Page 11

LASTELE

INFO JA TEATED 21

20

Kristiina, see keskmine Leelo Tungal

See raamat sai alguse autorile ema, isa ja tädi poolt nende lapsepõlvest jutustatud lugudest. Kadri hakkas neid üles kirjutama ning suures õhinas lisas killukese fantaasiat ja mõne loo ka enda mälestustest. Nii saidki raamatus kokku kahe väikese tüdruku – Miia ja Friida – ilus ja vahel ka murelik lapsepõlv. Kaht erineval ajastul elavat tüdrukut ühendab vana talu metsa serval. KLUBIHIND

249.-

Kirjastus Eesti Ekspress, Illustreerinud Urmas Viik 160 lk, kõva köide

KOOD 444045

uus!

Kristiina-raamat on kirjutatud ajal, kui praegused emad-isad olid alles lapsed. Siis olid paljud asjad teistmoodi kui praegu: emadepäeva ja jõulude tähistamine polnud küll päris keelatud, kuid märksa tähtsamaks peeti naistepäeva ja uut aastat. Aga lapsed olid ikka lapsed ja emad-isad armastasid neid sama­ moodi nagu praegused! KLUBIHIND

189.-

Kirjastus Tänapäev, Illustreerinud Kirke Kangro 168 lk, kõva köide

KOOD 626603

Printsessiraamat

www.serk.ee

219.-

KLUBIHIND

169.-

KLUBIHIND

89.-

KOOD 14609

KOOD 626580

Kuidas mereröövliks saadi ja mida saagiks saadud kullaga tehti? Kas mereröövlid matsid oma varanduse tõepoolest maha üksikule saarele? Vastused nendele küsimustele leiab sellest kõikide poiste lemmikraamatust. Raamatuga on kaasas ka must pealuuga piraadilipp ja silmaklapp, mis on hädavajalikud igale mereröövlile.

Tõlkinud Mari Eerme 42 lk, kõva köide, Kirjastus Varrak

Millimallikas

Aino Pervik

Ott Arder

Enne seda, kui president presidendiks valiti, oli tal juba pikk elu elatud. Alati oli tal olnud hästi palju kohustusi ja hirmus vähe aega. Ta ei saanud kunagi teha seda, mida ta tegelikult ise oleks tahtnud.

Ott Arderi valikkogu „Millimallikas” on lugema kutsuv luulekogu, milles on peamiselt lõbusaid, koguni krutskitega värsse, aga ka mõtlikke luuletusi. Nii tunneb kirjanik rõõmu toredast päevast, mil peres pole kuulda ühtegi ei-d ega ai-d ning lohutab last, kes oma piimahammast on kaotamas: Piimahambad tulevad, piimahambad lähevad – piim jääb!

uus!

Helsingi Toomkiriku ees

KLUBIHIND

79.-

Suomenlinna ajaloomuuseumis

Seurasaari vabaõhumuuseumi vanas puukirikus

Sibeliuse monumendi juures

KOOD 15859

Presidendilood

Illustreerinud Piret Raud 104 lk, kõva köide, Kirjastus Tänapäev

Avis Amanda kuju juures

Barbara WernsingBottmeyer

Kaunis raamat täis nõuandeid, õpetussõnu ja käitumisjuhiseid, mida peaks silmas pidama üks tavaline väike tüdruk, et temast saaks tõeline printsess. Kaant ehib suur kalliskivi ja raamatuga on väikestele printsessidele kaasas ka kroon.

Tõlkinud Marika Makarova 30 lk, kõva köide, Kirjastus Varrak

uus!

Minu suur piraadiraamat

Caitlin Matthews

KLUBIHIND

Raamatukubi Helsingis

TEA Kirjastus 40 lk, kõva köide, Illustreerinud Priit Rea

KOOD 717165

uus!

Aitäh kasulike vihjete eest, armsad klubikaaslased! Maikuus liitus Suure Eesti Raamatuklubi­ga palju uusi liikmeid, kelle soovitajateks olid meie olemasolevad klubiliikmed. Kõikide vihje­ andjate vahel loosisime välja kolm kirjastuse Varrak uhiuut raamatut „Mütoloogia”. Õnne­ likeks võitjateks osutusid Mati Kaarenperk Tallinnast, Urve-Mai Männik Pärnust ja Pille Rauba Võsult. Võitjatega on ühendust võetud. Informeerige meid ka edaspidi oma sõbrast või tuttavast, kellele raamatuklubi tegemised võiksid huvi pakkuda. Ka järgnevatel kuudel loosime kõigi klientide vahel, kes meile positiivseid vihjeid andsid, välja vahvaid raamatuid kirjastuselt Varrak.

Ärge unustage maksetähtaega! Vastavalt kokkuleppele Eesti Postiga väljastame kõik raamatupakid postkontorites 0-pakina, mis tähendab seda, et pakile järele minnes ei pea saadetise eest tasuma. Raamatupaki küljes kiletaskus on arve, mille maksmiseks on aega kuni maksetähtajani, arve tasumise viisi võib klubiliige ise valida. Soovi korral saab paki eest tasuda ka kohe postkontoris. Selleks esitage teenindajale kiletaskust arve ning makske ettenähtud summa. Teenustasu arve maksmisega ei kaasne, sest selle tasub oma klubiliikmete eest Raamatuklubi. Arvete maksetähtajaks tasumine on väga oluline – rahade õigeaegne laekumine võimaldab meil pakkuda raamatuid parimate hindadega ka tulevikus.

www.serk.ee

07.2008

Kadri Hinrikus

07.2008

Miia ja Friida

http://www.serk.ee/files/2008_07_B  

RAAMATUKLUBI TOATAIM ON SÕBRAKS JA SILMAILUKS 07.2008 Palju häid raamatuid!

http://www.serk.ee/files/2008_07_B  

RAAMATUKLUBI TOATAIM ON SÕBRAKS JA SILMAILUKS 07.2008 Palju häid raamatuid!

Advertisement