Page 1

OSNUTEK KATALOGA REZERVNIH DELOV Samo za interno uporabo. Dokončno vsebino in obliko za tisk pripravi Tehnično servisna služba

APN 6S TIP APN 6S APN 6S APN 6S APN 6S

TIP-KOMERCIJALA standard ALPINO PTT PTT

2002 MODELI

A B C D

SAMO ZA INTERNO UPORABO ARTIKEL 226660 SI 226890 SI 226930 SI 226850 UN

VIN-tip je od 4. do 11. mesta VIN označbe EU

MODELI VERZIJA VSEBINA OKROVI MOTORJA, PUHALO VALJ, BAT, MOTORNA GRED, SKLOPKA MENJALNIK PRETIČNI MEHANIZEM ZAGONSKI MEHANIZEM MAGNETNI VŽIGALNIK UPLINJAČ IZPUŠNI GLUŠNIK OKVIR, BLATNIKI REZERVOAR, SEDEŽ ZADNJE VILICE, VZMETNI BLAŽILEC, STOJALO PREDNJE VILICE PREDNJE VILICE-E.B.R KRMILO, ROČAJI, MERILNIK HITROSTI PREDNJE KOLO ZADNJE KOLO ELEKTRIČNA OPREMA ELEKTRIČNA OPREMA-SMERNIKI DODATNA OPREMA

a,b… 1,2… G L C M N P Z

SKUPINA 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12a 12b 13 14 15 16a 16b 17

LEGENDA za dodatno označbo šifre varianti (originalni vgrajeni deli) različni deli,ki imaji isto št.dela na risbi skupine grundiran del lakiran del kromiran del možnost vgradnje (deli, ki se vgrajujejo na druge tipe vozil) nezaščiten del (plastični deli ...) del, ki se vgradi po potrebi (podložke za nastavitev zračnosti...) zamenljivi deli (deli, ki lahko zamenjajo originalni del, če ta ni na raspolago)

Pridržujemo si pravico do sprememb.

CIGOJ

01.05.02


OSNUTEK KATALOGA REZERVNIH DELOV Samo za interno uporabo. Dokončno vsebino in obliko za tisk pripravi Tehnično servisna služba

APN 6S-standard

APN 6S-ALPINO

APN 6S-PTT-SI

APN 6S-PTT-UN

OPOMBA Z letom 2001 smo samo za nove artikle uvedli devet mesto šifro artikla za zaščitene dele V ta namen smo rezervirali območje šifer od 241000 do 242999 PRIMER: 241000LAK - lakiran del; barvo sporočiti 241000GRU - grundiran del 241000X91 - lakiran del; črna temperaturno obstojna barva 241000C51 - kromiran svetlo.

Pridržujemo si pravico do sprememb.

CIGOJ

01.05.02


SKUPINA 1

CIGOJ

01.05.02

OKROVI MOTORJA,PUHALO

Pridr탑ujemo si pravico do sprememb.

APN


Verzija

SKUPINA 1 Št.dela * Šifra 226860 226493 1 226494 2 227153 3 200265 4 027239 5 230173 5 Z 044582 6 221004 7 205592 9 200039 10 204119 11 026636 12 031932 13 031075 14 026604 15 026645 16 026043 17 026044 18 031933 19 030049 20 206613 21 200294 22 206319 23 206321 24 027065 25 031867 26 221912 27 227155 28 037290 29 026571 30 226643 31 036183 32 207754 33 026300 34 031884

OKROVI MOTORJA,PUHALO Naziv VGRADNI MOTOR GARNITURA TESNIL OKROV MOTORJA KPL TESNILO OKROVA MOTORJA CENTRIRNA PUŠA VIJAK M8X10 TESNILNA PODLOŽKA A8X14 BAKRENA TESNILNA PODLOŽKA A8X14 FIBER MERILNA PALICA TESNILNI OBROČ GUMIJASTI TULEC STOJNI VIJAK M7X105 VIJAK M6X40 PODLOŽKA 6 MATICA M6 VIJAK M6X50 VIJAK M6X60 VIJAK M8X1 X80 VIJAK M8X1 X85 PODLOŽKA 8 MATICA M8X1 SAMOZAPORNA LEVI POKROV MOTORJA GUMIJASTA TULKA TESNILNI VLOŽEK PUHALA TEKAČ PUHALA VIJAK M5X12 PODLOŽKA A5 DESNI POKROV MOTORJA TESNILO POKROVA MOTORJA CENTRIRNI ZATIČ VIJAK M6X30 POKROV SKLOPKE OBROČ TESNILNI HLADILNA KAPA VIJAK M7X12 PODLOŽKA A7

CIGOJ

Pridržujemo si pravico do sprememb.

01.05.02

A 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 4 2 2 2 5 6 2 1 3 3 1 1 1 1 4 4 1 1 2 4 1 1 1 2 2

APN B C 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 4 2 2 2 2 2 2 5 5 6 6 2 2 1 1 3 3 3 3 1 1 1 1 1 1 1 1 4 4 4 4 1 1 1 1 2 2 4 4 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2

D 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 4 2 2 2 5 6 2 1 3 3 1 1 1 1 4 4 1 1 2 4 1 1 1 2 2

1/1


SKUPINA 2

CIGOJ

01.05.02

VALJ,BAT,MOTORNA GRED,SKLOPKA

Pridr탑ujemo si pravico do sprememb.

