Page 1

Kiire 端levaade rohelisest prindifirmast.


Tutvustus Pureprint OÜ pakub väikese- ja laiaformaadilisi trükilahendusi ärikliendile.

TUNDLIK

TRÜKK Trükime rohelist

Tutvustus.

Pureprint OÜ eesmärk on klientide erinevate trükivajaduste kiire ja operatiivne lahendamine pöörates suurt rõhku teenuse kvaliteedile. Ettevõtte põhiväärtused on kvaliteet, kiirus, innovaatilisus ja keskkonnasõbralikkus. Oleme pidevalt oma oskusi täiendamas ning hoiame silma peal trükitööstuse uutel trendidel ja arengutel, et pakkuda oma klientidele parimat teenust.

“Taaskasutatav trükis.” Püüame olla vastutustundlik trükiettevõte ja meile läheb korda, kui suure ökoloogilise jalajälje endast maha jätame. Eelistame trükkimiseks kasutada vee baasil värve. Meile ei meeldi lahusti baasil värvide omadus kuivamisel eritada tervisele kahjulikke lenduvaid aineid isegi nädal või rohkem peale trükkimist. Kõik tootmisprotsessist alles jäävad jäägid suuname ümbertöötlemisse. Toetame ka ideed, et trükis peab olema taaskasutatav.

“The price of greatness is responsibility.”


Digitaaltrükk “The significant problems we face cannot be solved by the same level of thinking that created them.” A.Einstein

Kasutame laiaformaadiliste tööde printimiseks uuenduslikku ja keskkonnasõbralikku HP Latex Printing tehnoloogiat. HP Latex Printing tehnoloogia kasutab trükkimisel värve, mis ei sisalda lahusteid ning muid kahjulikke lenduvaid aineid. Nende asemel on värvides kasutusel vesi, mis aurustumisel ei lõhna ega tekita kahjulikke gaase. Lateksvärvidega trükitud trükistel puudub teistele tehnoloogiatele iseloomulik vänge lõhn ja need sobivad ideaalselt nii siseruumides kasutamiseks kui ka välistingimustesse. Laiem on ka trükkimiseks kasutatavate materjalide valik. Trükkida saab PVC kangale, võrkkangale, lipukangale, lõuendile, rollup kangale, matile või läikivale kleebisele, valguskastikilele, valguskastipaberile, kaetud ning katmata paberitele.

“Lateksvärvid sobivad ideaalselt siseruumides kasutamiseks.” Pakume ka PVC-vaba tapeeti, millel on GreenGuard ja FSC sertifikaat. Trükitud värvid püsivad välistingimustes erksad kuni kolm aastat, lamineerituna isegi kuni viis aastat.

TUNDLIK

TRÜKK Trükime rohelist

Tehnoloogia.

Samuti on lateksvärvid kulumiskindlamad kui solvent või UV tehnoloogias kasutatavad värvid. Järeltöötlusvõimalustena pakume formaati lõikust, servade läbi õmblemist, öösimist, tunnelite tegemist ja alusmaterjalile kleepimist. Samuti võib meie hooleks jätta trükiste paigalduse.


autoreklaam & kiletamine

klaasvitriin reklaamid

lipud & print tekstiilmaterjlidele Presentatsiooni st채nd & roll-up

tahvelreklaamid & piilarid

t채naval valgustatud billboard reklaamid


Offsettrükk Suudame rahuldada ka kõik Teie väikeseformaadiliste trükiste vajadused. Olgu selleks siis visiitkaardid, flaierid, plakatid, brošüürid, tootekataloogid, laeplakatid, lauarääkijad, riiulirääkijad, turvaväravate katted, müügialused või mingid muud müüki toetavad trükised.

“Lai valik”

Alusmaterjalide valik on lai: ajalehepaberist disainpaberiteni välja ning järeltöötlus võimalustena pakume formaati lõikust, liimimist, soonimist, numereerimist, liimköitmist, traatköitmist, voltimist ja stantsimist. Trükitud tooted saab katta laki või laminaadiga või kleepida tugevamale alusmaterjalile nagu kartong või lainepapp. Aitame Teil leida kõige mõistlikuma ning praktilisema viisi soovitud trükise tootmiseks.

*pakenditrükk, *riiulirääkijad, *brošüürid, *flaierid, *postrid, *visiitkaardid, *postkaardid

*lauarääkijad *tootekataloogid *müügialused *kleebised *kutsed *raamatud *ajalehed, ajakirjad


Meie kliendid

Müüme oma teenuseid Eesti, Soome ning Rootsi klientidele,

TUNDLIK

TRÜKK Trükime rohelist

kes kasutavad meie toodetud trükimaterjale promotsiooni ja müügikampaaniates. Tulenevalt soovist olla turul kõige kliendisõbralikum trükiettevõte teeme klientidega koostööd, et sedasi välja selgitada kõige sobilikumad lahendused.

“Kõik ühest kohast” Kliendid.

“It is no use to keep private information which you can’t show off” M.Twain


“Pure kujundus”

KUJUNDAMINE

Meie firmas töötavad reklaami ja disaini spetsialistid. Reklaami ja disaini vallas on meie kujundusinimesed tööd teinud juba 8 aastat. Olemas on kogemused alates lihtsate flyerite kujundusest kuni logode ja korporatiivse identiteedi loomiseni välja. Lisaks kontseptsiooni väljatöötamine, fotolavastused, slogan ja copytekst on mõned reklaamiga seotud tegevusaladest, millega Pureprint igapäevaselt töötab. Meie disainerid on õppinud Ameerikas reklaamindust, fotograafiat ja veebidisaini ning on täiendanud oma esteetilist ja kujunduslikku teravust eestis ja rahvusvaheliste ettevõtetega koos töödates.

Pureprint on loonud kujundusi ja reklaame nimekatele firmadele Soomes, Ameerikas, Eestis, Saksamaal jm. Pakutavad teenused – küljendamine, konsultatsioon, kampaania väljatöötamine, meediakaardi loomine, fotograafia, kujundamine, kontseptsiooni väljatöötamine, disain (logo, CVI), copy-slogan

TUNDLIK

TRÜKK Trükime rohelist

Kujundus.


ERILAHENDUSED

“Fantaasia on meie piirideks.” Erilahenduse puhul on oluline sihtgrupi kõnetamine, massist eristumine ja muu infomüra sees tähelepanu võitmine. Hea erilahendus tabab silma paremini kui efektsed dekoratiivelemendid ja kulunud väljendid. Tänu kaasaaegsetele tehnoloogiatele ja meetoditele on võimalik valmistada laias valikus erilahendusi.

TUNDLIK

Oma klientidele pakume lisateenusena unikaalset erilahenduste valmistamise võimalust. Enne erilahenduse töösse panemist toimub modelleerimine 3D graafika programmidel vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele ning lõpptulemuseks on pilkupüüdev ja teistest selgelt eristuv reklaam.

TRÜKK Trükime rohelist

Erilahendus.

*pildid on kasutatud illustreeriva materjalina


Ait채h!

Presentatsioon rohelist trükki nõudvale kliendile!  

www.pureprint.ee

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you