Page 1

№4/27 березня 2013 року

МІСТО Інформаційний вісник Черкаської міської ради

ßкиì ìаº áути оçеленення на ÕРÅÙÀÒÈÊÓ

стор.

2

Ñергіé Ãлаäкиõ çâітуº ïереä гроìаäоþ

стор.

3

ÑÓÁниé äенü

стор.

4

Черкаси. Наше місто. Що робить його рідним, цікавим, унікальним, «своїм» для кожного з нас? Чого ми очікуємо від нього, яким воно має бути, як розвиватися? Хто такі громадяни Черкас? Здавалося б, відповідей може бути багато, адже у кожного свої стосунки з містом, свої бачення і очікування. Але при всьому цьому думки сотень, а то й тисяч людей

збігатимуться. І саме цей загальний образ уявлень жителів про власне місто і самих про себе робить одне місто зовсім несхожим на десятки і сотні інших. Не секрет, що в сучасному світі вже не країни, а міста конкурують одне з одним. За увагу, хороші відгуки, за ресурси, інвестиції, туристів... і навіть за жителів. Процес конкуренції почався давно, і успішними стають лише ті міста, які знають власні сильні сторони та вміють зробити ї х основою свого розвитку. Хтось втілює вдалу концепцію розвитку етнотуризму, хтось розвиває культурне життя, хтось позиціонує себе як освітній центр. Але в жодному з міст вдалі перетворення, які ведуть до дійс но трива лого розвитку, не від б уваютьс я бе з активної у ча с ті громади. Участі не лише на рівні обговорень чи висування ідей. Міста змінюються на краще лише тоді, коли є щире бажання громадян, кожного жителя щось змінювати, і головне – готовність почати з самого себе. Немає жодного успішного міста, жителям якого було б байдуже.

Порівняно з іншими містами, Черкаси мають усі можливості стати набагато кращими й успішнішими, комфортнішими і цікавішими. Станемо ми центром туризму на Дніпрі, столицею автомобілебудування чи будемо розвивати парки – шляхів розвитку багато, але вирішувати повинні усі ми. Наприклад, особисто я вважаю, що Черкаси уже можуть претендувати, аби стати центром відпочинку на Дніпрі. Адже влітку можна насолоджуватись чудовим відпочинком на його берегах та на островах, відвідувати річкові екскурсії. А взимку у нас є можливості зацікавити зимовою риболовлею чи приймати гостей у Сосновому бору. Черкаси – це справжній перетин багатьох можливостей, яких немає і не буде в інших міст. І розкритися вони зможуть через кожного черкасця, який зробить місто хоч трохи кращим. Тож запрошую усіх небайдужих висловитися на шпальтах цієї газети, яким вони бачать шлях Черкас і чим ми кращі за інших. Микола КУДРЯВЦЕВ, керуючий справами виконавчого комітету

Подяка! Квітникарі міста та району висловлюють щиру подяку меру Черкас Сергію Одаричу, депутату Черкаської міської ради Сергію Ткаченку та директору департаменту містобудування Олександру Ільченку за допомогу у проведення святкового ярмарку з продажу квітів до 8 Березня.

Сад Мрій

Створи сад своєї мрії... Взимку - проект, влітку - сад вул. Фрунзе, 65, тел. (0472) 540-942


стор.

2

Інформаційний вісник Черкаської міської ради

Ãолоâне

№4/27 березня 2013 року

Яким має бути ОЗЕЛЕНЕННЯ на ХРЕЩАТИКУ Як зробити вулицю Хрещатик максимально зеленою, які дерева висадити, де додати квітів і клумб – над цим зараз роздумують у Черкаській мерії. В рамках реконструкції центральної частини міста до обговорення залучили спеціалістів різних галузей. Крім того, враховуються пропозиції городян, які вони висловлюють у соціальних мережах та надсилають на електронну пошту проекту. За словами ініціатора реконструкції міського голови Черкас Сергія Одарича, за тиждень громаді презентують ескізний проект вулиці, де будуть зазначені головні архітектурні моменти: освітлення, тротуари, озеленення. Зараз пропонуємо ознайомитись із головними позиціями, які будуть враховані під час озеленення Хрещатика.

Ãолоâниé еколог ×еркаñ Âолоäиìир Ãуñа÷енко: «Ó öентрі ìіñта наéкраùе роñтиìутü ниçüкороñлі äереâа»

– На Хрещатику зараз росте 227 дерев. Серед них вишні, абрикоси, каштани, акації, клени, берези, тополі, ялини, горобина, катальпа і бузок. За даними «Акту технічного обстеження зелених насаджень від 24.01.2013 року», у задовільному стані перебувають близько 50% дерев. Потребують заміни – 114 насаджень, санітарної обрізки та формування крони – 89 штук. На мою думку, на Хрещатику слід висаджувати низькорослі рослини, які б не заважали лініям електропередач та інженерним мережам, що проходять під землею. Зокрема добре б прижилися клени та акації. Ці дерева невибагливі у міських умовах, у них об’ємна крона, яка дає велику тінь на тротуар. Коренева система не пошкоджує асфальтне покриття й тротуари.Крім того, ці дерева поглинають велику кількість вуглекислого газу та при цьому виділяють кисень. Вони притаманні нашим широтам і поширені у найбільших містах Хорватії, Словенії, Угорщини, Чехії, Німеччини тощо. Я радив би використовувати вже дорослі саджанці зі сформованими кронами, а також розвиненим корінням. Приклади використання таких дерев у Черкасах уже є. Зокрема акації ростуть біля Національного банку, їм по три роки. Біля редакції газети «Черкаський край» – дерева, яким по сім років. У Дахнівці – три роки тому висадили близько 80 таких акацій.

Ëанäøаôтниé теõнолог ²гор Ñінгер: «Ùоäенниé äогляä не тілüки роñлин, а é ´рунту»

– Зараз на Хрещатику чимало дерев потребують заміни. Як і людина, дерева мають свій вік і їх варто періодично поновлювати. Крім того, не варто думати, що у центрі міста можна створити ліс. Оскільки в умовах загазованості та засоленості рослини гинуть ще швидше. Вважаю, що до озеленення на центральній вулиці слід підійти раціонально. Варто також зважати на догляд за ґрунтами, оскільки у міському середовищі вони занадто ущільнені. Думаю, слід почати роботи спочатку з одного кварталу, і показати населенню, якою буде реконструкція надалі. Щоб озеленити пішохідну зону, слід використовувати чагарникові рослини разом із деревами та трав’янистими. Ці види більш витривалі і довго прослужать. Також вдалим рішенням буде висадка багаторічних кущів. За кордоном у містах використовують вуличне кондиціонування, яке створює сприятливі кліматичні умови для рослинності.

Ìер ×еркаñ Ñергіé Îäари÷:

– Дерева, як і ми з вами, не вічні. Усі вони мають вік і у певний час їх слід зносити. Зараз на тротуарах Хрещатика розташовані старі дерева восьми різних порід. Вони будуть замінені на 300 нових, котрі будуть в одному стилі, висаджені в одну лінію, зі сформованими кронами, даватимуть затінок на пішохідну територію. Завітайте до нашого виставкового залу чи на саму вулицю і погляньте на існуючі дерева. Чи прикрашають вони вулицю?»

Íиніøніé ñтан äереâ на Õреùатику

×еркаñöі õо÷утü ìати ñâоþ «ïерлину» ìіñта

Опитування: «Думка горомадян про реконструкцію вулиці Хрещатик?»

Сьогодні в Черкасах активно обговорюється питання масштабної реконструкції однієї з головних вулиць міста – Хрещатика. Тому Черкаське агентство стратегічних досліджень спільно з інтернет-виданням «Провінція» вирішили провести дослідження суспільної думки на тему: «Думка городян про реконструкцію вулиці Хрещатик». Дослідження проводилось серед активних представників громади міста. Опитування має ще й просвітницький характер, щоб якомога більше громадян з активною позицією долу-

ÏÎÁÀÆÀÍÍß ÆÈÒÅ˲Â

На Хрещатику – у свята, вихідні лунає музика. Слід насадити більше дерев, квітів. Тротуари з гарним покриттям або плиткою, відремонтовані фасади будинків, вулиця пішохідна у вихідні. По Хрещатику слід облаштувати більше сміттєвих баків. За обласною радою треба висадити величезні дерева, які б створювали затишок та під кронами яких можна ховатись у спеку. У підвалі кафе ”Хрещатик” зробити картинну галерею, бо у тому приміщенні дуже красиві колони; Має бути відкриття нових пам’ятників (тільки цікавих і в динаміці – хтось ходить чи співає), лазерне шоу в будні і вихідні на будівлях, можна театралізоване дійство, пантоміми, ляльковий театр на вулиці. Хочеться бачити цю вулицю старовинно-сучасною. Хотілося б, аби у вихідні на Хрещатику оживало вуличне мистецтво: живі статуї, вогняні шоу, вуличні музиканти, художники-портретисти, шоу дресированих тварин, сувенірні лавки, прокат кінних екіпажів тощо. Потрібна відповідна туристична інфраструктура – мають відкритися відповідні заклади харчування, сувенірні лавки, магазини автентичних речей (тільки те, що виробляється в Черкасах).

