Page 1

Валентин Хоптян Народився 30 вересня 1955 року у с. Вікторівка Чемеровецького району Хмельницької області. Колишній перший секретар Хмельницького обкому комсомолу. Нині голова Тернопільської облдержадміністрації, голова Тернопільської обласної організації Партії регіонів.

Надія Хоптян Народилася 3 жовтня 1959 року в с. Плесецьке Васильківського району Київської області. Колишній секретар ЦК комсомолу України. Нині голова Гусятинської районної ради, голова Гусятинської районної організації Партії регіонів.

Юрій Желіховський Народився 20 листопада 1958 року в м. Тернополі. Колишній перший секретар Тернопільського обкому комсомолу. Нині заступник голови – керівник апарату Тернопільської облдержадміністрації.

Володимир Клименко Народився 29 липня 1958 року в м. Луганську. Колишній заввіділом ЦК комсомолу України, вже за часів незалежності України закінчив Аспірантуру Інституту молоді в Москві. Нині голова правління «Укрінбанку», відомий як Банкір Вова «Луганський». На період парламентських виборів створив так званий благодійний фонд «Галичина – Волинь».

ЗУПИНИМО НАСТУП

ЧЕРВОНОЇ ЗАРАЗИ

Тернопільщина – найбільш український край, де 98,5 % жителів є українцями, багатий своїми моральними засадами, духовними традиціями, відомий своєю культурою та інтелігентністю. Не даремно наша область вважається найдемократичнішою і сприймається як барометр демократії не тільки для України, а для західних країн. На Тернопільщині першими в Україні повалили з постаменту ідола комуністів Леніна, тут був найвищий відсоток голосів за Незалежність на Всеукраїнському референдумі 1 грудня 1991 року. Наш край зробив вагомий внесок у національно-визвольну боротьбу українського народу і завжди давав найвищий відсоток голосів на виборах за національно-демократичні сили та національних лідерів, чи не найактивніше підтримав Помаранчеву революцію і її лідера Віктора Ющенка; виховав видатних діячів культури і політиків, яких визнала не тільки вся Україна, а й світ. Але нашим краянам не раз доводилося гірко розчаровуватися. Особливо великим було розчарування після Помаранчевої революції, коли вихований нашим духом Президент Ющенко не виправдав покладених на нього сподівань. І тому на наступних виборах ми з такою вірою і навіть азартом віддали свою любов, серця і голоси радикально-націоналістичній партії ВО «Свобода». Представникам цієї сили ми довірили практично усю вертикаль влади, починаючи з обласної

Дотичний до «Свободи» кінорежисер Михайло Іллєнко «внєдряє» луганського банкіра в середовище націоналістів.

ради і завершуючи обласним центром, де вони мають абсолютну більшість. Надіялися, що саме вони завершать розпочату на початку 90-их років справу боротьби з червоною комуністичною заразою. Адже яким прекрасним було гасло цієї партії: боротьба з трьома «К» – комуністами, кагебістами, кучмістами. І що ми отримали взамін? Співпрацю голови обласної ради, екс-заступника голови партії Тягнибока Олексія Кайди з головою облдержадміністрації, екс-першим секретарем Хмельницького обкому комсомолу, а тепер головним регіоналом області Валентином Хоптяном? Навіть діють вони однаковими методами. Прибувши до нас з інших регіонів – один з Бердянська, інший з

Поруч із екс-першим секретарем обкому комсомолу, головним регіоналом області Хоптяном головний свободівець краю Кайда почуває себе щасливим.

Чемерівців – поступово почали витісняти на політичне узбіччя місцевих хлопців, щоб повністю прибрати до рук владу спочатку в партійних організаціях, а потім і в області. Але цього їм виявилося замало. Адже прибули до нас як чужинці, а ми були й залишилися для них чужими за духом та мораллю. Тепер вони хочуть знищити нас як область і тому спільно просувають на північному 164-му виборчому окрузі такого ж чужинця – банкіра Клименка, в минулому заввіділом ЦК комсомолу України, кримінального авторитета Вову «Луганського». Скажете, перебільшення? Судіть самі: Клименко є представником групи, яка ініціювала прийняття антиукраїнського мовного закону. Цей клан сьогодні рветься на Тернопільщину, щоб прибрати її до своїх рук. Його депутатство тут означатиме початок кінця Тернопільщини, як області. Проте в жодному виступі під час усіх візитів в нашу область лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок навіть не заїкнувся про загрозу червоної комуністичної зарази для нашого краю, ні разу не покритикував Вову «Луганського», хоч перед виборами місцеві свободівці запевняли, що «затопчуть» бандита. Навпаки, 11 вересня на пресконференцію Клименка, яка відбулася в Тернополі в Українському домі «Перемога», приїхав агітувати за нього кінорежисер Михайло Іллєнко – рідний брат покійного видатного режисера, свободівця Юрія Іллєнка та рідний дядька свободівця Андрія Іллєнка. Мало того, на пресконференції пообіцяли привести на підтримку відомого червоного авторитета Вови «Луганського» ще й другого номера партійного виборчого списку «Свободи» до Верховної Ради Богдана Бенюка. Ззовні виглядало все ніби-то «благородно», йшлося про підтримку та розвиток українського кіно та проведення на Тернопільщині кінофестивалю, якби не той факт, що фестиваль має відбутися виключно у райцентрах північного 164 виборчого округу, де балотується до парламенту Вова «Луганський», та, звісно, за кошти цього банкіра.

