Page 1

SOOVITAME

Palju h채id raamatuid! 04.2011

08.2009

1

www.serk.ee

Ostes korraga 2 klubiraamatut, saad teise POOLE HINNAGA!


KLUBIRAAMAT SOOVITAME

04.2011 08.2009

2

Ostes korraga kaks klubiraamatut, saad teise

POOLE HINNAGA! Teise raamatu hinnaks vaid 6.75 eur (105.61 eek)

KLUBIH

www.serk.ee

(211.23 eek) (234.70 eek)

IND

€ 13.50 € 15.90 TAVA H I N D

Kirjastus Varrak 240 lk, kõva köide 168 × 215 mm KOOD 22451


Viimane äraütlemise päev

22. aprill SOOVITAME Maire Suitsu

Paljude hinnatud kokaraamatute autori Maire Suitsu uus raamat püüab taaselustada meie (vana)vanaemade tava tähistada kevadpühade ajal pidulauda istudes niihästi kevade saabumist kui ka ülestõusmispühi. Et rahvusliku algupäraga päevakohaseid piduroogi meil peaaegu pole, pakub raamat eestlase maitsele sobivaid retsepte traditsioonilisest lihavõttemenüüst, aga ka nende tänapäevaseid variatsioone. Lisaks munadele ja kohupiimale on kasutatud ka liha, kana, kala ja köögivilja. Suur valik suupisteid ja salateid, kergeid suppe, hõrgutavaid praade koos lisanditega, atraktiivseid järelroogi, torte ja küpsetisi lubavad korraldada suurepärase kevadise pidusöögi. Raamat on rikkalikult fotodega illustreeritud.

aire Suitsu tuleb ja üllatab taas! Nii kevadiselt rõõmsat, lihtsat, leidlikku ja isuäratavat kokaraamatut pole ammu näinud. Eriliseks teeb raamatu muidugi täiesti uudne lähenemisnurk – lihavõttepühade kaudu. Pealegi on Maire vaevaks võtnud ja sissejuhatuses meile, tüüpilistele usuleigetele eestlastele, kevadpühade olemuse lühidalt ja populaarselt lahti seletanud. Kindlasti kulub nii mõnelegi eelmise riigikorra ajal kooliskäinule marjaks ära. Muidugi pole kevadpühade aegne pidulaud ainus koht, kus neid mõnusaid retsepte ellu viia – siit leiab ideid ka igaks muuks puhuks. Aga eelseisvate pühade ajal on see raamat lihtsalt asendamatu! Sellest ajakirjast leiate lisaks uutele raamatutele ka sooduspakkumise ülemaailmse Raamatu ja roosi päeva puhul. Leidub ka ehitusja renoveerimisraamatute rubriik ja väike kokkuvõte meie kliendiküsitlusest. Toredaid raamatuleide ja ilusaid kevadpühi!

Suure Eesti Raamatuklubi toimetaja

www.serk.ee

Kevadpühade piduroad

08.2009

3


KLUBIRAAMAT SOOVITAME 4

04.2011 08.2009

4

Kevadpühade külmlaual võiksid domineerida valge, kollane ja roheline. Lahtiseletatult on need elu alguse ja igavese jätkuvuse sümboliks oleva muna värvid koos tärkava kevadrohelusega.

www.serk.ee

Keskmine eestlane, kelleks võib end pidada arvatavasti enamik lugejatest, ei vaevu mõtlemagi lihavõtteroogade tegelikule sisule ja tähendusele – olla krooniks tõsiusklike 40 päeva kestnud paastule. Paastust ei tee me teadmagi, kuigi pühadeks toome pajuoksad tuppa urbi ajama ja värvime ning koksime ka mune, ega ütle ära praadidest, pashadest või rammusatest pühadesaiadest. Nii on olnud ja küllap saab olema ka tulevikus. Niisuguses poolikus kombetäitmises pole – vähemalt minu arvates – midagi laiduväärset seni, kuni suhtume austuse ja lugupidamisega tõsiusklike tegemistesse ja ettevõtmistesse. Käesoleva raamatu peateema on rikkalik lihavõttelaud. Valisin siia võimalikult palju erinevat alates ehtsast

paastujärgsest rammusast ja keskmiselt kergest kuni päris kasinani. Rohkest retseptivalikust saab igaüks vastavalt soovile kokku panna kas Rootsi laua, rikkaliku mitmekäigulise lõunasöögi või siis korraldada hoopiski õdusa äraolemise kohvilaua ääres.

Õ

nnestunud kevadpidu soovides ikka teie


KLUBIRAAMAT SOOVITAME

S

5 5

Kevadised salatid ja suupisted Tarretisemunad Täidetud munad kolmel viisil Mõnusad munasuupisted Einesalatid Munatainast suupisterullid Võileivatordid ja -rullid

04.2011 08.2009

isukord:

Kuumad supid Kuumad lõunaroad Hakkliha Linnuliha Lamba- ja veiseliha Sealiha Kala Lisandid ja kastmed Pidupraelisandid kartulist Köögiviljahautised, -segud ja salatid Praekastmed ja dipid Traditsioonilised nõrutatud pashad Moekad pasha-asendajad Tarretatud tordid ja pashad Traditsioonilised ja uuema aja lihavõttesaiad Küpsetatud kohupiimakoogid

www.serk.ee

PASHA on õigeusklike rammus ja magus lihavõtteroog kõigest sellest, mis on paastu ajal kogunenud keldrisse, sahvrisse ja külmkappi. Õigeusklikud viivad pasha enne maiustamist tingimata laupäeva õhtul kirikusse papile õnnistada.


Valikraamatust ei pea ära ütlema, selle saad soovi korral tellida. Iga valikraamat annab boonuspunkti ja vabastab postikulust.

VALIKRAAMAT

6

Elu õnnenumbrid 168 võimalust isiklike õnnenumbrite abil leida jõukust, edu ja õnne

04.2011

Lillian Too

Selle raamatu abil saate teada, millised sündides kaasa saadud numbrid toovad teile elus õnne ja edu. Järgides Hiina ja läänemaailma iidseid meetodeid, saame neid kasutada oma suhete, tervise ja jõukuse parandamiseks ning arendada oma isiksuslikke võimeid.

