Page 1

MY

04.2012

MAGAZINE

WIOSENNE TRENDY

WYŻSZE ZAROBKI

SZMINKA OLŚNIEWAJĄCY KOLOR ZABŁYŚNIJ!

UWOLNIJ SIĘ

OD UPORCZYWEGO

CELLULITU

pan internetowa template 1

11-12-13 12-01-11 15:55 14:40


list od REDAKCJI Z

męczeni zimą, niecierpliwie czekamy na wiosnę. Nie możemy przyspieszyć jej przyjścia, ale możemy się na nie przygotować. Chciałabym więc was gorąco zachęcić do stworzenia własnej listy wiosennych postanowień i przedstawienia jej swoim Klientom. W ten sposób macie spore szanse na osięgnięcie finansowego sukcesu. Jak to zrobić? Najlepiej zacząć od stworzenia listy produktów, które mogą wzbudzić szczególne zainteresowanie Klientek w pierwszej prawdziwie wiosennej kampanii. Tu z pomocą z pewnością przyjdą nowe wersje kosmetyków Solutions, które pomogą twoim Klientkom przygotować się do lata. Także naszą nową szminkę „Olśniewający kolor”, możesz sprzedawać w wiosennym kontekście - wspomnij o idealnym kolorze na tę porę roku. Staraj się wprowadzać wiosenny nastrój do rozmów z Klientkami. To psychologiczne oddziaływanie może wspomóc twoje wysiłki. W wiosenny nastrój możesz też wprowadzić Klientki, organizując dla nich przyjęcie. O tym pomyśle piszemy na stronie 8 „My Avon Magazine”. Udekoruj mieszkanie kwiatami i zaserwuj gościom owocowe koktajle. Sącząc je, Klientki z pewnością chętnie wysłuchają twojej prezentacji i na pewno chętnie skorzystają z wiosennej oferty, przygotowanej przez Avon w aktualnej kampanii.

MY

MAGAZINE

REDAKCJA Redaktor Naczelna - Amy Cross Natalia Polekhina Marcin Margielewski LIDER KAMPANII Jakub Nonckiewicz DZIAŁ KREACJI Manager Kreatywny - Paweł Halski Katarzyna Bielenin Małgorzata Matynia Ewa Mońko Miłosz Michałowski SZKOLENIA Irina Shulzenko Dorota Ostrożańska PIELĘGNACJA CIALA Justyna Michalska Joanna Waligóra Zuzanna Ciurzyńska Iwona Żurawska Monika Piotrowska Magdalena Kuźmińska Michał Rajkiewicz ZAPACHY Patrycja Babis Agnieszka Gadoś Katarzyna Gidlewska Andrzej Domeracki KOSMETYKI KOLOROWE Agnieszka Kita Anna Piechocka Aleksandra Szkutnik Hanna Korczak Paulina Krzyżanowska MODA I DODATKI Łukasz Kojro Magdalena Kubuj Agnieszka Witkowska Dorota Kulbaka Alexander Zandfos Agnieszka Panufnik Michalina Obsowska REDAKCJA TECHNICZNA Małgorzata Oniszczuk Katarzyna Stawińska Małgorzata Pszczółkowska Magdalena Kutwin Małgorzata Guzowska Ewa Sztuk Alexandru Casap MARKETING Joanna Lipińska Michał Jasnowski KONTAKT mam.redakcja@avon.com ADRES: Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o. ul. Słowicza 32 02-170 Warszawa Bezpłatny AVON NON STOP 800 800 888; AVON NON STOP (22) 878 28 00 Infolinia: 801 353 303* koszt połączenia: 36 gr brutto za każde 3 min. (dotyczy telefonów stacjonarnych); koszt wg stawek operatora (dotyczy telefonów komórkowych). Katalog w formie elektronicznej dostępny na www.avon.pl

C

Amy Cross, Redaktor Naczelna My Avon Magazine.

„Wiosenne trendy w Avon“ pan internetowa template 2 Panorama1204_002 2

K u

Rezyg zaws sukie tego r Pocho

kar

i silny nauk Solut organ Wypr pozbą

12-01-11 14:40


ZINE

i

zy g w

KONIEC uporczywego

CELLULITU Rezygnujesz z pójścia na basen w upalny dzień? Chodzisz zawsze ubrana w spodnie zamiast pochwalić się piękną sukienką? Nie musisz tego robić nigdy więcej. Nie muszą tego robić twoje Klientki. Pochodząca z Południowej Azji tropikalna karambola, znana ze swojego odżywczego działania i silnych właściwości spalania tłuszczu, zainspirowała naukowców Avon do stworzenia receptury kremu Solutions Cellu Defy. Pobudza on naturalną zdolność organizmu do trzykrotnie szybszego spalania tłuszczu. Wypróbuj go sama i zachęć do tego Klientki. Razem pozbądźcie się uporczywego cellulitu.

pan internetowa template 3

Spis

treści

Bazar

4

Nowość - Solutions Cellu-Defy

6

Nowość - Szminka Olśniewający kolor 9 Inspiracje - Wiosenne trendy Avon

12

StudioMakijażu

14

SalonPielęgnacjiSkóry

16

Perfumeria

17

Fashion

18

StrefaKonsultantki

22

Portfolio - Solutions do Ciała

24

12-01-11 14:40 11-12-13 13:43


Bazar W RANKINGU 100 NAJLEPSZYCH MAREK AVON OSIĄGNĄŁ 65 POZYCJĘ W RANKINGU NAJBARDZIEJ LICZĄCYCH SIĘ MAREK NA ŚWIECIE Nasz wynik jest lepszy o 6 miejsc w stosunku do poprzedniego roku i stopniowo wspinamy się na szczyt. Ranking Najlepszych globalnych marek jest przygotowywany od 1974 roku przez Fundację Interbrand, a znalezienie się w pierwszej setce jest uważane za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie biznesu. Wysoka pozycja w rankingu oznacza, że Avon jest wysoko oceniany z wielu perspektyw m.in. ze względu na model biznesowy, jaki reprezentuje, ale także jako firma przyjazna pracownikowi. Tę pozycję osiągneliśmy przede wszystkim dzięki działaniom Konsultantek z całego świata, których zaangażowanie jest największą siłą Avon. Dlatego to wam, drogie Konsultantki należą się gratulacje i podziękowania od nas.

20 lat

Avon w Polsce

POLSKA

lat DZIELIMY SIĘ PIĘKNEM

Już od dwóch dekad Avon inspiruje, pomaga i zachwyca w Polsce. Od 20 lat na polskim rynku działają tysiące Konsultantek, budując siłę i pozycję firmy, a tym samym polepszając swoją sytuację materialną. To dzięki wam, kochane Konsultantki, Avon jest czołową firmą na rynku sprzedaży bezpośredniej i jedną z najbardziej liczących się marek kosmetycznych w kraju. To wam należą się podziękowania i głośne „Sto lat...”

Celebruj

HITOWA torba Batycki w Avon! Marka Batycki słynie w Polsce i na świecie z najwyższej jakości produktów uwielbianych przez wiele kobiet. Z okazji 20-lecia Avon w Polsce cieszyć się nią mogą również Klientki Avon. Skórzana, stylizowana na wężową skórę pozwoli twoim Klientkom zadawać szyku na co dzień i od święta. - Ta torebka jest jak pokusa. To jeden z moich ubionych projektów - zachwala ją projektantka, Bożena Batycka. Koniecznie zaprezentuj ją swoim Klientkom i podkreśl, że jak każdy luksusowy produkt jest ona limitowana, dlatego nie warto zwlekać z decyzją o jej zakupie. Torebka kosztuje jedynie 99 złotych przy zakupach za 100 zł w aktualnym katalogu i kolejne 100 w następnej kampanii.

z Celebre Wynagródź swoje Klientki, wskazując im tę fantastyczną ofertę. Jeśli w poprzednim katalogu zakupiły produkty o łacznej wartości 49,90 i w bieżącym zrobią zakupy za 49,90, dostaną niezwykle kwiatowy zapach Celebre za jedyne 20 zł. Dla ciebie to wspaniała okazja, aby docenić lojalność kobiet, które zaufały Avon. To również świetna okazja, aby zwiekszyć wartość zamówienia.

pan internetowa template 4 Panorama1204_004 4

MODA INSPIROWANA PIĘKNEM Zabierz swoje Klientki w podróż dookoła świata razem z produktami Avon, inspirowanymi jego pięknem. Takie oferty znajdziesz w dodatkowym katalogu wydanym specjalnie na Dzień Kobiet. Dzięki niezwykle bogatemu portfolio będziesz mogła zainspirować Klientki do zakupów, zwłaszcza, że wiele z zawartych w nim produktów nigdy nie pojawiło się w naszym głównym katalogu. Wykorzystaj tę okazję do zwiększenia zysków i zdobycia nowych Klientek.