чалися до обговорення актуальних проблем міста. У цілому можна зазначити, що більшість опитаних не заперечує щодо реконструкції Хрещатика в цілому. Головне зауваження стосується наскільки якісно і швидко відбудеться проведення ремонту та реставрація вулиці. Загалом більшість побажань зводиться до максимального збереження озеленення, елементів старовини, збереження єдиного архітектурного стилю, створення відпочинкових зон та активна діяльність з проведення різноманітних ігрових та розважальних заходів.

Ùо ñкаçали лþäи?

Наскільки актуально проводити реконструкцію вулиці Хрещатик?

1) Актуально (у місті має бути своя «перлина») 42% 2) Взагалі не варто (вул. Хрещатик і так достойна) 21% 3) Краще модернізувати інше місце, наприклад: 37% набережну, Театральну площу, район, що має назву «Монастир» (околиці цукрового заводу); – розвантажити бульвар Шевченка в центрі міста, а також навести лад біля базару в центрі

Чи хочете ви, щоб вулиця Хрещатик була пішохідною?

1) Так, повністю 2) Лише в окремі дні (у вихідні) 3) Ні, залишити як є

19%

19%

62%

Як, на вашу думку, треба вирішити питання паркування автомобілів на вулиці Хрещатик?

1) Заборонити повністю 2) Лише у вихідні 3) Лише у вечірні години 4) Зробити підземний паркінг 5) Дозволити паркінг на прилеглих вулицях на увесь час

16% 7% 9% 29% 39%


Інформаційний вісник Черкаської міської ради

№4/27 березня 2013 року

Ãолоâне

стор.

3

СЕРГІЙ ГЛА ДКИХ:«Став депу татом, аби відстоювати інтереси людей, і працюватиму лише для них, а не для партій, якого б кольору вони не були».

міським пляжем – з перевдягальнями, урнами, дає підтримку цілому ряду громадських організацій Черкас, які опікуються найбільш вразливими категолавочками. Враховуючи проблеми жителів свого округу, депу- ріями – хворими на ДЦП, ВІЛ-позитивними та їхніми тат подав ряд пропозицій, що увійшли до Програми дітьми, дітьми-сиротами та дітьми із неблагополучних соціально-економічного розвитку міста на 2013 рік. А родин. Завдяки підтримці Сергія Гладких, благодійний саме: доповнити дитячі майданчики (на вул. Гоголя, фонд «Тріада» може допомагати своїм підшефним, 350 та вул. Благовісній, 310), прибрати аварійні дере- інвалідам-візочникам продуктовими наборами та пова (на вул. Благовісній, 308), провести очистку дерев дарунками до свят. Фонд «Сила доброти» за підтримки у дворах та навколо будинків (на вул. Ільїна, 425, 423 депутата організовує дитячі свята та літні табори для та 336, Благовісній, 308, 343 та 341, Сєдова, 447, Ка- дітлахів із кризових родин. Так само постійно депутат лініна, 2, Петровського, 91, Рози Люксембург, 533 та підтримує програму допомоги безхатькам, для яких 48, Пастерівській, 25 та Гоголя, 350), провести поточний ремонт внутрішньоквартальних проїздів (на вул. Ільїна, 421-423, вул. Ільїна, 425 – Сєдова, 72, вул. Ільїна, 423 –Благовісна, 308, вул. Чорновола, 54–56), поточний ремонт тротуарів (на вул. Ільїна, 421, від вул. Чорновола до вул. Ільїна, 425) та капітальний ремонт тротуарів (на вул. Чорновола, 52, Петровського, 101, Ільїна, 423, Сєдова, 72, Калініна, 2 та 4, Гоголя, 409 та Ільїна, 341) – Я мешкаю у своєму окрузі, тож знаю усі його проблеми, – зазначає депутат Сергій Гладких. – Тому мій округ можна назвати дійÄеïутат Ñергіé Ãлаäкиõ ïіä ÷аñ роáоти сно «моїм», без перебільшення. о÷олþâано¿ ниì äеïутатñüко¿ коìіñі¿ Торік депутатом уже було встановлено дитячі майданчики у двоНайближчим часом у Черкасах з’явиться бізрах багатоповерхівок, що наранес-інкубатор – «школа» для підприємців-початховують до тисячі мешканців: на Äитя÷і ìаéäан÷ики, âіäкриття якиõ äеïутат Ãлаäкиõ ківців та тих, хто хоче ними стати. Тут навчаïеретâориâ на ñïраâæнº äитя÷е ñâято вул. Пастерівській, 25, та Гоголя, тимуть, консультуватимуть та ділитимуться 350, на вул. Петровського, 8\1, на секретами побудови успішного бізнесу. вул. Ільїна, 423–425 та Сєдова, 72 – відкриття яких церквою «Блага Вість» організовано програму гаряКрім сприяння становленню підприємців, бізперетворилося на справжнє чого харчування та Центр реабілітації алко– та нарконес-інкубатор висвято, із к лоунами та по- залежних. Завдяки небайдужості Сергія Гладких вдаконуватиме роль дарунками. За зверненням лося вирішити не одну проблему і організації людей, інте ле к туа льно мешканців на вул. Калініна, що живуть з ВІЛ – «Від серця до серця». Свого часу го ресурсного цен2–4, було заасфальтовано за невелике приміщення, виділене містом під центр тру регіону, де розв’їзд у двір та зроблено злив реабілітації, організації доводилося платити кількатививатимуться всі для дощових вод, що зали- сячну оренду, суму якої завдяки активному втручанню новаційні ідеї, та Сергія Гладких вдалося зменшити до кількох сотень вали стіну будинку. допомагатиме виП о в н і с т ю п р о в е д е н о гривень. Нині «Від серця до серця» почала займатирішити проблему к а п і та л ьн и й р е м о н т ус і х ся ще й проблемами безхатьків, для яких планують безробіття і відосновних доріг округу – ву- створити міський притулок – і Сергій Гладких активно родження еконо лиць Ільїна, Благовісної, допомагає у його організації. мічної активності Свою благодійність Сергій Гладких ніколи не афіЧорновола, а також ямкор е г і о н у. О с о б л и вий ремонт вулиці Ільїна та шує – про неї розповідають організації, люди та родивістю черкаськоукладення осколом кількох ни, яким він допоміг. Одна з історій вражає особливо го бізнес-інкубатонайбільш «аварійних» про- – це історія маленької дівчинки, яку родина депутата ра стане навчання прийняла до себе на час лікування її матері у реабівулків округу. основи економіки Сергій Гладких є голота ведення бізнесу, вою постійної комісії з пивик ладатимуть і тань комунальної власності Äеïутат Ñергіé Ãлаäкиõ студентам, і шкота житлово-комунального лярам – аби на етаçаâæäи âиñлуõоâуº âñі ïроáлеìи âиáорöіâ господарства міської рапі вступу у доросди, що розглядає питання, ле життя молодь життєво важливі для цілого отримувала багаж практичних і корисних знань, міста. Саме житлово-комунальні, земельні, юридичщо допоможуть їй побудувати кар’єру і йти по ні питання найчастіше доводиться вирішувати для жителів округу, що звертаються до громадської життю дорогою успіху. Бізнес-інкубатор – це лише одна з ініціатив приймальні депутата. Ще частина заяв та прохань депутата Черкаської міської ради Сергія Гладких. мешканців округу потрапляє до нього через комітет Людини, чиє кредо – не обмежувати світ, який самоорганізації населення, де констатують: Сергій Гладких завжди реагує на кожне звернення, намагаможна вдосконалити, стінами своєї квартири. ючись допомогти всім, хто цього потребує. Звернувши увагу на Д о р е ч і, с а м е з а проблему екологічної сприяння Сергія Гладбезпеки для черкащан ких комітет самооргаміських пляжів, він орнізації проводить свяганізував прибирання Äеïутат Ñергіé Ãлаäкиõ ïіä ÷аñ та для всіх мешканців території узбереж ж я органіçоâаного ниì ïриáирання ïляæу округу – День Перемоги в о до схо в и щ а н а вул. тут постійно святкують Береговій – Пацаєва – за сусідськими столами, літаційному центрі – яке, до речі, теж допоміг органіпопулярного місця відна Новий рік встановлю- зувати і профінансував депутат. починк у д ля багатьох У житті Сергія Гладких є ще один твердий принцип ють відразу кілька ялинок ч е р к а щ а н. І с ь о г о д н і у різних куточках округу, а – він безпартійний і тримається осторонь діяльності депу тат добивається, зиму також проводжають політичних партій, які керуються найчастіше виключно аби територія, із якої за загальним святковим власними інтересами. лише за один суботник «Я йшов у депутати, аби відстоювати інтереси пестолом. було вивезено 400 веÄеïутат Ñергіé Ãлаäкиõ ïіä ÷аñ Систематично, ось редовсім людей, – говорить Сергій Гладких. – І праличезних мішків смітуже роками, депутат на- цювати хочу лише для них». органіçоâаного ниì ïриáирання ïляæу тя, ста ла офіційним


стор.

