Issuu on Google+

KATALOG REZERVNIH DELOV TOMOS YOUNGST'R-2006 VIN-model A24BAC00 A24DAC00

KATALOG REZERVNIH DELOV

20.02.06

TIP-KOMERCIJALA YOUNGST'R 45 YOUNGST'R 25

MODELI

A B

ARTIKEL 236310 236320

VIN-tip je od 4. do 11. mesta VIN ozna be EU

MODELI VERZIJA VSEBINA OKROVI MOTORJA, VALJ, BAT MOTORNA GRED,SKLOPKA PREDLEŽNA GRED, GONILNA GRED ZAGONSKI MEHANIZEM MAGNETNI VŽIGALNIK UPLINJA , DUŠILEC SESALNIH ŠUMOV IZPUŠNI GLUŠNIK, SEDEŽ,Š ITNIKI BLATNIKI OKVIR, ZADNJE VILICE,BLATNIKA,STOJALO PREDNJE VILICE KRMILO,RO AJI,BOVDEN VLEKI,MERILNIK HTIR. PREDNJE KOLO ZADNJE KOLO ELEKTRI NA OPREMA

a,b… 1,2… G L C M N P R Z

SKUPINA 1 2 3 4 5 6 7 7a 8 9 10 11 12 13

YOUNGST'R

LEGENDA za dodatno ozna bo šifre varianti (originalni vgrajeni deli) razli ni deli,ki imaji isto št.dela na risbi skupine grundiran del lakiran del kromiran del možnost vgradnje (deli, ki se vgrajujejo na druge tipe vozil) nezaš iten del (plasti ni deli ...) del, ki se vgradi po potrebi (podložke za nastavitev zra nosti...) SAMO RD-nadomestni del na zahtevo prodaje zamenljivi deli (deli, ki lahko zamenjajo originalni del, e ta ni na raspolago)

PRIMER ZA LAKIRANE(ZAŠ ITENE ) DELE 241000LAK - lakiran del; barvo sporo iti 241000X91 - lakiran del; rna temperaturno obstojna barva 241000C51 - kromiran svetlo. PRIMER ZA SPREMEMBO 01/00 do - del se je vgrajeval na vozilo do januarja 2000 11/01 od - del se vgrajuje na vozilo od novembra 2001

Pridržujemo si pravico do sprememb.

Pridržujemo si pravico do sprememb.


Verzija

Verzija

Št.dela

*

1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 19 20 20 21 22 22 22 23 24 25 26 26 26 26 27 27 28 29 31 32 33 34 35 35 35 36 37 37 37 38 45 46

1 2 1

Št.dela 1

SKUPINA 1 Šifra 236311 236321 230982 233178 222098 223440 232971 027264 230172 026311 230173 230917 230960 200294 026573 026636 026045 026043 031933 030049 205386 233714 233714 229402 229324 208201 223466 229288 227998 044511 031076 044154 223747 227334 227868 227848 222041 227758 207408 032039 026573 026582 222238 223748 236312 236314 236313 031931 026687 026688 236323 230812 233411 233368 233560

1 2 1 2 1 2 x

1 Z1 2 Z2 Z

1 2 3 1 2 x

*

Šifra 223421 227459

OKROVI MOTORJA,VALJ,BAT Naziv MOTOR 45 km/h- RN MOTOR 25 km/h- RN OKROV MOTORJA-KPL(z deli 2-8,18,30 in ležali) OKROV desni,levi in pokrov desni-obdel. RN TESNILO OKROVA CENTRIRNA PUŠA 9,8X16 TESNILO DESNEGA POKROVA VIJAK M6X10 TESNILNA PODLOŽKA 6X12(bakrena) VIJAK M8X10 TESNILNA PODLOŽKA 8X14(bakrena) GUMIJASTI TULEC POKROV MAGNETA- RN OBRO GUMIJASTI VIJAK M6X35(IMBUS) VIJAK M6X40(IMBUS) VIJAK M8x1X90 VIJAK M8x1X80 PODLOŽKA 8 MATICA M8X1-SAMOZAPORNA STOJNI VIJAK TESNILO VALJA-0,4 mm TESNILO VALJA-0,4 mm VALJ KPL (z delom 26)- RN VALJ KPL (z delom 26)- RN STOJNI VIJAK GLAVA VALJA- RNA GLAVA VALJA- RNA TESNILO GLAVE(1,0mm aluminij) SVE KA(BOSNA- F75, BOSCH-W7AC,CHAMPION-L86) MATICA M7 PODLOŽKA 7 BAT 38,0 X 50 mm (z deli 28-30) BAT 38,5 X 50 mm (z deli 28-30) BAT 38,0 X 50 mm (z deli 28-30) BAT 38,5 X 50 mm (z deli 28-30) BATNI OBRO 38,0 mm BATNI OBRO 38,5 mm BATNI SORNIK 12mm ŽI NI VSKO NIK 12 VIJAK M6X25(IMBUS) VIJAK M6X65(IMBUS) LAMELNI VENTIL TESNILO LAMELNEGA VENTILA SESALNA CEV SESALNA CEV VMESNIK SESALNE CEVI PODLOŽKA 5 VIJAK M5X25(ISO 7380) VIJAK M5X30(ISO 7380) VIJAK(HOMOLOGACIJSKI M5X23) PREGRADA CEVK ZGORNJA POKROV EK MAGNETA- RN VIJAK PT-KA30X14 GARNITURA TESNIL(A5-A)

Naziv MOTORNA GRED OJNICA KPL-RD(zgornji in spodnji venec iglic ter sornik gredi)

A 1 . 1 1 1 4 1 1 1 2 2 1 1 1 2 1 2 2 5 4 4 2 . 1 . 2 1 . . 1 4 4 1 1 . . 2 2 1 2 14 1 1 1 1 . 1 4 2 2 . 1 1 1 .

B . 1 1 1 1 4 1 1 1 2 2 1 1 1 2 1 2 2 5 4 4 . 1 . 1 2 . 1 1 1 4 4 . . 1 1 2 2 1 2 14 1 1 1 . 1 1 4

A 1 .

B 1 .

2 1 1 1 .


2 2 3 3 3 4 5 5 6 7 8 9 10 10 11 11 12 13 14 15 16 16 17 18 18 19 20 20 21 22

Verzija

Št.dela 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Z P P P a b

P 1 2

1 2

Z

*

035548 035549 212959 212958 212957 035070 044838 036555 223468 223470 223423 035554 209073 209119 223432 223562 223434 223429 209002 209039 209013 223769 223435 227849 223436 032083 031978 031848 215487 035202

SKUPINA 3 Šifra 223458 044835 035072 032077 223463 209063 222209 223121 035600 227194 223461 209062 200141 223469 P 209075 P 209076 035031 230788 209079 209080 209077 036620 035037 223456 035502 035503

VENEC IGLIC 12X15X15 VENEC IGLIC 12X15X15 (ve ja zra nost) NALETNA PODLOŽKA 0,20mm-po potrebi NALETNA PODLOŽKA 0,15mm-po potrebi NALETNA PODLOŽKA 0,10mm-po potrebi KROGLI NI LEŽAJ 6203 TB.P63*17X40X12 TESNILNI OBRO A17X35X7/6 NALETNA PODLOŽKA 14X20X2 LEŽAJNA PUŠA ZOBNIK Z BOBNOM SKLOPKE(z deli 7 in 9) LEŽAJNA SKLOPKA NALETNA PODLOŽKA 0,30mm NALETNA PODLOŽKA 0,50mm-po potrebi ELJUST SKLOPKE 1.PRESTAVE-z vložkom ELJUST SKLOPKE 2.PRESTAVE-brez vložka ZATI SKLOPKE PESTO SKLOPKE 1 PRESTAVE VZMETNA PODLOŽKA ZAVORNI TRAK VZMET SKLOPKE (zelena) VZMET SKLOPKE (rde a-2 prestava za 25 in 45) ZOBNIK GONILNI 2 PRESTAVE SKLOPKA KPL 1 PRESTAVE(z deli 11-16)(položaj eljusti ! ) SKLOPKA KPL 2 PRESTAVE(z deli 11,12,15-17) VSKO NIK 28 NAZOBLJENA PODLOŽKA B10 VZMETNA PODLOŽKA B10 MATICA M10x1 KROGLI NI LEŽAJ 608* 8X22X7