12-01-11 14:40


WIECZÓR PEŁEN GWIAZD AVON

ki

ce ości ez a

AVON UHONOROWAŁ NIEZWYKŁE KOBIETY WALCZĄCE Z PRZEMOCĄ DOMOWĄ ORAZ RAKIEM PIERSI PODCZAS GALI FUNDACJI AVON - GLOBAL VOICES FOR CHANGE Prezes Avon Andrea Jung, globalne gwiazdy muzyki pop - Fergie, Natasha Bedingfield, Delta Goodrem a także aktorka - Ashley Greene przedstawiły honorowych zwycięzców w walce z przemocą domową oraz rakiem piersi i zwycięzców międzynarodowego konkursu piosenki Avon Voices. Ponad 800 gości i wykonawców z 39 krajów wzięło udział w gali, która odbyła się w hotelu Marriott na Times Square w Nowym Jorku. Nagrodę za osiągnięcia w walce z rakiem piersi otrzymał szpital The Barretos- centrum opieki onkologicznej zlokalizowane w wiejskich obszarach Brazylii, w którym leczy się codziennie 3000 pacjentów. Nagrodę dostało też Stowarzyszenie Amazonki z Polski, którego celem jest wspieranie kobiet dotkniętych rakiem piersi. Andrea Jung, w towarzystwie rosyjskiej piosenkarki Valerii przekazała nagrodę na ręce prezes fundacji - Ewy Grabiec - Raczak, która sama cierpiała na raka piersi. Avon wspiera finansowo fundację „Amazonki” od 1997 roku, dzięki czemu możliwa jest realizacja jej działalności w zakresie rehabilitacji i edukacji podpopiecznych - 14 tysięcy kobiet, które wygrały z rakiem piersi. Podczas Gali ogłoszono także zwycięzców Międzynarodowego konkursu piosenki Avon Voices, którymi zostały: Selena Gittens z Kanady oraz Ewelina Anusauskaite - Konsultantka Avon z Litwy.

a co a oich ala ją ka. oim

t

j dynie

u

m

atezaktów Wyno-

Od góry: piosenkarki Natasha Bedingfield, Fergie i Delta Goodrem, gwiazda filmów „Zmierzch” Ashley Greene , zwyciężczyni konkursu Avon Voices Evelina Anusaukaite z Litwy, prezes Avon Andrea Jung, piosenkarka Valeria oraz Ewa Grabiec-Raczak ze Stowarzyszenia Amazonki.

pan internetowa template 5

12-01-11 14:40 11-12-13 13:41


Nowość

P

C K

Wio Klien na p gnąć zaro

PRZEDSTAWIAMY

SOLUTIONS CELLU-DEFY z wyciągiem z karamboli

1

ĆWICZ Aby ut rzeźbić go dni łownią własny przyrz ve i stw domu. nie prz uzyska

3X zwiększenia intensywności spalania tkanki tłuszczowej*, opracowany w celu

aby pomóc w redukcji cellulitu

E

ksperci Avon, spośród dostępnych w naturze składników, wybrali najsilniej działające w starciu z niedoskonałościami skóry. W rezultacie powstało Intensywne serum antycellulitowe z wyciągiem z karamboli, o właściwościach redukujących tkankę tłuszczową.

CZYM JEST CELLULIT... Cellulit to termin, który odnosi się do guzków i zgrubień, pojawiających się pod skórą w tkance tłuszczowej. Najczęściej pojawia się na udach, rękach (powyżej łokci) i na brzuchu. Ale cellulit może pojawić się wszędzie tam, gdzie gromadzi się nadmiar tkanki tłuszczowej. Wielu porównuje zewnętrzne objawy cellulitu do faktury skórki pomarańczy. Stąd w mediach często możemy spotkać się z terminem „skórka pomarańczowa”. Cellulit jest powszechnym problemem, dotykającym 90% kobiet. Powstawanie cellulitu nie ma związku z rasą, wagą, kształtem ciała i może dotknąć każdą kobietę (i niektórych mężczyzn).

3

UŻYJ P SOLUT Nowe w ła Solu wane w we pot wymod kujesz nisz pie ność ro za spra 3ków z tach. B

*Na podstawie badań przeprowadzonych na ekwiwalentnym modelu skóry.

6

pan internetowa template 6 Panorama1204_006 6

12-01-11 14:40


PIĘKNE

CIAŁO W KROKACH Wiosna to idealny czas, aby zadbać o ciało. Wiele Klientek zechce to zrobić, zanim zaprezentują się na plaży w strojach kąpielowych. Pomóż im osiągnąć jak najlepsze rezultaty, a zwiększysz swoje zarobki i zyskasz ich zaufanie.

1

ĆWICZ CODZIENNIE Aby utrzymać dobrą formę i wyrzeźbić jędrne ciało, ćwicz każdego dnia. Jeśli nie przepadasz za siłownią i wolisz robić wszystko we własnym tempie, wybierz kolekcję przyrządów do ćwiczeń Avon Active i stwórz własne studio fitness w domu. Gimnastykując się codziennie przez co najmniej 30 minut, uzyskasz rewelacyjne rezultaty.

2 3

Problem cellulitu dotyka 90% kobiet! Nawet osoby szczupłe, bez nadwagi, powinny zapobiegać powstawaniu efektu pomarańczowej skórki. Drogie Panie, poznajmy zatem sekret idealnego ciała! Uwolnijcie się od uporczywego cellulitu! Zastosujcie nowy Cellu-Defy z kompleksem z karamboli!

ZADBAJ O ZDROWĄ DIETĘ Odpowiednia dieta pozwoli ci utrzymać ciało w doskonałej formie. Jeśli masz z nią problem, spróbuj wprowadzić produkty niskokaloryczne, które nie przyczyniają się do powstawania cellulitu. Marchew może zastąpić chipsy, smakowite owoce czekoladę, a owocowe koktajle pomogą ci przetrwać nagłe ataki głodu. Z czasem dieta spowszednieje, doskonale wpływając na kształt twego ciała.

UŻYJ PRODUKTÓW DO CIAŁA SOLUTIONS Nowe wersje produktów do ciała Solutions zostały zaprojektowane w odpowiedzi na wyjątkowe potrzeby kobiet. Dzięki nim wymodelujesz sylwetkę, zredukujesz uporczywy cellulit, ujędrnisz piersi i zmniejszysz widoczność rozstępów – a wszystko to za sprawą naturalnych składni 3ków zawartych w tych produktach. Bądź piękna z natury.

JAK SPRZEDAWAĆ NOWE SOLUTIONS

DOWIEDZ SIĘ, JAK SPRZEDAWAĆ PRODUKTY DO PIELĘGNACJI CIAŁA? Czy uważasz, że produkty przeciwdziałające dolegliwościom związanym z cellulitem można sprzedawać tylko w lecie, czy także w zimie? Można je sprzedać w każdej porze roku. Skorzystaj z prostych porad, ułatwiających sprzedaż Cellu-Defy: Przygotuj spotkanie z Klientkami: • dowiedz się wszystkiego o Cellu-Defy: dlaczego ten produkt jest lepszy od innych; • kup próbki i katalog; • skontaktuj się z osobami z „imiennej listy” i umów się z nimi. Spotkanie • przedstaw korzyści, wynikające ze stosowania nowego produktu z pomocą poniższych kroków 5 KROKÓW REKOMENDUJĄCYCH PRODUKTY AVON: 1. Zaprezentuj Klientce produkt, nawet jeśli przypuszczasz, że może nie być nim zaineresowana. 2. Określ potrzeby Klientki. Zapytaj ją o kosmetyki, których używa. Dowiedz się, czy stosowała produkty zwalczające cellulit lub czy jest nimi zainteresowana. 3. Zaprezentuj korzyści z jego stosowania w porównaniu z innymi podobnymi produktami. 4. Rozwiej wszystkie wątpliwości - korzystaj z technik sprzedaży 5. Polecaj inne produkty z tej kategorii. Przyjmij zamówienie i poproś o polecenie produktu innym osobom. ZWIĘKSZ SWOJE ZYSKI, SPRZEDAJĄC NOWE SOLUTIONS DO CIAŁA To idealny moment, aby zwiększyć swoje zarobki! Produkt z nową wzbogaconą formułą w miłym dla oka opakowaniu, to doskonała okazja, by odwiedzić Klientów, kupujących poprzednią wersję produktu oraz aby zdobyć nowych.

7

pan internetowa template 7

12-01-11 14:40 11-12-13 13:45


Nowość UWAGA ZYSKI! PROGRAM MOTYWACYJNY YW WACYJN KUP MINIMUM

OTRZYMASZ DODATKOWO

4

1

KUP MINIMUM

OTRZYMASZ DODATKOWO I ZAMÓW

kremy Solutions Cellu-Defy

8

kremów Solutions Cellu-Defy

za 1zł netto

P

ró Zn ru lęg iw pr jąc

krem Solutions Cellu-Defy

2

id

ż

BLENDER

kremy Solutions Cellu-Defy za 2zł netto 3460 3

Oferta działa w czasie trwania sprzedaży z katalogu 4/2012. Każda Konsultantka może otrzymać maksymalnie 2 szt. kremu po 1zł netto za szt. Kremy w cenie 1 zł netto będą automatycznie dołączane do zamówienia, w którym spełnisz warunek. Kod blendera dopisz do zamówienia, w którym spełnisz warunek. Oferta nie podlega wielokrotności.

WYKORZYSTAJ SZANSĘ, jaką daje

nasz program zarobkowy i... zdobądź ten fantastyczny blender, który pomoże w przyrządzaniu zdrowych posiłków. Pomoże także zorganizować zdrowe przyjęcie dla twoich Klientek. Poniżej znajdziesz nasze przepisy na pyszne koktajle.

za jedyne

19.90zł

W

Sekre Dla na

BLENDER RĘCZNY • silnik o dużej mocy 300 W poradzi sobie z ró różnymi składnikami • dzbanek do przechowywania zup, przecierów i koktajli w zestawie • ostrze o podwójnym działaniu umożliwiające cięcie wszystkich składników • ergonomiczny uchwyt zapewniający wygodną obsługę • zdejmowana końcówka umożliwia łatwe czyszczenie • akcesoria można myć w zmywarce

Zorganizuj wiosenne PRZYJĘCIE DLA KLIENTEK!