Хіба в найбільш українізованому регіоні України, яким є Тернопільщина, є потреба популяризувати українське кіно? Якщо «наш» банкір такий «патріот», то чому не повезе цей кінофестиваль на свою рідну Луганщину? Туди, де обласні та міські ради узаконюють статус російської мови, де процвітає українофобія, нема повноцінних українських шкіл. У кінотеатрах там взагалі не показують українські фільми. То чому їх не завезти саме туди?! Подумайте, до чого ми докотилися. В’єтнамці роблять для нас вермішель, для цього на Зборівщині свого часу відкрили цілу фабрику; китайці шиють підробки під українські вишиванки, які продають у наших магазинах; а тепер Вова «Луганський» буде нас годувати «своїм» хлібом і молоком. Бо за копійки вже купив пекарню в Кременці, а тепер ще й кинув оком на молочну галузь Тернопільщини і за безцінь буде скуповувати в селян молоко. Але йому цього мало. Він ще починає вчити нас, як маємо любити українську мову, українські фільми та українську культуру! Коли, комуна в наших дідів-прадідів забирала землю, вони мовчали; коли тепер в наших земляків відбирають бізнес, нищать наших підприємців і політиків, які їх захищають, ви мовчите; коли навіть почали відбирати рідну мову – також всі присіли тихо. Може досить мовчати!! Нехай кожен, повернувшись додому з роботи, хто ще її має, сівши на диван, глянувши на своїх рідних – дружину, дітей, батьків, в кого вони живі, придивившись до їх порепаних рук та зморшок на обличчі, запитає себе: чи ви хочете такої ТернопільщиЧи приїде другий номер ни, яку готують для вас луганські вови? партійного виборчого списХіба за таке бо- ку «Свободи» до Верховної ролися і віддавали Ради Богдан Бенюк агітуважиття наші батьки ти за Вову «Луганського»? та діди? І чи заслужили наші діти і внуки на таке життя, яке вже планують для них політичні чужинці? Хіба не своїми руками, голосами, довірливістю, ведете цю червону комуністичну заразу у свій рідний край, у батьківську хату, рідну домівку? Можливо, досить потурати чужакам, а свого цуратися?! Вже давно пора зробити висновок з того часу, коли по Збаразькому району на виборах до галицького сейму і австрійського парламенту тричі балотувався наш національний геній Іван Франко, а обдурені владою та чужинцями виборці віддавали свої голоси ляху-мазурику або хруню… Іван Бесяда, член Національної спілки журналістів України, радник голови Тернопільської районної ради.

Вова, де ти справжній?

Вова «Луганський» вже розвісив своє зображення на сіті-лайтах, розташованих у «найкозирніших» місцях столиці – поблизу Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента. Видно, добре заробив на Тернопільщині, бо коштує така реклама в центрі Києва шалені гроші. В.Клименко зображений на обкладинці глянцевого журналу, якому він дав інтерв’ю російською мовою. У журналі він хвалиться, що народився, а також «учился, женился, и на заре перестройки начал заниматься бізнесом» саме на Луганщині. А от у серці Західної України – на Тернопільщині – В.Клименко завбачливо розташовує свої біг-борди виключно під україномовними гаслами. Щоб сподобатись місцевим, розповідає, як любить «милих» його серцю «бандерів». Але кандидат «Владімір Клімєнко» поспішив із своїми зображеннями біля парламенту. Скупити місцевий народ як «картошку в урожайний год» не вдасться, бо є в того народу і гонор, і патріотизм. Жителі Збаражчини, Кременеччини, Лановеччини, Щумщини, Підволочищини дружно скажуть: «Іди додому, Луганський Вова!»


