{' '} {' '}
Limited time offer
SAVE % on your upgrade.

Page 45

o izbie

PÓŁNOCNA IZBA GOSPODARCZA ODDZIAŁ koszalin

Robert Bodendorf – koszalinianin od urodzenia, właściciel firmy Mikro-Serwis, został nowym prezesem koszalińskiego oddziału Północnej Izby Gospodarczej. Prestiż, integracja i rozwój to zasady, którymi chce przekonać do siebie przedsiębiorców.

R

obert Bodendorf na rynku biznesowym funkcjonuje od 14 lat. Ukończył Politechnikę Koszalińską na Wydziale Ekonomii oraz studia podyplomowe z zakresu Zastosowania informatyki w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Uzupełniał swoją edukację w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie w kierunku Strategicznego Zarządzania Organizacją. Od ponad 10 lat prowadzi firmę informatyczną Mikro-Serwis, w której kieruje zespołem blisko 30 osób. Jest współzałożycielem i aktywnym członkiem inicjatywy Made in Koszalin. - Znam bardzo dobrze lokalny rynek. Znaczną część przedsiębiorców, prezesów i dyrektorów koszalińskich firm znam osobiście. Dzięki temu, iż moja firma informatyzowała wiele przedsiębiorstw i instytucji, posiadam praktyczną wiedzę na temat metod zarządzania poszczególnymi organizacjami. Dużo myślę, niewiele mówię, dużo działam, co decydować będzie o mojej skuteczności jako nowego prezesa – mówi Bodendorf. Mówiąc o swoich planach odnośnie Izby, Robert Bodendorf przekonuje, że zbuduje silny Oddział, zrzeszający solidne i wiarygodne firmy, które wzajemnie się wspierają, aktywnie działają na rzecz regionalnej gospodarki, a jednocześnie, korzystają z możliwości, jakie oferuje Północna Izba Gospodarcza, czyli nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, promocji wśród firm członkowskich, organizacji wyjazdów na targi i misje gospodarcze, wsparcia w pozyskiwaniu różnych źródeł finansowania działalności, przyczyniania się do rozwoju przedsiębiorczości i wielu innych.

Koszaliński oddział Izby ma nowego prezesa Nowy prezes chce przekonać przedsiębiorców, że przynależność do Izby do przede wszystkim prestiż i duża szansa na rozwój swojej firmy. Stawia na wzajemne wsparcie w środowisku biznesowym. Dotyczy to zarówno wspólnych przedsięwzięć inwestycyjnych, jak i współpracy handlowej i doradczej między członkami Izby. - Nie bez znaczenia jest również solidarne wspieranie się w rozmowach z przedstawicielami jednostek samorządowych i rządowych – dodaje Bodendorf. Prezes zapewnia ciągłą edukację w postaci szkoleń, zarówno miękkich, jak i twardych, organizowanie spotkań ze specja-

Koszaliński Oddział Północnej Izby Gospodarczej się powiększa. W marcu dołączyli kolejni członkowie:

listami, którzy mogą udzielać porad, zarówno formalno-prawnych, jak i merytoryczno-biznesowych, umożliwianie zdobywania wiedzy na temat funkcjonowania poszczególnych firm członkowskich, np. poprzez zwiedzanie zakładów produkcyjnych. Prywatnie nowy prezes koszalińskiej Izby jest mężem i ojcem dwójki dzieci. W czasie wolnym spaceruje, pływa i fotografuje. Jak sam jednak podkreśla, największą jego pasją jest edukacja i samodoskonalenie.

• • • • • •

dobrewina.pl - sklep z winami Morze Wina Robert Banach DABO –Dariusz Serafin – hurtownia papierniczo –biurowa PRIOR CONSULTING – Damian Sobolewski Biuro Konsultingowo-Projektowe N&K Koszalin Przedsiębiorstwo Organizacji Wdrożeń „AYA” Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ JANEX” Sp. z .o.o. działalność w zakresie hurtowej i detalicznej sprzedaży materiałów elektrycznych. Oferuje kompleksowe zaopatrzenie w branży elektroinstalacyjnej. Dla profesjonalistów i majsterkowiczów. • Nordea

Zachodniopomorski Przedsiębiorca I nr 02/2011

43

Profile for Zachodniopomorski Przedsiębiorca

Zachodniopomorski Przedsiebiorca 02/2011  

Zachodniopomorski Przedsiebiorca 02/2011

Zachodniopomorski Przedsiebiorca 02/2011  

Zachodniopomorski Przedsiebiorca 02/2011

Advertisement