Page 1

in dit nummer

mar y-kate olsen

nicki mina j kim kardashian karl lager feld

rihanna

-->

mar ion cotillard

marc jacobs

anna wint our

JUNI 2012

Sporty CSEXhYic&

KATY PERRY

De mode extravaganza van Katy “ik heb een nagelfetisj”

SPORTIEF

sporty fashion alexander wang

nicole miller

rag & bone lacoste

JUSTIN TIMBERLAKE: “Ik sexy? Ik denk vaak genoeg ‘help’!”

liza

daisy

denise

MODE VAN DE STRAAT


METRO MODE

SPOTLIGHT

thousand birds, 59,95 euro

PIECE OF MINE silk tulips world, 99,00 euro

Kleurrijke shawls zijn één van de niet te missen trends van 2012, met de juiste shawl geef je iedere basic outfit direct een unieke touch. En met als motto ‘make every day a happy day’ hebben de POM shawls ons modehart veroverd. Originele shawls die stuk voor stuk de potentie hebben om jouw favoriete kledingstuk te worden. Dat is Piece of Mine, oftewel POM Amsterdam. De hoge kwaliteit stoffen en mooie materialen maken van de shawls een must-have statement accessoire. Door de speciale asymmetrische driehoekvorm zijn ze op eindeloos veel manieren te dragen en passen ze bij iedere stijl. De POM shawls variëren van 29,95 tot 99 euro per stuk. Piece of silk Voor de kwaliteitsliefhebbers is nu ook de POM Amsterdam Silk Collection gelanceerd: een lijn met kleurrijke, extra grote shawls van prachtige 100 procent zijden stoffen. De one of a kind dessins worden ontworpen door de twee Amsterdamse zussen achter het merk en de shawls worden in Nederland geprint en verwerkt. Een echt Dutch made fashion-item dus, we like!

leopard baby, 49,95 euro

Check de site voor jouw favoriete PIECE OF MINE. De laatste ontwikkelingen van dit ambitieuze merk volg je op Facebook en Twitter @POM_Amsterdam. www.POM-Amsterdam.nl

summernight star, 59,95 euro VERKOOP ADRESSEN METRO MODE JUNI 100% Travel 100procenttravel.com Adidas adidas.nl en via nelly.com Adidas by Stella McCartney adidas.nl

Alcina alcina.nl Alexander Wang alexanderwang.com en via net-a-porter.com Red Carpet Queen redcarpetqueen.com Avelon avelon.me Babyliss babyliss.nl Balmain Hair balmainhair.com/nl Big Limo Delft big-limo.nl/nl/contact/ delft Biodermal biodermal.nl Björn Borg Sport bjornborg.nl Burberry nl.burberry.com

By Malene Birger bymalenebirger.com Chanel chanel.com Converse converse.nl en bij America Today america-today.com Cuisinart cuisinart.nl Douglas douglas.nl Dsquared2 dsquared2.com Emu Australia emuaustralia.com Energy C via redcarpetqueen.com Essentiel essentiel.be Evian evian.com/nl_NL Exani / Adore via nelly.com

Fjällraven fjallraven.nl Forte_Forte via Wendela van Dijk, Rotterdam Friis & Company shopfriiscompany. com/nl Gienchi gienchi.it Givenchy givenchybeauty.com Great Lengths greatlengths.nl Greenland greenland.nl H&M hm.com/nl Incase goincase.com Inside Out via Wendela van Dijk,

Rotterdam Isabel Marant isabelmarant.fr en via Wendela van Dijk, Rotterdam Italia Independent italiaindependent.com Jean Paul Gaultier jeanpaulgaultier. com/brand/nl La Mer cremedelamer.com Lacoste lacoste.com Le Papillon lepapillon.nl Madonna Truth or Dare via iciparisxl.nl Maison Martin Margiela via Wendela van Dijk, Rotterdam

MAAK KANS OP KAARTEN VIA:

Philip B philipb.com Pieces nl.bestseller.com/pieces POM Amsterdam POM-Amsterdam.nl Primark primark.nl Rag & Bone rag-bone.com Reebok reebok.com River Island riverisland.com See by Chloé via net-a-porter.com Sefarini serafinisport.com Sisley sisley-cosmetics.com Smartstrand via Decokay.nl Spanx spanx.com

in onze winkels en op

www.assem.nl

FACEBOOK.COM/METROMODE.NL & FACEBOOK.COM/NOWANDWOWFEST PHOTO BY PIETRA LIGURA

Marc by Marc Jacobs via net-a-porter. com Missoni x Havaianas nl.havaianas.com Monki monki.com Moroccanoil moroccan-oil.nl Nelly Trend nelly.com New Look newlook.com Nicole Miller nicolemiller.com Nike store.nike.com en via nelly.com Personal Gym Amsterdam personalgymamsterdam.nl Petra Reijrink petrareijrink.nl

Volg ons via facebook.com/assemschoenen | twitter.com/assemschoenen

23

Steve Madden stevemadden.nl Supertrash supertrash.com The North Face eu.thenorthface.com Topshop topshop.com Triumph via nelly.com Twinklestar twinklestar.nl Urbanears urbanears.com Vila Clothes vila.com en via nelly.com Zoe Karssen zoekarssen.com YSL ysl.eu

Now&Wow Fest at Metro Mode  

25.05.2012 | Now&Wow Fest at Metro Mode.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you