинки Левiв важко буде пояснити або однозначно оцiнити. Посилюються життєвий потенцiал, особиста чарiвнiсть, магнетизм. Приємна звiстка може примусити вас змiнити намiченi плани. Вiрогiднi приємнi сюрпризи, подарунки. ДIВА (24.08-23.09) Можливо, що Дiв-жiнок чекає побачення. Деяка холоднiсть у спiлкуваннi приведе Дiв-чоловiкiв до негативних змiн в особистому життi. Перiод збагнення вiчних iстин, вивчення ремесел. Зiрки готовi допомогти вам в спробi реалiзувати найбiльш честолюбнi задуми та iдеї. Новi люди, що увiйшли до вашого життя, можуть стати джерелом радостi i щастя. Можливо, вони одержать велику частину того, що намiтили, тiльки завдяки своїй захопленостi справою. Перша половина тижня сприятлива для оформлення нотарiальних документiв, звернення до начальства. ТЕРЕЗИ (24.09-23.10) Не проявляйте активностi в комерцiйних справах. Не дивлячись на гiгантськi зусилля, ви не зумiєте подолати всi перешкоди. Зiрки радять не конфлiктувати з оточуючими, не нав`язувати їм своїх думок. Всьому свiй час. Тиждень припускає духовнi метання, спокуси плотi, iлюзорнi надiї. Нове знайомство або спiлкування зi старими друзями може послужити причиною непорозумiнь i втоми, внесе сум`яття в думки i викличе у вас зайве роздратування. СКОРПIОН (24.10-22.11) Цей тиждень пов`язаний з милосердям, допомогою, зцiленням. Можливо, що вiд Скорпiонiв чекають допомоги колеги, друзi, близькi або незнайомi люди. Їхня безкорисливiсть i служiння нужденним можуть стати причиною незадоволеностi в сiм`ї. Неприємнi подiї останнiх днiв дадуться взнаки. У Скорпiонiв-жiнок вiрогiдна слабкiсть. Багато хто проявить обачнiсть i скупiсть, вони вiдмовлятимуть собi i своїм близьким в найнеобхiднiшому, задовольняючись малим i проявляючи байдужiсть до розкошi. СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12) Тиждень характеризується помилками, хвилюваннями, пристрастями. Вибух пристрастей може повернути хiд подiй не на користь Стрiльцiв. В результатi розбiжностей вони стануть переможеною стороною. Успiшнi торгова дiяльнiсть, комерцiйнi операцiї. Цього тижня багатьом Стрiльцям навряд чи вдасться вiдпочити. Не виключено знайомство з цiкавою людиною, яка на якийсь час займе вашi думки. КОЗЕРIГ (22.12-20.01) Тиждень припускає отримання творчої енергiї, трансформацiю реальностi в умовнi знаки або образи. Козероги, що творчо вiдносяться до будь-якої справи, зможуть реалiзувати себе. Вельми вiрогiднi складнощi в професiйних справах. Козероги ризикують зiпсувати вiдносини з колегами або начальством. Незначнi подiї можуть збити їх з пантелику або дуже схвилювати. Багато хто буде здатний кинутися на захист своїх iнтересiв, намагатися "пробивати лобом стiну". ВОДОЛIЙ (21.01-19.02) Активний тиждень, що вимагає вiд Водолiїв великих енергетичних витрат. Багатьом представникам цього знаку навантаження здасться надмiрним. Це помилкова думка. У Водолiїв вистачить сил для органiзацiї нової справи, знаходження виходу з фiнансових труднощiв. Вiрогiднi емоцiйна нестiйкiсть, невiрна оцiнка ситуацiї, необачнi обiцянки i споживче вiдношення до близьких. Цi властивостi характеру Водолiїв можуть привести до ускладнень в особистому життi. РИБИ (20.02-20.03) Подiї цього тижня можуть негативно впливати на психiку Риб. Вони зiткнуться з жорстокiстю i непередбачуванiстю оточуючих людей. Посиляться вiдчуження i пiдозрiлiсть стосовно близьких людей, не виключаючи дiтей i батькiв. Ймовiрно, що багато хто втратить тонку нитку зв`язку з ними. Справи Риб можуть сповiльнитися тому, що вони натраплять на незначнi перешкоди, а бажання натраплятимуть на неможливiсть їхнього здiйснення, що приведе до загострення депресiї.

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ 4-річного ІЛЛЮШІ! У вересні цього року 4-річному Іллюші Мозуляці з Борисполя встановили невтішний діагноз – пухлина стовбура головного мозку. На жаль, в Україні це захворювання не лікують, тому дитина потребує негайного лікування за кордоном. Хлопчику необхідно пройти курс променевої терапії, вартість якого становить близько 400 000 грн. Названа медиками сума є непосильною для сім’ї Іллюши, тому рідні хлопчика звертаються до всіх небайдужих з проханням врятувати життя дитині. Адже кожен день важливий у боротьбі за життя!

Реквізити для допомоги: Приват Банк – 4149 4391 0400 1510; Отримувач – Мозуляка Руслан Володимирович (батько). Телефон батька хлопчика: (099) 062-28-00 (Руслан Володимирович).

№ 647  
№ 647  
Advertisement