Page 1

Meet the IMG crew

She’s a bitch! Our Captain, one can see her out & about in Prague/Berlin being hoisted to the bar stool nearest the barkeep (often by a pink haired freak). Divying her time between managing Provokator and driving the band SUPER PILOT. Magoo’s definition of “bitch”? Babe In Total Control of Herself.

A loquacious journalist, Eva arrived in Prague six months ago, luckily with low expectations. In her previous city of Madrid, Eva’s “chatterbox” quality was another note of melodic-noise- here she actually gets paid to converse (eventually she’ll get paid to write too).

Hailing from “la fabuleuse France”, Constance is unable to go to a restaurant without critiquing the menu. She loves her work as a graphic designer, yet she has a curious anxiety which wakes her out of a deep slumber screaming, “C’est quand la deadline?” translation: “When is the deadline?!”

Fly-by-night graphic-layout, and our valued “pinch-hitter”. By day John a.k.a. The Moustache, is right now pedaling his bike all about the amazing U.S.of A. (approx. 4000 miles / 6450 km). Slightly weight conscious (rumor: this is an effort of “pinch an inch” prevention). He is taking bets on his post-trip weight.

Who’s to blame: Instigator-in-Chief/Publisher: Marika Praha Editor: Ms.Magoo Asst. Editor: K.Petkovska Berlin Ed: we’re looking for an arse like us. For a a goodtime call... 1st Design: John Watts - structure A5 lay-out Sr. Design: Constance Verchère* // Asst. Design: Deborah Lopez* Cover/Illustration: Damien Mitchell w/ asst.Maggie+Misc.Mari Photo: Margarida do Ó* // Photos pg 12 - Berlin section: Ronald Gerlach

Margarida, our Prague based photographer from Portugal, has the most pretty if not perverted perspective. “La minha querida” challenges the corneas continuously check out her year long conceptual photo-project 365daysofcolors.tumblr.com

Sales/Mkting Mgr.: M.Ley // Asst.: Katerina Petkovska STDs & Events.: Eva Coronado*, Marlene Cost Copy Edit: Antonio Baroni, Whitney Highum Contributors: Martina Čermáková, Eva Coronado, Katerina Petkovska, Bronislava Krížová, Janet Lavická, Maria Volkosh, Whitney Highum, Margarida do Ó* Translation: Martina Čermáková (cz), Simon Imdahl (de) IT/web: -hledame/wanted- // Business & Ethics: - wantedConsultants: David Driggers, Adam Trachtman, Panik Polyviou Extra Special Thanks: Ant Car, JJB, J. Cahill, R. Ley, Jessica W. Ley, VusteEnvis, Cycopete & Trauma Thom, Damien Mitchell Intern inquiries: intern.provokator@gmail.com *Education / Application Pupil (intern)

We adore Deborah our Spanish graphic illustrator for not only her ability to make a penis look like a strawberry, but also her ability to do the same with language. Her native speach being español, “die Deb” has been twisting her tongue in all directions in order to dominate the Deutsch (und sie hasst es Ihnen). A tsunami of Beat-Balkan (like with bruises), Katerina is an epitome of apathetic Macedonian passion! IMG’s General Hag-about-Town; Music journalist/Reporter, also Photographer and PR. Travelling to & fro getting the best “views”... some of them “pre-”, others “re-” but fave is “inter-”.

Consider this a disclaimer: Provokator is a vehicle for cross-cultural communication, integration and education. We cooperate with volunteers, students and the mentally challenged; therefore mistakes are bound to happen and are often hilarious. Sales inquiries: sales.provokator@gmail.com Send events to: events.provokator@gmail.com Submit content to: editor.provokator@gmail.com Questions? Comments? Info.provokator@gmail.com Complaints? go.to.hell-ova@666.fret Provokator.org supports the independent businesses & events herein. Advertising with this publication directly benefits a creative, alternative and varied cultural community.


Things that you should know about in Prague Představení začalo při tlumeném světle, kdy téměř nešlo rozeznat podivného zkrouceného tvora vcházejícího pomalu na scénu. V dýmu a za zvuku bouře v pozadí publikum pomalu rozeznalo tvar jedné postavy nesoucí druhou. Zvolna a impozantně si tanečníci vyměnili místa pomocí úchytů a různých držení. Oba byli oblečeni kompletně v bílé, kromě hlav a rukou pokrytých černou barvou. Světla postupně přibývalo a bylo jasné, že postavy vypadaly jako by utekly a byly chyceni jeden druhým. Pravidla však nebyla zřejmá a oba se tak mohli v momentě změnit z lovce zpátky na kořist.