KLUBIH

• Leidke oma sünninumber ja uurige oma isiksust • Saage teada, millised kuupäevad on tähtsate sündmuste jaoks soodsad ja millised ebasoodsad • Määrake õnnenumbrite paiknemiskoht oma kodus ja aktiveerige nad jõukust ligi tõmbama ja suhteid parandama

IND

€ 15.50

TAVA H I N D

€ 17.47

ESIMENE

3

(242.52 eek) (273.34 eek)

Kirjastus Varrak Tõlkinud Marju Algvere ja Ülla Jürviste 160 lk, kõva köide, 190 × 235 mm KOOD 21959

OSA

Oma elutee numbr i ar

LILLIAN TOO on maailma menukaim feng shui raamatute autor. Ta on avaldanud üle 80 raamatu ja teda on tõlgitud 30 keelde ning müüdud miljonites eksemplarides üle maailma. Tal on magistrikraad Harvardi ülikoolist ning ta on esimene naine, kes on Aasias jõudnud panga tegevjuhtide hulka.

vutamine ELUTEE

NUMBER

JA

Ühekohaline elutee number näitab tei e olemust

E

T

eie elutee number on teie sündimise päeva, kuu ja aasta rists umma. See leita kse nii: kõigepealt taandage kuupäeva, kuu ja aasta Isik A Isik A sündis 12. jaanu aril 1975. aastal. Tema sünn ikuu, -päeva ja -aasta numbrid on 1, 3 ja 4 ning ta elutee number on 8. Kuidas see saadakse? Jaanuar = 1, kuna jaanuar on aasta esime ne kuu; 12. kuupäeva numb rid 1 ja 2 liidetakse: 1 + 2 = 3; ka aasta 1975 numbrid liidetakse: 1+9+7+5 =22 (mitte 19+7+5). Teisendage ka arvu 22 liitmise teel: 2+2 =4. Nüüd ongi teil kolm numbrit, sünnikuu, -päeva ja -aasta numbrid: 1, 3 ja 4. Liitke need 1+3+4= 8. Seeg kokku: a on isiku A elutee number 8. Isik B Isiku B sünniaeg on 10. juuni 1943. Juun i = 6, kuna see on aasta kuues kuu; kuup äev 10 taandub numb riks 1 (1+0=1). Aastaarvu numbrid liidetakse 1+9+4+ 3=17; 1+7=8. Seega isiku B sünn ikuu, -päeva ja -aasta numb rid on 6, 1 ja 8. Liitke need kokku: 1+6+8=15; taand age arv 15 ühekohaliseks: 1+5 =6, ja saategi tulemuseks , et isiku B elutee numb er on 6.

number kolmeks ühekohaliseks num briks ja seejärel liitke need kokku. Vaadake allpool toodud näiteid.

Isik C Isik C on sündinud 1. aprillil 1960. Sünn ikuu number on 4, sest aprill on aasta neljas kuu. Sünnipäev a numbriks jääbki Aasta numbrid liidet 1. akse: 1+9+6+0=1 6. Taandage ka see ühekohaliseks: 1+6 =7. Seega, sünnikuu, -päeva ja -aasta numbrid on vasta valt 4, 1 ja 7. Liitke need kokku: 4+1+7=12. Taandage ka see numb er ühekohaliseks: 1+2 =3. Seega on isiku C elutee numb er 3.

Isik D Sellel isikul on sünn ipäev 3. juunil 1944 . Tema sünnikuu, ja -aasta numbrid -päeva on 6, 3 ja 9. Kuun umber on 6 (juun i on aasta 6. kuu) ja päeva numb er on 3. 1944 numbrid liidet akse: 1+9+4+4=18, millest taandamisel saada kse 9 (1+8=9) . Liites kokku sünnikuu, -päeva ja -aasta numbrid 6+3 +9, saame 18. Lõpliku taand amisega saame 1+8=9, seega on isiku D elutee number 9.

lutee numbrit peab alati vaatlema kui alusnumbrit, mis teid kogu elu mõjutab. Selles avalduvad isiks use peamised jooned ning käitumist ja reag eeringuid määrava d hoiakud. Selles numbris peegeldub teie põhiolemus, ent kuigi kahel inimesel võib olla sama elutee num ber, ei tähenda see, et nad on sarnased. Elutee number reageerib ja kombine erub teiste numbritega, mis võimaldab tunduvalt peenema t enesevaatlust. Kuigi peamised iseloomujooned võivad olla samad, sõltub elute e numbri mõju inimese elule ka teistest numbrite st. Näiteks võivad kaks inimest olla ühtemoo di püsimatud ja kergesti ärrituvad, kuid seesama iseloomu püsimatu s võib ühele neist tähendada suurt õnne, teisele aga õnnetust.

Sama number, erinev tähendus Kahel inimesel võiva d olla samad võimed, näiteks veenev esinemiso skus; ühel võivad olla eeldu sed saada suureks juhik s, kuid teise puhul seda võimet ei hinnata ning see jääb märkamatuks. Seega tuleb teie põhiolemuse mõistmise l lugeda elutee numbrit vaid lähte numbriks. Numbrite

NIMENUM BER

4

leidmiseks, mis teie heaks tööle hakk avad, on vajalik vaadelda elute e numbris sisalduvaid kombinatsioone. Pange tähele, et elutee numbri leidm iseks tuleb ühekohalised sünnipäeva, -kuu ja -aasta numbrid kokku liita ja taandada ühekohaliseks numbriks 1-st 9-ni üheksani. Need, kelle elutee numbriks tuleb lõpus 11 või 22, peavad teadma, et neid ühekohaliseks num briks ei taandata, sest need on erilised meistrinumbrid. Seega jääb elutee Elutee number numbriks võib olla 11 ja seda ei taan data 2-ks, kombineeritud samuti jääb elute teiste numbritega, e numbriks mis näitab teie 22 ning seda ei taandata õnne ja eluteed. 4-ks.

PEATÜKID: • Elutee number ja nimenumber • Heaendelised numbrid feng shuis • Soodsad ja ebasoodsad mõõtmed • Numbrid feng shui majakaardil • Teie kaheksa suunanumbrit • Tao numbrid – kolmiknumbrid ja neliknumbrid • Numbrid Lo Shu ja Ho Tu ruutudel • Hiina numeroloogia ja inimese sünnikaart


ILUKIRJANDUS SOOVITAME

(219.05 eek)

€ 14.00

KLUBIHIND

(258.17 eek)

€ 16.50

KLUBIHIND

(242.52 eek)

€ 15.50

Erik Tohvri

Albert Uustulnd A

On vana tõde, et sugulasi ja naabreid ei saa valida, nendega peab lihtsalt arvestama. Väljaotsa tee oli alati Eespere õuest läbi käinud ning ka talu uut pererahvast juba paar aastat teeninud. Kui aga võimukas linnadaam Sigrid Eesperele oma suvekodu rajas, tekkisid naabrite vahel sedamaid nii tõmbe- kui tõukejõud, sest kena naine oli harjunud nii oma kui ka teisi mehi valitsema.

„Tuulte tallermaa” on Albert U Uustulndi olulisim romaan. See teos o on justkui rannarahva „Tõde ja õ õigus”. Taavi ja Eeva rajavad oma kodu p päris tühjale saarele. Suur Ajalugu on ssaareelanikest veel kusagil väga kauggel, peamine on väikese Oldre saare jjärjest paremaks elupaigaks muutmin ne. Näeme Aruka külainimeste saattuste keerdkäike, värvikaid karakterreid, rõõmu ja traagikat ning saartele n nii omast huumorit.