Документальна правда про Сторінку підготовлено аналітичним центром Руху за визволення від політичних чужинців за сприяння народних депутатів України, які представляють Тернопільщину.

Верховна Рада України Народному депутатові України

Про розгляд депутатського запиту щодо діяльності на території Тернопільської області фонду „Галичина-Волинь” У Міністерстві внутрішніх справ розглянуто Ваш депутатський запит, оголошений на засіданні Верховної Ради України 18 травня 2012 року, який надійшов з Генеральної прокуратури України, щодо правомірності діяльності на території Тернопільської області фонду „Галичина-Волинь” та з інших питань. У ході перевірки з’ясовано, що благодійний Фонд “ГаличинаВолинь” не брав участі у фінансуванні ремонту автомобільної дороги місцевого значення Радивилів - Вільшанка і під’їзду до Свято-Духівського скиту Почаївської лаври. За інформацією Служби автомобільних доріг у Тернопільській області, кошти на ремонт об’єкта освоюються відповідно до Плану фінансування дорожнього господарства у 2012 році, затвердженого Державним агентством автомобільних доріг України, за бюджетною програмою «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування». Вартість профінансованих та виконаних робіт на момент перевірки склала 13 млн. 967 тис. грн. З повагою міністр

Найбільша злодійська оборудка в історії краю!

- Що для Вас корупція? - Корупція – це, коли чиновник робить людину ідіотом. З інтерв’ю В.Клименка. Такої афери, замаскованої під будівництво доріг, оздоровлення дітей, заміну вікон у школах та ФАПах Тернопільщина ще не знала. Серед білого дня на очах місцевої громади, правоохоронних органів, всіх політичних партій, зокрема й опозиційних, практично вкрали державне підприємство «Облавтодор» (з усією технікою та приміщеннями). Працівники цього підприємства вже близько півроку не одержують навіть мізерної зарплати. У той же час за вказівкою високого київського начальства – кума відомого на Тернопільщині псевдоблагодійника Володимира Кли-

сотків за кредит 13 млн. 500 тис. грн. додати вкрадену суму на будівництві доріг 33 млн. 750 грн., виходить 47 млн. 250 тис. грн. Це рівно стільки, скільки Клименоко В.О. з червоною командою, яка йому допомагає у цій афері, вкрав у нас тільки за півроку. Але й цього Вові «Луганському» замало. Адже гроші позичав Тернопільський «Облавтодор». Чи зможе він віддати цей кредит, який йому навіть не дали освоїти, щоб забезпечити робото своїх працівників, а наші земляки не шукали роботи за кордоном, аби прогодувати свої родини? Однозначно ні! Що буде далі – здогадатися неважко. «Облавтодор» буде визнаний банкрутом і за борги стане власністю Вови «Луганського». За такою схемою свого часу став його власністю відомий розважальний

В.Ю.Захарченко Кременецька об’їзна – місяць, як здана в експлуатацію. Хто сяде за грати за таку якість?

- Вовік, для політичних справ та реклами використовуй своїх дочок, а дітей Тернопільщини не чіпай брудними руками!

менка – «Облавтодор» протягом півроку набирає цілий ряд кредитів на будівництво нібито доріг на суму 67,5 млн. грн. Кредит під 20 відсотків та заставу майна дає не хто інший, як «Укрінбанк», де голова правління Клименко Володимир Олександрович. 20% від 67,5 млн. грн. становить 13 млн. 500 тис. гривень. Це вже чистий прибуток банкіра Вови «Луганського» на цьому кредиті. Але йому цього замало. Бо освоювати кошти доручають не тим, хто їх позичив, – Тернопільському «Облавтодору» чи його філіям, де люди змушені сидіти без роботи та зарплати, а луцькій фірмі, в якій банкір є засновником. В результаті з суми наданого кредити – 67,5 млн. грн. – половину крадуть, а це ще 33 млн. 750 грн. Таким чином, коли до суми від-

центр у Тернополі, що на вул. Гайовій, «Алігатор», а його власник опинився в тюрмі. Частина керівників «Облавтодору» теж потрапить за грати, бо вони відповідають за цю аферу, а не кум, який сховається в парламенті, і не Клименко, який мріє за допомогою брехні і наших хрунів також там сховатися. Подумайте, що буде з Тернопільщиною, якщо такий аферист буде її представляти в парламенті 5 років. Тут не тільки на кожному підприємстві будуть наглядачі з Луганська, як вже є на спиртзаводах, які колись процвітали, а нині не можуть звести кінці. Вони будуть у кожній сільраді, клубі та школі, щоб витягнути звідти побільше державних коштів – наших з вами, як платників податків, грошей. А ми і наші діти будемо прислугою у них. Чи хочете ви цього?..