Hudba provázela pohyb tanečníků, kteří předváděli různé formy lovce a oběti. Někdy lidé lovící se navzájem byli chyceni a pohozeni. Poté se stali zvířaty, jakými přesně, bylo ponecháno na představivosti. V budoucnosti beze zvířat je představivost klíčová. Mašek se na čtyřech chůdách pohyboval skrz mlhu jako gorila, vstával na zadní k boji jako žirafa nebo byl domestikován jako kůň, když ho Vágnerová doslova skopla z jeho výšky. Lov v tomto případě nekončí smrtí ale domestikací. Cokoliv tvor byl, měnil se z divokého na krotkého před očima diváků. “Jeden z nejzábavnějších úseků byl moment kdy Vágnerová (coby čerstvě chycená ryba) leží” u Maškových nohou. Koncept smrti se zdá zdivočelému lovci cizí, když zkoumá tu neživou věc. Jeho pozornost je ale rozrušena dlouhou trubicí, kterou může fouknout velké množství vzduchu. Uchvácený Mašek posouvá svůj úlovek po jevišti jen silou plic. Soustředěním svého dechu zjistil, jak posouvat Vágnerovou kousek po kousku, nejdříve u nohou a poté u hlavy, až ji dostane do víru a sleduje její pád když mu dojde vzduch. To bylo důkazem neobyčejného talentu Vágnerové jako tanečnice, když se hýbala bez námahy v reakci na Maškovo foukání. Jejich načasování a spojení bylo

Představení začalo při tlumeném světle, kdy téměř nešlo rozeznat podivného zkrouceného tvora vcházejícího pomalu na scénu. V dýmu a za zvuku bouře v pozadí publikum pomalu rozeznalo tvar jedné postavy nesoucí druhou. Zvolna a impozantně si tanečníci vyměnili místa pomocí úchytů

Dont get left behind a různých držení. Oba byli oblečeni kompletně v bílé, kromě hlav a rukou pokrytých černou barvou. Světla postupně přibývalo a bylo jasné, že postavy vypadaly jako by utekly a byly chyceni jeden druhým. Pravidla však nebyla zřejmá a oba se tak mohli v momentě změnit z lovce zpátky na kořist.

Hudba provázela pohyb tanečníků, kteří předváděli různé formy lovce a oběti. Někdy lidé lovící se navzájem byli chyceni a pohozeni. Poté se stali zvířaty, jakými přesně, bylo ponecháno na představivosti. V budoucnosti beze zvířat je představivost klíčová. Mašek se na čtyřech chůdách pohyboval skrz mlhu jako gorila, vstával na zadní k boji jako žirafa nebo byl domestikován jako kůň, když ho Vágnerová doslova skopla z jeho výšky. Lov v tomto případě nekončí smrtí ale domestikací. Cokoliv tvor byl, měnil se z divokého na krotkého před očima diváků. Jeden z nejzábavnějších úseků byl moment kdy Vágnerová (coby čerstvě chycená ryba) leží u Maškových nohou. Koncept smrti se zdá zdivočelému lovci cizí, když zkoumá tu neživou věc. Jeho pozornost je ale rozrušena dlouhou trubicí, kterou může fouknout velké množství vzduchu. Uchvácený Mašek posouvá svůj úlovek po jevišti jen silou plic. Soustředěním svého dechu zjistil, jak posouvat Vágnerovou kousek po kousku, nejdříve u nohou a poté u hlavy, až ji dostane do víru a sleduje její pád když mu dojde vzduch. To bylo důkazem neobyčejného talentu Vágnerové jako tanečnice, když se hýbala bez námahy v reakci na Maškovo foukání. Jejich načasování a spojení bylo precizní a iluze dokonalá. Vágnerová se změnila z mrtvého zvířete na suchý list chycený v dětské hře Maškova světa

Craized youth August 17th

Nam. Republiky 5,8,14,26,51


Cultural Mecca

www.roxy.cz

Downstairs - in the underground is the crib where alternative live music of all genres grew roots almost 20 years ago. Roxy club is a phenomenon, often placed among the best metropolitan clubs around the world by respected Dj magazines. It’s fresh dramaturgy presents monthly

