Page 1

RAHVUSLIKU MUSTRIGA ESE ,.,

Eliisebeth Pruus, Inger Tammela, Mario Hansi Tartu Kunstikool 2013


Idee: Tuua igap채evaselt kasutatavate elektroonika tarvikute 체mbriste kaudu inimesteni Eestile omased rahvuslikud mustrid.

Siim Tikk

Emma Eensalu

Karlin T천nisoja


Sihtgrupp: lapsed, noored ja vanad, kes kasutavad nutiajastu h체vesid ning kes armastavad kodumaist disaini. Meie tooted on erileised sellep채rast, et kasutatud on Eesti oma inimeste loodud mustreid, mis on insipreeritud kodumaistest rahvuslikest mustritest.


Toode1: Telefoni kott Tekstiilist telefoni kott, millele on muster kantud edasi siiditrükis. Kott on effektse väljanägemisega, omapärane ja kaitseb telefoni kõiksuguste kahjustuste eest.


Toode2: tahvelarvuti kott Tekstiilist tahvelarvuti kott, millele on muster kantud edasi siiditrükis. Kott on effektse väljanägemisega, omapärane ja kaitseb tahvelarvutit kõiksuguste kahjustuste eest.


Toode3: sülearvuti kott Tekstiilist sülearvuti kott, millele on muster kantud edasi siiditrükis. Kott on effektse väljanägemisega, omapärane ja kaitseb sülearvutit transpordiga kaasnevate kahjustuste eest.


Lisatoode: iPadi kaaned Kunstnahast iPadi kaaned, millele on prinditud ETNO muster. Tagus kaitseb erinevate kahjustuste eest.


Lisatoode: iPhonei tagus Kunstnahast telefoni tagus, millele on prinditud ETNO muster. Tagus kaitseb kriimustuste, niiskuse ja vee pritsemete eest.


Pakend Universaalne riidest kott.


Müük • Suveniiri Poed • Internetipoed


AITÄH KUULAMAST!

Esitlus  
Esitlus  
Advertisement