4

Ãолоâне

Інформаційний вісник Черкаської міської ради

№4/27 березня 2013 року

СУБний день

Âиâеçення âеликогаáаритного ñìіття: с³ì â³äïоâ³äåé

Напевно, кожному жителю Черкас доводилося спостерігати неприємну картину, коли біля смітників лежали купи непотребу – старі меблі, віконні рами, двері, різноманітний електробрухт. Усе це – великогабаритне сміття, яке виносять жителі багатоповерхівок, приватного сектору. Міська влада Черкас вирішала навести лад і запровадити нову систему вивезення великогабаритного сміття. ПРО СПРАВЕДЛИВІСТЬ

– Нині вивезення негабаритного сміття (старих меблів, сантехніки, старої оргтехніки, будівельних матеріалів) «сидить» в тарифі на квартплату. При тому, що є люди, які роками не виносять на смітник меблі, не замінюють сантехніку і не проводять в квартирах ремонти. Але вони сплачують своєю квартплатою за сусіда, який ці ремонти робить. То де ж справедливість? Протягом тривалого часу на нашу адресу письмово та усно надходили нарікання від мешканців житлових будинків про те, що вони не проводять ніяких будівельних робіт у квартирах, не виносять старі великі речі, не замінюють сантехнічні прилади тощо, – а в загальній Îлекñанäр Риäæані÷, вартості послуги з утримання будинків, споруд та äиректор äеïартаìенту æитлоâоприбудинкових територій вимушені платити за вивекоìуналüного коìïлекñу зення великогабаритного сміття. На наше переконання, за великогабаритне сміття має платити той, хто його утворює. Запровадження нового принципу вивезення таких відходів допоможе упорядкувати цю систему, наблизити її до європейського рівня та покращити санітарний стан міста. У дворах та біля контейнерних майданчиків буде чисто та охайно, більше не збиратимуться купи великогабаритного непотребу. Нововведення вступає в силу з 1 травня. ПРО МЕХАНІЗМ – Нова система збору сміття буде зручною. Потрібно лише зателефонувати у будь-яку організацію, яка займається вивезенням таких відходів, і домовитись про час вивезення. У цієї фірми ви зможете також найняти і працівників, які організують винесення непотребу безпосередньо із квартири чи будинку. Звісно, це коштуватиме додаткових грошей. Наприклад, у підприємства, яке я очолюю, є техніка і працівники, які можуть завантажити великогабаритне сміття. Замовлення вони готові приймати «сьогодні – на завтра». Для цього варто зателефонувати диспетчеру за номером телефону 15-56. ДиспетÎлекñанäр чер працює у будні з 8.00 до 17.00, а от вивезення Âарäенñüкиé, äиректор може здійснюватися до 20.00, а також у вихідні. ÊÏ «×еркаñüка ñлуæáа ÷иñтоти» Зазвичай, коли людина купує нові меблі, вона вже думає, куди діти старі. Тому я не бачу проблеми у тому, щоб одночасно замовити доставку нового і звернутися до нашого підприємства, щоб забрати старі меблі або сантехніку. Також можна і самостійно вивезти великогабаритний непотріб на сміттєзвалище, але перед цим варто приїхати на КП «Черкаська служба чистоти» і придбати спеціальний талон. Цей документ дозволить людині безперешкодно заїхати на полігон ТПВ і позбутися свого сміття. До речі, вивозитимуть великогабаритне сміття також і від приватного сектора.

ПРО ВАРТІСТЬ

Олександр Варденський, директор КП «Черкаська служба чистоти»: Розцінки на вивезення такого виду сміття різні. Усе залежить від виду непотребу, його об’ємів, а також додаткових замовлень. Якщо будівельні відходи вимірюються метрами кубічними, то, наприклад, електробрухт, меблі вираховуються штуками. Також ціна залежить від того, чи замовляє господар вантажників, чи робить усе власними силами. Орієнтовна вартість вивезення 1 м куб. будівельного сміття становить від 101 гривні, вивезення електробрухту (одна штука) – від 49 гривень, так само коштує і вивезення меблів. Коли замовляється послуга, варто описати, що саме вивозитиметься. Це дозволить точніше встановити ціну. До речі, розрахуватися можна на місці. Наші працівники видадуть касовий ордер. ПРО КОНТРОЛЬ – Комунальні служби і муніципальні інспектори співпрацюватимуть зі старшими будинків, двірниками, людьми. Переконаний, що у будинку знайдуться люди, які бачили чи знають, в якій квартирі проводять ремонти, чи з якої оселі винесли старі меблі. Днями ми зустрічалися із старшими будинків. Вони погодилися взяти соціальну ініціативу і допомогти комунальним службам. Люди мають зрозуміти, що це будинок, двір – це їхній простір для життя. Чи приємно, коли вам під двері принесуть будівельні відходи? Ні! То чому на сміттєвий майданчик мають Þріé Ãон÷ароâ, зносити великогабаритне сміття, яке утворювали çаñтуïник ìіñüкого голоâи одні, а за його вивезення äиректор ÊÏ Ïриäніïроâñüка ÑÓÁ сплачуює увесь будинок. Як на мене, то це неправильно. Чому комунальні служби мають витрачати кошти на вивезення великогабаритного сміття, замість того, щоб скерувати їх на ремонт під’їзду, покрівлі, заміну вентилю у підвалі будинку? ПРО КВАРТПЛАТУ – Сама послуга «вивезення великогабаритного сміття» буде виведена з квартплати. Тому можна навіть очікувати на незначне зменшення вартості комунальних послуг. Зменшення відбудеться орієнтовно на 1–2%.

Ìарія Áонäаренко,

äиректор ÊÏ ÑÓÁ «Ìитниöя»

ПРО ШТРАФИ

²гор Êіта, çаñтуïник äиректора äеïартаìенту ìуніöиïалüно¿ інñïекöі¿

– Складувати великогабаритні відходи на території міста заборонено. За невиконання цього правила накладатиметься штраф від 340 до 1360 гривень. Порушників знаходитимуть, на них складатимуть протоколи, які направлятимуть на адміністративну комісію. Переконаний, що людині дешевше замовити вивезення негабаритного сміття, ніж сплатити штраф, який у десятки разів більший. Упевнений, що завдяки цій реформі вдасться покращити санітарний стан міста. Рік тому ми мали проблеми із приватним сектором, неподалік якого зазвичай утворювалися стихійні смітники. Завдяки тому, що роздали індивідуальні контейнери, смітників у рази поменшало.

̲ÑÜÊÀ ÂËÀÄÀ ÄÎÏÎÌÀÃÀÒÈÌÅ

Ó ÑϲÂÔ²ÍÀÍÑÓÂÀÍͲ ÊÀϲÒÀËÜÍÈÕ ÐÅÌÎÍҲ ˲ÔҲ Цього року у Черкасах капітального ремонту потребують 247 ліфтів. Міська влада запропонувала жителям будинків, де проводитиметься капітальний ремонт ліфтів, співфінансування. 65% коштів збирають жителі будинку і 35% – надає міський бюджет. Список ліфтів, які потребують капітального ремонту у березні-квітні.

ÑÓÁ «Ìитниöя» Áереçенü

Ñоñніâñüка ÑÓÁ

вул. Ватутiна, 175/2 (1 під’їзд) – 17.04.2013 вул. Горького, 88 (1, 2, 3 під’їзди ) – 24.04.2013 вул. Горького, 81 (1, 2, 3 під’їзди) – 25.04.2013 вул. Калiнiна, 98 (3 під’їзд) – 30.04.2013 вул. Калiнiна, 70 (1, 2) – 30.04.2013

вул. Маршала Батицького, 18 (1, 2 під’їзди) – 24.03.2013 вул. Громова, 29/3 (1, 2, 3 під’їзди) – 30.03.2013

Адреса редакції: 18000, м. Черкаси, вул. Хрещатик, 221, E-mail: misto_ck@i.ua Директор: Олена Петрова (0472) 33-03-89 Випусковий редактор: Віталіна Іщенко Відділ реклами: (0472) 32-84-28, 32-84-86 Спеціалісти з реклами: Ліна Грамм,

не повертаються і не рецензуються. Редакція зберігає за собою право скорочувати й редагувати тексти. Не замовлені редакцією матеріали гонораром не оплачуються. При передруку в інших виданнях посилання на "МІСТО" обов’язкове.