1 1 2 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 3 3 6 1 1 6 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

1 1 2 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 3 3 6 1 1 6 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

PREDLEŽNA GRED,GONILNA GRED Naziv PREDLEŽNA GRED MOZNIK 5X5X12 KROGLI NI LEŽAJ 6201*12X32X10 VSKO NIK 20 VENEC VALJ EK KLETKA Z NASTAVKOM VZMET LEŽAJNA PUŠA ZOBNIK 1. PRESTAVE(z delom 9) ZOBNIK 2.PRESTAVE VAROVALNA PLOŠ ICA MATICA M14x1 DISTAN NI OBRO 2,0mm IZRAVNALNA PODLOŽKA 0,20mm IZRAVNALNA PODLOŽKA 0,50mm KROGLI NI LEŽAJ 6000*10X26X8 VERIŽNIK Z26-AR VAROVALNA PLOŠ ICA MATICA DISTAN NA PUŠA TESNILNI OBRO A35X47X7 KROGLI NI LEŽAJ 6006* 30X55X13 GONILNA GRED(z deli 24 in 25) IGLI NI LEŽAJ SCE 109P IGLI NI LEŽAJ SCE 108

A 1 1 1 1 1 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

B 1 1 1 1 1 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

TESNILNI OBRO

A17X35X7 (možnost vgradnje 044838)


Verzija

Št.dela 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 10 10 11 12 13 13 14 15 16 17 18 19 20

Verzija

Št.dela 1 1 2 3 10 11 . 12 13 14 15

*

*

30 31 32 33

1

33

2

34 35

Verzija

Šifra 223447 205702 209048 209566 217584 217582 223448 032073 206391 P 209087 P 200175 P 206391 223473 221406 230451 221405 201487 260216 260217 202726 202723 202727 031076

SKUPINA 5 Šifra 232976 233140 233156 224196 230916 026657 291346 031508 200048 229918 215487 230627 044528 210175 206116 211977

026701 031508

Št.dela

*

1 1 2 2 2 2

1 2 1 2 Z Z

SKUPINA 6 Šifra 236212 236202 212465 222681 217919 219581

Naziv ZAGONSKA GRED NALETNI OBR VZMET SOJEMNIKA SOJEMNIK ZAGONSKI VERIŽNIK Z25 VERIGA DISTAN NA CEV, VSKO NIK 16 NALETNA PODLOŽKA 1,0mm NALETNA PODLOŽKA 0,2mm NALETNA PODLOŽKA 0,5mm NALETNA PODLOŽKA 1,0mm VZMET POVRATNA ZAGONSKE RO ICE PESTO ZAGONSKE RO ICE ZAGONSKA RO ICA S PREVLEKO (z delom 14) ZAGONSKA RO ICA- rna PREVLEKA ZAGONSKE RO ICE ZASKO KA VZMET ZASKO KE ZATI ZAGONSKE RO ICE PUŠA PODLOŽKA 7,4X17X2 MATICA M7

A 1 1 1 1 1 1 1 2 1 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

B 1 1 1 1 1 1 1 2 1 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

MAGNETNI VŽIGALNIK, EL.ZAGANJA Naziv MAGNETNI VŽIGALNIK 12V 80W( z deli 1-3) VZTRAJNIK (AET-11 170 020) NOSILNA PLOŠ A KPL (AET-16 721 027) GUMIJASTI TULEC SPONKA EL.VODA VIJAK M5X12(IS0 7380) LOCTITE 243-varovalna masa za vijaka PODLOŽKA 5 VALJ EK D3X4 PODLOŽKA d10,4 D17,5 s1,2 MATICA M10x1

A 1 1 1 1 1 2 . 2 1 1 1

B 1 1 1 1 1 2 . 2 1 1 1

1 m 1 1 . 2 2

1 m 1 1 . 2 2

Naziv

A

B

UPLINJA DELL'ORTO SHA 14-12-60(z deli 2-41) UPLINJA DELL'ORTO SHA 14-09-55(z deli 2-41) GLAVNA ŠOBA 52 GLAVNA ŠOBA 49 GLAVNA ŠOBA 50 GLAVNA ŠOBA 51

1 . 1 . . .

. 1 . 1 . .

ELEKTRONIKA (ISKRA 16.754.114) VISOKONAPETOSTNI KABEL (430 mm) TULEC KAPA SVE KE- EU homologacija KAPA SVE KE

VIJAK M5X12(IS0 7380) PODLOŽKA 5

UPLINJA , DUŠILEC SESALNIH ŠUMOV


2 2 3 4 5 6 7 8 9 10 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Verzija

Z Z

Z

229827 217940 219589 219582 219593 219594 219595 031930 027057 230149 219580 219596 219871 219872 219873 219874 219583 219598 219626 219625 219624 219585 219584 219780 026700 031075 027083 219587 219588 219590 223026 219591 219592 223025 223027 227328 219623 031073 031930 227326 227324 219375 219875

GLAVNA ŠOBA 53 GLAVNA ŠOBA 54 IGLA PLOVEC OS PLOVCA TESNILO LON KA LON EK PODLOŽKA 4 VIJAK M4X20 S PODLOŽKO DRSNIK-S POŠEVNIM DNOM DRSNIK-Z RAVNIM DNOM POKROV EK KPL(z deli 12-15) ZATI VZMET RO ICA VZMET DRSNIKA TESNILO POKROV KA VIJAK M4X15 MATICA REGULIRNI VIJAK GUMIJASTI TULEC FILTER GORIVA PRIKLJU EK GORIVA TESNILNI OBRO EK VIJAK M5X10(ISO 7380) MATICA M6 VIJAK M6X30 REGULIRNI VIJAK DRSNIKA VZMET REGULIRNEGA VIJAK TESNILO -PLUTOVINASTO ZASLONKA VZMET ZASLONKE TE AJNI VIJAK VZVOD VZMET VZVODA RO ICA OKA VODILNI CEVNI LOK MATICA M4 PODLOŽKA 4 REDUCIRNA PUŠA-PLASTI NA TESNILNI OBRO STEZNA OBJEMKA 60-65 GARNITURA TESNIL UPLINJA A(z deli 6,16,20,23,29,40)

. 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

. . 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

43

1

229769

SESALNI DUŠILEC (z deli 44-48)

1

.