Kirjastus Varrak 224 lk, kõva köide, 130 × 200 mm KOOD 22338

KLUBIHIND

(220.62 eek)

€ 14.10

Kirjastus Kadmirell 438 lk, kõva köide, 145 × 210 mm KOOD 908943

Klaverimängija

17,90 €

David Abbott

Frédéric Beigbeder

Tundub, et raamatu peategelasel Henry Cage’il pole elult enam palju soovida – ta on jõukas ja edukas ärimees, kes on jäänud pensionile, et tegeleda oma lemmikharrastustega. Ometi satub ta ootamatute sündmuste keerisesse. Raamatus hargneb lahti haarav ja liigutav lugu inimsuhete haprusest, juhuste mõjust ja sellest, kuidas väikesed vead inimloomuses võivad kujundada meie saatust.

Kopiraiter Octave Parango teenib pööraseid summasid, aga rahast rahuldust ei saa, naine saatis ta pikalt ja tal on tõsised probleemid kokaiiniga. Nüristavast tööst tüdinud, hakkab ta kirjutama raamatut, mis peaks paljastama reklaamimaailma silmakirjalikkuse. „17,90 €” on prantsuse staarkirjaniku Beigbeder’ rahvusvaheline bestseller, vaimukas triller sentimentaalsest möllumehest moodsas maailmas.

Kirjastus Varrak Tõlkinud Rebekka Lotman ja Valner Valme 192 lk, kõva köide, 143 × 200 mm KOOD 22093

KLUBIHIND

(280.07 eek)

€ 17.90

Kirjastus Varrak Tõlkinud Anti Saar 232 lk, kõva köide, 130 × 200 mm KOOD 22444

Võrdne tõenäosus

Valge emalõvi V

Dick & Felix Francis

Henning Mankell H

Ned Talbot on töötanud kogu elu kihlvedude sõlmijana. Ühel päeval, kui ta maksab parajasti välja võite, astub rahvahulgast välja hallipäine mees, kes väidab, et ta on Nedi isa. Nedile on aga lapsest saadik räägitud, et ta vanemad hukkusid autoõnnetuses. Vaevalt tund aega hiljem pussitatakse sama meest Ascoti autoparklas, enne jõuab ta aga Nedi hoiatada, et too oleks ettevaatlik...

K Kurt Wallander seisab silmitsi oma ssenise karjääri kõige keerukama ülesaandega. Pärast seoste avastamist L Lõuna-Aafrikas ette valmistatava vand denõu ja Rootsi väikelinnas toimunud mõrva vahel kasvab tema abitustunne m vveelgi. Mõrvaloo kiirest lahendamisest eei sõltu seekord vaid mõne üksiku iinimese heaolu – nüüd on Ystadi politseiniku kätes sadade tuhandete p iinimeste saatus...

Kirjastus Varrak Tõlkinud Toomas Taul 360 lk, pehme köide, 130 × 200 mm KOOD 22185

7 7

04.2011

Tuulte tallermaa 2. osa T

KLUBIHIND

(273.82 eek)

€ 17.50

Kirjastus Varrak K Tõlkinud Kadri Papp 416 lk, kõva köide, 154 × 210 mm KOOD 21508

www.serk.ee

KLUBIHIND

Naabrid


KODU KEVADEKS SOOVITAME KORDA! 8 04.2011 08.2009

8

Puutööraamat P

Lihtne ja tänapäevane kodu

PPhil Davy

Solvi Dos Santos, Henrietta Thompson

SSee raamat selgitab samm-sammult k kõiki puutöö juures olulisi protseduure ttööriistade valikust kuni puitmaterjali o ostmiseni. Raamat on rikkalikult fotod dega illustreeritud ning annab ülevaate k ka puutöö spetsiifilisematest valdk kondadest, sealhulgas treimisest, nikerd damisest ja puidu painutamisest.

Selles raamatus kirjeldatud eluruumid väljendavad lihtsust, mida igaüks võib saavutada remontides, uuendades, kohandades või kasutades olemasolevaid asju. See on leidlik, värskendav ja sageli ka keskkonnasõbralik lähenemisviis. Raamatus on üle 300 kauni värvifoto.

KLUBIHIND

(179.94 eek) KLUBIHIND

(269.12 eek)

€ 17.20

KLUBIHIND

(268.97 eek)

€ 17.19

€ 11.50

K Kirjastus Varrak Tõlkinud Virgo Siil T 2256 lk, kõva köide, 220 × 280 mm KOOD 16351 K

Kirjastus Varrak Tõlkinud Tiiu Kriisa 192 lk, kõva köide, 250 × 280 mm KOOD 14128

Pööningute ja keldrite väljaehitamine

Arukalt kujundatud eluruumid

Käsiraamat hõlmab ideid pööninguja keldriruumi kasutamiseks, sammsammuliste juhenditega peatükke 30 näidiskavandi elluviimiseks, uute põrandate ning seinte rajamist; elektrija torutöid; kütte- ja ventilatsioonisüsteemide rajamist; soojustuse paigaldamist ja muud tarvilikku.

Briti disainiguru Terence Conran annab nõu, kuidas väikest eluruumi täielikult ära kasutada, ning näitab tuba toa haaval, kuidas väike ruum toimiks paremini ja näiks suuremana. Raamat hõlmab kodu iga mõeldavat aspekti alates planeeringust ja mööblist kujunduse ja detailideni.

Kirjastus Varrak Tõlkinud Georgi Samuel 240 lk, pehme köide, 210 × 275 mm KOOD 20860

Terence Conran

KLUBIHIND

(148.64 eek)

€ 9.50

Kirjastus Varrak Tõlkinud Tiina Kanarbik 224 lk, kõva köide, 246 × 286 mm KOOD 19536

Vanas stiilis mööbel

Kõik ehitamisest koduõuel

Ari ja Riitta Koskinen

KLUBIHIND

(228.44 eek)

€ 14.60

See mahukas ja rikkalikult illustreeritud raamat sisaldab kõike, mida on vaja ühe mugava ja kauni koduõue kavandamiseks, kujundamiseks ja rajamiseks. Raamatu abil saate rajada näiteks grilliaseme, kauni kivimüüri, elegantse lehtla või auto varjualuse. Kirjastus Varrak Tõlkinud Georgi Samuel 502 lk, pehme köide, 225 × 225 mm KOOD 16795

Alternatiivina antiigipoodidele võib vanaaegset mööblit oma kodu tarbeks ka ise meisterdada. Selles raamatus antud juhendite järgi võib isegi algaja meistrimees valmis teha vanaaegse taldrikuriiuli, klapplaua, voodi peatsi, serveerimislaua või kummuti. KLUBIHIND

