Bike Prague - Výsledkový zpravodaj 2017

Page 1

VÝSLEDKOVÝ

20. 5. 2017, Praha – Galerie Butovice

www.bike-prague.cz


ROZHODNĚTE SE A BUDE TO VÁŠ TRUMF ŠKODA FABIA COMBI TRUMF

ŠKODA FABIA COMBI TRUMF

již od 4

249 Kč měsíčně

Kombinovaná spotřeba a emise CO2 vozů FABIA COMBI TRUMF: 4,4–4,9 l/100 km, 101–111 g/km

Ať už se rozhodnete jakkoli, s akční nabídkou TRUMF získáte skvěle vybavený vůz za příznivou cenu. Model ŠKODA FABIA COMBI v provedení TRUMF vás potěší skvělou výbavou, která zahrnuje např. klimatizaci, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, rádio, přední mlhové světlomety, malý kožený paket a další. V rámci výhodného financování se ŠKODA Financial Services můžete mít vůz ŠKODA FABIA COMBI TRUMF již od 4 249 Kč měsíčně. Tento model je nabízen včetně pojištění a prodloužené pětileté záruky v rámci paketu Mobilita Plus, se zvýhodněním ve výši 20 000 Kč při financování se ŠKODA Financial Services, a navíc s bonusem za výkup vašeho stávajícího vozu ve výši 10 000 Kč. Přijďte se na vlastní oči přesvědčit k autorizovaným partnerům ŠKODA nebo si rovnou zarezervujte testovací jízdu na Infolince ŠKODA, tel. 800 600 000. ŠKODA. Simply Clever www.skoda-trumf.cz

Váš autorizovaný prodejce vozů ŠKODA: AUTOSALON KLOKOČKA, Borského 876, 152 00 Praha 5 tel.: 251 005 115, www.klokocka.cz AUTOSALON KLOKOČKA, Karlovarská 660, 163 00 Praha 6 tel.: 222 197 235, www.klokocka.cz Vzorový příklad úvěru na vůz ŠKODA FABIA COMBI TRUMF 1.0 MPI 55 kW 5-stup. mechanickou převodovkou v ceně 274 900 Kč, splátka předem 76 470 Kč (30 %), výše úvěru 178 430 Kč, poplatky za uzavření a vedení smlouvy 0 Kč, celkové platby za úvěr 233 108 Kč, celkové platby za úvěr vč. pojištění 254 924 Kč, RPSN vč. pojištění 15,944 %, délka úvěru 36 měsíců, poslední nerovnoměrná splátka 101 960 Kč, měsíční splátka úvěru 3 643 Kč, měsíční splátka úvěru vč. pojištění 4 249 Kč, úroková sazba p. a. 10,50 %. ŠKODA Pojištění Standard obsahuje havarijní pojištění, povinné ručení (5% spoluúčast) s uznáním bonusů za bezeškodní průběh dosavadních pojištění (60 měsíců) a pojištění skla (limit plnění 10 000 Kč). Další parametry klienta jsou věk 50 let a běžné použití vozu. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.


I LETOS BYLA NA BIKE PRAGUE ATMOSFÉRA NA JEDNIČKU Ideální počasí, náročná trať plná nádherné přírody a brodů, spousta doprovodných aktivit a hlavně spokojení a nadšení bikeři v cíli. Takový byl šestý ročník Bike Prague, který přilákal bezmála 1 500 závodníků všech věkových kategorií.

In-line dráha hned vedle obchodního centra Galerie Butovice se proměnila v sobotu 20. května 2017 v dějiště největšího bikového závodu v Praze – Bike Prague. Jako tradičně byly pro bikery připraveny dvě trasy, 35 a 65 kilometrů s možností výběru až přímo v průběhu závodu. Nechyběly ani Intersport dětské závody, které přilákaly na 250 dětí.

Samozřejmě nechyběl doprovodný program. Mohli jste se rozcvičit s Pure Jatomi, nechat si promasírovat ztuhlé svaly, zatejpovat si ty namožené. Během trial show se vám předvedli borci v čele s Vlastou Kabeláčem Čiháčkem a Standa Cimpa vám ukázal, jak se hraje Powerchair Hockey. Bohatý program čekal i na děti, pro které byla nachystána spousta aktivit.

Startovalo se stejně jako loni z travnatého zázemí vedle Galerie Butovice a podmínky byly letos pro bikery takřka ideální – ani horko, ani zima. Mohli jste si tak naplno užívat krásnou přírodu v CHKO Český kras a soustředit se na náročné terénní sjezdy.

Věříme, že jste si letošní ročník užili stejně jako my, a těšíme se na vás zase za rok. Na viděnou v roce 2018!

www.bike-prague.cz


Skvělý závod doprovázelo parádní počasí. Tratě byly náročné, ale krásné, a atmosféra výborná. Přes 1 500 závodníků si mohlo letos nově užít trailové sjezdy v pozměněných částech tratě.

www.bike-prague.cz


www.bike-prague.cz


PRÉMIOVÁ OLA ELEKTROK ÍCH Š P E L J E N OD HU R T A N K E ZNAČ

již za

233 Kč/den


hlavní partneři

intersport.cz

ceskaposta.cz

genesisbikes.cz

klokocka.cz

s finanční podporou

s podporou

hlavní mediální partneři

praha.eu

galerie-butovice.cz

ceskatelevize.cz

expresfm.cz

mfdnes.cz

partneři

generali.cz

pvk.cz

enervitcz.cz

naturevalley.com

mediální partneři

ivelo.cz

mtbs.cz

kamsdetmi.com

ivelo.cz

mtbiker.sk

damynakole.cz

dodavatelé

tkf.cz

johnnyservis.cz

saunia.cz

kine-max.cz

patroni

jatomifitness.cz

bambule.cz

praha5.cz

praha13.cz

palestra.cz

nilfisk.cz

podporujeme

marketingový partner

emilnadace.cz

www.raul.cz

www.bike-prague.cz


BIKE PRAGUE 2017 VYHRÁLI HOFMAN A CESNAKOVÁ Letos se opravdu povedlo počasí. Ani vedro, ani zima, pro bikery ideální podmínky. Taky se jich nakonec sešlo přes 1 500. Nejrychlejšími z nich letos byli Lukáš Hofman a Milena Cesnaková. Na delší trase se o vítězi rozhodovalo až v černošickém stoupání. Do té doby jela na čele závodu skupinka bikerů, ale v náročném stoupání se podařilo trhnout dvojici z týmu Ski a Bike Centrum Radotín. Vítězem se nakonec stal Lukáš Hofman, jeho týmový kolega Milan Černý za ním zaostal o dvacet vteřin. Třetí dojel Filip Šleichrt, jedoucí v barvách Café Oliver.

Lukáše Hofmana dostala na stupně vítězů spolupráce s týmovými kolegy.

Na kratší trati letos zvítězil Martin Pech závodící za BTK Eurobike

cele Prskavcové (Six Monkeys), nadělila ztrátu bezmála 18 minut. Třetí dojela závodnice reprezentující Big Shock MTB Team. „Moc to tady neznám místními názvy, ale nejtěžší byla ta stojka v lese,“ komentovala náročnost stoupání k Cukráku vítězka.

Praha s časem 1:14:51.

„Už jsem tu potřetí a musím říct, že těch 65 kiláků je fakt trestačka, to si člověk neodpočine,“ nechal se slyšet v cíli Lukáš Hofman, který vyhrál prize money v hodnotě 5 000 Kč. Za své vítězství vděčil hlavně týmové spolupráci: „Od začátku se utvořila skupina 6–7 lidí s tím, že jsme tam byli 3 z našeho týmu. Jeli jsme kompaktně, hodně jsme to táhli, ale postupně to odpadalo. Milan to tady zná, takže do každého sjezdu najížděl první a v každém se to natáhlo. Takže se to rozhodovalo ve sjezdech a pak v tom stoupání u Černošic.“ Na výsledkové listině žen figurovalo stejné jméno jako minulý rok: loňské vítězství suverénně obhájila Milena Cesnaková z Cyklo Team Weber a druhé ženě, Mar-

www.bike-prague.cz

Mezi ženami byla na 35km trase nejrychlejší, stejně jako loni, Michaela Procházková z LAWI-Author Teamu.


Milena Cesnaková byla i letos nejrychlejší ženou. Před sebe pustila pouze 15 mužů.

www.bike-prague.cz


I DĚTI SI PŘIŠLY NA SVÉ Bike Prague není závod jen pro dospělé. I mladí bikeři do 15 let mohli poměřit síly s ostatními. A po celý den byl pro děti v zázemí připraven bohatý doprovodný program.

Děti mezi sebou soupeřily na trasách od 350 metrů až po 3 kilometry a ačkoli jejich trať vedla v bezprostřední blízkosti Galerie Butovice, nebyla to žádná jednoduchá rovinka. Na start Intersport dětských závodů se nakonec postavilo téměř 250 dětí. Letošní novinkou na Bike Prague byla oddělená kategorie odrážedel pro ty úplně nejmenší bikery, co ještě nedorostli kolu. Děti bydlící na území Prahy 13 a 5 měly navíc možnost startovat úplně zadarmo. V průběhu dne se děti mohly vyřádit na skákacím hradu nebo trampolíně, zahrát si stolní fotbálek nebo zúčastnit se spousty zajímavých soutěží a her u stánků našich partnerů. Nejen děti pak určitě bavila exhibice cyklotrialistů či hráčů powerchair hockey.

www.bike-prague.cz


www.bike-prague.cz


O ZÁVODNÍKY BYLO DOBŘE POSTARÁNO Bike Prague, to není jen náročná trať startující z Prahy. Co z něj dělá velmi kvalitní akci, je mimo jiné špičkový servis pro všechny zúčastněné. Závodníci i letos mohli využít předzávodní i pozávodní servis kol, profesionální wapky na umytí kol, možnost tejpování nebo masáží a mnoho dalšího. OBČERSTVENÍ NA TRATI Pětkrát na trase 65 km, třikrát na trase 35 km. První a poslední občerstvení na trati bylo zásobeno pouze nápoji. Na ostatních občerstvovačkách závodníky čekalo posilnění od Enervitu ve formě iontových nápojů a energetických tablet, tyčinky Nature Valley a nechybělo ani ovoce a hrozinky. Veolia voda dodala na každou stanici jednu cisternu vody, takže si bikeři mohli doplňovat tekutiny i do bidonů na cestu. Závodníci si mohli u Enervitu pořídit energetický balíček uzpůsobený na míru jejich výkonu.

SERVIS KOL INTERSPORT Před závodem i po něm, a zdarma! Všichni závodníci si mohli u servismanů z Intersportu nechat před závodem promazat a seřídit kolo. V případě poruchy byli profesionálové v nafukovacím stanu Intersport připraveni seřídit kolo i po závodě. TEJPOVÁNÍ KINE-MAX Ve stánku Kine-Max se mohli závodníci nechat zdarma zatejpovat. Odborníky s kineziologickými tejpy měli k dispozici jak před závodem, tak po něm. MASÁŽE Od ztuhlých svalů mohli závodníkům díky masáži ulevit studenti Vyšší odborné a Vysoké školy tělesné výchovy a sportu Palestra. ŠATNA A ÚSCHOVNA VĚCÍ Závodníci se mohli před závodem pohodlně a v suchu převléci v šatně a své věci si mohli nechat v úschovně, kde jim je pořadatelé během závodu pohlídali. Pro závodníky bylo před startem i po dojetí závodu připravené hlídané depo kol.

www.bike-prague.cz

OBČERSTVENÍ V CÍLI Po takovém výkonu každému pořádně vyhládne. Závodníci měli v ceně startovného poukaz na teplé jídlo a mohli vybírat ze dvou chodů. Občerstvení letos bylo přímo v zázemí a tak si mohli bikeři vychutnávat zároveň zasloužené jídlo i atmosféru závodu. Každý, kdo projel cílem, také dostal nealkoholické pivo Birell. MYCÍ SERVIS Hned po dojetí závodu v cíli se závodníci mohli umýt ve sprchách a umývacích žlabech od Johny Servisu.


Mimo to si mohli také umýt své kolo profesionálními wapkami od Nilfisk a odvézt si ho tak domů čisté.

v pohotovosti profesionální záchranná služba. Ať už šlo o menší odřeniny, či vážnější zranění, zdravotníci záchranné služby byli vždy připraveni poskytnout závodníkům první pomoc. VÝSLEDKOVÝ SERVIS Pokud závodníci zadali při registraci své telefonní číslo, ihned po dojezdu jim přišel výsledek v SMS zprávě. Zároveň byly výsledky vyvěšeny v zázemí závodu na čtyřstěnu a u stanu časomíry. Na webu bike-prague.cz byly k dispozici po dojezdu posledního závodníka. FOTOGRAFIE Po závodě si mohl každý stáhnout zdarma diplom a své osobní fotky ze závodu, našel je u svého jména ve výsledkové listině.

ROZCVIČKA S JATOMI FITNESS Před sportovním výkonem je potřeba se pořádně protáhnout! A od toho tu byli odborníci na slovo vzatí, trenéři z Jatomi Fitness, kteří pro malé i velké bikery vedli rozcvičku na pódiu.

TOMBOLA Ve startovním balíčku nalezli všichni závodníci lístek do tomboly. Po vyhlášení výsledků proběhlo slosování o věcné ceny od partnerů závodu, tou hlavní bylo kolo Genesis!

ZÁCHRANNÁ SLUŽBA Na trase i v zázemí byla po celou dobu závodu

www.bike-prague.cz


6/2014

TOUR DE

www.53x11.cz

FRANCE

6/2016

6/2015

srpen

ČASOPIS SILNIČNÍ CYKLISTIKY

srpen

TOUR

ČASOPIS SILNIČNÍ CYKLISTIKY

DE

www.53x11.cz

srpen

TOUR UR R

ČASOPIS SILNIČNÍ CYKLISTIKY

DE

FRANCE

www.53x11.cz

FRANCE

EXKLUZIVNÍ ROZHOVORY

Thomas De Gendt Raymond Poulidor

KREUZIGER REUZIGER

KÖNIG

exkluzivní rozhovory

PERAUD PINOT MAJKA VOIGT LEMOND 98 Kč (předplatitelé 78 Kč) 4,89 €

06 9 771213

113047

BUDOUCÍ KRÁL?

DOČASNÁ Č VZPOURA

ŠAMPION jednoho nástupu

PLUS kořeny francouzské revoluce sonda: proč se padalo kostky? rozhodně ano! v doprovodném autě týmu Cannondale logistika přesunu kol komunikace spurtérských vláčků herci v malých rolích kamery uvnitř pelotonu čtyřicátníci na Tour

PLUS 98 Kč (předplatitelé 78 Kč) 4,89 €

06 9 771213

exkluzivní rozhovory

GREIPEL THÉVENET FRANK BÁRTA

od Svorady ke Štybarovi deník rozhodčího anketa mechaniků kola českých účastníků 22 ševců Tour zahlcený éter nad pelotonem historie vzdání ve žlutém trikotu hra s ohněm – poranění páteře cyklistů řízená dehydratace Pra Loup – reportáž z vlčí hory

113047

FROOME NA ŠTANGLI

LOAJÁLNÍHO OAJÁLNÍHO Á Í DOMESTIKA OMESTIKA

vyplatí se to?

NAPĚCHOVANÉ MUSETTY

co skrývají taštičky s jídlem em m DŮLEŽITÉ MOMENTY

pohledem mechaniků DVA NOVÁČKOVÉ NA JEDNOM POKOJI OKOJI OJI J

Vakoč & Alaphilippe

ROAD CAPTAIN APTAIN neviditelní řežiséři

98 Kč (předplatitelé 87 Kč) 4,89 €

06 9 771213

113047

ČASOPIS SILNIČNÍ CYKLISTIKY

TRADIČNÍ SPECIÁL K TOUR DE FRANCE VYCHÁZÍ 3. SRPNA www.53x11.cz


BIKEŘI NEMYSLÍ JEN NA SEBE! POMOHLI STANDOVI K NOVÉMU VOZÍKU Závod Bike Prague je pro všechny nadšené sportovce, kteří rádi překonávají sami sebe, vlastní limity či přírodní překážky. Jsou mezi námi však i sportovci, kteří musí navíc překonávat vlastní handicap, se kterým se narodili nebo se zranili či onemocněli. Prostřednictvím závodu Bike Prague jste letos mohli přispět finanční částkou Nadačnímu fondu Emil, který použije vybrané prostředky na podporu handicapovaného sportovce Standy Cimpy.

ligu a v letech 2013 a 2015 skončili na 2. místě. V českých i v četných mezinárodních turnajích se mu podařilo získat individuální ocenění za nejužitečnějšího hráče a nejlepšího střelce. V zázemí závodu byl celý den a odpovídal na vaše dotazy. Také se svými týmovými kolegy odehrál exhibiční zápas a ukázal vám, jak takový powerchair hockey vůbec vypadá. Bikeři mohli Standovi pomoci už během registrace na závod, na místě pak mohli přihodit peníze do kasičky u stánku Nadačního fondu Emil. Tam se také prodávala výborná zmrzlina a na vozík pro Standu šla polovina výtěžku z jejího prodeje. Lásku k pohybu a sportu mají zdraví i handicapovaní sportovci společnou, proto jsme se spojili s Nadačním fondem Emil, jehož posláním je pomoc handicapovaným dětem překonávat vlastní bariéry, nacházet nové přátele a objevovat ten „svůj“ smysl života.