43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

2

b

230069 229704 229776 229702 229703 044438 230046 229705 229706 044115 031509 031075

SESALNI DUŠILEC (z deli 44-50) FILTER ZRAKA PODPORNA MREŽA FILTRA TESNILNI TRAK PODPORA FILTRA VIJAK ST4,2X19 DUŠILKA PRIKLJU NA OBOJKA VMESNA GUMA VIJAK Z VGREZNO GLAVO M6X25 PODLOŽKA 6 MATICA M6

. 1 1 1 1 3 . 1 1 1 1 1

1 1 1 1 1 3 1 1 1 1 1 1

Št.dela

*

A

B

b

SKUPINA 7 Šifra

IZPUŠNI GLUŠNIK, SEDEŽ, Š ITNIKI Naziv


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

L L

242083LAK 242084LAK 026696 232949 026689 031925 229728 230853 208326 026692 031932 030040 232579 026148 031930 229779 044422 031922

DESNI Š ITNIK-lakiran LEVI Š ITNIK-lakiran VIJAK M6X50(ISO 7380) DISTAN NIK Š ITNIKA VIJAK M6X14(ISO 7380) PODLOŽKA d6,3xD18 GUMIJASTI TULEC OPORA DESNEGA Š ITNIKA CEV DISTAN NA VIJAK M6X25(ISO 7380) PODLOŽKA 6 MATICA M6-samozaporna Š ITNIK BOVDENOV-lakiran VIJAK ST 4,2X9,5 PODLOŽKA 4 Š ITNIK VERIGE VIJAK ST 4,8x13 PODLOŽKA d5,2xD15

1 1 1 1 1 2 4 1 1 1 1 1 1 2 2 1 2 2

1 1 1 1 1 2 4 1 1 1 1 1 1 2 2 1 2 2

232554 026722 031933 031077 232555

SEDEŽ s torbico VIJAK M8X55(ISO 7380) PODLOŽKA 8 MATICA M8 TORBICA

1 1 1 1 1

1 1 1 1 1

34 35 36 37 38 39

236213 236203 242153S91 026705 031509 227149 031845 031075 026704 031510 030041

GLUŠNIK IZPUŠNI 45 KPL GLUŠNIK IZPUŠNI 25 KPL Š ITNIK GLUŠNIKA VIJAK M6X10(ISO 7380) PODLOŽKA 6 TESNILO IZPUŠNO PODLOŽKA B6 MATICA M6 VIJAK M8X20(IS0 7380) PODLOŽKA 8 MATICA M8

1 . 1 2 2 1 2 2 2 4 2

. 1 1 2 2 1 2 2 2 4 2

50

236349

NALEPKA YOUNGST'R KPL

1

1

A

B

L

20 21 22 23 24 30 30

Verzija

Št.dela 1 2 3 10 11 12 13 15 16 20 21 22 23 24 30 31

1 2

*

SKUPINA 7a Šifra Naziv

BLATNIKI

242154LAK

PREDNJI BLATNIK

1

1

026706 031509

VIJAK*M6X12-ISO7380-ZN5GLCB PODLOŽKA*A6,4-140HV-ZN5GLCB

4 4

4 4

242155LAK

ZADNJI BLATNIK

1

1

026690 031509 030040

VIJAK*M6X16-ISO7380-ZN5GLCB PODLOŽKA*A6,4-140HV-ZN5GLCB MATICA*M6-5 ZN5GLCB samozapor. NOSILEC KABLOV VIJAK PT KA30X10

5 5 5

5 5 5

2 2

2 2

ZADEK- rna plastika NOSILEC ZADKA VIJAK*M8X20-ISO7380-ZN5GLCB PODLOŽKA*8,4-140HV ZN5GLCB(D+) MATICA*M8-5 ZN5GLCB samozapor.

1 1

1 1

3 6 3

3 6 3

236317

BLATNIK ZADNJI-SPODNJI- rna plastika

1

1

031509

PODLOŽKA*A6,4-140HV-ZN5GLCB

1

1

236393 232807 236316 236319 026704 031926 030041


Verzija

Verzija

32

030040

MATICA*M6-5 ZN5GLCB samozapor.

1

1

40 41

226302 233122

ODSEVNIK AMBRA-raven ODSEVNIK RDE -z varovalnimi obro ki

2 1

2 1

50

236349

NALEPKA YOUNGST'R KPL

1

1

SKUPINA 8 Šifra 242157LAK 209141 232546 233727 044531 224056 232549 232553 242160S91 200609 209143 026041 031933 030049 242158LAK 209144 026083 031935 030051 236318 026723 031513 030042 236315 233582 026700 242161S91 217174 206109 202881 031848 026698 233198

OKVIR,ZADNJE VILICE,STOJALO Naziv OKVIR-lakiran LEŽAJNA PUŠA POKROV REZERVOARJA PIPICA GORIVA CEV GORIVA-0,08m VZMETNA OBJEMKA 8 ODDUŠNIK TESNILNA PODLOŽKA STOJALO-lakirano rno VZMET OPORA VZMETI VIJAK M8x1X70 PODLOŽKA 8 MATICA M8x1-samozaporna ZADNJE VILICE-lakirane DISTAN NA CEV VIJAK M12x1,25X120 PODLOŽKA 13 MATICA M12x1,25-samozaporna VZMETNI BLAŽILEC- rna vzmet VIJAK M10X40(ISO 7380) PODLOŽKA d10,5xD20x2 MATICA M10-samozaporna VODILO VERIGE DRŽALO VODILA VERIGE VIJAK M5X10(ISO 7380) NOSILNA CEV-lakirana RNO NOŽNA OPORA -KPL (z deli 23 IN 24) NOŽNA OPORA-lakirana rno PREVLEKA NOŽNE OPORE PODLOŽKA B10 VIJAK M10X25(ISO 7380) KLJU AVNICA

A 1 2 1 1 m 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 1 1 2 1 2 2 2 2 2 1

B 1 2 1 1 m 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 1 1 2 1 2 2 2 2 2 1

SKUPINA 9 Šifra 236307 243141 243142

PREDNJE VILICE Naziv PREDNJE VILICE (z deli 1 do19) DESNA NOGA PRED.VILIC-LAKIRANA SREBRNO LEVA NOGA PRED.VILIC-LAKIRANA SREBRNO

A 1 1 1

B 1 1 1

243179

TESNILNI OBRO

2

2

Št.dela 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 30 31 31 32 33 34 40

Št.dela 1 2 4

* L

L

L

L L

* L L


13 14 15 16 17 18 19 20 21

L L

23 24 25 26 27 28 29 30

P

31 32 33 34

Verzija

243155 243143 030041 243144 243145 026646 030040 219349 230741 200714

SPODNJA VILI NA VEZ VIJAK M8X50 IMBUS MATICA M8-samozaporna ZGORNJA VILI NA VEZ-LAKIRANA SREBRNO SPONA KRMILA -LAKIRANA SREBRNO VIJAK M6X45 IMBUS MATICA M6-samozaporna KROVNA MATICA GARNITURA LEŽAJEV (z deli 21-30) LEŽAJNI KONUS d26 LEŽAJNI KONUS d26 VAROVALNI POKROV UTORNA MATICA PODLOŽKA S= 2 mm PODLOŽKA S= 0,7 mm svetla KROGLICA 5 ZGORNJA LEŽAJNA SKODELICA SPODNJA LEŽAJNA SKODELICA

1 4 4 1 2 4 4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 42 1 1

1 4 4 1 2 4 4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 42 1 1

200714 200715 200717 222848 206701 044535 223155 223157 242194LAK 026692 031509 030040

NOSILEC ŽAROMETA VIJAK M6X25 PODLOŽKA 6 MATICA M6-samozaporna

2 2 2 2

2 2 2 2

A 1

B 1 1 1 1 2 2 4 1 2 1 1 1 4

2 3 4 5 6 7 8

SKUPINA 10 KRMILO,RO AJI,BOVDEN VLEKI,MERILNIK HITR. Šifra Naziv 236479 RO AJ HIDRAVLI NE ZAVORE AJP (z deli 1-8) ( RNE KLEŠ E DISK ZAVORE-poz.4 ) 243135 RO AJ DESNI (z delom 3) 243146 DESNA RO ICA-polirana 243137 KLEŠ E DISK ZAVORE- RNE (z delom 5) 243140 ZAVORNA PLOŠ ICA 243139 VIJAK 243138 TESNILNA PODLOŽKA 243136 CEV