Myste

Przedstawiając nową gamę produktów Solutions, możesz zorganizować imprezę dedykowaną zdrowiu, oferując swoim klientkom pyszne koktajle, inspirowane składnikami linii Solutions. Ten miły gest z pewnością zachęci Klientki do pielęgnacji ciała i zwiększy twoje zamówienie. Co więcej, blender, z naszego programu zarobkowego pomoże ci przygotować smaczne i zdrowe koktajle. KOKTAJL PINENANA

8

pan internetowa template 8 Panorama1204_008 8

1 banan 1 szklanka świeżego, pokrojonego w kostkę ananasa, 2 owoce kiwi 2 szklanki świeżego szpinaku 4 szklanki wody lub mleczka kokosowego

KOKTAJL ORZEŹWIENIE 3 szklanki truskawek 0,6 litra jogurtu cytrynowego 1 szklanka soku pomarańczowego

KOKTAJL Z OWOCÓW LEŚNYCH 4 szklanki niesłodzonego mleka kokosowego lub sojowego 2 szklanki poziomek, jagód lub/i jeżyn 1 szklanka truskawek 3 łyżki cukru lub słodziku

Pas

DODAJ WSZYSTKIE SKŁADNIKI DO BLENDERA I MIKSUJ PRZEZ 30 SEKUND LUB DO POSTACI KOKTAJLU.

12-01-11 14:40


KOLOR,który pozwoli ci

ZABéYSNėę

NY

Oczaruj swoje klienki szminką „Olśniewający kolor”

P

ierwsza szminka* otulona lśniącym przezroczystym żelem. Ten rewolucyjny produkt, dostępny w bogatej gamie intensywnych kremowych kolorów, zmienia makijaż w zupełnie nowe doświadczenie. Znajdująca się wewnątrz szminka, dodaje ustom koloru, a otaczający ją lekki żel - połysku. Witamina E pielęgnuje usta a żel je nawilża, dzięki czemu czujesz się i wyglądasz wyjątkowo. Zapewnij sobie niezapomniane przeżycia i nałóż na usta delikatną szminkę „Olśniewający kolor”, by nadać im idealny kolor i wspaniały blask.

• BOGATY KREMOWY KOLOR idealnie pokrywa usta, nadając im pełny, kuszący kształt

• SOCZYSTY POŁYSK

pierwsza*

żelowa otoczka nawilża usta i nadaje im połysk

1

SZMINKA z ŻELOWĄ OTOCZKĄ DLA EFEKTU

Reese Witherspoon - aktorka, Światowa Ambasador Avon

SOCZYSTEGO POŁYSKU

*w Avon

WYBIERZ WŁAŚCIWY KOLOR

Sekret dobrania odpowiedniego odcienia szminki jest prosty. Zawsze wybieraj taki, który podkreśli twoją karnację. Dla naturalnego wyglądu na co dzień wybierz odcień o 1 lub 2 odcienie ciemniejszy od naturalnego koloru twoich ust.

JASNA KARNACJA

mi stawie ch

P4 Happy Pink 1338 3

P3 Rose Pink 1339 1

P2 Rose Bouquet 1340 9

P 101 Mysterious Mauve 1335 9

P 102 Wrapped in Raisin 4225 9

P 103 Natural Glow 4230 9

P 401 Guava 4204 4

P 402 Caressing Coral 4203 6

P 202 Orchid 4239 0

ami y

YCH

eżyn

TAJLU.

P 302 Passionate Red 4212 7

pan internetowa template 9

P 502 Copper Connection 4222 6

P 501 Nude Love 4176 4

Wybierz różowy, morelowy lub koralowy. Unikaj brązów. Na wieczór wybieraj wiśniową czerwień.

ŚREDNIA KARNACJA. Wybierz kolor róży, malwy i jagody. Na wieczorne okazje stosuj ognistą czerwień.

CIEMNA KARNACJA. Wybierz czekoladowy, śliwkowy. Unikaj różowego. Wieczorem stosuj głębokie, śliwkowe czerwienie. 12-01-11 14:40 11-12-13 10:55


Nowość

1

ZNAJDŹ IDEALNĄ SZMINKĘ „OLŚNIEWAJĄCY KOLOR” DLA SWOJEJ KLIENTKI. SZUKAJ OSÓB, KTÓRE: • pragną wspaniale wyglądać, a kolor szminki jest istotną częścią ich stylu • oczekują produktu, zapewniającego idealne połączenie koloru i połysku • używają szminki kilka razy dziennie • lubią produkty przyjemne i łatwe w użyciu • preferują produkty, dające poczucie elegancji i wyrafinowania

2

KU

2

dow „Olśn z kata

ZACZNIJ OD STAŁYCH KLIENTEK:

• polecaj szminkę tym, które lubią nowe produkty • pokaż osobom, które wybierają kosmetyki zaawansowane technologicznie lub luksusowe • pozwól im wypróbować niezwykły produkt, który zapewnia intensywny kolor ust • wyjaśnij, że szminka „Olśniewający kolor” nadaje piękny kolor, połysk i jednocześnie odżywia usta • podkreśl, że to pierwsza na świecie szminka z technologią zgłoszoną do opatentowania, dostępna jedynie w Avon • innowacyjna formuła i rewelacyjne opakowanie w dobrym stylu to najlepsza rekomendacja, aby wypróbowywać i kupić ten produkt • zachęć klientkę do zakupu, pokazując piękne opakowanie

3

ZNAJDŹ NOWE KLIENTKI: • zrób listę kobiet, o których wiesz, że często odwiedzają salony fryzjerskie lub salony urody • dodaj do listy osoby aktywne zawodowo, dla których ważny jest profesjonalny wygląd • sama używaj szminki „Olśniewający kolor” i powiedz innym, jak odświeżyć swój wizerunek. • zrób szminkową rewolucję. Oferuj zniżki lub specjalne zachęty osobom, zainteresowanym nową szminką • gdy spotkasz potencjalną klientkę, pochwal jej wygląd i zapytaj o pomadkę, której używa

10 pan internetowa template Panorama1204_010 10 10

KU

4

TWÓJ KLUCZ DO SUKCESU

- szminka „Olśniewający kolor”

ZWIĘKSZ SPRZEDAŻ

lub w dowo „Olśn z kat

*Oferta d 0,50zł n Oferta n

KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU!

4

Zapr “Like kolor

DOWIEDZ SIĘ, W JAKI SPOSÓB SPRZEDAWAĆ WIĘCEJ:

• zaproponuj Klientce, aby kupiła więcej niż jeden odcień, dzięki czemu będzie mogła wyglądać dobrze w zależności od okazji • poradź jej dopełnienie lśniących ust jednym lub kilkoma spośród wspaniałych i rożnorodnych produktów do makijażu • zasugeruj jej dodatek w postaci biżuterii, zapachu albo produktów do pielęgnacji włosów, które dopełnią jej stylizację.

12-01-11 14:40

A

i wykon kamery zdjęcia Facebo wać us ply’, wy szmine Progra z 4 róż


r”

n

b

UWAGA ZYSKI!

SZMINKA „OLŚNIEWAJĄCY KOLOR” PROGRAM MOTYWACYJNY KUP

OTRZYMASZ*

2-3

1

dowolne szminki „Olśniewający kolor” z katalogu 4. str. 8-9

lakier do paznokci (odcień: Real Red)

OTRZYMASZ*

KUP

nowość

w kampanii 6

1

4

zapach Pure O2

lub więcej dowolnych szminek „Olśniewający kolor” z katalogu 4. str. 8-9 *Oferta działa w czasie trwania sprzedaży z katalogu 4/2012. Każda Konsultantka moze otrzymać po 1szt. lakieru i wody Pure O2 w cenie 0,50zł netto za szt. Lakier do paznokci i woda Pure O2 będzie automatycznie dołączona do zamówienia w którym spełnisz warunek. Oferta nie podlega wielokrotności.

LUBIĘ MOJE USTA

Aplikacja internetowa Zaproś swoje Klientki do wzięcia udziału w grze na Facebooku “Like My Lips”, wspierającej sprzedaż szminki “Olśniewający kolor”.

A

by skorzystać z tej aplikacji Klientka powinna wejść na stronę www.facebook.pl/avon i wykonać zdjęcie twarzy za pomocą kamery internetowej lub użyć swojego zdjęcia zamieszczonego na profilu Facebook. Następnie należy obrysować usta i zastosować aplikację ‘apply’, wybierając odpowiednie odcienie szminek. Program wygeneruje zdjęcia Klientki z 4 różnymi odcieniami ust, dzięki

pan internetowa template 11

czemu jej przyjaciele będą mogli głosować i wybrać na Facebooku najlepszy z nich. Możesz być pewna, że za sprawą tej gry Klientka zakupi szminkę, wskazaną przez jej przyjaciół. Poinformuj Klientki o tej facebookowej grze. W ten sposób zyskasz nowych znajomych na Facebooku i stały z nimi kontakt, który w przyszłości ułatwi ci sprzedaż.

11 12-01-11 14:40 11-12-13 16:58


Inspiracje

Najgorętsze trendy

ER

MAK

WIOSNY

w AVON!

Zbliża się wiosna. To najlepszy moment, aby zapoznać się z nowymi trendami. Dowiedz się, jakie oferty przedstawiamy w tym sezonie i przygotuj swoje Klientki na najmodniesze produkty Avon.

która n nie. Sta to idea skupia delikat wiek, n korzyst Extend dziesz

AN

EKS

FRAN BUSBY EKSPERT AVON

Wiosna zawsze eksploduje feerią kolorów – w tym roku pastelowych. Najmodniejszym elementem tego sezonu są kokardy, które mogą teraz nosić nie tylko małe dziewczynki. Na topie znalazły się również beże. Nie przeocz akcesoriów do włosów: w Avon znajdziesz opaskę i spinki. Wiosna kojarzy się z kwiatami. W tym sezonie w modzie ma miejsce eksplozja kwiatowych wzorów. Aby się o tym przekonać spójrz na modną torbę Mareka (K4) i zegarek Meghan Floral (K4). Wiosna jest praktyczna, wybieraj więc przedmioty spełniające jednocześnie wiele funkcji. Znajdziesz je w aktualnym katalogu. Moim faworytem jest torba Elanora (K5), która może być stylową torebką lub praktycznym plecakiem. Więcej na temat wiosennych trendów w modzie przeczytasz na str. 18 My Avon Magazine.