APN


Verzija

SKUPINA 2 Št.dela * Šifra 1 226870 2 227156 3 208201 4 207747 5 227145 6 044509 7 031884 8 031076 9 226872 226873 10 044754 227501 11 032039 12 032038 13 226875 14 035548 15 038008 16 212959 209073 17 035070 18 036555 19 036591 20 205617 21 205620 22 205621 23 035497 24 221972 25 035073 26 032072 27 032141 28 221971 29 035123 30 221929 31 221970 32 032081 33 221922 34 223144 35 221924 36 221925 37 221926 38 221928 39 205628 40 207410 41 207409 42 035400 43 221932 44 034096 45 203848

VALJ,BAT,MOTORNA GRED,SKLOPKA Naziv VALJ Z BATOM KPL TESNILO VALJA STOJNI VIJAK M6X24 GLAVA VALJA TESNILO GLAVE VALJA SVEČKA BOSNA F70 PODLOŽKA B7 MATICA M7 BAT D38X55/12 KPL BAT D38,5X55/12 KPL-1.NADMERA BATNI OBROČEK BATNI OBROČEK 1.NADMERA BATNI SORNIK ŽIČNI VSKOČNIK A12 MOTORNA GRED VENEC IGLIC 12X15X15 SEGMENTNA ZAGOZDA 4X6,5 NALETNA PODLOŽKA 0,2-PO POTREBI NALETNA PODLOŽKA 0,3-PO POTREBI KROGLIČNIO LEŽAJ 17X40X12 TESNILNI OBROČ A17X35X7 TESNILNI OBROČ A25X35X7 BOBEN SKLOPKE VAROVALNA PLOŠČICA MATICA M14X1 L VENEC IGLIC 12X15X13 POGONSKI ZOBNIK KROGLIČNI LEŽAJ 15X35X11 VSKOČNIK 15 VSKOČNIK 35 ODMIKALNA KULISA KROGLICA D6 ODMIKALNA KULISA Z ROČICO PESTO SKLOPKE KPL (z deli 24,27,34-41) VSKOČNIK 25X1,2 PESTO SKLOPKE ZUNANJA LAMELA Z OBLOGO NOTRANJA LAMELA POTISNI OBROČ PLOŠČICA TRN SKLOPKE ZATIČ D5X30 SKODELICA VZMETI VZMET SKLOPKE AKSIALNI KROGLIČNI LEŽAJ 10X24X9 NASTAVNA MATICA M8X1 L14,5 RAZCEPKA 2,5X16 DISTANČNA MATICA M7

CIGOJ

Pridržujemo si pravico do sprememb.

01.05.02

A 1 1 2 1 1 1 4 2 1 1 2 2 1 2 1 1 1 3 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 1 1 1 4 4 1 1 1 1 2 4 1 1 1 2

APN B C 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 4 4 2 2 1 1 1 1 2 2 2 2 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 3 3 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 3 1 1 1 1 1 1 1 1 4 4 4 4 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 4 4 1 1 1 1 1 1 2 2

D 1 1 2 1 1 1 4 2 1 1 2 2 1 2 1 1 1 3 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 1 1 1 1 4 4 1 1 1 1 2 4 1 1 1 2

1/1


SKUPINA 3

CIGOJ

01.05.02

MENJALNIK

Pridr탑ujemo si pravico do sprememb.

APN


Verzija

SKUPINA 3 Št.dela * Šifra 226169 1 209992 2 044836 3 035072 4 205639 5 206118 6 206119 7 211019 8 213774 9 221938 10 205641 206889 11 035073 12 209994 13 205655 14 205656 15 206120 16 206896 17 205658 18 207007 200261 200262 19 035034 20 2'05662 21 031996 22 207130 23 036567 24 035035 25 032082 26 206749 27 209774

Naziv PREDLEŽNA GRED KPL(z deli 1,2,4-7) PREDLEŽNA GRED Z10 IN Z15 MOZNIK A5X5X56 KROGLIČNI LEŽAJ 12X32X10 PREDLEŽNI ZOBNIK 3. PRESTAVE Z22 PREDLEŽNI ZOBNIK 4. PRESTAVE Z25 DISTANČNA PUŠA DISTANČNI OBROČ PREDLEŽNI ZOBNIK Z61 VZMETNA PODLOŽKA NALETNA PODLOŽKA 0,1 - po potrebi NALETNA PODLOŽKA 0,5 - po potrebi KROGLIČNI LEŽAJ 17X35X10 GNANI ZOBNIK 1.PRESTAVE Z38 GNANI ZOBNIK 2.PRESTAVE Z34 GNANI ZOBNIK 3.PRESTAVE Z35 GNANI ZOBNIK 4.PRESTAVE Z31 DISTANČNA PUŠA VAROVALNA PODLOŽKA NALETNA PODLOŽKA 0,5 - po potrebi NALETNA PODLOŽKA 0,1 - po potrebi NALETNA PODLOŽKA 0,2 - po potrebi KROGLIČNI LEŽAJ 17X35X10 MATICA M14X1 PODLOŽKA A14 VERIŽNIK Z13 TESNILNI OBROČ A20X30X7 KROGLIČNI LEŽAJ 20X42X12 VSKOČNIK 26 VAROVALNI OBROČ GONILNA GRED KPL (z deli 21-25 v skupini 4)

CIGOJ

Pridržujemo si pravico do sprememb.

01.05.02

MENJALNIK A 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

APN B C 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

D 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

1/1


SKUPINA 4

CIGOJ

01.05.02

PRETIト君I MEHANIZEM

Pridrナセujemo si pravico do sprememb.

APN


Verzija

SKUPINA 4 Št.dela * Šifra 206358 1 205675 2 221129 3 260091 4 025192 5 031932 6 036524 7 205687 8 205678 9 205683 10 205682 11 205684 12 205685 13 208850 14 209778 15 207993 16 209777 17 209776 18 209779 19 206302 20 044534 21 205659 22 206873 23 205660 24 205661 25 044535

Naziv PRETIČNA GRED(z deli 1,8-12) PRETIČNA GRED PRETIČNA ROČICA-črna PREVLEKA PRETIČNE ROČICE VIJAK M6X20 PODLOŽKA 6 TESNILNI OBROČ 12X22X7 DISTANČNA PLOŠČICA VILICE PODLOŽKA VEZ VZMET PODLOŽKA NALETNA PODLOŽKA 0,3 - po potrebi SKODELICA VZMETI VZMET PLOŠČICA OBJEMKA SKODELICA VZMETI PLOŠČICA KROGLICA D8 PRETIČNI TRN VALJASTI ZATIČ D2,5X6,2 ZATIČ VZMET KROGLICA D5

CIGOJ

Pridržujemo si pravico do sprememb.