Верховна Рада України Народному депутатові України Ваш депутатський запит, який надійшов з Адміністрації Президента України, щодо законності дій службових осіб Тернопільської обласної державної адміністрації та з інших питань розглянуто. За дорученням Генеральної прокуратури України перевірку за депутатським запитом проведено прокуратурою Тернопільської області та Міністерством внутрішніх справ України. Установлено, що в січні 2012 року за результатами проведення процедури відкритих торгів ДП «Тернопільський облавтодор» з ПАТ «Укрінбанк» укладено угоду про надання кредиту на умовах відновлювальної кредитної лінії з метою поповнення обігових коштів підприємства, відкриття поточних рахунків у банку з відповідним обслуговуванням. Упродовж 2011 року ремонт доріг в області проводився відповідно до Плану фінансування дорожнього господарства у 2011 році за відповідною бюджетною програмою та згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.01.2011 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах». Поточного року в місті Почаєві виконується поточний ремонт автомобільної дороги місцевого значення – під’їзду до СвятоДухівського скита Почаївської лаври. Кошти на вказаний об’єкт освоюються відповідно до Плану фінансування дорожнього господарства у 2012 році, затвердженого Державним агентством автомобільних доріг України «Укравтодор» 30.01.2012, за бюджетною програмою «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування». Перевіркою з’ясовано, що благодійний фонд «ГаличинаВолинь» жодного відношення до проведення поточного ремонту автодоріг не має. З повагою Заступник Генерального прокурора України

М.Гаврилюк

Вова «Луганський» мітить школи, аби пам’ятали, що гроші за вікна треба буде повертати з відсотками батькам учнів та вчителям!

Народному депутатові України

Народному депутатові України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту розглянуло Ваше депутатське звернення від 04.09.2012 № 286, щодо проведення оздоровчої літньої кампанії у 2012 році, додержання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей та спонсорської допомоги або участі у фінансуванні цих програм Фондом «Галичина Волинь» та його президентом Клименком Володимиром Олександровичем. Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.04.12 року № 464 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2012 році» визначено ряд завдань щодо реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок та оздоровлення, забезпечення зайнятості дітей та підлітків, профілактики асоціальних явищ в молодіжному середовищі, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку. Особливу увагу слід звернути на забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей, які потребують соціальної підтримки, а саме: дітям із соціально-незахищених та пільгових категорій, дітям з особливими потребами. У 2012 році державним бюджетом передбачено 31933,7 тис. грн. для надання позашкільної освіти державними позашкільними навчальними закладами, заходи з позашкільної роботи, оздоровлення та відпочинок дітей, зокрема для проведення оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2012 року Тернопільським обласним бюджетом передбачено 2367,8 тис. гривень. Фінансування оздоровлення і відпочинку дітей у Тернопільській області відбувалось виключно за рахунок коштів державного бюджету. Фонд «Галичина-Волинь» та його президент Клименко В.О. не брав участі у фінансуванні відпочинку та оздоровлення дітей у названих Вами Збаразькому, Кременецькому, Лановецькому, Підволочиському, Шумському районах. Організація якісного, повноцінного, безпечного оздоровлення та відпочинку дітей є одним із пріоритетних напрямів діяльності Президента України та Уряду, а тому цьому питанню приділяється особлива увага з боку держави, і залучення приватних структур є неприпустимим. При виявленні фактів щодо підміни державних програм під приватні фонди просимо звертатися в правоохоронні органи для отримання правової оцінки.

Міністерство розглянуло Ваше депутатське звернення від 04.09.2012 № 287 щодо безпідставних заяв представників фонду «Галичина-Волинь» та його президента Клименка Володимира Олександровича про встановлення вікон в бюджетних установах та зазначає, що відповідно до затвердженої «Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки», одним з завдань і заходів якої є санація об’єктів соціальної сфери та будівель установ, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету, є комплексом технічних заходів, спрямованих на їх відновлення та приведення їх теплотехнічних характеристик у відповідність із сучасними вимогами, нормами і стандартами, зменшення втрат енергоресурсів та води, а також поліпшення умов перебування працівників, а саме заміна і ремонт вікон, балконних блоків та вхідних дверей будівлі за рахунок Державного бюджету України. 11 липня 2012 р. № 615 Кабінет Міністрів України постановив Міністерству фінансів передати у 2012 році бюджетні кошти у сумі 324 млн. 802,5 тис. гривень Міністерству економічного розвитку і торгівлі за програмою 1206060 “Реалізація Державної цільової економічної програми енергоефективності на 2010-2015 роки” для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, в тому числі заміна вікон, балконних блоків та вхідних дверей об’єктів соціальної сфери. Щодо Програми ООН по населених пунктах (ООН-Хабітат), то вона надає підтримку і працює у співпраці з Урядом та місцевими органами влади і покривається за рахунок коштів місцевих бюджетів. В разі тимчасової відсутності коштів у місцевих бюджетах, може фінансуватися у кредит з обов’язковим подальшим поверненням залучених коштів. Названий Вами Фонд «Галичина-Волинь» та його президент Клименко В.О. до реалізації Державної цільової економічної програми енергоефективності та Програми ООН по населених пунктах (ООН-Хабітат) у Тернопільській області не мають жодного відношення. З приводу фактів незаконного використання коштів за програмою 1206060 та програмою ООН-Хабітат радимо звертатися в правоохоронні органи для отримання належної правової оцінки.