12 pan internetowa template Panorama1204_012 12 12

12-01-11 14:40

ni swo ścią są z kateg re znaj w męs ozonow znajdą


dy

Y

momi -

plo– wych. emenkoemałe pie beże. ów Wiosna ma o tym zegawywieoim yć ęcej ytasz

ERYKA SOKÓLSKA, MAKIJAŻYSTKA AVON

Najmodniejszy makijaż tej wiosny podkreśla usta intensywnym kolorem i połyskiem. Wszystko to łatwo osiągnąć z nowymi produktami do ust Avon, zwłaszcza dzięki najwyższej klasy szmince „Olśniewający kolor”, która nadaje ustom głęboką barwę i niezwykłe lśnienie. Staraj się eksperymentować z kolorem. Wiosna to idealny czas na zmiany. Pamiętaj o tym, że gdy skupiasz się na ustach, makijaż oczu powinien być delikatny. Tej wiosny używaj jasnych cieni do powiek, nie zapominając jednak o tuszu do rzęs. Wykorzystaj innowacyjną formułę i szczoteczkę SuperExtend Extreme. Z takim makijażem na pewno będziesz gwiazdą tej wiosny.

A NDRZEJ DOMERACKI EKSPERT AVON

Ponadczasowe kwiatowe nuty są bardzo modne tej wiosny, szczególnie w połączeniu z owocowymi aromatami. Będziesz mogła docenić ich walory w nowej edycji serii Today Tomorrow Always, która wkrótce zmieni swoje oblicze na Today Tomorrow Forever. Nowością są cięższe, intensywne kompozycje zapachowe z kategorii szyprowo-orientalnych i korzennych, które znajdziesz odpowiednio w Far Away Exotic oraz w męskiej wersji Perceive. Modne wiosną zapachy ozonowe powrócą w tym sezonie. W ofercie Avon znajdą one swój wyraz w zapachu Pure O2.

MAGDA KUŹMIŃSKA, EKSPERT AVON

Wiosna to czas, kiedy z optymizmem patrzymy przed siebie. Nastrój ten przekłada się także na koloryzację włosów, w której modne są właśnie ciepłe, optymistyczne kolory. Złote odcienie nadają włosom wielowymiarowość w słoneczne dni. Ożywią one krótkie włosy, a włosom długim dodadzą głębi i połysku. Złote odcienie są również idealne dla włosów prostych, ponieważ wydobywają z nich intensywny blask. Natomiast włosy kręcone zyskają efekt wielotonowości z widocznymi zlotymi, miedzianymi i brązowymi refleksami Pamiętajmy, że kolor włosów musi współgrać z karnacją oraz kolorem oczu. Brąz jest klasycznym odcieniem, który wspaniale uzupełnia wygląd kobiet z zielonymi, niebieskimi oraz z brązowymi oczami. Średni Złoty Brąz (numer 5.3. z naszej palety) to neutralny odcień pasujący do każdej karnacji. Oczekiwania kobiet, które szukają jeszcze cieplejszych kolorów, spełni odcień Średni Miedziany Brąz (numer 5.4.), który wspaniale lśni wieloma tonami czerwieni i brązu. Im ciemniejsza karnacja, tym ciemniejszy powinien być kolor włosów. Jeśli skóra twojej Klientki jest jasna, poleć ciepłe odcienie blond, np. Głęboki Złoty Blond (numer 7.3.) lub Jasny Szampański Blond (numer 10.31.). Zatem pomóż swoim Klientkom wybrać kolor wprost stworzony dla nich. Dzięki szerokiej i będącej na czasie palecie Avon nie będzie to trudne. Ponadto, przygotuj się na nową kolekcję złotych i brązowych odcieni, które będą miały premierę w kampanii 5.

Kobieta nie tylko kupuje szminkę lub zapach. Razem z produktem kupuje doskonały styl i image. Czasem jednak trudno stworzyć je samodzielnie. Potrzebna jest wtedy osobista stylistka, ekspert do spraw wizerunku albo po prostu dobra przyjaciółka – Konsultantka Avon z najnowszym katalogiem. Rezultaty takiego spotkania mogą być niezwykłe. Dlatego postaraj się zyskać zaufanie swoich Klientek. Wraz z produktem Klientka kupuje emocje i to, co im towarzyszy. Katalog Avon pobudza zainteresowanie naszymi produktami. Zachęca Klientki do tego, by dbały o wygląd, somopoczucie oraz Radara trene daży: by wyrażały swoją osobowość. sprze Wszystko to staje się możliwe z katalogiem Avon, w którym znajdziesz rzeczy zawsze na topie: - Młody i zdrowy wygląd - dzięki najnowszym technologiom zastosowanym w naszych produktach - Wyjątkowy i unikalny styl, akcesoria i kosmetyki. Najświeższe nowości i trendy wprost z wybiegów - Modny wizerunek. Rady stylistów gwiazd i profesjonalnych ekspertów - Informacje, które są równie ważne jak posiadanie osobistej Konsultantki Avon. Źródłem informacji może być również wirtualna komunikacja dzięki sieci społecznościowej. Z Avon łatwo być modną!

13 pan internetowa template 13

12-01-11 14:40 11-12-13 11:39


StudioMakijażu ZAINWESTUJ I DEMONSTRUJ

PROMUJ PRODUKTY IDEALNA 24.90

netto ZAOSZCZĘDŹ 23.10 Podkład „Idealna Cera” 30 ml Cena regularna: 48.00 OFERTA LIMITOWANA DO JEDNEJ SZTUKI KAŻDEGO ODCIENIA

CERA Zwiększ swoje zyski Ivory

1660 0

Nude

1608 9

Shell

1645 1

Natural Beige

1610 5

Medium Beige

DEMO

1667 5

24.90

netto ZAOSZCZĘDŹ 27.10 Kremowo-pudrowy podkład w kompakcie “Idealna cera” 10g Cena regularna: 52.00 OFERTA LIMITOWANA DO JEDNEJ SZTUKI KAŻDEGO ODCIENIA

Ivory

4330 7

Shell

4327 3

Nude

4324 0

Natural Beige

4113 7

Medium Beige

DEMO

4141 8

11.90

netto ZAOSZCZĘDŹ 15.10 Korektor w sztyfcie “Idealna cera” 1,7g Cena regularna: 27.00

Fair

1860 6

Medium

2209 5

OFERTA LIMITOWANA DO JEDNEJ SZTUKI KAŻDEGO ODCIENIA

DEMO

Świeża, promienna cera o jednolitym odcieniu, to fundament idealnego makijażu. Nowe produkty z serii „Idealna cera” są doskonałym rozwiązaniem dla każdej kobiety, zapewniają piękny i naturalny makijaż.

P

owiedz swoim Klientkom o tej niezwykłej nowości w portfolio Avon. Teraz mogą cieszyć się idealną cerą, wyglądając przy tym jakby nie miały na sobie makijażu. Jak to możliwe? Nowe produkty „Idealna cera” oparte są na przełomowej i opatentowanej technologii Invisiblend, która w naturalny sposób zmiękcza światło niezależnie od kąta jego padania. Dzięki temu zapewnia idealne pokrycie cery. Zanim spotkasz się z Klientkami, upewnij się, że wzięłaś ze sobą próbki. Pomogą im one w podjęciu właściwej decyzji.

ZA

8

Zaproponuj Klientkom, aby używały produktów z serii „Idealna cera” w odpowiedniej kolejności. Seria zawiera wszystko, co jest potrzebne to stworzenia idealnego wyglądu: puder, podkład, korektor. Zwróć uwagę Klientek na fakt, że istnieją trzy zasadnicze kroki do stworzenia idealnego makijażu: odpowiedni podkład, korektor do miejsc wymagających poprawy oraz pod oczy i puder. Sprzedając wszystkie 3 produkty jako zestaw, zwiększysz swoje zyski, a przy tym możesz też liczyć na wieksze zadowolenie Klientek. Seria „Idealna cera” pomoże im wyglądać świetnie każdego dnia. Nowych produktów szukaj w katalogu 5.

20

Brown

15

Zaproponuj swoim Klientkom puder prasowany „Idealna

cera”, który sprawia, że twarz wygląda idealnie z każdej strony. Zapewnia on naturalny wygląd i perfekcyjne wykończenie makijażu. Rozjaśnia cerę, a jego jedwabista formuła idealnie łączy się ze skórą, co sprawia, że podkład utrzymuje się dłużej.

Oferta NA PRÓBKI

PODKŁAD „IDEALNA CERA” ZA 0.70 NETTO

30% TANIEJ Ivory 1832 5, Medium Beige 1873 9, Natural Beige 1912 5, Nude 1854 9, Shell 1830 9

14 pan internetowa template Panorama1204_014 14 14

12-01-11 14:40

Z


era” bne róć woejsc

zyek. nia.

TO

9

LNA

DèU GO NJDŽ!

SPOSÓB NA ZWIdžKSZENIE ZAMÓWIELj

Postaraj się nawiązać współpracę z salonem piękności lub z profesjonalną kosmetyczką, dzięki czemu możesz dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Bądź niczym modelka. Każdego dnia używaj tuszu Superextend i nowych cieni do powiek. Twoje piękne oczy będą nie tylko najlepszą rekomendacją dla tych produktów, ale również pozwolą ci zarobić więcej.