I díky vám se to nakonec podařilo a Standa dostal šek na 35 000 korun! Za tyto peníze si bude moci upravit vozík, aby mohl nadále reprezentovat svůj tým. Děkujeme!

Standovi je 24 let a trpí vrozenou vadou páteře, kvůli níž je připoután na invalidní vozík. I přesto je ale aktivním člověkem a vedle práce na částečný úvazek rád sportuje. Jeho koníčkem se stal florbal na invalidním vozíku – powerchair hockey. Standův stávající vozík ale není vyhovující a potřeboval by vylepšit výkonnějšími motory, elektronikou a chlazením. Tyto úpravy mu pomohou s lepší akcelerací, obratností a pohybem na hřišti. Standa hraje za EWSC Jaguars Praha, se kterým v roce 2011 a 2012 vyhráli Českou Powerchair Hockey

www.bike-prague.cz


OHLASY BIKE PRAGUE NA FACEBOOKU! FACEBOOK.COM/BIKEPRAGUE Pro organizátory není lepší odměny, než když jsou po měsíci příprav závodníci spokojeni. Děkujeme za všechny ohlasy, kterými jste nás zaplavili. Je vidět, že se vám Bike Prague líbil, a z toho máme velkou radost! Těšíme se na vás za rok a věříme, že 7. ročník bude ještě lepší než ten letošní.

Bylo to super! :-D Otka

Synátor jel tu 65km trasu a byl na 49. místě. V 18 letech borec. Martin

Včerejší závod jsem si užil, podle mne skvěle organizováno a značeno, sympatie lidí kolem trati – jediné, co bych vytknul pořadatelům, je to, že se občerstvení po závodě vydávalo na jediném místě a z toho pramenila dlouhá fronta, a nedostatky ve zpracování výsledků. Pavel

Fotky jsou skvělé a hlavně, jak někteří mávají s úsměvem, tak to vypadá, že je to děsná pohodička :-) Ale na konci jsou všichni rádi, že to mají za sebou :-) Poděkování fotografům i organizátorům!!!!! Děkujeme!!! Jarmila Super akce a krásné fotky, ale bohužel nemůžu najít svoje fotky pod startovním číslem 1778… Luděk

www.bike-prague.cz

Bylo to super ;) Za rok znovu! Martina


Máte pěkné fotky a trasa byla poctivě značená. Super. Jaroslava

Moje první zkušenost, značení na jedničku, nezabloudil jsem, ačkoli jsem tratě neznal, škoda defektu ve stoupání po posledním brodu, takže jsem pak tlačil a propadl se na 222. místo ve 2.–3. vlně, ale příště jedu zase a těším se! Díky za skvělý zážitek. Walter

Fakt boží fotky, teda! Niki Jediná kaňka je společný start třicítky a šedesátky… Tam to chtělo oddělit a startovní vlny dát podle závodu. David

Letošní závod se opravdu povedl, neskutečně nádherný závod i přes nějaké menší nedostatky. Skvělá atmosféra, organizace. Vůbec nejvíce mě těší mé umístění v první 100, na to, že jsem chtěl skončit v první půlce, což se povedlo i se 6 minutovou zajížďkou, prostě paráda. A ty bomba fotky, i kvůli tomu a nejen kvůli tomu, se těším na příští rok, snad budu startovat i z jiné skupiny. Díky. Jaroslav

Asi takhle! :-D Martina

www.bike-prague.czNa všechny vítěze a vítězky jednotlivých závodů v každé kategorii čekaly hodnotné věcné ceny. Tři nejlepší závodníky mužské a ženské kategorie v hlavním závodu Bike Prague čekaly i prize money. Celkem si rozdělili 18 000 korun.

www.bike-prague.cz


SLEVA

30%

POJIŠTĚNÍ NA CESTY PROMOKÓD: BIKE2017

www.generali.cz

Sleva platí do konce srpna 2017 pro závodníky akce.

HRDÝ M

EDIÁLNÍ

JEKTU ER PRO PARTN

PARTNE

R


Nejmladší bikeři závodili v 6 různých kategoriích. Na nejrychlejší tři děvčata a chlapce v každé kategorii čekaly hodnotné věcné ceny. I pro děti byla připravena dětská tombola, kde hlavní cenou byl stolní hokej Stiga od Generali.

www.bike-prague.cz


ZAJÍMAVÁ ČÍSLA SROVNÁNÍ DLE POHLAVÍ

97 % závodníků doporučuje závod svým známým

• 23

% účastníků na 35 km jsou ženy • 92 % účastníků na 65 km jsou muži • dětských závodů se zúčastnilo

1 364 dospělých

81 % mužů / 19 % žen

67 % chlapců a 33 % dívek

přes 6 500 fanoušků na Facebooku

ZÁVODNÍCI PODLE REGIONU • 51

% Praha • 22 % Středočeský kraj • 20 % ostatní kraje ČR • 7 % zahraničí

231 dětí v 6 kategoriích

VĚKOVÉ SLOŽENÍ přes 65 000 zhlédnutí videí na Facebooku

www.bike-prague.cz

•5 9 % dospělých závodníků je mladších 40 let •3 8 let – průměrný věk závodníků na 35km a 65km trati


specialista na výŞivu pro vytrvalce

NEZAPOMĂ?NEJTE

v letnĂ­ch mÄ›sĂ­cĂ­ch na pravidelnĂŠ doplĹˆovĂĄnĂ­ tekutin!Â

www.enervit.cz

PomůŞe våm iontový energetický nåpoj obsahující kombinaci rychlých a pomalých sacharidů, minerålních låtek a vitamínů B pro podporu výkonnosti.

JIĹ˝ 20 LET ZVIDITELŇUJEME VAĹ E AKCE VYBAVENĂ? VĂ M VYROBĂ?ME NEBO ZAPĹŽJÄŒĂ?ME NĹŻĹžkovĂŠ stany NafukovacĂ­ reklama (nafukovacĂ­ stany, brĂĄny, atypickĂĄ reklama)

DobronickĂĄ 1257, 148 00 Praha 4

KompletnĂ­ gastro vybavenĂ­ Vlajky, bannery, roll-upy SluneÄ?nĂ­ky SedacĂ­ vaky NĂĄbytek TopenĂ­

+420 261 112 721

obchod@tkf.cz

www@tkf.cz


INSTAGRAM

www.bike-prague.cz


www.bike-prague.czJE PRO MĚ ZADOSTIUČINĚNÍM, ŽE SE NOVÉ ÚSEKY LÍBILY Lubor Tesař, bývalý český profesionální cyklista a stálý expert České televize při komentování cyklistických závodů, sice velkou část kariéry absolvoval na silnici, ale jakmile měl chvilku času, vždy rád vyrazil do terénu. Proto zná vítěz čtyř etap Závodu míru v okolí Prahy téměř každou lesní cestu a pořádá pro fandy horské cyklistiky už šestým rokem závod Bike Prague. adrenalin před závodem (většinou nám nějaké úseky strhají nebo přeznačí, takže se to kontroluje i těsně před startem). No a den po závodě se trasa čistí a uklízí to, co se nestihlo hned po projetí posledního závodníka. A čas? Když jsem závodil, měl jsem krédo: „Já jsem profesionál, to znamená, že mám na cyklistiku celý den...“. Takže neřeším čas, ale potřeby konkrétního úkolu. Například mapy dělám zásadně přes noc – vím, že mi nikdo nebude volat a mohu se na to plně soustředit.

ZÁVODNÍCI SI POCHVALOVALI ZMĚNĚNÉ ÚSEKY NA TRATI. V ČEM TYTO ZMĚNY SPOČÍVALY A CO VÁS K NIM MOTIVOVALO? Domluvili jsme se s kluky z Raulu, že by bylo fajn oživit závod nějakými novými pasážemi na trati hned na podzim loňského roku. Přes zimu jsme s naším realizačním týmem našli a najezdili nové cesty, ale pak přišlo to nejhorší – prosadit je u všech dotčených schvalovacích orgánů. Byl to boj pomalu do posledního dne před závodem, proto je pro mě a celý tým krásným zadostiučiněním, že se nové úseky líbily.

JSTE SPOLUKOMENTÁTOREM TOUR DE FRANCE, VYUŽÍVÁTE NĚJAKÝM ZPŮSOBEM PŘI KOMENTOVÁNÍ ZKUŠENOSTI Z POŘÁDÁNÍ ZÁVODŮ? Jelikož je to jiný druh cyklistiky, tak spíše využívám zkušenosti, které jsem nabral ve spolku Neumětel při pořádání naší nejstarší silniční klasiky Praha – Karlovy Vary – Praha. Vlastně jsme spíše z tohoto závodu přenesli věci, které z našeho pohledu byly důležité, i do Bike Prague. Viz například návštěvy u starostů dotčených obcí v průběhu roku, značení speciálním sprejem na silnice, atd.

CO OBNÁŠÍ STAVBA TRASY ZÁVODU A KOLIK TO ZABERE ČASU? V podstatě je to shrnuto v první odpovědi. Je to o neustálém kontaktu s tratí, najíždíme ji několikrát do roka, hledáme jiné možnosti, kde by se dala zatraktivnit, čistíme ji průběžně od spadlých větví, stromů a kamenů. Poté přichází proces administrativní – žádosti o souhlasy na všechny možné strany (od majitelů pozemků přes všechny možné úřady až po Policejní prezídium). Značení trasy už je ten závěrečný

www.bike-prague.czpořadí ženy – 65 km POŘ.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

KAT.

POŘ. KAT.

KLUB

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

MILENA CESNAKOVÁ MARCELA PRSKAVCOVÁ HANA ŠVARCOVÁ JITKA JARNÍKOVÁ RENATA PAZDEROVÁ ALENA VOJTĚCHOVSKÁ JAROSLAVA KŘÍŽKOVÁ PETRA HLIŇÁKOVÁ HANA KADLECOVÁ IVANA ZLESÁKOVÁ LUCIE ZAJÍCOVÁ BLECHA NOVÁKOVÁ PETRA KOVÁŘOVÁ MARTINA STILLEROVÁ MONIKA KYSELOVÁ JANA PUHALOVÁ BARBORA KOCHOVÁ DANIELA HRÁSKÁ PETRA MOLÍNOVÁ SONIA PULQUERIO MICHAELA KALÁTOVÁ EVA ADAMOVÁ KATEŘINA GACEK PETRA EMILIE VOTOČKOVÁ JANA PÍŠOVÁ MONIKA MULLEROVA ZUZANA SCHEDOVÁ LUCIA SULAKOVA KATKA TADROVÁ ALENA ŠORMOVÁ MICHALA ŠINFELTOVÁ PETRA PINKOVÁ VERONIKA ZEMANOVÁ VERONIKA PISKOVA LENKA ZÁHUMENSKÁ EMÍLIA BIBOROVÁ ILONA ŠVESTKOVÁ KATEŘINA VACULÍKOVÁ ZUZANA KOSOVÁ

Z39 1 CYKLO TEAM WEBER Z59 1 SIX MONKEYS Z39 2 BIG SHOCK MTB TEAM Z49 1 Z49 2 Z39 3 Z49 3 BEMANIAX Z49 4 Z59 2 BAJKER.EU Z49 5 GOLF CLUB ALBATROSS Z49 6 Z39 4 VSAK PUNK Z49 7 BAJKER.EU Z39 5 Z39 6 DÁMYNAKOLE.CZ Z39 7 ČISTÝ SPORT Z39 8 Z39 9 Z49 8 Z49 9 PEREIRA Z39 10 RINJANI TEAM Z39 11 Z39 12 CHABRUSIČI Z39 13 :O) Z39 14 Z39 15 Z39 16 KELLYS BIKERANCH TEAM Z39 17 Z39 18 Z39 19 Z39 20 Z39 21 Z39 22 Z39 23 Z39 24 EXPORTIS BIKE CLUB PRAHA Z39 25 Z49 10 Z39 26 Z39

NÁR.

ABS. POŘ.

CZE 16 CZE 70 CZE 148 CZE 207 CZE 224 CZE 248 CZE 282 CZE 284 CZE 286 CZE 294 CZE 303 CZE 307 CZE 314 CZE 321 CZE 324 CZE 353 CZE 359 CZE 366 CZE 402 SVK 406 CZE 422 CZE 435 CZE 437 CZE 438 CZE 443 CZE 444 CZE 447 CZE 448 SVK 451 CZE 453 CZE 457 CZE 459 CZE 462 CZE 466 CZE 472 SVK 475 CZE 478 CZE 480 CZE

ČAS

2:33:49 2:51:15 3:08:48 3:19:33 3:23:08 3:26:43 3:34:09 3:34:51 3:35:51 3:36:56 3:38:37 3:39:14 3:41:24 3:42:48 3:43:28 3:52:02 3:53:45 3:54:43 4:06:43 4:07:01 4:14:18 4:18:11 4:19:01 4:19:24 4:24:52 4:24:55 4:31:50 4:32:04 4:32:31 4:33:45 4:44:26 4:44:38 4:47:04 4:50:23 5:01:19 5:06:07 5:17:56 5:29:32 DNF

www.bike-prague.czpořadí muži – 65 km POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ KAT.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

LUKÁŠ HOFMAN MILAN ČERNÝ FILIP ŠLAJCHRT JAN WOLF LUKÁŠ ŠUSTR UDO MÜLLER VOJTĚCH MAREŠ PETR DOLEŽAL JIŘÍ KOPEC PHILIPP KOHL JOSEF ČERNÝ MAROŠ ERDZIAK DANIEL STRAUČ PETR SKŮČEK JAN BARTŮNĚK MAREK KRAUS MICHAEL KUBÍN VOJTĚCH REICHERT PETR SOUČEK JAROSLAV KLAP MICHAL ROZEHNAL FILIP KUBÍN MAREK ŽÁKOVSKÝ DAVID TONDR ROMAN ZVOLSKÝ TOMÁŠ BEZOUŠKA TONDÁNO KALOJÍROS MARTIN VITVAR MILAN KARKOŠKA MIROSLAV ČERNÝ RENE ZAMECNIK PATRIK INGRIŠ LADISLAV MUSIL TOMÁŠ PROTIVA LUKÁŠ KYNDL LUKAS ROUBICEK DAVID ŠTÍBR MARTIN ŠTOREK JAKUB SKOVAJSA MAIK TONEK TOMAS LANDGRAF VLADISLAV GITTLER PETR BÁRTA MARTIN BALOUN MARTIN HRNČÍŘ LIBOR HUBÁČEK TOMÁŠ STROUHAL JAN SOVÍČEK TOMÁŠ HYBLER TOMÁŠ MADEJ

M39 M39 M39 M39 M39 M49 M39 M39 M39 M39 M49 M39 M39 M39 M39 M49 M39 M39 M18 M39 M49 M39 M49 M39 M59 M49 M49 M39 M49 M49 M39 M49 M59 M39 M39 M39 M39 M39 M39 M49 M39 M49 M49 M39 M49 M59 M39 M39 M39 M39

POŘ. KLUB NÁR. KAT. 1 SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍN 2 SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍ 3 CAFÉ OLIVER 4 REGAL BIKE 5 ALSET RACING TEAM 1 Z TEAM MTB 6 BIKECLINIC CANNONDALE 7 BIKECLINIC CANNONDALE 8 VEŘEJNÁ SPORTOVNÍ AKADEMIE ZS 9 2 MTB NEŽICHOV PROM-IN 10 PBV MTB TEAM BRNO 11 ZLEAN MTB 12 LIVINGROOMWORKOUT.EU 13 SYMBIO +BMC 3 VARTA HOSTÉ 14 ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 15 AUTO I.S.R. 1 BIKEMARAST TEAM 16 ERILENS 4 IVELO.CZ 17 GT OPPORTUNITY BRNO 5 HASIČI PRAHA 18 LAWI AUTHOR TEAM 1 KELLYS BIKERANCH TEAM 6 SPORTICUS & PARTNER ELIT 7 BEMANIAX-TOMBIKER 19 8 BAJKER.EU 9 20 BAJKER.EU 10 MTB-NÝŘANY 2 KBELY CYCLING TEAM 21 EKONOM PRAHA OUTDOOR 22 BSK RACING 23 ROUBIKE RACING 24 ALSET RACING TEAM 25 PROFA CHOMUTOV 26 CK KOLOKRÁM 11 RADCLUB BREMEN 27 DREAM TEAM II 12 13 BI ESSE 28 CURVAX TM 14 3 PRAHA 5 29 ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM 30 31 CYKLOB 32 SK POLAR

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE DEU CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

ABS. POŘ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

ČAS

2:20:56 2:21:16 2:22:11 2:24:54 2:25:24 2:25:53 2:26:02 2:31:05 2:31:17 2:31:56 2:33:16 2:33:21 2:33:24 2:33:24 2:33:40 2:33:53 2:34:02 2:34:10 2:34:23 2:35:16 2:35:52 2:35:55 2:36:48 2:38:30 2:38:30 2:38:54 2:39:02 2:39:03 2:39:03 2:39:10 2:39:17 2:39:31 2:39:44 2:40:36 2:41:36 2:41:58 2:42:06 2:42:15 2:42:36 2:43:29 2:43:43 2:43:53 2:44:09 2:44:13 2:45:12 2:45:15 2:45:15 2:45:27 2:45:47 2:46:19

www.bike-prague.cz


pořadí muži – 65 km POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ KAT.