01.05.02

PRETIČNI MEHANIZEM A 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 2 1 2 2 1 3 2 2 1 1 1 1 1

APN B C 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 2 2 1 1 2 2 2 2 1 1 3 3 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

D 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1 2 1 2 2 1 3 2 2 1 1 1 1 1

1/1


SKUPINA 5

CIGOJ

01.05.02

ZAGONSKI MEHANIZEM

Pridr탑ujemo si pravico do sprememb.

APN


Verzija

SKUPINA 5 Št.dela * Šifra 1 205943 2 221405 2 Z 208875 3 201487 4 223473 5 221406 5 Z 205812 6 260216 7 260217 8 202726 9 202723 10 202727 11 031076 12 205941 13 205702 14 200173 15 200172 16 032073 17 208474 18 226339 19 200266 20 205944 21 200175 22 205926 23 209048

Naziv ZAGONSKA GRED ZAGONSKA ROČICA-črna ZAGONSKA ROČICA-svetla PREVLEKA ZAGONSKE ROČICE VZMET ZAGONSKE ROČICE PESTO-črno PESTO-svetlo ZASKOČKA VZMET ZATIČ ZAGONSKE ROČICE PUŠA PODLOŽKA 7 MATICA M7 ZAGONSKI ZOBNIK NALETNA PODLOŽKA 2,0 VAROVALNI OBROČEK NALETNI OBROČEK VSKOČNIK 16 NALETNA PODLOŽKA 1,0 VZMETNA PODLOŽKA TESNILNI OBROČ DISTANČNA CEV NALETNA PODLOŽKA 0,5 SOJEMALEC ZAVORNA VZMET

CIGOJ

Pridržujemo si pravico do sprememb.

01.05.02

ZAGONSKI MEHANIZEM A 1 1 . 1 1 1 . 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 1 1 1 1 1 1 1

APN B C 1 1 1 1 . . 1 1 1 1 1 1 . . 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 4 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

D 1 1 . 1 1 1 . 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 1 1 1 1 1 1 1

1/1


SKUPINA 6

MAGNETNI VŽIGALNIK

APN

5

18

CIGOJ

01.05.02

Pridržujemo si pravico do sprememb.


Verzija

SKUPINA 6 Št.dela * Šifra 229444 1 229484 2 229485 3 229483 4 223170 5 027260 6 031507 7 027235 291346 9 200048 10 030084 11 215487 12 226832 13 210175 14 044528 15 206116 16 031074 17 031990 18 027260

MAGNETNI VŽIGALNIK Naziv MAGNETNI VŽIGALNIK 50W(z deli 1-6) VZTRAJNIK NOSILNA PLOŠČA KPL (z deli 2-7) PRIMARNO NAVITJE NAVITJE ZA RAZSVETLJAVO VIJAK M4X20 PODLOŽKA A4 VIJAK M4X14 LOCTITE 243-varovalna masa za vijak VALJČEK D3X5 PODLOŽKA 10 MATICA M10X1 ELEKTRONIKA(ISKRA 16.754.097) ŠČITNI TULEC VŽIGALNI KABEL-V METRIH KAPICA SVEČKE MATICA M5 PODLOŽKA 5 VIJAK M5X20(ISO 7380)

CIGOJ

Pridržujemo si pravico do sprememb.

01.05.02

APN A B C D 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 4 4 4 6 6 6 6 5 5 5 5 . . . . 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0,18 0,18 0,18 0,18 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2

1/1


SKUPINA 7

CIGOJ

01.05.02

UPLINJAČ

Pridržujemo si pravico do sprememb.

APN


Verzija

SKUPINA 7 Št.dela * Šifra 1 226727 2 217879 2 219581 3 219589 4 219582 5 219593 6 219594 7 219595 8 031930 9 027057 10 230149 10 Z 219580 11 219596 12 219871 13 219872 14 219873 15 219874 16 219583 17 219598 18 219626 19 219625 20 219624 21 219585 22 219584 23 219780 24 027064 25 031075 26 027083 27 219587 28 219588 29 219590 30 223026 31 219591 32 219592 33 223025 34 223027 35 227328 36 219623 37 031073 38 227324 39 227326 40 226662 41 227147 42 026561 43 031932 44 219376 45 226667 46 219375 47 223606 48 226672 49 219875

UPLINJAČ Naziv UPLINJAČ DELL'ORTO SHA 14-12P(z deli 2-39 IN 46) GLAVNA ŠOBA 49 GLAVNA ŠOBA 51 IGLA PLOVEC OS PLOVCA TESNILO LONČKA LONČEK PODLOŽKA 4 VIJAK M4X20 S PODLOŽKO DRSNIK-S POŠEVNIM DNOM DRSNIK-Z RAVNIM DNOM POKROVČEK KPL(z deli 12-15) ZATIČ VZMET ROČICA VZMET DRSNIKA TESNILO POKROVČKA VIJAK M4X15 MATICA REGULIRNI VIJAK GUMIJASTI TULEC FILTER GORIVA PRIKLJUČEK GORIVA TESNILNI OBROČEK VIJAK M5X10 MATICA M6 VIJAK M6X30 REGULIRNI VIJAK DRSNIKA VZMET REGULIRNEGA VIJAK TESNILO -PLUTOVINASTO ZASLONKA VZMET ZASLONKE TEČAJNI VIJAK VZVOD VZMET VZVODA ROČICA ČOKA VODILNI CEVNI LOK MATICA M4 TESNILNI OBROČ REDUCIRNA PUŠA-PLASTIČNA SESALNA CEV TESNILO SESALNE CEVI VIJAK M6X16 PODLOŽKA 6 FILTER ZRAKA PRIKLJUČNA OBOJKA OBJEMKA DUŠILKA GUMIJASTO VODILO DUŠILKE GARNITURA TESNIL

CIGOJ

Pridržujemo si pravico do sprememb.