Sunday July 12th

John Digweed

ONXY

Saturday July 11th

club nights such as the popular multi-genre FREE MONDAYS, FLOW (electronic music), VIBRATOR (nu soundz) BEATCASE (base/dubstep). Rock music, hiphop or grime events are on schedule often as well. In the two level venue there are 3 bars and a large comfortable chill-out zone with sofas, bar Upstairs you’ll find NoD café offering lunch menus with comfort- and djs. able prices, an art gallery and the Look at the bottom of this page teatro NoD, see the free entry coupon? Come famous for its experimental and check it out for yourself! performances (often Englishfriendly). NoD café is also a popular venue for release parties – one would struggle to count Nam. Republiky all the album cds, music videos, magazines or books that have 5,8,14,26,51 been launched here, each with an appropriate after-party...a favourite of locals.

Vibrator Wednesday July 15th

The mighty Provokator calls Roxy/NoD a cultural Mecca. It’s not far from the truth - whether a local or a visitor, anybody who cares about culture, music, parties or who simply enjoys a friendly and authentic atmosphere MUST visit Roxy at least once.


Ml ýnsk á

sk á

ov ka

Ř ásn

á ick

St ro jn

Tru h

á

sk vo r

á sk dř iš Jin

in Wa sh

4- 51Vo 52dič 54ko 55-5 va 658

rans

Legerova

á

ti jiš Bo Na

ns

Ka teř i

18-24

á

Rumunsk

á

Tyršova Fügnerovo nám.

Sokolská

ská

Apolinář

Sokolská

vu arlo

NOVÉ

ňsk Lubla

Lípová

I.P.PAV

ská

eřin Kat

Michnův letohrádek

Mikovcova lova

Voce

Legerova

lov any

Mezib

Příčná

ch

-2 14 93-

nská Štěp á

Ve Sm ečká

Vo dič

kov Jungmann ova a

Vladislavova

ktská

o U dv Obe ora cníh

Kozí

á uh

Dlo sk á

Pr nic ova k á z-

tíř

Ry

.říj na

Štěpán sk

íčku

Ke K

Pod S

28

Jilská

3-6-14-18 22-23 24-51-52 -53 54-55-56 -57-59

Krako vská

S lá dk

du pa

sto . li

17-53

Křižov nick

17-1 Smetanovo 8-53 nábřeží

Kr ál

o

Kr

ce

Za jí

Jan a

P doětimí

Na d

17

Alšo náb vo ř.

á

UL u

Hroznov a

mpé

U So vových mlýnů

Všehdova

Zá torc e

Ko sár ko vo ná bř.

Na B

-2 2 -2 3-57 žíck éh o sem inař Ciheln á é

Le ten s Josefská

ka Lá zeň s

Be sední říková

Še

Na

Ro m ain

ny šta Ka

Po d šta ny

Ka

Po d

UL eto h krá l. A r. nny

Tomášská

Sněmo vní

Zámecká

Alšo náb vo ř. plavní

á

131

Čk V. P alo . va

Jilem ni kého c-

Eliášo va

Bube nečsk á

Ur als k

á

á

alova

Hu tíc h

Na

Ky jev sk

rk

o Šp

ká Na K a

M

Su

Ve r

ko va

lín ov a

St ud

Šo

ulu ck á

Buz

V. P. Čk

Ko ulo va

Stavitelská

á

ro va en tsk

Th ák u

Banskobystrická

Eli á šova

kova

Národn muzeum

ybn

Sokolská

Na R

W

Škrétov

BGR

Žitná

uMelo nová

Štefáni

ňů

va lo

ta

le

Op

ních

6-9-12-20-58-59

z vě

Kroftova

h ýc

va ivo

Ol

MUZEU

V Tů

Štěpanská

H N

vá žo

ick

išs

Drtinova

ůjU P vn čo

lit Po

Jin

ěs

to

Cíp

m ná

K ar

uz

r Je

a

á sk

H

á

Senovážn k an áz

n Pa

á

é

Senovážn nám.

k Ne

k áts

n Be

Hybernská

Čelakovského

Viničná

Tomáškova

né raš U P rány b

nická

rlovu

r

Rybná

ě

Ke Ka

Na nech Slova

U Nemocnice

Faustův dům

skáá rad Vyšeh

oz a

í

Rybná plová

i

orán

U Nem. pojišť.