Êâітенü

вул. Героїв Сталінграда, 8 (1, 2, 3 під’їзд) – 31.03. 2013 вул. Героїв Сталінграда, 14 (1, 2, 3 під’їзди) – 31.03. 2013 вул. Героїв Сталінграда, 16 (2 під’їзд) – 31.03. 2013

Êâітенü вул. Героїв Сталінграда, 4 (1, 2, 3 під’їзди) – 30.04.2013 вул. Героїв Сталінграда, 16 (1) – 30.04.2013 вул. Героїв Сталінграда, 18 (1, 2 під’їзди) – 30.04.2014

Комунальне підприємство "Муніципальне інформаційне агенство "Черкаси" Черкаської міської ради.

Ïриäніïроâñüка ÑÓÁ

Свідоцтво про державну реєстрацію А01 №136688 Інформаційни вісник Черкаської міської ради "Місто" Свідоцтво про державну реєстрацію ЧС №732Р від 08.12.2011.

Наталія Щедріна, Тетяна Свірюкова. Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій. За точність і достовірність викладених фактів несуть відповідальність автори (рекламодавці). Рукописи та фотознімки

Áереçенü

Êâітенü вул. Смiлянська, 113/2 (2 під’їзд) – 14.04.2013 вул. 30-рiччя Перемоги, 48 (2, 6, 7, 8 під’їзди) – 14.04.2013 вул. Громова, 34/5 (1, 2 під’їзди) – 16.04.2013 вул. Гайдара, 8 (7, 8 під’їзди) – 27.04.2013 вул. Гайдара, 14 (4, 7 під’їзди) – 28.04.2013 Кольороподіл, фотовивід та друк виконані ТОВ “Прес Корпорейшн Лімітед”, 21034 м. Вінниця, вул. Чехова, 12-А Тел.: (0432) 55-63-97, 55-63-98 Тираж 60000 екз. Замовлення № 138802


Черкаська міська рада Виконавчий комітет РІШЕННЯ Від 12.03.2013 № 272 Про тарифи на житлово-комунальні послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій Керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 2 частини 1 статті 7, пунктом 2 частини 1 та частиною 2 статті 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», з метою підвищення якості послуги з вивезення та утилізації негабаритних відходів, виконавчий комітет Черкаської міської ради ВИРІШИВ: 1. Виключити з тарифу на житлово-комунальні послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій послугу з вивезення та утилізації негабаритних відходів. 2. Затвердити тарифи на житлово-комунальні послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій КП «Служба утримання будинків «Митниця» згідно з додатком 1. 3. Затвердити тарифи на житлово-комунальні послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій КП «Придніпровська служба утримання будинків» згідно з додатком 2. 4. Затвердити тарифи на житлово-комунальні послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій КП «Соснівська служба утримання будинків» згідно з додатком 3. 5. Рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 07.06.2011 №777, від 20.09.2011 №1360, від 17.04.2012 №563, від 19.06.2012 №880, від 22.08.2012 №1216, від 16.10.2012 №1464, від 27.11.2012 №1706, від 29.01.2013 №82 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 30.03.2011 №423 «Про встановлення вартості житлово-комунальної послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій» вважати такими, що втратили чинність. 6. Внести відповідні зміни до рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 30.03.2011 №423 «Про встановлення вартості житлово-комунальної послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій». 7. Рішення набирає чинності з 01 травня 2013 року. В термін, не менш, ніж за 15 днів до введення в дію рішення, виконавець (виробник) житлово-комунальних послуг повідомляє про це споживачів шляхом оприлюднення рішення в засобах масової інформації. 8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зарічну Л.П. Міський голова С.О. Одарич

Інформаційний вісник Черкаської міської ради

№4/27 березня 2013 року

Регуляторні акти

стор.

5

ØÀÍÎÂͲ ×ÈÒÀײ, КП «Придніпровська служба утримання будинків»

ïоáаæання, іäе¿, çауâаæення та çаïитання наäñилаéте на електронну аäреñу: misto_ck@i.ua аáо çа аäреñоþ: 18000, âул. Õреùатик, 221, "ÊÏ Ì²À "×еркаñи" ×ÌР (äля гаçети "Ìіñто")


стор.

6

Регуляторні акти

Інформаційний вісник Черкаської міської ради

№4/27 березня 2013 року

В. о. директора департаменту економіки та розвитку А.В. Рубльов ПОГОДЖЕНО Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

В.А. Беззубенко

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Л.П. Зарічна

Директор департаменту житлово-комунального комплексу

О.В. Риджанич

В.о.директора департаменту економіки та розвитку

А.В. Рубльов

Начальник відділу загально-правових питань

О.В. Кириченко

Начальник відділу з питань роботи виконкому

Ж.І. Гаврилова

Якщо ви помітили, що у вашому дворі хтось виносить великогабаритні відходи і складує їх, зателефонуйте за номером 15-05 або 050-464-60-60 ЩО ТАКЕ ВЕЛИКОГАБАРИТНЕ СМІТТЯ?

Власне великогабаритні відходи: – меблі, матраци, килими, лінолеум, килимове покриття; – дитячі візочки, велосипеди; – валізи. Електробрухт: – телевізори, монітори, комп’ютери; – холодильники, пральні машини; – кухонні плити; – дрібна побутова техніка. Будівельні відходи: – бита цегла, штукатурка, плитка; – залишки стін, конструкцій з бетону при ламанні будівель; – керамічні раковини та унітази.


Інформаційний вісник Черкаської міської ради

№4/27 березня 2013 року Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Черкаської міської ради «Про затвердження Порядку проведення земельних торгів у формі аукціону у м. Черкаси»

Порядку проведення земельних торгів у формі аукціону у м. Черкаси, який встановлює чітку та прозору процедуру підготовки, організації та проведення земельних торгів у місті Черкаси.

Опис проблеми На місцевому рівні процес оформлення документів був урегульований Порядком набуття прав на землю на конкурентних засадах в місті Черкаси (далі по тексту – Порядок), затвердженого рішенням Черкаської міської ради від 17.03.2011 № 2-280. За період з 2011 року до сьогодні земельне законодавство щодо порядку проведення земельних торгів у формі аукціону зазнало змін. Це призвело до того, що затверджений у 2011 року Порядок практично не використовується, окремі етапи процесу проходження документів регулюються розрізненими нормативними актами. У зв’язку з цим виникла необхідність привести зазначений Порядок у відповідність до вимог чинного законодавства.

Обґрунтування можливості досягнення цілі Пропонується затвердити Порядок проведення земельних торгів у формі аукціону у м. Черкаси, у якому чітко визначається процедура підготовки, організації та проведення земельних торгів з продажу у власність та продажу права оренди вільних від забудови земельних ділянок комунальної форми власності у місті Черкаси. Реалізація запропонованого регуляторного акта не потребує додаткових матеріальних і фінансових витрат з місцевого бюджету. Ризику впливу зовнішніх факторів на дію регуляторного акта немає.

Цілі регулювання Приведення місцевої нормативної бази у відповідність до вимог чинного законодавства та забезпечення прозорості механізму продажу у власність або права оренди на земельних торгах земельних ділянок комунальної форми власності.

Залучення інвестицій

Механізми та заходи Проект передбачає встановлення чіткої прозорої процедури продажу на земельних торгах земельних ділянок, починаючи від підготовки земельних ділянок для продажу на земельних торгах окремими лотами до отримання кінцевого результату – продажу у власність земельної ділянки або продажу права оренди земельної ділянки. Альтернативи Перший альтернативний спосіб: залишити ситуацію без змін. У такому разі Порядок набуття прав на землю на конкурентних засадах в місті Черкаси, затверджений рішенням Черкаської міської ради від 17.03.2011 № 2-280, не буде узгоджуватися із нормами чинного законодавства. Другий альтернативний спосіб: скасувати вищезазначений Порядок та керуватися лише нормами чинного законодавства. У такому разі питання, які не врегульовані чинним законодавством, не зможуть бути розв’язані, що може призвести до суттєвого гальмування процесу підготовки та організації земельних торгів, а також до значного скорочення продажу земельних ділянок на земельних торгах і, як наслідок, зменшення надходжень до міського бюджету. Третій альтернативний спосіб: запропонований проект рішення Черкаської міської ради про затвердження

Шановні перевізники!