51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108

JAROSLAV RUBEŠ JAN ČERMÁK RADEK ŠIMEK DAVID MALÝ JAN ŠOLC FRANTIŠEK BUMBÁLEK PAVEL STANĚK LUKÁŠ LEXA MICHAL KOSEK STANISLAV LOUDA JAN TYXA IGOR PALÁSEK DAVID POUR LADISLAV KOPECKÝ PETR BRYCH ROMAN POS JOHANNES MOLDAN JINDŘICH SPILKA ALEŠ RYCHTERA PAVEL KRUPICA WEDEL WEDIGO VON JOHANNES HUSS DANIEL MADER JAN CÍSAŘ DAVID SEIDEL TOMÁŠ ZVÁNOVEC MATĚJ KOTLÍN MARTIN RÁČEK JIŘÍ KUČERA ONDŘEJ ŠINDELÁŘ FILIP STEHLÍK LUCA SEBASTIANELLI MARTIN POKORNÝ JAN PHDYŠAK ONDŘEJ BASAŘ JAN BOHÁČ LUBOŠ HAVEL LUDĚK HORA PETR KABELE JOSEF SVOBODA RICHARD DOHNAL KAREL ANDRLE LADISLAV KOPEC MIROSLAV SVOBODA MAREK RAUCHFUSS TOMÁŠ TROJAN IGOR VRÁBEL ONDŘEJ BLOUDEK MAREK SYROVATSKÝ ALEŠ BĚLOHLÁVEK ROBERT HROUDA PAVEL PLIML ONDŘEJ LUKEŠ MICHAL HÁJEK JAKUB KOŘÁN MICHAL TAUCHMAN PETR HOTOVEC MICHAL KLASNA

www.bike-prague.cz

M49 M59 M39 M39 M39 M49 M49 M39 M39 M49 M49 M49 M39 M39 M59 M49 M39 M39 M49 M49 M49 M39 M39 M39 M39 M49 M39 M39 M49 M39 M39 M49 M49 M39 M39 M49 M59 M39 M49 M39 M59 M39 M39 M69 M49 M39 M49 M49 M49 M49 M49 M39 M39 M39 M39 M59 M39 M39

POŘ. KLUB NÁR. KAT. 15 4 ALSET RACING TEAM 33 ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM 34 TŘEBOTON 35 JCK 16 SYMBIO+BMC 17 TEAM GOOFY 36 MTB NEŽICHOV 37 18 WWW.COREX.CZ 19 KLADNO 20 OCA BRNO 38 BEMANIAX MADBIKE 39 BEMANIAX MADBIKE 5 PBV MTB TEAM BRNO 21 40 41 22 CC CHARLIE 23 KOVÁŘSTVÍ KRUPICA 24 DAS TEAM, DAS SEINEN NAMEN VERGESSEN HAT 42 43 SKI A BIKE CENTRUM RADOTÍN 44 PRAGUE BEACH TEAM 45 RSC 93 MARIUBENG 25 FC HVĚZDOLET 46 ČSOB NA ZDRAVÍ 47 LUMPÍK 26 48 49 ZDAVYTRENINK.COM 27 BUBOVICE BIKE TEAM 28 ČSOB,A.S. 50 PALINDROMS 51 BSK RACING 29 6 52 MTB-NÝŘANY 30 53 WWW.COREX.CZ 7 KELLYS BIKERANCH TEAM 54 55 VEŘEJNÁ SPORTOVNÍ AKADEMIE ZS 1 KBELY CYCLING TEAM 31 REVITBUILD MTB TEAM 56 32 33 VK BLESK 34 35 PODBRDY 36 57 HAKA RACING 58 59 ČESKÁ REPUBLIKA 60 ALLTRAINING. CZ 8 ROCK MACHINE-CYKLOMAX 61 62

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK DEU CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

ABS. POŘ.

ČAS

52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

2:46:21 2:46:40 2:47:50 2:48:11 2:48:38 2:48:39 2:48:42 2:49:25 2:49:32 2:49:40 2:50:02 2:50:09 2:50:13 2:50:34 2:50:50 2:50:53 2:50:55 2:51:08 2:51:31 2:51:36 2:51:51 2:51:57 2:51:59 2:52:15 2:52:22 2:52:36 2:52:40 2:52:53 2:52:57 2:53:03 2:53:08 2:54:01 2:54:05 2:54:27 2:54:52 2:55:06 2:55:13 2:55:14 2:55:17 2:55:40 2:55:52 2:55:55 2:56:12 2:56:12 2:56:12 2:56:13 2:56:15 2:56:26 2:56:54 2:57:04 2:57:18 2:57:32 2:57:37 2:57:52 2:59:17 2:59:43 2:59:48 3:00:04


pořadí muži – 65 km POŘ.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

KAT.

ROMAN MACHÁČEK ROBERT ROBEK RADIM KALAŠ PETR LUKÁŠ JIŘÍ ONDRA MILOŠ BOHONĚK JAROSLAV HÁJEK JAN KRATOCHVÍL KAREL KOMÁREK DUŠAN HLAVÁČ MATEJ VELEK DAVID ŠIMEČEK PIRZKALL MAREK VÁCLAV JEŽEK LUDĚK KOLESA JAKUB PROSTŘEDNÍ MARTIN RENDL ZDENEK HLACIK MILOSLAV GIANTY ANTOŠ PAVEL ŠIMEK ROBERT HAKEN JIŘÍ KUNTOŠ DAVID NÁHLOVSKÝ MARTIN GOGA JIŘÍ KUBOVIČ BRENDAN BIGNELL LUKÁŠ POJDA JAROSLAV CHVOJKA MARTIN KŘÍŽ VLADIMÍR TOMAN MICHAL HAVELKA MICHAL NAĎ ADAM DOBIÁŠ RADEK ŠROT MICHAL BLAŽEK MARTIN MINÁŘ RADOVAN DEMETER MARTIN ZÁKOSTELNÝ DAN ŠTĚDRÝ VÍT VACENOVSKÝ RADOVAN MOJŽÍŠ DUŠAN PRESSL MIROSLAV BORKOVEC PATRIK NOVÁK JAN ŠVEHLA LADISLAV PAVELEK JIŘÍ STANĚK JIRI PEREVERZOV KAMIL BENEŠ IVAN DOVICA KAREL JANGL TOMÁŠ SVOBODA TOMÁŠ JUN PETR FADRHONS MARTIN STAŠ JAN VOKOUN MICHAL KUTÍLEK PAVEL ČERMÁK

M49 M49 M49 M39 M59 M39 M49 M39 M39 M39 M39 M39 M39 M39 M59 M39 M39 M49 M39 M59 M39 M49 M59 M39 M59 M49 M49 M49 M39 M39 M49 M49 M39 M69 M39 M59 M39 M39 M49 M49 M39 M49 M59 M18 M49 M39 M39 M39 M39 M39 M59 M49 M39 M39 M39 M39 M59 M59

109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166

POŘ. KAT.

KLUB

37 38 39 ALLTRAINING.CZ 63 CUDY BIKE - B!B 9 SK KAZNĚJOV 64 RUN THE WORLD 40 POISON BIKE PRAHA 65 ELEVEN MERCEDES MITAS 66 67 PHYSTERMTB 68 69 70 BENEŠOV NAS PLOVĚNICÍ 71 BURZA CENNÝCH PAPÍRŮ PRAHA 10 KBELY CYCLING TEAM 72 73 41 PRAHA 74 BIKEBROS GIANT 11 75 HAVIT 42 12 PBV MTB TEAM BRNO 76 PRAHA 8 13 PRAHA 8 43 CESTLILE 44 GEPARD PARDUBICE 45 77 78 WWW.COREX.CZ 46 47 TEAM GOOFY 79 SPORTICUS TEAM 2 HM SPORT ČESKÝ KRUMLOV 80 BIG SHOCK MTB RACING 14 CYKLO JIŘIČKA LITVÍNOVICE 81 82 WEISHAUPT 48 49 KT TRYSKOMYS 83 50 SKP STYL LITOMĚŘICE 15 NADŠENCI Z POSÁZAVÍ 2 BOBRBIKETEAM 51 DELTA TEAM TRIATLON 84 SC CALABRONE 85 MORE THAN BIKERS 86 87 88 16 52 89 90 91 92 TEAM BIKE BŘEZOVÁ 17 18

NÁR.

ABS. POŘ.

ČAS

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169

3:00:14 3:00:30 3:00:50 3:00:53 3:01:01 3:01:01 3:01:11 3:01:26 3:01:55 3:01:56 3:01:57 3:02:05 3:02:56 3:03:36 3:03:44 3:04:04 3:04:07 3:04:31 3:04:40 3:04:41 3:04:42 3:04:48 3:05:16 3:05:35 3:05:59 3:06:00 3:06:05 3:06:06 3:06:08 3:06:24 3:06:25 3:07:08 3:07:23 3:07:28 3:07:43 3:07:51 3:08:07 3:09:03 3:09:22 3:09:37 3:09:49 3:10:37 3:10:42 3:10:42 3:10:48 3:10:51 3:11:13 3:11:28 3:11:41 3:11:45 3:11:46 3:11:52 3:11:54 3:11:55 3:11:59 3:12:07 3:12:08 3:12:15

www.bike-prague.cz
pořadí muži – 65 km POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ KAT.

POŘ. KLUB NÁR. KAT.

ABS. POŘ.

ČAS

93 JA KLUB CZE 3 CZE 94 CZE 95 CZE 96 MTB KIEV CZE 97 CZE 98 BSK RACING CZE 19 KT TRYSKOMYŠ CZE 53 MURTFELDT PLASTY CZE 99 JAVORNÁ CZE 54 ČEZ BIKING HEROES CZE 100 REKOLA.CZ CZE 55 CZE 56 ŠMUKÝŘKA CZE 101 GANG TŘÍČE ROZPALOVAČE CZE 57 CZE 102 PRAHA 1 CZE 103 VESLAŘI BOHEMIANS CZE 104 CZE 58 BERAN-CATERING BIKE TEAM CZE 105 CZE 4 MTB-TEM BÖBRACH DEU 59 STS CHVOJKOVICE BROD CZE 20 USK PRAHA CZE 106 ZFP GROUP CZE 107 BURZA CENNÝCH PAPÍRŮ PRAHA CZE 60 CZE 108 CZE 5 ŠILHAVÝ-RAMALA CZE 61 CZE 62 63 CZE 109 CZE 110 SHARK TEAM CZE 111 PRIMA-KOLO CZE 64 CZE 112 LAZY PEDALS CZE 65 BORISOVO CZE 113 CZE 66 CZE 114 HAKA RACING CZE 67 CZE 115 ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM CZE 116 SDH HŮRKY, AC HŮRKY, D - PLUS A. S., MTB BIKE TEAM HŮRKY CZE 21 CZE 117 PRAHA5 CZE 118 BIKERANCH CZE 119 CZE 22 XCT SPORT HOSPŮDKA KAROLÍNA CZE 120 CZE 23 AZ MOBILITY CZE 121 CZE 122 CZE 24 WWW.COREX.CZ CZE 123 CZE 124 CZE 6 ELLIO NITRA SLOVENSKO SVK 125 CZE

170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 225 226 227 228 229

3:12:41 3:12:53 3:13:06 3:13:21 3:13:30 3:13:31 3:13:41 3:13:42 3:13:55 3:14:03 3:14:39 3:14:58 3:15:12 3:15:40 3:15:43 3:15:53 3:15:55 3:16:05 3:16:10 3:16:16 3:16:38 3:16:50 3:16:50 3:16:51 3:16:55 3:16:57 3:17:13 3:18:05 3:18:18 3:18:26 3:18:29 3:18:43 3:18:55 3:18:59 3:19:21 3:19:21 3:19:31 3:19:38 3:19:42 3:20:09 3:20:11 3:20:14 3:20:22 3:20:39 3:20:44 3:21:06 3:21:15 3:21:47 3:21:53 3:21:55 3:22:15 3:22:21 3:22:24 3:23:16 3:23:30 3:23:37 3:23:43 3:23:52

167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224

JAKUB MATTUŠ MIROSLAV HAVLÍČEK ADAM ŠLÉGL FRANTIŠEK JUNGMAN ANTON NAZAROV JAN HRUBÝ LUKÁŠ BÍNA PAVEL HAVLÍK ROMAN KRIŠTOF VOJTĚCH KRČA VOJTECH VALLA JAN JESLÍNEK MICHAL KOHOUT PETR SOCHOROVSKÝ SLÁVEK RŮŽIČKA MILOŠ DOLEJŠ PETR POLDAUF LUBOŠ VOKŘÁL MAREK WIRTH ALEŠ JÍRA STANISLAV JIRÁK PAUL ZUZANEK PAVEL STRNAD PAVEL PŘINDIŠ JIŘÍ MARVAN JIŘÍ KOVAŘÍK GUSTAV SOUKUP TOMÁŠ ŽÁK JAN DIMMER DANIEL MALÝ MIROSLAV FRANĚK PATRIK CUJ PETR SEDLÁČEK ROMAN LATIOK VÁCLAV ŠIMON JAN PANÁČEK PETR ŠTĚPANÍK BOŘEK SKÁCEL JAN RAMEŠ DAVID PERGNER ALEŠ VLACHYNSKÝ PETR SEIFERT JAKUB HANKOVSKÝ DAVID JANIKOVIČ JOZEF FERKO ŠTĚPÁN VÁVRA MAREK PALENIK MAREK SVOBODA VLADIMÍR SKLENÁŘ LUDĚK STOLIČNÝ MICHAL KRÁTKÝ MAREK VILÍM JAKUB KÁRA VLADIMÍR ŠATALA VÁCLAV KADLEČEK ONDŘEJ TOMÁŠEK EMIL GROFČÍK KAMIL VERNER

www.bike-prague.cz

M39 M69 M39 M39 M39 M39 M39 M59 M49 M39 M49 M39 M49 M49 M39 M49 M39 M39 M39 M49 M39 M69 M49 M59 M39 M39 M49 M39 M69 M49 M49 M49 M39 M39 M39 M49 M39 M49 M39 M49 M39 M49 M39 M39 M59 M39 M39 M39 M59 M39 M59 M39 M39 M59 M39 M39 M69 M39


pořadí muži – 65 km POŘ.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

KAT.

POŘ. KAT.

JAKUB KAJUK MARTIN HUDSKÝ VÁCLAV NOVÁČEK JIŘÍ RAHM JOSEF BÍLEK VLADIMIR HAVLICEK MARTIN TLUSTY DAVID FRANC RADIM KOHOUTEK JAN MACHAČ DAVID BLAŽEK PAVEL LANDA MARTIN SYMON MIGUEL PEREIRA MAREK MAZDRA DANIEL NESVADBA ONDŘEJ KUCHTA JOSEF HORVATOVIČ LUKÁŠ RUBEŠ MATĚJ REISER ALEŠ BURDA PETR BOHUSLAV GABRIEL RYSAVY JOSEF STEKLÝ JAN HOREJC MARTIN ŠVORC JAROSLAV VÁVRA MILAN KRÁL ERICH FRANKO DAVID HAVLÍK PETR HARTMAN VLADIMÍR ČERNÝ LUKÁŠ OUPICKÝ MARTIN PŇOUSKÝ JAN MAKSYNIUK ZBYNĚK VÁVRA KAMIL KUBEŠ JAN KIMLA JAN ŠVORC MARTIN KOPECKÝ IVAN TRUKSA MICHAL LUPAČ KAREL LISÝ FRANTIŠEK HUSÁK JAN JUŘICA TOMÁŠ HŘÍBAL VÁCLAV SOUKUP JAN BUBENÍČEK JAN ILČÍK TOMAS SOUCEK JÁCHYM DOBEŠ TOMÁŠ PŘIBIL TOMAŠ STEKLÝ MIROSLAV SOLDÁT JAROSLAV ŠŮS PETR ŠTOREK VOJTĚCH LIŠKA TOMÁŠ SOJÁK

M39 M39 M49 M39 M18 M59 M39 M49 M49 M39 M39 M49 M59 M49 M39 M39 M39 M49 M49 M39 M59 M39 M39 M49 M39 M49 M39 M49 M59 M39 M49 M69 M39 M39 M39 M39 M39 M49 M69 M49 M39 M49 M39 M49 M39 M59 M39 M39 M39 M39 M39 M49 M39 M49 M59 M39 M39 M39

126 XCT SPORT HOSPŮDKA KAROLÍNA 127 68 128 3 25 MELNIK 129 69 AC/DC 70 AMPER RACING 130 ZDARBAR 131 71 26 KRAKEN TEAM DOBŘÍŠ 72 PEREIRA 132 133 DEFECT PRAHA 134 73 TJ LOKOMOTIVA NYMBURK 74 135 KELLYS BIKERANCH TEAM 27 BT SEVERNÍ LEDOVEC 136 SEIDL.CZ 137 HKR ADVOKÁTI 75 138 76 139 77 BOBRBIKETEAM 28 CYKLOSPORT PIT-STOP 140 78 7 141 142 PRAHA 8 143 MOST 144 BAJKER.EU 145 79 STS CHVOJKOVICE - BROD 8 80 TEAM GOOFY 146 MORE THAN BIKERS 81 PRAHA 9 147 AUTO I.S.R. 82 148 PRAHA 29 149 PRAHA 10 150 151 152 153 SK SLAVIA JAVORNÁ 83 SUDETENRITT.CZ 154 84 CHABRUSIČI 30 NOVIS TK PRAHA 155 156 157

225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282

KLUB

NÁR.