Hradební

Revolučn

Nové mlýny

most

ská

a

509-513

ův Štefánik

Tem

ám

Žitná Malá

a Františka Křížk

Haškov

o

5-8-14 51-54

VJ

Vodičkova

51-56-57-59 4-6-10-16-22-23

176

V Celnic

NÁM. REPUBLIKY

Obecní dům

u

Navrátilova

KARLOVO NÁM.

. U Obec domu

ho

Ječná

Na dku Hrá

Pod

Rašínovo

ě

Hořejš

n Na Cel

ropram

ti Svornos

Sta

nám. Pod Emauzy

cké

PodVětro vem

Na M

Pala

ská lář

nám. Na P Republiky

Slovanský dům

V

Jungmannovo nám.

Salmovská

a Trojanov

most

Palackého nám.

ská Václav

a ichov

Gorazdova

í ř. řežn Náb o náb ov á čk J ap

á

Preslova

o Palackéh

NÁM.

Jenštejnská

MŮSTEK

Školská

O

Dittr

sslova 176 Re

176

KARLOVO

Na Zderaze

nábř.

Jiráskovo nám.

u

Františkánská zahrada

Řez

Karlovo nám.

Záhořanského

edi

ě

ík Př

ké vs cla Vá

Spálená

sova

va nco

ná Čer

Pštros

me

o rykov

Lazarská

ká nts me AUS Kli ická Dlouhá Souken třída

od

op

Na

vní Ostro

21 a ov d borů Myslík ci Na ořen Zb

Jakubs

s víř Ha

á

ůs

Palác Adria Charvá tova

d-

Kře

Masa

vick pato

artská lá Štup

ská Týn ka ulič

Michalská

TŘÍDA

ní rov h Ost háříc V Jirc O

ní árod

ická Opatov

Divadelní

VAT

á

59 N 585753- NÁRODNÍ

n ula Mik ská

ká Voršils

-231- 22 Národní6-918-2

Me

B

Krocínova

insk

Mart

lo vá Platýz

M

Lannova

oříč

Ma

í

ská

á

Na

tk

Pe r

pka

lé Svět

Divadelní

jsk

olo art

ho va

á lsk h ve cíc Ha Kot V

a ov

d jvo Ve

rštý Na Pe

í

vik Kon

šn

íž Pař

Du

Husova

dn cho Prů

Karoliny

tská

lan tric

Skoře

nábř. L.Svobody

Ovocný trh

a sov

ská

Betlém

Ben

Karolinum

Zlatá

Sk a

Dlouhá

Staroměstské Celetná nám.

Hu

Stříbrná

Betlémské nám.

Boršov

Týn

í

r t. Ja 7 r. Kp 2-14-1 náb 5-8-1 -53-54 51

Ma

Masná

Vinařská

Kosteln býv. rest. EXPO 58

sná

Staroměstská radnice

lov Ja vá co

Zlatá

tals

Štupartská

ská

lentin

nám. Franze Kafky

ké Platnéřská Mariáns nám. rtská Linha Malé nám.

Staroměstské Anenské mlýny Anenská nám. Novotného lávka Zlatá PHL Náprstkova

Ryb

čná ste Ko Salvá á sk tor

P

Horák

ská

Klášterská

hors

rov a

ežAn ská

sno

ská

Jáchymova

Kap

Haštalské nám.

š ská Ha zeň Vě V Ko lkov ká o n ir ě Š

ká enic

h enské U Letu sad

Muzejní

Štolou Nad

kova

Kam

ecká Oven

u Štolo Bílkova

1

y Krá

Maiselova

Va

Žatecká

á

U Milosrdných

y

rad Letoh

tun el

Rudolfova štola

klášter sv. Anežky České

Dušní

Elišk

íž Pař

Bíl

ká enic

ská

á

Nad

ost

Kapu cín

K am

Malířs

Sochař

Oveneck

a ralov

ův m ho vá

U Starého hřbitova Červen á

ecká

Šme

y

207

Veleslavínova

LBN

nická Pecháčkova

Vrázova

e a Beneš

HOLEŠ

ní Kostel ky

STARÉ MĚSTO

h Čec

most

most Jiráskův 176

Zborovsk

N

St

6-1

K

Ra

ANĎEL

oU Pl ny vár

sk á

508

nám. Jana Palac ha

t

-

207 Širok

finum

STAROMĚSTSKÁ

Malostranská vodárenská věž

Lidická -54 Zborovská le 4-7-10-14 Na Bělid Na Bělidle

Plzeňská

jdišti

Rudol

mos

DĚTSKÝ OSTROV

m na Nár. dů ě Smíchov Les-

nám. 14. řijna

Spart

Tomáše sv.