Виконавчий комітет Черкаської міської ради оголошує конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Черкаси. Організатор – Виконавчий комітет Черкаської міської ради Найменування та основні характеристики об’єктів конкурсу: Міські автобусні маршрути: 1. № 3 «Річковий вокзал – ПАТ «Азот» (рух вулицями: в прямому напрямку – Героїв Сталінграда, Шевченка, Добровольського, Чигиринська, Рябоконя, пр-т Хіміків, Першотравнева; в зворотному напрямку – Першотравнева, пр-т Хіміків, Рябоконя, Петровського, Добровольського, Шевченка, Героїв Сталінграда). Використовуються міські автобуси, що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4, загальною пасажиромісткістю не менше 90 місць з низькою підлогою в кількості 3 одиниць. Час роботи на маршруті з 5 год. 30 хв. до 00 год. 00 хв. Перевезення пасажирів здійснюється в звичайному режимі руху. 2. № 4 «Вулиця Пацаєва – Обласна лікарня» (рух вулицями: в прямому напрямку – Пацаєва, Чигиринська, Добровольського, Шевченка, Дахнівська, Менделєєва; в зворотному напрямку – Менделєєва, Дахнівська, Шевченка, Добровольського, Чигиринська, Рябоконя, Ватутіна, Пацаєва) Використовуються міські автобуси, що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4, загальною пасажиромісткістю не менше 90 місць з низькою підлогою в кількості 14 одиниць. Час роботи на маршруті з 6 год. 00 хв. до 00 год. 00 хв. Перевезення пасажирів здійснюється в звичайному режимі руху. 3. № 5 «Вулиця Луначарського – ВАТ ЧЛФЗ «Аврора» (рух вулицями: в прямому напрямку – Луначарського, Одеська, Руставі, 30-річчя Перемоги, пр-т Хіміків, В. Чорновола, Шевченка, Добровольського, Чигиринська; в зворотному напрямку – Чигиринська, Добровольського, Шевченка, В.Чорновола, пр-т Хіміків, 30-річчя Перемоги, Руставі, Одеська, Онопрієнка, Смаглія, Ярослава Галана, Луначарського). Використовуються міські автобуси, що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4, загальною пасажиромісткістю не менше 90 місць з низькою підлогою в кількості 11 одиниць. Час роботи на маршруті з 6 год. 00 хв. до 00 год. 00 хв. Перевезення пасажирів здійснюється в звичайному режимі руху. 4. №10 «Центр – с. Хутори» (рух вулицями: в прямому напрямку – Смілянська, Шевченка, В.Чорновола, пр-т Хіміків, Сурікова, с. Хутори; в зворотному напрямку – с. Хутори, Сурікова, пр-т Хіміків, В.Чорновола, Шевченка, Смілянська). Використовуються міські автобуси, що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4, загальною пасажиромісткістю не менше 90 місць з низькою підлогою в кількості 1 одиниць. Час роботи на маршруті з 6 год. 00 хв. до 22 год. 00 хв. Перевезення пасажирів здійснюється в звичайному режимі руху. 5. №11 «Госпіталь» – ВАТ ЧЛФЗ «Аврора» (рух вулицями: в прямому напрямку – Ворошилова, Канівська, Дахнівська, Шевченка, Байди Вишневецького, Замковий узвіз, Гагаріна, Сержанта Смірнова, В. Чорновола, Шевченка, Добровольського, Чигиринська; в зворотному напрямку – Чигиринська, Добровольського, Шевченка, В. Чорновола, Сержанта Смірнова, Гагаріна, Замковий узвіз, Байди Вишневецького, Шевченка, Дахнівська, Канівська, Ворошилова. Використовуються міські автобуси, що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4, загальною пасажиромісткістю не менше 90 місць з низькою підлогою в кількості 8 одиниць. Час роботи на маршруті з 6 год. 00 хв. до 00 год. 00 хв. Перевезення пасажирів здійснюється в звичайному режимі руху. 6. №16 «Вулиця Луначарського – ВАТ «Хімволокно» (рух вулицями: в прямому напрямку – Луначарського, Одеська, Руставі, Академіка Корольова, Сумгаїтська, 30-річчя Перемоги, пр-т Хіміків; в зворотному напрямку – пр-т Хіміків, 30-річчя Перемоги, Сумгаїтська, Академіка Корольова, Руставі, Одеська, Онопрієнка, Смаглія, Ярослава Галана, Луначарського). Використовуються міські автобуси, що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4, загальною пасажироміст-

Аналіз вигод та витрат Вигоди Витрати Сфера інтересів міської влади Додаткові витрати відсутні Збільшення надходжень до міського бюджету

Підвищення іміджу місцевої влади, як такої, що впроваджує прозорі, доступні, прості і зрозумілі процедури Сфера інтересів суб’єктів господарювання Нові можливості для ведення підприємницької діяльності Прозорість та законністьпроцедурикупівлі у власність або купівлі права оренди вільних від забудови земельних ділянок Сфера інтересів територіальної громади Підвищення ефективності використання земельних ресурсів територіальної громади

Строк дії регуляторного акта Враховуючи, що проект розрахований на довгострокову перспективу, термін дії проекту – необмежений. Показники результативності Кількість проданих на земельних торгах земельних ділянок. Надходження до міського бюджету протягом року після набуття чинності цим регуляторним актом. Заходи з відстеження результативності дії Стосовно регуляторного акта здійснюється базове, повторне та періодичне відстеження результативності, у межах строків. установлених статтею 10 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності". Для відстеження результативності регуляторного акта буде використовуватись відповідна статистична інформація. Начальник управління земельних ресурсів Р.В. Алдаганов

кістю не менше 90 місць з низькою підлогою в кількості 5 одиниць. Час роботи на маршруті з 6 год. 00 хв. до 00 год. 00 хв. Перевезення пасажирів здійснюється в звичайному режимі руху. 7. №24 «Вулиця Ватутіна – Автовокзал» (рух вулицями: в прямому напрямку – Пацаєва, Чигиринська, Добровольського, Шевченка, В. Чорновола, пр-т Хіміків, Смілянська; в зворотному напрямку – Смілянська, пр-т Хіміків, В. Чорновола, Шевченка, Добровольського, Чигиринська, Рябоконя, Ватутіна). Використовуються міські автобуси, що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4, загальною пасажиромісткістю не менше 90 місць з низькою підлогою в кількості 8 одиниць. Час роботи на маршруті з 6 год. 00 хв. до 00 год. 00 хв. Перевезення пасажирів здійснюється в звичайному режимі руху. 8. №27 «Залізничний вокзал – Вулиця Петровського» (рух вулицями: в прямому напрямку – Вернигори, Смілянська, Шевченка, Вербовецького, Гоголя, Чехова, Петровського; в зворотному напрямку – Петровського, Чехова, Гоголя, Вербовецького, Шевченка, Смілянська, Вернигори). Використовуються міські автобуси що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4, загальною пасажиромісткістю не менше 90 місць з низькою підлогою в кількості 8 одиниць. Час роботи на маршруті з 6 год. 00 хв. до 23 год. 00 хв. Перевезення пасажирів здійснюється в звичайному режимі руху. 9. №28 «Автовокзал – Вулиця Ватутіна» (рух вулицями: в прямому напрямку – Смілянська, Шевченка, Добровольського, Чигиринська, Рябоконя, Ватутіна; в зворотному напрямку – Пацаєва, Чигиринська, Добровольського, Шевченка, Смілянська) Використовуються міські автобуси що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4, загальною пасажиромісткістю не менше 90 місць з низькою підлогою в кількості 13 одиниць. Час роботи на маршруті з 6 год. 00 хв. до 00 год. 00 хв. Перевезення пасажирів здійснюється в звичайному режимі руху. 10. №29 «Вулиця Руставі – Вулиця Героїв Дніпра» (рух вулицями: Руставі, 30-річчя Перемоги, пр-т Хіміків, Рози Люксембург, Чайковського, Пастерівська, Благовісна, (Ільїна), Смілянська, Шевченка, Героїв Сталінграда, Сержанта Смірнова, Героїв Дніпра). Використовуються міські автобуси що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4, загальною пасажиромісткістю не менше 90 місць з низькою підлогою в кількості 8 одиниць. Час роботи на маршруті з 6 год. 00 хв. до 23 год. 00 хв. Перевезення пасажирів здійснюється в звичайному режимі руху. 11. №30 «Залізничний вокзал» (кільцевий) (рух вулицями: в прямому напрямку – Вернигори, Смілянська, Шевченка, В. Чорновола, пр-т Хіміків, Смілянська, Крупської; в зворотному напрямку – Смілянська, пр-т Хіміків, В. Чорновола, Шевченка). Використовуються міські автобуси що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4, загальною пасажиромісткістю не менше 90 місць з низькою підлогою в кількості 8 одиниць. Час роботи на маршруті з 6 год. 00 хв. до 00 год. 00 хв. Перевезення пасажирів здійснюється в звичайному режимі руху. 12. №31 «ВАТ «Хімволокно» – Санаторій «Україна» (рух вулицями: в прямому та зворотному напрямках – пр-т Хіміків, В. Чорновола, Шевченка, Дахнівська). Використовуються міські автобуси що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4, загальною пасажиромісткістю не менше 90 місць з низькою підлогою в кількості 12 одиниць. Час роботи на маршруті з 5 год. 30 хв. до 00 год. 00 хв. Перевезення пасажирів здійснюється в звичайному режимі руху. УМОВИ КОНКУРСУ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт", постанов Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176 „Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту” від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», «Траснпортної стратегії України на період до 2020 року», схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2010 р. № 2174-р.