ABS. POŘ.

ČAS

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 283 285 287 288 289 290 291

3:24:01 3:24:05 3:24:06 3:24:25 3:24:34 3:24:36 3:25:11 3:25:18 3:25:30 3:25:51 3:25:52 3:25:53 3:25:58 3:26:13 3:26:21 3:26:28 3:26:30 3:26:42 3:26:43 3:26:58 3:27:18 3:27:19 3:27:31 3:27:48 3:27:53 3:28:04 3:28:18 3:28:49 3:28:55 3:28:57 3:29:04 3:29:09 3:29:25 3:29:36 3:29:37 3:30:00 3:30:28 3:30:40 3:30:49 3:31:19 3:32:15 3:32:27 3:32:56 3:32:56 3:33:14 3:33:41 3:33:44 3:33:57 3:34:02 3:34:03 3:34:05 3:34:37 3:34:55 3:35:53 3:35:55 3:35:59 3:36:05 3:36:32

www.bike-prague.cz


pořadí muži – 65 km POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ KAT.

POŘ. KLUB NÁR. KAT.

ABS. POŘ.

ČAS

158 85 ????? ??????????? 86 LK RUMBURAK 159 DEUTERIUM-TRITIUM FUEL CYCLES 87 88 160 161 162 POLYGON5 CYCLING 9 163 VRZACI 164 165 KOSTKYLEGA.CZ RACING TEAM 166 89 ATLETIKO FRYMBURK 167 168 169 DARK SIDE TEAM 90 170 HASIČI POLEPY 171 HASIČI POLEPY 172 DEPRE REPRE 2014 91 KELLYS BIKERANCH TEAM 173 174 175 92 BIKE FACTORY STRAKONICE 31 10 M CENTRUM 32 176 4 177 KUCHAŘÍK 93 TEAM GOOFY 94 NEWVILLAGE 178 CYKLOKLUB BARDEJOV 179 95 TEAM GOOFY 180 181 RINJANI TEAM 33 VEŘEJNÁ SPORTOVNÍ AKADEMIE ZS 182 183 184 185 96 97 FEED ZONE 98 186 187 188 VISCONTE COBRAM TRIBUTO SQUADRA 189 5 CHÝNICE 190 99 WWW.COREX.CZ 191 192 PRAHA 11 ŠS ZÁLESIE

292 293 295 296 297 298 299 300 301 302 304 305 306 308 309 310 311 312 313 315 316 317 318 319 320 322 323 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 354 355 356

3:36:45 3:36:49 3:37:09 3:37:36 3:37:38 3:37:51 3:38:03 3:38:15 3:38:32 3:38:32 3:38:51 3:38:53 3:38:54 3:39:37 3:39:46 3:40:16 3:41:12 3:41:19 3:41:19 3:41:40 3:41:40 3:41:55 3:42:14 3:42:18 3:42:32 3:43:15 3:43:24 3:44:01 3:44:51 3:44:55 3:45:08 3:45:47 3:45:51 3:46:16 3:46:20 3:46:39 3:46:43 3:46:48 3:47:00 3:47:05 3:47:15 3:47:21 3:47:38 3:47:39 3:48:10 3:48:11 3:48:31 3:48:39 3:48:46 3:48:58 3:50:15 3:50:16 3:50:27 3:51:03 3:51:20 3:52:08 3:52:51 3:53:25

283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340

TOMÁŠ KREJZA MIROSLAV CHARVÁT TADEUSZ BURSKI JAROSLAV KRBEC JIŘÍ ČÍŽEK PETR HOUDEK JAN ŘEZNÍČEK ONDŘEJ ŠEFRNA HONZA FAPSO STANISLAV KRTIČKA PETR STEJSKAL ANTONIO MORALES MAREK SRB ÁKOS BANKÓ DAVID HONDLÍK RADIM JEDLIČKA NORBERT TOROK MILAN ZALEŠ VLADIMÍR FUCHS MICHAL VACEK JAROMÍR ŠINFELT STANISLAV KARLAS JAN REISER VÁCLAV ŠLAIS TOMÁŠ MIŇOVSKÝ ONDŘEJ KAŠPÁREK DANIEL RAJNOCH MICHAEL STIBŮREK JIŘÍ SKOUPÝ ZDENĚK KYSEL MILAN RIPPEL ONDŘEJ NĚMEČEK STANISLAV HUML TOMÁŠ KINDL MIROSLAV VARGA MIROSLAV PELÁK JAKUB MOUCHA ROMAN HEŘMAN PETR ŠEVČÍK MICHAL PELC LADISLAV KOPEC MIROSLAV FOMÍN MILAN RYDVAL JAN KREJČÍ JIŘÍ FORMÁNEK LUBOŠ JÍRA PETR MANDEL PETR MAREK FILIP ŠTĚCH RADEK POSPÍCHAL UGO FANTOZZI TOMÁŠ PERNIČKA ČESTMÍR DOBEŠ LADISLAV MUŠINSKÝ MARTIN NOVÁK PAVEL BORŮVKA LUKÁŠ HENC VILIAM PÁLENÍK

www.bike-prague.cz

M39 M49 M49 M39 M49 M49 M39 M39 M39 M69 M39 M39 M39 M39 M49 M39 M39 M39 M49 M39 M39 M39 M49 M39 M39 M39 M49 M59 M69 M59 M39 M18 M39 M49 M49 M39 M39 M49 M39 M39 M59 M39 M39 M39 M39 M49 M49 M49 M39 M39 M39 M39 M18 M39 M49 M39 M39 M69

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE SVK


pořadí muži – 65 km POŘ.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

KAT.

POŘ. KAT.

DAVID PROCHÁZKA JOSEF VEJVODA TOMÁŠ BESPERÁT JAN ANTONŮ DALIBOR KOZEL RADOMÍR SYNEK ADAM GERI ADAM KOZEL TOMAS HANKA JAKUB KONEČNÝ KAREL KNETL MIKE CIANCI VOJTĚCH TALÁŠEK RADEK HACHLE MICHAL DZURUS TOMÁŠ NACHTMANN JAKUB KNOTT MARTIN ŠAFAŘÍK JAKUB KOŠŤÁL JAN NERUDA DUŠAN ŠPELINA MARTIN NIKL TOMÁŠ PIKNER PETR PIKAL JAN-DORIAN KRATOCHVÍL VERA IGNACIO HERNANDEZ VÁCLAV DLOUHÝ ROMAN KAČER RADEK PELKA MILAN MACHOWETZ JIŘÍ MAXA MIROSLAV FABINY RADEK HŮLA TOMÁŠ BÁRTFAY KAREL POLÁČEK RADEK ŠMEJKAL PETER DEBNAR ČESTMÍR MALÝ TOMÁŠ LEDVINA TOMÁŠ JOHANOVSKÝ KAREL JURKENÍK MATOUŠ KOBRANOV JAKUB KAHOUN MARTIN BUBEN PAVEL HUČKO TOMÁŠ SOUKUP PETR SUSÍK ŠIMON HUDLER DAVID HAVLÍČEK MICHAL TEISSING VOJTĚCH MÁLEK LUBOŠ CHALOUPKA FRANTIŠEK PETR ONDŘEJ ŠIMŮNEK ROSTA CITEK MARTIN ŠEMBERA STANISLAV JAKUBÍČEK KAREL KAHOUN

M39 M69 M39 M39 M69 M59 M39 M39 M39 M39 M59 M49 M39 M49 M39 M49 M49 M49 M39 M39 M49 M39 M49 M39 M18 M39 M39 M39 M49 M49 M49 M59 M49 M39 M49 M49 M39 M39 M49 M39 M49 M39 M39 M39 M59 M49 M39 M39 M39 M39 M39 M39 M39 M49 M39 M18 M39 M59

193 12 WWW.COREX.CZ 194 195 13 AIVIS 34 196 197 SOKOL PRAHA VRŠOVICE 198 199 35 ADVERFOTO 100 200 101 RIOPTIK.CZ 201 102 103 104 JIZERKOVI 202 203 ČESKÉ BUDĚJOVICE 105 204 106 205 CEZ BIKING HEROES 6 SKI KLUB NERATOVICE 206 207 208 PRAHA 9 107 108 109 36 110 DĚČÍN 209 111 BOUDA MALÁ ÚPA 112 210 211 HASIČI POLEPY 113 HASIČI POLEPY 212 KOTLÁŘKA PRAHA 114 ELEKTROMETAL 213 214 215 PAKOBYLKA TEAM 37 SK NIŽBOR 115 216 217 218 219 220 NATURE VALLEY 221 BOUDA MALÁ ÚPA 222 116 SEVERNÍ VITR 223 7 224 MURTFELDT PLASTY 38

341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398

KLUB

NÁR.

ABS. POŘ.

ČAS

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

357 358 360 361 362 363 364 365 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 403 404 405 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418

3:53:28 3:53:43 3:53:46 3:53:56 3:54:05 3:54:11 3:54:27 3:54:39 3:54:47 3:55:01 3:55:04 3:55:05 3:56:05 3:56:13 3:56:18 3:57:01 3:58:01 3:58:04 3:58:04 3:58:10 3:58:20 3:58:29 3:58:34 3:58:51 3:58:56 3:59:30 4:00:52 4:00:54 4:01:53 4:01:55 4:02:23 4:02:24 4:02:36 4:02:43 4:03:23 4:03:36 4:04:20 4:05:02 4:05:02 4:05:38 4:06:02 4:06:06 4:06:08 4:06:44 4:06:51 4:06:59 4:07:27 4:08:09 4:08:43 4:08:44 4:09:03 4:09:19 4:09:27 4:10:28 4:10:31 4:10:45 4:11:35 4:12:18

www.bike-prague.cz
pořadí muži – 65 km POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ KAT. 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443

MARTIN HLADÍK MARTIN HILSKÝ PAVEL RUBEŠ MARTIN TÝBL JAN ČERMÁK MARIAN KŘIVAN PAVEL SEM TOMÁŠ LIBJAK MAREK KNĚZŮ DAVID TOMASCHKO DAVID BERKOVIČ JAKUB KAPR PETR TŘEŠŇÁK JIŘÍ MÁDL JAN ŠTOREK MARTIN ŽÁK HYNEK ŠAFÁŘ JOSEF ZABILKA PETR ČAPEK GUEGOR ŠTĚBRA RADEK HLAVATÝ MICHAL VALACH JAN BUBENÍČEK VÍT ŠINDELÁŘ PETR NOVOTNÝ MICHAL VOJAN DANIEL VLACH PETR MAŠÍN MARTIN MUNZ MAREK DARIDA ROMAN FILLETTE JIŘÍ HORA JAKUB SYCHRA MIREK KOŠÁTKO PETER BRUZENAK FRANTIŠEK JUHÁS MIROSLAV GÁBA RADIM JAVORSKÝ VLADIMÍR SKOPAL MARTIN NOVOTNÝ PAVEL SEDLÁŘ PETR MARTÁK TOMÁŠ VAŠICA JAROSLAV OŠLEJŠEK PETR DOMIN PETR ŠMÍD PAVEL BUGYIK TOMÁŠ GRUND MAREK BARTOŠEK PETR KOS LIBOR DOSTÁL TEODOR DOBRUCKÝ OSCAR AGUDELO PAVEL LOŽEK PETR JANÁK MILAN DRÁBIK MICHAL SIHELSKY PETR PAŠEK

www.bike-prague.cz

POŘ. KLUB NÁR. KAT.

M49 117 M49 118 ELEKTROMETAL M59 39 M39 225 M39 226 M49 119 M39 227 M39 228 BOUDA MALÁ ÚPA M49 120 GEPRO M49 121 TEAM GOOFY M49 122 M39 229 M39 230 M49 123 M39 231 M39 232 M59 40 SPARTAK PRAHA 4 M39 233 M39 234 PRAHA 5 M39 235 PRAHA M59 41 M39 236 PHYSTER M69 14 M39 237 M39 238 M49 124 M39 239 M39 240 M39 241 M59 42 M39 242 MOTOR BRDY M39 243 M39 244 MOTOR BRDY M39 245 PRAHA M59 43 M39 246 M59 44 M39 247 M39 248 M49 125 M39 249 M39 250 EXPORTIS BIKE CLUB PRAHA M49 126 M39 251 M39 252 M39 NILFISK PRO CYCLING M39 PRAHA 5 M39 M39 M49 M49 M39 M39 M70 M59 SAPAL M49 DRAKUN M39 BLACK LIONS TEAM PRAHA M39

ABS. POŘ.

CZE 419 CZE 420 CZE 421 CZE 423 CZE 424 CZE 425 CZE 426 CZE 427 CZE 428 CZE 429 CZE 430 CZE 431 CZE 432 CZE 433 CZE 434 CZE 436 CZE 439 CZE 440 CZE 441 CZE 442 CZE 445 CZE 446 CZE 449 CZE 450 CZE 452 CZE 454 CZE 455 CZE 456 CZE 458 SVK 460 CZE 461 CZE 463 CZE 464 CZE 465 CZE 467 SVK 468 CZE 469 CZE 470 CZE 471 CZE 473 CZE 474 CZE 476 CZE 477 CZE 479 CZE 481 CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

ČAS

4:12:21 4:13:15 4:14:06 4:14:58 4:15:08 4:15:09 4:15:16 4:15:21 4:15:31 4:16:03 4:16:53 4:16:59 4:17:44 4:17:47 4:18:06 4:18:26 4:19:26 4:20:17 4:21:07 4:21:20 4:28:10 4:30:49 4:32:16 4:32:18 4:33:33 4:34:39 4:36:03 4:36:06 4:44:37 4:45:36 4:46:05 4:47:48 4:49:47 4:50:05 4:51:59 4:52:46 4:57:07 4:58:58 4:59:57 5:04:39 5:04:42 5:11:24 5:14:07 5:27:30 5:31:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF


pořadí muži – 65 km POŘ.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

KAT.

POŘ. KAT.

KLUB

TOMÁŠ RYS RADEK MIKA MARTIN PRÁŠEK VÁCLAV BUREŠ PETR ŽVÁČEK JIŘÍ VAINER LUKÁŠ ZOUBEK TOMÁŠ PECKA PETR KRÁL TSURIKOV MICK VON MICHAL POČÁROVSKÝ JIŘÍ JANOVSKÝ VLADISLAV GITTLER ANTONÍN BRISUDA MILAN ZINK DAVID MACEŠKA DAVID MALLY TOMÁŠ HEJKAL LADISLAV MIKEŠ STANDA KOROS MAREK KUČERA JIŘÍ FRÝBERT

M39 M49 ČESKÁ WINDSURFINGOVÁ ASOCIACE M39 M39 M49 M59 M39 M49 M39 RACEK ČELÁKOVICE M59 CLUB SINGLESPEED DUMONDE M49 M39 M39 M39 M39 M39 M39 M39 M49 TEAM GOOFY M39 ALSET RACING TEAM M49 BRCYKL M49

NÁR.

ABS. POŘ.

ČAS

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

www.bike-prague.czpořadí ženy – 35 km POŘ.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

KAT.