01.05.02

A 1 1 . 1 1 1 1 1 1 1 1 . 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1

APN B C 1 1 1 1 . . 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 . . 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

D 1 1 . 1 1 1 1 1 1 1 1 . 1 1 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1

1/1


SKUPINA 8

CIGOJ

01.05.02

IZPUŠNI GLUŠNIK

Pridržujemo si pravico do sprememb !

APN


Verzija Št.dela 1 2 2 3 3 4 5 6 6 7 8 9 10 11 12 13 14

CIGOJ

SKUPINA 8 Šifra 217748 209712 241003X91 Z 217749 064029 Z 205316 203706 213280 064007 Z 205315 211697 031932 031845 031075 032027 205896 026690 227149

IZPUŠNI GLUŠNIK Naziv IZPUŠNI GLUŠNIK KPL(z deli 1-10) PLAŠČ GLUŠNIKA IZPUŠNA CEV-lakirano črno IZPUŠNA CEV-kromirana TESNILNA VRVICA 1,5-v metrih TESNILNA VRVICA OBROČ ZASLONKA TESNILNA VRVICA 3,0-v metrih TESNILNA VRVICA KONČNIK PODLOŽKA 6 PODLOŽKA B6 MATICA M6 VZMETNA VAROVALKA 8 NOSILEC IZPUŠNEGA GLUŠNIKA VIJAK M6X16(ISO 7380) TESNILO

01.05.02

Pridržujemo si pravico do sprememb !

*

APN A B C 1 1 1 1 1 1 1 1 1 . . . 0,23 0,23 0,23 . . . 1 1 1 1 1 1 0,23 0,23 0,23 . . . 1 1 1 2 2 2 4 4 4 4 4 4 1 1 1 1 1 1 2 2 2 1 1 1


APN D 1 1 1 . 0,23 . 1 1 0,23 . 1 2 4 4 1 1 2 1

1/1


OKVIR, BLATNIKI,NOŽNI ZAVORNI VZVOD

SKUPINA 9

APN

11

6

CIGOJ

01.05.02

Pridržujemo si pravico do sprememb.


SKUPINA 9

Verzija

Št.dela 1 2 2 3 4 5 6 7 8 9 10 10 11 12 13 14 16 17 18 19 20 22 23 28 29 30 31

* Šifra 226663 a 226779 b 226704 205919 217442 026690 031932 031845 030040 217581 a 217452 b 226883 031925 226504 026707 206107 217174 202881 026698 031848 205958 260091 202402 217544 222173 030041 031933

CIGOJ

01.05.02

OKVIR, BLATNIKI Naziv OKVIR-lakiran OKVIR-lakiran OKVIR-lakiran NOSILNA PUŠA PREDNJI BLATNIK VIJAK M6X16(ISO 7380) PODLOŽKA 6 PODLOŽKA B6 MATICA M6-samozaporna PLASTIČNI POKROV ZADNJI BLATNIK ZADNJI BLATNIK PODLOŽKA D6xd18 PRTLAŽNIK-LAK.ČRN VIJAK M6X20(ISO 7380) NOSILNA CEV-lakirana NOŽNA OPORA(z delom 17) GUMIJASTA PREVLEKA VIJAK M10X25(iso 7380) PODLOŽKA B6 NOŽNI ZAVORNI VZVOD PREVLEKA ZAVORNEGA VZVODA VZMET VLOŽEK NOSILEC BLATNIKA MATICA M8-samozaporna PODLOŽKA 8

Pridržujemo si pravico do sprememb.

A 1 . . 2 1 2 6 2 7 1 1 . 2 1 2 1 2 2 2 2 1 1 1 1 1 2 2

APN B C . . 1 . . 1 2 2 1 1 2 2 6 6 2 2 7 7 1 1 . 1 1 . 2 2 1 1 2 2 1 . 2 . 2 . 2 . 2 . 1 . 1 . 1 . 1 1 1 1 2 2 2 2

D . . 1 2 1 2 6 2 7 1 1 . 2 1 2 1 2 2 2 2 1 1 1 1 1 2 2

1/1


SKUPINA 10

CIGOJ

01.05.02

REZERVOAR, SEDEŽ

Pridržujemo si pravico do sprememb.

APN


Verzija

SKUPINA 10 Št.dela * Šifra 1 217575 2 217576 3 219693 4 208323 5 208326 6 219617 7 208324 8 030020 9 217577 10 217747 11 044531 12 224056 13 227752 14 217641 15 217646 16 200516 17 217647 18 026286 19 031845 20 031075 21 226756 22 222145 23 223759 24 226754 24 226753 25 219946 26 030040 27 027268 28 031928 227112 226746 226757

REZERVOAR, SEDEŽ Naziv REZERVOAR (z delom 2) POKROV REZERVOARJA PODLOGA DUŠILNI OBROČ DISTANČNA CEV VIJAK PODLOŽKA MATICA M6-ZAPRTA PIPICA GORIVA STEZNA OBJEMKA CEV GORIVA-V METRIH VZMETNA OBJEMKA SEDEŽ TEČAJ OPORNA LETEV GUMIJASTI OBROČ ZAPIRALO VIJAK M6X10 PODLOŽKA B6 MATICA M6 REZERVOAR-lakiran POKROV REZERVOARJA PIPICA GORIVA ZADNJI POKROV REZERVOARJA-LAKIRAN ZADNJI POKROV REZERVOARJA-PLASTIČEN GUMIJASTI BLAŽILNIK MATICA M6 SAMOZAPORNA VIJAK M6X16 (ČRN) PODLOŽKA 6 (ČRN) NALEPKA 'APN-6S' NALEPKA 'ALPINO' NALEPKA 'ON-OFF-RES.'