(198.71 eek)

€ 12.70

Kõik kinnistu välisehitistest

Nii teeme korda vanaema mööbli

www.serk.ee

60 kavandit õueala kujundamiseks

Sari Sirkkiä-Jarva, Ilpo Kuparinen, Anneli Hiltunen ja Ville Lampi

Üksikasjalik käsiraamat õueala rajamiseks või uuendamiseks sisaldab ohtralt ehituslikke nõuandeid ja juhtnööre alates kavandite koostamisest kuni aiateede, abihoonete või väravate viimistlemiseni – kõike, mida vajate välise eluruumi meelepäraseks muutmiseks. KLUBIHIND

(269.12 eek)

€ 17.20

Kirjastus Varrak Tõlkinud Georgi Samuel 240 lk, pehme köide, 210 × 275 mm KOOD 20839

Kirjastus Varrak Tõlkinud Kersti Kotkas 140 lk, kõva köide, 170 × 230 mm KOOD 18324

KLUBIHIND

(239.39 eek)

€ 15.30

KLUBIHIND

Raamatus käsitletakse mööbli korrastamise viise, mis austavad traditsioonilisi materjale, töömeetodeid ja -vahendeid. Õpetuste abil tehakse korda kümme mööblieset, nendesamade juhtnööride järgi saab asjaarmastaja teha juba iseseisvalt korda ka teistsuguseid mööblitükke. Kirjastus Varrak Tõlkinud Orvi Käsper, Maia Kivik 192 lk, kõva köide, 216 × 266 mm KOOD 19444


STIEG LARSSON (1954–2004) oli ajalehe EXPO ajakirjanik ja peatoimetaja. Tema nn Millenniumi-triloogia romaanid ilmusid 2005, 2006 ja 2007 ning pälvisid autori kodumaal Rootsis kohe tohutu tähelepanu ning kujunesid kiiresti ka rahvusvaheliselt tõeliseks fenomeniks. Larssoni raamatuid on müüdud terves maailmas ligi 20 miljonit eksemplari ning sarjast on tehtud menukad filmid.

LASTELE SOOVITAME

Lohetätoveeringuga tüdruk Millenniumi-triloogia 1. raamat Stieg Larsson

(229.22 eek)

€ 14.65

KLUBIHIND

(219.05 eek)

€ 14.00

Kunksmoor. Kunksmoor ja kapten Trumm Aino Pervik

Kirjastus Varrak Tõlkinud Tõnis Arnover 535 lk, kõva köide, 145 × 203 mm KOOD 18669

Raamat toredast, sõbralikust ja heasüdamlikust nõiast nimega Kunksmoor, kes elab keset merd tillukesel saarel. Selles raamatus on jutud „Kunksmoor” ning „Kunksmoor ja kapten Trumm” koos Edgar Valteri igihaljaste illustratsioonidega.

Tüdruk, kes mängis tulega Millenniumi-triloogia 2. raamat Stieg Larsson

KLUBIHIND

(248.78 eek)

€ 15.90

Ajakiri Millennium kavatseb avaldada uurimuse prostituutidega äritsemisest, milles on mainitud ka mitmeid tuntud nimesid. Kuid siis tapetakse artikli autor ja tema elukaaslane ning mõrvarelvalt leitakse Lisbeth Salanderi sõrmejäljed. Järgneb veel üks mõrv, mida on samuti võimalik seostada Lisbethiga. Mikael Blomkvist ei usu Lisbethi süüd ja üritab teda leida. Algab mitmekihiline ja vastupandamatult põnev jaht.

KLUBIHIND

(148.64 eek)

€ 9.50

LLeida Tigane N Niipalju, kui vempude poolest ülio osavas sulases Tarve Jüris on leidllikkust ja kavalust, on peremehes llihtsameelsust ja taipamatust. Alati, n nii silku süües, kirvest hoides kui k koera asendades kavaldab Jüri perem mehe üle ning pääseb igast oluk korrast kenakesti kasu lõigates.

Purustatud õhuloss

KLUBIHIND

(258.17 eek)

€ 16.50

KLUBIHIND

(86.06 eek)

K Kirjastus TEA 664 lk, kõva köide, 165 × 230 mm KOOD 240388

€ 5.50

Göteborgi haigla erakorralise meditsiini osakonda tuuakse kaks raskelt vigastatud inimest. Üks neist on topeltmõrva eest tagaotsitav Lisbeth Salander. Teine on Aleksander Zalatšenko – vanem mees, keda Lisbeth Salander on kirvega löönud... Lisbeth Salander jääb ellu, kuid tema probleemid pole kaugeltki möödas. Leidub tugevaid jõude, kes tahavad Lisbethi lõplikult vaikima sundida... Kirjastus Varrak Tõlkinud Kadri Papp 680 lk, kõva köide, 145 × 203 mm KOOD 20174

Kirjastus Tammerraamat 103 lk, kõva köide, 170 × 226 mm KOOD 449965

Peremees ja sulane

Kirjastus Varrak Tõlkinud Kadri Papp 608 lk, kõva köide, 145 × 203 mm KOOD 19291

Millenniumi-triloogia 3. raamat Stieg Larsson

K Kirjastus Varrak Tõlkinud Mari Vihuri, Helva Payet 2272 lk, kõva köide, 227 × 227 mm KOOD 21089

Mina oskan os ise Pehmest te tekstiilist raamatu lehekülgedel sa saab laps harjutada nööbi kinni-lahti tegemist, tõmbluku avamist ja sulg sulgemist, kingapaela sidumist ning vveel mõndagi, mida kõik tublid laps lapsed peavad oskama.

KLUBIHIND

(165.85 eek)

€ 10.60

Kirjastus Ko Koolibri Tekstiilraam Tekstiilraamat 160 × 210 m mm KOOD 0266 026649

www.serk.ee

KLUBIHIND

Ajakirjanik Mikael Blomkvist on idealistlik, fanaatiliselt õigust ihkav ajakirjanik. Lisbeth Salander on maailmatasemel häkker. Nende kahe teed ristuvad, kui üks Rootsi suurtööstureid Henrik Vanger teeb Mikaelile ettepaneku välja uurida, mis juhtus 40 aasta eest Harrietiga, Vangeri noore sugulasega. Mida sügavamale Mikael ja Lisbeth Vangeri suguvõsa ajalukku süüvivad, seda õudsemaks ja verisemaks kogu lugu nende kohkumuseks muutub…

Üle 1000 üllatava küsimuse ja vasÜ ttuse sisaldav vahva raamat mängimiseks üksi või mitmekesi, sõpram dega või vanematega. Küsimused d on liigitatud seitsme teema alla ja o kolme raskusastmesse. Raamatule k on lisatud mänguratas küsimuste o lloosimiseks ja punktiarvestid igale mängijale. m

9 9

04.2011 08.2009

Suur viktoriiniraamat


MITMESUGUST SOOVITAME 10

04.2011 08.2009

10

KLUBIHIND

(378.65 eek)

€ 24.20

The Beatles

The Body Shop T

Ansambli lugu Bob Spitz

Kehahoolduse käsiraamat

Peaaegu kümme aastat väldanud uurimistöö tulemusena, tänu sadadele vapustavatele intervjuudele ja paljude varem avaldamata dokumentide avastamisele on Bob Spitz kirjutanud ansambli „The Beatles” niisuguse ajaloo, mida fännid on pikisilmi oodanud – see on ülimahukas ja kõikehõlmav ning sama sädelev, rõõmus ja üllatusi pakkuv nagu mõni biitlite plaat.