né lez Že vky lá

Klárov

esův

STŘELECKÝ OSTROV

nice

va Matoušo

Na Re

MALOSTRANSKÁ

Muzeum Kampa Sovovy mlýny

rov

ota

Bře

PETRŽILKOVSKÝ OSTROV

ěho Kořensk

Le ten s

Letensky zámeček

náměstí Curleových

Křižovnické nám.

vandy Pavla Š ic č ze Sem

ova Čech

ě išin VT

U

nábřeží

Zbo

á

va to

V Lesíčku

fická

Duško va

VB

ova Štefánik

Gra

B

Na Struze

va Maláto

Portheimka

Radlick

U Trojice

-59 4-7-9-10-58KÝ NS MALOSTRA HŘBITOV 1-21 9 1 7 123-130-16

ova Kmoch

U Paliárky

ova Erben

á Grafick

Na e Čečeličc

Zapova

a ov ečk Hol

PRT

Victora Huga

bývalý klášter Sacrě Coeur

a ard dv

še ene

most Legií 6-9-22-23-57-58-59

Vodní

va Preslo

AUT

12

Petřínská

Zubatěho Arbesovo nám.

u zská

Hřebenka

ých

nám. Kinských

Švědská

Zapova

ick

.E bř ná

Lichtenštejnský (Kaiserštejnský) palác

Národní technické muzeum

Heřma nova Milad

o skéh

v Dobro

Národní zemědělské muzeum

Strakova akademie

Karlův

Jirečkova

dánky

Velet

Letenské nám. 1-8-15-25-26-51-56

vod věž .

nské U Lete rny vodá

U Stu

ržní Velet

7-53

Zborovská

Mělnická

176

6

17

a

Vítězná Plaská

škove Elišky Pe

ách ichná nk be sypky T Hře

v ko eč ol

Říční

Újezd

letohrádek Kinských

Na HřebSAU enkách

va do

KINSKÉHO ZAHRADA

143 176

FIN NOR

Újezd

R

MALÁ STRANA

skou

Újezd 12-20-22-23-57

Vaníčkova

Nebozizek Štefánik hvězdárnova a

clova

Všehr

LA

Šemířská

Nosticova

á vidsk Nebo

chova

U Lanové dráhy

U Bru s kasá kých ren

á

12-1

Hanavský pavilon

Saská

EST

á ch

U Akademie

mick Kera

vard nábř. Ed

Kramářova vila

Bru

Karme litská

SEMINÁŘSKÁ ZAHRADA A DRÁH NOVÁ

Jezdecká

teck á

ps ká

aště

olov a

Míšenská

Velkopřevor. JPN ské nám DNK FRA - Maltézské n a n ám. Harova t

Helli

Bludišté

Vojanovy sady

in Na Výš

ova

5

18 M án

Dražického nam.

Pel

LOBKOVICKÁ ZAHRADA

RŮŽOVÝ SAD

schody ecké é zámIND Star BEL Fűrstenberská zahrada ká

va ns ká

LETENSKĚ SADY

Pod

k

HRADČANY

Olympijská

yši Na Op

YUG

Pro ko

SCHÖNBORNSKA ZAHRADA

Petřínská rozhledna

rdova Su c h a

še vr

Tržšté Vlašska USA IRL Schönbornský palác LUX Vrtbovská zahrd.

Mos

U IRN

108 174 216

20 18-

ns tej POL ldš Va

Malostranské nám.