CIGOJ

Pridržujemo si pravico do sprememb.

01.05.02

APN A B C D 1 . 1 1 1 . 1 1 1 . 1 1 2 4 2 2 1 2 1 1 1 2 1 1 2 6 2 2 1 . 1 1 1 . 1 1 1 . 1 1 0,2 0.2 0,14 0,14 2 2 2 2 1 1 1 1 2 2 2 2 1 1 1 1 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 4 4 4 4 5 5 5 5 . 1 . . . 1 . . . 1 . . . 1 . . . 1 . . . 1 . . . 2 . . . 2 . . . 2 . . 2 . 2 2 . 2 . . . 1 . .

1/1


SKUPINA 11

ZADNJE VILICE,VZMETNI BLAŽILEC,STOJALO

APN

17

CIGOJ

01.05.02

Pridržujemo si pravico do sprememb.


SKUPINA 11

Verzija

ZADNJE VILICE,VZMETNI BLAŽILEC,STOJALO Naziv ZADNJE VILICE-lakirane KPL(z deli 2-8) SORNIK ČEP ZA MAZALKO PODLOŽKA 19X26X1 MAZALKA IZRAVNALNA PODLOŽKA 0,5-PO POTRBI PODLOŽKA 13X30X4 MATICA M12X1 VZMETNI BLAŽILEC L=298 VZMETNI BLAŽILEC L=298 VZMETNI BLAŽILEC L=310 VIJAK M10X35(ISO 7380) PODLOŽKA 10 MATICA M10 STOJALO-lakirano STOJALO-lakirano DISTANČNI OBROČ VIJAK M8X20 PODLOŽKA 8 VZMET ŠČITNIK VERIGE-lakiran GUMIJASTI OBROČ PODLOŽKA 5 VIJAK A4,2X13 VLEČNI LOCEN

Št.dela 1 2 3 4 5 6 7 8 9 9 9 10 11 12 13 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

* Šifra 226607 219158 226597 226598 044536 206489 205833 206498 226601 * 219190 a 221032 026601 031513 031078 1 206068 2 226685 205848 025231 031933 205847 226595 201993 031922 044418 219124

13

226928

STOJALO POŠTARSKO

CIGOJ

01.05.02

Pridržujemo si pravico do sprememb.

A 1 1 1 1 1 3 1 1 2 . . 4 6 2 1 . 2 2 2 2 1 1 1 1 1

APN B C 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 3 1 1 1 1 2 . . . . 2 4 4 6 6 2 2 1 . . 1 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

D 1 1 1 1 1 3 1 1 . . 2 4 6 2 . 1 2 2 2 2 1 1 1 1 1

1/1


SKUPINA 12a

CIGOJ

01.05.02

PREDNJE VILICE

Pridr탑ujemo si pravico do sprememb.

APN


SKUPINA 12a

Verzija

Št.dela 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 22 23 23 24 25 26 27 28 29 30 31 31 32 33 34 35 36 37 38 43 44 45

* Šifra 226448 219211 219210 026721 031933 031847 241006LAK 241002LAK 219227 217903 222927 227308 219216 219225 219223 037050 219224 242005LAK 219235 026709 044157 1 223536 2 241004LAK 1 223538 2 241005LAK 201013 232548 026571 227470 219349 200714 200715 200717 222848 206701 044535 223155 223157 226450 227121 227942 226682 223078 026690 031845

CIGOJ

01.05.02

PREDNJE VILICE Naziv SPODNJA VILIČNA VEZ-lakiran GUMIJASTO VODILO NOSILNA CEV KPL(z deli 13-17) VIJAK M8x20(ISO 7380) PODLOŽKA 8 PODLOŽKA B8 DESNA DRSNA CEV-lakiran LEVA DRSNA CEV-lakirana BLAŽILNA GUMA ROKAVNIK-ČRN STEZNI TRAK OBJEMKA NOSILNA CEV VZMET ZGORNJI NAVOJNI ČEP ZATIČ VZMETNI SPODNJI NAVOJNI ČEP ZGORNJA VILIČNA VEZ-lakirana CEVKA VIJAK M12X25(ISO 7380) PODLOŽKA 12 DESNI NOSILEC ŽAROMETA -lakiran DESNI NOSILEC ŽAROMETA -lakiran LEVI NOSILEC ŽAROMETA-lakiran LEVI NOSILEC ŽAROMETA-lakiran GUMIJASTI OBROČ SPONA KRMILA-ČRNA VIJAK M6X30(DIN 912) GARNITURA LEŽAJEV (z deli 28-34) KROVNA MATICA LEŽAJNI KONUS VAROVALNI POKROV UTORNA MATICA PODLOŽKA S= 2 mm PODLOŽKA S= 0,7 mm PO POTREBI KROGLICA 5 ZGORNJA LEŽAJNA SKODELICA SPODNJA LEŽAJNA SKODELICA KLJUČAVNICA ODSEVNIK-AMBRA ODSEVNIK-BELI NOSILEC ODSEVNIKA-ČRN STREME-lakirano črno VIJAK M6X16(ISO 7380) PODLOŽKA B6

Pridržujemo si pravico do sprememb.