KLUBIHIND

(265.99 eek)

€ 17.00

Kirjastus Varrak Tõlkinud Toomas Taul 960 lk, kõva köide, 170 × 250 mm KOOD 21416

1001 nippi ja nõuannet

Justin Petrone

See mahukas kodutööde käsiraamat on suurepärane infoallikas kõigile, kes soovivad endale mugavat, puhast ja turvalist kodu võimalikult vähese kulu ja vaevaga. Rohkem kui tuhande nõuande, vihje ja kasuliku nipi abil on kerge oma kodu kujundada ja hooldada. Raamatus on üle 1750 töövõtteid illustreeriva foto. (298.85 eek)

€ 19.10

Kirjastus Varrak Tõlkinud Marju Algvere, Maria Pais, Lia Tammes, Anne Tihaste 510 lk, kõva köide, 175 × 226 mm KOOD 18928

K Kirjastus Varrak Tõlkinud Meri-Liis Laherand 320 lk, pehme köide, 200 × 242 mm KOOD 19987

Minu Eesti 2 Mida Sa tahad?

Koostaja Margaret Malone

KLUBIHIND

R Rahvusvaheliselt tunnustatud oma ala aasjatundjad jagavad lugejatega lihtsaid rraviviise ja tegevusi, mis tuginevad jjooga, taiji, aroomteraapia, refleksolloogia, Pilatese, massaaži, toitumise, meditatsiooni, nahahoolduse ja teiste m kosutusviiside parimatele traditsioonik dele. Tutvustatakse ka uuemaid d tteadusuuringuid igas vanuses naiste ttervise ja vormisoleku alal.

KLUBIHIND

(187.76 eek)

€ 12.00

Oli 2003. aasta. Põhja-Euroopa oli mind peibutanud kalliskiviliku veetlusega, ent nüüd pidin tegelema tehtud otsuse tagajärgedega. Olin kui kits kahe heinakuhja vahel: mind sikutasid edasi-tagasi mu suure ameerikaitaalia perekonna vajadused ja maa, mille „metsarahvaga” oli keeruline sõbruneda. Mu peas kestis tormiline vaidlus saatuse ja vaba tahte vahel... Kirjastus Petrone Print 352 lk, pehme köide, 190 × 130 mm KOOD 479269

1001 leiutist, mis muutsid maailma

1001 elamusreisi, mida elu jooksul ette võtta Helen Arnold

KLUBIHIND

www.serk.ee

(344.23 eek)

€ 22.00

Avastage 1001 meelihaaravat pelgupaika, kuhu sagiva rahvamassi eest peitu pugeda – iga selles raamatus kirjeldatud reisielamus kujutab endast tõelist hingetõmbeaega igapäevaelu sebimistest. Ja isegi kui te ei satu kunagi imelisse jäähotelli Lapimaal või sikhide tähtsaimasse pühamusse Kuldtemplisse Indias, piisab mõnikord ainult teadmisest, et maailmas on sellised paigad ikka veel olemas. Kirjastus Varrak Tõlkinud Kaja Riikoja, Andrus Maran, Kai Vaarandi, Tormi Kevvai, Timo Treit 960 lk, kõva köide, 170 × 220 mm KOOD 21393

KLUBIHIND

(378.65 eek)

€ 24.20

P Populaarse sarja järgmine raamat aannab hea ülevaate teadus- ja tehnikassaavutustest, mis on läbi aegade kõikjjal maailmas inimeste elu kõige enam m mõjutanud. Raamatus käsitletakse uuenduste tausta potikedrast plaadiu mängijani ning iga leiutise kujunemist m iideest teostuseni. See on maailma ajallugu leiutaja pilgu läbi. K Kirjastus Varrak Tõlkinud Margus Ellings, Andrus Maran, Urve Tammjärv 960 lk, kõva köide, 160 x 210 mm KOOD 20853


MITMESUGUST SOOVITAME

(140.82 eek)

€ 9.00

Eesti vägevate teejuht Olmer Õigus

Lugu poisist, keda kallistas ilus pastoriproua Heinz Valk, Madis Jürgen

Selles raamatus jagavad oma kogemusi ja tarkust Eesti vägevad – inimesed, keda rahvasuus kutsutakse sensitiivideks, imeravitsejateks, tervendajateks... Nende hulgas on taimetarku, astrolooge, geobiolooge, eesti pärimuse ja idamaade meditsiini tundjaid, kelle õpetuse eesmärk on hoolimata erinevast lähenemisest ühine. Kirjastus Cum Laude 143 lk, pehme köide 145 × 205 mm KOOD 216307

KLUBIHIND

(208.10 eek)

€ 13.30

Maria Tilk

(219.05 eek)

€ 14.00

KLUBIHIND

(192.45 eek)

€ 12.30

Eino Baskin

Kasvatusteadlane Maria Tilk on vorminud raamatuks isiklikud mälestused ja mõtted oma isast Gunnar Aarmast. Gunnar Aarma, keda Eesti avalikkus teab ennekõike teadmamehe, õpetaja ja valgustajana, on kahtlemata 20. sajandi Eesti ajaloo üks huvitavamaid ja omapärasemaid persoone, kelle elu oli lausa kadestamisväärselt ja filmilikult mitmekesine. Kirjastus Maagiline Ruum OÜ 168 lk, kõva köide 150 × 230 mm KOOD 216123

K Kirjastus Menu 164 lk, kõva köide 250 × 174 mm KOOD 470563

Eino Baskini 1000 seksikamat anekdooti

Minu isa Gunnar Aarma

KLUBIHIND

Raamat keskendub Heinz Valgu lapsepõlvele ning poisieale. Sõja jjalust Venemaalt pageb pere Eestisse. Virumaal Aukülas valitseb p pisut pärast suure sõja lõppugi eestiaegne maaidüll. Ent juba ähvardab kolhoosikord ja vaimse surve eest pole pääsu ka pealinna eliitkoolis.