Kiedy spotykasz się z Klientkami, aby zaprezentować im nowe produkty, staraj się łączyć sprzedaż różnych produktów. Energia i zapał włożone w demonstrację jednego produktu mogą zwiększyć twoją sprzedaż. Oto wskazówka, jak to zrobić...

ZAINWESTUJ I DEMONSTRUJ

Bądź profesjonalistką, uważnie czytaj wskazówki w katalogu oraz przewodnik po makijażu, z którego dowiesz się, jak dobierać odcienie pod kolor oczu.

ZAINWESTUJ I DEMONSTRUJ

ODKRYJ EFEKT profesjonalnego przedłużenia rzęs

87%

DèUǎSZE

RZdžSY

Black

2022 2 Brown/Black

1579 2

14.90

netto ZAOSZCZĘDŹ 20,10

NOWE PERŁOWE ODCIENIE szminki

“Uwodzicielskie nawilżenie”

Pokaż swoim Klientkom, jak, dzięki innowacyjnej dwuwarstwowej szczoteczce, można uzyskać ekstremalnie długie rzęsy. Podwójna szczoteczka wydłuża i rzeźbi każdą rzęsę. Elastyczne włoski, w połączeniu z precyzyjnym grzebykiem, zapewniają ekstradługie rzęsy, jednocześnie zapobiegając tworzeniu grudek, rozmazywaniu i łuszczeniu. Szczoteczka powstała w oparciu o kompleks Magnalift, który niczym magnes przyciąga keratynę zawartą w rzęsach. Podnosząc i wydłużając rzęsy, sprawia, że oczy wydają się większe. Tusz SuperExtend został sprawdzony przez okulistów. Jest odpowiedni dla oczu wrażliwych, a także dla osób noszących szkła kontaktowe.

Tusz do rzęs SuperExtend Extreme 7ml Cena regularna: 35.00 OFERTA LIMITOWANA DO JEDNEJ SZTUKI KAŻDEGO ODCIENIA

Nawilżenie, którego pragną twoje Klientki i kolor, który pokochają. Teraz z olśniewającym, perłowym połyskiem. Zaprezentuj swoim Klientkom nowe, perłowe odcienie ich ulubionej szminki „Uwodzicielskie nawilżenie”. Jej wyjątkowa formuła powstała z połączenia koloru z nawilżającą odżywką, która zapewnia ustom prawdziwie zmysłowe doznania. Klientki Avon wybierają szminki „Uwodzicielskie nawilżenie” ze względu na ich soczyste, śmiałe kolory oraz dlatego, że usta są dzięki nim doskonale nawilżone, gładkie, miękkie i pełne. Fiery Red 1855 6

Shimmering Violet 1859 8

14.90

netto ZAOSZCZĘDŹ 15.10

Gilded Copper 1757 4

Gold Glitz 1763 2

Rose Star 1874 7

Szminka „Uwodzicielskie nawilżenie” 3,6g Cena regularna: 29.00 OFERTA LIMITOWANA DO JEDNEJ SZTUKI KAŻDEGO ODCIENIA

*można zamówić tylko jeden zestaw/konsultantkę

obą

MA

Pamiętaj, że wszystkie tusze do rzęs Avon były testowane okulistycznie. Zatem są one odpowiednie dla oczu wrażliwych oraz dla osób noszących szkła kontaktowe. Powiedz o tym swoim Klientkom, nie zapominaj również o innych korzyściach, które daje ten produkt: jest on łatwy w użyciu, bezpieczny i wydajny. Ponadto, zalecaj zmianę tuszu do rzęs przynajmniej raz na 3 miesiące.

TUSZ DO RZdžS SUPER EXTEND EXTREME

olio rzy

wej sób za-

TRE

A! G A UW

DEMO

ż.

EKS

Sekret tuszu do rzęs kryje się w kształcie szczoteczki. Zatem kup produkt do demonstracji i zawsze noś ją przy sobie, aby pokazywać Klientkom jak działa.

DEMO

rii

Czy wiedziałaś, że 8 na 10 kobiet używa tuszu do rzęs codziennie? To świetna wiadomość dla ciebie, ponieważ każda Klientka, kupująca tusz do rzęs, daje ci szansę na dodatkowy zarobek! Pomyśl o swoich przyjaciółkach i o kobietach, które jeszcze u ciebie nie kupują. To fantastyczna okazja, by zdobyć nowe Klientki! Zapytaj o ich opinie dotyczące nowego produktu. Jeśli tylko go wypróbują, to na pewno będą chciały go zamówić.

15 pan internetowa template 15

12-01-11 14:40 11-12-13 17:17


SalonPielęgnacjiSkóry Wiele kobiet kupuje produkty do pielęgnacji twarzy i ciała, powinnaś więc dobrze przygotować się do prezentacji tych produktów swoim Klientkom. Wiedza i umiejętności dotyczące sprzedaży są tu szczególnie przydatne. Po pierwsze, musisz wiedzieć, jakiego rodzaju produkty do pielęgnacji ciała twoje Klientki już posiadają? W jakim wieku są twoje Klientki? Ile pieniędzy są w stanie wydać? Jakie kosmetyki lubią?

Oferta NA PRÓBKI

W tej kategorii kosmetyków drzemie największy potencjał sprzedażowy, dlatego dobrze rozpocząć prezentację katalogu od tej strony.

Istnieją trzy kroki pielęgnacji twarzy: oczyszczanie, tonizowanie i pielęgnacja. Pamiętaj by oferować Klientkom produkty do kompleksowej pielęgacji według tego schematu.

Zawsze informuj o przeprowadzonych badaniach klinicznych i testach. Próbka to podstawa podczas rozmowy z Klientkami. 80% Klientek zamawia produkty, jeśli wcześniej miały możliwość poznania ich dzięki próbkom.

Bądź wzorem – używaj produktów Avon do pielęgnacji twarzy i ciała. Dziel się z Klientkami swoim doświaczeniem.

OFERTĘ NA POZOSTAŁE PRÓBKI ZNAJDZIESZ NA FORMULARZU ZAMÓWIENIA.

WYPRÓBUJ I POLECAJ

WIBRUJĄCY ROLL ON POD OCZY dla uczucia codziennej świeżości

1

2

Osiem godzin snu w mgnieniu oka! Wypróbuj Wibrujący roll on pod oczy przeciw opuchnięciom i cieniom.

22.90

netto ZAOSZCZĘDŹ 32,10

Roll on Solutions Vibes 12ml Cena regularna 55.00 3165 8 OFERTA NIELIMITOWANA

TEST DEMO

Solutions jest oparty na kompleksie Revitawake i ekstrakcie z nasion słonecznika, które dają skórze energię i gładkość. Dzięki delikatnym wibracjom polepsza on krążenie skóry twarzy i redukuje “podkrążone oczy”. Wibrująca kulka rozprowadza specjalne serum, które regeneruje twój wygląd. Nie wymaga dodatkowych baterii. Przebadany dermatologicznie, hypoalergiczny, odpowiedni dla skóry wrażliwej.

1. żel na górne powieki i okolice łuku brwiowego 2. na dolne powieki

39.00

netto ZAOSZCZĘDŹ 81,00

Z

NATYCHMIASTOWY EFEKT LIFTINGU

w zaledwie 3 dni

Wypróbuj kremy Anew Clinical, które pozwolą ci uzyskać efekt liftingu bez skalpela i podziel się z Klientkami swoim doświadczeniem. KREM AKTYWNIE LIFTINGUJĄCY ANEW THERMAFIRM (30 ml) został oparty na technologii Triple Sonic Technology, która tworzy trójwymiarową siatkę napinającą i ujędrniającą skórę. Pomaga stymulować produkcję włókien skóry i wzmacniać połączenia między warstwami skóry. PROGRAM LIFTINGUJĄCY OKOLICE OCZU (2 x 10ml) dzięki podwójnej formule z technologią Derma-Refine, polimerem PVP i argininą o czystości dermatologicznej zapewnia natychmiastowy lifting oczu*. *Na podstawie badania konsumenckiego na grupie 117 osób.

Zestaw Anew Clinical Wartość zestawu: 120.00 5984 0 OFERTA NIELIMITOWANA

TEST DEMO

WYPRÓBUJ I POLECAJ

16 pan internetowa template Panorama1204_016 16 16

• s p • ł • b

4831 4 Solutions Moc Ujędrniania - krem na dzień i na noc 2x2ml 4835 5 Solutions Doskonała Równowaga - krem na dzień i na noc 2x2ml 4832 2 Solutions Minerały Młodości krem na dzień i na noc 2x2ml 4834 8 Solutions Blask Nawilżenia - krem na dzień i na noc 2x2ml 4833 0 Solutions Naturalna Ochrona - krem na dzień i na noc 2x2ml

Pamiętaj, że powinnaś polecać swoim klientkom produkty do pielęgnacji całego ciała.

Mów o korzyściach takich, jak ładny, świeży wygląd, gładka skóra. Używaj pytań otwartych, aby dowiedzieć się, czego pragną Klientki.

a “

KREM „SOLUTIONS” NA DZIEN I NA NOC kup 1 za 1.70 netto kup 4 za 4.24 netto

Nie jesteś sprzedawczynią, jesteś przede wszystkim Konsultantką. Dobra rada pozwoli ci zbudować zaufanie i pomoże w sprzedaży.