A 1 2 2 2 2 2 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 2 2 1 . 1 . 2 1 4 . 1 2 1 1 1 2 42 1 1 1 2 1 1 4 4 4

APN B 1 2 2 2 2 2 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 2 2 . 1 . 1 2 . 4 . 1 2 1 1 1 2 42 1 1 1 2 1 1 4 4 4

1/1


SKUPINA 12b

CIGOJ

01.05.02

PREDNJE VILICE

Pridr탑ujemo si pravico do sprememb.

APN


SKUPINA 12b

Verzija

Št.dela 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

* Šifra 226921 226781 226782 026573 226783 226941 226942 226786 226787 226788 226789 026586 025238 031510 031077 226718 226768 229339 219349 206701 227470 200717 222848 200715 200714 044535 223155 223157 226302 227942 226682

CIGOJ

01.05.02

PREDNJE VILICE Naziv PREDNJE VILICE KPL (z deli 1-14) ZGORNJA VILIČNA VEZ SPONA KRMILA VIJAK M7x65 (IMBUS) SPODNJA VILIČNA VEZ DESNA NOGA PREDNJIH VILIC KPL LEVA NOGA PREDNJIH VILIC KPL OBJEMKA D30 ROKAVNIK OBJEMKA D50 TESNILNI OBROČR-28x40x7 VIJAK M8x35 (IMBUS) VIJAK M8x35 PODLOŽKA 6 MATICA M8 DESNI NOSILEC ŽAROMETA - lakiran črno LEVI NOSILEC ŽAROMETA - lakiran črno OBROČ GUMIJASTI KROVNA MATICA PODLOŽKA (S 0,7) GARNITURA LEŽAJEV PRED. VILIC (z deli 20-26) UTORNA MATICA PODLOŽKA (S 2) VAROVALNI OBROČ LEŽAJNI KONUS KROGLICA D5 ZGORNJA LEŽAJNA SKODELICA SPODNJA LEŽAJNA SKODELICA ODSEVNIK AMBRA ODSEVNIK BEL NOSILEC ODSEVNIKA - lakiran črno

Pridržujemo si pravico do sprememb.

C 1 1 2 4 4 1 1 2 2 2 4 2 4 8 4 1 1 4 1 2 1 2 1 1 2 42 1 1 2 1 1

APN D 1 1 2 4 4 1 1 2 2 2 4 2 4 8 4 1 1 4 1 2 1 2 1 1 2 42 1 1 2 1 1

1/1


SKUPINA 13

KRMILO,ROČAJI,BOVDEN VLEKI,MERILNIK HITR.

17a

18

CIGOJ

01.05.02

Pridržujemo si pravico do sprememb.

APN


Št.dela * Šifra 1 234501 2 234515 3 234159 4 222606 5 213652 5 Z 202303 6 031973 7 031074 8 213654 8 Z 201197 9 234514 10 026690 11 234502 12 234516 13 222605 14 234218 15 227649 16 229907 17 226677 17 a 291489 18 201197 19 223255 20 222888 21 205852 226923 22 234222 23 213998 24 213999 25 217664 26 213807 27 230669 28 232634 219497

KRMILO,ROČAJI,BOVDEN VLEKI,MERILNIK HITR. Naziv ROČAJ DESNI (z deli 1-10) ROČICA DESNEGA ROČAJA VRTLJIVI ROČAJ PLINA S PREVLEKO VZMET DESNE ROČICE VIJAK ROČICE VIJAK ROČICE PODLOŽKA NAZOBLJENA 5 MATICA M5 SORNIK ROČICE SORNIK ROČICE VIJAK REGULIRNI M7 VIJAK M6X16(ISO 7380) ROČAJ LEVI (z deli 5-10, 11-14) ROČICA LEVEGA ROČAJA VZMET LEVE ROČICE PREVLEKA LEVEGA ROČAJA-KRMILA BOVDEN PLINA BOVDEN PREDNJE ZAVORE BOVDEN SKLOPKE (z delom 17a) TULEC GUMIJASTI SORNIK BOVDENA SKLOPKE VZVRATNO OGLEDALO KRMILO-ČRNO BOVDEN ZADNJE ZAVORE MERILNIK HITROSTI KPL (z deli 22-28) MERILNIK HITROSTI (z deli 23 in 24) ŽARNICA 12V 1,2W NOSILEC ŽARNICE VRTLJIVA PREGIBNA OS L=780 mm OHIŠJE MERILNIKA HITROSTI VIJAK *PT 4,0X 12 SPONA KRMILA Z NOSILCEM-ČRNA VOD ELEKTRIČNI

CIGOJ

Pridržujemo si pravico do sprememb.

SKUPINA 13

Verzija

01.05.02

A 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 . . . . . . . . .

APN B C 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 .

D 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1 .

1/1


SKUPINA 14

CIGOJ

01.05.02

PREDNJE KOLO

Pridr탑ujemo si pravico do sprememb.

APN


Verzija

Št.dela 1 1 2 2 3 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 15 16 17 17 18 18 19 19 20 20 21 22 23 24 24 25

CIGOJ

* 2 1 2 2 1 2

1 2 1 2 1 2 1 2 1 2

1 2

SKUPINA 14 Šifra 233154 233153 232815 226933 233155 230826 230952 229741 227114 230949 230954 229684 031509 031075 222581 222568 044225 222584 219159 227485 227450 031935 209277 206498 226760 226931 226797 226932 044926 044969 226736 209650 232728 209254

