Page 1

O RYG I N A L N E L I C E N C J O N OWA N E

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY O D S U N G L A S S CO M PA N Y T M , E N G L A N D

KITTY7

KITTY1

KITTY6

KITTY 5P

KITTY 5W

KITTY/CASE

KITTY PACK1

KITTY PACK2

Marka HELLO KITTY istnieje od 1947 roku i jest bardzo popularna wśród Dam we wszystkich grupach wiekowych. Jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na całym świecie. Marka HELLO KITTY jest licencjodawcą dla 35 firm i jest umieszczana prawie na wszystkich grupach towarów przeznaczonych dla dzieci i młodzieży.


TRAN2

TRAN 1B

SP 4R

SP 4B

SP/CASE

SP 5

TRAN 1R

SP PACK1

CAR1

SP-4L TOYS1

CARS/PACK

SPIDER MAN Po raz pierwszy pojawił się w filmie „Amazing Fantasy” w 1962 roku. Marka nr.1 wśród filmów akcji na świecie. Najbardziej rozpoznawalny Heros wszechczasów w świadomości konsumentów. Sprzedanych zostało ponad 300 licencji na używanie marki dla różnych grup produktów.

CARS to najpopularniejszy film animowany i DVD 2006 roku. Grupa docelowa chłopcy w wieku od 3 do 6 lat. Nagrody: Ulubiony film rodzinny – nagroda publiczności. Najlepszy film animowany – Złoty Glob. Najlepszy film animowany – The Annies.

TRANS FORMERS. Numer 1 wśród filmow dla chłopców w 2007 roku. Nagroda MTV za najlepszy film 2007 roku. Dwadzieścia milionów sprzedanych płyt DVD. Sprzedanych zostało ponad 300 licencji na używanie marki dla różnych grup produktów.

BUZZ/PACK

TOY STORY to film animowany który doczekał się 2 kontynuacji. Ta marka, to już 4 biliony produktów sprzedanych z tym logiem, kierowanych do chłopców wieku od 2 do 8 lat.

POWER RANGERS – serial telewizyjny dla dzieci i młodzieży. Głównym tematem jest ukazanie odwiecznej walki dobra i zła. Jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek wśród nastolatków. Każdego roku bije kolejne rekordy popularności.


H5M4

H5M5

HSM PACK1

HSM CASE1

HAN4

HAN PACK1

HAN CASE1

POW6

SIMP6

FIFI1

HAN3

THE SIMPSONS – kultowy serial który zdobył 10 nagród Emmy, 7 nagród Annie i wiele innych na całym świecie. Sprzedano ponad 4 miliony płyt z serialem na całym świecie.

Docelowa widownia dziewczęta w grupie wiekowej 8-12 lat. Oglądalność 180 mln ludzi na całym świecie. Film HM otrzymał w postaci nagród 32 złote i platynowe płyty. Na całym świecie sprzedano 3,2 mln książek i 5 mln filmów na DVD. Wydana w marcu książka „Miles to go” dotarła na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się tytułów New York Times’a.

Oglądalność filmów High School Musical na świecie 145 mln ludzi. Trzy miliony sprzedanych płyt DVD ( tytuł płyty 2006 roku). Trzykrotny zwycięzca Teen Choice Award. Dwukrotny zwycięzca nagród Emmy.

Fifi niezapominajka– brytyjski serial animowany, nadawany w TVP 1. Przeznaczony dla widzów w wieku przedszkolnym i doskonale przez nich rozpoznawalny. Jeden z najbardziej ulubionych i akceptowanych przez młodych widzów seriali.


LP4

MISS1

LP/HC

LP PACK1

WIP2

SP-4L

SP-4L

MIN5

WIP1

MICKEY1

Księżniczka z filmu Disney’a inspiruje w marzeniach dziewczęta na całym świecie. Są nią zafascynowane zarówno dziewczęta jak i ich mamy. Księżniczka jest „franszyzodawcą” numer jeden w grupie tematycznej Disney’a. Świadomość marki istnieje u ponad 89% mam dziewcząt w grupach wiekowych 2-5 lat i 6-11 lat. Przewidywany jest wzrost popularności marki w ciągu kolejnych 3 lat.

LAZY TOWN to serial dla dzieci promujący zdrowy tryb życia emitowany we wszystkich najpopularniejszych stacjach TV. Posiada już ponad 4,1 miliona widzów na całym świecie.

DISNEY - co by o tej marce nie powiedzieć to i tak będzie za mało. Największe produkcje, największa oglądalność, morze nagród od wielu wielu lat.

MISS SUNSHINE znana od 1975 roku bohaterka serialu bazującego na książkach autora. Rogera Hargreaves’a. Książki rozeszły się w ilości ponad 100 milionów sztuk w ponad 30 krajach świata. Miss Sunshine widnieje na ponad 200 grupach produktów.

DYSTRYBUTOR

WYŁĄCZNY IMPORTER:

F.W. „Acor” 08-300 Sokołów Podlaski, ul. Piłsudskiego 12, POLAND tel. (+48) 25 787 22 88, fax (+48) 25 787 60 00 www.acor.pl · biuro@acor.pl

ACOR_KATALOG_OKULARY  

katalog okulary ACOR

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you