MICHAELA PROCHÁZKOVÁ ANDREA MAŤHOVÁ LUCIE PUNČOCHÁŘOVÁ GABRIELA HRUBÁ PETRA VAŇKOVÁ NIKOL FLAŠAROVÁ MARKÉTA KYNDLOVÁ JANA ŽÁČKOVÁ HANA TURYNOVÁ RŮŽENA BÁRTOVÁ PAVLA CHMELÍKOVÁ BARBORA STUDIHRADOVA JANA DROBNÁ PAVLA JELÍNKOVÁ ZUZANA ZDEŇKOVÁ PAVLA BALÍKOVÁ PAVLA VACKOVÁ HELENA KRATOCHVILOVA LADISLAVA BÍMOVÁ PAVLA ZAHÁLKOVÁ ALENA PAVLATOVÁ KAROLÍNA FLAŠAROVÁ LINDA ZEMÁNKOVÁ HANKA BUDILOVÁ LENKA ŠTOCHLOVÁ JANA NĚMCOVÁ MICHAELA KUBRICHTOVÁ ESTER ŠLECHTOVÁ ANNA PETKOVOVÁ BARBORA KARLASOVÁ ZUZANA ŠTÁHLOVÁ VĚRKA MALÍŘOVÁ JANA KLIMPLOVÁ IVANA KOZLOVÁ ALENA ŘEZANKOVÁ PETRA ČEŘOVSKÁ JANA KUBÁTOVÁ JAROSLAVA VNUKOVÁ MIROSLAVA HODKOVÁ ALENA HORSICOVA HANA HRABAŇOVÁ PAVLÍNA SCHÄFEROVÁ LENKA NEČADOVÁ BOHDANA MACÍKOVÁ KATKA MACHÁČKOVÁ LUCIE FRAŇKOVÁ VERONIKA ANDERLOVÁ KAROLÍNA JIRÁČKOVÁ HANA VÁVROVÁ ALŽBĚTA ŠTĚPÁNKOVÁ

Z39 Z39 Z39 Z49 Z18 Z39 Z49 Z59 Z39 Z49 Z39 Z39 Z39 Z39 Z39 Z39 Z39 Z39 Z59 Z18 Z49 Z39 Z18 Z39 Z59 Z39 Z39 Z39 Z39 Z39 Z39 Z49 Z39 Z59 Z39 Z39 Z39 Z69 Z39 Z59 Z59 Z39 Z49 Z49 Z49 Z39 Z39 Z39 Z39 Z39

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

POŘ. KAT.

KLUB

1 LAWI AUTHOR TEAM 2 3 BIKENOTORIC 1 BSK RACING 1 MKV SPORT 4 BIG SHOCK! MTB TEAM 2 ALSET RACING TEAM 1 BSK RACING 5 KELLYS BIKE RANCH TEAM 3 ŠROUBY A MATICE 6 7 8 BSK RACING 9 10 11 12 KOLOSHOP 13 SKI KLUB NERATOVICE 2 HO ALPIN IV 2 ZAHY 4 14 MLÁTIČKY 3 15 WWW.VIKINGFOOTWEAR.CZ 3 16 17 KIMOVY DĚTI 18 19 20 21 RAUL! 5 GHOST 22 LÉKÁRNA ZÁSMUKY 4 23 24 CARLA.KUPKOLO 25 1 BSK RACING 26 5 6 BAJKER.EU 27 REGAL BIKE 6 7 8 28 29 REDPOINT ELEVEN TEAM 30 31 32

NÁR.

ABS. POŘ.

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

36 43 53 54 58 59 60 62 96 99 129 130 133 142 155 160 165 180 181 186 215 216 219 225 233 244 245 249 252 259 267 284 293 298 299 300 301 304 313 315 318 320 325 326 328 329 336 342 346 348

ČAS

1:32:09 1:33:54 1:35:13 1:35:17 1:36:54 1:37:17 1:37:28 1:38:00 1:46:34 1:46:59 1:50:04 1:50:18 1:50:41 1:51:24 1:52:31 1:52:53 1:53:35 1:54:22 1:54:23 1:54:42 1:56:53 1:56:56 1:57:12 1:57:45 1:58:15 1:59:13 1:59:17 1:59:49 1:59:57 2:00:24 2:01:19 2:03:19 2:04:26 2:04:55 2:04:56 2:05:12 2:05:12 2:05:43 2:07:10 2:08:05 2:08:58 2:09:09 2:09:43 2:09:55 2:10:50 2:10:58 2:11:37 2:12:46 2:13:24 2:13:45

www.bike-prague.cz


pořadí ženy – 35 km POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ KAT.

51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108

LUCIE KUDRNÁČOVÁ ADRIÁNA PETRIŠAKOVÁ LUCIE TESKOVÁ IVANA OTTOVÁ KRISTÝNA NAVRÁTILOVÁ MARTINA SOBOTOVÁ EVA TYLEČKOVÁ KATEŘINA MELIŠÍKOVÁ VERONIKA RYBÁKOVÁ GABRIELA LUŇÁKOVÁ EVA ČÍŽKOVÁ MONIKA VERNEROVÁ JITKA KOMÁRKOVÁ IVA ŠIMŮNKOVÁ VLASTA MATOUŠOVÁ VERONIKA SVOBODOVÁ ZUZANA MOŠNIČKOVÁ KRISTÝNA ŠŤÁSTKOVÁ PETRA NOVOTNÁ ROMANA KOUBOVÁ PETRA REISCHIGOVÁ KARIN GOJER ANDREA MATUROVÁ CASTELLO BARBORA DE IVANA KINČLOVÁ JANA JARŮŠKOVÁ ŠÁRKA VODIČKOVÁ JANA OCEĽOVÁ VERONIKA HOCKOVÁ JARMILA NOVOTNÁ TEREZA OŠMYKOVÁ DANIELA FIŠEROVÁ OTKA BEČVÁŘOVÁ KRISTÝNA KOVAŘÍKOVÁ KAROLINA KORYNTOVA ZUZANA LANGEROVÁ IRENA ŠMOLCNOPOVÁ ILONA WURMOVÁ MARKÉTA VORLÍČKOVÁ RENÁTA PECKOVÁ TEREZA ŠKARDOVÁ LENKA SKUTILOVÁ ČERNÁ BARBORA KATEŘINA ŠÍPOVÁ ANNA JUHÁSOVÁ GULZHAN SALMENBAYEVA PETRA MORAVCOVÁ VĚRA ZAŇKOVÁ DANA JÍROVÁ HELENA HOŠKOVÁ VLAĎKA OZIMÁ JITKA NOVOTNÁ JANA STECKEROVÁ PAVLA KRATOCHVILOVA PETRA BRABENCOVÁ DENISA NOVOTNÁ BARBORA KUHNELOVÁ ALENA KŘIKAVOVÁ

www.bike-prague.cz

Z39 Z39 Z39 Z49 Z39 Z39 Z39 Z39 Z39 Z39 Z49 Z39 Z49 Z49 Z39 Z49 Z39 Z39 Z49 Z39 Z49 Z39 Z39 Z39 Z59 Z39 Z39 Z39 Z39 Z39 Z39 Z49 Z59 Z39 Z39 Z39 Z49 Z39 Z49 Z18 Z39 Z39 Z39 Z59 Z39 Z39 Z39 Z49 Z49 Z69 Z39 Z59 Z59 Z49 Z49 Z39 Z39 Z39

POŘ. KLUB NÁR. KAT.

ABS. POŘ.

33 CZE 34 CZE 35 ODRAZKY CZE 9 LERIKA CZE 36 CZE 37 CZE 38 CZE 39 CZE 40 ROZBEHAMECESKO.CZ CZE 41 KLATOVY CZE 10 CZE 42 CZE 11 BAJKER.EU CZE 12 SEVERNÍ VITR CZE 43 CZE 13 CZE 44 CZE 45 CZE 14 CZE 46 CZE 15 CZE 47 CZE 48 ČELÁKOVICE CZE 49 CZE 7 CZE 50 CZE 51 CZE 52 OREA HOTEL VORONĚŽ CZE 53 MPPLAST ELITE TEAM CZE 54 CZE 55 16 CZE 8 CZE 56 CZE 57 CZE 58 CZE 17 FD SERVIS PRAHA CZE 59 CZE 18 CZE 4 CZE 60 DAKR SIDE TEAM CZE 61 CZE 62 DUOTECH S.R.O. CZE 9 CZE 63 CZE 64 CZE 65 CZE 19 CZE 20 ALDAZUKA CZE 2 PRAHA 5 CZE 66 NANDEJ MI TO SEŇORITO! CZE 10 CZE 11 CZE 21 SKI KLUB NERATOVICE CZE 22 PRAHA 9 CZE 67 CZE 68 CZE 69 CZE

349 352 361 364 376 379 385 386 387 388 399 400 402 403 406 411 412 428 430 432 441 442 448 454 460 464 465 467 469 485 487 489 492 493 495 497 500 503 504 505 506 507 510 515 516 523 526 527 533 534 536 538 542 546 548 552 553 554

ČAS

2:14:10 2:14:32 2:15:19 2:15:33 2:17:42 2:18:00 2:18:54 2:19:08 2:19:10 2:19:14 2:20:49 2:20:58 2:21:11 2:21:14 2:21:29 2:21:52 2:21:54 2:23:33 2:23:41 2:23:50 2:24:28 2:24:28 2:25:30 2:26:28 2:27:10 2:27:57 2:28:28 2:28:47 2:29:09 2:31:21 2:31:30 2:31:52 2:32:29 2:32:39 2:32:46 2:33:18 2:34:49 2:35:04 2:35:05 2:35:15 2:35:18 2:35:32 2:35:50 2:36:43 2:37:03 2:38:54 2:39:19 2:39:30 2:41:11 2:41:31 2:41:52 2:43:51 2:47:00 2:48:49 2:49:43 2:50:44 2:50:47 2:50:54


pořadí ženy – 35 km POŘ.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

KAT.

PETRA MACAKOVA LENKA HORVATOVIČOVÁ ALENA SVOBODOVÁ MARTINA MILICHOVSKA MICHAELA TAUCHMANOVÁ KATEŘINA PETERKOVÁ JANA HUSOVÁ KATEŘINA SUCHANOVÁ MARIE HOLOUBKOVÁ ANNA NOVOTNÁ KRISTÝNA LUKŠANOVÁ MARIE TEREZA HOVORKOVÁ ŠTĚPÁNKA SKŮČKOVÁ ELEANOR ŠMEJKALOVÁ GABRIELLA ROMANO ALENA HRNČÍŘOVÁ ALENA HRNČÍŘOVÁ EVA NĚMCOVÁ MARTINA ISABELLA KUNC IVANA STIBŮRKOVÁ HELENA ŽÁKOVCOVÁ HANA RUMÍŠKOVÁ PETRA MULLEROVÁ ALICE ŠTROSOVÁ HANA OBERMANNOVÁ ANETA ŠTROSOVÁ IRINA TRYAPITSINA BÁRA PRÁŠILOVÁ ANNA PRÁŠILOVÁ VĚRA PRÁŠILOVÁ BLANKA HADAŠOVÁ LENKA DOLEŽALOVÁ PETRA KOČKOVÁ JAROSLAVA ŠIMONOVÁ JITKA KOLÁŘOVÁ

Z39 Z49 Z59 Z39 Z39 Z49 Z49 Z39 Z39 Z18 Z39 Z59 Z49 Z39 Z49 Z49 Z39 Z49 Z39 Z49 Z39 Z39 Z39 Z49 Z39 Z18 Z39 Z18 Z18 Z49 Z59 Z39 Z39 Z69 Z49

109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143

POŘ. KAT.

KLUB

NÁR.

ABS. POŘ.

70 DÁMY NA KOLE 23 12 71 72 24 25 73 74 5 75 13 26 STARÁ HUŤ 76 27 28 77 29 78 30 79 80 81 31 SUPER SLOW MOTION 82 SSM 6 SUPER SLOW MOTION 83 7 8 32 14 84 85 3 33

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE AFG CZE CZE CZE

555 557 561 562 563 564 566 568 573 575 576 578 579 584 589 591 592 593 595 596 597 602 604 605 606 607 610 614 616 617 618 621 622 623 624

ČAS

2:51:01 2:52:09 2:53:01 2:53:04 2:53:11 2:53:37 2:54:37 2:57:09 2:58:48 2:59:38 3:00:49 3:02:38 3:02:39 3:06:17 3:10:26 3:12:43 3:12:44 3:12:56 3:16:07 3:17:17 3:18:10 3:26:58 3:32:02 3:32:11 3:32:14 3:32:15 3:46:46 4:00:35 4:00:36 4:00:36 4:04:26 4:25:48 4:25:49 4:26:12 4:26:41

www.bike-prague.czpořadí muži – 35 km POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ KAT.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

MARTIN PECH MAREK ŠROLL JAN ŠŤASTNÝ MAREK BUŠEK PETR ČERNÝ ROBERT SVOBODA KOSCHNUD RAMIN TOMÁŠ DUDEK JIŘÍ KVĚTOŇ PETR BLAŽÍČEK FRANTIŠEK KADLEČEK RADEK PETRŽÍLKA IVAN CELERIN MILAN MILERET RADEK VOKŮRKA RENÉ URBAN DAVID JUSTIAN TOMÁŠ POLÁK PETR KYNDL ŠIMON SOUČEK VÍTĚZSLAV ŠKLEBENÝ JAKUB JÁNSKÝ PETR SKALICKÝ FILIP JONÁŠ RADEK CHRUDIMSKY MARTIN ŠPÍNA JIŘÍ BLAŽEK DAVID PIVKO JIŘÍ VYROUBAL SLÁVA ŠEBELA ROBERT ŘÍHA MIROSLAV KALINA JIŘÍ HOSPODKA IGOR ZEMAN VÁCLAV PTÁČNÍK DAVID BERAN ONDŘEJ KARNET PAVEL NĚMOTA VOJTECH KADLEC DAVID WAIT ONDŘEJ HLÁSENSKÝ RADEK SOUČEK JAN HURYCH MIROSLAV VARVAŘOVSKÝ JAKUB REJŠEK ROSTISLAV KUKLÍK MILAN HOSÁK JIŘÍ BEČVÁŘ VLADIMÍR BARTÁK LIBOR WEBER

M39 M39 M39 M49 M39 M49 M39 M39 M39 M39 M49 M39 M59 M18 M39 M49 M39 M39 M59 M18 M59 M39 M49 M39 M39 M49 M39 M49 M39 M39 M49 M39 M39 M59 M59 M49 M39 M59 M39 M39 M39 M59 M49 M49 M39 M49 M69 M59 M70 M39

POŘ. KLUB NÁR. KAT. 1 BTK EUROBIKE PRAHA 2 STRATOS AUTO 3 ALSET RACING TEAM 1 BTT LIBOCHOVICE 4 BIKOADVENTURES 2 BAJKER.EU 5 TSV MOSBACH 6 CK KOLO-PARK.CZ 7 8 FREERIDE VYSOKÁ 3 BAJKER.EU 9 1 1 10 WWW.VIKINGFOOTWEAR.CZ 4 ALLTRAINING.CZ 11 SYMBIO+BMC 12 TOUREASON.COM 2 ALSET RACING TEAM 2 ZO 226 3 CYKLOSPORT PITSTOP.CZ 13 5 NH CAR 14 CANNONDALE MRATÍN 15 6 GHOST TEAM 16 KLADNO 4 7 BYSTŘICE N.D. 17 V-SPORT 18 66 SIXTY SIX TEAM 8 RÁJ KOL KLADNO 19 SPORTICUS TEAM 20 ALLTRAINING.CZ 4 BAJKER.EU 5 BAJKER.EU 9 BERAN-CATERING BIKE TEAM 21 CYKLOVAPE RACING TEAM 6 GIANT XC PRO TEAM 22 23 24 7 ZO 226 10 GHOST TEAM 11 ALLTRAINING.CZ 25 12 MTB HANZ 1 RAJEC ALLIVICTUS 8 1 ŠROUBY A MATICE 26

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

ABS. POŘ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 37 38 39 40 41 42 44 45 46 47 48 49 50 51 52

ČAS

1:14:51 1:15:13 1:17:53 1:18:16 1:18:20 1:18:32 1:19:07 1:19:14 1:20:42 1:21:11 1:21:47 1:22:06 1:22:12 1:22:44 1:22:59 1:23:18 1:23:37 1:23:57 1:24:13 1:24:30 1:24:41 1:25:09 1:25:25 1:25:27 1:26:11 1:29:27 1:29:40 1:29:59 1:30:44 1:30:46 1:31:05 1:31:16 1:31:19 1:31:25 1:31:46 1:32:10 1:32:11 1:32:48 1:33:31 1:33:52 1:33:53 1:34:01 1:34:02 1:34:19 1:34:25 1:34:26 1:34:35 1:34:37 1:34:38 1:34:46

www.bike-prague.cz


pořadí muži – 35 km POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ KAT.