SPRZEDAŻ PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI TWARZY I CIAŁA JEST ŁATWA

NAU ANT

12-01-11 14:40

KAT

NUT

M


Perfumeria NAUKOWCY Z AVON PREZENTUJĄ ANTYPERSPIRANT NOWEJ GENERACJI

Całodniowa ochrona, na której możesz polegać

antyperspiranty z technologią “Dry Pore” • skóra pozostaje sucha i świeża nawet przez 48 godzin • łagodny, testowany dermatologicznie • bez alkoholu i konserwantów

O

a

Prezentacja d ezodorantów OnDuty jest idealnym sp rozpoczęcie sp osobem na o Produkty do co tkania z K lientkami. d takie, jak OnD ziennej higieny, uty, stanowią jeden z największyc h se i są w kręgu za gmentów rynku in większości ko teresowania nsumentów. L inia OnDuty ma sw oją premierę w aktualnej k am nie koniec, bo panii, ale to w się w niej now następnej pojawią e, fantastyczn e zapachy.

ości

nia

c

A.

ZAINWESTUJ I DEMONSTRUJ

WY

UJĄ) zoSonic ymiaającą ukcję zenia

DEMO

Zabierz swoje zmysły w egzotyczną podróż marzeń, tam, gdzie słońce świeci delikatnie, a jego promienie mienią się różnymi kolorami.

Nowy zapach inspirowany prawdziwie męskim duchem. Odkryj subtelną, czułą, troskliwą, ale i pewną siebie stronę męskiej natury.

Przenieś się do miejsca, gdzie powietrze wypełniają zapachy różnych, nieznanych przypraw. Egzotyczny zapach Chai łączy się z delikatnym mango i soczystą mandarynką. Kwiatowe serce tego zapachu rozbrzmiewa bukietem jaśminu i róży skąpanych w mleczku kokosowym. Ciepłe bursztynowe piżmo, opalone na słońcu drzewo sandałowe i ziemna paczula dodają egzotycznej pełni, która uwodzi na koniec tej niezwykłej podróży. To prawdziwy powiew tropikalneo lata.

Perceive jest dla tych mężczyzn, którzy chcą wzbogacić swoje życie. Zapach otwiera energetyzująca cytrusowa nuta, która z czasem przechodzi w magnetyczną mieszankę zapachów świeżych drzew. Aromatyczne serce kwiatu pomarańczy, szałwii i bylicy zapewnia męski charakter, by zmienić się w czystą zmysłowość paczuli i cedru. Zademonstruj go swoim Klientom, by mogły odarować nim swoich ukochanych męczyzn.

KATEGORIA: ORIENTALNO-KORZENNA

NUTA GŁOWY: Mango, Mandarynka

NUTA SERCA: Róża, Jaśmin, Mleczko Kokosowe

NUTA BAZY: Piżmo, Drzewo sandałowe, Paczula

27.90

netto ZAOSZCZĘDŹ 46,10

Far Away Exotic Czytaj: Far-Ełej-Egzotik 50ml Cena regularna 74.00 4583 1 OFERTA LIMITOWANA

możliwości

DEMO

m

7 osób.

Powab

ODKRYJ NIEOGRANICZONE

EGZOTYCZNEGO ZAPACHU

al,

LICE j for, podermia-

ZAINWESTUJ I DEMONSTRUJ

KATEGORIA: ELEGANCJA CHYPRU

NUTA GŁOWY: NUTA SERCA: Mandarynka, Geranium, Grejpfrut, Lawenda, Kwiat Zielone Akordy Pomarańczy

NUTA BAZY: Drzewo cedru, Paczula, Bursztyn

34.90

netto ZAOSZCZĘDŹ 37.10

Perceive Men Czytaj Persiw-Men 75ml Cena regularna 72.00 1791 3 OFERTA LIMITOWANA

DEMO

I

n Duty powstał z wykorzystaniem technologii DryPore, aby zapewnić ci swieżość i ochronę przed potem na cały dzień. OnDuty współgra z twoim ciałem i ogranicza wydzielanie potu. Dezodoranty zapewniają 24 godziny ochrony przed wilgotnością skóry i przykrym zapachem - satysfakcja gwarantowana. Badania dermatologiczne potwierdzają, że produkty On Duty są łagodne i delikatne dla skóry. On Duty łączy w sobie najnowszą technologię z różnorodnymi zapachami, które zaspokoją indywidualne gusta twoich Klientek.

17 pan internetowa template 17

12-01-11 14:40 11-12-13 13:49


Fashion Upewnij się, że twoje Klientki są na bieżąco z obowiązującymi trendami. Sprawdź sekcję Fashion i zobacz, co przygotowaliśmy na wiosnę.

Bądźtejtrendy

WIOSNY 3

1

2

P

4

5

BEŻOWE TORBY

6

rezentując ofertę fashion w najnowszym katalogu podkreśl, że beż jest wiodącym kolorem tego sezonu i każda modna kobieta powinna wybrać go tej wiosny. Avon daje swoim Klientkom taką możliwość. W naszej najnowszej ofercie mamy nie tylko torebki w różnych odcieniach beżu, ale i w różnych stylach i kształtach. Zaprezentuj Klientkom rożnorodność tych produktów i postaraj się dobrać odpowiednią torbę dla każdej z nich. Koniecznie zwróć też ich uwagę na wielofunkcyjność niektórych produktów. W aktualnym katalogu jest torba, którą w razie potrzeby można powiększyć, taka którą można zmienić w plecak i taka, która w jednej chwili może stać się funkcjonalnym portfelem. Szczegóły znajdziesz w katalogu.

1. Torba Manilla K6 2. Torba Symra K5 3. Torba-portfel Subra K5 4. Torba Mareka K4 5. Torba i portfel Sonali K4 6. Torba-plecak Elanora K8

18 pan internetowa template Panorama1204_018 18 18

12-01-11 14:40

1


8 11

y

on gu

MODNE PASKI

9

W tym sezonie zegarki cechuje nie tylko funkcjonalność, są przede wszystkim modnym uzupełnieniem każdego stroju. Prezentując najmodniejsze zegarki, zwracaj uwagę Klientek na ich wyjątkowe paski, które w tym sezonie stanowią ważny element modnego wyglądu.

7

10

ach.

PASTELE KRÓLUJĄ

nią

ę

13 14

IDEALNE OKULARY

Ochrona oczu przed szkodliwymi promieniami słonecznymi jest niezwykle ważna. Na szczęście oczy można chronić dzięki modnym okularom. Spytaj Klientki, czy znalazły już dla siebie idealne okulary. Nawet jeśli tak, zaprezentuj im ofertę Avon. Dzięki naszym atrakcyjnym cenom i modnym modelom masz szansę by namówić je na zakup jeszcze jednej pary.

Biżuteria z delikatnymi elementami pastelowymi jest przebojem tej wiosny. Zachęć swoje Klientki do śmiałych eksperymentów. Czemu nie założyc kilku bransoletek zamiast jednej? A może warto zafundować sobie prawdziwie wiosenny portfel w intensywnym kolorze. katalog Avon, to świetny wstęp do dobrej zabawy kolorami - zachęć do niej swoje Klientki.

16

go

ką ej

12

7. Zegarek Meghan Floral K4 8. Zegarek Kemi K3 9. Zegarek Rebekah K8 10. Zegarek White Line Up K7

15

11. Okulary Pearlised K5 12. Okulary Narram K6 13. Okulary Tarrana K7 14. Okulary Ombre - zielone K7 15. Okulary Ombre - brązowe K7

Radaerta: eksp Dorota Ostrożańska

1. Każda kobieta pragnie być piękna i na czasie. Avon jej w tym pomoże. 2. Jeśli masz ulubioną czarną sukienkę, możesz zakładać ją częściej, za każdym razem dobierając inną biżuterię. Wybierz biżuterię z katalogu Avon. 3. Avon posiada w swojej ofercie akcesoria na każdą okazję. Można mieć torebkę do pracy, na ćwiczenia albo na przyjęcie.

1 17

ogu by

4. Jeśli chcesz, aby Klientki kupiły u ciebie biżuterię, pokaż im ją. Kontakt z prawdziwym przedmiotem działa na wyobraźnię! 5. Czytaj wskazówki zawarte w katalogu i służ swoim Klientkom dobrą radą.

gu.

6. Zwiększ swoją sprzedaż. Jeśli Klientka kupuje naszyjnik, zasugeruj kolczyki do kompletu.

19 18

7. Kobiety uwielbiają dbać o swoich bliskich. Zapytaj Klientki o ich krewnych i przyjaciół. Akcesoria i biżuteria świetnie nadają się na prezenty.

16. Bransoletki Iriana K6 17. Bransoletki Nimes K6 18. Bransoletka Corona K5 19. Portfele Mareeba K6

19 pan internetowa template 19

12-01-11 14:40 11-12-13 13:00


StrefaKonsultantki

W

zG

E

Sp zd In zm Ed

REKLAMA REKRUTACYJNA

P

od koniec 2011 roku, w malowniczej scenerii Zagrzebia odbyło się nagranie reklamy rekrutacyjnej Avon. W stolicy Chorwacji spotkały się Konsultantki z 13 krajów, które przez kilka kolejnych dni miały niepowtarzalną możliwość sprawdzenia się przed kamerą i przeżycia niesamowitej przygody. Polskę reprezentowała Milena Ziemlewicz, Konsultantka z Tłuchowa, która w roli aktorki sprawdziła się znakomicie. Na planie panowała przyjazna atmosfera i mimo, że Panie miały przed sobą nie lada wyzwanie, każda z nich poradziła sobie doskonale. Do obejrzenia efektu ich pracy zapraszamy do największych stacji telewizyjnych, gdzie będzie emitowana reklama Avon. Przed telewizory zapraszamy już pod koniec Katalogu 2.