PREDNJE KOLO Naziv PREDNJE KOLO (z deli 2-20) PREDNJE PESTO KPL ( z deli 3-18) PREDNJE PESTO-d3 srebrno (Al-obdelanec) PREDNJE PESTO-d4 srebrno (Al-obdelanec) PREDNJA ZAVORNA PLOŠČA-srebrna(z deli 4-12) PREDNJA ZAVORNA PLOŠČA-srebrna(Al-obdelanec) ZAVORNE ČELJUSTI-PAR ZAVORNA VZMET KONTROLNI ČEP PUŠA RAZPIRALA-ekscenter RAZPIRALO ZAVORNI VZVOD PODLOŽKA 6 MATICA M6 STEZNI VIJAK DISTANČNA CEV KROGLIČNI LEŽAJ 12X32X10(6201-2Z) VTIČNA OS VTIČNA OS DISTANČNA PUŠA PODLOŽKA d11,1-D20-s2 PODLOŽKA 13 MATICA M11x1 MATICA M12x1 ŠPICA S PRIVOJKO d3.00x164 ŠPICA S PRIVOJKO d4.00x165 PLATIŠČE 1.50A x 17-d3 PLATIŠČE 1.50A x 17-d4 GUMIJASTI VLOŽEK ZRAČNICA 2 3/4 - 17 PNEVMATIKA 2 1/2 - 17 (26J - B8) POGON MERILNIKA HITROSTI D=11 mm) POGON MERILNIKA HITROSTI D=12 mm) PODLOŽKA d12,1-D18-s1,5( če ni pogona meril.hitrosti)

01.05.02

Pridržujemo si pravico do sprememb.

A 1 1 1 . 1 1 par 2 2 2 1 1 2 2 1 1 2 1 . 1 2 . 2 . 36 . 1 . 1 1 1 . . 2

APN B C 1 1 1 1 1 1 . . 1 1 1 1 par par 2 2 2 2 2 2 1 1 1 1 2 2 2 2 1 1 1 1 2 2 1 . . 1 1 1 2 . . 2 2 . . 2 36 36 . . 1 1 . . 1 1 1 1 1 1 1 . . 1 . .

D . . . 1 1 1 par 2 2 2 1 1 2 2 1 1 2 . 1 1 . 2 . 2 . 36 . 1 1 1 1 . 1 .

1/1


SKUPINA 15

CIGOJ

01.05.02

ZADNJE KOLO

Pridr탑ujemo si pravico do sprememb.

APN


SKUPINA 15

Verzija

Št.dela 1 2 3 4 6 7 8 9 10 11 12 12 13 14 15 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 30 32 32 33 34 35 36 37

CIGOJ

* Šifra 226918 223205 044226 223206 223208 206498 031935 044225 205898 223207 208815 1 226917 2 226934 205745 1 226378 2 226711 221211 1 207797 2 226709 222852 025210 031076 226340 211072 205877 201356 200239 200251 200273 031847 031124 200873 200874 1 226760 2 226931 1 226797 2 226932 044926 044969 226737 200633 202268

01.05.02

ZADNJE KOLO Naziv ZADNJE KOLO BREZ PLAŠČA (zdeli 1-4,8-10,12-32) VTIČNA OS KROGLIČNI LEŽAJ 17X40X20 NOSILNA PUŠA MATICA M12X1 H8 MATICA M12X1 H10 PODLOŽKA 12 KROGLIČNI LEŽAJ 12X32X10 DISTANČNA CEV DISTANČNA PUŠA NATEZALEC VERIGE ZADNJE PESTO-d3-srebrne barve ZADNJE PESTO-d4-srebrne barve GUMIJASTI VLOŽEK KOLUT SKLOPKE KPL(z deli 2,14-18) KOLUT SKLOPKE KPL(z deli 2,14-18) KOLUT SKLOPKE VERIŽNIK Z32 VERIŽNIK Z32(termično obdelan) VAROVALNA PLOŠČICA VIJAK M7X30 MATICA M7 ZADNJA NOSILNA PLOŠČA-srebrne barve ZAVORNA ČELJUST KPL(z delom 21) VZMET RAZPIRALO TESNILO VZMETNA PODLOŽKA ZAVORNI VZVOD PODLOŽKA B8 MATICA M8X1 SORNIK VAROVALNA ZASKOČKA ŠPICA S PRIVOJKO 3,00x164 ŠPICA S PRIVOJKO 4,00x165 PLATIŠČE 1.50A X 17-d3 PLATIŠČE 1.50A X 17-d4 GUMIJASTI VLOŽEK ZRAČNICA 2 3/4 - 17 PLAŠČ 2 3/4 - 17 38J VERIGA 94 VALJČKOV (z delom 37) VTIČNI ČLEN

Pridržujemo si pravico do sprememb.

APN

A B C D 1 1 . . 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 1 1 1 1 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 1 1 1 . . . . 1 1 1 1 1 1 1 . . . . 1 1 1 1 1 1 1 1 . . . . 1 1 1 1 1 1 4 4 4 4 4 4 4 4 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 36 36 36 . . . . 36 1 1 1 . . . . 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

1/1


SKUPINA 16a

CIGOJ

01.05.02

ELEKTRIト君A OPREMA

Pridrナセujemo si pravico do sprememb.

APN


Št.dela * 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 20 a 21 22 23 24 25 26 -

Šifra 226488 044701 026289 031845 229719 044443 230669 222063 217121 044698 044416 026288 031925 223233 031932 030040 221582 026693 227191 213194 217385 217379 221198 226585 226605 044689 031909 031932 226657 226583 219870 210399

ELEKTRIČNA OPREMA Naziv ŽAROMET KPL (z delom 2) ŽARNICA 12V 25/25W VIJAK M6X16(ISO 7380) PODLOŽKA 6 STIKALO DESNO (z deli 6 ,7 IN 25) VIJAK A2,9X25 VIJAK*PT 4,0x12 ZADNJA SVETILKA (z deli 9,10,24) POKROV ZADNJE SVETILKE ŽARNICA 12V 5W VIJAK A4,2X38 VIJAK M6X16(ISO 7380) PODLOŽKA SIRENA PODLOŽKA 6 MATICA M6-samozaporna REGULATOR NAPETOSTI VIJAK M6X30(ISO 7380) STOP STIKALO-ročaji ŠČITNA KAPICA ZAVORNO STIKALO-nožno KAPICA TESNILNA VZMET NOSILEC STIKALA VAROVALNI OBROČEK ŽARNICA 12V 10W PODLOŽKA 3 PODLOŽKA 6 PREDNJI KABELSKI SPLET ZADNJI KABELSKI SPLET VOD ZA MASO TRAK STEZNI

CIGOJ

01.05.02

Pridržujemo si pravico do sprememb.