51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108

JURAJ HARBAL DAVID MOSTL JAN HRABA LUKÁŠ VACEK MILOŠ KLIMEŠ HUGO ALINA JAN BRABEC PETR NEHODA MICHAL KOČANDRLE RICHARD RAMBOUSEK JAKUB RAJS MIROSLAV PAVLÍČEK MATĚJ SOJKA JIŘÍ ARAZIM PETR NADĚJE VIKTOR TERINEK LUKÁŠ MANDAUS LUKÁŠ VLČAN JAN ČÁSLAVA MATOUS AUGUSTA PETR NECHOĎDOMA JIŘÍ NOVÝ LUKÁŠ DANÍČEK VÁCLAV DRÁBEK DUŠAN PŘÍBRSKÝ JIŘÍ JIRKŮ JAN ANTOŠ MARTIN SAHÁNEK VÁCLAV DANÍČEK JAN ŠKODA ADAM KOŘÍNEK DAVID MARŠÍK ROMAN EIBNER RICHARD STOHWASSER JAROSLAV ČÁSTKA PETR KOUŘIM PETR ŠTROF PETR STOLZ JAN DLUBAL TOMÁŠ JIRÁSEK FILIP GRAMAN JAROSLAV BLAŽEK MIROSLAV MAREŠ JAN BENEŠ MARTIN ZÁMEČNÍK MARTIN ŠŮS MILAN MELICHER PAVEL PISK JOSEF SVATOŇ MICHAL ŠOUREK VÁCLAV JELÍNEK JONATAN RAUCHFUSS MARTIN ŠAŠEK LUKÁŠ JAŠA DAVID NEUSTUPA PAVEL BRZEK JAN JANÁČEK JAN MÁLEK

www.bike-prague.cz

M49 M39 M39 M39 M69 M39 M39 M69 M49 M59 M39 M49 M39 M49 M49 M49 M49 M39 M49 M39 M49 M59 M39 M39 M59 M39 M49 M39 M39 M39 M18 M39 M39 M69 M39 M59 M39 M49 M39 M49 M39 M39 M59 M49 M39 M39 M59 M49 M39 M39 M59 M18 M39 M39 M39 M39 M18 M39

POŘ. KLUB NÁR. KAT. 13 27 SK VELC ŽILINA 28 HKR ADVOKÁTI 29 KOLOSHOP TEAM TEPLICE 2 KC BRNO 30 CK SLAVOJ TEREZÍN 31 BIKEMARAST TEAM 3 PRAHA 5 14 CIBULKA SK DRTIKOLO 9 CYKLIOTURISTIKA 32 15 33 16 17 18 19 SOFT4MAC.CZ 34 20 35 21 10 36 37 11 KPO 38 SURFIN MTB RACING TEAM 22 ČERVENOBÍLÁ SÍLA 39 BIKEMARAST TEAM 40 41 HOLLANDIA BIKE CREW 3 42 43 PRAHA 4 JK-CYKLO 44 12 45 PNEUALU TEAM 23 46 SC CALABRONE 24 MTB HŘIMĚŽDICE 47 48 SURFIN MTB RACING TEAM 13 HUNTOVICE FLYERS 25 MTB HANZ 49 PRAHA 10 50 TRIATLON KLUB KLATOVY 14 26 51 52 MTB LÁZ 15 4 REVITBUILD MTB TEAM 53 54 55 56 ELEVEN MERCEDES MITAS 5 ROZBĚHÁME TEPLICE 57

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

ABS. POŘ.

ČAS

55 56 57 61 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 97 98 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118

1:35:20 1:35:21 1:36:21 1:37:29 1:39:01 1:39:45 1:40:11 1:41:05 1:41:15 1:41:43 1:41:48 1:42:06 1:42:15 1:42:31 1:42:37 1:42:58 1:43:05 1:43:49 1:43:51 1:43:58 1:44:34 1:44:38 1:44:43 1:44:59 1:45:07 1:45:18 1:45:32 1:45:40 1:45:43 1:45:46 1:45:50 1:45:55 1:46:00 1:46:20 1:46:20 1:46:20 1:46:23 1:46:52 1:46:54 1:47:06 1:47:15 1:47:21 1:47:29 1:47:37 1:47:39 1:47:40 1:47:42 1:47:45 1:47:49 1:47:54 1:48:08 1:48:11 1:48:12 1:48:22 1:48:45 1:48:47 1:48:48 1:48:50


pořadí muži – 35 km POŘ.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

109 JAKUB JANALÍK 110 JIŘÍ VALA 111 MICHAL POPELKA 112 PETR ŠIMON 113 RADEK JIRKŮ 114 JURAJ JANOSIK 115 VLADIMÍR MACKO 116 VÍT DANDA 117 MATOUŠ BOHONĚK 118 VILIAM VALUCH 119 ADAM TUŠL 120 MARTIN ŠÍDA 121 PETR RADOTÍNSKÝ 122 MAREK INGRIŠ 123 JAROMÍR HLAVSA 124 JIŘÍ TŮMA 125 PETR ČERMÁK 126 JIŘÍ MIHULA 127 JAN FRANEK 128 BOHUMIL BRHEL 129 PETR VELIČKA 130 RICHARD HRUBÝ 131 JIRI STRNAD 132 MARTIN PACOVSKÝ 133 ONDŘEJ MAREŠ 134 DANIEL KAPLAN 135 ZVONIMÍR POJDA 136 JIŘÍ HOLEMÝ 137 ŠIMON HÁDEK 138 MARTIN FRONĚK 139 ADAM PŘÍBRSKÝ 140 MAREK MELIŠÍK 141 JAN HRUŠKA 142 PETR MÍSA 143 KAREL BLAŽEK 144 JAKUB TABARA 145 JAN JELÍNEK 146 ML. RICHARD RAMBOUSEK 147 VÍTEK MOSER 148 ALEŠ MARTÍNEK 149 MAREK ŠEBEST 150 MARTIN ČERVENÝ 151 PAVOL HUSÁR 152 ANTONÍN NOVOTNÝ 153 PAVEL UTRATIL 154 CIMRMAN ADAM 155 LUKÁŠ JIROUD 156 MARTIN KRÁLÍK 157 ARNOLD SCHRUTA 158 JAN MORÁVEK 159 MICHAL JAKEŠ 160 JIŘÍ JIRKŮ 161 STEPAN SHAKLEIN 162 PETR JANÁČEK 163 JIRI HNAT 164 PETR STOKLÁSEK 165 JAN KNITTEL 166 JIŘÍ VÁLEK

KAT.

POŘ. KAT.

KLUB

M39 58 M39 59 M49 27 DOBRÝ SKUTEK MTB M49 28 M39 60 M39 61 M59 16 M39 62 M18 6 SKI KLUB NERATOVICE M39 63 M49 29 MTB AUTO CB M49 30 TRIO MALINA M49 31 M39 64 MTB NÝŘANY M39 65 M49 32 VELKÁ KOBRA M39 66 M39 67 MTB HANZ M49 33 M59 17 BOGAS RACING M39 68 NANDEJ MI TO SEŇORITO! M39 69 M39 70 M49 34 M39 71 M39 72 KARLOVY VARY M70 2 GEPARD PARDUBICE M59 18 M18 7 CURVAX TM M49 35 M18 8 KPO M49 36 M39 73 M39 74 NETOPÝR M39 75 M39 76 PRAHA 6 M39 77 M39 78 M39 79 M49 37 M39 80 BEZBABTOUR M49 38 PERUN-ORECHY.CZ M49 39 BUBO M49 40 M49 41 M18 9 TEAM LOUNY M39 81 M49 42 FD SERVIS PRAHA M69 5 M39 82 M39 83 M59 19 FD SERVIS PRAHA M39 84 M39 85 MTB TREK TEPLICE M49 43 M39 86 M59 20 M39 87

NÁR.

ABS. POŘ.

ČAS

CZE 119 1:48:54 CZE 120 1:48:57 CZE 121 1:49:17 CZE 122 1:49:20 CZE 123 1:49:23 CZE 124 1:49:31 CZE 125 1:49:44 CZE 126 1:49:48 CZE 127 1:49:57 CZE 128 1:50:02 CZE 131 1:50:33 CZE 132 1:50:37 CZE 134 1:50:42 CZE 135 1:50:47 CZE 136 1:50:51 CZE 137 1:51:01 CZE 138 1:51:02 CZE 139 1:51:17 CZE 140 1:51:23 CZE 141 1:51:24 CZE 143 1:51:25 CZE 144 1:51:29 CZE 145 1:51:33 CZE 146 1:51:35 CZE 147 1:51:50 CZE 148 1:51:52 CZE 149 1:51:56 CZE 150 1:52:03 CZE 151 1:52:09 CZE 152 1:52:13 CZE 153 1:52:16 CZE 154 1:52:21 CZE 156 1:52:35 CZE 157 1:52:41 CZE 158 1:52:42 CZE 159 1:52:46 CZE 161 1:53:03 CZE 162 1:53:15 CZE 163 1:53:20 CZE 164 1:53:28 CZE 166 1:53:36 CZE 167 1:53:38 SVK 168 1:53:40 CZE 169 1:53:44 CZE 170 1:53:46 CZE 171 1:53:48 CZE 172 1:53:50 CZE 173 1:53:53 CZE 174 1:53:57 CZE 175 1:53:57 CZE 176 1:54:11 CZE 177 1:54:14 CZE 178 1:54:15 CZE 179 1:54:17 CZE 182 1:54:28 CZE 183 1:54:29 CZE 184 1:54:30 CZE 185 1:54:32

www.bike-prague.cz
pořadí muži – 35 km POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ KAT.

167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224

JOSEF ČERNOHLÁVEK EVŽEN BEJLEK MARTIN FRIML LUBOŠ POSPÍŠIL PETR KREJČÍ JAROSLAV VALDAUF MICHAL CIBULKA MAREK HOMOLKA MARTIN BLAŽEK JIŘÍ BRDIČKA MARTIN HORÁK MILOUŠ HORÁK PAVEL DUBSKÝ PETR BULÍN PETR ČERMÁK LUKÁŠ BAXA TOMÁŠ ZELENÝ MARTIN KHAML PETR FISCHER FILIP VÝBORNÝ JAKUB CULEK LAIBL PETR MARTIN KOČKA PETR ŠPÍNA PETR KRÁLÍČEK DAVID NÁDVORNÍK DENIS ZEMÁNEK JAROSLAV SKALICKÝ JIŘÍ EXNER MILOŠ BOHONĚK JAN DOSTÁL PETR SKOUPIL JIŘÍ PETERKA JAN DOSTÁL DAVID KOPECKÝ DAVID HOUDA VLASTIMIL KASAL JIŘÍ JANÁČEK ROBERT VIGNÁT PETR TOMAN MARTIN INDRA DAVID POLÁČEK MILAN ŠTOCHEL EMILIÁN SKŘIVAN VLASTIMIL MÁSLO JAN DOLEŽAL MARTIN DOSPĚL PAVEL MOŤKA ZDENEK ŘEMPĚL LUKÁŠ SCHEJBAL STANISLAV PODOLKA MARTIN MORA VLASTIMIL JELÍNEK VÍTĚZSLAV FELIX PETR PAŠEK MICHAL BABORSKÝ STANISLAV PÝCHA JAN ČERMÁK

www.bike-prague.cz

M49 M39 M59 M49 M49 M39 M39 M49 M49 M39 M39 M59 M59 M49 M49 M39 M39 M49 M59 M49 M39 M49 M39 M59 M69 M49 M39 M49 M49 M59 M18 M59 M59 M49 M39 M49 M49 M49 M18 M39 M39 M49 M59 M49 M69 M39 M39 M39 M39 M39 M39 M49 M39 M18 M49 M39 M39 M49

POŘ. KLUB NÁR. KAT.

ABS. POŘ.

ČAS

44 PRAHA 5 CZE 88 CZE 21 CZE 45 VELOMARKET.CZ CZE 46 CZE 89 CZE 90 SKI KLUB NERATOVICE CZE 47 „CUSHMAN & WAKEFIELD“ CZE 48 RORACE TEAM PYŠELY CZE 91 CZE 92 CZE 22 CZE 23 BT NA LUCBERKU CZE 49 CZE 50 ZÁPŮJČKA.CZ TEAM CZE 93 CZE 94 RED BARONS RACING TEAM CZE 51 CZE 24 BEZ CZE 52 CZE 95 CZE 53 96 UNHOŠŤ CZE 25 CZE 6 BREZÍ EU CZE 54 BIKEMARAST CZE 97 CZE 55 CZE 56 CZE 26 SKI KLUB NERATOVICE CZE 10 CZE 27 SKI PETŘÍKOV CZE 28 TRIO MALINA CZE 57 CZE 98 CZE 58 CZE 59 VELOMARKET.CZ CZE 60 ROZBĚHÁME TEPLICE CZE 11 CZE 99 WWW.COREX.CZ CZE 100 CZE 61 VESTEC CZE 29 KÁVA RŮŽOVÁ CZE 62 CZE 7 CZE 101 CZE 102 CZE 103 CZE 104 KAMENICE CZE 105 CZE 106 CZE 63 SPARTAK HRDLOŘEZY CZE 107 CZE 12 CZE 64 CZE 108 BIKEINVEST CYKLO TEAM CZE 109 CZE 65 CZE

187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 217 218 220 221 222 223 224 226 227 228 229 230 231 232 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 246 247 248 250 251 253

1:54:46 1:54:49 1:55:03 1:55:06 1:55:07 1:55:08 1:55:08 1:55:15 1:55:16 1:55:18 1:55:19 1:55:21 1:55:22 1:55:36 1:55:44 1:55:48 1:55:49 1:56:00 1:56:11 1:56:14 1:56:18 1:56:21 1:56:23 1:56:28 1:56:33 1:56:43 1:56:44 1:56:53 1:57:08 1:57:10 1:57:35 1:57:35 1:57:35 1:57:36 1:57:36 1:57:46 1:57:47 1:57:54 1:57:56 1:57:57 1:57:58 1:58:09 1:58:16 1:58:23 1:58:38 1:58:43 1:58:47 1:58:49 1:58:59 1:59:03 1:59:08 1:59:13 1:59:22 1:59:25 1:59:33 1:59:49 1:59:55 1:59:58


pořadí muži – 35 km POŘ.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

KAT.

ROMAN BARAN TOMÁŠ TŘEŠŇÁK FRANTIŠEK VÁVRA JAN RYDRYCH MILOŠ BAUMRUK LUKAS PICK PETRR ČERNÝ DAVID ŠTÁFEK MIROSLAV KIŠ JEFFREY BECKER PAVOL ORSZÁG DOMINIK MAREŠ FILIP RŮZHA MICHAL CERMAN PETR BREJL LUKÁŠ LYER PAVEL FILIPPI STANISLAV KOHUT JIŘÍ LUTRÝN KRISZTIAN MAROSVOLGYI TOMÁŠ KOVAŘÍK JAN ČURDA OTAKAR LOCH MILOSLAV JEŽEK JAN HLAVÁČ PAVEL KALINA MICHAL KRÁL FILIP FLORENT NATANA PETR ŠTROMBACH MARTIN KOTORA MICHAL PONIK JOSEF KRŇÁK ZDENĚK DRYÁK JIŘÍ SOBOTKA TOM RILEY PETR SCHLECHTER JAN MIKUŠ JARMIL ŽEŽULKA ANTONÍN HAVLÍN ONDRA MIKUŠ STANISLAV RUDOVYCH MICHAEL ZINTL DAVID KOČANDRLE JAKUB NEČADA JAN KRČA MARTIN CHLÁDEK MICHAL ŘÍHA JAN MAKOVSKÝ VÁCLAV ROZEHNAL JIŘÍ MATĚJKA LIBOR ŘÍMAL JAKUB ŠTOLLMANN ZDENĚK PICHLÍK PAUL RILEY SLAVKO ZAMUDA JOZEF KRAJŇÁK JIŘÍ FARÁŘ MILAN POUR

M39 M39 M39 M39 M49 M39 M49 M39 M39 M49 M39 M39 M49 M39 M39 M39 M39 M49 M39 M49 M39 M49 M49 M49 M49 M59 M39 M39 M39 M39 M39 M49 M39 M39 M18 M70 M59 M49 M69 M18 M39 M49 M49 M39 M18 M49 M39 M39 M18 M49 M59 M39 M49 M49 M39 M59 M69 M69

225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282

POŘ. KAT.

KLUB

NÁR.

ABS. POŘ.

ČAS

110 CK VINOHRADSKÉ ŠLAPKY CZE 111 POŘÍČANY CZE 112 CZE 113 CZE 66 JTEKT TEAM CZE 114 CANNONDALE CZE 67 DUOTECH S.R.O. CZE 115 CZE 116 CZE 68 STATENICE CYCLING CLUB CZE 117 CZE 118 HUNTOVICE FLYERS CZE 69 EMEXKON CZE 119 CZE 120 CZE 121 CZE 122 CZE 70 BAJK TÝM DOLNI HBITY CZE 123 RED BARONS RACING TEAM CZE 71 HUN 124 CZE 72 CZE 73 CZE 74 CZE 75 CZE 30 DUOTECH S.R.O. CZE 125 CZE 126 MILÍN CZE 127 MURTFELDT PLASTY CZE 128 CZE 129 CZE 76 PRAHA CZE 130 GOOFY TEAM CZE 131 CZE 13 CZE 3 TJ ZDRAVÍ CZE 31 CZE 77 MTB ŠTĚTÍ ŠTĚTÍ CZE 8 PRAHA 5 CZE 14 CZE 132 CZE 78 CZE 79 SPARTAK HRDLOŘEZY CZE 133 CZE 15 PRAHA CZE 80 CZE 134 CZE 135 BAJK TÝM DOLNI HBITY CZE 16 IVELO.CZ CZE 81 32 CZE 136 LIVESPORT CZE 82 CZE 83 CZE 137 KLANJEC CZE 33 BANSKÁ BYSTRICA SVK 9 CZE 10 KOLONOŽKY HOŘICE CZE

254 255 256 257 258 260 261 262 263 264 265 266 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 285 286 287 288 289 290 291 292 294 295 296 297 302 303 305 306 307 308 309 310 311 312 314 316 317 319 321 322 323 324

2:00:03 2:00:05 2:00:05 2:00:14 2:00:20 2:00:26 2:00:37 2:00:58 2:01:05 2:01:09 2:01:15 2:01:17 2:01:27 2:01:29 2:01:34 2:01:51 2:01:53 2:02:01 2:02:11 2:02:13 2:02:15 2:02:20 2:02:28 2:02:51 2:03:03 2:03:06 2:03:09 2:03:14 2:03:22 2:03:22 2:03:37 2:03:39 2:03:45 2:03:47 2:03:53 2:04:04 2:04:30 2:04:35 2:04:40 2:04:46 2:05:25 2:05:37 2:05:47 2:05:56 2:06:01 2:06:02 2:06:04 2:06:27 2:06:31 2:06:50 2:07:56 2:08:24 2:08:28 2:09:04 2:09:23 2:09:26 2:09:36 2:09:40

www.bike-prague.cz


pořadí muži – 35 km POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ KAT.