ROM Lichtenštejnský palác

Břetislavova

ků Vorlí

Nerudova ý

Gog

Chotkova

Thunov ská

GHA

U

dy

KWT

iho den - Ba

Ra

Já ns k

ova

scho

ITA

a

ěl Um

dech

Zámec ké

u rad

Jánská

Chaloupeckěho

Na

0 18-2 57

ren U Kasá

Ke H

149-217

Švědská

Pelléova

stu mo

K

scho dy

Památník národního písemnictví

U Ne

Pellélova

o éh

U Brusnice

á

ad hr Za

nda Rolla KAZ

é rákov y Ho Milad

ISR u ejchar Na Šp

Valdštejnsky palác Valdštejnské VEN Valdštejnská nám. GBR zahr.

a aN

La

a Gerstnerov

CHL

ova Slavíčk KOR

Belvedér

té Zla ě U udn st

h lec Va

SYR

ova otk Ch CHOTKOVY SADY

Zlatá ulička u Daliborky

Průmyslový palác

Rudolfova štola

borou

u Kor ko un o vs va álo Ha čn í

DZA

ALB

Ba mi Na . Lud ly sv CAN Mickiewiczov a

ská Jiř

nám. ská U Sv. Jiří Vikář

a šsk DEU Vla Lobkovický palác

Str ah ovs ká

sce K Bru

n raš UP

U Brisnice

nsk Černí

ick é

SWE

STRANOVSKÁ ZAHRADA

Srb á sk

nova Tycho

í stn

dn

PRAŽSKÝ HRAD

průchod valem

Maroldovo panorama

RUS

tarému

PRK

h alec Na V ště

22-23

p říko

ova lker WKoS nči Bube

torce Na Zá IRQ

ova M uc h URY PER

Baště Na . Jiří sv LBY é ísesk U P brány

radby nské h

Arcibiskupský palác

Úvoz

Klášter Premostrátů na Stráhově

Podtami Baš

7

6-5

-5 -51

Mariá

Hradčanské n á m. ská

Bubenečská

o vn Pe

Martinicky an ovn ick palác á

án ret Lo

131

Pyr

Křižíkova fontána

5

nám. Pod Kaštany

THA

Jaselská

Mičovna

Prašný most íkop ní p ř Jele Šternberský

ánské Loretm ná . Po

ká Jasels

ní p Jele

Loreta

lec hoře

y

ktr ár

Planetárium

býv. Královská dvorana

rd ha NLD

CHN

EGY

Královská zahrada

vět

Klášter kapucínů

Dr. Zik munda Wint ra

HRADČANSKA

kova Václav

Jízdárna Pražského hradu

No vý s

Gott

á Dejvick

čské Bachma í náměst

Jelení

í len Je

Na Náspu

22-23

Krupkovo nám.

CUB

Raisov a

Mařákova

ká ds

o Janáčkov

fko va

ní obra ny

Ele

Místodržitelský letohrádek

Čes koma línská

náměstí

-26 -25 -20 16 -18 4-2 lech 15 8-17 Na Va 8 110

adbami SVK Pod HrYEM 57 SVN 8-25-561-2-15-1 orákové Milady H

EU

rod

žst.PrahaDejvice

Dělostř eleck á

TUR

pisemě vu U Z o ústa né h

Ka

jvi ck á

Wuchte

ště hr a

ulla

180

a ltov

Křižíkovy pavilóny

BUBENEČ

CYP

Sibiřské nám.

skPáuškinovo

un Verd

nám. Svobody

va rlo

Bu

502

ská

Generála Píky

De

ká -217 vatovíts-180 2-8-20-26-51S143 -149

Kafkova

seve

Českoslo venské a r má d

nám.