Регуляторні акти ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА

Проект рішення № Про затвердження Порядку проведення земельних торгів у формі аукціону у м. Черкаси З метою приведення нормативних актів Черкаської міської ради у відповідність до чинного законодавства, відповідно до статей 135 – 139 Земельного кодексу України, ст. 288.5 Податкового кодексу України, ст. 6 закону України «Про оренду землі», законів України «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про Державний земельний кадастр», наказів Міністерства аграрної політики та продовольства України від 25.09.2012 року № 579, № 580 та інших нормативно-правових актів, керуючись ст. 26 закону України «Про місцеве самоврядування», Черкаська міська рада ВИРІШИЛА: 1. Затвердити Порядок проведення земельних торгів у формі аукціону у м. Черкаси для продажу у власність та продажу права оренди земельних ділянок згідно з додатком № 1. 2. Встановити стартовий розмір річної орендної плати за земельні ділянки, що виставляються на земельні торги, у відсотках (%) до нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а саме: – земельні ділянки площею до 2000,0 кв. м – 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки; Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення міської ради «Про затвердження Порядку проведення земельних торгів у формі аукціону в м. Черкаси» Зміст проекту: Цим рішенням планується затвердити Порядок проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Черкаси. Адреса розробника: 18000, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, відділ продажу земельних ділянок управління

ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РІШЕННЯ від 05.03.2013 №258 Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Черкаси Керуючись підпунктом 12 пункту «а» статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до статті 43, 44, 45, 46 Закону України “Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, з метою підготовки проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах, удосконалення і організації перевезення пасажирів автомобільним транспортом, сприяння становленню сучасного ринку послуг, створення конкурентного середовища, виконком міської ради ВИРІШИВ: 1. Затвердити Умови організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Черкаси (додаток 1).

1. Об'єктом конкурсу є окремий автобусний маршрут (кілька маршрутів) міського автобусного сполучення загального користування. Такими об’єктами можуть бути: – ті, на яких спливає термін дії дозволів (договорів) на здійснення перевезень пасажирів; – дозволи (договори) на здійснення перевезень пасажирів, на яких було анульовано (розірвано); – маршрути, техніко-економічне обґрунтування щодо доцільності відкриття яких погоджено з конкурсним комітетом. Організатор не має права поєднувати діючі маршрути, або оборотні рейси, які обслуговує один перевізник. Організатор не має права поєднувати діючі маршрути, або оборотні рейси, виконання перевезень на яких здійснювалось різними суб’єктами господарювання. 2. Метою проведення конкурсу є розвиток конкуренції, обмеження монополізму на ринку пасажирських транспортних послуг та вибір на конкурсних засадах Перевізників, які спроможні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. 3. До участі у конкурсі допускаються претенденти-перевізники, які на законних підставах використовують у достатній кількості сертифіковані автобуси, що відповідають стандартам з екологічної безпеки ЄВРО-4, пасажиромісткістю згідно вимог до об‘єкту конкурсу, з низькою підлогою, здійснюють перевезення в звичайному режимі руху, за розкладом, затвердженим організатором. Організатором встановлюються: планова кількість, пасажиромісткість, тип рухомого складу, та є обов’язковим для виконання суб’єктом господарювання. 4. У конкурсі на визначення пасажирського перевізника на автобусному маршруті загального користування можуть брати участь претенденти, які: – мають ліцензію на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, на законних підставах використовують у достатній кількості транспорті засоби відповідного класу та відповідають вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт"; – утримують транспортні засоби в належному технічному й санітарному стані та забезпечують їх зберігання у спеціально пристосованих для цього приміщеннях, гаражах, на майданчиках, забезпечених засобами охорони; забезпечують контроль технічного та санітарного стану транспортних засобів перед виїздом на маршрут; – забезпечують проведення стажування та інструктаж водіїв у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади з питань автомобільного транспорту; – мають виробничу базу для здійснення контролю за технічним станом, проведення технічного обслуговування та ремонту автобусів чи уклали відповідний договір з підприємством, спеціалізованим на здійсненні контролю за технічним станом, проведення технічного обслуговування та ремонту автобусів; – можуть забезпечити контроль за станом здоров‘я водіїв та кондукторів перед виїздом на маршрут; – задекларували, необхідну для здійснення виробничого процесу, кількість найманих працівників (двох водіїв та двох кондукторів на кожний автобус) до організації системи електронного безготівкового розрахунку за проїзд і виплачують їм заробітну плату не меншу ніж встановлено галузевою угодою; – взяли на себе зобов‘язання, протягом одного місяця з дати проведення конкурсу обладнати транспортні засоби системи GPS моніторингу з виведенням інформації на монітор в управлінні вуличної інфраструктури і транспорту департаменту житлово-комунального комплексу. – взяли на себе зобов‘язання, протягом шести місяців з дати проведення конкурсу на організацію системи електронного безготівкового розрахунку за проїзд. Забороняється використання перевізниками автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів. 5. До участі у конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які: – визнані банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які проходять процедуру ліквідації як суб'єкти господарювання; – подали до участі в конкуросі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію; – не відповідають вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт"; – не мають достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов‘язковими умовами конкурсу,

стор.

7

– земельні ділянки площею від 2001,0 кв. м до 10000,0 кв. м – 5% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки; – земельні ділянки площею від 10001,0 кв. м – 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. 3. Затвердити типову форму проекту договору купівлі-продажу у власність земельної ділянки згідно з додатком № 2. 4. Визнати таким, що втратило чинність рішення Черкаської міської ради від 17.03.2011 року № 2-280. 5. Визнати таким, що втратило чинність рішення Черкаської міської ради від 22.11.2012 № 3-1363. 6. Пункт 1.3 рішення Черкаської міської ради від 23.06.2011 № 2-624 ви-класти в новій редакції: «Продаж земельних ділянок комунальної власності здійснюється Черкаською міською радою відповідно до глави 20 Земельного кодексу України з урахуванням п. 7.2. Порядку проведення земельних торгів у формі аукціону у м. Черкаси». 7. Доручити відділу зв’язків з громадськістю департаменту управління справами виконавчого комітету опублікувати це рішення в газеті «Місто» та на офіційному веб-сайті Черкаської міської ради. 8. Рішення набуває чинності з дня його опублікування. 9. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту містобудування Ільченка О.А. та постійну комісію міської ради з питань земе-льних відносин, архітектури, містобудування та реклами (Тищенко І.Ю.). Міський голова С.О. Одарич Ознайомитись із додатками можете на офіційному порталі міської ради www.rada.cherkasy.ua земельних ресурсів департаменту містобудування Черкаської міської ради. Спосіб оприлюднення: розміщення на веб-сторінці міської ради (електронна адреса: (http://www.rada.cherkassy.ua) та у газеті «Місто» проекту рішення міської ради «Про затвердження Порядку проведення земельних торгів у формі аукціону у м. Черкаси». Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проекту регуляторного акту до департаменту містобудування Черкаської міської ради виключно в письмовій формі. 2. Затвердити склад конкурсного комітету виконавчого комітету Черкаської міської ради для визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у м. Черкаси (додаток 2). 3. Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу для перевізника – претендента (додаток 3). 4. Затвердити форму договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом (додаток 4). 5. Рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 10.02.2012 № 212 «Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Черкаси» вважати таким, що втратило чинність. 6. Доручити в. о. начальника управління вуличної інфраструктури і транспорту департаменту житлово-комунального комплексу Наумчуку А.М. довести це рішення до відома громадян міста через засоби масової інформації. 7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зарічну Л.П. Міський голова С.О. Одарич Ознайомитись із додатками можете на офіційному порталі міської ради www.rada.cherkassy.ua