20 21 22

236622 232856 232857 232859

RO AJ PLINA (z deli 20-22) OHIŠJE RO AJA PLINA VRTJIVI RO AJ PLIVA (z delom 26) VIJAK STIKALA

1 1 1 2 2 4 1 2 1 1 1 4

236743

PREVLEKA RO AJA - par (z delom 23/2)

1

1

24 25 26 29 30 31

236623 232861 232862 232863 222619 221222 232867

RO AJ LEVI (z deli 24 - 31) OHIŠJE LEVEGA RO AJA LEVA RO ICA-polirana VIJAK RO ICE KPL VZMET LEVE RO ICE SORNIK BOVDENA STOP STIKALO

1 1 1 1 1 1 1

1 1 1 1 1 1 1

35 36 37

232794 026700 232758

BOVDEN PLINA VIJAK M5X10(ISO 7380) BOVDEN ZADNJE ZAVORE

1 1 1

1 1 1

40

242042C51

KRMILO

1

1

Št.dela 1

23

*

1/2


43

Verzija

233184

VZVRATNO OGLEDALO-DESNO/LEVO

43 43

Z Z

232759 232988

VZVRATNO OGLEDALO-LEVO VZVRATNO OGLEDALO-DESNO

1 . .

1 . .

45 45 46 47 48 49 50 51 52 52

1 2

234222 232803 213998 213999 222301 236388 233120 242081C51 242082C51 232799

MERILNIK HITROSTI- km/h (z deli 41-43) MERILNIK HITROSTI- MPH (z deli 41-43) ŽARNICA 12V 2W BA7S NOSILEC ŽARNICE DRŽALO MERILNIKA HITROSTI OS PREGIBNA 1,8-2,6-L=780mm OKROV MERILNIKA HITROSTI( s stekli indikatorjev) DNO OKROVA MERILNIKA HITROSTI NOSILEC MERILNIKA HITROSTI VIJAK PT*KA50x25

1 . 4 1 1 1 1 1 1 2

1 . 4 1 1 1 1 1 1 2

55

236747

SPLET MERILNIKA-indikatorjev (z deli 56in 57)

56

227497

NOSILEC ŽARNICE

2

2

57

232763

ŽARNICA 12V 1,2W -W2x4,6d

2

2

A

B

1 2

1 2

3 .

3 .

1 1

1 1

1 2

1 2

1

1

A 1 1

B 1 1

Št.dela

*

1 2 3 6 7 8 9 10 11

20 21 30

Verzija

Št.dela

1 2 3 4 5

10 11 12

*

SKUPINA 11 PREDNJE KOLO Šifra Naziv KOLO PREDNJE BREZ PNEVMATIKE 242260LAK KOLO PREDNJE 044225 KROGLI NI LEŽAJ 12X32X10(6201-2Z) VIJAK ZA DISK'YA 236424 291346 LEPILO LOCTITE 243

236736 243164

SET KOLES ( z deloi 2, 11 in 21)

236326 236327 236328

PNEVMATIKA'120/70-12 TUBELESS VENTIL TUBELESS (2 kosa v setu 236736) POGON MERIL.HITR'YA-12

SKUPINA 12

Šifra 242159LAK 209212

ZADNJE KOLO Naziv NOSILEC ZADNJEGA KOLESA NAPENJALEC VERIGE

25578 30042 31513

VIJAK*M10X80*DIN931-8.8GZN5CB MATICA*M10-5 ZN5GLCB samozapor PODLOŽKA*A10,5-140HV-ZN5GLCB

242261LAK

KOLO ZADNJE BREZ PNEVMATIKE ZADNJE KOLO

236341 35151

GRED ZAD.KOLESA'YA LEŽAJ*6204-2RSR 20X47X14

ZAVORNI KOLUT

2 2 2

1

2 2 2

1 1 2

1 2


13 14 15 16 17 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

236343 236344 44158 30052 236345 236381 209079 209080 236346 236347 229684 222581 31509 31075 236348 31933 30041 227114 236326 236327 209877 230439

CEV DIST'D25x2L37 PODLOŽKA'd24,5D30s2 PODLOŽKA*A17-140HV ZN5GLCB MATICA*M16x1,5 ZN5GLCB SAMOZ VERIŽNIK'Z20-Gd25 VERIŽNIK'Z31-Gd25 PLOŠ ICA VAROVALNA MATICA'M22X1 ZN5GLCB-H8-S30 ELJUST ZAVOR'YA-KPL RAZPIRALO'YA VZVOD ZAVORNI'A2 VIJAK STEZNI'A3 PODLOŽKA*A6,4-140HV-ZN5GLCB MATICA*M6-6 ZN5GLCB OS ZAV. ELJUSTI PODLOŽKA*A8,4-140HV-ZN5GLCB MATICA*M8-5 ZN5GLCB samozapor. KONTROLNI EP PNEVMATIKA'120/70-12 TUBELESS VENTIL TUBELESS VZMET VIJAK REGULIRNI M6X20(bovden zavore)

205348 232996 229189

VERIGA 95 VALJ KOV (z delom 41) VERIGA 100 VALJ KOV (z delom 41) VTI NI LEN-Parni leni (CZ) VTI NI LEN-parni leni (WIPPERMANN)

1 . . .

. 1 . .

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Šifra 232720 232941 232942 044692 232943 232944 044427 026704 236382

Naziv ŽAROMET (z deli 2-8) VLOŽEK ŽAROMETA ŽARNICA 12V 35/35W BA 20D ŽARNICA 12V 5W S8.5 NOSILEC ŽARNICE DRŽALNA SPONKA VIJAK ST 2,9X32 VIJAK M8X20(IS0 7380) PUŠA

A 1 1 1 1 1 1 3 2 2

B 1 1 1 1 1 1 3 2 2

15

236746

STIKALA S PREDNJIM SPLETOM (z deli 16-18)

1

1

16 17 18

232987

STIKALO DESNO S KABLOM-dnevna lu ,stop mot.rde

1

1

232788

STIKALO LEVO S KABLOM

1

1

232859

VIJAK STIKALA M5X22 rn

4

4

236355

ZADNJI KABELSKI SPLET

1

1

19 20

232867 213194

STOP STIKALO KAPA Š ITNA

2 2

2 2

23

232721 232948 044681 044416

ZADNJA SVETILKA( z delom 24) STEKLO ZADNJE SVETILKE ŽARNICA 12V 21/5W BAY 15D VIJAK ST 4,2x38 SIRENA (z deli 27-29) SIRENA-izmeni ni tok POKROV EK-kromiran VIJAK PT KA30X14 VIJAK M6X12(IS0 7380) PODLOŽKA 6

1 1 1 2 . 1 1 2 2 2

1 1 1 2 . 1 1 2 2 2

1 2

40 40 41 41

Verzija

1 2 1 2

Št.dela

*

-

24 25 26 27 28 29 30 31

213151

233233 242095C51 236368 026706 031509

1 1 1 1 1 .

1 1 1 1

.

1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1

1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1

1 1

1 1 1 1

1 1


32 33

030040 236411

MATICA M6-samozaporna NOSILEC SIRENE

1 1

1 1

41 42

221582 026692 031845

REGULATOR NAPETOSTI VIJAK M6X25(ISO 7380) PODLOŽKA B6

1 1 1

1 1 1


SKUPINA 1

OKROVI MOTORJA,VALJ,BAT Verzija

Št.dela *

1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 19 20 20 21 22 22 22 23 24 25 26 26 26 26 27 27 28 29 31 32 33 34 35 35 35 36 37 37 37 38 45 46

Pridržujemo si pravico do sprememb.