Siia raamatusse on Eino Baskin kogunud enam kui 1000 suhete- ja seksiteemalist nalja. Naerda saab nii kurameerivate noorte, värskelt abiellunute kui ka vanapaaride ja lahutajate üle. Loomulikult tegutsevad siin raamatus ka armukesed ja prostituudid. KLUBIHIND

(148.64 eek)

€ 9.50

Kirjastus Fookus Meedia 320 lk, pehme köide 175 × 125 mm KOOD 477074

Hakka oma haigust armastama

T Toidu mõju lapse ajule, a arengule ja käitumisele

Valeri Sinelnikov

Madleen Simson ja Egle Oja M

Selle raamatu abil õpib inimene kasutama oma alateadvuse jõudu, et andestada ja vabaneda süütundest, tulla toime depressiooniga ja kihutada minema armukadedus, paraneda paljudest haigustest ja saavutada edu. Haiguse põhjused ei peitu inimesest väljaspool, vaid tema sees: iga inimene loob endale ise oma haigused.

E Erinevate arenguhäirete ja haiguste eesinemissagedus moodsates ühisk kondades kasvab kiiresti. On seda p protsessi mõjutamas geneetika? Või h hoopis keskkond? Või hoopiski m meie igapäevane toit ja see, mida ttoidus on liiga palju või liiga vähe? M Madleen Simson ja Egle Oja on o oskuslikult ühendanud teoreetilissed seisukohad lugudega meie laste eelust.

KLUBIHIND

Kirjastus Pegasus Tõlkinud Anneli Sihvart 430 lk, pehme köide 140 × 210 mm KOOD 472314

11 11

04.2011 08.2009

Heinz Valk

(283.20 eek)

€ 18.10

Kirjastus Stella Borealis 366 lk, pehme köide 210 x 151 mm KOOD 908493

www.serk.ee www.serk.ee

KLUBIHIND

Elujõud meie ümber


23. aprillil tähistatakse ülemaailmset Raamatu ja roosi päeva. 1930. aastatel tuli ühele Barcelona raamatukaupmehele romantiline idee, et sel päeval võiks mees kinkida naisele roosi ja naine mehele raamatu.

RAAMATU JA ROOSI SOODUSPAKKUMINE SOOVITAME 12

75 aastat Eesti tantsupidusid 7

Mehed, kes jõllitavad kitsesid

75 Years of Estonian Dance Festivals 7

Jon Ronson Liiguvad kuulujutud eriüksuslastest, kes suudavad pilguga tappa või meeltevälise kogemuse abil toast lahkumata näha, mis toimub universumi suvalises paigas. Kas neis kuulujuttudes võiks olla ka terake tõtt? Kas sõjaväelastes võib tõepoolest olla nii palju loovat hullust?

04.2011

P Põhjalik ülevaateteos kajastab tantsupidusid alates I Eesti mängudest 1934. p aaastal kuni XVIII üldtantsupeoni aastal 2009. Lisaks rohkem kui 400 fotole on 2 rraamat illustreeritud ka rohke arhiivimaterjaliga: näha saab omaaegseid m kavasid ja pidude atribuutikat. k KLUBIH

IND

€ 5.00

TAVA H I N D

€ 9.00

KLUBIH

(78.23 eek) (140.82 eek)

IND

€ 17.00

TAVA H I N D

€ 28.05

(265.99 eek) (438.89 eek)

K Kirjastus Varrak 3348 lk, kõva köide, 306 × 255 mm KOOD 16870 K

KLUBIH

IND

€ 3.00

TAVA H I N D

€ 15.59

(46.94 eek) (243.93 eek)

II maailmasõda

Ootus

Täpne ja näitlik teejuht Välksõjast Hiroshimani

Chadwicki perekonnakroonika 1. osa Marcia Willett

Selles mõjukas teatmeteoses on toodud lugeja ette kõigi aegade kõige vapustavam konflikt, jälgitud selle käiku, strateegiat ja poliitilisi sündmusi; lahinguid maal, merel ja õhus ning kirjeldatud sõdurite ja tsiviilelanike läbielamisi.

Fliss, Mutt ja Susanna, kelle vanemad ja vanem vend on Keenias tapetud, saabuvad 1957. aasta suvel vanaema Freddy juurde Kindlusesse elama. Perekonnakroonika esimene raamat jutustab liigutava ja köitva loo Kindluse-nimelises häärberis elavast Chadwickide perekonnast.

Kirjastus Varrak Tõlkinud Rein Turu 360 lk, kõva köide, 250 × 300 mm KOOD 20921

KLUBIH

IND

€ 7.00

TAVA H I N D

€ 18.15

(109.53 eek) (283.99 eek)

Kannatlikkus

Andrew Hussey

Chadwicki perekonnakroonika 2. osa Marcia Willett

Kirjastus Varrak Tõlkinud Jaanus Õunpuu 528 lk, kõva köide, 145 × 215 mm KOOD 19369

IND

€ 9.00

TAVA H I N D

www.serk.ee www.serk.ee

€ 18.53

KLUBIH

KLUBIH

IND

€ 7.00

€ 18.15

(109.53 eek) (283.99 eek)

Uus algus

John B. Teeple

Chadwicki perekonnakroonika 3.osa Marcia Willett

IND

(226.88 eek) (478.94 eek)

Kirjastus Varrak Tõlkinud Kai Vaarandi 376 lk, kõva köide, 145 × 203 mm KOOD 20150

Maailma ajalugu See mahukas teatmeteos vaatleb maailma n-ö erapooletu pilguga, kust ükski riik, ajastu ega tsivilisatsioon ei paista asuvat maailma keskmes ning fakte on püütud eristada tõlgendustest. Sündmused on paigutatud nii kronoloogilisse kui ka geograafilisse süsteemi.

€ 14.50

€ 30.61

Viis väikest last, kes Devonis asuvas kaunis Kindluse-nimelises häärberis üles kasvasid, on kodust lahkunud. Nende vanaema Freddy loodab näha ka uue põlvkonna sündi ja on veendunud, et Kindlus peab jääma perekonnaringi, et olla valmis noorte tagasipöördumiseks.

TAVA H I N D

(140.82 eek) (289.93 eek)

TAVA H I N D

Kirjastus Varrak Tõlkinud Maia Boltovsky 336 lk, kõva köide, 145 × 203 mm mm KOOD 19260

Pariis. Salajane ajalugu „Pariis” pole ei reisikiri ega käsiraamat, vaid on eelkõige kirjutatud selleks, et seda kasutataks. See on ajalooraamat, mida võib kaasa võtta baari, metroosse, Pariisi enda südamesse, kus ta võib olla tõlgiks, teejuhiks või vestluskaaslaseks.