20 pan internetowa template Panorama1204_020 20 20

12-01-11 14:40

Jak cz Jestem grona prężnie gamę p akcje s zwolen dbanie każdej Jak db Podsta Mam ś równie które s skórze Jak Pa Dla mn samop kobiet wygląd się wte Jak ok Zapach kojarzy intrygu te cech lubią w Dla jak Myślę, uwierzy Jakie Ja lub nieprze z natur


erii tasię ch nia dy. ka akmo, da ktu ized

WYWIAD

zGWIAZDĄ

Edytą Herbuś

Specjalnie dla was odkrywamy kulisy sesji zdjęciowej do nowego, zmysłowego zapachu Infinite Moment z udziałem jego równie zmysłowej Ambasadorki Edyty Herbuś.

Zdjęcia od góry: Edyta Herbuś przed obiektywem Izy Grzybowskiej, przygotowania makijażu i fryzur przez Erykę Sokólską i Łukasza Pyciora, plan zdjęciowy w studiu fotograficznym LAS w Warszawie.

Jak czuje sie Pani w roli Ambasadorki marki Avon? Jestem zaszczycona, że mogłam dołączyć do tak wyjątkowego grona Ambasadorek Avon. Bardzo podoba mi się to, jak prężnie rozwija się marka Avon, nie tylko ze względu na szeroką gamę produktów, które nam oferuje ale również ze względu na akcje społeczne, w które od lat się angażuje. Jestem absolutną zwolenniczką aktywnego, zdrowego trybu życia. Uważam, że dbanie o zdrowie i urodę jest obowiązkiem każdej kobiety. Przy każdej okazji staram się wszystkim paniom o tym przypominać. Jak dba Pani o swoją skórę? Podstawą mojej codziennej pielęgnacji jest nawilżanie skóry. Mam świadomość jak duży wpływ na kondycje skóry ma również właściwa dieta oraz zdrowy tryb życia. Kosmetyki, które stosuje mają właściwości odżywcze, które dodają mojej skórze blasku i zdrowego wyglądu. Jak Pani zdaniem powinna wyglądać zadbana kobieta? Dla mnie pojęcie piękna fizycznego jest wynikiem dobrego samopoczucia i samoakceptacji. Ponadto myślę, że w naturze kobiet istnieje potrzeba dbania o to żeby nasze włosy i skóra wyglądały pięknie. Każda z nas lubi się podobać, a podobamy się wtedy, kiedy jesteśmy zadbane. Jak określiłaby Pani zapach Infinite Moment? Zapach Infinite Moment bardzo przypadł mi do gustu, bo kojarzy mi się po prostu z kobiecością. Jest świeży, delikatny, intrygujący, tajemniczy. Mam wrażenie, że podkreśla wszystkie te cechy, które dodają nam pewności siebie i które mężczyźni lubią w nas najbardziej. Dla jakiej kobiety jest zapach Infinite Moment? Myślę, że dla każdej. Tym bardziej nieśmiałym pozwoli mocniej uwierzyć w siebie, a tym silniejszym doda seksapilu. Jakie zapachy podobają się Pani najbardziej? Ja lubię zapachy lekkie, świeże z nutą kwiatową, nieprzesłodzone. Takie, które dobrze komponują się z naturalnym zapachem mojej skóry.

pan internetowa template 21

Jaki jest Pani ulubiony sposób nakładania perfum? Używam perfum zaraz po kąpieli i nałożeniu balsamu. Zawsze nakładam je na nadgarstki oraz dekolt i szyję. Lubię mieć w torebce mały flakonik ulubionych perfum. Dlaczego zdecydowała się Pani na zostanie Ambasadorką zapachu Avon? Sygnując swoim nazwiskiem produkt danej marki, muszę być przekonana w stu procentach, że to jest to. W przypadku wody toaletowej Infinite Moment od Avon to była miłość „od pierwszego wejrzenia…” Jakie są Pani ulubione kosmetyki z portfolio marki Avon? Bardzo lubię pomadki. Oprócz tego, że mają piękne kolory, fantastycznie nawilżają usta. Jednym z ulubionych gadżetów w mojej torebce jest rozświetlający puder w kulkach. Kiedy nakładam go na twarz, uzyskuję efekt świeżej, zdrowej, rozświetlonej skóry. Nie mogłabym pominąć również fantastycznych cieni do powiek, których dodatkowym atutem są piękne, eleganckie opakowania. Bez jakich kosmetyków nie wyobraża Pani sobie wykonania makijażu? Myślę, że najważniejszy w makijażu jest dobrze dobrany pokład, który odpowiada kolorystyką naszemu naturalnemu odcieniowi skóry, nie obciąża jej i wyrównuje niedoskonałości. Zawsze dużą uwagę przywiązuję do odpowiedniego wymodelowania twarzy. Używam do tego korektora, dwóch odcieni bronzera oraz rozświetlającego pudru. Następną niezbędną rzeczą jest tusz wydłużający rzęsy oraz nałożony na usta błyszczyk lub pomadka, w zależności od tego jak bardzo chcę je podkreślić.

21 12-01-11 14:40 11-12-13 12:17


StrefaKonsultantki

N

bądź

PROFESJONALISTKĄ

ZACHWYCAJ WYGLĄDEM

5.

3.

Specjalnie dla naszych Konsultantek przygotowaliśmy kolekcję akcesoriów, które w modny sposób podkreślają ważny dla pracy w Avon profesjonalizm. Dzięki nim możesz zadawać szyku i promować Avon wśród kobiet, które spotykasz.

1. MINISASZETKA Materiał: Poliester Rozmiar: 13.5 x 8.5 x 1.5 cm Długość paska: 100 cm Mała kieszonka na przodzie saszetki.

4988 2 13.90 netto

2. POKROWIEC

NA LAPTOPA

Jeśli potrzebujesz modny pokrowiec na laptopa, ten będzie doskonałym wyborem. Logo Avon może się okazać doskonałym początkiem rozmowy z potencjalnymi Klientkami. A twój laptop z pewnością go pokocha. Materiał: miękki, antypoślizgowy, amortyzujący neopren Rozmiar: 37 x 30 x 2 cm

0511 6 34.90 netto

3. KOSMETYCZKA DAMSKA

4.

5. TORBA

Modna i praktyczna kosmetyczka damska idealna w podróży i bardzo pomocna w przewożeniu kosmetyków do demonstracji na spotkania z Klientkami. Ma trzy wewnętrzne kieszenie (dwie mniejsze umiejscowione są po obu stronach kosmetyczki, jedna duża w klapie wewnętrznej). Posiada podwójne przegrody, pozwalające na stworzenie dodatkowych kieszeni. Przegrody mogą być przesuwane i dostosowywane do potrzeb. Są mocowane do ścian kosmetyczki za pomocą rzepa. Zapinana na podwójny suwak. Materiał: Poliester Rozmiar: 23 x 16 x 17 cm

Modna i pakowna zapinana na suwak torba z poliestru. Rączki są przymocowane do torby za pomocą metalowych, prostokątnych pierścieni, co stanowi dodatkową ozdobę. Ma dużą kieszeń wewnętrzną zapinaną na suwak. Materiał: Poliester Rozmiar: 40 x 25 x 20 cm

Ła

pra sp ufa

1.

4. ZESTAW 3

Ła

2.

DŁUGOPISÓW

ma sp do so

3 kolory wkładów: czerwony, czarny, niebieski Długość: 14 cm

3117 9 8.90 netto

PRÓBK I!

Rozdawanie bezpłatnych próbek jest najlepszym sposobem na przedstawienie Klientom nowych kosmetyków. Wiedząc, jak produkt działa, Klienci zyskują zaufanie i chętnie go kupują. Dzięki temu próbki to świetna inwestycja i doskonały sposób na zwiększenie sprzedaży.

10% OPUSTU Maseczka głęboko oczyszczająca pory Tajski Kwiat Lotosu Maseczka błotna do twarzy z minerałami z Morza Martwego Wygładzająca maseczka do twarzy z japońską sake i ryżem Śródziemnomorska nawilżająca maseczka do twarzy z oliwką Perfumowany dezodorant w sprayu Eternal Magic 30 ml. Intensywne serum antycellulitowe z wyciągiem z karamboli

NOWE PRÓBKI

KOSZT REALIZACJI MAŁEGO ZAMÓWIENIA

Woda perfumowana FAR AWAY EXOTIC 1332 6 Woda perfumowana HERVE LEGER INTRIGUE 0786 4 Woda toaletowa INFINITE MOMENT 4191 3 Woda toaletowa PERCEIVE FOR MEN 3428 0 Woda perfumowana TODAY TOMORROW ALWAYS: FOREVER 1801 0

Konsultantkom, które złożą pierwsze zamówienie w katalogu na mniej niż 150 zł zostanie doliczony Koszt Realizacji Małego Zamówienia (KRMZ) w wysokości 10 zł. ZASADY NALICZANIA OPŁATY

PRODUKTY, KTORE ZNASZ I LUBISZ Przeciwsłoneczny balsam do ciała Anew Advance Solar 0186 7 Serum przeciwzmarszczkowe Dermafull ANEW CLINICAL 0498 6 Krem aktywnie liftingujący Thermafirm 0780 7 Krem na dzień ANEW GENICS 3134 4 Serum ANEW GENICS 3203 7 Żel-krem do twarzy ANEW Aqua Youth 0431 7 Emulsja ANEW PLATINUM 0119 8 Krem na noc ANEW PLATINUM 2007 3 Krem na dzień ANEW PLATINUM 3236 7 Krem do pielęgnacji okolic oczu ANEW REJUVENATE 3168 2 Krem na dzień ANEW REJUVENATE 3176 5 Krem na dzień ANEW REJUVENATE - 5 saszetek 4609 4 Krem na noc ANEW REJUVENATE 3357 1 Emulsja ANEW REJUVENATE 1789 7 Krem na dzień ANEW REVERSALIST 4065 9 Krem na dzień ANEW REVERSALIST - 5 saszetek 4497 4 Krem na noc ANEW REVERSALIST 4074 1 Emulsja ANEW REVERSALIST 1790 5 Krem na dzień ANEW ULTIMATE 2816 7