та перевезень, які повинні виконуватись відповідно до чинних договорів (дозволів); – мають несплачені штрафні санкції, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу); – подали конкурсну пропозицію, що не відповідає обовязковим та додатковим умовам конкурсу крім випадків передбачених частиною третьою статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт». Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо заяву встановленого зразка і такі документи: 1) виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємств; 2) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні); 3) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості, VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу; 4) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті; 5) документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі із зазначенням дати проведення конкурсу; 6) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті; 7) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації); 8) перелік транспортних засобів пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність; 9) анкету відповідно до пункту 32 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування (постанова КМУ від 03.12.2008 № 1081); 10) анкету встановленого зразка в якій передбачаються питання, що будуть враховані під час підрахунків за бальною системою оцінки пропозицій перевізників-претиндентів; 11) копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останні повні два квартали. Комплектність поданих документів перевіряє в міру їх надходження організатор. Крім документів, визначених у пункті 11 цих Умов, перевізникпретендент подає конкурсні пропозиції, які включають: – інвестиційний проект-зобов`язання щодо оновлення парку автобусів (обов`язково в разі невідповідності транспортних засобів умовам конкурсу); – інші документи, що на думку перевізника-претендента можуть мати значення під час конкурсу (за бажанням перевізника-претендента). Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претиндента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами. Документи для участі в конкурсі подаються перевізником -претиндентом у двох закритих конвертах з позначкою № 1, який містить документи для участі в конкурсі та з позначкою № 2, який містить документи з інформацією про те, на який об‘єкт конкурсу подає документи перевізник-претиндент. Перелік та бланки документів можна отримати за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, кім. 519. Документи на конкурс приймаються до 15.04.2013 року до 17.00 години за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, кім. 519 Розмір плати за участь у конкурсі становить 2 500 грн. Кошти перераховувати на рахунок Департаменту ЖКК ЧМР за наступними реквізитами: р/р 35421048002212 ГУ ДКСУ у Черкаській обл., МФО 854018, код 26323404 (за участь у конкурсі на перевезення пасажирів). Засідання конкурсного комітету з питань визначення переможців конкурсу відбудеться 26.04.2013 р. о 10.00 за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, кім. 206, телефон для довідок: 36-01-72


стор.

8

Îголоøення ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ від 05.03.2013 №245 Про внесення змін до рішення виконавчого Черкаської комітету міської ради від 11.12.2012 №1771 «Про затвердження плану розробки проектів регуляторних актів виконавчими органами Черкаської міської ради на 2013 рік» Відповідно до ст. 27 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні" та на виконання ст. 7 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", розглянувши пропозиції департаменту економіки та розвитку, виконавчий комітет Черкаської міської ради ВИРІШИВ: 1. Внести зміни до рішення виконавчого Черкаської комітету міської ради від 11.12.2012 №1771 «Про затвердження плану розробки проектів регуляторних актів виконавчими органами Черкаської міської ради на 2013 рік», а саме: доповнили план розробки регуляторних актів пунктом наступного змісту: № п/ п

Вид проекту

Назва проекту

Мета прийняття

Строки Найменування підготовки органу та підрозділу відповідально го за розробку регуляторного акту 1 2 3 4 5 6 Рішення Про Врегулювання Березень- Департамент виконавчого встановлення тарифів на квітень соціальної комітету тарифів на послуги та політики приведення їх у Черкаської платні відповідність до міської ради послуги з перевезенням економічно осіб з обґрунтованих інвалідністю норм автомобілем спеціалізованого призначення 2. Відділу комунікацій та зв'язків з громадськістю департаменту управління справами (Коваль І.А.) у десятиденний строк після затвердження цього рішення оприлюднити зміни до плану розробки проектів регуляторних актів на 2013 рік у засобах масової інформації. 3. Контроль за виконанням рішення покласти на директора департаменту економіки та розвитку Удод І.І. Міський голова С.О. Одарич Державна екологічна інспекція у Черкаській області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції (посада тимчасова, на період декретної відпустки основного працівників). Вимоги до кандидатів: – вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; – досвід роботи за фахом у державній службі не менше 1 року або загальний трудовий стаж від 3 років; – уміння працювати на комп'ютері; володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов'язків. З умовами проведення конкурсу, інформацією щодо посадових обов'язків можна ознайомитися у секторі по роботі з персоналом Державної екологічної інспекції у Черкаській області за адресою: м.Черкаси, вул. Вернигори, 17, каб. 521, тел. для довідок: 63-09-12. Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування цього оголошення.

Інформаційний вісник Черкаської міської ради

№4/27 березня 2013 року Інформація про проведення конкурсу на право оренди об’єкта міської комунальної власності

Організатор конкурсу – департамент охорони здоров’я Черкаської міської ради. Назва об’єкта оренди і його місцезнаходження: – вільна площа на третьому поверсі семиповерхової будівлі КНП «Друга Черкаська міська поліклініка» ЧМР за адресою: м. Черкаси, вул. В’ячеслава Чорновола, 1. Загальна площа – 28,7 м2, в тому числі площа спільного користування – 7,7 м2. Основні вимоги щодо умов конкурсу: 1. Цільове призначення – відкриття кабінету забору біоматеріалу для лабораторних досліджень. Об’єкт передається в оренду на 2 роки 11 місяців. 2. Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно зі стартовим. Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – 1437,85 грн, в т. ч. ПДВ. 3. Внесення конкурсної застави у розмірі 50 відсотків розміру стартової орендної плати на рахунок КНП «Друга Черкаська міська поліклініка» ЧМР. 4. Додаткова умова: протягом місяця з моменту підписання договору оренди провести капітальний ремонт кабінету №404. Для ознайомлення з об'єктом оренди та за додатковою інформацією звертатися в КНП «Друга Черкаська міська поліклініка» ЧМР за тел. 45-55-85 або за адресою: м. Черкаси, вул. В’ячеслава Чорновола, буд. 1, каб. 326 (приймальня). Конкурс відбудеться 12.04.2013 року о 15.00 в департаменті охорони здоров’я Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36. Прийом документів для участі в конкурсі до 11.04.2013 р. до 17 год. 15 хв. включно в к. 624 департаменту охорони здоров’я. Детальна інформація про порядок проведення конкурсу та перелік документів для участі в конкурсі розміщена в інформаційному віснику Черкаської міської ради «Місто», на інтернет-сайтах Черкаської міської ради (www.rada. cherkassy.ua), департаменту охорони здоров’я (www.gorzdrav.ck.ua) та на інформаційному стенді КНП «Друга Черкаська міська поліклініка» ЧМР. Для участі у конкурсі учасник надає організатору пакет документів, а саме: 1. Заяву на участь у конкурсі, в якій вказується назва юридичної особи або П.І.П. суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи, юридична

адреса та/або місце проживання, контактний телефон. 2. Оригінал або копію платіжного документа про внесення конкурсної застави. До зазначених документів додаються: – юридичною особою: • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; • копії установчих документів, нотаріально посвідчені; • копія довідки ЄДРПОУ; • копія довідки з Державної податкової інспекції про реєстрацію платника податку та платника ПДВ (за наявності); • копія свідоцтва про сплату єдиного податку або свідоцтва платника податку; • копія ліцензії на провадження окремих видів діяльності (у разі необхідності); • належним чином оформлену довіреність на представництво від імені юридичної особи (у разі необхідності); • пропозицію щодо розміру місячної орендної плати та поліпшення об’єкту оренди; – фізичною особою – суб’єктом підприємницької діяльності: • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, нотаріально посвідчена; • копія довідки з Державної податкової інспекції про реєстрацію платника податку та платника ПДВ (за наявності); • пропозицію щодо розміру місячної орендної плати та поліпшення об’єкта оренди. Конкурсна пропозиція подається у конверті з написом «На конкурс» із зазначенням об’єкта оренди та дати проведення конкурсу, запечатаному печаткою учасника конкурсу. Конкурсна документація подається з описом підтверджувальних документів, що містяться у конверті. За результатами проведеного конкурсу переможець після укладання договору оренди відшкодовує «Орендодавцю» витрати, пов’язані з проведенням незалежної оцінки об’єкта оренди, що відмічається відповідним пунктом у договорі оренди. Зміна цільового призначення об’єкта не допускається.