SKUPINA 16a

Verzija

APN

A 1 1 2 3 1 2 2 1 1 1 2 3 2 1 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 3

C 1 1 2 3 1 2 2 1 1 1 2 3 2 1 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 3

D 1 1 2 3 1 2 2 1 1 1 2 3 2 1 3 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 3

1/1


SKUPINA 16b

CIGOJ

01.05.02

ELEKTRIト君A OPREMA

Pridrナセujemo si pravico do sprememb.

APN-ALPINO


Št.dela * Šifra 1 227435 2 227447 3 044701 4 227448 5 227449 6 031932 7 026690 8 232827 9 227002 10 232828 11 232807 12 232841 13 026558 14 232764 15 227001 16 232829 17 227191 18 213194 19 031932 20 223233 21 030040 22 222063 23 044698 24 044697 25 044416 26 031925 27 217385 28 221198 29 226585 30 226605 31 221582 32 026593 33 031845 34 1 230650 34 2 230651 35 230807 36 044697 37 027242 38 031922 39 030048 40 221606 226896 226897 226878 210399

ELEKTRIČNA OPREMA Naziv ŽAROMET (Z DELI 2-7) VLOŽEK ŽAROMETA ŽARNICA 12V 25/25W BA20D NOSILEC ŽARNICE VIJAK A3,5X32 PODLOŽKA 6 VIJAK M6X16(ISO 7380) STIKALO DESNO (z deli 9-13) STIKALO DESNO-vklop/izklop motor, vklop/izklop luči OHIŠJE STIKALA DESNO VIJAK PT*KA30X10 MATICA M4-štiriroba VIJAK M4X10(IMBUS) STIKALO LEVO(z deli 9-13) STIKALO LEVO-kratka/dolga, smerniki,sirena OHIŠJE STIKALA LEVO STOP STIKALO KAPA ŠČITNA PODLOŽKA 6,4 SIRENA MATICA M6-samozaporna ZADJA SVETILKA (Z DELI 23-25) ŽARNICA 12V 5W ŽARNICA 12V 15W VIJAK ST 4,2X38 PODLOŽKA d6xD18 STOP STIKALO-nožne zavore VZMET NOSILECSTOP STIKALA VAROVALNI OBROČEK REGULATOR NAPETOSTI VIJAK M6X35 PODLOŽKA B6 SVETILKA SMERNA PL/ZD(z deli 24 in 37) SVETILKA SMERNA PD/ZL(z deli 24 in 37) VIJAK SMERNE SVETILKE ŽARNICA 12V 10W VIJAK M5X16(ISO7380)-črno cinkan PODLOŽKA 5 MATICA M5-samozaporna UTRIPALKA SPLET S STIKALI PREDNJI KABELSKI SPLET ZADNJI KABELSKI SPLET ZOBČASTA VEZALKA L=120 črna

CIGOJ

Pridržujemo si pravico do sprememb.

SKUPINA 16b

Verzija

01.05.02

APN-ALPINO

B 1 1 1 1 2 4 3 1 1 1 2 2 2 1 1 1 2 2 2 1 1 1 1 1 2 2 1 1 1 1 1 1 1 2 2 4 4 4 4 1 1 . 1 1 4

1/1


SKUPINA 17

CIGOJ

01.05.02

DODATNA OPREMA

Pridr탑ujemo si pravico do sprememb.

APN


SKUPINA 17

Verzija

Št.dela 1 2 3 4 5 6 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 -

CIGOJ

* Šifra 226572 025205 031932 209149 030040 226579 226576 226578 226568 226569 044407 044441 026701 031930 031931 030048 026697 226574 204396 260091 032007 203196 026720 203193 031510 030041 201158 203479 037044 240464 034099 203192 226927 226926 226928 226929

01.05.02

DODATNA OPREMA Naziv PREDNJI ŠČITNIK-lakiran VIJAK M6X80 PODLOŽKA 6 DISTANČNA CEV MATICA M6-samozaporna ZAŠČITNI TRAK L=710 mm LEVI PODNOŽNIK-lakiran DESNI PODNOŽNIK-lakiran LEVA PODNOŽNA GUMA DESNA PODNOŽNA GUMA VIJAK ST4,2X9,5 MATICA 4,2 VIJAK M5X12(ISO 7380) PODLOŽKA 4 PODLOŽKA 5 MATICA M5-samozaporna VIJAK M5X16(ISO 7380) NOSILEC ŠČITNIKA-lakiran VZVOD NOŽNE ZAVORE PREVLEKA ZAVORNEGA VZVODA VAROVALNI OBROČEK SORNIK VIJAK M8X35 DISTANČNA CEV PODLOŽKA 8 MATICA M8-samozaporna VZMET SORNIK ELASTIČNI ZATIČ 5X24 PODLOŽKA d12 D18 s0,8 RAZCEPKA 2x20 BOVDEN ZADNJE ZAVORE VETROBRAN KPL TORBE PTT KPL STOJALO KPL OKVIR REGISTERSKE TABLICE

Pridržujemo si pravico do sprememb.

APN

D 1 1 2 2 1 2 1 1 1 1 1 1 4 1 10 10 6 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

1/1

OSNUTEK KATALOGA TOMOS APN 6S- 2002  

OSNUTEK KATALOGA TOMOS APN 6S- 2002

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you