З повагою, Міністр

Хруні Тернопільщини Гнатів, Гецько, Іванюк створюють образ «благодійника» Вові «Луганському», примазуючи його до будівництва дороги до Свято-Духівського скиту Почаївської лаври.

Народному депутату України Муцу Оресту Павловичу 460001, м.Тернопіль вул. Сагайдачного, 1 Шановний Оресте Павловичу! Депутатські звернення, в тому числі скеровані з управлінь УМВСУ та СБУ в області, про правомірність банківського обслуговування «Укрінбанком» структурних підрозділів та працівників ДП «Тернопільський облавтодор», законність участі в проектах по будівництву фонду «Галичина-Волинь», невірного інформуванню населення заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації Желіховським Ю.В. про джерела фінансування окремих проектів, та з інших питань, розглянуто. Підставою для початку проведення ремонтних робіт на даному об’єкті є звернення Намісника Свято-Успенської Почаївської Лаври Володимира до Президента України та Державного агентства автомобільних доріг. Для проведення поточного ремонту автомобільної дороги передбачено 4 млн. гривень. Відповідно до укладеного Службою автомобільних доріг у Тернопільській області договору за № 15-12 від 2 квітня 2012 року; роботи проводить ТзОВ «Техно-Буд-Центр», які виконуються згідно кошторисної документації, затвердженої у встановленому порядку. Перевіркою з’ясовано, що жодного відношення до проведення поточного ремонту названого об’єкту благодійний фонд «ГаличинаВолинь» не має. З повагою,

Д.В. Табачник

В.о. прокурора області

М.Люшненко

З повагою, Міністр

П.О. Порошенко


Хруні, які ведуть червону заразу на Тернопільщину Сторінку підготував центр гумору та сатири Руху за визволення Тернопільщини від політичних чужинців.

Хрунь – лайливе прізвисько підлої, продажної людини, запроданця. У Галичині використовується щодо виборних осіб, які зрадили своїх виборців. Походить від історичної особи Прикарпаття – Микити Хруня, який зраджував своїх виборців у 19 столітті. Микита Хрунь був депутатом Галицького сейму від Отинійського виборчого округу в 1860 –1880 рр. Хоча на словах пропагував ідеї захисту селян, після обрання обстоював інтереси польських поміщиків. Зраду Микити Хруня розголошував і висміював тогочасний сатиричний журнал «Страхопуд». Цей же журнал поширив використання імені Хруня як ярлик і прізвисько щодо інших зрадників виборців. Микиту Хруня згадує Іван Франко в оповіданні «Свиня», яке побачило світ 1890 р. Прізвисько набуло широкого вжитку, особливо під час австрійської та польської окупації. Зараз використовується щодо зрадливих обранців, а також у сенсі підлої, підступної людини. (Вікіпедія).

Червоне сімейство Хоптянів

Валентин Хоптян – голова Тернопільської обласної державної адміністрації, колишній перший секретар Хмельницького обкому комсомолу. Надія Хоптян – голова Гусятинської районної ради, колишній секретар ЦК комсомолу Укра-

їни, під її керівництвом у Києві працював заввідділом ЦК комсомолу Вова «Луганський». У той час Валентин був удівцем, вона – розлучена. – Валік, а ти коли тверезий не думав над тим, що ця комсомольська парочка

спільно оженила тебе, лоха з провінції, бо для секретаря ЦК не годилося на такій високій посаді бути без чоловіка. Чи бува подарованим тобі «Ленд Крузером» не відкупився Вова «Луганський за своє минуле?