Інформація про проведення конкурсу на право оренди об’єкта комунальної власності Організатор конкурсу – Комунальне підприємство «Черкаська служба чистоти». Назва об’єкта оренди та його місцезнаходження: м. Черкаси, вул. Чайковського 117. 1. Автомобіль (сміттвоз) КАМАЗ 53215, держ ном. 05539, стартовий розмір місячної орендної плати становить 1925,17 грн з ПДВ. 2. Автомобіль ЗІЛ КО – 431, держ ном. СА 4436 АО, стартовий розмір місячної орендної плати становить 304,40 грн з ПДВ. 3. Автомобіль ЗІЛ 433362, держ ном. СА 9062 АО, стартовий розмір місячної орендної плати становить 1224,73 грн з ПДВ. 4. Автомобіль ЗІЛ ММЗ 4502, держ ном. 1681 ЧКП, стартовий розмір місячної орендної плати становить 636,81 грн з ПДВ. 5. Автомобіль ГАЗ 53, держ ном. СА92 61 ЧКП, стартовий розмір місячної орендної плати становить 257,75 грн з ПДВ. 6. Автомобіль ГАЗ 3110 держ ном. СА 4371 АХ, стартовий розмір місячної орендної плати становить 525,58 грн з ПДВ. 7. Приміщення в будівлі (Літ. К-1, інвертарної справи), стартовий розмір орендної плати становить 1044,00 грн з ПДВ. Умови конкурсів: – цільове використання – зайняття підприємницькою діяльністью – найбільший запропонований розмір орендної плати порівняно .зі стартовим розміром орендної плати, визначеним за базовий місяць оренди – березень 2013 року; – строк оренди – 1 рік, з можливістю його продовження за умови належного використання орендарем своїх обов’язків за договором оренди; – обов’язкове проведення поточного ремонту; – Страхування обєкту оренди – прибирання прилеглої території (відноситься до оренди приміщення будівлі Літ. К1, інвертарної справи).

– внесення застави у розмірі 50 відсотків розміру початкової орендної плати на рахунок організатора конкурсу: р/р: 26000060348383 КБ ГРУ Приватбанк, МФО 354347, код.03328652. Вид платежу – застава для участі в конкурсі на право оренди (вказати суму платежу з ПДВ). Для участі в конкурсі учасник надає організатору конкурсу заяву на участь в конкурсі в якій зазначається назва юридичної особи або П.І.П. суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи, юридична адреса та місце проживання, контактний телефон. До заяви додаються: – юридичною особою – нотаріально посвідчені копії установчих документів, копія свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про ЄДПОУ, копія ліцензії на провадження окремих видів діяльності (в разі необхідності), пропозиції щодо експлуатації та поліпшення об’єкта оренди; – фізичної особою – суб’єкта підприємницької діяльності – нотаріально посвідчена копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності, копія довідки про присвоєння ІПН, пропозицію щодо експлуатації та поліпшення об’єкта оренди. Конкурсні пропозиції надаються організатору конкурсу в окремому запечатаному конверті з надписом «На конкурс», посвідчений печаткою учасника конкурсу. Прийняття заяв на участь у конкурсі закінчується о 16.00 год. 13 квітня 2013 року. Конкурс буде проведено представниками КП «ЧСЧ» 15 квітня 2013 р. о 10.00 за адресою м. Черкаси, вул. Чайковського, 117.

Інформація про проведення конкурсу на право надання житла в оренду Організатор конкурсу – департамент охорони здоров’я Черкаської міської ради. Основні вимоги щодо умов конкурсу: 1. Цільове призначення – оренда житла (трикімнатних квартир) для проживання молодих фахівців медичної галузі м. Черкаси. Житло орендується до 3-х років по договору оренди. 2. Найменш запропонований розмір місячної орендної плати порівняно зі стартовим. Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – 2700 грн з урахуванням комунальних послуг. За додатковою інформацією звертатися в Департамент охорони здоров’я за тел. 37-92-12. Конкурс відбудеться 30.04.2013 року о 15.00 в департаменті охорони здоров’я Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, вул. Б. Вишневецького, 36. Прийом документів для участі в конкурсі до 29.04.2013 р. до 17 год. 15 хв. включно в к. 623 департаменту охорони здоров’я. Детальна інформація про порядок проведення конкурсу та перелік документів для участі в конкурсі розміщена в інформаційному віснику Черкаської міської ради «Місто», на інтернет-сайтах Черкаської міської ради (www.rada.cherkassy.ua), департаменту охорони здоров’я (www. gorzdrav.ck.ua). Для участі у конкурсі учасник надає організатору пакет документів, а саме: 1. Заяву на участь у конкурсі, в якій вказується назва юридичної особи або П.І.П. суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи, юридична адреса та місце проживання, контактний телефон. 2. Нотаріально завірену копію документа на право власності об’єктом.

До зазначених документів додаються: – юридичною особою: • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; • копії установчих документів, нотаріально посвідчені; • копія довідки ЄДРПОУ; • копія довідки з Державної податкової інспекції про реєстрацію платника податку та платника ПДВ (за наявності); • копія свідоцтва про сплату єдиного податку або свідоцтва платника податку; • копія ліцензії на провадження окремих видів діяльності (у разі необхідності); • належним чином оформлену довіреність на представництво від імені юридичної особи (у разі потреби); • пропозицію щодо розміру місячної орендної плати; – фізичною особою – суб’єктом підприємницької діяльності: • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, нотаріально посвідчена; • копія довідки з Державної податкової інспекції про реєстрацію платника податку та платника ПДВ (за наявності); • пропозицію щодо розміру місячної орендної плати; – фізичною особою: • пропозицію щодо розміру місячної орендної плати. Конкурсна пропозиція подається у конверті з написом «На конкурс» із зазначенням об’єкту оренди та дати проведення конкурсу, запечатаному печаткою учасника конкурсу. Конкурсна документація подається з описом підтверджувальних документів, що містяться у конверті. За результатами проведеного конкурсу з переможцем укладається договір оренди.

Інформація про проведення конкурсу на право оренди об’єкта комунальної власності Назва об'єкта оренди та його адреса: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 168, кафе «Сонечко» (літера А'-2, А'-1) площею 379,7 кв. м. Умови конкурсу: – стартовий розмір місячної орендної плати становить 5895,50 грн. – цільове використання: розміщення громадської організації. – внесення застави у розмірі 50 відсотків розміру початкової орендної плати на рахунок організатору конкурсу: КП «Дирекція парків» Черкаської міської ради, р/р 26002328124900 в ПАТ «УкрСиббанк» м. Харків, МФО 351005, ЄДРПОУ 21368856; вид платежу — застава для участі в конкурсі на право оренди (вказати суму платежу з ПДВ, назву організації).

Додаткову інформацію можна отримати в організатора конкурсу за телефоном: 64-34-66. Директор КП «ЧСЧ» О.М. Варденський

До заяви додаються: – юридичною особою — копії установчих документів, копія свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки ЄДРПОУ, пропозиції щодо експлуатації та поліпшення об'єкту оренди, належним чином оформлену довіреність на представництво від імені юридичної особи (у разі потреби); – фізичною особою — суб'єктом підприємницької діяльності — копія свідоцтва про присвоєння ІПН, пропозиції щодо експлуатації та поліпшення об'єкту оренди. Організатор конкурсу КП «Дирекція парків» Черкаської міської ради. Прийняття заяв на участь у конкурсі закінчується 08.04.2013 о 16.00. Конкурс буде проведено 10.04.2013 о 11.00 за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 132/1, КП «Дирекція парків» 4MP.

Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», що розташований за адресою: м. Черкаси, вул. Дашковича, 62, має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для котелень що розташовані в м. Черкаси за такими адресами: вул. Ільїна 330/5, вул. Ільїна 421, вул. Ільїна 240, вул. Б. Хмельницького 118, вул. Пастерівська 57, вул. Вербовецького 108, вул. Карбишева 7, вул. Піонерська 13, вул. Золотоніська 2, вул. Пастерівська 189, вул. Канівська 5, вул. Шевченка 176, вул. Ворошилова 1, вул. Кавказька 11, вул. Смілянська 144, вул. М. Красовського 12, вул. Хрещатик 84, вул. Різдвяна 35, вул. Конєва 4, вул. Дахнівська 44а, вул. Ільїна 220, вул. Я. Галана 4, вул. Червоноармійська 13, вул. Дахнівська 32, вул. Дашковича 62, вул. Менделєєва 5, вул. Сумгаїтська 13, вул. Сумгаїтська 8, вул. Руськополянський проїзд 27. Котельні розташовані в житлових забудовах. Основним напрямком діяльності КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» являється: виготовлення теплової енергії

для забезпечення теплопостачання житлового сектору. Теплопостачання здійснюється від котелень, що працюють на природному газі. Основна сировина, що використовується: природний газ. Котельні КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» складаються з наступних підрозділів: – Котли на природному газі. В результаті виробничої діяльності в атмосферне повітря викидаються такі забруднюючі речовини, як: метан, діоксид азоту, оксид вуглецю, діоксид вуглецю, оксид азоту, ртуть металева. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» не створюють перевищення рівня впливу на атмосферне повітря на межі санітарно-захисної зони. Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян з цього питання проводиться протягом місяця з дати подачі повідомлення в місцеві засоби масової інформації Черкаською міською радою за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, б. 36, т.: 45-32-85

МІСТО  

Інформаційний вісник Черкаської міської ради №4 від 27.03.2013

Advertisement