Page 1

Et Cmap endale alla laadida pead minema aadressile http://cmap.ihmc.us/download Siin pead täitma lüngad mis on tähistatud tärniga (*). (Need on kohustuslikud) 1. Siit pead valima endale sobiva operatsiooni süsteemi, mis on sinu arvutil (minul on Windows 7 62 biti) Mina valin selle:

Klõpsan sinna peale.

2. Järgmise sammuna avanen mul võimalus kas ma tahan salvestada setupid arvutisse või tahan kohe alustada allalaadimist. Mina valin et tahan kohe alla laadida. (ehk siis Run)

Vajutan Run


Kui oled Run ära vajutand siis pead ootama natuke aega, et ta jõuaks alla laadida. Siis avaneb kast kust näitab numbreid mis jooksevad 0- 100%

3. Järgmise sammuna avanebki alla laadimis kast.

Vajutan Next (järmine)

Siis pead lugema litsensi lepingu juhendiläbi. Kui oled läbi lugend siis tuleb linnuke teha et olen nõus sellega ja siis avaneb ka next (järmine) nupp).

1. Sinna vajutades oled sa nõus litsentsile pinguga

2. Vajutad next (järgmine)


Siis avaneb kast, kus saad valida kas tüüpiline install või kohandatud. Mina valin tüüpiline. Mina jätan linnukese sinna ette.

Valides kohandatud installi, siis saad valida mis osasid sa programmist tegelikult soovid.

4. 5. Siin saad valida kuhu sa soovid installida seda omas arvutis.

Mina jätan selle samaks, ehk vajutan siis next (järmine)

Kõik järgnevad korrad vajutad nexti kuni ta hakkab allalaadima reaalselt arvutisse. Ja Lõpuks küsib ta done (valmis) nuppu vajutan sellele. Ja ongi arvutis olemas. Palju õnne !!!!

C-map  

installimis juhend

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you