1 2 1

1 2 1 2 1 2 x

1 Z1 2 Z2 Z

1 2 3 1 2 x

SKUPINA 1 Šifra 236311 236321 230982 233178 222098 223440 232971 027264 230172 026311 230173 230917 230960 200294 026573 026636 026045 026043 031933 030049 205386 233714 233714 229402 229324 208201 223466 229288 227998 044511 031076 044154 223747 227334 227868 227848 222041 227758 207408 032039 026573 026582 222238 223748 236312 236314 236313 031931 026687 026688 236323 230812 233411 233368 233560

OKROVI MOTORJA,VALJ,BAT Naziv A B MOTOR 45 km/h- RN 1 . MOTOR 25 km/h- RN . 1 OKROV MOTORJA-KPL(z deli 2-8,18,30 in ležali) 1 1 OKROV desni,levi in pokrov desni-obdel. RN 1 1 TESNILO OKROVA 1 1 CENTRIRNA PUŠA 9,8X16 4 4 TESNILO DESNEGA POKROVA 1 1 VIJAK M6X10 1 1 TESNILNA PODLOŽKA 6X12(bakrena) 1 1 VIJAK M8X10 2 2 TESNILNA PODLOŽKA 8X14(bakrena) 2 2 GUMIJASTI TULEC 1 1 POKROV MAGNETA- RN 1 1 OBRO GUMIJASTI 1 1 VIJAK M6X35(IMBUS) 2 2 VIJAK M6X40(IMBUS) 1 1 VIJAK M8x1X90 2 2 VIJAK M8x1X80 2 2 PODLOŽKA 8 5 5 MATICA M8X1-SAMOZAPORNA 4 4 STOJNI VIJAK 4 4 TESNILO VALJA-0,4 mm 2 . TESNILO VALJA-0,4 mm . 1 VALJ KPL (z delom 26)- RN 1 . VALJ KPL (z delom 26)- RN . 1 STOJNI VIJAK 2 2 GLAVA VALJA- RNA 1 . GLAVA VALJA- RNA . 1 TESNILO GLAVE(1,0mm aluminij) . 1 SVE KA(BOSNA- F75, BOSCH-W7AC,CHAMPION-L86) 1 1 MATICA M7 4 4 PODLOŽKA 7 4 4 BAT 38,0 X 50 mm (z deli 28-30) 1 . BAT 38,5 X 50 mm (z deli 28-30) 1 . BAT 38,0 X 50 mm (z deli 28-30) . 1 BAT 38,5 X 50 mm (z deli 28-30) . 1 BATNI OBRO 38,0 mm 2 2 BATNI OBRO 38,5 mm 2 2 BATNI SORNIK 12mm 1 1 ŽI NI VSKO NIK 12 2 2 VIJAK M6X25(IMBUS) 14 14 VIJAK M6X65(IMBUS) 1 1 LAMELNI VENTIL 1 1 TESNILO LAMELNEGA VENTILA 1 1 SESALNA CEV 1 . SESALNA CEV . 1 VMESNIK SESALNE CEVI 1 1 PODLOŽKA 5 4 4 VIJAK M5X25(ISO 7380) 2 VIJAK M5X30(ISO 7380) 2 VIJAK(HOMOLOGACIJSKI M5X23) . 2 PREGRADA CEVK ZGORNJA 1 1 POKROV EK MAGNETA- RN 1 1 VIJAK PT-KA30X14 1 1 GARNITURA TESNIL(A5-A) . .

Pridržujemo si pravico do sprememb.


SKUPINA 2

MOTORNA GRED,SKLOPKA Verzija

Pridržujemo si pravico do sprememb.

SKUPINA 2 Št.dela * Šifra 1 223421 227459 2 035548 2 Z 035549 3 P 212959 3 P 212958 3 P 212957 4 035070 5 a 044838 5 b 036555 6 223468 7 223470 8 223423 9 035554 10 209073 10 P 209119 11 1 223432 11 2 223562 12 223434 13 223429 14 209002 15 209039 16 1 209013 16 2 223769 17 223435 18 227849 18 223436 19 032083 20 031978 20 Z 031848 21 215487 22 035202

MOTORNA GRED,SKLOPKA Naziv MOTORNA GRED

A 1 OJNICA KPL-RD(zgornji in spodnji venec iglic ter sornik gredi) . VENEC IGLIC 12X15X15 1 VENEC IGLIC 12X15X15 (ve ja zra nost) 1 NALETNA PODLOŽKA 0,20mm-po potrebi 2 NALETNA PODLOŽKA 0,15mm-po potrebi 1 NALETNA PODLOŽKA 0,10mm-po potrebi 1 KROGLI NI LEŽAJ 6203 TB.P63*17X40X12 2 TESNILNI OBRO A17X35X7/6 1 TESNILNI OBRO A17X35X7 (možnost vgradnje 044838) 1 NALETNA PODLOŽKA 14X20X2 1 LEŽAJNA PUŠA 1 ZOBNIK Z BOBNOM SKLOPKE(z deli 7 in 9) 1 LEŽAJNA SKLOPKA 1 NALETNA PODLOŽKA 0,30mm 1 NALETNA PODLOŽKA 0,50mm-po potrebi 1 ELJUST SKLOPKE 1.PRESTAVE-z vložkom 3 ELJUST SKLOPKE 2.PRESTAVE-brez vložka 3 ZATI SKLOPKE 6 PESTO SKLOPKE 1 PRESTAVE 1 VZMETNA PODLOŽKA 1 ZAVORNI TRAK 6 VZMET SKLOPKE (zelena) 1 VZMET SKLOPKE (rde a-2 prestava za 25 in 45) 1 ZOBNIK GONILNI 2 PRESTAVE 1 SKLOPKA KPL 1 PRESTAVE(z deli 11-16)(položaj eljusti ! ) 1 SKLOPKA KPL 2 PRESTAVE(z deli 11,12,15-17) 1 VSKO NIK 28 1 NAZOBLJENA PODLOŽKA B10 1 VZMETNA PODLOŽKA B10 1 MATICA M10x1 1 KROGLI NI LEŽAJ 608* 8X22X7 1

Pridržujemo si pravico do sprememb.

B 1 . 1 1 2 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 3 3 6 1 1 6 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


SKUPINA 3

PREDLEŽNA GRED,GONILNA GRED Verzija

Pridržujemo si pravico do sprememb.

Št.dela 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

SKUPINA 3 * Šifra 223458 044835 035072 032077 223463 209063 222209 223121 035600 227194 223461 209062 200141 223469 P 209075 P 209076 035031 230788 209079 209080 209077 036620 035037 223456 035502 035503

PREDLEŽNA GRED,GONILNA GRED Naziv PREDLEŽNA GRED MOZNIK 5X5X12 KROGLI NI LEŽAJ 6201*12X32X10 VSKO NIK 20 VENEC VALJ EK KLETKA Z NASTAVKOM VZMET LEŽAJNA PUŠA ZOBNIK 1. PRESTAVE(z delom 9) ZOBNIK 2.PRESTAVE VAROVALNA PLOŠ ICA MATICA M14x1 DISTAN NI OBRO 2,0mm IZRAVNALNA PODLOŽKA 0,20mm IZRAVNALNA PODLOŽKA 0,50mm KROGLI NI LEŽAJ 6000*10X26X8 VERIŽNIK Z26-AR VAROVALNA PLOŠ ICA MATICA DISTAN NA PUŠA TESNILNI OBRO A35X47X7 KROGLI NI LEŽAJ 6006* 30X55X13 GONILNA GRED(z deli 24 in 25) IGLI NI LEŽAJ SCE 109P IGLI NI LEŽAJ SCE 108

Pridržujemo si pravico do sprememb.

