Page 42

026-047_turecko:Layout 1

8.12.2009

18:23

Page 17

www.medina.sk

ALBA RESORT ***** Side – Colakli

Turecko

42

Naše hodnotenie

HHHHH

POLOHA Preslávený, rozľahlý hotelový komplex sa skladá z 10 trojpodlažných budov (každá má vlastný výťah). Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti pláže, v zóne kvalitných hotelov v oblasti Colakli, približne 10 km od centra Side aj od Manavgatu, kam sa dá pohodlne dostať dolmušmi (miestnymi zbernými minibusmi) a taxíkmi. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza niekoľko barov a bazárov. Napriek svojej veľkej rozlohe a kapacite (445 izieb) tento hotel nevytvára dojem masovosti. Jednotlivé budovy sú citlivo vsadené do bohatej zelene a poprepájané príjemnými chodníkmi.

STRAVOVANIE V cene: all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, celodenné ľahké občerstvenie od 10:00 do 18:00, resp. 19:00 v baroch a snack baroch, káva, zákusky a tradičné turecké palacinky gözleme od 10:00 do 18:00, zmrzlina od 15:00 do 16:00, nočný snack, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje počas hlavných jedál a vo vybraných baroch podľa zvyklostí hotela (24 hodín v lobby bare, od 9:00, resp. 10:00 v baroch a od 23:00 do 03:00 na diskotéke). V rámci all inclusive je možné 1× týždenne, po predchádzajúcej rezervácii, ochutnať špeciality talianskej a rybacej a la carte reštaurácie.

PLÁŽ Široká, dlhá piesočnatá pláž s bezplatnými slnečníkmi, lehátkami a plážovými osuškami, na ktorú vedie hotelový chodník cez rozľahlú záhradu, je vhodná aj pre rodiny s deťmi. Bohatá ponuka vodných športov a plážový bar ponúkajú príjemné spestrenie.

NÁŠ NÁZOR Hotel s výbornou stravou a bohatou ponukou aktivít, z ktorých mnohé sú v rámci programu all inclusive bezplatné, je predurčený na strávenie nezabudnuteľnej, aktívnej dovolenky plnej zábavy. Hotel mimoriadne vyhovuje potrebám rodín s deťmi. Tobogány, vkusné a veselé detské ihrisko, detské bazény, piesočnatú pláž s pozvoľným vstupom do mora a all inclusive systém prispôsobený deťom ocenia nielen deti, ale aj ich rodičia. Elegantné, ale nie strojené prostredie, obrovský, ale veľmi citlivo a vkusne riešený areál, krásna záhrada s mimoriadnym dôrazom pre detail a fantastická atmosféra ponúka ideálnu možnosť na strávenie bezstarostnej, ničím nerušenej dovolenky pre všetky vekové kategórie.

IZBY Účelne zariadené, klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené vlastnou kúpeľňou/WC, sušičom na vlasy, telefónom, televízorom, denne dopĺňaným minibarom (nealkoholickými nápojmi a vodou) a balkónom alebo terasou. Trezor je k dispozícii za poplatok. V obmedzenom počte sú k dispozícii izby s možnosťou dvoch prísteliek, riešené poschodovou posteľou (max. pre dvoch dospelých a 2 deti) a dvojizbové rodinné apartmány (max. pre 3 dospelých a 1 dieťa). VYBAVENIE HOTELA Hotel ponúka pestré možnosti na strávenie aktívnej dovolenky. K dispozícii je hlavná reštaurácia, dve a la carte reštaurácie (talianska a rybia reštaurácia), snack bar, bar pri bazéne, plážový bar, cukráreň, lobby bar, dva veľké bazény s bezplatnými slnečníkmi, lehátkami a plážovými osuškami, dva detské bazény, krytý bazén, tobogány, šmykľavky, detské ihrisko, miniklub, zadarmo tenis, stolný tenis, fitnes centrum, maxišachy, boccia, minifutbal, basketbalové a volejbalové ihrisko, turecké kúpele, sauna, pripojenie na internet v lobby vlastným laptopom. Za poplatok masáže, tenis s večerným osvetlením, minigolf, squash, biliard. V hoteli sa nachádza aj kaderníctvo, obchody, konferenčné miestnosti, diskotéka a amfiteáter. Hotel pripravuje bohatú ponuku celodenných aj večerných programov pre deti aj dospelých.

MEDINA KATALOG 2010  

Katalog MEdina tours s.r.o. LETO 2010

MEDINA KATALOG 2010  

Katalog MEdina tours s.r.o. LETO 2010

Advertisement