Page 40

026-047_turecko:Layout 1

8.12.2009

18:22

Page 15

www.medina.sk

ALBA QUEEN ***** Side – Colakli

Naše hodnotenie

HHHHH

POLOHA Hotelový komplex, otvorený v roku 2008 sa ako súčasť konceptu Alba Hotels zameriava predovšetkým na vytvorenie dokonalých podmienok pre strávenie nezabudnuteľnej rodinnej dovolenky. Hotel sa nachádza v bezprostrednej blízkosti piesočnatej pláže, na ktorú vedie priamy prístupový chodník (cca 60 m) z hotelovej záhrady, popri hoteli Alba Royal. Do centra mestečka Side (10 km) a Manavgatu sa dá pohodlne a cenovo dostupne dostať taxíkmi alebo miestnymi dolmušmi. PLÁŽ Bohatá ponuka vodných športov a možnosť nekonečných prechádzok pozdĺž niekoľko kilometrov dlhej pláže s jemným pieskom, vytvárajú ideálne predpoklady pre celodenný pobyt pri mori. Pozvoľný vstup do mora a teplá voda zaručujú výborné podmienky na kúpanie aj pre rodiny s deťmi. Slnečníky, lehátka, matrace a plážové osušky sú hosťom k dispozícii zadarmo v celom areáli hotela, vrátane pláže.

Turecko

40

IZBY Ubytovanie je zabezpečené v moderne zariadených klimatizovaných izbách s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (izby pre dvoch dospelých a dve deti sú riešené manželskou posteľou a poschodovou posteľou). K dispozícii sú aj priestranné dvojizbové rodinné apartmány (s možnosťou ubytovania maximálne 3 dospelých a 1 dieťaťa). K základnému vybaveniu patrí kúpeľňa/WC, LCD televízor, telefón, sušič vlasov, trezor (za poplatok), minibar naplnený vodou a nealkoholickými nápojmi, balkón alebo terasa. Za príplatok je možné zabezpečiť výhľad na more (nie však z rodinných izieb).

VYBAVENIE HOTELA Hotelové zázemie tvorí vstupná hala s recepciou, rozsiahly hlavný bazén s detským bazénom, bazén s tobogánmi, krytý bazén, amfiteáter na animačné programy, nákupná galéria, detský klub, detské ihrisko, hlavná reštaurácia s terasou, dve a la carte reštaurácie, snack bar pri bazéne a na pláži, lobby bar, nočný bar, zadarmo je možné využiť posilňovňu, tenisový kurt, turecké kúpele, saunu, jacuzzi, stolný tenis, plážový volejbal, lukostreľbu, pripojenie na internet v lobby vlastným laptopom. Za poplatok je k dispozícii herňa, tenis s večerným osvetlením, vodné športy na pláži, baby sitting, centrum zdravia a masáže. Hotel organizuje bohaté denné animačné programy a večerné zábavné programy. STRAVOVANIE V cene: all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, ľahké jedlá od 11:00 do 19:00 v snack bare pri bazéne a na pláži, zmrzlina v bare pri bazéne od 15:00 do 16:00, káva, čaj a sladkosti od 10:00 do 19:00, gözleme (turecké palacinky) na pláži od 11:00 do 18:00, neskorá večera v hlavnej reštaurácii, možnosť večerí v a la carte reštauráciách na základe predchádzajúcej rezervácie. V cene je aj neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov v jednotlivých baroch podľa rozpisu. Lobby bar je otvorený 24 hodín denne. NÁŠ NÁZOR Výborný hotelový komplex zameraný predovšetkým na náročnejšie rodiny s deťmi, ktoré ocenia komplexnosť all inclusive programu, elegantné ubytovanie, krásne prostredie a výborné služby.

MEDINA KATALOG 2010  

Katalog MEdina tours s.r.o. LETO 2010

MEDINA KATALOG 2010  

Katalog MEdina tours s.r.o. LETO 2010

Advertisement