A 1 1 1 1 1 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

B 1 1 1 1 1 8 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


SKUPINA 4

ZAGONSKI MEHANIZEM Verzija

Pridržujemo si pravico do sprememb.

SKUPINA 4 Št.dela * Šifra 1 223447 2 205702 3 209048 4 209566 5 217584 6 217582 7 223448 8 032073 9 206391 10 P 209087 10 P 200175 10 P 206391 11 223473 12 221406 13 230451 13 221405 14 201487 15 260216 16 260217 17 202726 18 202723 19 202727 20 031076

ZAGONSKI MEHANIZEM Naziv ZAGONSKA GRED NALETNI OBR VZMET SOJEMNIKA SOJEMNIK ZAGONSKI VERIŽNIK Z25 VERIGA DISTAN NA CEV, VSKO NIK 16 NALETNA PODLOŽKA 1,0mm NALETNA PODLOŽKA 0,2mm NALETNA PODLOŽKA 0,5mm NALETNA PODLOŽKA 1,0mm VZMET POVRATNA ZAGONSKE RO ICE PESTO ZAGONSKE RO ICE ZAGONSKA RO ICA S PREVLEKO (z delom 14) ZAGONSKA RO ICA- rna PREVLEKA ZAGONSKE RO ICE ZASKO KA VZMET ZASKO KE ZATI ZAGONSKE RO ICE PUŠA PODLOŽKA 7,4X17X2 MATICA M7

Pridržujemo si pravico do sprememb.

A 1 1 1 1 1 1 1 2 1 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

B 1 1 1 1 1 1 1 2 1 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1


SKUPINA 5

MAGNETNI VŽIGALNIK Verzija

Št.dela * 1 1 2 3 10 11 . 12 13 14 15 30 31 32 33

1

33

2

34 35

Pridržujemo si pravico do sprememb.

SKUPINA 5 Šifra 232976 233140 233156 224196 230916 026657 291346 031508 200048 229918 215487 230627 044528 210175 206116 211977

026701 031508

MAGNETNI VŽIGALNIK, EL.ZAGANJA Naziv MAGNETNI VŽIGALNIK 12V 80W( z deli 1-3) VZTRAJNIK (AET-11 170 020) NOSILNA PLOŠ A KPL (AET-16 721 027) GUMIJASTI TULEC SPONKA EL.VODA VIJAK M5X12(IS0 7380) LOCTITE 243-varovalna masa za vijaka PODLOŽKA 5 VALJ EK D3X4 PODLOŽKA d10,4 D17,5 s1,2 MATICA M10x1 ELEKTRONIKA (ISKRA 16.754.114) VISOKONAPETOSTNI KABEL (430 mm) TULEC KAPA SVE KE- EU homologacija KAPA SVE KE

VIJAK M5X12(IS0 7380) PODLOŽKA 5

Pridržujemo si pravico do sprememb.

A 1 1 1 1 1 2 . 2 1 1 1

B 1 1 1 1 1 2 . 2 1 1 1

1 m 1 1 . 2 2

1 m 1 1 . 2 2


SKUPINA 6

UPLINJA , DUŠILEC SESALNIH ŠUMOV Verzija

Št.dela * 1 1 2 2 2 2 2 2 3 4 5 6 7 8 9 10 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54

Pridržujemo si pravico do sprememb.

1 2 1 2 Z Z Z Z

Z

1 2

b b

SKUPINA 6 Šifra 236212 236202 212465 222681 217919 219581 229827 217940 219589 219582 219593 219594 219595 031930 027057 230149 219580 219596 219871 219872 219873 219874 219583 219598 219626 219625 219624 219585 219584 219780 026700 031075 027083 219587 219588 219590 223026 219591 219592 223025 223027 227328 219623 031073 031930 227326 227324 219375 219875 229769 230069 229704 229776 229702 229703 044438 230046 229705 229706 044115 031509 031075

UPLINJA , DUŠILEC SESALNIH ŠUMOV Naziv

A

B

UPLINJA DELL'ORTO SHA 14-12-60(z deli 2-41) UPLINJA DELL'ORTO SHA 14-09-55(z deli 2-41) GLAVNA ŠOBA 52 GLAVNA ŠOBA 49 GLAVNA ŠOBA 50 GLAVNA ŠOBA 51 GLAVNA ŠOBA 53 GLAVNA ŠOBA 54 IGLA PLOVEC OS PLOVCA TESNILO LON KA LON EK PODLOŽKA 4 VIJAK M4X20 S PODLOŽKO DRSNIK-S POŠEVNIM DNOM DRSNIK-Z RAVNIM DNOM POKROV EK KPL(z deli 12-15) ZATI VZMET RO ICA VZMET DRSNIKA TESNILO POKROV KA VIJAK M4X15 MATICA REGULIRNI VIJAK GUMIJASTI TULEC FILTER GORIVA PRIKLJU EK GORIVA TESNILNI OBRO EK VIJAK M5X10(ISO 7380) MATICA M6 VIJAK M6X30 REGULIRNI VIJAK DRSNIKA VZMET REGULIRNEGA VIJAK TESNILO -PLUTOVINASTO ZASLONKA VZMET ZASLONKE TE AJNI VIJAK VZVOD VZMET VZVODA RO ICA OKA VODILNI CEVNI LOK MATICA M4 PODLOŽKA 4 REDUCIRNA PUŠA-PLASTI NA TESNILNI OBRO STEZNA OBJEMKA 60-65 GARNITURA TESNIL UPLINJA A(z deli 6,16,20,23,29,40) SESALNI DUŠILEC (z deli 44-48) SESALNI DUŠILEC (z deli 44-50) FILTER ZRAKA PODPORNA MREŽA FILTRA TESNILNI TRAK PODPORA FILTRA VIJAK ST4,2X19 DUŠILKA PRIKLJU NA OBOJKA VMESNA GUMA VIJAK Z VGREZNO GLAVO M6X25 PODLOŽKA 6 MATICA M6

1 . 1 . . .

. 1 . 1 . . . . 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 . 1 1 1 1 1 3 1 1 1 1 1 1

Pridržujemo si pravico do sprememb.

. 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 . 1 1 1 1 3 . 1 1 1 1 1


SKUPINA 7

IZPUŠNI GLUŠNIK, SEDEŽ, Š ITNIKI Verzija

SKUPINA 7 Št.dela * Šifra 1 L 242083LAK 2 L 242084LAK 3 026696 4 232949 5 026689 6 031925 7 229728 8 230853 9 208326 10 026692 11 031932 12 030040 13 L 232579 14 026148 15 031930 16 229779 17 044422 18 031922

IZPUŠNI GLUŠNIK, SEDEŽ, Š ITNIKI Naziv DESNI Š ITNIK-lakiran LEVI Š ITNIK-lakiran VIJAK M6X50(ISO 7380) DISTAN NIK Š ITNIKA VIJAK M6X14(ISO 7380) PODLOŽKA d6,3xD18 GUMIJASTI TULEC OPORA DESNEGA Š ITNIKA CEV DISTAN NA VIJAK M6X25(ISO 7380) PODLOŽKA 6 MATICA M6-samozaporna Š ITNIK BOVDENOV-lakiran VIJAK ST 4,2X9,5 PODLOŽKA 4 Š ITNIK VERIGE VIJAK ST 4,8x13 PODLOŽKA d5,2xD15

A 1 1 1 1 1 2 4 1 1 1 1 1 1 2 2 1 2 2

B 1 1 1 1 1 2 4 1 1 1 1 1 1 2 2 1 2 2

232554 026722 031933 031077 232555

SEDEŽ s torbico VIJAK M8X55(ISO 7380) PODLOŽKA 8 MATICA M8 TORBICA

1 1 1 1 1

1 1 1 1 1

34 35 36 37 38 39

236213 236203 242153S91 026705 031509 227149 031845 031075 026704 031510 030041

GLUŠNIK IZPUŠNI 45 KPL GLUŠNIK IZPUŠNI 25 KPL Š ITNIK GLUŠNIKA VIJAK M6X10(ISO 7380) PODLOŽKA 6 TESNILO IZPUŠNO PODLOŽKA B6 MATICA M6 VIJAK M8X20(IS0 7380) PODLOŽKA 8 MATICA M8

1 . 1 2 2 1 2 2 2 4 2

. 1 1 2 2 1 2 2 2 4 2

50

236349

NALEPKA YOUNGST'R KPL

1

1

20 21 22 23 24 30 30

30

1 2

34

37 35 36

38

39

Pridržujemo si pravico do sprememb.