KLUBIH

Kirjastus Varrak Tõlkinud Juhan Habicht 208 lk, kõva köide, 130 × 200 mm KOOD 20433

Kirjastus Varrak 666 lk, kõva köide, 200 × 260 mm KOOD 8891

„Uus algus” on Willetti Chadwicki perekonna kroonikate kolmas romaan. Nagu ka eelmised osad, kujutab romaan endast liigutavat ja lõbusat lugu Chadwicki perekonna erinevatest põlvkondadest, kes kõik elavad võluvas Kindluse-nimelises häärberis. KLUBIH

IND

€ 7.00

TAVA H I N D

€ 18.15

(109.53 eek) (283.99 eek)

Kirjastus Varrak Tõlkinud Tiia Krass 368 lk, kõva köide, 145 × 203 mm KOOD 20624


RAAMATUKLUBI HEA KOOSTÖÖPARTNER 25. juuni kuni 30. juuli

13

21. aprill kuni 18. juuni ja 17. september kuni 15. oktoober

495€ 21. aprill kuni 12. mai ja 29. september kuni 20. oktoober

s hind alate

470€

s hind alate

490€ 1. aprill kuni 6. mai

s hind alate

480€

www.serk.ee

s hind alate


TEATED JA INFO SOOVITAME

AUHINNARAAMATUD Iga kord, kui oled kogunud viis boonuspunkti, võid endale valida tasuta raamatu! Auhinnaraamatuid väljastame ainult koos tellimusega!

04.2011

14 KLIENDIKÜSITLUSE KOKKUVÕTE Veebruaris oli Raamatuklubi liikmetel võimalus vastata nii meie kodulehel kui klubiajakirjas avaldatud ankeeti täites küsitlusele, mille abil soovisime teada saada, kuidas klubiliikmed meie tööga rahul on ja mida tulevikus ootavad. Suur tänu kõigile, kes leidsid aega meile oma vastuseid ja ettepanekuid saata! Siinkohal toome ära lühikese kokkuvõtte vastustest. Milline klubiraamat meeldis sulle 2010. aastal kõige enam? Ülekaalukaks võitjaks osutus Aive Luigela „Hoidised”, järgnesid Maire Suitsu „Suur leivaraamat” ning Mall Hiiemäe „Pühad ja argised ajad rahvakalendris”. Milline valikraamat meeldis sulle 2010. aastal kõige enam? Esikohta jagasid ülekaalukalt ja võrdsete häältega „Madissoni maakonna sillad” ja „101 Eesti lille”.

Meie lugu

Saaremaa 1944

Prillitoosi kirjad Hille Tarto

Eesti laskurkorpuse kannatuste rada Mart Laar

203 lk, kõva köide KOOD 20747

328 lk, kõva köide KOOD 20211

Aiapidamine kuukalendri järgi Regina Engelke 204 lk, kõva köide KOOD 20327

Millise valdkonna raamatuid ootad 2011. aastal klubiraamatute valikusse? Sellele küsimusele vastates mainiti kõige enam maailma ilukirjandust, käsitööd, ajalugu ning loodusraamatuid. Kuidas oled rahul raamatute valikuga raamatuklubi kataloogis? Väga rahul või enam-vähem rahul oli raamatute valikuga 91% vastanutest. Millise hinnangu annaksid raamatuklubi klienditeenindusele? Väga heaks või heaks pidas klienditeenindust lausa 99% vastanutest.

Laulukoor

Tagasitulek

Rahutu

Dick Francis

William Boyd

Prue Leith

328 lk, pehme köide KOOD 18256

392 lk, kõva köide KOOD 18560

280 lk, kõva köide KOOD 20365

101 Eesti popmuusika albumit

Puudutusravi sinu lapsele

Ja ei jäänud teda ka

Millise hinnangu annaksid raamatuklubi teeninduspunktidele? Nendest, kes teeninduspunktidega kokku puutunud olid, pidas neid heaks või väga heaks 98%. Mis oli sinu 2010. aasta suurim lugemiselamus? Siin leidsid teistest sagedamini mainimist „Madissoni maakonna sillad”, Stieg Larssoni triloogia, Mika Waltari „Sinuhe”, Sofi Oksaneni „Puhastus”, Tõnu Õnnepalu „Paradiis”. Milliseid klubiüritusi ootad eelkõige 2011. aastal? Ülekaalukalt kõige rohkem nimetati kultuurireise ja bussireise Eestis. Millised oleksid sinu ettepanekud Suurele Eesti Raamatuklubile, et vastaksime veelgi rohkem sinu ootustele? Kõige sagedamini kordusid ettepanekud veelgi laiendada raamatute valikut ning teha senisest veelgi enam sooduspakkumisi. Mainiti, et rohkem võiks olla ilukirjandust ning vanu klassikuid. Üritame endast parima anda! Palju rõõmu tegi aga ka see, et kõige sagedamate vastuste hulgas olid ka „jätkake samas vaimus” ning „olen rahul”.

Mart Juur

Agatha Christie

Massaaž, refleksoloogia ja punktimassaaž 224 lk, pehme köide

224 lk, kõva köide KOOD 20280

Mary Atkinson 144 lk, pehme köide KOOD 19499

KOOD 16894

1000 kudumismotiivi

Arvuta ise

Loodussõbralik

Ann Montague-Smith

192 lk, kõva köide KOOD 17976

www.serk.ee

Veel kord suur tänu kõigile vastanutele. Teie abiga teeme paremat raamatuklubi!

Kõigi klubiliikmete vahel, kes ostsid veebruaris „Kehahoolduse käsiraamatu”, loosisime välja 5 The Body Shopi EARTH LOVERS komplekti. Loosiõnn soosis järgmisi klubiliikmeid:

Liili H. Väike-Maarjast Tiit T. Tallinnast Liivi L. Tartust Kristi K. Põlvast Leini V. Haapsalust

Palju õnne!

Võitjatega võetakse ühendust.

Louise Roberts 288 lk, kõva köide KOOD 19109

Liitmine, lahutamine, majapidamine korrutamine ja jagamine Christina Strutt 160 lk, kõva köide KOOD 18959


KLUBIREEGLID

2. Klubiraamatuks valitud raamatut on ajakirja esimestel lehekülgedel põhjalikumalt tutvustatud ja selle hind on eriti soodne. Iga klubiraamatu ost annab ühe boonuspunkti ja vabastab paki postikulust.

9. Klubiraamat ja teised antud kuu pakkumises olevad raamatud on klubiliikmele soodushinnaga saadaval ka raamatuklubi teeninduspunktides Tallinnas – Rävala pst. 6, Kristiine Keskuses, Rocca al Mare kaubanduskeskuses; Tartus – Ülikooli Raamatupoes Ülikooli 11; Rakveres – Tammeri Raamatuäris Turu plats 5.