283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340

LIBOR TŘEŠKA LADISLAV KAŠPAR MICHAL DRÁSTA ROBERT SRP MARTIN VOZÁR TOMAŠ ČAN PETR JOZÍF KRESIMIR ZAMUDA RADEK MALIČ TOMÁŠ MLEZIVA JAKUB TUREK MAREK NOVOTNÝ WALTER SCHWAN PETR LEŠEK MAROŠ FRIČ MARTIN KUNCL MARTIN TOULA RUMEN BOSNEŽKI PETR KAŠPÁREK MARTIN KORVAS JIŘÍ SMETANA VACLAV KLEIN VÁCLAV ČERVENÝ MARTIN MŰLLER MICHAL SOBEK FANDA VOHANKA PETR KERNER JAN ROŽEK PAVEL PEŠEK MICHAEL VRBA STANISLAV NOVÁK MARTIN PIKULA JOSEF CIMRMAN JAROSLAV DRLÍK RICHARD POKORNÝ TOMASZ BERENDT PETR COUFAL LEONID CHEKALIN CHEKALIN PAVOL ADAMEK LADISLAV ČEPELÁK PETR PUR PETR SIROTEK ADAM RAJMONT MARTIN FARKAŠOVSKÝ DANIEL VONDRÁČEK PETR HEJLEK MILAN MACEK MILOSLAV ČERNEK JOSEF MUŽÍK ZDENĚK PŘEROST PETR ŠLESINGR MARTIN TUREK JAKUB JIROUT PAVEL ZINGA ŠIMON HEJTMÁNEK JAN VALTR LUKÁŠ URBAN JIŘÍ OTTA

www.bike-prague.cz

M39 M39 M39 M39 M39 M39 M59 M39 M49 M39 M18 M18 M49 M39 M49 M49 M39 M59 M49 M39 M49 M39 M49 M49 M39 M49 M49 M39 M39 M39 M69 M39 M49 M49 M39 M39 M49 M39 M39 M39 M39 M18 M39 M49 M39 M39 M59 M49 M39 M39 M39 M49 M39 M39 M18 M39 M39 M49

POŘ. KLUB NÁR. KAT. 138 VISCONTE COBRAM TRIBUTO SQUADRA 139 140 141 142 143 34 144 KLANJEC 84 145 17 18 85 146 RAUL 86 87 147 35 88 148 89 149 90 BIKE MTB ÚJEZD 91 STRAŠNICKÁ ŠLECHTA 150 92 SPARTAK HRDLOŘEZY 93 DUOTECH S.R.O. 151 VELOMARKET.CZ 152 PRAHA 153 PRAHA 11 BIKE CLUB SVITAVY 154 MURTFELDT PLASTY 94 TEAM LOUNY 95 POHODÁŘI 155 156 96 MURTFELDT PLASTY 157 MEDEQ (CZ) 158 MTB KORDIKY 159 160 19 161 PRAHA 9 97 162 163 36 98 GEDA TEAM 164 IRON STARS BEROUN 165 ČESKÁ REPUBLIKA 166 PRAHA 99 167 168 20 SLOVAN BOHNICE 169 170 100 LERIKA

CZE CZE CZE CZE CZE SVK CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

ABS. POŘ.

ČAS

327 330 331 332 333 334 335 337 338 339 340 341 343 344 345 347 350 351 353 354 355 356 357 358 359 360 362 363 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 377 378 380 381 382 383 384 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 401 404

2:10:14 2:10:59 2:11:04 2:11:04 2:11:12 2:11:15 2:11:25 2:11:41 2:12:14 2:12:22 2:12:30 2:12:32 2:12:48 2:13:01 2:13:13 2:13:45 2:14:16 2:14:32 2:14:36 2:14:40 2:14:43 2:14:44 2:14:45 2:14:53 2:15:06 2:15:10 2:15:25 2:15:29 2:16:02 2:16:03 2:16:11 2:16:26 2:16:27 2:16:35 2:16:37 2:16:52 2:17:16 2:17:35 2:17:36 2:17:48 2:17:58 2:18:16 2:18:28 2:18:36 2:18:41 2:18:46 2:19:18 2:19:32 2:19:39 2:20:05 2:20:22 2:20:24 2:20:26 2:20:28 2:20:41 2:20:47 2:21:06 2:21:15


pořadí muži – 35 km POŘ.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

KAT.

JAN ŠŤASTNÝ VÁCLAV KOUBA PETR RYŠAVÝ MICHAL MĚŘIČKA JOSEF BULEJČÍK ZBYNĚK HORKA PETR KOLÁŘ MILAN ČABRÁDEK LUKÁŠ MRKVIČKA PETR HEGAR TOMÁŠ KOSTRHUN JIRKA NOVOTNÝ CATALIN BULEANDRA JIŘÍ KUBIŠTA PETER ZELEŇÁK TOMÁŠ KADLEC MARCEL TANOV MICHAL SLAVIK VOJTĚCH HEGAR PETR VACEK DAVID NOVOTNY JOSEF KUKLA JIŘÍ VESTFÁL MIROSLAV TESAŘ PETR ŠÍMA ROBERT ŠTURMA JAN VACEK JAN DVOŘÁK TOMÁŠ KRATOCHVÍL MICHAL PLESNER RADEK STARÝ JIŘÍ ŽÁK MICHAL KRŠKA JEFF LEAMER JAN TROJÁK PETR BREBURDA DUŠAN CHVOJKA PAVOL ADÁMEK FILIP KOŠAŘ DOMINIK SKŘIVAN PAVEL ŘÍHA PETER FREY PAVLO NESTEROV MARTIN HAVRÁNEK JIŘÍ URBAN TOMÁŠ DANČ LIBOR STOČES OTO SCHMIEDER JOSEF KŘIVÁNEK JAN HOLEMÝ VLADIMÍR APPL ŠIMON KOSTKA MIROSLAV HENDRICH VLADIMÍR KALINA JAN MUŽÍK RUDOLF SYROVÝ JAN PETKO LUDVÍK HORALÍK

M59 M69 M49 M39 M69 M39 M39 M69 M39 M49 M39 M39 M39 M39 M39 M49 M49 M39 M18 M39 M49 M39 M39 M39 M59 M39 M39 M49 M39 M39 M49 M39 M39 M59 M59 M59 M59 M69 M18 M39 M59 M69 M39 M39 M59 M39 M69 M39 M59 M18 M49 M39 M39 M59 M49 M39 M69 M39

341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398

POŘ. KAT.

KLUB

37 BIKE TEAM HŘÍMKY 12 101 SPARTAK HRDLOŘEZY 171 MURTFELDT PLASTY 13 MODŘANY - VIESSMANN 172 173 14 174 PRAHA 102 175 176 HASIČI POLEPY 177 178 179 KRENICE 103 ČELÁKOVICE 104 PRAHA 5 180 21 181 105 182 183 DUOTECH S.R.O. 184 DUOTECH 38 185 186 106 187 188 MPPLAST ELITE TEAM 107 189 FD SERVIS PRAHA 190 4-ME.CZ 39 SPARTAK HRDLOŘEZY 40 41 42 PIM DIVOKA SARKA 15 KORDÍCKY HREBENÁK 22 191 43 16 192 193 44 ZLOVNICE 194 17 195 ZFP GROUP 45 MAMUT BECHYNĚ 23 108 VINOHRADSKÉ ŠLAPKY 196 197 46 109 198 MURTFELDT PLASTY 18 PRAHA 5 199

NÁR.

ABS. POŘ.

ČAS

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

405 407 408 409 410 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 429 431 433 434 435 436 437 438 439 440 443 444 445 446 447 449 450 451 452 453 455 456 457 458 459 461 462 463 466 468 470 471 472 473 474 475 476 477

2:21:23 2:21:37 2:21:37 2:21:43 2:21:45 2:21:55 2:21:58 2:22:00 2:22:13 2:22:44 2:22:45 2:22:52 2:23:05 2:23:20 2:23:21 2:23:26 2:23:26 2:23:26 2:23:27 2:23:32 2:23:37 2:23:45 2:23:54 2:23:55 2:23:55 2:23:59 2:24:07 2:24:07 2:24:15 2:24:19 2:24:43 2:24:46 2:24:53 2:25:16 2:25:26 2:25:38 2:25:55 2:26:00 2:26:20 2:26:27 2:26:32 2:26:37 2:27:00 2:27:03 2:27:07 2:27:21 2:27:41 2:27:50 2:28:35 2:28:50 2:29:13 2:29:26 2:29:31 2:29:38 2:29:47 2:29:49 2:29:50 2:29:53

www.bike-prague.cz
pořadí muži – 35 km POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ KAT.

399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456

MARTIN HRACH MICHAL MĚCHURA JIŘÍ BALOUN JINDŘICH PETROVSKÝ ANDY BENKOVITZ VIT MARTINOVSKÝ DAVID MAŠEK KAREL MILBACH ŠTĚPÁN KOBLÍŽEK NIKOLAJ EGOROV MARTIN ČERMÁK TOMÁŠ HANŽLÍK LUKÁŠ KRÓL LEOŠ KOSEK MARTIN MORAVEC PAVEL VLČEK LUBOŠ MILICHOVSKÝ MILOŠ NOVOTNÝ LIBOR WEBER JIŘÍ HAUSER DANIEL KRÓL RAFAEL ECHAVARRIA KAREL ŠÍP MARTIN BOBEK LADISLAV HLAVÁČEK ŠKODA DENIS MAREK ŠŤÁSTKA JAN PINA JAN ŽIGMOND JAN VERNER RADIM ŠÍMA LIVIU BOGDAN STAN DANIEL RILEY DENYS BILOUSOV VACLAV TYXA JAN MATÝSEK JAROSLAV KOŘÁN LUKÁŠ ZEMAN ALEŠ PECH NEIL PERCIFULL TOMÁŠ VRBA PAVEL DRÁBEK JIŘÍ KAPLICKÝ PETR ŠTRUNC JAN HOLUB EDUARD TIBITANZL JAROSLAV BENDA MARTIN STRAKA VOJTĚCH KOBÍK MICHAL HRDLOVIČ MILOSLAV KLAUS MARTIN KŠÁRA ANDREJ REPISKÝ MARTIN VANĚK RICHARD HOLEČEK PETAR UZUNOV OWEN MATHIAS MAREK KORDINA

www.bike-prague.cz

M59 M39 M49 M49 M59 M59 M49 M49 M49 M39 M39 M59 M18 M49 M39 M59 M39 M39 M69 M39 M49 M49 M59 M39 M59 M18 M39 M39 M39 M49 M39 M39 M18 M39 M70 M39 M39 M39 M69 M39 M49 M39 M49 M39 M49 M49 M39 M49 M39 M39 M59 M39 M39 M49 M49 M39 M39 M18

POŘ. KLUB NÁR. KAT. 47 200 110 MURTFELDT PLASTY 111 48 49 112 FD SERVIS PRAHA 113 114 201 202 50 PROPERFORM 24 MURTFELDT PLASTY 115 FD SERVIS PRAHA 203 51 204 205 19 206 116 MURTFELDT PLASTY 117 52 207 53 TEAM NUTRIXXION 25 PRAHA 5 208 209 BRUXX STAFF 210 118 211 212 26 213 BEROUN 4 214 215 216 MURTFELDT PLASTY 20 STS CHVOJKOVICE-BROD 217 119 218 KLADNO 120 219 MURTFELDT PLASTY 121 SPARTAK HRDLOŘEZY 122 220 123 SPARTAK HRDLOŘEZY 221 222 54 223 EUROP ASSISTANCE 224 124 125 225 226 27

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

ABS. POŘ.

ČAS

478 479 480 481 482 483 484 486 488 490 491 494 496 498 499 501 502 508 509 511 512 513 514 517 518 519 520 521 522 524 525 528 529 530 531 532 535 537 539 540 541 543 544 545 547 549 550 551 556 558 559 560 565 567 569 570 571 572

2:29:58 2:30:11 2:30:35 2:30:44 2:30:48 2:30:52 2:30:53 2:31:29 2:31:51 2:31:54 2:32:25 2:32:40 2:32:53 2:34:41 2:34:41 2:34:54 2:35:03 2:35:33 2:35:36 2:35:59 2:36:13 2:36:37 2:36:42 2:37:03 2:37:06 2:37:21 2:37:48 2:38:23 2:38:24 2:38:56 2:39:17 2:39:37 2:40:14 2:40:28 2:40:32 2:40:45 2:41:41 2:43:13 2:44:30 2:46:30 2:46:50 2:47:46 2:48:13 2:48:23 2:49:41 2:49:45 2:50:13 2:50:29 2:51:33 2:52:12 2:52:59 2:53:00 2:53:59 2:55:56 2:57:10 2:57:44 2:58:20 2:58:28


pořadí muži – 35 km POŘ.

JMÉNO PŘÍJMENÍ

KAT.

POŘ. KAT.

KLUB

NÁR.

ABS. POŘ.

457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481

MAREK KOVAŘÍK KAREL KULISAN JAN LACZÓ MICHAL PROČKE ROMAN LENIKUS ALEŠ MARTÍNEK ZDENĚK MAŠEK JIŘÍ SLAVÍK RUDA RINGELHÁN VALERIO TADDEI MARIAN FABIAN TOMAS KRUZIK MIROSLAV PANGRÁC VÍTEK KOLÁŘ LUKÁŠ MIKEL TOMAS KOMOROWSKI PAVEL DUBOVSKÝ OTA ŠTROS JIRI HORAK VÍT KINČL MILOSLAV PÁTEK VENKATESH SADAYAPPAN MILAN PRÁŠIL PETR VOMELA VLADIMÍR OBERMANN ADAM PŘEVRÁTIL MAREK LEKEŠ JIŘÍ LEHKÝ KAREL VNOUČEK PETR VOZOBULE LUKAŠ MRÁZEK RUDOLF PODSEDNÍČEK

M39 227 CZE 574 M49 126 CZE 577 M39 228 580 M39 229 TJ UHŘÍNĚVES CZE 581 M49 127 CROCODILLE CZE 582 M18 28 SKP KORNSPITZ CZE 583 M39 230 DOOKIE CZE 585 M39 231 CZE 586 M49 128 SPARTAK HRDLOŘEZY CZE 587 M39 232 CZE 588 M59 55 CZE 590 M39 233 CZE 594 M59 56 PAVLÍKOV CZE 598 M18 29 CZE 599 M39 234 CZE 600 M49 129 CZE 601 M39 235 CZE 603 M59 57 SUPER SLOW MOTION CZE 608 M39 236 CZE 609 M39 237 CZE 611 M39 238 CZE 612 M49 130 CZE 613 M49 131 CZE 615 M39 239 KRABCYCLES RACING TEAM CZE 619 M59 58 SSM CZE 620 M18 WÜRTH MTB RACING TEAM CZE M39 AC SPARTA PRAHA CYCLING CZE M39 NILFISK PROCYCLING CZE M49 SPARTAK HRDLOŘEZY CZE M39 CZE M39 M70 BIKE PRO MLADÁ BOLESLAV CZE

ČAS

2:58:49 3:01:17 3:03:44 3:03:45 3:03:54 3:06:06 3:07:34 3:09:58 3:10:24 3:10:26 3:10:42 3:14:21 3:18:10 3:19:07 3:22:30 3:23:09 3:29:50 3:33:07 3:46:45 3:50:51 3:50:51 3:54:47 4:00:35 4:06:57 4:08:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF

www.bike-prague.czTANDEM POŘADÍ

TÝM

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

DÁMY NA KOLE MURTÍCI TEAM GOOFY SUPER SLOW MOTRION SSM - SUPER SLOW MOTION SPLAŠENÍ BIKEŘI FD SERVIS PRAHA SPARTAK HRDLOŘEZY SKI KLUB NERATOVIVCE SLOTHS AUTOSALON KLOKOČKA KLOKANI SPARTAK HRDLOŘEZY FD SERVIS PRAHA UTRŽENÍ ZE ŘETĚZU

CELKOVÝ ČAS

78:05:22 38:42:23 28:34:05 17:03:47 14:26:57 14:17:16 13:53:18 12:53:35 12:27:14 10:50:58 10:43:36 8:54:05 7:04:05 5:25:20 1:56:23

SLOW MOTION POŘADÍ

TÝM

SBCR + BR LAWI BSK RACING 1 ALSET RACING TEAM BSK RACING 2 IMPERIAL BIKERS MIHEL BSK RACING 8 L+M HOSTOUŇ TANDEM KÁMO KOZLÍCI K+R FAVORIT MACHINE KELLYS PEČKY TEAM SEVERNÍ VÍTR VIVA ESPAŇA