Pridržujemo si pravico do sprememb.


SKUPINA 7a

BLATNIKI Verzija

Št.dela *

BLATNIKI A

B

1 2 3

242154LAK

PREDNJI BLATNIK

1

1

026706 031509

VIJAK*M6X12-ISO7380-ZN5GLCB PODLOŽKA*A6,4-140HV-ZN5GLCB

4 4

4 4

10 11 12 13 15 16

242155LAK

ZADNJI BLATNIK

1

1

026690 031509 030040

VIJAK*M6X16-ISO7380-ZN5GLCB PODLOŽKA*A6,4-140HV-ZN5GLCB MATICA*M6-5 ZN5GLCB samozapor. NOSILEC KABLOV VIJAK PT KA30X10

5 5 5

5 5 5

2 2

2 2

ZADEK- rna plastika NOSILEC ZADKA VIJAK*M8X20-ISO7380-ZN5GLCB PODLOŽKA*8,4-140HV ZN5GLCB(D+) MATICA*M8-5 ZN5GLCB samozapor.

1 1

1 1

3 6 3

3 6 3

20 21 22 23 24

Pridržujemo si pravico do sprememb.

SKUPINA 7a Šifra Naziv

236393 232807 236316 236319 026704 031926 030041

30 31 32

236317

BLATNIK ZADNJI-SPODNJI- rna plastika

1

1

031509 030040

PODLOŽKA*A6,4-140HV-ZN5GLCB MATICA*M6-5 ZN5GLCB samozapor.

1 1

1 1

40 41

226302 233122

ODSEVNIK AMBRA-raven ODSEVNIK RDE -z varovalnimi obro ki

2 1

2 1

50

236349

NALEPKA YOUNGST'R KPL

1

1

Pridržujemo si pravico do sprememb.


SKUPINA 8

OKVIR,ZADNJE VILICE,STOJALO Verzija Št.dela 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 30 31 31 32 33 34 40

Pridržujemo si pravico do sprememb !

* L

L

L

L L

SKUPINA 8 Šifra 242157LAK 209141 232546 233727 044531 224056 232549 232553 242160S91 200609 209143 026041 031933 030049 242158LAK 209144 026083 031935 030051 236318 026723 031513 030042 236315 233582 026700 242161S91 217174 206109 202881 031848 026698 233198

OKVIR,ZADNJE VILICE,STOJALO Naziv OKVIR-lakiran LEŽAJNA PUŠA POKROV REZERVOARJA PIPICA GORIVA CEV GORIVA-0,08m VZMETNA OBJEMKA 8 ODDUŠNIK TESNILNA PODLOŽKA STOJALO-lakirano rno VZMET OPORA VZMETI VIJAK M8x1X70 PODLOŽKA 8 MATICA M8x1-samozaporna ZADNJE VILICE-lakirane DISTAN NA CEV VIJAK M12x1,25X120 PODLOŽKA 13 MATICA M12x1,25-samozaporna VZMETNI BLAŽILEC- rna vzmet VIJAK M10X40(ISO 7380) PODLOŽKA d10,5xD20x2 MATICA M10-samozaporna VODILO VERIGE DRŽALO VODILA VERIGE VIJAK M5X10(ISO 7380) NOSILNA CEV-lakirana RNO NOŽNA OPORA -KPL (z deli 23 IN 24) NOŽNA OPORA-lakirana rno PREVLEKA NOŽNE OPORE PODLOŽKA B10 VIJAK M10X25(ISO 7380) KLJU AVNICA

Pridržujemo si pravico do sprememb !

A B 1 1 2 2 1 1 1 1 m m 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 1 1 1 1 2 2 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1


SKUPINA 9

PREDNJE VILICE Verzija

SKUPINA 9 Št.dela * Šifra 236307 1 L 243141 2 L 243142

A 1 1 1

B 1 1 1

TESNILNI OBRO

2

2

1 4 4 1 2 4 4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 42 1 1 2 2 2 2

4

243179

13 14 15 16 17 18 19 20 21

243155 243143 030041 L 243144 L 243145 026646 030040 219349 230741 200714

SPODNJA VILI NA VEZ VIJAK M8X50 IMBUS MATICA M8-samozaporna ZGORNJA VILI NA VEZ-LAKIRANA SREBRNO SPONA KRMILA -LAKIRANA SREBRNO VIJAK M6X45 IMBUS MATICA M6-samozaporna KROVNA MATICA GARNITURA LEŽAJEV (z deli 21-30) LEŽAJNI KONUS d26

23 24 25 26 27 28 29 30

200714 200715 200717 P 222848 206701 044535 223155 223157

LEŽAJNI KONUS d26 VAROVALNI POKROV UTORNA MATICA PODLOŽKA S= 2 mm PODLOŽKA S= 0,7 mm svetla KROGLICA 5 ZGORNJA LEŽAJNA SKODELICA SPODNJA LEŽAJNA SKODELICA

1 4 4 1 2 4 4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 42 1 1

NOSILEC ŽAROMETA VIJAK M6X25 PODLOŽKA 6 MATICA M6-samozaporna

2 2 2 2

31 32 33 34

Pridržujemo si pravico do sprememb.

PREDNJE VILICE Naziv PREDNJE VILICE (z deli 1 do19) DESNA NOGA PRED.VILIC-LAKIRANA SREBRNO LEVA NOGA PRED.VILIC-LAKIRANA SREBRNO

242194LAK 026692 031509 030040

Pridržujemo si pravico do sprememb.


SKUPINA 10

2 3 4 5 6 7 8

SKUPINA 10 KRMILO,RO AJI,BOVDEN VLEKI,MERILNIK HITR. Šifra Naziv 236479 RO AJ HIDRAVLI NE ZAVORE AJP (z deli 1-8) ( RNE KLEŠ E DISK ZAVORE-poz.4 ) 243135 RO AJ DESNI (z delom 3) 243146 DESNA RO ICA-polirana 243137 KLEŠ E DISK ZAVORE- RNE (z delom 5) 243140 ZAVORNA PLOŠ ICA 243139 VIJAK 243138 TESNILNA PODLOŽKA 243136 CEV

20 21 22

236622 232856 232857 232859

23

1/2 236743

24 25 26 29 30 31

236623 232861 232862 232863 222619 221222 232867

RO AJ LEVI (z deli 24 - 31) OHIŠJE LEVEGA RO AJA LEVA RO ICA-polirana VIJAK RO ICE KPL VZMET LEVE RO ICE SORNIK BOVDENA STOP STIKALO

1 1 1 1 1 1 1

1 1 1 1 1 1 1

35 36 37

232794 026700 232758

BOVDEN PLINA VIJAK M5X10(ISO 7380) BOVDEN ZADNJE ZAVORE

1 1 1

1 1 1

40 43

242042C51 233184

KRMILO VZVRATNO OGLEDALO-DESNO/LEVO

1 1 . .