Krem na dzień ANEW ULTIMATE 5 saszetek 0053 9 Krem na noc ANEW ULTIMATE - 5 saszetek 1276 5 Emulsja ANEW ULTIMATE 1796 2 Korektor wypełniający zmarszczki ANEW CLINICAL 0198 2 Solutions Moc Ujędrniania - krem na dzień i na noc 2x2ml 4831 4 Solutions Doskonała Równowaga - krem na dzień i na noc 2x2ml 4835 5 Solutions Minerały Młodości- krem na dzień i na noc 2x2ml 4832 2 Solutions Blask Nawilżenia - krem na dzień i na noc 2x2ml 4834 8 Solutions Naturalna Ochrona krem na dzień i na noc 2x2ml 4833 0

- kolejne zamówienia w tym samym katalogu (po osiągnięciu wymaganej sprzedaży) o wartości poniżej 50 zł Lista produktów, które wliczają się do wartości zamówienia, a tym samym do podstawy opustu, zamieszczona jest w Strefie Konsultantki w zakładce Aktualności/Zasady wyliczania opustów. ZASADA KRMZ ODNOSI SIĘ DO ZAMÓWIEŃ REALIZOWANYCH W POSTACI PACZKI • z odbiorem w Centrach Obsługi Konsultantek • dostarczanych w II i III terminie trwania katalogu transportem regularnym • dostarczanych pocztą kurierską (dostawa za 6,90 zł) Koszt Realizacji Małego Zamówienia nie obowiązuje przy zakupach w Centrach Obsługi Konsultantek. Ceny netto nie podlegają opustowi, zawierają VAT. Jeśli nie podano inaczej, możesz zamówić po 1 sztuce każdego produktu DEMO w dowolnym terminie.

22

pan internetowa template Panorama1204_022 22 22

Twój zami swoje wśró

Uw

3737 4 74.90 netto

0654 4 29.90 netto

ZWIĘKSZ SWOJE ZAROBKI ROZDAJĄC

Preparat do demakijażu oczu z odżywką Tusz pełnia rzęs Podświetlane lusterko Woda toaletowa Celebre Ice 50 ml. Odżywka chroniąca kolor włosów farbowanych Szampon chroniący kolor włosów farbowanych Roziskrzony błyszczyk do ust w kulce Portfel Imogen Perfumowany dezodorant w sprayu Little Black Dress Woda perfumowana Little Red Dress Woda perfumowana Little White Dress Portfel Margot Portfel Sonali Krem do twarzy Drzewo herbaciane i Ogórek Krem do twarzy do skóry wrażliwej Rumianek i Mak Odżywczy krem do twarzy Mleko i Miód Odżywcza maseczka Brzoskwinia i Mleczko migdałowe Krem do twarzy Owoc Granatu Zestaw: • Dezodorant w sprayu Slip into... • Szampon chroniący kolor • Płyn do kąpieli Bukiet Bzu • Balsam do ciała Fiołek i Liczi • Żel oczyszczający do twarzy 3 w 1 Odżywcza maseczka do twarzy z masłem shea

UW

12-01-11 14:40

Osi

Po pie wania stają s

Po dr duktó

Po trz sną...


Najlepsza z najlepszych 3.

4.

ą atalogu e

Z)

ŁATY

m nięciu

czają a, y

akładce ania

UWIERZ W SIEBIE, OSIĄGAJ CELE, PRZEKRACZAJ RAMY... Twój sukces w Avon można podsumować w trzech prostych krokach: wiara w siebie, osiąganie zamierzonych celów, wykraczanie poza ramy. Jeżeli wierzysz w siebie i w Avon, możesz zrealizować swoje aktualne marzenia, a nawet te, o których dziś nawet nie śmiesz marzyć. Możesz być najlepsza wśród najlepszych!

Uwierz w siebie i w to, że sama możesz spełnić swoje marzenia Łatwo uwierzyć, gdy... pracujesz dla światowego lidera w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej, oferującego godne zaufania produkty.

Łatwo uwierzyć, gdy...

Łatwo uwierzyć, gdy...

Łatwo uwierzyć, gdy...

masz wsparcie prostych w użyciu narzędzi sprzedażowych, szkoleń wspomagających drogę do sukcesu i możliwości zarobienia kwot tak wysokich, jak tylko zapragniesz.

ponad 6,5 miliona Konsultantek Avon od lat buduje dobre imię firmy.

marka, dla której pracujesz ma za sobą 125 lat doświadczenia i zaufanie milionów lojalnych Klientek na całym świecie.

Łatwo uwierzyć, gdy... wartością firmy, dla której pracujesz, jest wiara w kobiety i wspieranie ich we wszystkich dziedzinach życia.

Osiąganie wyznaczonych celów z Avon jest tak proste jak 1-2-3 ... Po pierwsze, zaczynasz od prostego zaproszenia... Zaproś znajomych do przeglądania katalogu Avon, przetestowania próbek produktów. Opowiedz im o możliwościach, jakie stawia przed nimi Avon. Często najlepsze przyjaciółki stają się najlepszymi Konsultantkami Avon – częścią twojego zespołu! Po drugie, zaprezentuj ... jako osobisty doradca w sprawie urody, zaprezentuj znajomym i przyjaciółkom zalety produktów do pielęgnacji urody, mogących jednocześnie stanowić potencjał zwiększenia ich dochodów. Po trzecie... zainspiruj innych, by zarabiali więcej. Wzmacniając lojalność Klientek, mogą zwiększyć sprzedaż własną... Stań się pozytywnym wzorem do naśladowania dla członków swojego zespołu. PRZEKRACZAJ RAMY...

SIĘ

STACI

Zaproś, Zaprezentuj, Zainspiruj

Obsługi

- to takie proste, a jakie skuteczne!

minie em

Przekraczaj ramy swoich oczekiwań. OSIĄGAJ CELE,

urierską

e przy sługi

UWIERZ W SIEBIE,

możesz ego ym

Twoja współpraca z Avon może przekształcić się w duży biznes. Z Avon masz możliwość uzyskania wysokich dochodów w bardzo wygodny sposób. Każdy, kto lubi kosmetyki, poznawanie nowych ludzi i kto kocha nieograniczone mozliwości zarobkowe, świetnie się w tym odnajdzie. Możesz zarobić krocie i pomóc innym zrobić to samo.

NAJLEPSZA Z NAJLEPSZYCH

pan internetowa template 23

12-01-11 14:40 11-12-13 13:40


11-12-13 15:55

CELLULITU

OD UPORCZYWEGO

UWOLNIJ SIĘ

ZABŁYŚNIJ!

SZMINKA OLŚNIEWAJĄCY KOLOR

WYŻSZE ZAROBKI

WIOSENNE TRENDY

MAGAZINE

04.2012

MY

Portfolio

CELLU-SCULPT

OLEJ Z NASION PACHNOTKI

SKÓRKA POMARAŃCZOWA I WIDOCZNY CELLULIT CELLU-SCULPT 3X

EKSTRAKT Z OLIWEK

UWOLNIJ SIĘ OD UPORCZYWEGO CELLULITU! CELLU DEFY

WIDOCZNE ROZSTĘPY STRETCHMARK 24

WYCIĄG Z KARAMBOLI

EKSTRAKT ZE SKÓRKI GREJPFRUTA

UTRATA JĘDRNOŚCI BIUSTU LIFT & FIRM LIQUID BRA

WYCIĄG Z OWOCU GRANATU

UJĘDRNIA SKÓRĘ I ZAPOBIEGA POWSTAWANIU CELLULITU

WYGŁADZA SKÓRKĘ POMARAŃCZOWĄ I REDUKUJE WIDOCZNOŚĆ CELLULITU

UWALNIA OD UPORCZYWEGO CELLULITU

WYGŁADZA ROZSTĘPY

UJĘDRNIA I NAPINA SKÓRĘ W OKOLICACH BIUSTU

Nasiona pachnotki z dalekiej Japonii, bogate w kwasy tłuszczowe Omega-3 pomagają utrzymać prawidłową przemianę materii. Wspomaga redukcję cellulitu i zapobiega w przyszłości powstawaniu komórek tłuszczowych.

Ekstrakt z oliwek, pochodzących ze wzgórz Toskanii, pomaga stymulować produkcję elastyny, sprawiając, że skóra staje się gładsza. Teraz możesz mieć cudownie gładką skórę.

Pochodząca z Południowej Azji tropikalna karambola, znana ze swojego odżywczego działania, posiada także silne właściwości wspomagające spalanie tłuszczu. Opracowany przez naukowców Avon kompleks karamboli, pobudza naturalną zdolność organizmu do 3 krotnie szybszego spalania tłuszczu.

Zawiera ekstrakt z grejpfruta. W mgnieniu oka wygładza rozstępy na biodrach i udach. Stosowany codziennie zmniejsza widoczne rozstępy.

Wyciąg z granatów, rosnących w słonecznej Kaliforni, jest znany z silnych właściwości przeciwrodnikowych. Dzięki zawartości polifenoli i witamin stymuluje i chroni włókna elastyny, niezbędne dla zachowania napięcia i jędrności skóry.

Panorama1204_001 1

PIERWSZE OZNAKI CELLULITU, UTRATA JĘDRNOŚCI SKÓRY

Poznaj pełną gamę nowych produktów do ciała Solutions i odkryj ich fantastyczne właściwości...

PL 7 8 1 8 3

PRZEWODNIK PO PRODUKTACH DO PIELĘGNACJI CIAŁA

My avon magazine 4/2012  

My avon magazine 4/2012

My avon magazine 4/2012  

My avon magazine 4/2012

Advertisement