APRILLI KLUBIRAAMATUST äraütlemise viimane päev on

22. aprill

10. Juhul, kui olete andnud meile oma e-maili aadressi, saadame Teile iga kuu alguses klubi- ja valikraamatu pakkumise ning enne 22. kuupäeva meeldetuletuse äraütlemistähtaja saabumise kohta. Raamatuklubi ei väljasta oma klubiliikmete kontaktandmeid kolmandatele osapooltele turundustegevuseks. 11. Klubiliikmena tunnustatakse vähemalt 18-aastasi isikuid Eestis asuva aadressiga. Ühelt aadressilt võib klubisse kuuluda üks inimene.

TASUB

POSTIKULU

SAAJA

Luba nr. 1066

5. Klubi ajakirjas tutvustatakse põhjalikumalt ka valikraamatut. 12. Tellimuste täitmise aeg on keskIga valikraamatu ost annab miselt 2 nädalat. Raamatupaki samuti ühe boonuspunkti ning saabumisel saadetakse Teile vabastab postikulust. Valikkoju teade. raamatust ei pea ära ütlema, kui Te seda ei soovi. Ostetud raamatuid saab tagasta6. Kui pakis on klubiraamat või da ainult praakeksemplari või valikraamat või kui saadetise eksliku saadetise korral. Selleks väärtus on vähemalt 51.13 eur / võtke ühendust meie klienditee800 krooni, saate paki ilma posnindusega numbril 646 0218. timaksuta. Muudel juhtudel on Raamatuklubi jätab endale õiguse postimaks 3.13 eur / 49 krooni esitada postikulu arveid 3.83 eur/ ühe tellimuse kohta. Kui olete 60 kr korra eest neile klubivalinud paki kättesaamiskohaks liikmetele, kes on korduvalt jätnud mõne meie teeninduspunktiraamatupaki välja ostmata. dest, ei lisandu postimaksu ühelgi juhul. Raamatuklubi jätab endale õiguse nõuda klubiliikmelt tasumise7. Paki eest saab tasuda arve aluga viivitamise korral viivist vastasel, mis on pakiga kaasas. valt Võlaõigusseadusele. TähtTasuda saab ka SERKi kodulehel aegselt tasumata võlgnevuste kohe tellimust tehes. sissenõudmisega seotud kulud 7.67 eur / 120 kr on klubiliige 8. Iga viie boonuspunkti eest võite kohustatud täiendavalt tasuma. endale valida tasuta auhinna-

VARRAK AS PÄRNU MNT 67A 10134 TALLINN

4. Teatamata jätmist käsitleme tellimusena ning klubiraamat saadetakse välja.

15

raamatu. Auhinnaraamatuid väljastame ainult koos tellimusega. Õigus auhinnaraamatule tekib pärast seda, kui viienda klubiraamatu eest on arve Raamatuklubile laekunud. Boonuspunkte saab kasutada ka tellimuse vormistamisel (1 punkt = 0.64 eur/ 10 kr. Kuni 10 punkti ühe tellimuse kohta). Punktide kasutamise soovist tuleb teatada kohe tellimust tehes.

MAKSTUD VASTUS EESTI

3. Kui Te klubiraamatut ei soovi, tuleb sellest kindlasti teatada enne viimast äraütlemispäeva, milleks on iga kuu 22. kuupäev. Teatage sellest ühel järgnevatest viisidest. klubi kodulehel: www.serk.ee e-kirjaga: raamatuklubi@serk. ee, lisage kindlasti oma nimi ja klubiliikme number või telefon telefonil 6460 218 (tööpäeviti 9.00–17.00) SMS-sõnumiga: numbrile 1311: SERK (tühik) klubiliikme number (tühik) klubiraamatu kood. SMSi hind on 0.32 eur / 5 krooni Täites ja postitades kupongi, mis on ajakirja tagakaanel või faksides selle numbrile 6161040 (faksi number on muutunud).

SOOVITAME

08.2009

1. Kõik klubiliikmed saavad 12 korda aastas tasuta klubiajakirja, kus tutvustatakse antud kuu klubiraamatut ja uudiskirjandust kõikidelt Eesti kirjastustelt. Ajakirjast saab soodushinnaga raamatuid tellida. Pakkumised kehtivad kuu lõikes.

Ä

u s n t u a ! ra


OTSEPOST

KLUBILIIKME NR

Kui olete rohelise mõtteviisiga ja soovite paberajakirjast loobuda, andke sellest meile teada. Elektrooniline ajakiri asub www.serk.ee.

ALLKIRI

P E R E K O N N A N I M I E E S -

J A

R A A M A T U K O O D

KLUBIH

IND

€ 6.90

TAVA H I N D

€ 18.53 (107.96 eek) (289.93 eek)

Taimsed ravimid Andrew Chevallier

Põhjalik, kompaktne ja ülevaatlik käsiraamat ravimtaimede ohutust ja targast kasutamisest. Iga taime juurde on jagatud soovitusi, milliste haiguste vastu ja kuidas seda kasutada. Lugejale õpetatakse sammsammult valmistama lihtsamaid taimseid preparaate. Raamatu muudab hästi käsitletavaks illustreeritud register enam kui 140 tuntuma taime ja nende raviomaduste kirjeldusega.

raamatu pealkiri

Kevadpühade piduroad

Kirjastus Varrak Sari Silmaringi teatmik Tõlkinud Malle Leht, Thea Kull, Kadri Tali 288 lk, pehme köide 140 × 242 mm KOOD 20372

Aadress: Pärnu mnt 67A, 10134 Tallinn Telefon: 646 0218 Faks: 616 1040 Koduleht: www.serk.ee E-post: raamatuklubi@serk.ee Kontod: Swedbank 221023684813 SEB 10220076013011

2

KOOD

2

4

5

1

klubiraamatu pealkiri KOOD

Klienditeeninduse telefon: 646 0218

Tellimiskupong

EI SOOVI tehke rist

tellin tk

tellin tk

Olen kogunud vähemalt 5 boonuspunkti ja valin auhinnaraamatuks (vt lk 14)

04.2011

P E A L K I R I

ERIPAKKUMINE

Raamatuklubi teeninduspunktid: Tallinnas: Kristiine Kaubanduskeskus E–P 10.00–21.00 Rocca al Mare Kaubanduskeskus E–P 10.00–21.00 Rävala maja, Rävala pst 6 E–R 10.00–18.00 ja L 10.00–15.00

Rakveres: Tammeri raamatuäri, Turu plats 5 E–R 9.00–18.00 ja L 9.00–15.00 Tartus: Tartu Ülikooli Raamatupood Ülikooli 11 E–R 10.00–18.00 ja L 10.00–16.00

/2011_04_B  

http://serk.ee/files/2011_04_B.pdf

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you