KRMILO,RO AJI,BOVDEN VLEKI,MERILNIK HITR.

Verzija

Pridržujemo si pravico do sprememb.

Št.dela * 1

A 1

B 1

RO AJ PLINA (z deli 20-22) OHIŠJE RO AJA PLINA VRTJIVI RO AJ PLIVA (z delom 26) VIJAK STIKALA

1 1 1 2 2 4 1 2 1 1 1 4

1 1 1 2 2 4 1 2 1 1 1 4

PREVLEKA RO AJA - par (z delom 23/2)

1

1

43 43

Z 232759 Z 232988

VZVRATNO OGLEDALO-LEVO VZVRATNO OGLEDALO-DESNO

1 1 . .

45 45 46 47 48 49 50 51 52 52

1 234222 2 232803 213998 213999 222301 236388 233120 242081C51 242082C51 232799

MERILNIK HITROSTI- km/h (z deli 41-43) MERILNIK HITROSTI- MPH (z deli 41-43) ŽARNICA 12V 2W BA7S NOSILEC ŽARNICE DRŽALO MERILNIKA HITROSTI OS PREGIBNA 1,8-2,6-L=780mm OKROV MERILNIKA HITROSTI( s stekli indikatorjev) DNO OKROVA MERILNIKA HITROSTI NOSILEC MERILNIKA HITROSTI VIJAK PT*KA50x25

1 . 4 1 1 1 1 1 1 2

1 . 4 1 1 1 1 1 1 2

55

236747

56

227497

NOSILEC ŽARNICE

2

2

57

232763

ŽARNICA 12V 1,2W -W2x4,6d

2

2

SPLET MERILNIKA-indikatorjev (z deli 56in 57)

Pridržujemo si pravico do sprememb.


SKUPINA 11

PREDNJE KOLO Verzija

Št.dela * 1 2 3 6 7 8 9 10 11

20 21 30

Pridržujemo si pravico do sprememb.

SKUPINA 11 PREDNJE KOLO Šifra Naziv KOLO PREDNJE BREZ PNEVMATIKE 242260LAK KOLO PREDNJE 044225 KROGLI NI LEŽAJ 12X32X10(6201-2Z) VIJAK ZA DISK'YA 236424 291346 LEPILO LOCTITE 243

236736 243164

SET KOLES ( z deloi 2, 11 in 21)

236326 236327 236328

PNEVMATIKA'120/70-12 TUBELESS VENTIL TUBELESS (2 kosa v setu 236736) POGON MERIL.HITR'YA-12

ZAVORNI KOLUT

Pridržujemo si pravico do sprememb.

A

B

1 2

1 2

3 .

3 .

1 1

1 1

1 2

1 2

1

1


SKUPINA 12

ZADNJE KOLO Št.dela

*

1 2 3 4 5

10 11 12 13 14 15 16 17 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 40 40 41 41

Pridržujemo si pravico do sprememb.

Šifra 242159LAK 209212

ZADNJE KOLO Naziv NOSILEC ZADNJEGA KOLESA NAPENJALEC VERIGE

25578 30042 31513

VIJAK*M10X80*DIN931-8.8GZN5CB MATICA*M10-5 ZN5GLCB samozapor PODLOŽKA*A10,5-140HV-ZN5GLCB

242261LAK

KOLO ZADNJE BREZ PNEVMATIKE ZADNJE KOLO

236341 35151 236343 236344 44158 30052 236345 236381 209079 209080 236346 236347 229684 222581 31509 31075 236348 31933 30041 227114 236326 236327 209877 230439

GRED ZAD.KOLESA'YA LEŽAJ*6204-2RSR 20X47X14 CEV DIST'D25x2L37 PODLOŽKA'd24,5D30s2 PODLOŽKA*A17-140HV ZN5GLCB MATICA*M16x1,5 ZN5GLCB SAMOZ VERIŽNIK'Z20-Gd25 VERIŽNIK'Z31-Gd25 PLOŠ ICA VAROVALNA MATICA'M22X1 ZN5GLCB-H8-S30 ELJUST ZAVOR'YA-KPL RAZPIRALO'YA VZVOD ZAVORNI'A2 VIJAK STEZNI'A3 PODLOŽKA*A6,4-140HV-ZN5GLCB MATICA*M6-6 ZN5GLCB OS ZAV. ELJUSTI PODLOŽKA*A8,4-140HV-ZN5GLCB MATICA*M8-5 ZN5GLCB samozapor. KONTROLNI EP PNEVMATIKA'120/70-12 TUBELESS VENTIL TUBELESS VZMET VIJAK REGULIRNI M6X20(bovden zavore)

205348

VERIGA 95 VALJ KOV (z delom 41) VERIGA 100 VALJ KOV (z delom 41) VTI NI LEN-Parni leni (CZ) VTI NI LEN-parni leni (WIPPERMANN)

SKUPINA 12

Verzija

1 2

1 2 1 2

213151

232996 229189

Pridržujemo si pravico do sprememb.

A B 1 1 1 1 2 2 2

1 1 2 1 1 1 1 1 . . 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1

1 1 1 1

1 . . .

2 2 2

1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1

1 1 1 1

. 1 . .


SKUPINA 13

ELEKTRI NA OPREMA

Šifra 232720 232941 232942 044692 232943 232944 044427 026704 236382

ELEKTRI NA OPREMA Naziv ŽAROMET (z deli 2-8) VLOŽEK ŽAROMETA ŽARNICA 12V 35/35W BA 20D ŽARNICA 12V 5W S8.5 NOSILEC ŽARNICE DRŽALNA SPONKA VIJAK ST 2,9X32 VIJAK M8X20(IS0 7380) PUŠA

A 1 1 1 1 1 1 3 2 2

B 1 1 1 1 1 1 3 2 2

15

236746

STIKALA S PREDNJIM SPLETOM (z deli 16-18)

1

1

16 17 18

232987

STIKALO DESNO S KABLOM-dnevna lu ,stop mot.rde

1

1

232788

STIKALO LEVO S KABLOM

1

1

232859

VIJAK STIKALA M5X22 rn

4

4

236355

ZADNJI KABELSKI SPLET

1

1

19 20

232867 213194

STOP STIKALO KAPA Š ITNA

2 2

2 2

23

232721 232948 044681 044416 233233 242095C51 236368 026706 031509 030040 236411

ZADNJA SVETILKA( z delom 24) STEKLO ZADNJE SVETILKE ŽARNICA 12V 21/5W BAY 15D VIJAK ST 4,2x38 SIRENA (z deli 27-29) SIRENA-izmeni ni tok POKROV EK-kromiran VIJAK PT KA30X14 VIJAK M6X12(IS0 7380) PODLOŽKA 6 MATICA M6-samozaporna NOSILEC SIRENE

1 1 1 2 . 1 1 2 2 2 1 1

1 1 1 2 . 1 1 2 2 2 1 1

221582 026692 031845

REGULATOR NAPETOSTI VIJAK M6X25(ISO 7380) PODLOŽKA B6

1 1 1

1 1 1

SKUPINA 13

Verzija

Št.dela * 1 2 3 4 5 6 7 8 9

-

24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 41 42

Pridržujemo si pravico do sprememb.

Pridržujemo si pravico do sprememb.


Katalog TOMOS YUNGSTER