DEJVICKÁ

á

any o br

Studentská

Ziko va

sk dun

R oo

Za

em lýn

V Sa

Ga e de rles Cha

143 340 350 107 116 147 149 160 217 316 355 119 356 359 161 218 Vítězné 254 312

on Terr

a Rooseveltov

ck á

r ně Ma

m

STROMOVKA

et h

Heineho

ls go MNG Na

Lotyšská

Go

zo va

HUN

Mon

ým

Spirála

o eh

UKR

k ařs

žst.PrahaBubeneč

Ju áre

N a M a r ně

ní Národ

Te ch ni

iho Chittuss

náměstí Interbrigády

8

Velfíkova

h ác uh

Nikoly Tesly

13

1

ak á Čerm ká s ´ar d a

nína

Cís Za

býv. Císařský Mlýn

o

Flemingovo náměstí

Anto

ěN. A. N a krasov

ov a

Zelená

á

Ve St r

kéh ovs Břez

í

rtyzanů

n lej Ko

ká áns Alb sk á nam t ie V

ská

Jugoslávských pa

Kotěrova

Zelená Be ch yň

á Činsk

on Terr

Činská

Zemědělská

ká Čins

ns k

Je řad dn á o-

Malostranské nábřeží

ap íre

há ch

Českom alí ns k

on tova

8

Št ur so va

tru

erm

Pod Juliskou

Kou


3 Floors 4 Bars 3 Stages 1 Gallery Ed ut eriossit estotam sum hillupt atibus, explam ut omnia et quia sa nonsequiatem ullor aruntotatate pa que consect iandeni mporece ribus, sectemque simus. Lendunt fugitatis doluptatetur a solore ernatempores magnam simint, ut occusdae nam

3 Floors 4 Bars 3 Stages 1 Gallery Ed ut eriossit estotam sum hillupt atibus, explam ut omnia et quia sa nonsequiatem ullor aruntotatate pa que consect iandeni mporece ribus, sectemque simus. Lendunt fugitatis doluptatetur a solore ernatempores magnam simint, ut occusdae nam

3 Floors 4 Bars 3 Stages 1 Gallery Ed ut eriossit estotam sum hillupt atibus, explam ut omnia et quia sa nonsequiatem ullor aruntotatate pa que consect iandeni mporece ribus, sectemque simus. Lendunt fugitatis doluptatetur a solore ernatempores magnam simint, ut occusdae nam

3 Floors 4 Bars 3 Stages 1 Gallery Ed ut eriossit estotam sum hillupt atibus, explam ut omnia et quia sa nonsequiatem ullor aruntotatate pa que consect iandeni mporece ribus, sectemque simus. Lendunt fugitatis doluptatetur a solore ernatempores magnam simint, ut occusdae nam

3 Floors 4 Bars 3 Stages 1 Gallery Ed ut eriossit estotam sum hillupt atibus, explam ut omnia et quia sa nonsequiatem ullor aruntotatate pa que consect iandeni mporece ribus, sectemque simus. Lendunt fugitatis doluptatetur a solore ernatempores magnam simint, ut occusdae nam

staromestska

staromestska

staromestska

staromestska

staromestska

5,8,14,51

1

5,8,14,51

2

5,8,14,51

3

5,8,14,51

4

5,8,14,51

5

3 Floors 4 Bars 3 Stages 1 Gallery Ed ut eriossit estotam sum hillupt atibus, explam ut omnia et quia sa nonsequiatem ullor aruntotatate pa que consect iandeni mporece ribus, sectemque simus. Lendunt fugitatis doluptatetur a solore ernatempores magnam simint, ut occusdae nam

3 Floors 4 Bars 3 Stages 1 Gallery Ed ut eriossit estotam sum hillupt atibus, explam ut omnia et quia sa nonsequiatem ullor aruntotatate pa que consect iandeni mporece ribus, sectemque simus. Lendunt fugitatis doluptatetur a solore ernatempores magnam simint, ut occusdae nam

3 Floors 4 Bars 3 Stages 1 Gallery Ed ut eriossit estotam sum hillupt atibus, explam ut omnia et quia sa nonsequiatem ullor aruntotatate pa que consect iandeni mporece ribus, sectemque simus. Lendunt fugitatis doluptatetur a solore ernatempores magnam simint, ut occusdae nam

3 Floors 4 Bars 3 Stages 1 Gallery Ed ut eriossit estotam sum hillupt atibus, explam ut omnia et quia sa nonsequiatem ullor aruntotatate pa que consect iandeni mporece ribus, sectemque simus. Lendunt fugitatis doluptatetur a solore ernatempores magnam simint, ut occusdae nam

3 Floors 4 Bars 3 Stages 1 Gallery Ed ut eriossit estotam sum hillupt atibus, explam ut omnia et quia sa nonsequiatem ullor aruntotatate pa que consect iandeni mporece ribus, sectemque simus. Lendunt fugitatis doluptatetur a solore ernatempores magnam simint, ut occusdae nam

staromestska

staromestska

staromestska

staromestska

staromestska

5,8,14,51

6

5,8,14,51

7

5,8,14,51

8

5,8,14,51

9

5,8,14,51

10

issue_41_provokator  

our issue 41, provokator roxxxxe

Advertisement