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

ČERNÝ MILAN + TURYNOVÁ HANA TONDR DAVID + PROCHÁZKOVÁ MICHAELA KYNDL LUKÁŠ + HRUBÁ GABRIELA ŠTÍBR DAVID + KYNDLOVÁ MARKÉTA BASAŘ ONDŘEJ + ŽÁČKOVÁ JANA CÍSAŘ JAN + STUDIHRADOVA BARBORA BOHONĚK MILOŠ + KRATOCHVILOVA HELENA BÍNA LUKÁŠ + DROBNÁ JANA STAŠ MARTIN + KUDRNÁČOVÁ LUCIE KARLAS STANISLAV + KARLASOVÁ BARBORA VERNER KAMIL + VERNEROVÁ MONIKA KOZEL DALIBOR + KOZLOVÁ IVANA JEDLIČKA RADIM + GOJER KARIN CHARVÁT MIROSLAV + OŠMYKOVÁ TEREZA HORVATOVIČ JOSEF + HORVATOVIČOVÁ LENKA ŠIMŮNEK ONDŘEJ + ŠIMŮNKOVÁ IVA HERNANDEZ VERA IGNACIO + ŠMEJKALOVÁ ELEANOR

CELKOVÝ ČAS

4:07:50 4:10:39 4:16:53 4:19:34 4:32:52 4:42:33 4:55:23 5:04:22 5:26:09 5:42:19 5:44:50 5:59:00 6:04:44 6:08:19 6:18:51 6:31:42 7:05:47

www.bike-prague.czDĚTSKÉ ZÁVODY Odrážedla – dívky

350 m

POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ NÁR. ČAS NAR.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

2012 2013 2014 PRAHA 6 2011 2014 KRÁLŮV DVŮR 2013 2014 2014 PRAHA 2014 PNEUALU TEAM 2014 PRAHA 2014

SOFIE ŠÍPKOVÁ VERONIKA KOSOVÂ JULIE VELKOVÁ AMELIA URAZANEVA VANESA PŘEROSTOVÁ ZUZANA NEPOVÍMOVÁ ANNA KOMÁRKOVÁ BEATA KLEIN EMA ŠTROFOVÁ ALEXANDRA KOZÁKOVÁ TEREZA ZÁNOVÁ

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

Odrážedla – chlapci

0:02:03 0:02:09 0:02:15 0:02:18 0:02:25 0:02:28 0:02:32 0:02:41 0:02:42 0:03:07 0:03:55

350 m

POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ NÁR. ČAS NAR.

2013 2013 PRAHA 5 2014 PRAHA 8 2013 PRAHA 13 2013 2014 2013 2013 DUOTECH S.R.O. 2014 2014 2014 PRAHA 4 2014 BENEŠOV 2014 PRAHA 12 2014 2014 2015 2014 2015

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

JOSEF MORAVEC SAMUEL DEBENEDETTO DENNY EIBNER PETR PUR ALBERT BLAZEK ALEX PODEŠVA BRUNO VÍTEK RADEK KŘÍŽ ONDŘEJ VLACHYNSKÝ LUKÁŠ VYROUBAL LUKÁŠ KRÁKORA MATĚJ ŠOTEK DOMINIK BEŇAČKA FILIP KUŽEL SAMUEL DIMITROV VOJTĚCH BÍCA ONDŘEJ MELŠA MARTIN PRÁŠEK

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

0:01:54 0:01:57 0:01:57 0:02:02 0:02:05 0:02:06 0:02:07 0:02:16 0:02:21 0:02:38 0:02:41 0:02:43 0:02:45 0:02:51 0:02:55 0:03:30 0:03:42 0:03:43

www.bike-prague.cz


pořadí – dětské závody

Benjamínci – dívky

350 m

POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ NÁR. ČAS NAR.

2011 SK VELO PRAHA 2011 AZK 2011 2011 ELEVEN MERCEDES MITAS 2011 2012 PRAHA 2011 2012 PRAHA 9 2012 PNEUALU TEAM 2012 BENEŠOV 2012 PRAHA 2011 PRAHA 2011 PRAHA 2011 2011 2011 LAZY PEDALS 2012 2012

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

BARBORA KUBÍČKOVÁ ZUZANA ONDROUSKOVA AGÁTA ŠVEHLÍKOVÁ NELA BRZKOVÁ SIMONA HROUDOVÁ SÁRA KUBÁTOVÁ FRANTIŠKA TERINKOVÁ VERONIKA TŘEŠŇÁKOVÁ NATÁLIE ŠTROFOVÁ ERIKA ŠOTKOVÁ VERONIKA BENEŠOVÁ BÁRA KOHOUTKOVÁ AMÁLIE BŘÍZOVÁ SOFIE POSPÍŠILOVÁ NELA VOZÁROVÁ ALICE STEPANIKOVA KLÁRA LABSKÁ ANNA POHNERTOVÁ

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

Benjamínci – chlapci

0:00:54 0:01:02 0:01:07 0:01:26 0:01:31 0:01:38 0:01:40 0:01:41 0:01:41 0:01:46 0:01:52 0:01:55 0:01:57 0:02:05 0:02:07 0:02:27 0:02:39 0:02:50

350 m

POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ NÁR. ČAS NAR.

2011 PRAHA 8 - DOLNÍ CHABRY 2011 2011 2011 2011 PRAHA 2012 BBT-LIBICE 2012 2011 2012 2012 PRAHA 5 2011 CHODOVSKA TVRZ 2013 2011 PRAHA 6 2013 TOYOTA DOLÁK 2012 2011 KLADNO 4 2012 2011 2011 PRAHA 4 2011 2013 PRAHA 6

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

SEBASTIAN PŇOVSKÝ MATYÁŠ DOMIN JONÁŠ BÁRTA PATRIK PODEŠVA VIKTOR VYROUBAL TOMÁŠ KRÁL RADIM BENEŠ VÍTEK SLÍVA FILIP DUPAČ TIMOTHY SINGH SIMON VALO ONDŘEJ PUTNA FILIP NĚMEC TOMÁŠ KRÁLÍK FRANTIŠEK KOTLÍN ALBERT VOLF VOJTĚCH HACHLE MATEJ SEDLECKY METODĚJ SOUČEK TOMÁŠ SOSVOR NELA NĚMCOVÁ

www.bike-prague.cz

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

0:00:50 0:00:53 0:00:59 0:01:03 0:01:05 0:01:15 0:01:15 0:01:19 0:01:22 0:01:24 0:01:24 0:01:28 0:01:32 0:01:32 0:01:34 0:01:34 0:01:34 0:01:35 0:01:37 0:01:39 0:01:40


pořadí – dětské závody

22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40

MARTIN STRAKA ROSTISLAV SRBEK JIŘÍ KRATOCHVÍL DARIO QUEROZOLA ŠIMON ROMÁNEK MATOUŠ ROMÁNEK MATYÁŠ KAPLAN BRUNO SCHMIEDER MICHAEL KOS DAVID KUŽEL VOJTĚCH LISÝ DAVID HORA JAKUB ONDROUŠEK RICHARD STEINBACH TOBIÁŠ KOČANDRLE ADAM KOZÁK MATEJ VOZÁR ADAM STEPANIK ADAM SLAVIK

2013 PRAHA 9 2011 PRAHA 2012 PRAHA 5 2012 PRAHA 5 2011 2011 2012 KARLOVY VARY 2011 ZFP GROUP 2012 2013 2013 PRAHA 5 2013 2012 AZK 2013 PRAHA 5 2012 CIBULKA SK DRTIKOLO 2011 PRAHA 2013 2013 LAZY PEDALS 2014

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

Předžákyně – dívky

0:01:41 0:01:45 0:01:45 0:01:47 0:01:48 0:01:50 0:01:52 0:01:56 0:02:09 0:02:13 0:02:24 0:02:25 0:02:41 0:02:42 0:02:57 0:03:07 0:03:22 0:03:26 0:03:58

700 m

POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ NÁR. ČAS NAR.

2009 CK LOKO RAKOVNÍK 2009 SK VELO PRAHA 2009 BBT-LIBICE 2010 2010 BENEŠOV 2009 LIVINGROOMWORKOUT.EU 2010 2010 PRAHA 2009 2010 HAKA RACING 2009 2010 2009 PRAHA 2009 2009 DLACI 2009 2010 2010 2010

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

JOLANA ROSOVÁ TEREZA ČERNÁ TEREZA KRÁLOVÁ ANNIE DIMITROVOVÁ NELA DRÁBKOVÁ KLAUDIE SKŮČKOVÁ VIKTORIE ANNA PECKOVÁ KUBÁTOVÁ SIMONA KLÁRA SVOBODOVÁ KAROLÍNA VLACHYNSKÁ BARBORA BOŤCHOVÁ BARBORA ZÁNOVÁ ROZÁLIE BŘÍZOVÁ DIANA KOPPOVÁ NELLA HRADCOVÁ ANNA WINZIGOVÁ OLIVIA FREY ANNA KAROLINA MORAVCOVA NINA BLAZEK

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

0:01:50 0:01:54 0:02:10 0:02:11 0:02:13 0:02:14 0:02:18 0:02:22 0:02:23 0:02:23 0:02:25 0:02:27 0:02:28 0:02:29 0:02:37 0:02:44 0:02:47 0:02:52 0:03:05

www.bike-prague.cz
pořadí – dětské závody

Předžáci – chlapci

700 m

POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ NÁR. ČAS NAR.

2009 BIKECLIC 2009 SK VELO PRAHA 2009 2009 SC CALABRONE 2009 CHODOVSKA TVRZ 2010 2010 JILOVIŠTĚ 2009 PRAHA 9 2010 ZDICE 2009 PRAHA 10 2009 VELOMARKET.CZ 2009 2010 BENEŠOV 2010 CIBULKA SK DRTIKOLO 2010 2009 NUČILE 2010 2010 2010 LITVÍNOV 2009 ROUDNICE N.L. 2010 2010 XCT SPORT TEAM 2010 PRAHA 5 2010 2010 PRAHA 2009 2010 2010 PRAHA 6 2009 KLADNO 4 2009

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

VÁCLAV ŠPERL JAN KUBÍČEK OLIVER BEČVÁŘ TOM PAVELEK FILIP VALO ADAM HAVLÍČEK MICHAL RUDOLF JAN TŘEŠŇÁK ROSŤA MAJOR PATRIK BOHÁČ LUKÁŠ ALINA MATYÁŠ BOŤCHA KAREL KOTEK ALEX KOČANDRLE MAREK BENEŠ ADAM KRÁLÍK DAVID JEŽEK JAKUB ELLINGER JIŘÍ MARVAN JAKUB ČERNOSTA ONDŘEJ HORA ADAM SKLENÁŘ JAKUB ŠKARPA TOMÁŠ DOLEŽAL TOMÁŠ SOLAŘ JACHYM JISA ZDENEČEK KOUBA FERCIIU RILER MARTIN VOLF JAN KREJČÍ

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

Nejmladší žákyně – dívky

0:01:29 0:01:30 0:01:34 0:01:47 0:01:53 0:01:54 0:01:54 0:01:55 0:01:57 0:02:08 0:02:08 0:02:10 0:02:12 0:02:12 0:02:13 0:02:21 0:02:22 0:02:24 0:02:26 0:02:27 0:02:29 0:02:31 0:02:32 0:02:34 0:02:38 0:02:38 0:02:39 0:02:41 0:03:00 0:03:20

2 km

POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ NÁR. ČAS NAR.

2008 PRAHA 4 2008 AZK 2007 2008 2008 2008 2008 PLZEŇ 2008 PRAHA 2007

1 2 3 4 5 6 7 8 9

MARTINA JEŘÁBKOVÁ ADELA ONDROUSKOVA MARIE TOLAROVÁ ELLEN DIMITROVOVÁ BEATA FRČKOVÁ NELLA EISENREICHOVÁ EMMA MATĚJKOVÁ SOFIA SEBASTIANELLI STELLA KOMOROWSKA

www.bike-prague.cz

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

0:06:29 0:06:52 0:07:30 0:07:36 0:07:43 0:08:09 0:08:51 0:09:08 0:09:40


pořadí – dětské závody

Nejmladší žáci – chlapci

2 km

POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ NÁR. ČAS NAR.

2007 CK LOKO RAKOVNIK 2007 GHOST TEAM 2007 2007 CK SLAVOJ TEREZÍN 2008 2008 SKVELO PRAHA 2008 GHOST 2007 2008 2007 2008 2007 2008 ČSAD MHD VŠEŇ 2008 2008 PRAHA 9 2007 VESTEC 2008 PRAHA 2008 2007 VELO 2007 PRAHA 5 2007 PRAHA 8 2008 2008 2008 PRAHA 2008 2007 2008 2008 2008 PRAHA

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

JOSEF RAJS FILIP CHVOJKA ADAM FRAJBIŠ ADAM HUGO ALINA PETR KINDL JAKUB NAŇKO JAN MALÍŘ MICHAL SVOJŠE ŠTĚPÁN PECKA VOJTĚCH KHAML ONDŘEJ BOŤCHA KRISTIÁN TERINEK ŠTĚPÁN KIMLA DAVID SMETÁK LUKÁŠ STRAKA MIKULÁŠ POLÁČEK VOJTĚCH HLADÍK JAN DOLEŽAL DAVID ROZEHNAL EDA KOTÁB MATĚJ MLÁDEK SLÁVEK SLÍVA JAKUB DOLEŽAL MATĚJ SOLAŘ ŠIMON PIŠTĚK JAN WINZIG FILIP HROUDA JAN ELLINGER SAMUEL BARRI

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

Mladší žákyně – dívky

0:05:13 0:05:39 0:05:51 0:05:56 0:05:58 0:06:22 0:06:26 0:06:37 0:07:01 0:07:02 0:07:07 0:07:08 0:07:09 0:07:13 0:07:14 0:07:16 0:07:17 0:07:27 0:07:37 0:07:43 0:07:59 0:07:59 0:08:30 0:08:44 0:08:50 0:09:27 0:09:49 0:10:03 0:10:12

3 km

POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ NÁR. ČAS NAR.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

2005 RAKOVNÍK 2008 PRAHA 5 2005 PRAHA 12 2006 SKI KLUB NERATOVICE 2006 2006 BIKEMARAST 2005 2005 2006 DLACI 2006 2006

ADÉLA KOTLÍKOVÁ MAYA DĚCKÁ NATALIE SÍLOVÁ VALENTÝNA KRATOCHVILOVA JOHANA PAVLÍČKOVÁ ADÉLA BRABCOVÁ BARBORA DOLEŽALOVÁ SÁRA KOMOROWSKÁ EMMA HRADCOVÁ OLIVIE HLÁVKOVÁ ESTER HLÁVKOVÁ

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

0:07:08 0:08:28 0:09:51 0:10:14 0:10:44 0:12:05 0:13:04 0:14:09 0:14:53 0:14:55 0:19:17

www.bike-prague.cz


pořadí – dětské závody

Mladší žáci – chlapci

3 km

POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ NÁR. ČAS NAR.

2006 DUKLA PRAHA 2005 BIKECLIC JUNIOR TEAM 2006 RAKOVNÍK 2005 2006 LIVINGROOMWORKOUT.EU 2005 PRAHA 9 2005 2005 2006 2006 2005 VESTEC 2006 2005 ÚSTÍ N. LABEM 2006 2005 BRNO

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ADAM BRADÁČ JAKUB ELBADRI SAMUEL ROSA ADAM SEDLECKY KRISTIAN SKŮČEK VÁCLAV TŘEŠŇÁK JOSEF KERNER LUKÁŠ DOLEŽAL KRYŠTOF PECKA ADAM SMETÁK DENIS POLÁČEK FILIP HNIZDIL MATĚJ KOCOUREK PHILIP ENDRIS FRANTIŠEK RUDOLF MERC

CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE CZE

Starší žákyně – dívky

0:06:18 0:06:19 0:07:18 0:08:14 0:08:18 0:09:11 0:09:45 0:09:46 0:09:46 0:10:20 0:10:41 0:10:45 0:11:15 0:11:53 0:12:35

3 km

POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ NÁR. ČAS NAR.

2003

1

ADÉLA ŠPIČKOVÁ

BIKE3000 JUNIOR TEAM

CZE

Starší žáci – chlapci

0:10:06

3 km

POŘ. JMÉNO PŘÍJMENÍ

ROK TÝM/BYDLIŠTĚ NÁR. ČAS NAR.

2004 SK VELO PRAHA 2003 PRAHA5 2004 2003 2004

1 2 3 4 5

PATRIK ČERNÝ TOMÁŠ MARIANI LUKÁŠ NOVOTNÝ BENCE MAROSVOLGYI AUSTEN PERCIFULL

www.bike-prague.cz

CZE CZE CZE HUN CZE

0:07:12 0:07:50 0:09:27 0:09:45 0:10:19Praha, 2017

www.bike-prague.cz


Millions discover their favorite reads on issuu every month.

Give your content the digital home it deserves. Get it to any device in seconds.