Надія Розвадовська Голова Збаразької районної ради, голова Збаразької районної організації Партії регіонів. – Надюша, кинути луганського братка – не те саме, що «кинути» своїх земляків на виготовленні закордонних віз. За провал на виборах тебе навіть не будуть шукати, бо для транспортування на Луганщину треба буде замовляти КамАЗ, а він дорого обійдеться. Помешкання Розвадовської, яке вже брали штурмом її земляки, за те, що вона не повернула гроші за обіцяні, але не виготовлені візи.

Ярослав Кінь Старозбаразький сільський голова. – Кінь, після виборів буде найбільше твоє досягнення – твій вік і те, що був першим клієнтому Укрінбанку, бо будеш закінчувати свої повноваження рудокопом на копанках Луганщини.

Кінь, свій перший срібняк від луганських братків ти вже отримав. Не продешевив? Юді дали аж тридцять…

Ігор Захожий Керівник Шумського районного відділення благодійного фонду «Галичина-Волинь». Народився 20.07. 1967 року в с. Васьківці Шумського району. Приватний підприємець. Працював режисером в районному будинку культури. Дружина Лариса Захожа (1972 р. н.) працює у власному магазині «Фото» як приватний підприємець.

Два заступники – два чоботи пара

Юрій Желіховський – заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації, колишній перший секретар Тернопільського обкому комсомолу, сірий кардинал штабу Вови «Луганського» з незаконного використання адмінресурсу. Валерій Левченко – заступник голови Кременецької районної ради, колишній член ЦК комсомолу України. – Юрко, подарована тобі Вовою «Луганським» «Субара» та списані ним твої банківські борги не вартують того, щоб після

провалених виборів боса, твоя родина тебе шукала в найглибшій копанці на Луганщині. Там тобі ні гроші, ні нова машина не будуть потрібні. Наша порада: передаруй машину дружині, а на зароблені гроші купи кілька ящиків горілки, щоб було не так страшно. І не забудь захопити ліки для свого друга-соратника, комсомольця Валєри Левченка, бо ти живучий, а він довго не потягне.

- Ігорку, а ти подумав про майбутнє своєї родини – дочки, дружини, матері, ведучи в свій дім чужака. Цей «звір» забере бізнес у тебе першого і в твоєї дружини. Дружина Лариса буде працювати в колишньому своєму магазині продавцем, а ви з дочкою будете писати сценарії для братків луганських.

Анатолій Островський Директор Вишнівецької загальноосвітньої школи, депутат Збаразької районної ради, народився 24.03.1951 року, «Старший вчитель». – Вуйку Толік, мабуть, після виборів за свою продажність луганському банкіру ти задурно будеш навчати української мови сімейство Клименків та його обслугу. Не забудь захопити всі грамоти та медалі, можливо, після вечері тобі більше дістанеться з панського столу

Ільчук Анатолій Профирович Керівник виборчого штабу Вови «Луганського» на Лановеччині. Народився 03.07.1950 року в Хмельницькій області, Білогірського району с. В’язовець. – Профировичу! Попроси дітей працівниці свого штабу Іванки Ящук – Аліну або Віктора, щоб в Інтернеті знайшли тобі статтю, як луганські братки з такими, як ти, ходять на полювання, де хрунів плутають із здобиччю. Важай, бо тебе можуть сплутати з в’єтнамським кабанчиком.

Іванна Ящук Працівник виборчого штабу Вови «Луганського» на Лановеччині. Проживає у Ланівцях з двома дітьми та батьком. – Іванко, невже твій знаменитий брат так мало заробляє на футболі, що зовсім про тебе забув і ти змушена продатися луганським? Подарунок для Жу-Жу ще й досі, як новенький

Магазин, у якому Ларисі загрожує з 1 листопада 2012 року продавати горілку луганським браткам.

Автівка від Вови «Луганського»?


Що буде робити місцева прислуга Вови «Луганського» після провалених виборів?

Звернення лідера Руху за визволення Тернопільщини від чужинців Василя Фіялки Шановна громадо Тернопільщини!

ласної ради – на найвищу представницьку посаду на теренах області – чужинця з Бердянська, про якого ніхто не чув і не знав, Олексія Кайду, який заховався в партійному списку, а разом з ним заховалася ще ціла когорта чужинців з Криму, Волині, Львова, Чернівців. Сьогодні цей чужинець мав би відзвітувати перед громадою про те, що зро-

прикриваючи націоналістичною ідеєю, кримінального авторитета, банкіра Вову «Луганського». Люди, схаменіться і подумайте, чи хто-небудь з вас має хоч найменший шанс бути обраним до Луганської чи Бердянської міської ради. Перше, що вас спитають, говорячи нашою мовою: «Хлопе, ти часом не заблудився чи не пере-

тут живуть, виросли на наших очах, а топимо їх, як тільки хтось досягне успіху? Натомість надаємо підтримку чужинцям, кримінальним авторитетам, аферистам-банкірам і просто зайдам. Водночас, подумаймо, хто до цього спонукає? Так звана, наша еліта, яка десятками років засідає в адміністраціях,

впала, що забула, що є такі слова: «Я не буду цього робити, бо це хруньство щодо людей, з якими виріс, ділив кусень хліба, хруньство щодо рідного краю та рідної землі, яка нас годує!» Але я вірю у силу духу громади. Адже все найдорожче, що в нас є – віра, мова, звичаї, традиції, народні ремесла, вся наша

Як так сталося, що червона зараза господарює в нашій хаті, розпоряджається нашою землею, запрошуючи на керівні посади області все нових і нових чужинців, а вони ставляться до нашого батьківського краю, як до території для заробляння грошей? Скажіть, будь ласка, хіба це було б можливим, якби наші місцеві люди їм не потурали та Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тиха І. М., розглянувши позовну прислуговузаяву Желіховського Юрія Васильовича до Фіялка Василя Михайловича, редакції Лановецької районної газети «Голос Лановеччини» про захист честі та гідності, вали? Я вже встановила: не кажу про Заява відповідає вимогам ст. ст. 119, 120 ЦПК України, спір підвідомчий суду, а тому слід відкрити провадження у цивільній справі. президентКеруючись ст. ст. 122, 127, 129 ЦПК України,ську вертиухвалила: каль влади, Відкрити провадження у цивільній справі за позовом Желіховського Юрія Васильовича до Фіялка Василя Михайловича, редакції Лановецької районної яку з нашої газети «Голос Лановеччини» про захист честі та гідності та призначити судове тупо мовчаззасідання на 18 вересня 2012 року на 12 год. 00 хв. в приміщенні Тернопільського ної згоди нам міськрайонного суду, вул. Котляревського, 34. В судове засідання викликати сторони. Відповідач має право подати письмові нав’язують з заперечення проти позову та докази, якими вони обґрунтовуються. Києва і форКопії ухвали про відкриття провадження у справі надіслати сторонам, мують виодночасно відповідачу надіслати копії доданих до заяви документів. суддя-підпис ключно з чукопія вірна: жинців. Суддя Тиха І.М. На виборах до обВони знову мріють про політичні репресії. Після того, як ЦВК двічі відмовилася розглядати скарги на Василя Фіялку екс-першого ласної ради секретаря обкому комсомолу Юрія Желіховського, вирішили діяти через суд, як у старі комуністичні часи, коли діяла 6-та стаття в 2009 році сталінської Конституції. Тепер вони традиційно використовують статтю про захист честі та гідності. Але чи є честь і гідність у спадми з вами коємців ідеології Леніна-Сталіна?.. віддали більшість своїх голосів партії «Свобода» – бив за три з половиною плутав Тернопіль з Луган- у кріслах керівників різних історія витворені саме місцевим, на нашу думку, роки. Натомість він вже ськом або Бердянськом?» структур і підприємств, на громадою. Тому вірю, що націоналістичним хлопцям. хоче представляти наш обЧому вони так себе лю- посадах головних лікарів, громада зуміє також і поАле, коли після виборів ми ласний центр в парламен- блять, а ми так себе зне- директорів шкіл, голів збутися цієї ганебної риси, почали чекати обіцяних ті. Але й цього йому зама- важаємо і заздримо своїм сільських рад, завідуючих яку постійно прищеплюють змін, то перше, що зробили ло. Використовуючи відому сусідам та близьким? Чому клубами та бібліотеками. чужинці і яка вже одержанаші хлопці, тепер уже де- на наших теренах партію ми не можемо підставити Ця «еліта», за невеликими ла свою історичну назву – путати, обрали головою об- «Свобода», тягне за собою, плече своїм патріотам, які винятками, вже так низько ХРУНЬСТВО!

Програма ООН, ремонти доріг та інші оборудки від Клименка Діяльність голови правління УКРІНБАНКУ у 164-му виборчому окрузі зацікавила Громадянську мережу ОПОРА, яка є всеукраїнською мережею громадських активістів, що виступають за проведення чесних виборів. Свій незалежний висновок ОПОРА оприлюднила в Інтернеті. Округ № 164, з центром у Збаражі, що на Тернопільщині, прославився рекордною кількістю кандидатів у народні депутати. Втім, головним парадоксом перегонів є те, що такий чисельний десант поборюватиме не якогось опозиціонера, а безпартійного самовисуванця Володимира Клименка – голову правління УКРІНБАНКУ. Саме Клименко вважається кандидатом від влади по згаданому округу. Певною мірою завдяки запеклій боротьбі, що розгорнулася на 164 окрузі, стали відомі цілий ряд недоступних для громади нюансів передвиборчої агітації. Уродженець Луганська Клименко прийшов на округ не сам, а з фондом «Галичина-Волинь» (адже ж і сам округ об’єднує галицькі та волинські райони Тернопільської області). Розмах, з яким фонд взявся за працю, є вражаючим на території області. Проведення «Днів українського кіно» за участю керівництва фестивалю «Молодість» та цілого десанту акторів, а ще зроблені кілометри доріг, замінені вікна у школах і багато іншого, що своїм масштабом перекривають благодійні потуги чи не всіх разом взятих мажоритарників в області.

Кілометри доріг Отже, найвитратнішою частиною «допомоги» мешканцям округу є ремонт доріг. Так, лише в серпні 2012 такий було

Два хруні – власник дорожньої фірми Ханін та новоспечений власник Козівського асфальтного заводу, прислуговуючи, «облизують» Вову «Луганського» за шматок короваю.

здійснено на 2-х ділянках, які сумарно нараховують понад 26 кілометрів. В попередній, «довиборчий» період було згадано за ремонт ще кількох ділянок. Варто зауважити, що цими роботами не зацікавились опозиціонери чи представники місцевого самоврядування, а народний

депутат Орест Муц. Саме завдяки його запитам до СБУ, МВС, Генеральної Прокуратури та інших органів стало відомо, що ремонтні дороги здійснюються за кошт держбюджету.

Програма ООН-Хабітат Ще однією формою агітації стало використання програми ООН Хабітат, яка спрямова на розвиток малих міст та районів. За матеріалами в ЗМІ, УКРІНБАНК спільно з ООН-Хабітат та участю педставників облдержадміністрації провели у березні спільний семінар на Тернопільщині. А вже в літній період відбулася масова заміна вікон у школах 164 округу. З 1 вересня школярі та їх батьки мають можливість завдяки яскравим вивіскам дізнатися, кому завдячують втілення енергозберігаючих технологій – Програмі ООН Хабітат і фонду «Галичина-Волинь» (очевидно, що в окрузі всім відомо з чиїм іменем асоціюється назва фонду). Слід відзначити, що не всі директори погодилися на заміну вікон на металопластикові. Причиною відмови був напис на видатковій накладній: «Умова продажу: товарний кредит». Відтак, освітяни переживали щоби після виборів їм не довелося сплачувати по кілька тисяч гривень за отримані та встановлені «в кредит» вікна.

«Слава урожаю на полях! Слава короваю на столах!» Паралелі діяльності Фонду «Галичина-Волинь» та держструктур можна побачити й в інших сферах. Для прикладу, згадаємо одну з останніх, яка зацікавила

Громадянську мережу ОПОРА. А саме – відзначення в Лановецькому районі 21-ї річниці незалежності України та проведення свята обжинків й районного культурно-мистецького свята-конкурсу «Слава урожаю на полях! Слава короваю на столах!». Конкурсна комісія визначила сільські ради, які перемогли й відповідно отримали призи, – оргтехніку нібито від Фонду «Галичина-Волинь», який очолює Володимир Клименко. І хоч закон визначає таку благодійність як «непрямий підкуп», проте увагу привертає інший факт, а саме сесія № 15 Лановецької районної ради шостого скликання від 30.08.2012 року. На ній було прийнято районну програму підтримки районного культурно-мистецького свята-конкурсу «Слава урожаю на полях! Слава короваю на столах!» на 2012-2015 роки. Власне в програмі передбачено придбання призів та цінних подарунків переможцям згаданого свята-конкурсу і, що цікаво, фінансування передбачено з 2012 року. Відтак, залишається відкритим запитання – за чий кошт було придбано оргтехніку переможцям конкурсу – Фонду «Галичина-Волинь» чи районного бюджету? Схоже, що в окрузі №164 виборцям буде важко відокремити, де є межа між виборчим фондом одного з кандидатів, благодійно фонду, а також державного та місцевих бюджетів…

Замовники Бесяда І.М., Фіялка В.М, Хацановський І.С. Друк ТОВ «БВД». Тираж - 20000 примірників. Відповідальний за випуск Гутор М.С.

Святослав Липовецький, http://oporaua.org

Зупинимо наступ червоної зарази  

Зупинимо наступ червоної зарази

Advertisement